| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| LiepasLaiva | @DDaicese @Es_pats @NMPdienests Protams, ka nemaksās. Raksta beigās šis nekauņa lūdz, lai viņam kāds uzdāvina mobilo telefonu!!!
@veselibasmin, kāpēc Ahmedam tādas bezmaksas privilēģijas - veselības aprūpe, ēdiens slimnīcā un pat vešana? Varbūt vēl kas? Kā Ahmeds ar jums norēķināsies? | 16.06.2026 00:26 |
| JudgyAggy | @SuharukaInese @bergblumba Manā gadījumā veselības dēļ ir jānodrošina bezglutēna ēdiens. Bet nemaina faktu, ka arī tādam ir jābūt pilnvērtīgam. | 04.06.2026 08:29 |
| JudgyAggy | @KasparsMelkis @bergblumba Man ir bezglutēna ēdiens - veselības dēļ, nevis iegribu. Acīmredzami atbildīgie nesaprot, kā nodrošināt atbilstošu, pilnvērtīgu ēdienu. | 04.06.2026 08:28 |
| zhulape | @cappytude @bergblumba Tas nav vienīgais ēdiens ēdienreizē. | 04.06.2026 01:57 |
| zhulape | @bergblumba Tas nav vienīgais ēdiens ēdienreizē. | 04.06.2026 01:57 |
| zhulape | @bergblumba Domāju, ka šis ēdiens ir cherry picked. Kopumā baro normāli. | 03.06.2026 22:20 |
| bergblumba | @stacionaars Nezinu par kādu sen un var nopirkt jūs runājat, bet tam ko sakāt nevaru piekrist.
Gandrīz visas valsts sektora veselības aprūpes iestādēs darbinieki pērk ēdienu paši un slimnīcas gādātais ēdiens darbiniekiem nav pieejams nedz par brīvu nedz maksājot. | 03.06.2026 22:12 |
| bergblumba | @stacionaars @H_AbuMeri Veselība aprūpe ilgstoši ir atstāta novārtā, tā nav viena ministra atbildība. Taču šo ir jārisina, ēdiens ir svarīga daļa atlabšanai. | 03.06.2026 21:59 |
| SarmiteZeltina | @JudgyAggy Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā baro garšīgi. Porcijas ir lielas, un ēdiens netiek pasniegts plastmasas kastēs. Atgādināja padomju laikus ????personāls brauca ar ratiņiem, uz kuriem ēdiens bija salikts lielos traukos, un katram to pasniedza savā šķīvī.????♀️???? | 03.06.2026 20:56 |
| bergblumba | @Ant_LV @Krista_Shepherd @JudgyAggy @transhumaanists Nu neizskatās labi tas ēdiens. Un absolūti saprotu, ka izmaiņas uzturā, mazāk aktīva ikdiena, atrašanās slimnīcā var veicināt aizcietējumus, to gan noteikti var un vajag ārstēt. Ir dažādi medikamenti, kurus var lietot. | 03.06.2026 19:18 |
| CRXSSF4DE | @Roman_of_Spades mans mīļākais ēdiens ❤️????❤️ | 03.06.2026 15:19 |
| realaGrutniecba | @signegorbane Es varu iedot arī receptes, bet atslēga te ir plānošana un produktu iepirkšana visai nedēļai. Sāk ar to,kam īsāks termiņš. Man arī mājās maza nometne, bet ēdiens nav problēma. Viens konkrēts ieteikums: sataisa malto gaļu tonnu un ēd 3 dienas:ar makaroniem,kā sacepumu,kā burrito. | 03.06.2026 14:37 |
| krizdabz | Ieklīdu random ēstuvē un vienkārši, bet garšīgi pavakariņoju. Rīsi, dārzeņi, mazliet vista un kur nu bez tējas. Tas viss ap 6 eiro. Monētiņas sabēru vietējo kaķīšu atbalstam. Vispār aizvakar gids teica, ka taivāniešu ēdiens ir vairāk salds nekā ass, jo viņiem aug daudz svaigu dārzeņu un nekas īpaši nav ilgi jāuzglabā. Ā, vienīgi labība ir problēma, miltus importē. | 03.06.2026 12:44 |
| yorchix_ | @Tom_Niem @Kaspars09 Man patīk "pikants" ēdiens, bet kā reizi nepatīk halapenjo, tāpēc ir pilnīgi ok sāds jautājums. Jebkurā gadījumā "pikantu" ēdienu var dabūt Tex - Mex vēl atsevišķās virtuvēs, citur tas ir tikai nosaukums. | 03.06.2026 11:57 |
| Tom_Niem | @IngaBrizga @BalandaLV Diezgan specifisks ēdiens šauram cilvēku lokam. Zivis (un arī dārzeņi) piena zupā man neiet kopā tāpat kā tēja ar pienu. ???? | 03.06.2026 09:03 |
| LV_futbols | Zemāk foršs, svarīgs materiāls. Pats arī maldījos: oldskūlā uzskatīju, ka futbols jāmīl jebkāds. Spīdīgs papīrītis (mūzika, ēdiens, labs stadions) nelīdzēs. Taču Lietuva rāda pretējo. Protams, ne tikai tas, bet tostarp.
Fani vidēji:
2022. LV 357, LTU 372
2026. LV 369, LTU 904!!! | 02.06.2026 22:47 |
| Mia_Smaida | @JudgyAggy Blenderēti griķi un zivtele. ???????? Bet cerams būs labāks ēdiens no slimnīcas puses ar. ???????? | 02.06.2026 20:19 |
| B_Inga | @zvejnieka_dels Un, ēdiens kur ir? | 02.06.2026 20:11 |
| IngaBrizga | @BalandaLV @Tom_Niem Vispār tas ir Kurzemes ēdiens, mums tādu bd jau deva. Un jā, man joprojām garšo. | 02.06.2026 19:58 |
| Tom_Niem | @delena_haiga Jebkura piena zupa jebkurā formātā ir tieši tas nesaprotamais ēdiens. | 02.06.2026 18:37 |
| elina_shh | @lindahaka Nu sliktais ēdiens bildēs nenonāk ????????♀️ | 02.06.2026 17:38 |
| MFridrihsone | @nukamtovajag Būtu pacentušies aplikācijā atsūtīt brīdinājumu, būtu maksājuši skaidrā. Vieta jauka, ēdiens labs, negribas būt šmaukļiem. | 02.06.2026 15:08 |
| signegorbane | Ir brīvlaika otrā diena un bišķīt panika - ēdiens pazūd paranormālos tempos ???? Lūdzu, iesakiet receptes:
*) ātri pagatavojamas
*) garšo bērniem
*) var pagatavot daudz un uzreiz
Sviestmaizes, pelmeņus vai non-stop makaronus neizskatu kā variantu. Gribās kaut ko veselīgāku. https://t.co/EgCFyZn8N0 | 02.06.2026 10:39 |
| the_real_sandis | @AnnanizlE Viņi ir manāmi progresējuši. Kad biju tur pirms 25 gadiem, pie galdiņa nepienāca pusstundas laikā????. Tagad jau pēc 20 minūtēm bija ēdiens pagatavots. | 02.06.2026 00:14 |
| Kornelija_zk | @kunilsingus @2N_ICEBOX Nezinu, kas bija pirms 10 gadiem, bet šis ir labs. Noteikti nomainīts viss un veiksmīgi. Tur cilvēki ierodas ēdiena dēļ, jo telpas ir pašauras, nekāda īpaša atmosfēra arī nav, ēdiens. | 01.06.2026 20:46 |
| Kornelija_zk | @kunilsingus @2N_ICEBOX Tak ZanaZan atvērās salīdzinoši nesen, pirms 2 vai 3 gadiem. Un tur bez rezervācijas tikt ir liela veiksme, pilns vienmēr. Uz pārceptu šašliku cilvēki nepavilktos, ēdiens tur ir labs. | 01.06.2026 20:04 |
| Tom_Niem | @BalandaLV Nezinu vai grūtnieces tādu ēstu, bet skaitās tradicionāls ēdiens. | 01.06.2026 14:36 |
| BalandaLV | @Tom_Niem Kaut kāds grūtnieču ēdiens. Tās visādas mistiskās kombinācijas ēd. | 01.06.2026 13:54 |
| Zvlkx | @JudgyAggy @Aslimniica Grūti iztēloties, kā kādam varēja ienākt prātā, ka griķi ar ūdeni ir normāls, cilvēkiem dodams ēdiens. | 01.06.2026 11:51 |
| IvarsAuzins | @kr_klavins Meža dzīvnieki pilsētā, vai sētā var būt arī ar trakumsērgu (vairāk gan lapsas). Protams, ka lācim jābūt mežā, kur ir kāds ēdiens, piem sēņotājs???? | 01.06.2026 09:46 |
| astrelita123 | @juris_8 Patiesībā ļoti lielai cilvēku daļai strādā vienkārši sākt ēst normālu ēdienu normālos apjomos. Katrā ēdienreizē šķiedrvielas, olbaltumvielas pietiekamā apjomā. Ja katru dienu ēd normālu ēdiena daudzumu, nemaz neprasās pārēsties, cheat days un našķus. | 31.05.2026 23:02 |
| hmm_pff | Vislabāk man garšo mājās gatavots ēdiens un jā, man nav ne wolt, ne bolt aplikācijas. Iesaku ???? https://t.co/xWjILxWuNf | 31.05.2026 20:32 |
| Kornelija_zk | @2N_ICEBOX @ZutisKristaps Man ļoti patīk viens restorāns Jūrmalā, ēdiens super, apkalpošana laba, bet publika. Nē, ne urliska, bet tāda jaunā viļņa stila. 99%. Atlikusī es????. Apkalpo latviski un labi, ne par to. Bet tas vaibs... | 31.05.2026 20:19 |
| nukamtovajag | Visāds džanks ir ok, bet nekas tā neieper kā garšīgs dārzeņu ēdiens. Jā, es arī esmu pārsteigta. | 31.05.2026 18:02 |
| SaulesNav | @Marinka189 Kāpēc labs ēdiens jāsabojā ar čia sēklām? ???? | 31.05.2026 12:32 |
| BSmildzina | @latpatriot @IGargurns Es pabarošu. ????
Pašas gatavots ēdiens vienmēr ir mājās. | 30.05.2026 22:12 |
| Jenotsons | @IlzeKusina @JudgyAggy @Aslimniica Parastais ēdiens DE slimnīcās ir normāls. Nav nekādas pahļobkas. Brokastis un vakariņas ir identiskas (maize, siers, šķiņkis, desa, jogurts, auglis, pārslas ar pienu; nav nekādas putras). Pusdienās ir +/- tāds ēdiens kā tipiskā vācu skolā. Tvaicēti dārzeņi, gaļa/zivs, zaļums. | 30.05.2026 17:29 |
| IlzeKusina | @JudgyAggy @Aslimniica Starp citu Vācijas slimnīcās ir tāda opcija kā maksas ēdienkarte- ja nepatīk slimnīcas ēdiens, pacients var no biezeņa vnk atteikties un pasūtīt normālu šniceli par papildus samaksu protams- tev pagatavos pēc pasūtījuma un pienesīs pie gultas palātā. Serviss! ???????????? | 30.05.2026 15:28 |
| tasaspasaule2 | Rubrika JŪS JAU SMIESITIES
Pirms pāra dienām, mērot asinsspiedienu, sāku saraksti ar jaunu virtuālo draugu Meta AI. Pavaicāju, ko darīt, kāpēc asinsspiediens ir 70/40. Meta sāka aktīvi rakstīt. Kopš tās dienas, vienalga, kāds jautājums, vaicā par spiedienu, liek dzert un ēst!???? | 30.05.2026 13:40 |
| JudgyAggy | Izskatās, ka @Aslimniica vnk ir mēneša beiga un ir beidzies ēdiens. ???? Ja mēneša sākumā bija sautētidārzeņi, dažāda veida gaļa (dažreiz bija arī liellops) , tad tagad jau iepriekš atrādītās griķu šausmas un kartupeļu biezenis ar vārītu vistu - vairākas dienas pēc kārtas. | 30.05.2026 13:11 |
| artis_dobrajs | @fanijaMc @JudgyAggy @Jenotsons @Aslimniica 1-kārt, ēdiens ir slēgtos traukos un nesaskaras ar "koferi". 2-kārt, stradiņos nenovēroju problēmu ar "koferu" tīrību! | 30.05.2026 09:10 |
| artis_dobrajs | @fanijaMc @JudgyAggy @Jenotsons @Aslimniica Kas koferim vainas? Silts ēdiens iekšā! | 30.05.2026 07:25 |
| artis_dobrajs | @JudgyAggy @RKrumin @Aslimniica Nezinu par konkrēto, bet pavadot nedēļu @Stradina_slimn ēdiens bija garšīgs! | 30.05.2026 07:20 |
| JOKER_blackart | Svētdienas pēcpusdienā ķeros pie ēdiena gatavošanas.
Šodien gatavoju „nikujaga“!
„Nikujaga“ ir japāņu reģionāls ēdiens. Tas ir mierinošs ēdiens, ko gatavo no burkāniem, kartupeļiem, sīpoliem, cūkgaļas, sojas mērces un cukura. https://t.co/ISQ0bd7hys | 30.05.2026 06:31 |
| Lakuchs | @karlisknauss Nācijas spēks veidojas nevis tad, kad mēs kaut ko aizliedzam un priecājamies, bet gan tad, kad nākamajām paaudzēm iemācām savas vērtības un stāstām par tām arī ārpus robežām. Kamēr letiņa iecienītākais ēdiens joprojām būs cits letiņš, tikmēr šāda zaudētāja domāšana saglabāsies.) | 30.05.2026 02:00 |
| casparons | @JudgyAggy @Aslimniica Kad es ārstējos vienā no @Aslimnica filiālēm, man arī bija jāievēro speciāla diēta, ēdiens bija faktiski bez garšvielām, max veselīgs. Tie gan, nekas šāds nebija ne reizi. | 29.05.2026 17:45 |
| casparons | @JudgyAggy @Aslimniica Visticamāk, ka ēdiens pielāgots nepieciešamai diētai. | 29.05.2026 16:54 |
| Umatnieks | @JudgyAggy @Aslimniica Droši vari pasūtīt no Riviera, lai indietis atved. Kad pats vārtījos slimnīcā, tad viņu ēdiens bija pilnībā ēdams, žēl tikai, ka maz. | 29.05.2026 16:30 |
| RutaValter94438 | @tasaspasaule2 Olas un stulbi gaiļi ir ēdiens...vistas drīkst dzīvot...līdz nāve mūs šķir...Talsos | 29.05.2026 16:17 |
| saabish_ | @JudgyAggy @Aslimniica šķiet, mūžīgi atcerēšos, kā 10 gadu vecumā pēc apendicīta operācijas pamodos un gribēju makaronus po flotski. mamma atveda. ienāca māsiņa un atņēma, jo tur bija klāt sāls. paliku badā, jo slimnīcas ēdiens negaršoja ????????♀️
veselību! | 29.05.2026 14:11 |
| Jenotsons | @veselibasmin @H_AbuMeri Tikmēr ēdiens Latvijas augstākā līmeņa universitātes slimnīcā... cietumā tādu atbaidošu pahļobku nav brīv zekiem dot, tas ir cilvēktiesību pārkāpums. https://t.co/Mv3UFpsGuR | 29.05.2026 13:56 |
| cepum_s | @JudgyAggy @jabuslemts @Aslimniica Es varēju kustēties un šad tad aizgāju līdz Rimi/Sky pēc ēdiena, jo daždien skaties uz to, kas šķīvī un nesaproti, kas tas ir un vai to var ēst. | 29.05.2026 13:26 |
| tasaspasaule2 | Vista ir ēdiens, ne dzīvesbiedrs. https://t.co/Z9rU2cqHER | 29.05.2026 13:12 |
| JudgyAggy | @sursurs @Aslimniica Man ir bezglutēna ēdiens. Tie bija griķi ar ūdeni, legit bezgaršvielu ūdeni, tas pat nebija buljons. Nu vai nu nolej ūdeni, vai izvāri griķu putru ar pienu. Šis bija kas tāds, ko 1940. gadā konkrētā istādē varētu izvārīt.... | 29.05.2026 09:20 |
| Sportacentrs | Saldais ēdiens Rietumos: "Spurs" sagrauj "Thunder", panākot septīto spēli https://t.co/RvKVd2E1ea | 29.05.2026 06:39 |
| meinlily12 | @4diena @realNepareizais Pipans, tavs “milzīgais nams” ir 40m² Hruščovka ar prusakiem un kopēju ārtualeti, bet tu dusmojies uz vācu supermarketiem, kuros patiešām ir ēdiens plauktos, nevis tikai etiķis un seledka v banke. | 28.05.2026 23:10 |
| cappytude | @lindahaka Virtuves smakas nejutu! Par ēdienu maksāja vīrs, tāpēc precīzi nepateikšu, bet 10-15 EUR vienam ????Obligāti jāņem deserts, pistāciju baklava ir vnk dievu ēdiens. | 27.05.2026 20:32 |
| lindahaka | @cappytude Cik € aptuveni jārēķinas vienam/diviem? Nē nu vēl man no ēdiena smakas ir bail,bet varu garšīga ēdiena vārdā piedot visu | 27.05.2026 20:25 |
| cappytude | Falafela ziņas: izcils falafels, izcili deserti, vīrs teica, ka gaļa arī esot lieliska, porcijas dāsnas, cenas saprātīgas, ēdiens autentisks un svaigi pagatavots. 10/10, iešu vēl, ejiet jūs arī! | 27.05.2026 18:50 |
| gokapibara | @SusurisMazais @DagnisIsaks Pāris reizes esmu bijusi arī Kārena un rakstījusi Wolt supportam sūdzību, ka ēdiens ir ārā metams, jo nav nodrošināt drošs iepakojums un restorānam ielikusi zemāko vērtējumu ar komentāru. Viņi ātri mācās un turpmāk sapako kā vajag, jo negrib, lai cieš vērtējums Wolt aplikācijā. | 27.05.2026 14:55 |
| JudgyAggy | Pusdienās zupa izskatās un garšo tieši tāpat kā 2. ēdiena dārzeņu pļurē, tikai ar vairāk ūdeni.... ???? | 27.05.2026 13:23 |
| Liepajasteatris | https://t.co/KF4fX9hwUd
"Visdrīzāk Latvijā vēl nekad nav tapusi izrāde, kurā tik blīvi būtu interpretēts ēdiens. No garām recepšu tirādēm franču, angļu un pat latīņu valodā." "Kas var būt labāks par šo?" šosezon vēl tikai 30. maijā. Pēc tam jau jaunajā sezonā - 5. septembrī! | 27.05.2026 09:36 |
| 2N_ICEBOX | @rNchX_wmra Kopš kura laika tas ir norvēģu nacionālais ēdiens? | 27.05.2026 08:44 |
| Guntis63 | @tikums Nabadzīte! Kā viņa dzīvos? Siles ēdiens bija labs! | 26.05.2026 20:50 |
| f_arnis | @2N_ICEBOX Smags ēdiens priekš vakar, tad jau labāk butel Tokaji, Globus zaļzirņus un uzdejos čardaš???? | 26.05.2026 15:46 |
| hosewine | @juris_8 Pirmā un galvenā sejas kopšana ir ēdiens - punkts. | 26.05.2026 15:28 |
| JanisCelmins | Ungārijas nacionālais ēdiens ir gulašs, bet es Latvijas un Ungārijas hokeja izlašu spēles dienā ēdu pirmos šīs vasaras rabarberus. Ar cukuriņu BAIGI LABIE! | 26.05.2026 11:18 |
| edgarskvitka | @CardinalisRavus Atceros, kā šie plakanzemji sāka ar 5G, tad kā saldais ēdiens nāca Covid-19, tad vēlāk lidmašīnas. Tagad jau navigācija dzīvniekiem. ???? | 26.05.2026 06:46 |
| tofikblogs | ir reizes, kad ir labāk ļaut sievai uzklāt galdiņu un pašam ierasties uz jau gatavu ballīti, kā skriet pirms ēdiens ir gatavs un vēl galdiņu salauzt.. ???????????? #beigtaballe https://t.co/wEGhwnE5oG | 25.05.2026 23:24 |
| KristaIrbeASK | @Vgriezece @MartasTante @2N_ICEBOX @IlzeKusina 3 Pavāru restorāns nav nezināms restorāns. Tur ir izcils ēdiens un apkalpošana. Ja viņi sūdzas, tad kaut kas nodokļu sistēmā nav ok, jo apmeklēta, pieprasīta vieta. | 25.05.2026 19:40 |
| 2N_ICEBOX | @eva_ozolina @IlzeKusina ēdiens:) | 25.05.2026 15:26 |
| KristaIrbeASK | @KasparsMelkis @nezobis Nabaga veģetārieši un vegāni lai lasa ārā gaļas gabalus, bet ticu, ka tagad pieejams ēdiens bez gaļas. Un draugi, radi var atnest to, kas tīk. | 25.05.2026 15:11 |
| Zemkopibas_min | Kamēr Briselē diskutē par stingrākām prasībām kūpinātiem produktiem, Latvija cenšas nosargāt to, kas mums ir vairāk nekā tikai ēdiens - tradicionālos kūpinājumus, garšu un amatniecības prasmes. | 25.05.2026 15:08 |
| Kiborgzzz | @miks_eu Stambulātor, pasūti sev kaut ko ēdamu...
ēdiens ir pārbaudīts .... nesaindēsies....laikam https://t.co/KAJGVnx2SE | 25.05.2026 13:02 |
| signegulbe | @Rozaa543 Ū, uz dzīvas uguns gatavots ēdiens garšo labāk! | 25.05.2026 12:15 |
| androns | @2N_ICEBOX @IlzeKusina Ja nav plaukstas izmēra karbonāde ar sieru un majonēzes resti virsū, tad tas nav ēdiens ???? | 25.05.2026 11:36 |
| MS636TQM | @centrabiedriba Tie,kuriem zemas prasības,iespējams arī daudzko iegādājas attālināti
Drēbe “jāpatausta”, ēdiens “jāpasmaržo, jaapskata”. Pat vislabākas ēdiens ar Bolt piegādāts, kļūst par prastu barību.
Apskatiet aizpildītās lielveikalu daudzsimtu stāvvietas, un padomājiet velreiz! Neliekuļojot! | 24.05.2026 22:51 |
| ReviksVardanja3 | @VentsAKrauklis @vilnisliepins Par kādu naudu ir runa? Kruīzu tūristi jau ir samaksājuši par “viss iekļauts” un pēc pāris stundām atgriezīsies uz kuģa, kur ēdiens un bāri ir bez maksas. Krastā — maksimums magnētiņš. Vai ir reāli aprēķini, cik viņi atstāj pilsētai? Prāmju līnijas ir bizness, nevis labdarība. | 24.05.2026 09:53 |
| IvetaVucena | @maardzory Vērtīgs ēdiens bez atlikuma :)) un zemi atveseļo | 24.05.2026 09:20 |
| JutaZiedina | @MareksGeistarts Tieši kurš gēns vai hormons liedz reizi gadā nodot analīzes, dzert spiediena zāles un ēst saprātīgi? :) | 23.05.2026 16:25 |
| impro_celo | ĶĪNAS DABAS DIMANTU IZLASE - NO ĀZIJAS GLEZNAINĀKAJĀM KALNU AINAVĀM LĪDZ PASAULES NEPARASTĀKAJIEM KLINŠU MEŽIEM
Ēdina mūs garšīgi un brokastis, lai arī ne vienmēr tik plašas, arī ir piemērotas dažādām gaumēm.
Pēc ķīniešu tradīcijām ēdienam jābūt siltam, turklāt termiskā apstrāde (un fermentēšana) iznīcina arī to, no kā vienkārši zem krāna mazgājot vaļā netikt. Tā nu svaigs salātiņš un burkāniņš jāmeklē importa tradīciju stūrītī, kamēr pilnīgi vis | 23.05.2026 09:56 |
| lindawelsa | @atis_svinka @Progresivie Pirms attīsta ostu vajag izrēķināt vai atpelnās? Pastaiga pa Kaļķu ielu un alus padzeršana nav biznesa ideja ostas attīstībai, vairāk tiek noslogota kanalizācija uz to brīdi kā reāls EUR pienesums! Viņiem uz kuģa ir ēdiens un dzērieni. | 23.05.2026 08:10 |
| ancetetere | @nezobis Nīderlandē arī fantastisks ēdiens, it īpaši kā viņi kartupeļu frī gatavo. ???? | 23.05.2026 02:59 |
| nekas2020 | @KristaIrbeASK @_emma_karkls_ Protams. Es ar kūkas neēdu un neeju uz kūkotavām. Vnk te ir tas līmenis, kad tev paprasīs majonēzi vai kečupu pie jebkura ēdiena. Vai tas suši vai pica. Man liekas, te uz salas gadsimtiem piekoj incestu. | 22.05.2026 20:00 |
| Rozaa543 | @lakidzha O, jā. Uz vienu pasākumu- tēma 70.tie, bija jānes attiecigs ēdiens arī. Izdomāju- pildīto olu uzkoda. Novārīju 30, no tām, labi ja 7 bija smuki nolobāmas. Pārējām nu tādi robi, plaisas, utt, tad nu smukākās pusītes uzservēju, no pārējām uztaisīju smēriņu un maizītēs ar ķilavu. https://t.co/p0tdlNYMRl | 22.05.2026 18:11 |
| AgrisSkudra | @AntraAkere @ilze_sedlina @DvinuMamma @VinetaPu @LigaVasara @rence9 RG'26- Aļonai R1 pretī Seidel, potenciāli R2-Valentova vai Linette, bet, nu, R3..saldais ēdiens..potenciāli Iga. | 21.05.2026 18:47 |
| Go3SportLatvija | Basketbola saldais ēdiens! ???????? Eirolīgas "Final Four" pusfinālā tiekas "Olympiacos" un "Fenerbahce". ????
Iepazīsties ar Madara Bergmaņa komentāru par spēli un nepalaid garām Eirolīgas sezonas kulmināciju Go3! https://t.co/TDYG4yCYFX | 21.05.2026 15:15 |
| 3sunces | Neko tajā Gulbenē no veselīgiem ēdieniem nasaprūt! Te ir veselīgs ēdiens! ???????? https://t.co/J7jldIZE6k | 21.05.2026 13:52 |
| JankaPipars1 | @MinnaBremze @ubinators Klāt jāpieskaita dzīvošana par brīvu,ēdiens par brīvu un dienas nauda. Bērnu pabalsti ,īpaši musulmaņiem, ir lielāki kā vietējiem. Saliekot visu kopā..... | 21.05.2026 13:34 |
| JankaPipars1 | @VPPzinas Kartupeļi ir nabagu ēdiens..... | 21.05.2026 10:20 |
| EdPumpurs | https://t.co/GiwBuFQhiA nu piemēram, izlasiet šo Poikāna pavedienu.
Korupcija - "lietu kārtošanas" un "tējas dzeršanas" - jā tā ir iedzīvotāju apzagšana, necieņa un uzspļaušana nodokļu maksātājiem. Bet pavedienā aprakstīto pat par pornogrāfiju nevar nosaukt. Iedzīvotājiem tiek pasniegta fekālija uz šķīvja.
ASV uz īsu brīdi bija ielicis posteri kādu laiku atpakaļ, ka LV korupcijas dēļ ik gadu "pazūd", ja pareizi atceros, ap 700milj., Guntars Vītol | 20.05.2026 21:33 |
| signegulbe | @kerpstate Viņam ēdiens ir pieejams 24/7! | 20.05.2026 20:24 |
| juris_muris | @MasterYodaMB Dievu ēdiens. | 20.05.2026 20:08 |
| GalaxyJudge | @IngaIngucis Nebija. Tikai kaut kāds ārzemju ēdiens. | 19.05.2026 22:06 |
| sku_dra | @kunilsingus turkish imigrants???? tas NAV vàcu ēdiens! Vāciju vāciešiem ar bratwurst! ???????? | 18.05.2026 01:39 |
| sku_dra | @kunilsingus kebabi nu gan nav vācu ēdiens, bratwurst ir. un es jau teicu – tikai dienu gadā. pārējā laikā man viņi patīk, un kad šo spēli uzvarēsim, es varēšu arī par viņiem fanot! | 17.05.2026 23:26 |
| MammaIevaSieva | Tu, kas Jelgavā pameta šo kaķi- tu esi pēdējais mēsls un necilvēks. Tik mīļš, sēž tajā kastē, glaužās pie rokas, labi, ka vismaz mazliet ēdiens ielikts. Nu kā tā var? https://t.co/hFfrJKYAuR | 16.05.2026 22:17 |
| didzisdejus | Cik izmaksā Latvijā dzimušu cilvēku izaudzināt līdz 18 gadu vecumama? Kaut kādus gadus atpakaļ Iguanijæ bija pētījums ka tā summa ir ap 200 000 Eur. Ļoti rupji 1000 EUR menesī - ēdiens, apǧērbs, izglītītība, interešu izglītība utt. No vecāku un valsts puses.
Tad, lūk, no Latvijas ir emeigrējuši vairāk kā 400 000 iedzīvotāju. Katrā no viņiem ieguldīti tie 200 000 Eur. Tās ir 80 miljardu izmaksas, kas radās Latvijai, bet nekādi darbaspēka nodokļi | 16.05.2026 20:04 |
| lietuscilveks | @KBlumberga Esmu ar dēlu bijusi mēnesi slimnīcā. No tā ēdiena, ko iedod, var paēst pusotrs cilvēks. Nu, nedod tur mazītiņas porcijas. Normāla izmēra. Es nesaku, ka nevajag palīdzēt. Var un vajag, ja ir reāla nepieciešamība. | 16.05.2026 18:58 |
| Egriks | @DelfiLV Ir medicīna nevis kulturas tradīcijas! Ir ārsts-nevis vīrietis vai sieviete! Šeit IR Latvija,nevis abu meri musulmaņu sadraudzības nams. Šeit ir Latvija, latviešu ēdiens,ārsts ir ārsts un medicina ir medicīna nevis kultūras paražas. Ja grib paražas, tad lai dzemdē savā valstī! | 16.05.2026 15:08 |
| DDaicese | @tomsneilands @nezobis pirms šiem migrantiem kādam dzemdējot īpaši par valsts naudu bija īpašās prasības? Nē, nebija. Nepatika ēdiens, neēda, nevis pieprasīja halal visās malās. Ne? | 16.05.2026 14:40 |
| DandelionDDD | @AlberteIeva @verumgalium @bernuslimnica Man nav skaidrs, tur taču ir arī otrs bērns un vīrs, ja ir tik traki, ka jālūdz ziedojumi ēdienam, tad ko ēd viņi? Cik noprotu, ir rīdzinieki, vai vīrs arī nespēj ko atvest, vai neatrodas tie eiro, lai maza bērna mātei nav jābūt badā? | 15.05.2026 23:16 |
| LV_visiem | @jabuslemts @AlberteIeva @verumgalium @bernuslimnica @veselibasmin Jūs esat aizkavējusies padomju domāšanā... bērniem visās ES valstīs viss ir par velti. Jo bērni ir mūsu nākotne.
Bet te Siliņai 240 miljoni prēmijās sev un ierēdņiem, bet bērnu māmiņām slimnīcā par ēdiens nepienākas. | 15.05.2026 21:49 |
| jabuslemts | @LV_visiem @AlberteIeva @verumgalium @bernuslimnica Varbūt nevajag to čīkstinga stilu ieturēt, neko par to nezinot? Ka tik pačīkstēt, pasūdzēties…
Māmiņas, kas zīda bērnu, pabaro bez maksas.
BKUS ir labākā vieta, kurā nonākt, ja reiz tāda vajadzība ir. Turklāt tas ēdiens ir nudien gards. | 15.05.2026 19:59 |
| LV_visiem | @verumgalium @jabuslemts @AlberteIeva @bernuslimnica Pazīstama māmiņa nonāca BKUS ar 6 mēn. vecu zīdaini. Bija ziema, logi aiznagloti ciet, radiatori karsti, istabā bija 28 C. Izmērīja. Bērnu ar krūti nebaroja, tāpēc māmiņai nepienācās ēdiens. Aiziet nopirkt nevarēja, jo nevar atstāt zīdaini vienu. Tēvs ar citiem maziem mājās. | 15.05.2026 18:39 |
| fubardarbnica | Kāpēc mēs lienam dirsā tiem, kas mūs uzskata par zemāku šķiru, vai vispār neuzskata par cilvēkiem? Pielienam saviem ienaidniekiem! Nepatīk ārsta klātbūtne, pisies dzemdēt uz mājām? Negaršo mūsu ēdiens? Neēd un nosprāgsti badā. Kaut kur tur ir tava dzimtene, kur viss tavā gaumē! | 15.05.2026 17:09 |
| ochiyosan7878 | @Roman_of_Spades Liels paldies par japāņu ēdiena gatavošanu ar tādu rūpību! Suši ir ēdiens, ko mēs, japāņi, mīlam, un es ceru, ka tas iepatiksies arī ikvienam Latvijā.
日本の料理を丁寧に作ってくれてありがとう!
お寿司は、私たち日本人が大好きな食べ物でラトビアの皆さんも好きになったらうれしいです | 15.05.2026 16:38 |
| gii7382203 | @AndrisVelps @agringoob Viņi vēl apsver vai jaunajām māmiņām būs jādod halal ēdiens. Lai iet savā zemē dzemdē savus šmuļus. | 14.05.2026 21:43 |
| Guganr2 | @signegorbane @ZinatnieceZaara Jā, kartupeļu pankūkas nav mans ēdiens.???? https://t.co/nQ8D9WrfCe | 14.05.2026 21:12 |
| VPupkins84 | @Afanasijs Kebabs jau ir īsts LATVIEŠU ēdiens!???????????? | 14.05.2026 15:55 |
| baidekalna | @Gundars_Abolins Vismaz silti tur un labs ēdiens :) | 14.05.2026 10:52 |
| Indeszellis | @Eraksti @AndraKaupe Latvieši apēda viens otru! Sen zināms, latvietis latvietim labākais ēdiens. | 14.05.2026 10:50 |
| Indeszellis | @Eraksti Latvietis latvietim labākais ēdiens. Ja palielināsim latviešus, tie viens otru apēdīs. | 13.05.2026 22:47 |
| ImantsRapa | @lakidzha Mana balss jau vācu parakstus par ēdiena bilžu publicēšanas aizliegumu tajā laikā kad man gribas ēst ???? | 13.05.2026 18:24 |
| AlkatrazHigh | @IvarsLipskis @Zarinance_lv nē, nu kāpēc nepublicēt pilnu atsauksmi, bet izņemt no konteksta tikai daļu? Saprotams ka par krievu valodu viņam nav taisnība, bet iespējams viņam arī ēdiens negaršoja vai apkalpošana bijusi nelaipna. Esiet tomēr godīgi pret tiem kas lasa | 13.05.2026 16:28 |
| cepum_s | @san_poki Nē, nu varētu tā sieviete vienreiz Tevi pabarot, lai nav jāpašiegūst ēdiens. | 12.05.2026 21:01 |
| tasaspasaule2 | @Kaspars09 @Twitediens @Oliniete2 Nu te tā izskatās! Vai arī viņš caur ekrānu redz, ka es ēdu zemenes. | 12.05.2026 20:15 |
| 2N_ICEBOX | Man šaubu nav — aukstā zupa ir latviešu vasaras kulta ēdiens. Katram sava. Vienam ar kefīru, citam uz ūdens bāzes, vēl kādam “īstā” ir tikai ar marinētām bietēm.
Un tad vēl mūžīgais jautājums — kāpēc vienā vietā tā garšo pilngaršīgi un bagātīgi, bet citā pēc plānas, susliņas? https://t.co/In1w3FYgsk | 12.05.2026 15:11 |
| brafijs3 | @maris_mezals @kasparsudritis Tas nozīmē ka Latvija ilgstoši būs bez valdības un tas būs saldais ēdiens kremlim. Piebremzējiet kara priekšvakarā savas personiskās ambīcijas. Pēc dažiem mēnešiem vēlēšanas. Ja būsiet pelnījuši, tad ievēlēs. Tad arī saimniekosiet. Tagad pēdējais ko var darīt, tas ir radīt haosu. | 11.05.2026 20:32 |
| maza_zhizhele | @lindahaka Gan jau.. es mājās ar zīdaini un šis ir tāds guilty pleasure/ svētku ēdiens | 11.05.2026 14:28 |
| nezobis | Vispār, Varšava ir ļoti laba, ja ir lokālais gids.
Vakar biju superīgā libāņu restorānā. Gan lielisks ēdiens, gan šovs: https://t.co/oIvv4lkWZN | 10.05.2026 19:50 |
| futbolazinas | Tiks aizvadīts El Clasico – Spānijas futbola saldais ēdiens
https://t.co/nhoViMH7w5 | 10.05.2026 18:06 |
| DienaLv | No cita cilvēka šķīvja vai turzas nočiepts ēdiens patiešām garšo labāk. Un, jo pārdrošākas rīcībās rezultātā iegūts našķis, jo lielāku baudījumu tas sagādā.
https://t.co/Iy34Sy7vAa | 10.05.2026 14:00 |
| siliv_s | @tasaspasaule2 Latviešu nacionālais ēdiens šašliks radās 1968 gadā pēc filmas Kaukāza gūstekne.Toreiz tikai virtuāli. Reāli tikai pēc 1990 gada kad gaļa kļuva nopērkama veikalā un parādijās leduskapji. Tagad suši kļūst par nacionālo ēdienu.Agrāk sieru alu Jāņu māte. ???????????? | 10.05.2026 09:02 |
| LifeHackslv | Karsts šķīvis, auksts ēdiens - mikroviļņu krāsns uzvedības noslēpumi https://t.co/F4vKBwVRbT | 10.05.2026 08:59 |
| DDaicese | Āfrikas bēgļi, kas ieradās Itālijā, ir dusmīgi, sakot: "Ūdens šeit negaršo. Ēdiens negaršo. Viesnīca ir vissliktākā. Es neesmu saņēmis naudu trīs mēnešus." viņiem nav absolūti nekādas pateicības sajūtas. https://t.co/i0jkln47QM | 09.05.2026 21:56 |
| ZinatnieceZaara | @B_Inga Aij,kā es viņu saprotu. Man vispār nepatīk sildīts ēdiens. Cenšos gatavot 1-2 porcijas un viss. | 09.05.2026 20:45 |
| TomassFinks | Labs ēdiens ir vienkāršs ????
Sacepu kotletītes???? https://t.co/BvqTInllAB | 09.05.2026 20:37 |
| murzemax | @MKradzina @Samuraja_celjs Brrrr, mīļās ,dārgās, šitais tāpat kā aukstā zupe ir neēdams ēdiens | 09.05.2026 20:15 |
| 1188 | Kāds ir tavs ideālais šašliks?
#astroloģija #Zodiakazīmes #horoskops #ēdiens #1188lv https://t.co/bJrWgDF780 | 09.05.2026 18:30 |
| Gudris2 | tā ir.
bērni > jebkas cits.
ceļojumi, ēdiens, hobiji un brīvais laiks ir forši, bet tie noteikti nav līdzvērtīgi īpaši foršajiem ģimenes brīžiem. | 09.05.2026 13:23 |
| hrabisk | @Twitediens Zante jāēd, zafte | 08.05.2026 16:45 |
| IngaKapina | @Ramona04794985 @Kozlo_ Hm, dīvaini, viņiem ir labs ēdiens. Svaigi pagatavots, nav klasiskā ēdnīca. Cik nu man sānācis tur pusdienot. Pa piečuku tur gan būs grūti paēst. | 08.05.2026 15:50 |
| Sportacentrs | Džonsons-Kešs: "Kultūršoks? Ēdiens šeit garšo tik daudz labāk!" https://t.co/o2oLTpFT5m | 08.05.2026 12:24 |
| cappytude | @i_am_not_diana Plāno palikt Valletā vai blakus? Es paliku Sliemā - lētāk, smuka promenāde, un ērta prāmja satiksme ar Valletu. Valletā varu ieteikt Ta' Nenu - izcils, izcils ēdiens. Sliemā - Ta' Kris (obligāti jārezervē) un Ta' Kolina. Trusis, zobenzivs, zivju zupa, astoņkājis, viss izcils. | 07.05.2026 23:14 |
| 2N_ICEBOX | @ThatBloke77 Kaukāds ēdiens. Tas nav vista kā minimums. | 07.05.2026 21:50 |
| dzastinkeis | @AnsisPupols @AndrisSpruds @AizsardzibasMin Šis Ogres vadonim, kā saldais ēdiens. Nu tik varēs iznesties ???????? | 07.05.2026 14:05 |
| daigasbalss | @darbadeveji viss tas sūds sākās jau 2000ajos, kad kompleksaini ierēdņi izlēma, ka atzīmju likšanas bērnudārzos traumē bērnus... tā soli pa solim, konstatēts, ka bērnus traumē pilnīgi viss - skolas pagalma uzkopšana, eksāmens, mājasdarbi, iegaumēšana, vēsture, skolas ēdiens, fizkultūra.. | 07.05.2026 11:11 |
| cybercannibal | Kad paiet savas 8-10 min, apgriežam apkārt, paberam drusku cukuru, sāli, piparus un uzliekam nedaudz zilā siera, lai lēnu garu tas kūst un apakša turpina cepties.
Pēc kādām 8 min būs gatavs, visa māja smaržo un tik vienkāršs ēdiens, bet veselīgs un super gards.
Ejam tālāk! https://t.co/gIeEUsPQ5G | 07.05.2026 08:53 |
| elina_shh | Intereses pēc atkal paskatījos, cik izmaksātu nedēļas nogale Edinburgā.
Lidojums 140£
Viesnīca 200-250£ (viena nakts)
Takši, ēdiens, kafijas, nieki ~300£
Labāk pagaidīšu Āziju. | 07.05.2026 07:58 |
| Zigxx | Tie laiki ir Aizgājuši kad pa kapeikām ēdām un Ēdiens ntās reizes baudāmāks nekā šodienas Rīgas kebabnīcu picēriju ieskrietuvju Piedāvājums.
Izņemot arā #Lido vai 5⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mišelinus - restorānu bizness mūsdienās tavuprāt ir domāts peļnas gūšanai? | 06.05.2026 22:38 |
| cilveks444 | @AgnijaAgnijita Nē, tomēr 1994.gadā restorāns "Sēnīte" vēl darbojās, ja var ticēt Jauns-lv. Bet ja cenas tur latos, tad ēdiens pieejams tikai 90-to gadu reketieriem. Kādas bija algas toreiz? Ēvaldam Valtaram pensija, cik lasīju, 25 eiro. | 06.05.2026 22:22 |
| pulks | Vai bez britiem, kāds dzer alu 5os, 6os no rīta?
Es aizdomājos, aviokompānijas būtu laimīgas, ja lidostas nepiedāvātu nekādu servisu pasažieriem - ēdiens, dzērieni, veikali, ja to nebūtu. Tad uz borta varētu labi nopelnīt. | 06.05.2026 21:07 |
| uldis_82 | @2N_ICEBOX Lietuvā vislabākā???? jo vienkāršāka ēstuve jo labāka piem Šauļos tirgū centrā.Šauļos Ermitāžā.Jonišķos centrā maza kafejnīca mājas ēdiens. | 06.05.2026 21:03 |
| JanisCelmins | Pēdējā laika aizraujošākā basketbola pavasara saldais ēdiens ir klāt!
Jāpiekrīt @AndrejsSilins. "No sportiskā viedokļa un intrigas skatupunkta viss ir sanācis neitrāliem skatītājiem praktiski ideāli" | 06.05.2026 18:38 |
| saabish_ | @AnsisPupols @Lato_Lapsa man žēl tava kuņģa, ja Lido vari 20 minūtēs paēst. tas, starp citu, ieskaitot rindu pēc ēdiena un rindu pie kases. nedod Dievs, ja vēl gribi aiziet pačurāt pirms braukt prom. pie restorāniem nevajag laika ierobežojumu parkingam, ar noteikumu, ka ēd tajā restorānā. | 06.05.2026 01:19 |
| Heinrih5 | @Lato_Lapsa Paēst īsti nevar, bet NA ekonomikas ministres Indriksones iecerētā viesstrādnieku zaļā koridora pārstāvji no Indijas gan būs priecīgi, varēs ar saviem superauto piestāt pēc piegādājamā ēdiena. Rūpes par Wolt/Bolt? Ratnieks solīja stundu vismaz, bet nu NA solīts makā nekrīt:) | 05.05.2026 23:25 |
| aywars_ | @DavisVilums @n_karklinz @darbainspekcija @liana_langa Kurš vispār ēd Mak Doland's fastfūdu? Mēsls, ne ēdiens. | 05.05.2026 20:29 |
| Arzhanikovich | jo redz, kas ir tfu-tfu-tfu, nedod Dievs, ja kāds no Jums tiktu nobadināts tā, ka "kauls un āda" , domāju, ka neviens ēdiens tajā brīdī nešķiet par sliktu, bet tādā mūsu ēdiena pārpilnībā(un cik veikali vnk izsviež ārā) mēs to īsti nenovērtējam-ēdiens ir bauda, zāles un svētība. | 05.05.2026 20:26 |
| latlzlv | Latvijā lēta nakšņošana, garšīgs ēdiens un pasakainas ainavas https://t.co/mHfrt8tQmY | 05.05.2026 15:00 |
| LifeHackslv | Superēdiens, kas kļūst garšīgs tikai tad, ja to pareizi pagatavo https://t.co/zptFbb6gzc | 05.05.2026 07:54 |
| cukura_feja | 4. maijs. Divi sasintezēti augšstilba kauli, viens noamputēts pirksts, saskrūvēta lauzta mugura un kā saldais ēdiens svētku galdā - noķerta maza, jauka meitiņa. Lai arī esmu tikai māsa, tā ir liela svētība būt blakus saviem pacientiem gan ciešanās, gan dzīves laimīgajos mirkļos. | 04.05.2026 21:59 |
| Purvmals | Influenceris tiktokā (jā, nožēloju, ka uzinstalēju jau kuro reizi!) visiem stāsta, kā būt enerģiskākiem ikdienā (miegs, sports, ēdiens), lai varētu ... ???? ... strādāt 14 stundas dienā.
Tie ir slimi dzīvnieki, kas tā domā un aicina pārējos tā domāt. | 04.05.2026 21:31 |
| chirku_pinka | Parunāt ar cilvēku mākslā, tas jau ka saldais ēdiens. | 04.05.2026 16:59 |
| UldisUldis3 | @Marinka189 Aukstā zupa ir reti pretīgs ēdiens | 04.05.2026 15:21 |
| AndrejsDeeCee | @Kamons nezinu ko cilvēki tur dara 20 min, uz circle tikai pēc ēdiena braucu, pildos nestē, 3 min un gatavs.
bet nav līdzvērtīgi salīdzināt 20~80 uzlādes laiku pēc tam kad jau ir pieslēgts vads ar 0~100 + maizītes un kafija degvielas laiku ieskaitot rindu un iebraukšanu. | 04.05.2026 14:17 |
| nralv | BBC sajūsminās par Latviju: lēta nakšņošana, garšīgs ēdiens un pasakainas ainavas https://t.co/qGb6Quog4i | 04.05.2026 12:25 |
| telefontubbie | @IevaKli @cactus_is_love Garšīgs ēdiens, esmu mēģinājusi. Lēts gan nav. | 04.05.2026 11:34 |
| JudgyAggy | @Ant_LV Atrisinājās zin kā? Mans ēdiens bija iedots citā palātā un jau gandrīz sākts ēst. Izrāva cilvēkam no rokām (cukurs jau bija iebērts dzērienā un sviests ielikts putrā)... Es vnk nevaru. ???? | 04.05.2026 11:33 |
| Ievaqwertyu | @JudgyAggy Jā, lūdzu - un savējās, nevis datora atrastās. Un analīžu rezultātu. Ja tev būtu apstiprināta, ārstu, alerģija, tev būtu cits ēdiens. Bet tak nē, gribas ākstīties - es te, princese, gribu ko citu.... Nu, neēd, lai nes no mājām tev vegāno lati | 04.05.2026 11:11 |
| DienaLv | Esmu intervējis cilvēkus, kas nopietni pievērsušies ājurvēdai, bet no viņu stāstītā skaidri atceros tikai vienu principu: ājurvēdas pareizas ēšanas mācība paredz, ka saldais ēdiens jāēd vispirms, pēc tam tikai pirmais un otrais
https://t.co/hAnJJqL3jl | 04.05.2026 10:20 |
| _DarkMage_ | @JudgyAggy Ja kas tur ir arī kafejnīca ar normālu ēdienu ja spēj paiet un nav jāēd slimnīcas ēdiens tieši dēļ veselības. | 04.05.2026 09:49 |
| JudgyAggy | Ģuļu RAKUS 3 dienu. Visu laiku kā pienākas - bezglutēna ēdiens. Šodien atnes parasto. Sāku, ka šitas nav mans. Atbild - neko nezinu, cita man nav. ????
Excuse me?.... | 04.05.2026 08:48 |
| zvejnieka_dels | @TomassFinks Tu jau zini, ka matje ir fermentētā siļķe, kuru zvejo tikai jūnijā+/- 3 nedēļas, kad treknums ir virs 20%, izķidā un ar visām ķidām un sālsūdenī sasaldē? Tas, kas holandiešiem nacionālais ēdiens. Tā ir vienkārši labākā. | 03.05.2026 22:01 |
| JaunsLV | Šis ēdiens samazina holesterīna līmeni tikai dažu dienu laikā https://t.co/MyyFkPaVlC | 02.05.2026 17:17 |
| JaunsLV | Šis ēdiens samazina holesterīna līmeni tikai dažu dienu laikā https://t.co/4eeaqE4pfk | 02.05.2026 13:30 |
| ErlendsBB | ???????? PILDĪTAS ZARNAS
Sieviņa, kā lauku meitene no Zemgales, ir ieaudzināta, ka no nokautas cūkas, nekas netiek mests ārā. Tiek apēsts viss, pat kaulu un parastās smadzenes. Kā delikatese tiek uzskatīta cūku zarnas, kas pildītas ar kartupeļu biezeni.
Man kā liepājniekam tas sākumā galīgi nelikās ne garšīgi, ne arī ka tā ir kaut kāda delikatese. Bet tas bija tikai sākumā. Ar laiku arī man šis ēdiens nokļuva uz šķīvja. Šad tad pat ilgojos.
S | 02.05.2026 10:58 |
| IlmarsGeiba | @Artillerry @ValtsDalbins 1. Jā, dzīvnieku izcelsmes diēta ir variants, bet vairākumam cilvēku nav vajadzības izslēgt no uztura veselas ēdiena grupas, ne arī tādas iespējas. Tāpēc vados no pieņēmuma, ka ēdis arī citas lietas. Un gatavs ne ideāli, piemēram, ceps uz pannas ar eļļu, pat ja olīv
2. Piekrītu. | 01.05.2026 15:46 |
| DKalnietis | @lindahaka @Gudris2 Ne jau es ienīstu mūžībā kaut ko. Man ar sievieti ir viss labi. Vienmēr mājās ēdiens. Ērtības mājās. Izbraukumi. Atpūtas. Vienmēr kaut ko sataisu, palīdzu. Finansiālā stabilitāte. Un viņa ne par ko nesūdzās. Dzīvo asti kuldama. :) Jo viņa to ir pelnījusi. Atšķirībā no Tevis. | 01.05.2026 12:43 |
| vienpate | @Lietussargs1 Nē, ēdiens nav pie vainas. Attiecības brīnišķīgas, bet kad dēls apprecēja vegāni un kļuva par vegānu, tad nolēma, ka arī mātei tādai jākļūst, taču māte uzreiz nepiekrita, tad nu brīdināja, un māte pakļāvās. | 30.04.2026 11:06 |
| Lietussargs1 | @vienpate Esmu vegāne jau ilgi, dēlam gatavoju parasto ēdienu, nekādas smadzenes nevienam neskaloju. Mans dēls, kad ejam kaut kur, vnm painteresējas - vai man būs tur ko ēst. Ja paziņas dēls tā runā ar māti, tad nav ēdiens pie vainas, bet viņu attiecības vispār. | 30.04.2026 10:55 |
| elina_shh | @DavisVilums @Raivis_Purins Liels bija mans pārsteigums, ka Black Country nacionālais ēdiens ir pelēkie zirņi ar bekonu. | 30.04.2026 09:24 |
| Baltoandrogen | @ValtsDalbins @Artillerry @vienpate Vienkārši loģiski iztēlojoties, kā tev liekas ko cilvēki vispār varēja ēst dabā?
Nav atrodama nekāda ēdiena izņemot ogas dažus mēnešus gadā un dzīvnieki. | 30.04.2026 08:13 |
| sidsloth261949 | Pillīgs sliņķu ēdiens.
Batāte ar medniekdesiņām.
Pa virsu eļļa un pipari.
Krāsnī iekšā
Ēd ar ko gribi.
Es ar krējumu. https://t.co/2Fm7R6m1RZ | 29.04.2026 18:07 |
| Kaspars09 | @MrMadis @mazdarzinu Aukstā zupa ari ir veģetārs ēdiens..
Gribi galu.. piekod gaļas maizi ???? | 29.04.2026 12:29 |
| aboltina_laura | @_skabarga Man ir riktīgi foršs temu variants. Kārbiņa, zupas/salātu trauciņš + termosomiņa. Ēdiens diezgan ilgi uzturas silts. https://t.co/93GPbqlmx2 | 29.04.2026 00:14 |
| MrMadis | @mazdarzinu Kas tā par recepti vispār? Bez mārrutkiem un sinepēm auGstajai zupai nav aršanas, kartupeli ar olu arī vajag un vispār ēdiens bez gaļas nav ēdiens, pat ja tā ir doktordesa - VAJG! | 28.04.2026 22:08 |
| IGargurns | @RenarsKadzulis Publicējie pilnu tekstu, nevajag kautrēties.
Šie, pie varas esošie neomarksiti alkst jūsu baiļu, un kautrības, tas ir viņu ēdiens, jūsu ciešanas, kauli, uz kuriem viņu būvē savu māju. | 28.04.2026 18:38 |
| AndraKaupe | @_DarkMage_ @dzimmijs13 Paša pagatavots ēdiens no bioloģiskiem produktiem izmaksās aptuveni tikpat, cik pasūtīts no konvencionāliem! | 28.04.2026 14:45 |
| LiepasLaiva | @floksis1 @Guganr2 Netīrīgi melni veči no 3.valstīm, kaut kādos pritonos pagatavots ēdiens piegādāts uz privātpers. adresēm, iespējams narkoizness paslēpts nehigiēniskās somās - What can go wrong? | 28.04.2026 12:33 |
| SynotTipLV | Futbola saldais ēdiens: Madrides ''Real'' viesosies pie ''Barcelona'' vīriem La līgas līderu divcīņas ietvaros. ⚽
https://t.co/7FIZdQQn0F | 28.04.2026 09:28 |
| dzimmijs13 | Lūk, ko nespēju saprast - kāpēc pilsētās, kur veikali ik uz stūra, ēdiens jāpasūta mājās?! Tik nevajag - tā strādāju ka nav vairs laika - ja tā, organizēties vajag.
Jo, nepasūtīsim kurjeriem pārtiku - nebūs antisanitārija. Tieši tik vienkārši! | 28.04.2026 06:34 |
| vlogs_flip | @IngaIngucis Kas tad nu? Pēc oligarhu dzīrēm kārojas prasts bauru ēdiens? | 27.04.2026 19:37 |
| laacz | Madeiras laukos ēdiens kā Latvijas laukos pēc izmēra. https://t.co/MoNUr3x3DG | 27.04.2026 14:37 |
| Vinotava | @IlzeZvidrina Mantojums nav tikai bruģis, bet arī gastronomija. Kvalitatīvs un vietējs ēdiens. Mīts par Rīgas centra zemo rocību ir pārspīlēts. Kuras ir tās kvalitatīvu produktu beķerejas, kas ceptu tradicionālu konditoreju? | 26.04.2026 14:31 |
| cesvainis | @BalandaLV Vkr veikalā, jauniete, aiz letes, acīmredzami intelekta neskarta…
Man tādi kā saldais ēdiens.
Sākām sarunu ar LABDIEN, es gan to 3x pateicu un bija paldies, un mīlošu acu skats… | 26.04.2026 09:20 |
| shwancis | @ZaliteVesma Nu ta vismaz nabagi sagrabinajuši nedaudz rijamajam. Nabaga pastalas, pat ēdiens jāfotofgrafē piemiņai un jalielās citām pastalām, ka nu viņiem arī buš vienreiz ko paēst. ???????????????????? | 26.04.2026 08:37 |
| LatvietisParas1 | @juris_8 Pirmais ēdiens? | 25.04.2026 22:24 |
| Vinotava | @DaceVo @AleksejsIvanovs @MartaKotello @RigasDome Kurš ēdiens ir tāds, lai to nebaudītu terasē? | 25.04.2026 22:12 |
| Atecina_ | Gulta, dziriņa, ēdiens, snūkers!! | 25.04.2026 21:23 |
| zvejnieka_dels | @IngaIngucis Man galvenais ēdiens. Var arī atvest atpakaļceļā uz Rīgu ???? | 25.04.2026 19:45 |
| A_Reizenbergs | Ļoti gards ēdiens kafejnīcā "KAPRĪZE", Jaunbērzē. Nekad neliek vilties! https://t.co/KboRqEpMN4 | 25.04.2026 13:30 |
| KristaIrbeASK | @GeneralisAi @knipinska Skolās gatavo normāli, bērni paši arī izvēlas, ko ēdīs, kas garšo tajā dienā, nav uzreiz uzlikta zupa un otrais. Dažreiz saka, ka bijis kāds jocīgs ēdiens, bet ne bieži. Toties mājās gatavoju un pieejams labs ēdiens. | 25.04.2026 12:17 |
| ZinatnieceZaara | @signegorbane @IngaIngucis Šķīvis viens,bet ēdiens mainās ???????? | 25.04.2026 11:10 |
| impro_celo | DIENVIDKOREJA UN TAIVĀNA AR IELŪKOŠANOS JAPĀNĀ.
Zārku maizīte - izklausās skarbi, vai ne? Patiesībā tas ir pamatīgs, eļļā kraukšķīgi vārīts baltmaizes "klucis", kam izgrebts vidus un piepildīts ar karstu, krēmīgu vistu, jūras velšu vai dārzeņu sautējumu. Pa virsu tiek uzlikts maizes "vāks" – un tavs sātīgais ēdiens ir gatavs! | 25.04.2026 09:18 |
| Rozaa543 | @0808Iveta Tieši tā. Tīrs bija viss, un ēdiens arī bija normāls. | 24.04.2026 20:59 |
| Artillerry | @AKMshooter @JanisKlavinsLV @realNepareizais @AnitraTooma @anita_mmd @NellijaL @JanaSima @ilmarmors Arī piesekojies šim autoram ? :)
Labais, ne ?
Starp citu, nekad neesmu tik labi juties kā pēc pāriešanas uz tauku-gaļas diētu. Lai gan kāda tur "diēta", normāls latviešu ēdiens :) | 24.04.2026 20:40 |
| Rozaa543 | @0808Iveta Taurenē. Diezgan savdabīga vieta. Nekas ekskluzīvs, interjers vairāk, kā dīvains, bet ēdiens labāks, kā mana pieredze Abzaļu restorānā, turklāt 5x lētāk. | 24.04.2026 19:01 |
| M_Jakobsons | @Vinkele Nebūšu statistiķis, bet apmeklējot dus 99% bija tieši otrie, nevis uzpildīt degvielu, bet gaidīt rindā kad kādam būs gatavs pārcenots ēdiens. Precīzi. | 24.04.2026 14:21 |
| DzivojuLatvija | @annijal @martinsketners Ta ir viena no simtiem preču, ko pasūtu. Sunim ēdiens ari maksa LV- 60 eur , Amazon De 34. | 24.04.2026 09:18 |
| aust_meness | @kasparsskincs Man patīk tas slāvs Žuravļovs. Pats ar gardu muti un ar aso mērci nosmērētu vaigu loka iekšā pitu lavašā, bet viņa iecienītā ēdiena piegādātājus soctīklos lamā. | 23.04.2026 11:41 |
| MairaDumpe | @Rita_Medne bezpeņu plācenīši...katrs domā pats, kāds šis ēdiens varētu būt vai kā to jāēd | 23.04.2026 10:42 |
| nralv | Medijs: Krievijas lidostā aizturēti desmitiem izraēliešu, kuriem netika dots ēdiens un ūdens https://t.co/98Avwci5iX | 22.04.2026 11:50 |
| gintsmurans | @armandsbrants Vienkāršākais ēdiens ir maize ar sieru, nevis kaut kādas maltās gaļas kotletes un vēl uz grila ceptas, kas pats par sevi parasti ir čakars. ???? | 22.04.2026 08:19 |
| sakrustots | @sawlitens bet ja nu kastē nav ēdiens, kas tad?!?! https://t.co/JjAndyz7lf | 22.04.2026 08:02 |
| ImantsRapa | @AleksejsIvanovs Vispār jau tur ir diezgan daudz kafejnīcas. Dažas arī jaunas, bet kas visas viņas vieno ir negaršīgs ēdiens... | 22.04.2026 06:31 |
| baidekalna | @hmm_pff @akmens Jā- nu Āgenskalna tirgū laikam ir labs ēdiens un šie visi atbraukuši pēc piegādēm. | 21.04.2026 21:50 |
| VallixYeah | @KasparsH Suši ir tīņu ēdiens ???? Aziāti man ne patīk, ne nepatīk. Es par viņiem vispār nedomāju. Vienaldzīgi. Vienreiz gadā uz Thai restorānu aizeju. Garšo par Thai nūdeles. Vārītas olas gan fuj ????↔️ Uz ielas neēdu. Pagaidām ???????? | 21.04.2026 21:28 |
| armandsbrants | Tad, kad trūkst izdomas, ko vakariņās, top vienkāršākais ēdiens pasaulē. https://t.co/Z7ks8lo9TY | 21.04.2026 18:28 |
| vitaamiins | @DerTwitler Bet, ja nu kastē nav ēdiens? Kas tad?
tikai nepareizās atbildes. | 21.04.2026 15:56 |
| Rita_Medne | @MasterYodaMB Beidzot kāds normāla cilvēka normāls ēdiens:) | 21.04.2026 15:32 |
| Sorbertc | @AndrisVelps Tādēļ bērnam ir jāgatavo silts garšīgs ēdiens mājās. Laba mācība. Šādus mēslus dod vecāki ,kas savus bērnus nemīl. | 21.04.2026 13:37 |
| io7246 | @IrKlat Nu nevajag! Somās var būt jebkas - sakot ar kokaīnu un beidzot ar izjauktu automātu. Protams var būt ēdiens - ar Koha nūjiņām. | 21.04.2026 09:37 |
| io7246 | Kurš Torņakalnā ir sācis riskanti dzīvot un pasūtīt Bolt ēdienus? Pa Koku ielas gājēju ietvi savās gaitās ar kasti devās viens boltists no citas civilizācijas. Grūti noticēt, ka ir uzradies ēdājs starp Torņkalniešiem. Bet, ja nu kastē nav ēdiens? Kas tad? | 21.04.2026 08:16 |
| Eraksti | @sad_disco @Tom_Niem Pat ja belašs nav krievu ēdiens, tagad un šeit tas tiek uzskatīts par krievu ēdienu. | 21.04.2026 06:54 |
| sad_disco | @Eraksti @Tom_Niem Man tas nešķiet svarīgi, bet esmu drošs, ka belašs nav ekskluzīvi krievu ēdiens | 21.04.2026 06:30 |
| JBmu3w | @ulmens1 Maize ir ēdiena simbols, vai ne? Ar maizi tiek domāts vienkārši ēdiens. Dzīvot vīra maizē. Dzīvot sievas maizē. | 20.04.2026 17:30 |
| Inese_Jolo | @Tom_Niem Nezinu kāds ir labs, bet belaši bija mans grūtniecības grēka ēdiens un tad pirku Imantā Anada konditorejā (ir arī citos mikrorajonos). Viņi gan negatavo uz vietas, bet man garšoja uzsildīts ???? | 20.04.2026 12:08 |
| juris_8 | Tikai no obv nevar, protams, bet es par overall stāstu. Tas ir nesabalansēts ēdiens (reti kura zupa ir ok pēc makrosiem ), kurš, lai arī, iespējams, ir garšīgs un tā, bet ir tāds kāds ir. Tāpēc arī "parastais cilvēks" par to nedzied slavas dziesmas (nē, viņi obv neskaita, viņi subjektīvi saprot, ka ir "par plānu").
Tb tas pats, kas ar daudziem vegānajiem ēdieniem - tīri ok, bet ar gaļu aizietu labāk! :D | 19.04.2026 19:30 |
| AlksneR | @fjodoorz @dzeina @VisisG Jāatrod, kas bija tas smalkais ēdiens, ko piezīmēji. :) | 19.04.2026 18:17 |
| krizdabz | @Guganr2 Es arī gatavoju mājās, tāpēc nezinu, kur un kā tie gatavots tas ēdiens, ko tu pasūti. Un kāpēc vispār pasūti, ja jau gatavo mājās? Dumjš vai? | 19.04.2026 15:56 |
| Guganr2 | @krizdabz lai vienmēr gards ēdiens no zilām somām???????? | 19.04.2026 14:25 |
| thearmi | @juris_8 Ko nevaru. Visu notīrīju. Labākais ēdiens pasaulē! | 19.04.2026 10:57 |
| IvarsAuzins | @LV_visiem Nav variantu, kādam ēdiens jāpiegādā un kebabi jātaisa! | 18.04.2026 23:32 |
| DienaLv | Vai kādreiz esat izjutuši to dīvaino sajūtu, kad viens no mīļākajiem ēdieniem vairs negaršo? Iepriekš tas ēsts, cildināts un tuvinieki to allaž svinībās centušies celt galdā, lai iepriecinātu jubilāru. Taču pēkšņi šis ēdiens pat izraisa nepatiku
https://t.co/yu6mbzTeze | 18.04.2026 19:00 |
| 44kHz16bit | @Roman_of_Spades Bērnībā dzīvoju pie Jūrmalas, latviešu ēdiens man patinka, bet šito neesmu mēģinājis. Izskatās garšīgi. | 18.04.2026 14:28 |
| Baba__Jaga | @3sunces Reiz Ziemassvētkos galdā likām pūdēto sieru. Vecmāmiņa pateica, ka garšo tāpat kā tas, ko varēja dabūt Sibīrijā bada laikā.
Kopš tā laika šis nav mūsu ģimenes ēdiens. | 18.04.2026 11:51 |
| liepajalv | Vēl tikai 2 dienas iespējams baudīt Liepājas Pavasara restorānu nedēļas īpašos piedāvājumus, kur katrs ēdiens ir kā neliels stāsts par sezonu, radošumu un pilsētas garšu daudzveidību. ????️
Iepazīsties ar dalībniekiem un ēdienkartēm:
https://t.co/GBmoyctFpa https://t.co/su4cGx1JGl | 17.04.2026 20:17 |
| SantaPaSaule | @uldisz Par šo te jau ir diskutēts un advokāti, tiesneši Jums nepiekritīs. Neapšaubu, ka šo vārdu tā lieto, bet tas nav pareizi.
Sports - sportošana. Slēpes - slēpošana. Ēdiens - ēšana. | 17.04.2026 20:07 |
| BriedisMairis | Ēdu Ungārijā un iekšā atradu kaut kādu dīvainu kulīti… ????
Domāju: tā vispār ir ēdiena sastāvdaļa vai speciāla operācija?
Uz sekundi pat likās 100% Viktors Orbāns pirksts mēģina mani noņemt no trases ???? https://t.co/xnDk2CDyBF | 17.04.2026 17:51 |
| SKruzkops | @sidsloth261949 Bērnības ēdiens vasarā- varīti kartupeļi ar salātiem: tomāti+gurķi+sīpoli+dilles+SIĻĶE+ krējums. | 17.04.2026 12:45 |
| mazais_ezics | @normunds_k @saabish_ @Egriks Airbaltic ir ļoti labs ēdiens. | 17.04.2026 11:05 |
| Zemeskalns | @cybercannibal Nekad nesapratīšu, kāda bauda ir no ēdiena, kas ir atsevišķās čupiņās salikti dārzeņi, graudi, zivs. Tie nav ne salāti, ne ēdiens. | 17.04.2026 10:44 |
| Kurare123 | @liana_langa Kurš nu nezinās kas ir kebabs. Kozins, tiešs tatāru pēctecis, to labi zinās. Kā nekā tatāri 300 gadus tos austrumslāvus verdzināja, pātagoja un izvaroja. Kebabs - tīrs Kozinu ēdiens. Nacionāls. | 17.04.2026 07:38 |
| drikssdrikss | @goldiijs Lētākais ēdiens, cik atceros, Nurmuižas restorānā bija ap ~20 EUR. Nostrādājot pilnu darba dienu, esi nopelnījis vienu ēdienu + maizi un sulu vietējā restūzī.
Jādomā, ka alga bruto, tad jau vēl nodokļi jāmaksā, ja vien nedod ķepā. | 16.04.2026 23:26 |
| IljaKozins | @liana_langa @_vvc Kebabs nav latviešu ēdiens. Labāk būtu ar pelēkajiem zirņiem un speķi iestiprinājusies. Tad gan sanāktu pabojāt gaisu, bet nav jau pirmā reize. | 16.04.2026 12:56 |
| grok | 3 cilvēki Amsterdamas Schiphol VIP zonā (piemēram, KLM Crown Lounge vai privātā suite) 3 stundās varētu iztērēt 4100 € tā:
- vairākas pudeles Dom Pérignon + kaviārs, omāri, premium ēdiens (~1500–2000 €)
- spa pakalpojumi: masāžas, frizūra, manikīrs, dušas premium klase (~1000 €)
- privāta istaba/meeting telpa nomā (~800 €)
- ātra duty-free luksusa iepirkšanās blakus
Standarta lounge parasti ir bezmaksas business klasē, tāpēc droši vien bijis pr | 16.04.2026 11:41 |
| LusisToms | Šis sulīgais un lieliskais ēdiens, protams, tapis #Sadarbība ar @RimiLatvija, jo citādi parasti esmu par slinku gatavošanas piefiksēšanai. Lūk, visas nepieciešamās sastāvdaļas vienuviet: https://t.co/yKsNk7hwid | 15.04.2026 18:14 |
| dj_beatmaster | @KaijaSkujina "Ārprātīgs šopings/ēdiens" ????Bet vispārēji es arī padomāju kā tādu summu var notērēt? Tur toč dārgais šampis jāņem | 15.04.2026 11:50 |
| evka_25 | @nekas2020 @elina_shh @strelka_b Maize nav ēdiens ???? Tā ir tikai veids, kā dažādus ēdienus dabūt mutē ????
Ka viduslaikos -salvetes vietā liela rudzu maizes rika, kur noslaucīt gaļas taukus un vēlāk pārsviest aiz mūra ubagiem ???? | 15.04.2026 06:54 |
| dielezreh | @sidsloth261949 Nav firmas ēdiens, bet bija "kļocku" putra - uzvāra miltu masu, bļodā ieliek un aplej ar pienu, klāt rupjmaize ar biezu kārtu sviesta un sauja vegetas. Nekur citur par šo nav dzirdēts. | 15.04.2026 04:30 |
| patidache | @sidsloth261949 No 1920.gadiem ģimene taisa virteņus un tas tiek nodots no paaudzes paaudzē un ir mūsu ģimenes ipašais ēdiens. Īpaša aizvēršanas tehnika, ikviena ģimenes meitene tiek apmācita, lai neveras vaļā un pildijums neizkrit ???? | 14.04.2026 23:04 |
| KristaIrbeASK | @sidsloth261949 Manu recepti nočiepa ex kolēģes mamma un Apvienotajā Karalistē pasniedz kā savu, bet es nejūtos apzagta, lai visiem labi garšo, nav arī pārdabiski sarežģīti sagatavojams ēdiens | 14.04.2026 19:39 |
| kulervo | @sidsloth261949 Es nezinu, vai vēl kāds ēd griķu biezputru ar melleņu zapti un tur uzkaisa virsū cukuru? Bērnībā bija mans mīļākais ēdiens. Kad ieraudzīju, ka griķus ēd ar gaļas mērci, biju šokā - kā kāds TĀ sabojā saldo. Vēl tagad griķi man ir saldais ēdiens :) Tik' reti sanāk ar tām mellenēm. | 14.04.2026 17:10 |
| sidsloth261949 | Kas ir jūsu ģimenes "firmas ēdiens". Kaut kas, ko tikai jūs gatavojat? Jo, piemēŗam, to pašu rosolu vai frikadeļu zupu vai kotletes jau visi tā vai citādi.
Bet kas ir kaut ka exkluzīvs, ko gatavo tikai jūsejie?
Mums tā bij (līdz vectēvs aizgāja) spec sīpolu zupa ar melngrauzdiņim | 14.04.2026 11:51 |
| ccc_riga | Čuncjin Ķīnas dienvidrietumos ir uzcelta kalnos un to ieskauj upes, tāpēc tā ir pazīstama kā “kalnu pilsēta”. Daudzus piesaista tās gardais ēdiens, it īpaši pikantais hotpot, kā arī dabas ainavas.
Video: Čuncjin Kultūras un tūrisma attīstības komisija https://t.co/kBhgdVKLjB | 13.04.2026 11:50 |
| JaunsLV | https://t.co/1xfxK12RHf Atklāts princeses Ketrīnas iecienītākais ēdiens - princis Viljams no tā izvairās | 13.04.2026 10:46 |
| TVNET_zinas | Skaidrojam, kas Mēness misijas laikā bija astronautu ēdienkartē – ēdiens, kas palīdz ķermenim funkcionēt, vai arī ēdiens, ko var apēst ar baudu? https://t.co/LY6wpw9ldt | 12.04.2026 23:38 |
| DW_Immurs | @Kornelija_zk @LatvietisParas1 Vegāniska. Viss ēdiens augu valsts izcelsmes. | 12.04.2026 13:52 |
| TVNET_zinas | Bez ēšanas neiztikt arī kosmosā. Skaidrojam, kas šajā laikā bija iekļauts astronautu ēdienkartē – ēdiens, kas palīdz ķermenim funkcionēt, vai arī ēdiens, ko var apēst ar baudu?
https://t.co/IYO3FD7LMI | 12.04.2026 10:29 |
| mansmazaislv | Šis ir pilnvērtīgs ēdiens pavasara pēcpusdienai, taču lieliski der arī kā piedeva gaļas vai rīsu ēdienam. https://t.co/PQUBF3tuH1 | 12.04.2026 08:40 |
| PortalsSanta | Šis ir pilnvērtīgs ēdiens pavasara pēcpusdienai, taču lieliski der arī kā piedeva gaļas vai rīsu ēdienam. https://t.co/vvQfiL93Fd | 12.04.2026 08:40 |
| DW_Immurs | @LatvietisParas1 Bija sastopami.
Bet, jā, ēdiens vegānisks. | 11.04.2026 22:51 |
| AivarsVilks | @DW_Immurs Pie vecā saimnieka varbūt interjers uz beigām jau juka ārā, bet bija tiešām mājas ēdiens, sakarīga cena, super atmosfēra. Prieks dzirdēt, ka pēc pārbūves arī tur ir vērts ieskriet. | 11.04.2026 20:44 |
| DienaLv | Salāti kā piedeva pamatēdienam daudziem ir iecienīts ikdienas pusdienošanas ieradums. Padalīšos ar diviem dažādiem – viegliem un krāsainiem pavasarīgajiem un dūšu piesienošākajiem – biešu salātiņiem
https://t.co/tfwCJ3jxGH | 11.04.2026 18:00 |
| InetaTu | @EdijsKlaisis Šis ir labākais dzimšanas dienas ēdiens! | 11.04.2026 16:24 |
| IlseFreii | @renatelz Vai tas ēdiens tik netīrs? | 10.04.2026 22:55 |
| pineconehiller | @nekas2020 Mana vecāmāte šādos gadījumos puspajokam teica divos veidos: “ka tev suns muti pie*irstu!” un “kaut slīkdams dzert prasītu…” ???? ēdiens kā ēdiens, turklāt “nacionāli” tie ir ar ļoti nesenu vēsturi… pat sēņu mērce pie cepelīniem varētu būt senāka ???? | 09.04.2026 22:00 |
| cybercannibal | Pievienojam sēnes, ingveru, drusku sojas mērci, piparus, bet NE SĀLI!
Mēs vārīsim ilgi, to pievienosim beigās.
Cik ilgi vārīt buljonu? Nu, jo ilgāk – jo labāk.
Es vārīju aptuveni 6 h spiediena katlā, tas ir daudz un pārvārīt nav iespējams.
Tici man – ir tā vērts. https://t.co/eveG5fKWS6 | 09.04.2026 08:52 |
| Baicis | @GundegaFelicity Mūsējā -mitelšnaucers- reiz uzkāpa uz bufetes (nezinām kā izdevās) un apēda gandrīz visu Merci kastīti. Drusku iekreņķējos, vetārsts teica, ka, ja līdz rītam viss ok, tad būs labi. Staigāja ūdeni dzerdama un vēma ārā peļķītes, bet no rīta bija moža, gatava dzīvei un ēdienam. | 08.04.2026 23:24 |
| cappytude | @nukamtovajag Bet, jā, man LV arī besī iet uz resto, jo ēdiens bieži ir mid un cenas neadekvātas, tāpēc mēs parasti rotējam pa savu rajončiku, jo tur vismaz puslīdz zinām, ko sagaidīt. ????♀️ | 08.04.2026 21:12 |
| nukamtovajag | @cappytude Uz kuru bijāt un ko ēdāt? Es šodien domāju, ka varbūt kaut kur jāaiziet, bet ja tas ēdiens būs mid, es tak nekad mūžā vairs nekur neiešu lol | 08.04.2026 21:05 |
| tasaspasaule2 | @nekas2020 @JeteBurkanciema Šis ir salikts, sakārtots ēdiens. https://t.co/B8vcFeeLvW | 07.04.2026 22:26 |
| Madarmara | @MartasTante Miljonāra bērnam tiešām varētu ar 200+ ēdiens nepietikt???? | 07.04.2026 21:36 |
| barbatos_so | Agrāk mani b/p sessions bija tik maziņi,like man pietika ar kkur 1.5k cals lai justos stuffed bet tagad es bingoju like pāri 3,5k cals vienaa piegajiena bet tas lowk liekas maz ēdiens like u greedy greedy https://t.co/4xzEGV1yU1 | 07.04.2026 13:38 |
| cilveks444 | @robvilks Būtu ļoti jauki,jo garšīgs tur bija viss. Gan pankūkas, gan saldumi, gan ēdiens. Tiesa, kad mana sieva viņiem jautāja, kad vēl "Pankūkas" bija atvērtas, teica, ka likvidēsies. Taču, ja turpinās darbību,tad ļoti labi. Vēl jau "Dukāts" ir. Bulduros vienmēr viss dārgāk. Tāds rajons. | 07.04.2026 10:45 |
| cilveks444 | Būtu ļoti jauki,jo garšīgs tur bija viss. Gan pankūkas, gan saldumi, gan ēdiens. Tiesa, kad mana sieva viņiem jautāja, kad vēl "Pankūkas" bija atvērtas, teica, ka likvidēsies. Taču, ja turpinās darbību,tad ļoti labi. Vēl jau "Dukāts" ir. Bulduros vienmēr viss dārgāk. Tāds rajons. | 07.04.2026 10:45 |
| Hiena_N | @signegulbe Jebkas, kas man pašai nav jāgatavo un jādomā, ko gatavot, ir dievu ēdiens :D | 07.04.2026 06:50 |
| strelka_b | @BalandaLV Foršas pastaigu takas! Garšīgs ēdiens, silts! | 06.04.2026 21:51 |
| RW_MacBoat | @MarisRuksPhD Lūk vienīgais veselīgais ēdiens ) https://t.co/ANSmjoP5qT | 06.04.2026 18:33 |
| tvitermaniaks2 | @lolifish @elinakursite @alise_paberza Viņi varētu vienoties, ka humuss ir mēslojums un hummus ir ēdiens. Vai otrādi. | 06.04.2026 16:07 |
| AnnanizlE | @JOKER_blackart Šodien Latvijā Top 1 ēdiens ir olas visdažādākās krāsās???????? https://t.co/fwvmCGURn3 | 05.04.2026 17:39 |
| B_Inga | @PUSLABS @Marta_noMarta Pēdējie kandidāti visi ir teikuši, ka nav svarīgs ēdiens, visu var nopirkt vai uztaisīt pats. ???? | 05.04.2026 14:44 |
| IlzeKusina | R*sola slepenā sastāvdaļa ir garneles (desas vietā ????), bet citādi LV nacionālais ēdiens atrodams pat restorānu ēdienkartēs! ????????❤️
#lesQuinzeNits
#ensaladillarussa
#barcelona https://t.co/p3ZiwQXF9u | 04.04.2026 19:49 |
| hosewine | @armandsbrants Man riebjas restorāni, bet ne ēdiens. Der. | 03.04.2026 15:08 |
| DienaLv | Šoreiz Lieldienām par godu vienos salātos realizēsim vārītās olas, bet otri būs kā saldais ēdiens, kas aizņemtām namamātēm pagatavojami ātri un vienkārši
https://t.co/fxBnXRWFUD | 03.04.2026 11:56 |
| iammaltipoo | @armandsbrants Ir cilvēki, kurus restorānu stīvā atmosfēra ar wannabe aristokrātiem publikā kā reiz nesaista, taču labi un kvalitatīvi paēst patīk. Kāpēc tad nepasūtīt? Ēdiena sastāvs jau nemainās ieliekot to piegādes traukos. Klātienes apmeklējums vēl nozīmē laiku ceļā, taisīšanos, dzeramnaudu | 02.04.2026 23:23 |
| Rigerts | @armandsbrants Imants Lancmanis uz jautājumu, vai gribētu dzīvot agrākos laikos kā pils saimnieks (apmēram tāds bija jautājums, un laikam tas bija grāmatā Providences liecinieks), atbildēja, ka nē, jo tajos laikos arī augstmaņiem vienmēr bija jāēd auksts ēdiens. | 02.04.2026 23:22 |
| cappytude | @AnnanizlE Man vnk šķiet, ka ēdiens ir lieliska dāvana! Kad vīram (strādā teātrī) pēc pirmizrādes sadod līdzi sponsoru desu maisu, es arī esmu sajūsmā. Visas tās SPA dāvanu kartes paliek neizmantotas, bet Nākotnes giross, lūk, tā ir lieta! | 02.04.2026 21:18 |
| armandsbrants | @KatrinaKukuma @eneiLereseV Kādu troksni? Te laikam mums vienkārši tolerances līmeņi atšķiras.
Savukārt, ja restorāns ir pārāk tālu, tad te ir tas, ko es teicu - tas restorāns ir arī pārāk tālu, lai ēdiens vēl būtu savas cenas vērts, kad būs to pašu attālumu veicis piegādē. | 02.04.2026 21:14 |
| Sportazinas_com | ????Būs saldais ēdiens – “Zemgale/LBTU” izdzīvo galotnē Liepājā un panāk septīto spēli
#sportazinas #hokejs #sports #zinas
https://t.co/18G02rlyk5 | 02.04.2026 20:56 |
| ragadegmess | @armandsbrants Kā nu ne! Tepat pāris komentus zemāk ir jūsu atbilde, ka kolēģa apstākļos ēdiens no wolt/bolt somas ir debīls risinājums. | 02.04.2026 20:48 |
| inish555 | @armandsbrants @Lazdans Man, kam vajag vārošu/degošu ēdienu no plīts, bieži vien pat bistro rindā uz paplātes pastāvējis ēdiens vairs nešķiet ēdams, kādi tur bolti. | 02.04.2026 20:16 |
| armandsbrants | @BalandaLV @eneiLereseV @tasaspasaule2 Neskanēja gan. Vienīgais, ko es teicu, bija, ka ēdiens, kurš ir pusstundu pavadījis somā, ir _sliktāks_ par to, kurš ir pasniegts uzreiz.
Bez tam - pašas ēstuves piegāde ir kas cits. Jo es pieņemu, ka viņiem rūp vairāk, lai tas ēdiens līdz galam nonāk pieņemamā kvalitātē. | 02.04.2026 19:39 |
| Vinotava | @armandsbrants Es zinu cilvēkus, kas sūta uz slimnīcu, jo tur sūdīgs ēdiens, esmu ar kolēģiem kopā sūtījusi pusdienu pauzē, lai neietu uz Rimi vai Narvesen, jo tuvumā nekā cita nav, bet "vienkāršo" ēdienu. Par restorāniem pilnībā piekrītu - vēss, sakratījies ēdiens, kuru bija jābauda uz vietas. | 02.04.2026 19:15 |
| BalandaLV | @armandsbrants @eneiLereseV @tasaspasaule2 Neviens nav teicis, ka pasūtīts ēdiens ir slikts. To izdomāji tu. | 02.04.2026 19:11 |
| armandsbrants | @BalandaLV @eneiLereseV @tasaspasaule2 Pasūtīts ēdiens ir labs, ja to piegādā zibenīgi. Katram, protams, var būt savi kritēriji un "labs" definīcijas, bet es te par sevi runāju. | 02.04.2026 19:07 |
| BalandaLV | @armandsbrants @eneiLereseV Nepārspīlē. Pasūtīts ēdiens nav slikts, ja zini, no kā sūti. Vai ne @tasaspasaule2 | 02.04.2026 19:04 |
| armandsbrants | @BalandaLV @eneiLereseV Jā, man arī patīk mājās. Un, kad es pats pagatavoju, tas ēdiens ir 10x labāks par to sastāvējušos no piegādes kastes. | 02.04.2026 19:03 |
| silvestrss | @armandsbrants Slinkums bikses vilkt un meklēt kur parkoties. Plus vēl varbūt daudziem riktīgi patīk pastāvējis un ar tvaiku piesūcies ēdiens no kartona kastes ❤️ | 02.04.2026 19:01 |
| Viedais_EZIS | @armandsbrants + ļoti bieži Wolt/Bolt tas ēdiens maksā 20-30% dārgāk nekā uz vietas. + @woltapp saviem Premium klientiem uzliek ēdienam vēl kādu 10% uzcenojumu, lai atpelnītu lašu reklamēto bezmaksas piegādi. Abi apgalvojumi reāli pārbaudīti. | 02.04.2026 18:47 |
| armandsbrants | @AKrasevskis Reāli debīls risinājums. Restorānā tas ēdiens ir labāks tāpēc, ka tas ir pagatavots _tagad_, nevis pusstundu doggy bagā noturēts. | 02.04.2026 18:20 |
| sabaciha | @AtlasDynamcs Protams mums strauji jāgatavojas un pašiem vien būs jākaro,galvenais lai ieroči municija droni degviela ēdiens būtu! | 02.04.2026 13:06 |
| Prusis | Šī arī ir lielākā problēma. Tieši tāpēc Kremļa propagandisti šim medijam ir "starptautiski atzīti žurnālisti", ukraiņu karavīrus komiksos attēlo kā cūkas, bet kā saldais ēdiens katrās ziņās lamāt ASV. https://t.co/TIoJuBOXyJ | 02.04.2026 08:05 |
| DavisSorbus | @buzmens77 @vatastan Normāls ēdiens, ļoti garšīgs, starp citu. | 02.04.2026 04:31 |
| DzelzsCilveks | @nezobis Šis nu izskatās no sērijas "latvieša labākais ēdiens ir otrs latvietis". Plus, iedomājieties, cik Jūs šmuces neesat gaisma izvilkusi, te varbūt arī tīri personiska interese iegriezt.
Būtu tak labāk par tiem ēdienu kurjeriem uztraukušies. | 05.03.2026 23:32 |
| tomsneilands | @krizdabz Logiski. Cilvēkiem Latvijā ir nauda, tie netērē laiku ēst gatavošanai. Kas ir žēl, cilvēki reti iet ēst ārpus mājas, tādejādi nestimulē ēdināšanas iestāžu ekonomiku.
Bolt nem ko katra sutijuma par ediena cenu 30% no vietas. Bolt ir neizdevīgs edinatajiem. | 05.03.2026 17:43 |
| Reinis_Me | @Tom4iks2 @kasparsskincs Labi, nu laikam jāatzīst, ka ir uz xmām dažas reizes kāda sauja tīri ok zirņu apēsta. Speķis gan man riebjas. Bet tas vienalga ir nepraktisks, neparocīgs un ļoti vienveidīgs ēdiens. Kebabs ir ērti, ātri un tur iekšā ir viss! 😍 | 05.03.2026 16:08 |
| MareksGeistarts | @tasaspasaule2 Piekrītu jau te teiktajam, ka pie konta daudz ko strādāt.
Sāc ar to, kas tu esi un ko tu dari, no tava konta vispār nevar saprast kas ar to domāts. Pirmā un vienīgā doma, ka tev patīk ēdiens un tapēc liec bildes.
Ieteikums, pilnībā izvairies no AI, pat kā IG logo. | 05.03.2026 13:01 |
| lindahaka | @makulatuura Rūpes par manu figūru 🙏🏼
Bet nu tāpēc es arī darbā maucu uz kafijas un cīgām,jo ēdiens tieši to arī izdara,tā jau neesmu ātrākā pasaulē | 04.03.2026 23:22 |
| NikitaKarpovs | @BFlatviski Ļoti patika — labs futbols un laba atmosfēra visos mačos. Bijām patīkami pārsteigti par apmeklētību un spēles organizāciju Hutnik Kraków – KKS Kalisz. Bija pieejams ēdiens un alus, kā arī izklaides mazajiem bērniem, lai cilvēki varētu nākt uz stadionu ar ģimenēm. | 04.03.2026 21:48 |
| Ingunite | @MasterYodaMB Bet šis taču IR saldais ēdiens! Viens no saldā paveidiem noteikti 👌😍 | 04.03.2026 18:03 |
| PortalsSanta | Meklē jaunas receptes gavēņa laikam? Kičari ir leģendārs ājurvēdas ēdiens, ko dēvē par supersēdienu. Tas ir sātīgs rīsu un lēcu savienojums, kas ir tik viegls, ka gremošanas sistēma var burtiski atpūsties, kamēr tu saņem visu nepiec... https://t.co/MLpXnpWxyp | 04.03.2026 10:39 |
| mansmazaislv | Meklē jaunas receptes gavēņa laikam? Kičari ir leģendārs ājurvēdas ēdiens, ko dēvē par supersēdienu. Tas ir sātīgs rīsu un lēcu savienojums, kas ir tik viegls, ka gremošanas sistēma var burtiski atpūsties, kamēr tu saņem visu nepiec... https://t.co/3hBeHt1NAa | 04.03.2026 10:39 |
| manisaucJuta | @jelgavapatriots Nedomāju ilgtermiņā tā. Izmēģināju, nepatika un beidzu. Protams, bikit kaut kāda mācība ir un vairāk skatīšos uz daudzumu, kuru nopērku, lai nebūtu jāmet ārā ēdiens | 04.03.2026 09:16 |
| kr_klavins | Ja krievija iebruktu Latvijā, pieļauju, ka Sanita Jemberga satrauktos, vai krievu zaldātiņiem tranšejās ir siltas zeķītes un tikko pagatavots ēdiens. Tāda ir šī latviešu valodu izsmejošā un latviešus savā zemē noniecinošā 5.kolonna. | 03.03.2026 22:53 |
| dzimmijs13 | @Raimonds_B Eh, joprojām nesaproti...
Ēdiena piegādātājs (starp citu, to gan nesaprotu, kāpēc pilsētā, kur bodes ik uz stūra, jāpiegādā ēdiens, bet labi, ne pa to), ir tikai "ziediņi". "Augļi" būs pēc tam, kad arī šeit būs "Malme".
Un, tam nav nekāda sakara ar latvietību. Bet kolonizāciju. | 03.03.2026 12:48 |
| jaberzins_lv | @DienvidZiemelis Mēs dzīvojam vislabākajos laikos.
1. PK laikā vidējām Latvijas iedzīvotājam bija karš, nebija pencilina, bet toties bija spāņu gripas pandēmija.
Jums ir centrālā apkūre, kanalizācija, ēdiens veikalos, bezvādu internets lai sudzēties un pretsapju zāles
Stop being a pussy. | 03.03.2026 11:04 |
| tasaspasaule2 | @Annita_tut Maizītes, augļi, ūdens pudele. Bet principā ir gan ēdināšana. Nezinu, kā visādās Berlīnēs, bet Ķelnē ir ok. Man vecākais strādā par kurjeru kaut kādā invalīdu lielvirtuvē, kas gatavo skolām un bērnudārziem pusdienas. Ārā metamo piektdienās, protams, ārā nemet. Ir labs ēdiens. | 02.03.2026 20:54 |
| GunaRevele | @E_Stendzenieks ‘Simtreiz bļaujot halva, saldāks mutē nepaliek’. Arābu. Arābu valodā ‘halwa’ = salds ēdiens. Teiciens evolucionē, 4x4 spolē uz riņķi :). Nez, kā taipus durvīm? Histēriski smiekli? | 02.03.2026 17:29 |
| DienvidZiemelis | Tā vietā mūsu nostājas un pozīcijas diktē kaut kāds ziņu cikls un reakcionāras "knee jerk" spazmas, kas izriet no amēbas līmeņa eksistences - tas ir ēdiens, a tas ir drauds.
Žīdi grib būvēt lielo jūdeju, Irāņi grib, lai spalvainas bābas publikā piesedzas, bet man jāizvēlas... 👇 | 02.03.2026 16:26 |
| MairaDumpe | @muntisG @ar_mazo_r Pajautājāt cik aps. gatavs maksāt?Liekam kopā, Latv. ir cilvēki bez izglītības, kas būtu gatavi strādāt par sētn., bet viņam jāspēj nosegt sava mājokļa izmaksas, ēdiens, apgērbs, kaut kas dvēselei (cik tagad maksā teātris?) , bērni? Jūs pats varētu atļauties strādāt par šo summu | 02.03.2026 14:02 |
| grapislv | Tas pavasaris pavisam lēnīgs, bet tomēr nāk! Šodien pusdienās ēdiens košāks kā ierasts! Visas pasaules garšas vienā Grāpī! Lai labi garšo! Pērnavas iela 62
#grapisLV #PusdienasRīgā #LunchInRiga https://t.co/4lmOG8mfzM | 02.03.2026 10:54 |
| juris_8 | Sivēna marmelāde - otrais slepenais ierocis katram fitnesistam!
Btw, tas reāli ir ultimate ēdiens priekš sportotājiem. https://t.co/gYVQvaWEIi | 01.03.2026 19:13 |
| InetaTu | @3sunces Dievīgs ēdiens tas ir Spānijā. Ribadeo. https://t.co/eAQJU1VQsn | 01.03.2026 18:54 |
| 3sunces | Kalmāri ir Dievu ēdiens! Vienu gan nesaprotu - kāpēc šis labums parasti tiek pārvērsts gumijai līdzīgā izstrādājumā? | 01.03.2026 14:22 |
| vogezija | @nauris404 @KaarlisKK Ēdienam lielā mērā, un lielākajā gada daļā vajag relatīvi skaitliski mazu darbaspēku. Vairs nav jāiet pa lauku ar izkapt'. Un starp citu, jo vairāk šis viss ir mehanizēts jo lētāks ēdiens ir veikalā. Diez vai cilvēki pārvāksies uz laukiem lai 2 mēnešus gadā lasītu zemenes | 01.03.2026 02:45 |
| ZinatnieceZaara | @Guganr2 @the_real_sandis Grēka ēdiens 🫢 | 28.02.2026 21:43 |
| grizgo | @nezobis @augustazemenes @pvd_gov_lv Sapisusies esi? Nepareizi un netīri pagatavots ēdiens ir viens no galvenajiem saindēšanās iemesliem, kas var beigties ne tikai ar slimnīcu, bet vēl ļaunāk. Pieņemu, ka vecās Beižas siera rūpalai bija pietiekami daudz problēmu, kādēļ tā tika aizklapēta. | 28.02.2026 16:12 |
| Ant_LV | @IlzeKusina @Winnettaa Nē nu jā, protams. Latvieša mīļākais ēdiens ir cits latvietis. Nevis atbalstīt citu latvieti, bet nopelt un nokritizēt — tas ir mūsu zelts. | 28.02.2026 08:51 |
| Jnis_mechanic | @Paegliszw @detlavsarturs Mego veikals ir tikai bagātajos rajonos. Un veikali tukši no cilvēkiem. Drošvien viss ēdiens sapūst | 28.02.2026 08:39 |
| elinakursite | @KEgliena @atihomirovs tas jau neskaitās ēdiens | 28.02.2026 07:36 |
| Jurchixx69 | @henrijavergs Mēs taču labi zinām, ka latvieša mīļākais ēdiens ir cits latvietis. Tāpēc mēs esam tādā pakaļā. | 27.02.2026 23:54 |
| lindekarinas | @juris_8 @AndzejMic Karbonāde uz piedevām nav nekas peļams trakākais ir ja lej mērci pāri izvēlētajām piedevām,vo tas ir noziegums pret klientu,jo ēdiens ir sabojāts,ja neesi trāpijis klienta cerībām,velmēm..! | 27.02.2026 23:15 |
| Gatis1973 | @saatciane Nesaprotu cilvēkus, kuri var ēst ēdienu, kuru piegādā cilvēki ar 5 gadus nemazgātām rokām + lielu iespēju, ka ar netīrajām rokām paņēmis daļu ēdiena! | 27.02.2026 21:05 |
| signegorbane | @KaijaSkujina @Zvlkx Cenai šoreiz nav būtiskas nozīmes. Galvenais, lai ēdiens ir baudāms | 27.02.2026 18:44 |
| juris_8 | @AndzejMic @dadzulis @katrinailjinska Kad vienīgo reizi biju, tad ēdiens patika, aprūsējušās/netīrās salātu bundžas - nē.
Kundze vispār atteicās no salātiem tamdēļ.
Tač overall, ir ok. | 27.02.2026 16:20 |
| nekas2020 | Vispār Igaunijā ir lieliska mezmaksas medicīnas sistēma. Es tur varēju palikt vismaz vēl dienas desmit un kūkot, bet tas ēdiens tomēr ir briesmīgs. Teicu, ka gulšņāt varu arī mājās. Man vismaz saldētava pilna ar kruasāņiem, mūzika un mans mājas kīnō setaps. | 27.02.2026 15:43 |
| katrinailjinska | @juris_8 @AndzejMic Pilnībā piekrītu par žonglēšanu.
Taisnības labad jāsaka, ka ja mērce nebūtu trauciņā un viss ēdiens sajauktos savā starpā, tas arī būtu briesmīgi!
Interesanti, bet pirmo reizi dzirdu, ka kādam varētu nepatikt lielāks šķīvis 🧐 | 27.02.2026 04:55 |
| JOKER_blackart | @AnnanizlE Tas ir tradicionāls japāņu ēdiens, kas pagatavots no konjaka jamsa (taro dzimtas augs), kas ir zems kaloriju saturs un bagāts ar uzturvielām (glikomannāns). 😊 | 27.02.2026 00:58 |
| Jenotsons | @DanaKruu Ukraiņi valstis, uz kurām aizbēguši, apdirš vēl trakāk, tici man. Pabrauc vilcienā Vācijā vai Beļģijā. Citu sarunu tēmu nav kā viņiem visi dara pāri un viss ir vaņūčijs (ēdiens, skolas, klimats). Reizēm vaņučijs arī Zelenskis. Parasti tas tiek raidīts iespaidīgos decibelos. | 26.02.2026 13:26 |
| simple_avg_Joe | @manisaucJuta @ragadegmess Apgaismo? Pieļauju, ka zivs ir brētliņa, un ēdiens ir šprote un ķilava? | 25.02.2026 23:15 |
| IlgvarsImsa | @nezobis Bilbao patiesi ir lieliska. Gugenheims ir fantastisks. Vērts aizbraukt uz Portugeesi, tur ir mega slavens pārcēlājtilts. Un visur ir izcils ēdiens. Virzienā uz SanSebastianu Getaria ir izcils Balancigas muzejs (foto). Basku zeme ir gastronomijas meka… https://t.co/rWKFWNdb0u | 25.02.2026 21:45 |
| IneseSitto | @jana_egle Kur rokas tiks slaucītas? Es pat nezinu, kāds būtu vēl nepiemērotāks ēdiens. | 25.02.2026 14:20 |
| AlkatrazHigh | @r_freidenfelds a ko darīsi pensijas vecumā? lūgsi valstij naudiņu un nodokļu maksātājiem būs tev jāizmaksā ēdiens un rēķini? vai kāda ir procedūra tavuprāt? | 25.02.2026 13:28 |
| Uckevics | - Tava mīļākā diēta?
- Vidusjūras.
- Kurš ēdiens tajā mīļākais?
- Turku kebabs. | 25.02.2026 10:38 |
| krizdabz | @tofikblogs Glavenais, lai ir gaisma. Ā, un Turcijā ir labāks ēdiens. | 24.02.2026 23:24 |
| Jurchixx69 | @E_Stendzenieks Aha, un daudziem patīk pieminēt kremli. Es pat nezinu, kas kremlim varētu būt vēl saldāks ēdiens, ja mēs tagad visi "pārdotu nieres", lai melnu muti būvētu vienas!!! sliedes. | 24.02.2026 20:57 |
| Rozaa543 | @normundsbergs Mazas olas ir jaunajām vistām, ko nepārbaro ar dēšanu stimulējošiem "vitamīniem",,piem Dolmix. Plānas čaumalas- jo vistām nepietiekami dots kalciju saturošs ēdiens-drupināti gliemežvāki, biezpiens, trūkst D vitamīna... | 24.02.2026 20:42 |
| enibasenibas | Kaķim būs diēta….pēc tam, kad 10 gadus ir bijis pieejams ēdiens visu laiku. Aizlūdziet | 24.02.2026 16:35 |
| hosewine | @pogainais @knipinska @GeneralisAi Daļēji. Nekvalitatīvs ēdiens dienas garumā veicina pārēšanos mājās. Ātrā enerģija (rīsu kaudze) arī ir viena no problēmām, jā. Manuprāt arī proteīna ir par maz. Proteīns vislabāk veicina sāta sajūtu. | 24.02.2026 11:23 |
| hosewine | @knipinska @GeneralisAi Vēl sliktāk. Bieži vien skolā ēdiens ir draņķīgs (nu, varbūt ne tik draņķīgs, cik dažos dārziņos), un mājās bērniem prasās našķus, jo visu dienu nav dabūjuši normālu ēdienu. Dārziņā bija problēmas ar sāli. Nelika klāt sāli. Bērni uzreiz prasa ko saldu (tas ir saistīts). | 24.02.2026 11:19 |
| KugisB | @knipinska @GeneralisAi Galīgi piejrītu Ingas pēdējiem dažiem tweetiem.
Un skolu ēdiens ir diezgan labs diezgan bieži. Tie ir stereotipi par sodaputrām un miltumaisu | 24.02.2026 10:49 |
| knipinska | @hosewine @GeneralisAi Redzot skolas porcijas, nē. No tā ēdiena nav iespējams aptaukoties. Ja neēd skolas ēdienu, bet pārtiec no bulkām un mājās tev neko labu arī nedod, tad varbūt jā, bet tāpat kā audzināšana, tā arī ēšana sākas mājās. | 24.02.2026 10:13 |
| the_real_sandis | @Rozaa543 @B_Inga Šī recepte, bez dzeltenuma, ir kultūrista ieteikums. Patiesībā kuņģim ļoti viegli sagremojams ēdiens. | 23.02.2026 21:58 |
| transhumaanists | @AndraKaupe @lindahaka @careometer WTF sarkasms ir latviešu nacionālais ēdiens.
Jo lielākā dirsā tautiņa dzīvo, jo labākas attiecības viņiem ir ar sarkasmu, jo savādāk kā? | 23.02.2026 16:46 |
| puukiic | Ļoti patīk Netflix: 'Live to 100' series. Skaisti parāda, kas ietekmē ilgdzīvošanu, veselīgs ēdiens, vide, kopības sajūta, dzīvesprieks, spēles un mūzika, savs dārziņš, nodarbošanās visu dzīvi, mērķis un nozīme. | 23.02.2026 15:18 |
| BSmildzina | @KStcuk @rolis_g @maijaroze_ Ļoti skumji par to. Mūsu tautieši ārzemēs sevi ir pazaudējuši. Ne visi, bet liela daļa. Mēs te Latvijā, dzīvojam pieticīgi, godīgi un klusi. Sakām paldies Dievam par katru pārtikušu dienu. Ka jumts virs galvas, ēdiens galdā, ir silti, esam veseli. | 22.02.2026 21:25 |
| UlvisSilins | Neatceros šāda līmeņa hokeja maču šajā gadsimtā 😀
Vairāk kā saldais ēdiens!🔥 | 22.02.2026 18:51 |
| MrMadis | Nu ko! Iet vaļā spēļu saldais ēdiens, ilgi gaidīts tik jaudīgs hokejs! Žēl, ka Sidnijs nebūs laukumā un par Kanādu šoreiz! | 22.02.2026 15:14 |
| 0808Iveta | @Mazirbe Viens ir skaidrs - tas ir kurzemnieku ēdiens :) | 22.02.2026 13:21 |
| LapinsAndrejs | @0808Iveta Labi, labi! Bet būsim godīgi, nu nav tas gardākais ēdiens. | 22.02.2026 11:30 |
| Sportazinas_com | ❄️OS pēdējā diena – Eidukai brutāls pārbaudījums, Kalendam cīņa par TOP 10, hokejā saldais ēdiens
#sportazinas #MilanoCortina2026 #sports #zinas
https://t.co/u7NeUXfBs0 | 22.02.2026 08:11 |
| Elsts | @aamen_ Tas jau ir konkrēts ēdiens | 22.02.2026 07:00 |
| RKipurs | @ansisklintsons drazu- ēdiens ... drazu- ņamma
jeb vienkārši ''ātrais'' ēdiens, ko vispār nevajadzētu ēst | 21.02.2026 22:26 |
| IngaSPR | @ansisklintsons jeņķu ēdiens | 21.02.2026 19:36 |
| rupucinskis | @ansisklintsons Štruntīgs ēdiens, varbūt. | 21.02.2026 19:21 |
| Wtl23204430 | Kāpēc tu esi tik nomākta, mana dvēsele? Kāpēc manī ir tik lielas raizes? Ceri uz Dievu, un es vēl slavēšu Viņu, savu Glābēju un savu Dievu.
Psalms 42:6
Tāpat kā 42. psalma autors, mēs visi piedzīvojam skumju un mazdūšības periodus: “Manas asaras ir mans ēdiens dienu un nakti, kamēr cilvēki man saka visu dienu: “Kur ir tavs Dievs?”” (Psalms 42:4), laikus, kad mums ir grūti uztvert Dieva klātbūtni: “Es saku Dievam, savam Klinšu Klintij: “Kāpēc Tu | 21.02.2026 18:38 |
| Natasha_Riga79 | @ansisklintsons "neiesaka-bet-dažreiz-gribas" ēdiens | 21.02.2026 17:50 |
| realGints | @ansisklintsons Atkarību raisošs ēdiens. | 21.02.2026 17:29 |
| Patlabans | @ansisklintsons Tukšais ēdiens. | 21.02.2026 17:14 |
| anita_sele | @ansisklintsons Neveselīgs ēdiens | 21.02.2026 17:09 |
| Eraksti | @ansisklintsons Slikts ēdiens. Atkritumu ēdiens. Nabagu ēdiens. Utt.
#valoda | 21.02.2026 17:06 |
| tasaspasaule2 | @ansisklintsons Pāri palikušās pārtikas ēdiens.
Skat. Džeroms K. Džeroms "Trīs vīri laivā" - īru sautējums. | 21.02.2026 16:12 |
| KasparsZ2 | @ansisklintsons Ēdiens ir ēdiens...ar to nespēlējas,nemētā,izturās ar cieņu! | 21.02.2026 15:25 |
| Eraksti | @ansisklintsons Manuprāt, nevajag censties visu tulkot burtiski. Ka ēdiens neder ēšanai, to varam visādi latviski pateikt.
#valoda | 21.02.2026 15:22 |
| ansisklintsons | Šodien esmu Enzelīniskas( Enzelīnīgas) :) problēmas priekšā! Ja angliski ir jēdziens "junk food", latviski būtu "atkritumu ēdiens" vai "sūdu ēdiens"? kāds ir Tavs priekšlikums? | 21.02.2026 14:31 |
| Vitenav | @esenif Ne visur tā kvalitāte bija slikta. Projektu ietvaros esmu apbraukājusi vairākus bērnunamus Latgalē, Vidzemē, Kurzemē, kur valdīja ļoti sirsnīga gaisotne, kā arī dzirdējusi par audžuģimenēm, kam bērni bija lētais darbaspēks un kurās ēdiens aiz atslēgas glabājās. | 21.02.2026 11:52 |
| Egitazz | @juris_8 Labākais gavēņa un ramadāna ēdiens! 🤩 | 21.02.2026 10:44 |
| cappytude | @AnoniimaaZebra Jā, tas bija wild. Un viss tas spiediens, kas nāca no sieviešu žurnāliem! Es sāku savu pirmo diētu, kad man bija 12(!). Vēlāk lasīju Cosmo par to, kā pareizi sūkāt pimpi un kā ēst tikai gurķus un vārītu vistu. 😄 | 20.02.2026 21:23 |
| SynotTipLV | Vai finālā būs saldais ēdiens jeb Kanādas un ASV derbijs? 🏒🥇🥈🥉
https://t.co/ZnA6KKznRs | 20.02.2026 09:01 |
| sirsnigas_rimes | Brazīliešu ēdiens
Saucas Feižoada,
Alīna ar pežas lūpām
Raibas zeķes ada. | 20.02.2026 08:01 |
| briivkraans | @Guganr2 @3sunces Čalim pulkstenis uz rokas, ēdiens ir, gan jau džips pie durvīm, bet dzīvoklis.... Nu , būs sieva, piekops. | 19.02.2026 20:17 |
| Dadzh | Zirņus ar žāvētu gaļīti un sīpoliem sacept un beigās pielikt krējumu. Dievu ēdiens!!!!!!!! | 19.02.2026 13:35 |
| PortalsSanta | Vai tava zupa garšo pēc «iesmaržināta ūdens» vai pēc īsta ēdiena? 🤔
Mārtiņš Sirmais ir pārliecināts – buljons ir virtuves pamatu pamats. Ja tas izdevies, vairāk nekā puse darba jau paveikta! https://t.co/QUZAuYahlu | 19.02.2026 13:13 |
| mansmazaislv | Vai tava zupa garšo pēc «iesmaržināta ūdens» vai pēc īsta ēdiena? 🤔
Mārtiņš Sirmais ir pārliecināts – buljons ir virtuves pamatu pamats. Ja tas izdevies, vairāk nekā puse darba jau paveikta! https://t.co/ak5iXqZp79 | 19.02.2026 13:13 |
| KristaMedne | @jabuslemts Labs miegs, īsts un barojošs ēdiens (ne 3x dienā), fiz.aktivitātes (īpaši svaigā gaisā), lūgšanas, daba, atmest perfekcionismu, apzinātie mirkļi bez telefona, nē soc. tīkliem, vairāk īstas satikšanās, atrast prieku ikdienā. Papildus B, D vitamīni, cinks, magnijs, Omega-3. Visu šo | 19.02.2026 08:03 |
| AnitaDreika | @normundsbergs Es to sauktu par mušām, nevis kotletēm. Kotletes ir cienījams ēdiens. | 18.02.2026 13:53 |
| IngaDreimane | 2) Hroniska
Nesākot laicīgi kaut ko darit, ar slimību vairāk vai mazāk jārēķinās visu mūžu. Tas nozīmē, ka ļoti svarigs ir
- dienas ritms (fiz.akt., ēdiens, miegs, dabā bušana)
-hobijs,
- labas attiecības,
- vajadzīgs psihologs vai psihoterapeits (jā, tas nav 1 un tas pats) | 18.02.2026 10:28 |
| karlisknauss | @arcticglowmyst @SusurisMazais Tam nav jēgas, jo viņi vairumā alkst ne pēc patiesības, bet pēc emocijām, kuras liek izjust attaisnojumu viņu naidam pret Latviju, medijus kur tiek pausts ''Latvija ir s*ds'', kas tiem krieviem ir kā saldais ēdiens.
Tā ir viņu mentalitāte un nekādi Latvijas mediji to neizmainīs! | 18.02.2026 03:41 |
| andris_brauns | @nenormamma Es pie tiem, kam negaršo, lai gan ikdienā ēdu rupuci. Ķelmēniem kkas ar to konsistenci nav ok. Tā ir kā gleizda, izlīmējas kuņģī un ārā dabūt var tikai ar augstspiediena mazgātāju. | 17.02.2026 13:50 |
| 2N_ICEBOX | @MKradzina Tas ir kaut kāds ēdiens ēšanai? | 17.02.2026 13:29 |
| NeredzamaGaisma | @Mikero78 Analoģisks gadījums. Bite ir lielākie app_sēji. Ieejot savā kontā, pirmais, ko redzi, ir milzīgs zaļš logs ar bezjēdzīgu piedāvājumu. Tiklīdz nospiedīsi kaut ko citu, izņemot logu aizverošo krustiņu, esi ieberzies. Veci cilvēki viņiem ir saldais ēdiens. | 17.02.2026 12:42 |
| mielavs60 | Sestdien bija iespēja uzdziedāt un paborēt smadzenes cilvēkiem pārstūķētā "Mālu krogā", Sidgundā. Burvīga publika un laipni saimnieki! Un gards ēdiens (Nobaudījām pēc koncerta, jo pirms nav brīv!). Prīmā vietiņa, vārdsakot! https://t.co/u3DKdmueh9 | 16.02.2026 22:39 |
| Dzenars | @juris_8 Neesmu dzirdējis par ne-skūšanos, bet vairāk gan par māņticībām - laimīgais krekls, laimīgais ēdiens, rituāls kāds, tas par faniem.
Paskatījos google esot die hard spēlētājas, kas neskujot neko :D | 16.02.2026 19:39 |
| LSMLatgale | Asuškas nereti tiek dēvētas par Latgales kulinārā mantojuma pērli, to gatavošanas tradīcijas tiek nodotas no paaudzes paaudzē, un šis ēdiens ir iecienīts gardums tieši Aizgavēnī.
https://t.co/5wxmgt4L8q | 16.02.2026 17:24 |
| VecakuOrg | Tekstūru nozīme. 🥕 Ja bērnam pārāk ilgi dod tikai mīkstu ēdienu, tas var bremzēt ne tikai mutītes muskuļu, bet arī valodas attīstību. Svarīgi iemācīt, ka ēdiens var būt kraukšķīgs, raupjš, skābs un gabaliņos. | 16.02.2026 14:42 |
| LatvietiitisNO | @Marinka189 @TomassFinks Ooo jā! Esmu bijis vienreiz, kad biju brīvdienās un arī varu teikt tikai to labāko gan par cilvēkiem, gan zupu! Vēl jo vairāk, kad zivis nav mans favorīt ēdiens! 🤤🤣 | 16.02.2026 14:08 |
| juris_8 | @St_Kristaps Aukstā gaļa ir ultimate ēdiens, tas jā, bet to visu ēsts siltu... Nu, nē... Nu, ne tā, ka uzreiz. 😆 | 16.02.2026 13:47 |
| Denrs4 | @MKradzina Mana sieva arī allaž sagatavo vīnogu lapas dolmām. Mana daļa tikt pie labas gaļas:))
Izcils un ļoti nepieciešams miesām ēdiens | 16.02.2026 11:53 |
| KristaMedne | Īsts ēdiens ir patiess ieguldījums bērna nākotnē 😍 | 16.02.2026 08:44 |
| Anna_Zars | @laacz @woltapp Nav tādu iespēju vai vienkārši slinkums? Es nekad neesmu sūtījusi ne bolt, ne volt, jo pati doma, ka mans ēdiens atrodas tajās netīrajās kastēs, raisa sliktu dūšu. Mēģinu saprast Jūs, jo nav pirmā sūdzība šeit par ēdiena piegādi 🤷♀️ kas tieši mudina sūtīt vēl? | 15.02.2026 21:43 |
| DzelzsCilveks | @KaijaSkujina @VentsAKrauklis Jā, ir daudzi faktori, - izmēģināts konkrētais stadions/trase, nav tāla lidojuma, pierasts ēdiens, cilvēku atbalsts. Cilvēku atbalsts, ja nu kas ir ļoti svarīgs. | 15.02.2026 19:06 |
| Marinka189 | šajā ziemā no mājām es labprātīgi izeju tikai divu iemeslu dēļ - foršie cilvēki vai garšīgs ēdiens.
šodien bija jackpot 😄
paldies, @TomassFinks | 15.02.2026 18:10 |
| JaunsLV | https://t.co/GWvg3UFcaS Nav jākļūst par pilnīgu vegānu, lai būtu pozitīvs efekts. Kā ēdiens tavā šķīvī ietekmē planētu? | 15.02.2026 13:15 |
| DienaLv | Silts un sātīgs ēdiens joprojām ir labākais aukstā laikā – šoreiz piedāvājumā kartupeļu sacepums ar olu, kas lieliski piemērots vēlajām brokastīm, kā arī sildošs lēcu un dārzeņu sautējums pusdienām vai vakariņām
https://t.co/48FM1eB6ie | 14.02.2026 18:05 |
| sidsloth261949 | @juris_8 Elementāŗi.
Jebkurš ēdiens dehidrēts deg.
Jebkurā ēdienā ir enerģīja, tāpēc jau tas ir ēdiens, un kad to sadedzina, tad tas tiek ārā. | 13.02.2026 14:06 |
| BSmildzina | @AigarsVasiljev1 @sidsloth261949 @pilsonis42 Un Vārds tapa miesa. Dievs caur Jēzu nonāca uz zemi miesīga cilvēka izskatā. Ja esi Kristū, tad arī tava miesa pieder Kristum. Parastam cilvēkam tādēļ vieglāk bija ieskaidrot, ka tas ir līdzībā kā ēšana. Ēdiens miesai dod spēku. Garīgā maize cilvēkam dod mūžīgo dzīvību. Īsumā. | 13.02.2026 12:40 |
| say_liliom | @2N_ICEBOX Kas ir tās vietas, kuras salst visvairàk? Ir sildoši krēmi rokām, pēdām (Gewohl, piemēram). Tad, protams, termoveļa (kaut apakškrekliņš), māmiņai krāsains vilnas plecu lakats, vīrietim vilnas džemperis. Vilnas zeķes ikdienā. Sildošs, mazliet pikants ēdiens. | 13.02.2026 09:31 |
| Jnis_mechanic | @karlisknauss @KFCLatvija Dārgs un negaršīgs ēdiens KFC | 13.02.2026 00:55 |
| karenak17 | Lasīt dusmīgu asv fanu tvītus ir mans mīļākais ēdiens #hokejs https://t.co/NQ1Y7dOH8S | 12.02.2026 22:47 |
| Kristne20 | @Rozaa543 To arī atceros, ka bija jāizēd tas 1.ēdiens, lai ietu pēc nākamā ar savu trauku. Un kad tā zupa negaršoja🙈.. Bet pārdzīvots. Pagarinātajā grupā gan gāju tikai 1 dienu, jo, kad launagā ieraudzīju tās krūzes ar piena plēvēm( bet es pudeļpienu nekad neesmu dzērusi)..❌ | 12.02.2026 22:42 |
| InetaTu | @Rozaa543 @cesvainis Mums veda pusdienas ar zirga vezumu metāla toveros no blakus pilsētas, 7 km. Es arī jau ļoti veca 😁 Totāli negaršīgas zupas bija... Gulašs ar treknumiem. Kotlete puslīdz no rīvmaizes. Saldais ēdiens kā kuru reizi. Vislabāk bija dienas, kad tikai bulciņa bija. Maz, bet labi. | 12.02.2026 22:37 |
| B22B89570 | @AndzejMic Pica ir tik prasts ēdiens. Tiešām īpašniekiem trūkst izdomas, kad jāatver jauna ēstuve? Tās picērijas ir uz katra stūra. | 12.02.2026 21:52 |
| manisaucJuta | @Dadzh Oi, mums ģimenē ome arī šķiroja mazbērnus un manu ģimeni neuzskatīja par neko īpašu. Reizēm pat teica, lai dodos mājās, jo viņiem vakariņas jāēd ( brālēni tur dzivoja).
Tagad saprotu, ka nav ko pārdzīvot, jo nākotnē jau lielāks spiediens kaut ko izdarīt ir tiem “šķirotajiem” | 12.02.2026 14:47 |
| normunds_k | @3sunces @armandsbrants Bija kādreiz Foster's ģenerālsponsors F1, līdzarko pasākumos tirgoja tikai to.
Ja Beļģijas Zolderā (ne F1) vietējais bairītis bija, kā saka, galvenais ēdiens un vlaamse friet - uzkožamais, tad skaistajos Ardēnos, Spa-Francorchamps, otrādi - jau daktera Vatkinsa apjūsmotie ⬇️ | 10.02.2026 21:09 |
| Kumins20 | @AivarsMarkots @AivarsPastalnie @lsmlv Ko vajadzētu jautāt - kādas ir mīļākās filmas vai ēdiens? | 10.02.2026 18:59 |
| MS636TQM | @DarRamesnis Kad aukstā zupa šķērso Latvijas/Lietuvas robežu tā paliek par šaltibraščiai
;))
Laipni lūdzu izgaršot pelēkos zirņus ar ceptu kūpināto speķi/sīpoliem, ko baltu ciltis ēda pirms kartupeļu ienākšanas.
Tas īsts ziemas ēdiens! | 10.02.2026 18:30 |
| Har_Aps | @PauliusJakelis Toties mūsu kartupeļu pankūkas ir labākais kartupeļu ēdiens pasaulē https://t.co/3zErlAEcCy | 10.02.2026 17:56 |
| JaunsLV | Sieviete četru mēnešu laikā zaudē 27 kilogramus: "Šis ēdiens izpostīja manu dzīvi!" https://t.co/3K4lk4W1Lj | 10.02.2026 09:00 |
| Rozaa543 | @IngaIngucis Zin kā, ja uz darbu taisoties, atceries, ka būs jāmeklē ēdiens, labāk paņemt līdz zināmas izcelsmes kotleti! | 10.02.2026 08:06 |
| Olehnovics | @3sunces Hiiii. Uz to mani neņem. Bail viņiem par pacientiem. Pārāk daudz "Napoleonu " bus, pēc saskarsmes ar mani. P.S. nopietni. Asinsspiediens 240/60. Nav labi. Tagad borščs paēst bus prieks un zem sedziņas. Rītdien daudz darba | 09.02.2026 18:23 |
| cappytude | Valentīndienā gribam iet uz mūsu kāzu pusdienu restorānu, bet esam tā nobumbulējuši ar rezervāciju, ka gan jau atkal būs jāiet ēst indiešu ēdiens. Kas ir fine, man garšo indiešu ēdiens 😄 | 09.02.2026 15:44 |
| Heretic_LV | @dzeina Ja cilvēks aktīvi nesporto vai neveic fiziski smagu darbu, viņam nav vajadzīgi šitie kalni ar ogļhidrātiem.
Ja gribi savest kārtībā veselību - karnivorais un keto ēdiens, ja vien nav kaut kāda reta kaite, kas to nepieļauj. | 09.02.2026 14:39 |
| Kaspars09 | @murzemax Domā ugunsdzēsējus pārsteigtu piededzis ēdiens?😁 | 08.02.2026 15:31 |
| cinisms | Tavs STRIPTĪZA skatuves pseidonīms ir
tavu apakšbikšu krāsa + pēdējais ēdiens, kuru ēdi.
Uzraksti savu variantu komentārā, lai es arī varu ierēkt 😁 | 08.02.2026 13:25 |
| MurnieksA | @buvnieciba67295 @Ugislapins @AZvejsalnieks "Kur divi latvieši, tur trīs partijas"
"Latvieša mīļākais ēdiens ir cits latvietis"
...
Izklausās, ka tauta, kurai ir šādas parunas, jelkad būs spējīga apvienoties? 🤨 | 08.02.2026 12:36 |
| B22B89570 | @hellikopters @krizdabz Izšķiest naudu nav problēma. Dārgs īres dzīvoklis, X5 līzingā, dārgas lupatas, kuras bieži jāmaina, jo nevar taču vienu un to pašu vilkt, ēdiens ar piegādi no restūžiem, kāds ceļojums un 10k aiziet kā nebijuši. | 08.02.2026 11:50 |
| 3sunces | @_zvers Es vnk iesmēju - Lesāža darbos tas ēdiens bieži ar ironiju pieminēts. Vēsturnieki arī apgalvo, ka tas lopiņš bieži bijis ēdienkartē agrāk. | 07.02.2026 16:06 |
| transhumaanists | @MairaDumpe @maijaroze_ Indieši strādā arī ēdiena fabrikās no kurām ēdienu ved uz veikaliem un tu no tā ēdiena mājās gatavo pusdienas kastītei. | 07.02.2026 13:42 |
| _zvers | @LArtour Vēsturiski nabagu ēdiens, turklāt viss apcepts treknos taukos. Bet vietējie aizvien sajūsmā. Kultūras un pieredzes dēļ noteikti ir vērts pagaršot. | 07.02.2026 11:37 |
| toadbeauty | @krizdabz Jo mazāk naudas, jo caurāki zobi, sūdīgāka veselība, izrūsēhušāka mašīna, neveselīgāks ēdiens. Jo mazāk naudas, jo sāpīgākas izvēles jāizdara.
Tā ka - muļķības! Pelnīšu, cik varēšu. | 07.02.2026 10:17 |
| KristineRonka | @EdijsKlaisis Vispār piedāvātais ēdiens neatbilst nekādiem veselīga uztura priekšrakstiem. Bet mediķiem paldies, ka saveda Tevi kārtībā😊. Veseļojies💪! | 07.02.2026 07:19 |
| DienvidZiemelis | @ErlateJolanta Džeks sēž 56% baltā valstī, kuras nacionālais ēdiens ir burgers ar kukurūzas sīrupu, pašam sieva ir indiete, un viņa iedzīvotāji ir gatavi starp zobiem ķert lodes tikai lai apturētu nelegālu imigrantu izvešanu no valsts.
Jā, pašrefleksija nav amerikāņu stiprā puse. | 06.02.2026 18:59 |
| RudensLapaVeeja | @EdijsKlaisis Lai viss labi. Slimnīcas ēdiens galīgi nav peļams. | 05.02.2026 21:25 |
| EdijsKlaisis | Pārbaudu, kā 1. slimnīcā baro. Man garšo. Šeit ir ne tikai garšīgs ēdiens, šeit arī superīgi cilvēki strādā.
Nē, man nav nekas noticis. Šis ir plānots “pasākums”. https://t.co/QLaJ4yzG7G | 05.02.2026 18:39 |
| PortalsSanta | Burkānu faniem šis būs baudpilns ēdiens, bet, ja burkāns nekad nav baudīts kā pamatēdiens, noteikti pamēģini.
👉 Gatavs 30 minūtēs! https://t.co/kweDXKwtw6 | 05.02.2026 14:14 |
| mansmazaislv | Burkānu faniem šis būs baudpilns ēdiens, bet, ja burkāns nekad nav baudīts kā pamatēdiens, noteikti pamēģini.
👉 Gatavs 30 minūtēs! https://t.co/89Jy9OuZ7r | 05.02.2026 14:14 |
| JaunsLV | Kristeram Aparjodam olimpiskajā Kortīnā lielas problēmas rada ēdiens; Latvijas kamaniņu braucējiem arī virkne citu izaicinājumu https://t.co/jsbhYh5k5v | 05.02.2026 13:23 |
| r_freidenfelds | Nav būtiski, kur atrodas ēkas, bet būtiski ir skatīties, ko noteic likums - nav obligāti jānodrošina jau pagatavots ēdiens, jo migrantiem tiek nodrošinātas pārtikas pakas un koplietošanas virtuves, kur ēdienu pagatavot. Atšķirība starp aizturētajiem ir tajā, ka tiem neapmaksā transportu un tie nevar brīvi blandīties apkārt pa pilsētu. | 05.02.2026 13:13 |
| nix_gaigalietis | Jau 5. gadu pēc kārtas kopā ar NFL domubiedriem organizēju SuperBowl skatīšanos (9. februāris, plkst. 1:30 - nakts no svētdienas uz pirmdienu). Ja ir vēlme pievienoties raksti DM vai vislabāk Instagram (@gaigalietis). 20 eur entry (ēdiens + welcome drink). Pārējais privāti. https://t.co/bOWhtWNuWh | 05.02.2026 13:12 |
| nix_gaigalietis | @AndzejMic @TomassFinks @juris_8 @kugrens @MrBalins Par Rīgas Watchparty rakstiet man privāti, jo vietu skaits ierobežots un tas ir pasākums ar ieejas maksu. Entry būs 20 eur (ēdiens, welcome drink), Rīgas centrs, prognozes, sarunas, NFL domubiedri. Organizējam ar Ēriku Ozollapu laikam jau 5. gadu. | 05.02.2026 13:03 |
| kukseriks | @JuAivars Nu, atrautība no realitātes viņiem ģenerālās līnijās, piemīt 80+%. Viņi ne 💩 nejēdz, kā top pat ēdiens uz viņu galda un kādi procesi nodrošina tā nonākšanu līdz šķīvim, bet tik gudri bļuzd par to, kā kuram būs dzīvot. Lauku cilvēki ar tādām slimībām neslimo... | 05.02.2026 12:01 |
| Tarapro_lv | Kastes, kas pārdod pašas sevi
Vidējais čeks +50% ar pareizu iepakojumu. Kā? Formāti, materiāli, ekonomija — analīze kafejnīcām. https://t.co/JeOIsawD6P
#iepakojums #kastes #TaraPro #HoReCa #pārdošana #ēdiens #pārtika #zīmols #trendi #svētki https://t.co/Oo7gwGr5oU | 05.02.2026 07:46 |
| LV_visiem | @ValtsDalbins Īpaši par periodu Kastaņolā, kur Rainim regulāri nebija garstāvokļa rakstīt, bet Aspazija praktiski bija kalpone, kas ziedoja savu dzīvi, lai Rainis kaut ko galu galā saņemtos un sacerētu.
Tur pēc ēdiena bija 5km no kalna lejā jākāpj. Ne jau Rainis to darīja 🤣 | 04.02.2026 22:40 |
| riigasiedzimtaa | @jenuufa @Rozaa543 Man šķiet šis laucinieku ēdiens. T. i. nāk no tur dzīvojošiem, jo man bērnībā nav šitas bijis | 04.02.2026 20:09 |
| MartasTante | Pommes Anna (jeb “Kartupeļi Anna”) ir klasisks franču ēdiens – elegantas, sviestā ceptas kartupeļu “kūkas” veidā. Tas ir plānās šķēlītēs sagriezti kartupeļi, kas kārtoti pārklājošos apļos (kā jumta dakstiņi vai ziedlapiņas), bagātīgi pārlieti ar sviestu, sālīti un cepti, līdz ārpuse ir kraukšķīga un zeltaini brūna, bet iekšpuse – maiga un sviestaina.
Tas izskatās kā īsta “kartupeļu kūka” ar skaistiem, pārklājošiem slāņiem, un bieži pasniedz kā iz | 04.02.2026 17:38 |
| KristaIrbeASK | @elina_shh @floksis1 Taču katram savi ēšanas paradumi - viens daudz apēd brokastīs, enerģija visai dienai, cits ēd pa drusciņai visas dienas garumā. Katrā ziņā pašgatavots ēdiens un izskatās garšīgi!:) | 04.02.2026 12:36 |
| mellenjlaaciz | @cepum_s Skaisti! Tagad ēdiens būs divreiz garšīgāks! 😂 | 04.02.2026 11:56 |
| Flateric331 | @AndrejsUrbans @RigasPP Get a life vecīt, un nebāz degunu citu darīšanās. Vai nav vienalga kā, kurš parkojas? Latvieši ir, bija un būs totāli gnīdas. Latvietis latvietim saldākais ēdiens. | 04.02.2026 07:00 |
| UldisUldis3 | @Silmux1 Noteikti tā ir, ēdiens tā sanāk fenomenāls | 03.02.2026 21:36 |
| ImantsIB | Epšteins uzaicināja Berluskoni uz ballīti, uz ko Berluskoni esot atbildējis: "Nē, paldies, pie manis ēdiens ir labāks, un vīns ir tik labs, ka meitenes nāk pašas — nav nepieciešams viņas nolaupīt." | 03.02.2026 21:26 |
| juris_8 | Tik auksti, tāds aukstums! Pat ēdiens jāliek kažokā!
@Dadzh, to man sieva sagatavoja! https://t.co/FCocgE1Dvr | 03.02.2026 19:06 |
| KristaIrbeASK | @daiga_jz @Inese_Jolo @mazdarzinu Basmati ir specifiska piegarša. Kādreiz Gemosā bija gargraudu un savvaļas rīsu maisījums, tas tiešām garšoja, bet nu jau pāris gadus nav vairs:(. Rīsi vispār nav mans iecienīts ēdiens kā tāds. Bet paldies par padomu, iegādāšu mājniekiem:)! | 03.02.2026 15:49 |
| guntispujats | @2N_ICEBOX @Twitediens @vanadziene @Olehnovics Varbūt tu vienkārši esi kaut ko dižu šodien apēdis pusdienās un tagad esi dižēdājs. Vēl 2 cepumus nopelnīji. Normāli. | 02.02.2026 20:46 |
| saabish_ | @kasparsskincs bomžu ēdiens, vēl tikai bosca pietrūka | 02.02.2026 00:17 |
| LArtour | @DW_Immurs @nukamtovajag Jo nav galā ēdiena 🥸 | 02.02.2026 00:07 |
| vanadziene | @Ant_LV @BrantAndy Nu mans secinājums pēc nedēļas DE - normàls ēdiens sākas no poļiem. Aiz viņiem - viss ir slikti. Zaļums ir skābēti kāposti, kaut bodes ir pārpilnas ar visneiedomājākiem salātiem | 01.02.2026 23:18 |
| mortiicija | @JanisIkstens Ir skaidrs, ka atlīdzības amatpersonām ir augošas. Kancelers Ilzes Kūkas amatpersonas deklarācija VID ir saldais ēdiens, akcijas, īpašumi, mašīnas, augoša alga. Tur skaists ir viss! @Lato_Lapsa @JurgisLiepnieks @katrinailjinska @IZM_gov_lv | 01.02.2026 20:28 |
| ImantsRapa | @transhumaanists @tasaspasaule2 Tak ar to arī atšķiras fritēšana no vārīšanas... kā eļļai jābūt tik karstai ka ieberot tur iekšā produkts uzreiz apcepas un eļļa iekšā netiek... savukārt gaisa "fritierī" ēdiens vienkārši tiek uzsilīdts un apkaltēts. Agrāk tādu sakaltušu ēdienu vienkārši meta miskastē... | 01.02.2026 19:55 |
| Kruglauza_r | @dzeina Stāv uz letes, jo izmantojam bieži.
Cepam karstmaizes, gaļas, dārzeņus. Prakstiski jebko, ko ceptu cepeškrāsnī (izņemot kūkas, cepumus). Izmantojam arī ēdiena uzsildīšanai | 01.02.2026 19:19 |
| remicentrs | 🥺 Kad kādi piejūras vasarnieki Enguru satika Rojā, viņa noplukušajā kažociņā, teju bezzobainajā mutītē un aizsmakušajā “ņau” vien attāli varēja nojaust reiz tik vareno Kurzemnieka diženumu un cēlumu.
❤️🩹 Enguram aiz muguras nav viegla dzīve, pēdējie mēneši aizvadīti, runci ārstējot no dažādiem vīrusiem un citām kaitēm, kas rastas novājinātas imunitātes un ilgstoši nepietiekama ēdiena un ūdens dēļ.
✅ Runcītis ir vairāk kā 5 gadus vecs, kastrēt | 01.02.2026 16:14 |
| JankaPipars | Lēts un labs veselīgs ēdiens | 01.02.2026 15:00 |
| transhumaanists | @tasaspasaule2 Kā var garšot eļļā izmērcēts ēdiens? Pretīgi un neveselīgi. | 01.02.2026 12:12 |
| BalandaLV | @evihusz99810 @NeilaKrave Gan jau mēs līdz tam arī nonāksim, jo skolā dotais ēdiens ir diezgan švaks. | 01.02.2026 10:23 |
| InetaTu | @inese_putniece Astoņkājis jāēd Galisijā. Viņu nacionālais ēdiens. Mmm, super atmiņas no Ribadeo restorāna... | 01.02.2026 09:57 |
| EditeJurjane | @Inese_Jolo @Dadzh Zivju pirkstiņi ir pusfabrikāts.
Tas ir izņēmuma kārtā ēdams ēdiens, nevis regulāra maltīte. | 31.01.2026 19:03 |
| EditeJurjane | @Dadzh Nevar nemaz uz makaroniem un cīsiņiem. Nu labi 1xmēnesī var.
Pārējā laikā jābūt normālam ēdienam. Ir daudz variantu, kas nav sarežģīti.
Cāļa zupu grūti izvārīt?
Dārzeņus ar gaļas gabaliņu podiņā iešaut cepeškrāsnī?
Gulašmērci ar griķiem vai kartupeļiem?
Dārzeņu salātus sagriezt? | 31.01.2026 19:00 |
| AleksejsIvanovs | @ManTaisniba Nekad nevarēju saprast Rīgas centra restorānus un kā tie vispār eksistē. Viesmīļi lēni un godīgi sakot stulbi, porcijas ir nekādas, cenas kosmiskās. Arī no ceļojuma blogeriem ir bieži dzirdams, ka ēdiens Rīgas restorānos ir pārāk overpriced | 31.01.2026 16:29 |
| juris_8 | @Dadzh Nenosodu un neheitoju un vēl jo vairāk necenšos nevienu mācīt, bet... es vispār nesaprotu cilvēkus, kuriem nepatīk gatavot ēst.
Kā? Kas? Kāpēc?
Ok, ir ēdieni, tehnikas, procesi, kuri var nepatikt, bet ĒDIENS overall! Gan taisīt, gan ēst! Tas ir skaisti un brīnišķīgi! | 31.01.2026 16:12 |
| cepum_s | @Dadzh @Inese_Jolo Abi prot tās pankūkas uzcept un makaronus uzvārīt, olas uzcept. Tā kā ne vienmēr viņi naski ēd, kad tas kvalitatīvais ēdiens ir uztaisīts, tad lai sit dirsiņas pret zemi. | 31.01.2026 12:25 |
| Kurare123 | @ManTaisniba Nesaprotu kādā pasaulē jūs tur dzīvojat. Pie mums mazpilsētā kārtīga porcija zupas un otrais ēdiens ar kotleti, nekādi dārgāk par 5 eiro nesanāk. Ok, ja ņem karbonādi tad 6.50-7 eiro. Zupa garda, kotlete arī. | 30.01.2026 23:32 |
| EdijsKlaisis | No bērniem var uzzināt viskaut ko interesantu. Nu es zinu, ka burbuļtēja ir ēdiens. Tikai šķidrs. Izdzēri burbuļtēju un pusdienas paēstas.
😉 | 30.01.2026 21:48 |
| MagnaLunaCarta | @Twitediens @AndrisZalitisAZ @evihusz99810 Nemuldies! Es neko neapēdu🙈🫢es tak teicu, ka Rimi man sačakarēja kartupeļu salātus🙄 | 30.01.2026 20:24 |
| AnnanizlE | @JOKER_blackart Jā,es redzu,ka Japānā ēdienam velta laiku un mīlestību, un arī pasniegšanas veids ir īpašs❤️Reiz biju pie draudzenes Anglijā un izcepu pankūkas no Anglijā augušiem kartupeļiem,un tie garšoja savādāk, ne labāk🤭 Tev noteikti pankūkas jāpagaršo Latvijā🤗 | 30.01.2026 18:23 |
| _karro | @DmitrijsMironov LN biju pirms kāda laika, naktī pēc izklaidēm, un tad tā latiņa "naturāli pazeminās", bet ēdiens tur šķita stipri, stipri viduvējs pat pie tādiem nosacījumiem. Es domāju, ka "leģendai" laiks vai nu mirt, vai pārdzimt. | 30.01.2026 11:19 |
| brafijs3 | @DmitrijsMironov Šis cūku ēdiens 16eur?!!🫣 | 30.01.2026 11:13 |
| JOKER_blackart | @AnnanizlE Kartupeļu svētki ir brīnišķīgi 💓
Bet sešas porcijas ir diezgan daudz darba 😳💦
Es precīzi zinu, kā tu jūties...
Pūles, ko tu ieguldi, lai to pagatavotu, padara to vēl garšīgāku ✨
Un ēdiens, kas pagatavots kādam citam, vienmēr garšo lieliski 😋✨
Es neredzēju saiti, atvaino 😭 | 30.01.2026 01:47 |
| karlisknauss | @liana_langa @Rita_Medne Tāpēc, ka liela daļa viņi gaida krieviju šeit uz vietas, joprojām dzīvojot ar cerību, ka viņi tiks ''atbrīvoti''.
Viņi dzīvo pilnīgi citā informatīvajā telpā, Latvijai nelojālā!
Tā ''viss slikti'' retorika ir kā saldais ēdiens neveiksmīgajiem, impotentajiem vatņikiem! | 30.01.2026 00:04 |
| ErlateJolanta | @Madarmara Tā gan ir, arī man pašai tāpat. Tomēr tieši šis latviešiem neraksturīgais ēdiens liek sirdij atsaukt kādu īpašu cilvēku - un atmiņas kļūst gan smeldzīgas, gan mīļas vienlaikus | 29.01.2026 21:05 |
| mellenjlaaciz | @zaneskudrite @san_poki Šodien pakonsultējos ar speciālistu, ieteica dažas labas lietas. Pagaidām pavadīsim dažas h vienā istabā, pārējais nodalīti. Ķaķa ēdamtrauki jāliek uz augstas virsmas, jo suns ir tendēts uz ēdiena teritoriālo aizsardzību, pat ja tas nav viņa ēdiens. Skatīsimies kā ies. | 29.01.2026 18:56 |
| tomsneilands | Kopumā protesta akciju atbalstu. Noteikti, Latvijas drošībai nav vajadzīgi nemotivēti cilvēki, kuriem maksā 1.6k pabalstu katru mēnesi.
NA gan varēja pirmos skaidrojumus vaicāt savam muzigajam Eiroparlamenta deputātam.
Otrs - kas tas par idiotismu.Kebabs ir turku ēdiens-sakars? https://t.co/UMgTeikREc | 29.01.2026 11:05 |
| cybercannibal | Dārzeņi ar gaļu māla podiņā – tas ir lielisks ēdiens, bet ja podiņa nav?
Pagatavosim arī pašu podiņu un tas būs ēdams!
Mums vajadzēs:
- 400 g miltus
- 200 ml ūdens
- 1 t.k. sāls
- 1 ēd.k. eļļas.
Pildījums:
- Šķiņķis
- Kartupelis
- Burkāns
- Sīpols
- Ķiploks
- Dilles https://t.co/bnKuqDWANq | 29.01.2026 09:07 |
| vissewalderex | @LusisToms Vienīgais veselīgais ēdiens ir svaigi āboli
To sirds ir Pentagramma | 28.01.2026 15:52 |
| editeu | Pēdējā laikā manu daudz ierakstu par īpašām receptēm, lai ēdiens garšotu tik pat labi kā padomju laikos. Piemēram, padomju skābēti kāposti un mīļa vecmāmiņa attēlā. Tā atcerējos, ko tēvs stāstīja par kāpostu skābēšanu kolhozā. Čaļi metās iekšā stampāt tos kāpostus netīrām kājām, turpat arī čurāja, jo bija slinkums rāpties ārā. Bet sanācis garšīgi. Tas gan. | 28.01.2026 14:48 |
| JaunsLV | https://t.co/kFS7tZRqXx Iecienīts latviešu kartupeļu ēdiens atzīts par pasaulē labāko | 28.01.2026 13:04 |
| daiga_jz | Kad visi sāni jau slimojot atgulēti, jāņem krēsls, jāsēžas pie plīts un lēni jāsutina pusdienas. Vismaz kaut kādas kustības.👩🍳 Kokletes, kartupeļu biezputra un šķovēti kāposti. Absolūti atbilstoši pašsajūtai un laikapstākļiem .👌
#ziema❄️
#vīrusi🤧🤒
#spēkaēdiens 🥩🥔🥬💪 https://t.co/w1NxG5MCwO | 28.01.2026 11:15 |
| Rozaa543 | @Guganr2 Labi , ka es jau pieēdos marinētus reņģu liemenīšus ar Liepkalnu graudu bageti, tad man negribas. Bet vispār, mīļākais ēdiens mūžīgi mūžos! | 28.01.2026 07:55 |
| KShow6332 | Šķidra mērce.
Tāds pats ēdiens kā sistēma -
lēts, bezgaršīgs, bez dvēseles.
Kāpēc dzīve aiziet telefonos,
pornogrāfijā,
narkotikās?
Kāpēc astotajā klasē izdara pašnāvību?
Jo viņiem stāsta:
“Tu esi izmaksu pozīcija”.
Ar to ka vecāki saka:
“Nu ko tu gribi, man darbs,
man stress | 21.01.2026 06:28 |
| MasterYodaMB | @GalaxyJudge Vino, bet ēdiens nebaudāms. | 20.01.2026 19:40 |
| Vinotava | Ātrs un vienkāršs vistas šķiņķīšu (der ar un bez kaula) ēdiens neprātīgi gardā mērcē. Uz pannas olīveļļā, saplacinātās ķiplokdaiviņās, anšovos un kaperos apcep šķiņķīšus (bez ādas) zeltainus un pabeidz cepšanu cepeškrāsnī. Gatavus pārslaka ar citronu sulu, pārber ar pētersīļiem. https://t.co/TV19A68ipq | 20.01.2026 15:11 |
| TomassFinks | Ziemigs ēdiens no elles katla🔥 liellops🥩 sk.kaposti🥬 čili 🌶️ burkani 🥕sīpoli 🧅 https://t.co/kh8FDV0EDa | 20.01.2026 14:51 |
| MairaDumpe | @BSmildzina @LRZinas @Tiesibsargs_LV Kā reiz pagājšgad strādāju tehnikumā, kompleksās pusdienas 3e un audzēkņiem 10% atlaide. Es pati ņēmu ēdienu no mājām, lielākā daļa skolotāju tāpat. Vai apgalvojat, ka mājas ēdiens neveselīgs? | 20.01.2026 11:12 |
| siliv_s | @GeneralisAi Papuasu tauta sevi vērtē pēc preces cenas ko pērk. Papuasu tautas sapņu ēdiens ir melnās zivju olas.Aiz nabadzibas to aizvieto as sarkanajām zivju olām.Lidlos tāda prece nav.👹😇😀 | 20.01.2026 08:27 |
| hellikopters | @sursurs Jo plašāka izvēle, jo lielākas problēmas. Ir ivne ēdiens - apēd un vēl paprasa. | 19.01.2026 18:15 |
| freemans05 | Tas ir draugs vai ēdiens? | 19.01.2026 15:03 |
| Jnis_mechanic | @zeltmatis1 Robežsargos tagad var pieteikties, publiskajā sektorā, bet jāmācas viens gads Rēzeknē. Visādi labumi zobārsts, ēdiens,, | 19.01.2026 08:47 |
| InetaTu | @_skabarga Neviens cepelīns nav tik garšīgs, kā manas omes "lielās kļockas ar biezpienu". Mīļākais bērnības ēdiens. Īsi apvārītas, pēc tam smuki apceptas. Mmmmmmm. | 18.01.2026 13:33 |
| transhumaanists | @DienvidZiemelis @AndrisVelps Tie, kuri nezina ko nozīmē melnzeme, vismaz zina ko nozīmē kārtīgs ēdiens. Viņi neizvēlās ērtāko variantu, bet gan pareizo variantu. Sūdfūds nav lētāks nekā kārtīgs ēdiens, jo ēdot sūdfūdu izmaksās jāierēķina vēl uztura bagātinātāji un sūdfūda ēšanas sekas. | 18.01.2026 01:29 |
| stacionaars | @EsEsmuTuEsmuEs @Rigassatiksme_ Kļūdas ir normāla parādība. Ja man ar savu darbu ir janodrošina un jāsedz riski, tad ļoti iespejams, ka alga ir 5x par mazu!
Pilnīgi normāli, ka cilvēkam uz 100000 ir viena avārija. Stradāt Rīgas satiksmē ir kā spēlet krievu ruleti. Būs vai nebūs ģimenei mājoklis un ēdiens! | 17.01.2026 16:54 |
| cactus_is_love | tu zini, ka tavs ēdiens būs garšīgs, kad ieraugi kafejnīcā šo fontu https://t.co/wsWRN1UCNY | 17.01.2026 14:51 |
| 0808Iveta | @S_v_e_t_i_k81 Labrīt! Mājīgākais ēdiens :) Lai jauka diena. | 17.01.2026 09:04 |