| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| nukamtovajag | Atskārtu, ka vismaz gadu neesmu ēdusi pelmeņus vai makaronus. | 16.06.2026 21:20 |
| bizenajs_V2 | @lastguru_net @JanizBerzins @agris_krusts Medī medību teritorijās.
Man visas płavas,lauki ir medību teritorijas.Noraka man tikko iesētu kukurūzu un jau no rīta es ēdu mežarukša kotletes.Dabas dzīvnieki posta laukus, nodara skādi l/s dzīvniekiem ne jau tādēļ, ka dabà nav ko ēst, bet te vieglàk paņemt. Migranti tāpat dara. | 16.06.2026 21:15 |
| Tlusis2 | @Dadzh Kad mērci sataisa, vēl maz sāp.
Reiz sacepu 1kg steika, un asarām acīs ēdu vienīgo palikušo gabaliņu (4 bērni, 3 puikas, bet divi vēl tik 8gadīgi ????).
Saprotu, ka mazie paaugsies un jācep 2kg, ja grib pats pagaršot ???? | 16.06.2026 16:54 |
| Vinesters1 | @AnnanizlE Bērnībā apēdu V.Lāci, nekā cita nebija. Šodien patīk skandināvi, tādi smagi un pamatīgi. | 16.06.2026 15:38 |
| AtisM37 | @Oslejs Ja es ēdu kāpostus bet Tu gaļu, tad vidēji sanāk, ka mēs abi ēdam kāpostu tīteņus | 16.06.2026 11:20 |
| MagnaLunaCarta | @realaGrutniecba Viss jau forši, bet ir gadījumi, kad, latviski runājot, par ņergu ēšanā kļūsti ne savas gribēšanas pēc. Man, piemēram, ir vieglāk nosaukt lietas, ko ēdu, nekā tās ko neēdu, tāpēc, ka nevaru. ????????♀️ ja tam vēl pieskaita dažas, kas negaršo, tad esmu ekstrēma ņerga???? | 04.06.2026 07:42 |
| ZutisKristaps | Vakar pēdējo reizi ēdu lidiņā. | 04.06.2026 06:32 |
| nukamtovajag | Bišku pasaules gala sajūta. Nopirku cepumu paku un visu arī apēdu. | 03.06.2026 21:48 |
| MairaDumpe | @AndzejMic @kunilsingus Tad kāpēc 2 mēn jāgaida? Nopērku kapostgalvu, sašņikājam, sāls, pirmā 3 dienas max siltākajā vietā, ziemā pie radiotriem, galvenais vecmamma mācīja, katru dienu pabakstīt, izlaist gāzes, pēc 3 dienām jau var ēst un pārvietot uz ledusskapi - tas par kāpostiem | 03.06.2026 19:39 |
| dinapreisa | @RimiLatvija KRĒMAM blenderī liek nomizotus avokado, piespiež laima sulu, pievieno medu, kokosriekstu eļļu. Iegūto masu kārto virsū pamatnei
Ievieto kūku saldētavā, lai sastingst (30 min). Pusstundu pirms pasniegšanas kūku izņem ārā un atlaidina. Dekorē ar svaigām zemenēm ???? | 03.06.2026 16:49 |
| dinapreisa | @RimiLatvija PAMATNEI vajag siltā ūdenī izmērcētas rozīnes, ko vēlāk maļ kopā ar datelēm, kā arī samaltus Indijas riekstus un mandeles. Masu sajauc, samīca, pievieno medu. Izlīdzina, piespiežot pie kūkas formas pamatnes | 03.06.2026 16:48 |
| Lato_Lapsa | Un cik no šīm personām bija menopauze? Un cik no tām brokastīs bija ēdušas auzu putriņu?????????????
Nabaga algādze siles meklējumos. | 03.06.2026 12:05 |
| MKradzina | @signegorbane @TomassFinks Pat es ēdu, kura neēd zivis. | 03.06.2026 11:09 |
| JMelbergs | @purina_dace Jā krievi miermīlīgi jau piecus gadus nogalina cilvēkus un mẽs droši varam ēst viņu pārtiku.Lai jau ražo tos šahedus tie taču ir miermīlīgi.????????????Laikam smadzenes jums ir sagriezušās oz otru pusi.???????????? | 03.06.2026 07:06 |
| gvido20 | @barintiesa @san_poki šis sunis visu dara pareizi, soctiklos neraksta es ēdu maizi bet profesionali raksta ! Mācies!! https://t.co/2CXT07MOnL | 02.06.2026 21:58 |
| zvejnieka_dels | @IngaIngucis Es ēdu tikai dārzeņus! https://t.co/HjZXSpsW8p | 02.06.2026 18:47 |
| saabish_ | @Hiena_N @Tom_Niem tbf es tikko apēdu mini čipsu paku ar mārrutku garšu, vot tie bija asi, bet ne līdz asarām ???? deguns gan tek kā no krāna ???? | 02.06.2026 17:41 |
| saabish_ | @Hiena_N @Tom_Niem wow un man likās. ka es asu neturu ????
vienreiz darbā paņēmu pusdienām spicy chicken tenders, kuriem beidzās display time, apēdu pusi no viena gabaliņa un man tecēja asaras, cik ass bija ???? | 02.06.2026 17:40 |
| Rozaa543 | @signegorbane Es spiestu uz sautējumiem. Vai nu ar gaļas vai sardeļu piedevām. Biezākas zupas, kādas jau nu garšo. Noliktu uz galda sagrieztus, notīrītus dārzeņus, nograuzīs visu. Makaronu/kartupeļu " salātus" ar jebko, kas nu leduskapī un pieliekamajā aizķēries, dekorēt ar majonēzes režģi. | 02.06.2026 16:08 |
| huliohulio00 | @signegorbane vārīti brokoļi, kalē salāti, pupiņas vairumā, sautēti burkāni, vārītas zivis vairumā- ātri vienkārši, vairumā un veselīgi! kam negaršo, lai sūkā ledu. | 02.06.2026 14:48 |
| Sika_es | @nekas2020 Sveiks! Helsinkos ēdu šadu maizīti - neticami laba! Darbiniece pastastija, ka esot pretzel un kruasāna krustojums. Varbūt Tev ir idejas kā tādu uzcept? https://t.co/bASjQ3AZQ4 | 02.06.2026 08:57 |
| _evija | Nezinu, kā Latvijā, bet mana galā mēs zinām, ka, ja kāds pēdējā laikā sācis mest nost svaru, īpaši tā labi pamanāmi, tas tikai un vienīgi pateicoties GLP-1s. Brīžiem šķiet, ka es vienīgā kā muļķe eju uz zāli, cilāju svarus un skatos, ko ēdu - visi citi uz peptīdiem. Nākotne, ne? | 01.06.2026 21:36 |
| evlife_lv | Atkal kafija pie Moller auto. Atvedu ID.3 uz garantijas remontu. Pirms gada mainīja atsaites. Tagad atkal klab līdzīgi, kā pirms iepriekšējā remonta. Gan jau atkal atsaites pie vainas. Nedaudz tā kā par biežu. https://t.co/vMNIJC86sD | 01.06.2026 09:16 |
| AivarsVilks | @S_v_e_t_i_k81 Man mājas praktiski nekad nav maizes, un nevis principa pēc, bet kaut kā neaiziet- parasti neapēdu un izmetu. Ja uznāk vēlme, pats pannā ātri uzcepu- sanāk tāda blīva, garoza no abām pusēm, un nenormāli garšīga. Esmu cepis arī priekš kotletēm, ja slinkums iet uz veikalu. | 01.06.2026 01:04 |
| the_real_sandis | @2N_ICEBOX Jā, tieši tā. No šī procesa arī ir radies slavenais teiciens "graužam ledu". Bez sāls čipsis nav garšīgs. Ar ledu tas pats. | 31.05.2026 23:47 |
| Agy_1988 | @S_v_e_t_i_k81 Man visas vinu maizes ir sausas. Var stāstīt par dabīgumu, bet esmu ēdusi amatnieka ceptu rupjmaizi, viņa tik sausa nav. | 31.05.2026 21:47 |
| _emma_karkls_ | @Wasserman111222 @S_v_e_t_i_k81 Iedomājies, esmu ēdusi....gan tikai britu un vācu | 31.05.2026 21:01 |
| KristaIrbeASK | @S_v_e_t_i_k81 Būs jāaizstaigā līdz Raimim un jāpamēģina. Man tās švammes nepatīk - nekas jau neatliek, pērku vai nu kefīra, Liepkalnu baltmaizi vai tumšo čabatiņu. Man topā ir “ķieģelītis” no Donas pusiepakojumā, to es vienīgā ēdu ģimenē. | 31.05.2026 17:35 |
| bbaiba_ | @JudgyAggy @AlienInLV @Aslimniica La Roberta nesen ēdām - īsi pirms slēgšanas bija tikai šī opcija palikusi. Man glutēns nav jāizslēdz, tāpēc līdz šim tādu nebiju ēdusi, bet bija tikpat laba kā parastā! | 31.05.2026 16:50 |
| 2N_ICEBOX | @signegorbane @MKradzina Pēc garšas kāds? Pēdējo x bērndārzā ēdu???? | 31.05.2026 15:22 |
| tasaspasaule2 | @karlwithanl Uzvārīsi skābo kāpostu zupīti. Liec ledusskapī. | 31.05.2026 11:21 |
| galda_lampa | Aukstās zupas festivāls šogad nepatika. Jaunā norises vieta pie tilta nebija tik cute kā iepriekšèjos divus gadus vecpilsētā. Bet vismaz apēdu Druvā ražotu saldējumu esot Viļņā. https://t.co/r3ZOfzvUAZ | 31.05.2026 00:51 |
| fanijasitca | Vai kāds var pateikt,
Ka gan varētu garšot
Sīpolu medus? https://t.co/Vg1JTbmENM | 30.05.2026 20:41 |
| kulervo | @Murr_berg Nē, man maltā gaļa negaršo. Arī kotletes ēdu nelabprāt, maltās gaļas mērce vispār priekš manis ir kaut kas briesmīgs... | 30.05.2026 10:45 |
| KasparsZ2 | @tasaspasaule2 @medus_medus @PUSLABS @AinarsZabers Gaļa bija kūtī,tāpat arī piens un krējums | 30.05.2026 07:36 |
| Wanna_BeChef | @maastea @Murr_berg @NeredzamaGaisma Kāds sakars "Vēsmai" ar dzērājbērniem? Labāk apēdu 2 "Vēsmas" nekā 1 "Zīlīti" vafelē. | 29.05.2026 22:31 |
| Gosu_Pepe | @juris_8 Kas man ir strādājis un nav sarežģīti. Nav ideāli bet vismaz uzturams ilgtermiņā un vienkārši.
Kaloriju mērķis -25% no maintenance (online kalkulators)
Olbaltumvielas 2g uz kg mērķa svaru.
Ja šos izpildu, ēdu ko gribu, kad vajag nomest svaru. | 29.05.2026 20:37 |
| tinageta | @ZutisKristaps Tu laikam bērnībā mušām kājas rāvi nost, jo tām ar nav intelekta. Vistas ēdu labprāt, bet pērku tādas, kas pirms kaušanas nav nevajadzīgi mocītas. | 29.05.2026 13:59 |
| cepum_s | @JudgyAggy @jabuslemts @Aslimniica Nedēļu vai pusotru nogulēju, -5kg un es ēdu parasto ēdienu, ne pielāgoto ēdienkarti. | 29.05.2026 13:21 |
| S_v_e_t_i_k81 | @toadbeauty Man tādā ziņā vieglāk - tos ēdu tikai es un pa retam meita. Ja liels bars ēdāju, tad gan savādāk, tas jā. | 29.05.2026 10:17 |
| Laurisrenpreis1 | @ribentrops 50m no šī asfalta ''Karstuma salas'' bērniem ir divas lieliskas vietas kur bērniem neēst saldējumu, nedzert limonādi un pārmēru neuzņem citu cukuru, bet pilnīgi droši bez tiešas auto klātbūtnes, izmešiem, citu putekļu ķīmisko kokteili un bez bēdu spēlēties koku ēnā zaļā zālītē‼️ https://t.co/MayRT0qSFR | 29.05.2026 09:26 |
| B_Inga | @the_real_sandis Es jau apēdu savu komplektu. ???? | 28.05.2026 21:41 |
| Tas_es_Pats | @kr_klavins kad es biju maziņš, es arī strādāju tāpat kā šīs mākoņstumšanas ministrijas tantes
man vecāmāte piekodināja allaž izēst šķīvīti, lai rītā saulīte uzlec, un es ēdu tik dūšīgi, ka nebija tāda rīta, kad pasauli būtu kosmiska katastrofa piemeklējusi | 28.05.2026 21:07 |
| OSINT_B | @atis_svinka Kā šos visus tavus tvītus tagad sauc? Nolemtība, pamestība, aizmirstība? Nāves agonijā sities kā plaudis pa ledu, kad izvilkts no āliņģa... jo ātrāk sapratīsi, ka esi domāts, kaķim vakariņās, jo atrāk varēsi reinkarnēties un sākt darbu Rimi noliktavā???? | 28.05.2026 20:04 |
| hmm_pff | @baidekalna Ēdu mājās gatavotu ēdienu | 28.05.2026 15:23 |
| Baicis | @daiga_x Nekad neesmu ēdusi | 28.05.2026 12:48 |
| MKradzina | @B03091315B Jā, reiz ciemos ēdu, bet, recepti nezinu. "Pīlē" sagriezts ķieģelītis kubiņos, āboli, cukurs, kanēlis, utt. Cepts cepeškrāsnī. Tas bija tik garšīgi un ar pienu. Noteikti recepti var kaut kur atrast. | 28.05.2026 07:52 |
| Oliniete2 | @idontlikesand9 @no_trona @instant_mk Vienā ēdienreizē: šķīvis svaigu kāpostu zupas, kaudze ar salmiņos saceptiem kartupeļiem un 2 vistas filejām, 2 marinēti gurķi, 8 krāsnī grauzdētas siera maizītes, glāze kefīra un glāze dzērveņu morsa. Un pēc stundas jau virina ledusskapi. | 27.05.2026 18:34 |
| gatis_auzins | @Mikipele6 Nu piemēram? Kura ir pretīgāka nodevība par URALVAGONAZAVOD vilkšanu Jelgavā??? Nu labi PAREX pirkšana vēl bija nodevība, finanšu stabilitātes graušana un milzīga skaita tautiešu piespiedu - brīvprātīga padzīšana uz UK zemeņu laukiem. | 27.05.2026 08:48 |
| cilveks444 | @BSmildzina @StepanenkoJulij Tas jautājums arī Stendzeniekam.Ļoti īpatnējs tipāžs. Bet ir,kā ir. Savukārt Žaklīna zina ko ēdusi,tāpēc bloķē oponentus. Jā,ir pamatoti bloķēt tos, kas rupji, bet viņa bloķē tos, kas netīkamu Žaklīnai viedokli pauž. Stendzenieks pagaidām nebloķē,tik draud, ka to darīs reizēm. | 27.05.2026 06:59 |
| Naiad_Ni | Nopērku šo un izlasu ārā to vienu gabaliņu ķiploku un apēdu. https://t.co/RmL3bQ3STs | 26.05.2026 19:44 |
| lindahaka | @4iekurs1 Neēdu saldumus ???????? | 26.05.2026 16:51 |
| JanisCelmins | Ungārijas nacionālais ēdiens ir gulašs, bet es Latvijas un Ungārijas hokeja izlašu spēles dienā ēdu pirmos šīs vasaras rabarberus. Ar cukuriņu BAIGI LABIE! | 26.05.2026 11:18 |
| dziedava | @dacebluke Kā man patīk, ka cilvēkiem patīk! ????????
Un saprotu arī, ka vairāk jāstāsta - gļotsēnes nav sēnes, jo dzīves sākumā tās pārvietojas kā dzīvnieks - ložņā pa substrātu, meklējot ēdamo. ????
Tikai pieēdušās tās apstājas un tad veido skaistos augļķermeņus, nedaudz līdzīgi sēnēm. | 26.05.2026 09:52 |
| EdgarsVavers | @MagnaLunaCarta Šprotes mēdz būt dažādas, pat vienam rāzotājam. Tikko ēdu vienas, pilnas ar ikriem, stingras, neizšķīdušas mmmmm, citreiz plānas, mikstas pļekas, no kurām tik, cik kūpinātas eļļas garša vien ir. ????♂️ | 26.05.2026 07:09 |
| dderyl | @nezobis Man pagaidām nav sanācis ēst svaigi gatavotu astoņkāji. Bet tā vietā kamer citi locīja steikus, tepat Rīgā ēdu, manuprāt, labas "ķemmītes". | 25.05.2026 21:12 |
| IevaSt | @MagnaLunaCarta Mana māte savulaik bija šausmās, kad es paziņoju, ka brētliņas tomātu mērcē ir lieliska izvēle.
Tagad gan es arī gadiem neesmu ēdusi. | 25.05.2026 20:07 |
| MagnaLunaCarta | Bērns pārnāca mājās un laimīgs paziņoja: Es pie drauga ēdu šprotes! Tik garšīgi! ????
Nesaistīti: līdz cik gadiem bērnus var atdot baby box? ???? Jo šitais tāpat nav mans, samainīts???????????????? | 25.05.2026 18:35 |
| Lilavas2002 | Jums arī tā gadās? Izlasīt interenta dzīlēs kaut ko interesantu un tūlīt skriet iemēģināt? Ābeļziedu tēja. Nu, provēs, kas sanāks. Atgādiniet man pēc Jāņiem :))) https://t.co/PnmS1nyP6N | 25.05.2026 17:14 |
| KristaIrbeASK | @MrMadis Es tikai Ausmeņa un FoodBox klusajā centrā uz vietas ēdu, ja sagribas pa retam:) Sūtīt principa pēc nē vairs. Mums te Čiekurkalnā arī tagad saviesušies brūnīši:( nesaprotu, kurš viņiem izīrē. Tai pat laikā ir normāli indieši, kuriem jācieš šo inženieru dēļ:( | 25.05.2026 12:07 |
| cybercannibal | Draugi, ja palaidāt garām rabarberos šmorētu cūķi, pieneņu medu, karbonādes un saldējumu ar karamelizētiem rabarberiem, tad receptes ir te:
???? | 25.05.2026 12:00 |
| Kornelija_zk | @InetaTu @tasaspasaule2 Kā jokā par ilgdzīvotāju: intervē 99 gv onku, kā izdevies tik ilgi. Šis: ēdu pareizi, sportoju, nelietoju alko. Blakus istabā troksnis. Žurnālists jautā, kas tur? Onka - ā, tas mans vecākais bračka, kad sadzeras, vienmēr rīko trakas ballītes. | 24.05.2026 10:20 |
| InetaTu | @tasaspasaule2 Visu savu mūžu esmu ēdusi i ceptus kartupeļus, i kārtīgi saceptu gaļu, i kūpinājumus. Vēl dzīva.
Ome, to pašu ēdot, nodzīvoja līdz 89. Mammai tūlīt 85 pēc 3 mēnešiem.
Viss ir galvā, piekrītu. | 24.05.2026 09:50 |
| kripaz | Mellenes. Nē, mellenes es neēdu. Bet man patīk melleņu IDEJA ķepiņās ???? https://t.co/afjcAF63g9 | 24.05.2026 08:44 |
| Sriga7 | @vitavitola Fun story, pasen biju šādi arī izbaudīt pilsētu, tajā tirgū pīrādziņu nopirku, ēdu uz ielas un stāvu pie luksofora, nepamanīju, ka tas ar pogu. Pienāk vietējā kundze, pagrūž mani, nospiež pogu un nobļaujas " sabrauc te visādi no laukiem un nemāk ielai pāriet" ???? | 23.05.2026 14:38 |
| IlmarsPunka | Ēdu brokastīs Polijā pirkto sieru.
Aizdomājos. https://t.co/Q4pQOtb456 | 23.05.2026 09:41 |
| nekas2020 | @KristaIrbeASK @_emma_karkls_ Protams. Es ar kūkas neēdu un neeju uz kūkotavām. Vnk te ir tas līmenis, kad tev paprasīs majonēzi vai kečupu pie jebkura ēdiena. Vai tas suši vai pica. Man liekas, te uz salas gadsimtiem piekoj incestu. | 22.05.2026 20:00 |
| Ramona04794985 | @nekas2020 Es vienīgā mūsmājās neēdu kruasānus. Vnk neinteresē tā maizes garša. Ja ēdu bulku, tad galvenais ir pildījums, maize tikai lai balansētu. Un bulku ēdu tikai tad, ja ļoti gribas remdēt izsalkumu un nekā cita nav. Tātad buljona pīrāgs it is. | 22.05.2026 19:10 |
| KristaIrbeASK | @KristaMedne @bebitsvaig Es arī pievienojos vecāku piemēram. Piemēram, es neēdu saldumus, kūkas. Mums stāv bļoda ar končām uz galda no Ziemassvētkiem, neēd, nu knapi kaut ko. Tāpat kkādas limonādes. Šeiko pati no ūdens, medus, citrona, Monin sīrupiem. Redz, ka vecāki neēd, un pati neēd. Big bro tāpat. | 22.05.2026 18:46 |
| K72381261K | @bebitsvaig Ja 10 reizes bērnam saki, ka pietiek ēst, ka vēls jau, ka nevajag tik daudz utt. Bet tur kā pret sienu. Ko, slēdzeni uz ledusskapja likt vai ļaut, lai rij? Ja ir dibens uzaudzis, tad ir uzaudzis. Es gan par bik lielākiem jau, skolas vecumā. | 22.05.2026 17:58 |
| FrancijaLatvija | ???????????? Atskats uz konsulāro vizīti Daugavpilī 12. un 13. maijā: vakariņas ar Francijas kopienas kontaktpersonu, tikšanās ar Latgalē dzīvojošajiem Francijas pilsoņiem un ziedu nolikšana, godinot franču un poļu karavīrus, kuri drosmīgi cīnījās 1919. gadā. https://t.co/pSL7OJcdi7 | 22.05.2026 17:02 |
| Dzholanta | Vakar, kamēr ēdu sviestmaizi, ceriņos ieraudzīju laimīti. Tā nu mana sviestmaize kļuva par ceriņmaizi. :) | 22.05.2026 11:17 |
| dagnis16 | Vakar apritēja gads, kā neēdu saldumus (šokolādes un končas). Cukuru uzņemu no augļiem un dārzeņiem. | 21.05.2026 21:09 |
| kripaz | Mīļie draugi! Meklēju pareizo vārdu, lai apzīmētu situāciju, kurā viņa istabā apēd desu, kamēr es virtuvē ēdu garnelīti… “Gaumes trūkums”? “Nekaunība”? “NODEVĪBA”??? ???? https://t.co/N4EySwLlgq | 21.05.2026 19:06 |
| BaigaisKekss | @atihomirovs Es vienreiz apēdu vairāk! | 21.05.2026 14:05 |
| MagnaLunaCarta | @hansa_lv Ir vēl sliktāk. Reiz ēdu pusdienas “Vairāk saules”, viņai bija tikšanās pie blakus galdiņa. Līdz tam par viņu tā īpašu neko nezināju, tik kā izskatās. Bet kopš tās reizes ir viedoklus: ????prasta tirgus bāba, vulgāra un skaļa????????♀️ TV, šķiet, kaut nedaudz savācas. | 21.05.2026 11:00 |
| cybercannibal | Metam iekšā rabarberus, apberam ar drusku sāli un apcepinām.
Kad daži sāk jukt ārā, ņemam nost, ir gatavs.
Ņemam mūsu saldējumu, pievienojam karstos rabarberus un pārlejam ar pieneņu medu.
Saldi, skābi, aromātiski un ideāli vasarai.
Lai izdodas! :) https://t.co/jayz1ClOwQ | 21.05.2026 08:38 |
| cybercannibal | Uz lēnas uguns šmorējam kādu stundu, jeb kamēr gaļa super mīksta.
Un atceries – viņa būs ļoti mīksta, tam palīdzēs rabarbers.
Ja šķiet, ka drusku par skābu – pievieno vēl drusku medu vai cukuru.
Lieliski saderēs ar rīsiem vai griķiem, bet arī kartupelis neapvainosies. :) https://t.co/3NMkSItcDY | 21.05.2026 08:38 |
| cybercannibal | Parastā karbonāde, protams, garšīgāka, bet šīs arī ir diezgan gardas, tiesa, prasās klāt kādu krējuma mērci.
Tātad, pienenes lasām tālāk no lielceļiem.
Mums vajadzēs:
- Pieneņu ziedus
- Sakultu olu
- Miltus
- Zaļumus pēc izvēles
- Sāli un piparus garšai.
Sakuļam olas. https://t.co/CDPALf1BXW | 21.05.2026 08:38 |
| melnbaltalapsa | @GalaxyJudge Īsumā. Esmu VISU vai Neko. ????????♀️
MAN galīgi OK nav - gulēt vienai, jautājumi - vai mana mīļākā krāsa ir melna, lidmašīnas, odi, lifti, zirnekļi, zivju zupa, tēja/kafija ar cukuru, kedu tipa augstpapēžu kurpes, grāmatas lasīšana ierīcē, majonēze, šokolādes saldējums, maizes zupa. | 21.05.2026 08:04 |
| nukamtovajag | Fiziku neapmānīsi, bet kā izskaidrot to, ka es visu mēnesi ēdu visu pēc kārtas, bet svars tāpat ir drusku gājis uz leju?
Varbūt jaunajā mājā grīda taisnāka un svari rāda citādi ???? | 20.05.2026 20:04 |
| IevaKli | @3sunces Esmu ēdusi, izdzīvoju ???? | 20.05.2026 12:23 |
| Muhtars55 | @jnsorange @juris_8 Un šis pat nerunājot par lieko svaru kuru man solīja jau uz 30 gadu vecumu, bet kuru tā arī neesmu sagaidījis jo vienkārši kustoties patērēju tikpat enerģijas cik apēdu. Un ne es sportists ne man treneris, ja neskaita fizioterapeitu kas risina darba atstātās sekas. | 20.05.2026 11:48 |
| evka_25 | Kad tu ved mazbērniņiem 8 kruasāniņus, domā, gan jau Kačiņa kādu paņems un pārējos pa dienu apēdīšu, bet no istabas atskan: - Ome! Vai mēs varam ēst visus?! ????
Protams, ēdiet! Vēl ar kājām iekāpiet kastītē! ????
Šodien vedu 12 gb. ???? | 20.05.2026 06:40 |
| _evija | Agri pamosties. Sporta zāle. Lēns rīts. Super vēlas brokastis ārā. Atgriezties mājās uz ziedu piegādi. Pāris pudeles vīna ar draugiem. Atskatīšanās uz pagājušo gadu. Atcelt restorāna rezervāciju un palikt mājās uz girl dinner. Priecīgu man 35.! https://t.co/Hkgy33RP9v | 19.05.2026 21:54 |
| thearmi | @katrinailjinska @MasterYodaMB Nu tak nē, es pats kūpinu un ar to arī ēdu, super labi kopā ar svaigo sieru. | 19.05.2026 19:41 |
| Kornelija_zk | @the_real_sandis Man ledusskapī ir tunča konservi. Ir arī telts un lukturītis. Tie gan nav ledusskapī, bet skapī. Vakarā gribēju apēst to tunci, bet laikam jāpieglabā. Vai apēst? | 19.05.2026 14:30 |
| SirupsP | Jāni . Beidz laist muļķi, atkal jau tādā vecmeitas stilā - piesienies komatiem.
Ne jau par to ir stāsts. Mūsmājās pamēģinājām tos
bāli stiklainos no Ēģiptes ...
nu tas bija pizģ... , ne kartofani.
Tagad pērkam Šauļu pusē .
Leišiem ar kartupeļiem- viss vēl arvien kārtībā.
50 kilo maiss pie zemnieka - 8 eiro .
Atceros , kā pie Omas un Opja , ēdu kartupeļus cauru gadu . Un arī burkāni un bietes piejami bija cauru gadu.
Mani ar bračku - Oma | 19.05.2026 10:19 |
| rputninsh | @KlucisD @EdvardsSmiltens @Apvienotais_ Un ? Ko Jūsuprāt mazākuma valdība var izdarīt, bez likumdevēja atbalsta? Tā reāli, nevis rozā vienradžu pasaulē? It īpaši ja vecā koalīcija lieliski zin ko ēdusi un Saeimā var vadīt procesus. | 19.05.2026 08:23 |
| SorryFerrari | Dārgais @RimiLatvija - es saprotu ka tas ir marketings… bet trešo reizi man pielikt pie pasūtījuma Fazer maizi kuru es neēdu un kuru man nevajag- nu kapēc? Man ģimenē neviens viņu nevar ēst- sanāk vnk mest ārā… https://t.co/mYk9Ouvz6p | 18.05.2026 20:02 |
| Senior_RY999 | @shinigami_d0ll Vai tu nezini, kas ir kafija? Kafiju nepasniedz ar ledu, to pasniedz karstu, pat vārot. Dod man manu vārošo kafiju, vai es tevi aizsūtīšu uz Bangladešu. | 18.05.2026 18:42 |
| FejaMeja | @2N_ICEBOX Skatos, kas tīrāks - paplāte vai galds, uz tā arī ēdu ???? | 18.05.2026 16:57 |
| Richijs13 | @2N_ICEBOX Es esmu lohs???? Lido ēdu no paplātes i pēcāk aiznesu netīros traukus pomm. | 18.05.2026 14:34 |
| GintsAncans | @DievaSuns Manam sunim ar patīk kad es ēdu nevīžīgi, jo zem galda vienmēr kaut kas nokrīt arī viņam. | 18.05.2026 13:06 |
| ErtMerty | @2N_ICEBOX Vajag vēl variantu - ēdu pa tiešo no paplātes, neizmantojot starpniekšķīvjus. | 18.05.2026 13:04 |
| baidekalna | @AtlasDynam1cs Es izmantoju papīru ???????? Kuru gan turu kreisajā rokā, jo ar labo ēdu pārtiku :) | 18.05.2026 12:01 |
| sekspresis | @B_Inga @zvejnieka_dels Dāma pacentās,
Rīsi, mērce, zivs un arī salātus apēdu | 17.05.2026 21:29 |
| Raivis_Purins | Kad Tev nav ko ēst, paņem no ledusskapja steiku, rukolu un lielgraudu biezpienu. https://t.co/ruFFLb9q9g | 17.05.2026 21:11 |
| sekspresis | @zvejnieka_dels @B_Inga Nez, finišēju pirms 11, un ap 13 ēdu normālu porciju. Nebija baigā apetīte, bet apēdu visu ko deva. Tas kā kuru reizi man, pēc maratona ir bijis, ka tikai vakarā ēdu | 17.05.2026 20:34 |
| zvejnieka_dels | @B_Inga Es finišēju 21km ap 11:15 un principā normāli paēdu tikai pirms stundas. Pirms tam tik banānus biezpiena bulciņas. Vispār negribēju ēst. Tik dzert. | 17.05.2026 20:26 |
| tasaspasaule2 | @SergejIosifovic @Rita_Medne Nu redz, es arī sēnes neēdu... | 17.05.2026 20:08 |
| zvejnieka_dels | @karlyxbay @OlgaZa_ Paldies. Max ap 1:40:00, uz to jāiet. Man teica, ņem 1 želeju un tad ap 14km trasē dos un paņemsi vēl vienu. Bet es pat neredzēju, kur dod. Savējo apēdu ap 8km un jutu, ka beigās tomēr pietrūkst viena. | 17.05.2026 19:58 |
| juris_8 | @AgrisSuveizda Tas ir sarežģīti jebkurā gadījumā. Man patīk atnākt, noskriet i miers.
Tā kā es ēdu, tā ultrās ēst... nebūtu ieteicams. :D | 17.05.2026 19:45 |
| NormalsUsername | @LuizeMsn Es smuki pie galdiņa kafiju padzēru, maizītes apēdu un vēl kolēģi sagaidīju ???? | 17.05.2026 16:39 |
| MagoneSalna | @ArvisKolmanis Neskatos. Klausos Šūbertu, ēdu pašpildītas tortiljas un mazliet lasu tw. | 17.05.2026 01:26 |
| Indraans | Šodien Dārza svētki "zaļajiem pirkstiņiem", Jēkabpils siltumnīcām. Daudz priecīgu "pirkstiņu", podu pilni auto bagāžnieki, īpaši, kuri tika pie tomātu stādiem ????????. #Sedumi atvērtā durvju diena ražošanas siltumnīcās. Lielie puķu podi: 14, 12, 10 eiro; tomātu stādi: 1,50-1,90 eiro https://t.co/edaPE6jjUa | 16.05.2026 21:53 |
| ZinatnieceZaara | @MKradzina Maigaaaaa,es tikko paēdu lapu salātus ar pesto un dārzeņiem! Man šo nevajag redzēt ???? | 16.05.2026 20:42 |
| fubardarbnica | @Jenotsons @CardinalisRavus Pārvairošanās problēmu lai risina delfīni, haizivis un leduslāči. Bet ir stulbi sagādāt nevajadzīgas ciešanas dzīvniekiem, tāpēc ir (labas uzvedības) likumi, pavisam vienkārši un neapgrūtinoši. Viens to tiem- negramstīties un lieki nebaidīt šitos pelmeņus. | 16.05.2026 16:29 |
| nekas2020 | @InetaTu @EdijsKlaisis Es tikai tukšus šitos ēdu!!! | 16.05.2026 11:29 |
| ProBono_Latvia | @AlberteIeva @bernuslimnica @Elina_Treija Žēl,ka slimnīcas personāls,kas iznēsā slimniekiem ēdienu,nepamana,ka mamma nesaņem ēdienu un vairākas dienas nav ēdusi. | 15.05.2026 20:21 |
| kerpstate | @kripaz Zan,nu tu neko nejēdz,man Rū spalva spīd,ārā nekrīt,apetīte laba,ēdu garneles tur ar esot kāda eļļa klāt,kam man vēl papildus zivju eļļu,to tev jālieto. | 15.05.2026 17:43 |
| ProBono_Latvia | Kā nākas,ka @bernuslimnica neredz,ka slimā bērniņa mamma vairākas dienas nav ēdusi,jo ir bez naudas un nezina,ka rēķinu var samaksāt vēlāk⁉️
Ne1 ministrs un nekāds finansējums nepalīdzēs,ja slimnīcas personālam galvenais ir ka tik pats paēdis+algu maksā‼️
https://t.co/cko9lWc1fx | 15.05.2026 15:41 |
| andriskalnozols | Tālais objekts. 4 dienas ēdu auksto zupu, šodien piebeidzu. Kādam laiciņam pietiks.
#aukstāzupa | 15.05.2026 13:38 |
| _evija | Uzdāvināja liepziedu ķermeņa eļļu. Smaržo pēc liepziediem tā, it kā zem koka stāvētu. Problēma tā, ka pirms pāris gadiem kāds paziņa, man stāstot par liepziedu tēju, iespurdzās: “What, the cum tree?!”. Tagad nevaru izmest no galvas domu, ka apkārt staigāšu, smaržojot pēc…cum. | 15.05.2026 12:06 |
| B_Inga | @ZinatnieceZaara Jā, vienreiz ēdu ar spagetti kopā. | 14.05.2026 22:55 |
| verumgalium | Es esmu emocionāli nogurusi no šī skata, no milzu karstuma palātā, no tā, ka neesmu neko ēdusi un no tā, ka jau 24h nav izdevies paņemt urīnanalīzes.
Man pat negribas šovakar eirovīziju skatīties, nu kas tas ira? https://t.co/xW4jG0pdkQ | 14.05.2026 20:40 |
| BalandaLV | @ZinatnieceZaara Es ēdu praktiski visu. To, ko neapēdu, atdodu vīram. Tāpēc tas nozīmē, ka es ēdu visu. | 14.05.2026 15:31 |
| KristaIrbeASK | @Silmux1 Skaistums! Man mīļākā tēja ir ābeļziedu. Ja nav vēja, noveicas zem ābeles paklāt palagu un sabirst. Vecmamma man vienmēr sarūpēja, pat kad vasarās reti braucu pie viņas. | 14.05.2026 14:27 |
| AnitaRuza | @ZinatnieceZaara Nu lab, es neēdu sēnes, aknas, suši, lašus, vīnogas, olīvas sāku ēst tikai 37. dzīves gadā. | 14.05.2026 13:02 |
| LittleLatvian1 | @liepina999 @ZinatnieceZaara Es par ????♀️
Ja nebūtu nekā ko ēst, gan jau apēstu, bet savādāk - fuj.
Lakrica man ne visai, bet tagad ēdu, jo vajag dzelzi ????
Sieri garšo, austeres neesmu mēģinājusi. | 14.05.2026 12:53 |
| mazdarzinu | Wow, mums te brīvdiena, bet Latvijā notikumu pārbagātība.
Ienācu iekšā, ēdu pankūkas, šķirstu tviteri un ⬇️ https://t.co/kAUovEKtC6 | 14.05.2026 12:44 |
| BalandaLV | @strelka_b Oi, šis es Portugālē ēdu KATRU dienu! | 14.05.2026 11:20 |
| evka_25 | @dzimmijs13 Šeit bez loģikas ???? Ieildzis gavēnis ????
Nav tā, ka šajā laikā ne gaļas kriksīti nebūtu mutē ņēmusi, īpaši cenā iekļautajās viesnīcas brokastīs ???? Bet allaž cenšos izvēlēties zivis ????
Tikai pašizaicinājums, bez nepamatotiem aizspriedumiem vai dziļākas filozofijas ???? | 14.05.2026 09:51 |
| cybercannibal | Ja nekā netrūkst – liekam ledusskapī uz vismaz 3 stundām, lai garšas sadraudzējas savā starpā.
Gatavs!
Lieliska piedeva gaļai, sieriem vai ēst tāpat – ar rudzu kraukšķi vai čipukiem!
Lai labi garšo! :) https://t.co/Xt6ePC1Qmc | 14.05.2026 08:44 |
| artis_dobrajs | @Guganr2 @ZinatnieceZaara Paborē gan! Es domāju, ja viņa vnk "īstas olīvas" nav ēdusi...! | 13.05.2026 21:38 |
| juris_8 | @ZinatnieceZaara Nu, es arī... Jau vēls lielai ēšanai + tikko biezpienu apēdu. | 13.05.2026 21:13 |
| Guganr2 | @ZinatnieceZaara Es neēdu kartupeļu izstrādājumu- Kartupeļu pankūkas???????? | 13.05.2026 21:03 |
| ZinatnieceZaara | @thearmi ????????
Kādreiz ēdu,kad biju jauna. Tagad vnk nevaru. https://t.co/89LEHZEbOg | 13.05.2026 20:57 |
| Guganr2 | @Driafre Nesen paēdu vakariņas...???? https://t.co/HqpnNP2S0f | 13.05.2026 18:51 |
| VVilcane88549 | @viuksmp Labāk ģimenes loceklis nevis audzēju un apēdu. Pelnu naudu ar līķiem. | 13.05.2026 12:51 |
| nekas2020 | @Lilavas2002 @san_poki Es katru dienu apēdu 3-4 kruasānus. Dažreiz gribās brutālu rupmaizi ar dassu un pipariem. | 13.05.2026 09:45 |
| Inga_Gorbunova | @nukamtovajag Es par banāniem savulaik tiku skaidrībā pašā vienkāršākajā veidā- pa vienam izslēdzot produktus no ēdienkartes. Biju jau sadomājusies uz visādi riktīgi sliktām slimībām, jo bija ļoti slikti, bet atlika pārstāt ēst banānus un viss atkal normāli. Pat nekādas banānmaizes utt neēdu. | 12.05.2026 23:12 |
| oh_cool_ | Vīrs vienreiz atnesa šo, kad prasīju kaut ko garšīgu no veikala. Nu tik ļoti nav “īstā medus kūka”, ka pat viņš nevarēja apēst. Izmetām. Tas bija gandrīz pirms gada, tikko atcerējos un joprojām esmu traumēta ???? https://t.co/9aoG2w6FiJ | 12.05.2026 22:00 |
| tasaspasaule2 | @Kaspars09 @Twitediens @Oliniete2 Nu te tā izskatās! Vai arī viņš caur ekrānu redz, ka es ēdu zemenes. | 12.05.2026 20:15 |
| _emma_karkls_ | @san_poki Tā tak lieziedu tēja, gaužam veselīgi. A kāpēc lielo sievieti neviens nevaino? | 12.05.2026 20:10 |
| gatismu | @nekas2020 Jums tās ir 3D printētas, es ēdu eko, tādas, ko novērtē mušas +stiprina imunitāti ???? https://t.co/8c12cmNNvT | 12.05.2026 20:09 |
| Kniipa2 | Līziņa: "Es esmu aitiņa, es braucu ar hiluxu, ēdu visādus salātus, skrienu pa pienenēm, kad man ir bēdīgi, guļu mammas gultā. Manai mammai ir tikai divas kājas, kaut kāda jocīga aita, brāķis laikam, bet es viņu tāpat mīlu!" https://t.co/RNHa05M3rj | 12.05.2026 19:52 |
| FoxNeon | @2N_ICEBOX Es ilgu laiku auksto zupu neēdu vispār, jo mājās tā vienmēr tika taisīta ūdens+krējums versijā, nu nebija ēdams tas biešūdens.
Bet jau krietni pieaugušā vecumā mani pierunāja pagaršot kefīra/paniņu versiju - nu pavisam cita lieta. Lai gan mīļākā zupa tā tomēr nav, ēdu 1x sezonā. | 12.05.2026 17:37 |
| cesvainis | @BalandaLV Ik pa laikam ingvera + medus + kurkums + citrons...tēju iedzeru, ziemā katru vakaru.
Šoziem nesaslimu, bet kkur C19 gan pielipināja darbā.
Gaidu svaigos dārzeņus/augļus. | 12.05.2026 16:38 |
| djarvils | @Eduards @RimiLatvija Paņem pats vienu dienu pabraukā!!! Pajolis cilvēkus, kuri viņam nodrošina ēst, sauc par deģēnerātiem!????
Labi, ka progresīvie ne pie kā nav vainīgi! | 11.05.2026 23:26 |
| anjo_lv | Pirmo reizi mūžā ēdu skalndrausi (jā, man vajadzētu atņemt pilsonību).
Kā garšoja? Ēdu burkānus, bet nē - šis nepavisam nav starp maniem mīļākajiem raušiem????????️ | 11.05.2026 20:57 |
| verumgalium | @nekas2020 Neeee, pati tādus neēdu.
Kafenē ēstu, bet pati netaisītu. | 11.05.2026 12:31 |
| TaisuKremusDM | Šo es saucu par Instagram reel brokastis:
Expresso ar sakultu olu dzeltenumu, cukuru un rīvēts kāposts cepts ar olu un ledusskapja pārpalikumiem.
Vakar līdz naktij iestrēgu, skatoties Instagrama ēdienu reelus. https://t.co/YDm4liJsXh | 11.05.2026 10:11 |
| Oliniete2 | @nekas2020 Es arī svētdienās ēdu. https://t.co/FPcYbuuIe5 | 11.05.2026 00:46 |
| Kornelija_zk | @lakidzha Matcha tēja. Ne tik stipra iedarbība, kā kafijai. Ja nav pierasts, sāc ar macha latte. Vasarā auksta ar ledu. Tikai uzputot ar īpašu slotiņu obligāti! Citādi daži vienkārši aplej un tad saka - fui. | 10.05.2026 22:01 |
| Kornelija_zk | @GalaxyJudge Es jau pusdienās apēdu sparģeļus. Tirgū nopirku tiiiik labus. Labu ēstrgribu???? | 10.05.2026 19:56 |
| elina_shh | Izdomāju, ka šodien cepšu kūku un ka gribu lašmaizes. Paciņas nosūtīju, veikalā biju, skaistos ziedus dabūju. Labs svētdienas rīts. ???? https://t.co/MLEj5sBqr9 | 10.05.2026 12:55 |
| AmiSkywalker | Mātes dienas brokastis ar mājas kūku un tradicionālo svētdienas rīta kafiju.????
Dāvanas izsaiņotas, tagad tradicionālā "Home" (2015).
Daudz ir Dieva dārzos ziedu,
Pacel acis - gaisma mirdz,
Tomēr skaistākais no visiem -
Mātes svētums, Mātes sirds! /Valda Mora/ https://t.co/9nmsjiC3Rf | 10.05.2026 09:46 |
| siliv_s | @tasaspasaule2 Latviešu nacionālais ēdiens šašliks radās 1968 gadā pēc filmas Kaukāza gūstekne.Toreiz tikai virtuāli. Reāli tikai pēc 1990 gada kad gaļa kļuva nopērkama veikalā un parādijās leduskapji. Tagad suši kļūst par nacionālo ēdienu.Agrāk sieru alu Jāņu māte. ???????????? | 10.05.2026 09:02 |
| LovelyJeck1 | @guntarsv Klau, bet tu esi varen gudrs. Kāpt kokā, ēst banānus un mest locekļus uz civilizētiem cilvēkiem ir pirmā vieduma pazīme. Turpini. | 10.05.2026 07:04 |
| zanulens | @tasaspasaule2 Ne gluži panika,piesardzība gan.
Esmu aizrijusies ar cīpslainu šašliku. Atceros omes stāstus par aizrīšanos un nāvi.
Tagad ēdu tikai labi izceptu,smalki sagrieztu šašliku.
Tuvā ģimenes lokā-tikai un vienīgi vistas gaļas šašliks. | 10.05.2026 01:15 |
| ellja_ | @ZinatnieceZaara Pati gribu sev nedaudz nomest riepu (kādi -3kg derētu) un attiecīgi Twitter feed ''pielāgojies'' un daudz saistītu ierakstu. Tas apjoms ar ''hey, jau kuro nedēļu ēdu 1000kcal dienā'' ir satraucošs/biedējošs. | 09.05.2026 21:00 |
| nezobis | Kā es dzīvoju zaļi Varšavā.
Ēdu visu ko garšīgu un nopirku viņu keramikas sviesta trauku. https://t.co/AtdE8IvOBW | 09.05.2026 20:02 |
| hrabisk | @tasaspasaule2 Pirms kādiem 10 gadiem pats gandrīz tā nosprāgu. Pēc Līgo bija dežūra darbā un pusdienās uzēdu no svinībām līdzpaņemto šašliku. Iebāzu sev rīklē 3 pirkstus un pēdējā brīdī to gaļas lanckaru izrāvu ārā | 09.05.2026 19:23 |
| juris_8 | @B_Inga Alerģiju nav, bet ja apēdu vairāk nekā pāris, paliek nelaba dūša.
Zemeņu "mākslīgā" garša, kas ir visādos saldējumos utml. gan tādu efektu nerada. | 09.05.2026 10:21 |
| juris_8 | @B_Inga Manā realitātē - lai arī sajūtas citas, negribēšana ēst abus divus ir vienāda.
Jā, olas ēdu kopš sevi atceros. Sīkākam esot biežāk bija mīksti vārītas, tač overall visos veidos. | 09.05.2026 10:19 |
| LifeHackslv | Pārsālīta maltā gaļa un sausas kotletes? Pievienojiet ledu https://t.co/u5KwpWKR8y | 09.05.2026 09:04 |
| mazdarzinu | Ceriņi birst zemē un blakus lillā kaka. Zinātāji, kas par dzīvnieku ēd ceriņziedus? Kas tad vēl (melleņu jau nav) var kaku iekrāsot violetu? Putns tas nevarētu būt https://t.co/efNKL0e3Di | 09.05.2026 07:52 |
| JaunsLV | https://t.co/JSdlsH1ts0 Baltmaize un medus brokastīs: pasaules rekordista maratonā Sebastiana Save komanda atklāj viņa panākuma noslēpumus | 08.05.2026 12:16 |
| n_karklinz | Ēdu brokastis, @900sekundes man rāda žurkas. | 08.05.2026 08:39 |
| MaratQasem | ???? ???? ???? Žguns pārgāja robežu pa Peipusa ezera ledu — un čekisti viņu sagaidīja ar tēju, picu un cigaretēm. Divus parastus “igauņus” par tieši to pašu ielika cietumā.
Jūtat atšķirību?
⚠️ Šodien ir divi svarīgi stāsti.
Noziedzīgā grupējuma “Baltijas antifašisti” dalībnieks Aleksandrs Žguns, kurš aizbēga no valsts, pastāstīja, kā viņš šķērsoja robežu ar mordoru.
???? Viss notika uz Peipusa ezera, kur Žguns pa ledu pameta Igaunijas teritoriju | 08.05.2026 08:14 |
| elina_shh | @ApsiteKarlsson Es tieši apēdu pēdējās fermas olas, man tagad skumji, ka uz to galu drīz nebraukšu ???? | 08.05.2026 07:41 |
| IlzeKusina | @ZinatnieceZaara @instant_mk @vid_gov Tu esi ēdusi tās trifeles? Vai Tev nešķiet, ka cena mazliet neadekvāta? | 07.05.2026 21:29 |
| B_Inga | @the_real_sandis @juris_8 Es labāk nepaēdu vakariņas un samaksāju. | 07.05.2026 19:36 |
| elina_shh | Palasu ziņas par karu, palasu ziņas par vīrusu, apēdu trešo šokolādīti, jo nu yolo. | 07.05.2026 17:03 |
| kerpstate | @kripaz Zan,kāpēc tu nevari ēst to ko ēdu es? Tad būtu mazāk problēmu,nevajadzētu stādīt ķirbjus,kabačus un citus zaļos mošķus. Man tad būtu viena atpūta,nebūtu jārušinā un jāravē. | 07.05.2026 12:41 |
| cybercannibal | Šī ir neparasta, bet lieliska uzkoda, kas var kādu brīdi stāvēt ledusskapī.
Mums vajadzēs:
- Nelielu meloni
- Sāli un cukuru 50:50
- Aso pipariņu
- Citrusa miziņu
- Smaržīgos piparus un laurlapu
- Vīna vai ābolu etiķi skābumam https://t.co/JI3jRzdmX6 | 07.05.2026 08:53 |
| JMelbergs | @cilveks444 Cik atceros tad Sēnītē nebija ne kādu problēmu paēst.Katru gadu tur ēdu pirms iebraukt Rīgā un apmesties Jūrmalā.???????????? | 07.05.2026 08:45 |
| realGints | @cilveks444 Vienreiz dzīvē tur ēdu. Bet knapi atceros to. | 07.05.2026 08:42 |
| TomassFinks | Varbūt kādam ir līdzīga problēma ?☝️
Neesmu izvēlīgs, ēdu visu un jebkurā laikā.
Bet tievāks nepalieku.????♂️???? https://t.co/1EKYVvuSf4 | 06.05.2026 23:48 |
| LapinsAndrejs | @KristaMedne @2N_ICEBOX Ukraiņiem okroška ir uz kvasa bāzes, reiz ēdu, smadzenes neņem pretī. Bet tā ir pavisam cita opera. | 06.05.2026 23:16 |
| RedWhiteRedLV | @cilveks444 @AgnijaAgnijita 1998. es tur kafejnīcā ēdu pirms pašas slēgšanas.
Padomju gados nebija šādas ar marķieri uz baltas tāfeles rakstītas ēdienkartes. | 06.05.2026 23:00 |
| medus_medus | @S_v_e_t_i_k81 Šodien tieši tādus ēdu un nospriedu,ka izcili. Jaiet meklēt???? | 06.05.2026 18:07 |
| kerpstate | @2N_ICEBOX Es kefīra vietā leju 10% saldo krejumu,protams ūdeni arī,nu un visubietes,olas,gurķus,zļumus,sinepes,reizēm mārutkus. Desu reti kad lieku klāt. Esmu ēdusi auksto zupu kur desas vietā žāvēta vista. Ēst var,bet nav mans. | 06.05.2026 17:19 |
| LindaRutka | @KristaIrbeASK @2N_ICEBOX O, Latgales versija ar ūdeni un krējumu! Kad pirmo reizi šo ieraudzīju un ēdu, manas kurzemnieka garšas izjūtas uzsprāga, ne norīt, ne izspļaut???? | 06.05.2026 14:33 |
| LindaRutka | @2N_ICEBOX Sabiedriskās ēšanas vietās neliek normālu kefīru, bet kko, nez ko un vēl šķaida ar ūdeni. Sinepes,marinētas bietes un labs kefīrs (rimi zīmes baltā pudelē), tāds varētu būt "noslēpums".
Aukstā zupa ir tā,ko ļooti reti ēdu ārpus mājas. Jo Tu te esi uzrakstījus, kāpēc???? | 06.05.2026 14:31 |
| sysmannet | @DagnisIsaks Nanotehnoloģija, tīra plazma, zaļie pelmeņi ar zemu oglekļa pēdas nospiedumu un zemu CO2 izmešu daudzumu, kas saudzē vidi. ????????????
btw 4800 tonnas ~ 3-4kg uz vienu iedzīvotāju.???? | 06.05.2026 14:16 |
| tomsneilands | @saliktengriba Es pedejo reizi, kad biju Gongu, pieskrēju - ātri 19 minutes tur paēdu un laidu prom. Manā skatījumā tiešām perfekta iniciatīva. Paldies Ansim par ģeniālām idejām! | 06.05.2026 09:14 |
| baidekalna | @GintsVilgerts @partijaMMN Mani satrauc tas, ka es kā mamma saņemu spriedumu no tiesas par uzturlīdzekļu piedziņu un katrs jurists interpretē samaksas termiņu, kā vēlas- advokāts saka vienu, otra puse saka citu. Bet bērnam ēst vajag tagad, nevis tad, kad juristi būs izstrīdējušies. | 06.05.2026 08:02 |
| reegiitaa | Tas sākas ar kļavu, tad bērzu sulām, tad gaiļbikses tējai un lociņu salāti. Tad pieneņu medus un egļu pumpuru sīrups. Un tad viss sprāgst ziedos. Tāda kapsulpavasara sajūta, ka jāķer aiz astes, ritms ieskrienas un viss steidzas līdzi. Uz mirkli aizver acis un viss zaļš | 05.05.2026 23:05 |
| KasparsZ2 | @Maruzinja Es labāk ēdu kartupeļus,un skatos kā par to dzīves lauka skraida tie,kuriem tas nav kartupeļu lauks. | 05.05.2026 17:36 |
| IvoButkevics | Klusā daba. Ledus kafija un modālais filtrs. https://t.co/bLFNK0QJn7 | 05.05.2026 15:36 |
| chirkainaisLV | @_skabarga Izlasīju - "vai esat ēduši tuftu?" Kā var ēst tuftu, ja tuftu dzen?
Bet nu labi, lai paliek fufs. Vai fufa? Kā ir nominatīvā? | 05.05.2026 10:28 |
| RAIVISKUTILA | @juris_8 @drinkits Pilnīgākās muļķības. Man savos 43 prese, kādu dažs labs kačājot nevar dabūt. Zālē neesmu bijis ne reizi, ēdu cik gribu, ko gribu un kad gribu. Es teiktu, maksimāli neveselīgs uzturs. Saldie gāzētie dzērieni vismaz 2l dienā, tikai baltmaize,našķi utt. 1.83m/78kg | 05.05.2026 00:15 |
| tinkijsvinkijs | @EdijsKlaisis @zvejnieka_dels "Man tā ir ar eklēriem. Riebjas, bet saņemos un ēdu." https://t.co/cdJaJwCcD8 | 04.05.2026 23:38 |
| RenarsSkalbergs | @juris_8 B..atkal šitas umņiks...ja Tu zinatu cik es ēdu, cik stipra ir mana presīte, un kā izskatas...45+ gados! Tev tas pat sapņos nerādās???????? | 04.05.2026 23:09 |
| Hauonekani | @SirupsP Es taču neesmu vainīgs, ka tu neko nezini par mani (vecumdienas man nesagaidīt un gaļu es neēdu). Bet es jau paskaidroju, ka gaļu NEDRĪKST ēst bez īpašas vajadzības (tikai fiziski aktīvi cilvēki drīkst). Vecumā noteikti nevajag ēst. Attiecīgi dāņi visu pareizi dara. | 04.05.2026 22:52 |
| sanitaribena | Pirmdiena, 4. maijs. Uz koši zilo debesu un balto mākonīšu fona mājas iezīmējās tik spilgti un līksmi, it kā pozētu bērnu grāmatas ilustrācijai. Es gāju pa ielu un ēdu Molberta saldējumu vafelē. | 04.05.2026 22:47 |
| EdijsKlaisis | @zvejnieka_dels Malacis! Prieks, ka skrien neskatoties uz to, ka tev tas riebjas. Man tā ir ar eklēriem. Riebjas, bet saņemos un ēdu. | 04.05.2026 21:48 |
| juris_8 | Tā tas ir. Ir jārēķina. Kamēr nerēķini, viss ir uz sajūtām, bet tās var būt mānīgas.
Teiksim, tā "pārēšanās" sajūta jau ar ir atkarīga no daudziem faktoriem, tāpēc nav objektīva.
Kā man - kad svēru 120kg man absolūti nelikās, ka ēdu daudz. Tagad, kad sveru par 30kg mazāk ar neliekas, ka ēdu daudz. :D Tb nevienā brīdīt nelikās. :D | 04.05.2026 21:26 |
| juris_8 | Redz, ne ļaunuma, bet kontroles dēļ es vienmēr uzdodu šos jautājumus cilvēkiem, kuri apgalvo kko no sērijas "ēdu, bet neesmu resns" vai "neko neēdu un nevaru notivēt".
Ir bijis gadījums, kad čalis, kurš apgalvo, ka "ēd daudz un visu pēc kārtas", kad sāc konkrēti prasīt un kopīgi rēķināt, izrādās, ka pa dienu apēd tik cik viņam būtu jāapēd vienā ēdienreizē (no 4-5).
Ja tu nezini skaitļos cik daudz apēd, tad viss pārējais ir tikai fantāzijas un | 04.05.2026 21:08 |
| cappytude | @_skabarga Es gan nezinu, kāds viņš būs, kad nav svaigi pagatavots (ēdu Atēnās afrikāņu resto). Iemetīsi linku veikalam? ???? | 04.05.2026 20:36 |
| _skabarga | Jūs esat ēduši fufu? ???? pēc kā garšo, ar ko salīdzinātu? | 04.05.2026 20:17 |
| Kema1618 | @goldiijs @VentsAKrauklis @ilzearklina Piem. Es katru dienu ar vilcienu braucu uz Rīgu , stādāju, paēdu. Kura ir tā ekstra uz rīdzinieku rēķina? Tas ka eju pa ielu? Bezjēdzīgs strīds. Latvija nav bez Rīgas un Rīga nav bez Latvijas. Priecīgus svētkus, īpaši melnajam skaistulim. ???????? | 04.05.2026 20:15 |
| melnbaltalapsa | Īsumā. Garšīgi paēdu, jo mani fascinē aizraujoši azartiskas, pārpasaulīgi saliedētas, daudzslāņainas, virzīt spējīgas, sulīgi tendētas uz īso rakstu jeb viedokli balstītas sarunu divkaujas. ???? https://t.co/PX8WCiL0sD | 04.05.2026 19:11 |
| jaberzins_lv | @mcdworld_info Ja es apēdu veselu šašlika iesmu, bet 50 cilvēki vienādi sadalot kopā apēdis 40 iesmus, es apēdišu vairāk šašlika neka katrs no tiem 50 cilvēkiem | 04.05.2026 17:07 |
| FutsBols | Medus kūka svētkiem. Ātri un vienkārši
https://t.co/dMe6negL2u
Šefpavāre rāda, kā, svinot 4. maiju, ikviens mājās var ātri pagatavot medus kūku.
Milti, olas, cukurs un skābais krējums man ir, bet vajag arī medu, saldo krējumu, laima sulu un sarkanas ogas.
Cepšu pankūkas. | 04.05.2026 11:06 |
| RW_MacBoat | @SirupsP Traks var palikt. Es apēdu 400g liellopa dienā un vēl kādas 6 olas, buljonu utt. ???????????? | 04.05.2026 07:50 |
| KrisusM | @Janis_Pelcis Tas cirvis nav bijis Baltkrievijā, bet vnk muld.
Ja kartupeļu zemē ārzemnieks sastrādā sūdus, viņam ir jāsedz VISAS valsts aparāta izmaksas. Ja viņa kontā būs nulle, piespiedu darbs (ielas slaucīt un tamlīdzīgie) kamēr valsts un viņa bilansē sasniegs nulli. | 03.05.2026 22:19 |
| Magda05518843 | @_skabarga Beidzot kaut kas lidzigs tam, ko brokastis edu es. Pilnigi sapriecajos, ka neesmu viena tada | 03.05.2026 21:50 |
| _eliina_ | @nukamtovajag Nosaucu, ko un cik daudz ēdu ar kcal uz 100g, diena beigās viņš savelk visu kopā, piemetot vel aptuveni ogļhidrātus, taukus, no "vidēji produktos ir tik un tik". No rīta kā sāku ar brokastīm, tā atveru sarunu pie katras ēdienreizes. Svari liecina, ka strādā pareizi | 03.05.2026 20:34 |
| juris_8 | Šodien ir Starptautiskā preses brīvības diena.
Es ko?
Ai, labi, pateicu presei "Brīvi! Šodien bez vingrošanas" un apēdu bubļegumu saldējumu. https://t.co/wwYX8slDm2 | 03.05.2026 20:19 |
| astrallv | @krizdabz Jūs jefiņi :D Hesburgeris pirmkārt nav "latviešu virtuve" otrkārt kādēļ, lai to tur netirgotu? kebabi ir ļoti garšīgi, un es labāk ēdu kebabu, nevis kaut kādu eļļā izvārītu vistu :) | 03.05.2026 16:08 |
| saatciane | Šodien Danielas meitai palika divi gadiņi. No dāvinātajiem 2703 eiro bērnu ballītei tika iztērēti 300 eiro, ieskaitot kūku. Ir samaksāti visi iespējamie rēķini, pielādēta saldētava un ledusskapis, un atlikts labs drošības spilvens jaunas dzīvesvietas īrei. Visa kā tagad ir gana. https://t.co/0qcwD9oIkz | 02.05.2026 19:36 |
| mazaisandris | @RuffPhilip @Elina_Treija ????
un jāatceras, ka arī lāčiem ir jāēd — iespējams, meduskūka lāci apmānīs, bet varbūt to atstās saldajā... | 02.05.2026 19:24 |
| KasparsFunts | Sētas lakšu plantācija rīta saulē. Kā eju gredztīklu apgaitā, tā dažas lapiņas apēdu. https://t.co/eGJDwAepjJ | 02.05.2026 07:07 |
| cactus_is_love | ledus kafija. koprakstīšana. jaunas grāmatas smarža. Lido pankūkas. lasīšana parkā. +20 grādi. mākslas izstādes atklāšana. alus terasē. filmas ar draugiem. ķiršu smarža naktī. | 02.05.2026 01:17 |
| ija_ija | @nekas2020 Hei, @nekas2020 ! Par šīm būlkām runājot - tā vidū ar prošuto bija dievīga! Tiku pie pēdējās ???? un mandeļu kruasāns ir garšīgākais, kādu jebkad esmu ēdusi... abas natas arī bija brīnišķīgas. Rīt plānoju iepirkt atpakaļceļam kādu maišeli ???? | 01.05.2026 18:10 |
| ZinatnieceZaara | @juris_8 Nē,es ēdu daudz saldumus. Apzinos to. | 01.05.2026 17:36 |
| ZinatnieceZaara | @juris_8 Es daudz kustos,bet reāli ēdu mega nepareizi. Pati to saprotu,tad tagad ,cenšos, ēst veseligāk. | 01.05.2026 15:53 |
| JurisRubergs | @BSmildzina .. ir izvēle ne tikai kur doties bet arī ko pirkt. Piemēram: es ieeju picērijā, pasūtu picu un apēdu to. Ja es esmu ar auto, es izrēķinu ka pica līdz mājām neatdzisīs, un paņemu vēl 4 gab - sievai un saviem sīčiem. Ja esi ar trolejbusu vai velo - šādi lēmumi nenāk. Bizness nīkst. | 01.05.2026 15:39 |
| GalaxyJudge | @inese_putniece @IngaIngucis Vispār jau vasaras aukstā kafija - espresso shots, toniks un liepziedu sīrups uz ledus- ir ļoti laba. | 01.05.2026 12:07 |
| JnisVanags3 | @vienpate @SmiltnieksM Ko tikai bērniem neliek darīt piespiedu kārtā!
Psihi ietekmē izvēles, bet ne prezentācija.
Ko ir vērta cilvēka pārliecība, ja to var apgāzt ar reklāmu?
Uz kā turās tā psihe, ja ziņa, no kurienes rodas vakariņas, var traumēt?
Mānām bērnus gadiem un tad izbrīns? | 01.05.2026 07:01 |
| schizoLama | @ValtsDalbins @K72381261K @vienpate @Artillerry Nu pag, tad tu tagad noteiksi, kura apziņa ir svarīga un kuru var ēst? Un kā ar zivīm? Medūzām? Kukaiņiem? Sēnēm (ne augi ne gaļa)?
Cilvēki, tā pat kā daudz citas dzīvas radības, ēd citas dzīvas radības.
To sauc par barības ķēdi. | 30.04.2026 19:29 |
| KasparsKalninsh | Es 15 gadus neēdu gaļu. Tā, ka nemaz.
Nevienam to nerekomendēju un it sevišķi bērniem, kas aug.
Pieaugušie, lai ākstās.
Bērnam, kurš mēģināja man sekot un neēst, bija krampji muskuļos no magnija trūkuma.
Sāku ēst zālēdāju gaļu, jo tas ir vienīgais avots, kas spēj nodrošināt visu, kas cilvēkam nepieciešams, bērns tagad seko un ēd gaļu un/vai zivis katru dienu, vairāk nav problēmu.
Cukurs, augu sēklu eļļas un graudaugi ir tie, kas ir kaitīgi vis | 30.04.2026 16:26 |
| jenuufa | @Madarmara @lakidzha Nesen bij kkur - pusbanānu brokastīs, pusābolu pusdienās, un pusi ledusskapja vakariņās. | 30.04.2026 15:57 |
| DienaLv | Citrusaugļu, zaļas zāles un ziedu nianses ļoti labi sader ar pavasari, tāpēc siltajām maija sākuma pēcpusdienām iesaku izvēlēties "Sauvignon Blanc". Šis aromātiskais baltvīns piestāv svaigiem salātiem, dārzeņiem un vieglām maltītēm
https://t.co/MxilFdXddf | 30.04.2026 13:15 |
| kliksel_ | Iztērēji visu budžetu ledusskapim un tagad jāēd zāle? ????
Nāc uz Kliksel, Rīgas ielā 31, Valmierā, un izvēlies atjaunotas preces ar tādu pašu praktisko vērtību, bet ar draudzīgāku cenu.
Lai paliek pāri arī pilnam ledusskapim. ????
#KlikselLV #Atjaunots #Valmiera #GudrsPirkums https://t.co/RL4NbTi87d | 30.04.2026 12:00 |
| VirtuvesSarunas | Par dzelzs deficītu organismā liecina ne tikai vēlme grauzt ledu,bet nepārvara vēlme ēst kaļķi.
Ja gribas krītu,steidzami esjiet pie ārsta. Dzelzs anēmija nav joks. ❤️????
https://t.co/5BG6POT1kJ | 30.04.2026 10:15 |
| dzimmijs13 | @vienpate @Artillerry Nu ja.
Veģetārisms (pat vegānisms, lai gan manuprāt pastulbi, jo pat medu nevar ēst, bet tā viņu darīšana) nav nekas slikts - ja tā tava paša, apzināta, individuāla izvēle.
Ja sākas uzspiešana, kā šajā gadījumā - jā, tad kaitīgs.
Protams, arī pretējais "tu, ēd gaļu" nepieņemams. | 30.04.2026 10:08 |
| mazdarzinu | @LapinsAndrejs Es iepērkos gan Francijas, gan Luksemburgas un Vācijas Lidl. Katrā valstī kaut kas ir labāks kā pārējās. Luksemburgā tā ir vietējā gaļa, Vācijā svaigie dārzeņi, augļi, sezama beigeļi. Francijā patīk vietējās ogas vasaras sezonā. Lidl čedaras siers ir vienmēr ledusskapī | 30.04.2026 09:16 |
| Artillerry | @ValtsDalbins Ēdu.
Nekad neesmu tik labi juties.
Nu, un arī zinātne, paldies Dievam, attapusies.
Pārtikas vadlīnijās gaļa beidzot ir atpakaļ savā vietā, kur tai bija jābut jau kopš 30-to gadu atklājumiem.
Ēd speķi !
Tas ir mūsu dabiskais enerģijas avots, nevis šokolādes batoniņi :) | 30.04.2026 07:57 |
| sku_dra | dažreiz es esmu slikta meitene un apēdu makaronus. es ļoti apskaužu tos, kas šo dievu ēdienu drīkst ēst! | 30.04.2026 01:07 |
| Artillerry | Neizliecies par muļķi.
Ir starpība vai to sauc par gaļu, kas ir pārtikas produkts, vai par līķi, kam ir pavisam cita asociatīvā nozīme.
Tu gribētu lai tev pie tējas piedāvātu nevis medu bet “bišu vēmekļus”?
Tieši tādēļ kapos, kad tu atvadies no tuva cilvēka, to sauc par “mirstīgajām atliekām”, sliktākajā gadījumā - par ķermeni.
Bet nevis par “līķi”. | 29.04.2026 23:04 |
| Madarmara | @Kaspars09 @S_v_e_t_i_k81 Man reiz uzdāvināja sacukurojušās konfektes, kurām viss pildījums bija uzsūcies. Nekas- apēdu. | 29.04.2026 13:53 |
| mazdarzinu | @happynorelle_ Es ēdu gaļu un tā, bet man pat ar doktordesu ne visai. Kartupeļus varētu, bet ekstra jāvara, tad -nē, slinkums.
Cepts cīsiņs kā tāds citplanētietis latvieša receptē ???? | 29.04.2026 12:59 |
| Borovkovs | Jā, @AndrisKulbergs bērni, kuri mācās latviešu skolā, ir ļoti traucējoši, jo progresīvismā neiekļaujas, tāpēc tos metodiski jāaizvieto ar citiem.
Vēsturiski izveidotās ielas jāpārvērš par garam redīsu vai tomātu dobēm ar betona klučiem, atstājot laukumus, kur zelteņu gaidītajiem un pa meža takām ievilktajiem demogrāfiem uzturēt muhamedu masveida pielūgšanas pasākumus. | 29.04.2026 12:59 |
| happynorelle_ | @mazdarzinu No šiem variantiem es taisu lietuviešu auksto zupu ????????.
Mārrutkus pievienotus es vēl kkā saprastu, bet kkādus ceptus cīsiņus? Man liekas, es tādu variantu pat neesmu ēdusi un pat baigi negribu mēģināt ???? | 29.04.2026 11:35 |
| kerpstate | @kripaz Rū ir gudrs kaķis,zin kamēr Zane mājās jāizbauda viņas lutināšana,bļodiņa nepazudīs,tā pēc tam būs pilna ar gardumiem un Zane lūgs lai ēdu. | 29.04.2026 08:34 |
| rolis_g | @Kniipa2 @Marta_noMarta Hm... ēdu no šķīvja. Katru reizi. Ar nerūsoša tērauda instrumentiem. Kafiju no tasītes, kura no porcelāna parasta. Es zinu, ka es relikts, hi... Vistrakākais- esmu tik slinks, ka pat prātā nenākt algot kādu, kas man to ēsmu sagādā.. | 28.04.2026 23:25 |
| cesvainis | @Madarmara @MKradzina @EvikaSilina Santjago mums uzsauca Michelin, par labu darbu!
Supppperīgs grilēts lasis, normāli paēdu. Neizskatijās liela porcija, bet man pietika.
Kolēģis astoņkāji ņēma, nedaudz vīlās.
Cenas nezinu. | 28.04.2026 21:41 |
| juris_8 | @kalnins_martins Es vēl ļoti labi ēdu un guļu virs vidējā līmeņa savā vecuma un svara kategorijā. | 28.04.2026 21:20 |
| saatciane | @Tieslietas, ja jūsu pakļautībā ir tik bezjēdzīgs fonds kā @Uzturlidzekli, tad vajag to likvidēt kopā ar vēl vienu bezjēdzīgu fondu - @SIFlv, jo maziem bērniem ēst vajag uzreiz, nevis pēc četriem mēnešiem, un tikai tad, kad viņi visi būs paēduši, sāciet integrēt svešos. | 28.04.2026 20:55 |
| baidekalna | @yorchix_ @saatciane @Uzturlidzekli Es par savām tiesām nemaz nesākšu. Gandrīz pārvērtos par slepkavu. Acīmredzot- problēma ir ne tikai cilvēkos, bet ari tiesās. Lai arī es tur apēdu Jaunupu bez sāls par viņa privāti teiktajām lietām- tas pēdējais Daces raksts par ģimenes tiesām bija tīri labs. | 28.04.2026 20:00 |
| mazdarzinu | @murzemax Jā, domāju, ka tās pašas. Man tā ar dillēm, gadu no gada, siltumnīcā notiek.
Tā patīk sīkziedu, kad zied dārzā, starp dārzeņiem. Un sīkie ziedi lietū neizmirkst, nesāk pūt rudenī. Ak, un tā rūgtā smarža....???? | 28.04.2026 19:20 |
| MananaJasinska | @sliding0885 ???????? Ljubuju ēdu - gotovjat!! | 28.04.2026 13:52 |
| BalandaLV | @androns Kuššš..es esmu tā, kas lidostā ar viņas pasi ēdu un dzeru VIP zonā uz nebēdu! | 28.04.2026 13:30 |
| zvejniekameita | @KristaIrbeASK @Noofensunkafija Lai pagaršotu, uzprasīšos ciemos pie draudzenes, pasūtot viņai skābeņu zupu. Viņa ir laba saimniece, kam dārzā viss aug. Vispār dīvaini, kā mainās garšas sajūtas- agrāk negaršoja tomāti, tagad ļoti, neēdu skābu kāpostu zupu, tagad viena no mīļākajām???????? | 28.04.2026 09:43 |
| MairaDumpe | @Zarinance_lv @Silmux1 Labi ance, vai atbalstiet, ka manai meitai jāmaksā mantojuma nodokli par manu dzīvokli, kas godīgi iegādāts, hipotēka, visi maksājumi veikti? Cik % neatkarīgi no NĪ vērtības drīkst prasīt. Es varbūt nopirku dārgu īpašumu, staigāju caurās zeķēs un ēdu reņģes, bet visu samaksāju | 28.04.2026 08:11 |
| MS636TQM | @hmm_pff @RigasDome Mieru, tikai mieru…pēc gadiem 15 pats sapūs, putekļos pārvertīsies
Es še Tapešu ielā braucot brīnos, ko tie gājēji pa brauktuvi uz Zaslauka staciju čāpo (Briedīšu17 kūkas saēdušies), tur takš ietve ir… ;((, bija pirms gadiem !
Toties kādu asfaltu Džamšuti uzbēruši ;)) https://t.co/ZQyLDgZSHp | 28.04.2026 00:39 |
| mazdarzinu | @mblLLl0 Aaaa,tad tie gaišie, kas ir tajās mix pakās, tie ir ar ananāsu garšu? Vai kādi citi? Jo....tur nekas pēc ananāsa negaršo ???? vai arī neesmu ēdusi tad!
Būs jāpastudē sastāvdaļas!
Nekad neesmu redzējusi veikalā, arī Vācijā, tikai gaišos lāčus atsevišķi | 27.04.2026 21:42 |
| fjodoorz | @juris_8 Nesen ēdu Oakburgers kaut ko nenosakāmu, bet pieļauju, ka treknuma ziņā tas no šī daudz neatpaliek. Principā noņemot tās maizes šķēles, to visu varēja sajaukt ar frī un ir normāls zemnieku sautējums :) | 27.04.2026 17:44 |
| mansmazaislv | Šos salātus var baudīt gan vēl siltus, gan atdzisušus – garšīgāki tie būs istabas temperatūrā, nevis no ledusskapja. https://t.co/F9XGlkYZaX | 27.04.2026 15:15 |
| esirkulaiszakic | @kripaz @san_poki @Vinotava @viks53141 @R_Centraltirgus Es, laikam, neēdu vairākus kilogramus kāpostus dienā - man pietiek ar tirgus (gan skābētajiem, gan modernajiem - sarkanajiem). Cena, protams, visu laiku kļūst lielāka. Tomēr - arī tur strādā tās kāpostu dāmas gadu desmitus un negribētos, lai arī tās palikušās pazūd. | 26.04.2026 23:51 |
| knipinska | @MasterYodaMB @henrijavergs Es tāpat Alūksnē ēdu mājās pie mammas, tā kā droši, citādi uzskatīšu, ka ēdāt Astēs un ūsās, jo tā ir vienīgā patversme, kuru google tur atrod. | 26.04.2026 23:00 |
| robgreeta | @FreibergsG @zemledus Uz vietas dzīvos un ēdīs arī lidmašīnā? | 26.04.2026 16:44 |
| CalvinHilfiger1 | Es ēdu rupjmaizi, bet neēdu garozu. Tā nav ne garšīga, ne veselīga. | 26.04.2026 11:32 |
| KaarlisKK | Rīgā vajag vairāk 30min/1h stāvvietu. Lai tas leģendārais "es atvedu kartupeļu maisu no laukiem" tiešām var uz brīdi noparkoties, uznest maisu, un tad aizbraukt uz patstāvīgo stāvvietu. Uz Brīvības ielas tā reāli ir problēma. Ko visi risina, stāvot uz ietves, blakus piecu joslu brauktuvei, jo par stāvēšanu uz ietves nesoda, bet brauktuves - soda. Jābūt otrādi. | 25.04.2026 21:17 |
| ZaliteVesma | @MasterYodaMB Es visu apēdu, bildes nava???? | 25.04.2026 18:14 |
| inese_putniece | @EsEsmuTuEsmuEs @VilhelmsM @Atecina_ Neatceros,vai esmu ēdusi.???? Bet,tā kā esmu biezpienmaižu fans,būs jāiet pakaļ. | 25.04.2026 18:11 |
| intars | @klopojed Šodien vārītu boršču (4 litrus) ledusskapī droši var uzglabāt un ēst 3–4 dienas. Ko darīt? Ēst! | 25.04.2026 17:15 |
| citalaura | @Atecina_ Kruasānu kvalitāte ir kritusies, bet tur ir tāda “slapjā plācmaize” (mazliet eļļaina) īstajā nosaukumā apelsīnu kaut kas kaut kas, tādu neesmu ēdusi nekur citur - absolūts favorīts :) | 25.04.2026 16:10 |
| InetaTu | @elina_shh Man pagājušajā nedēļā bija super avokado. Vnk teju laizīdamās ēdu. Perfekti gatavs, ne par daudz, ne par maz. Tiešām laimes spēle. | 25.04.2026 15:50 |
| Marinka189 | @zlojadmin es ēdu! daudz! | 25.04.2026 10:45 |
| lindekarinas | @ancetarvida @dontstoevsky @cactus_is_love Es šo varu pārspēt,man negaršo nekāda veida kūkas,tortes!no koditorejas izstrādājumiem praktiski needu ne ko,tas vienkārši nav man!Un tā jau ir bijis no bērnības,nevienu jubilejas torti savā dzīvē neesmu pagaršojusi! | 24.04.2026 23:42 |
| lindahaka | @Atecina_ Limončello kruasāns ir viens no aptuveni pieciem saldumiem,ko vispār ēdu,arī viens no viņu bestselleriem ????
Plus labs price performance salīdzinoši ar citām centra bulku vietām,gaumīgi iepakojumi un interjers,liela aktivitāte soctīklos,tā pati zvana poga māmiņām ar ratiem | 24.04.2026 21:54 |
| Madarmara | @anita_mmd @jenuufa @KasparsZ2 @ltvzinas Man arī palaimējās, bet daudzi paziņas joprojām dzīvokļus īrē.
Vispār tēta sertifikātus es arī "apēdu". Vecāku dzīvoklim pietika ar mammas sertifikātiem. | 24.04.2026 00:25 |
| kaukacmurgs | @esmukaravirs @Latvijas_armija Diezvai Vinnijs ko baigi sargā. Ziemeļvidzemē, stropus katru gadu izposta, medus viņiem garšo. | 23.04.2026 23:56 |
| BSmildzina | @ribentrops Kur projekts ar pazemes tuneļu izbūvi mašīnām? Kur projekts par pazemes autostāvvietām? Pa virsu taisi gājēju ielas, bērnu laukumus tirdziņus, ziedu dārzus, ko sirds kāro, bet ir jādomā kā cilvēki nokļūs līdz mums.Lai cilvēki brauc pie mums, ēst, dzert, dancot nevis no Rīgas ārā. | 23.04.2026 14:48 |
| IknowAll21057 | @Zaklina2022 Spriežot pēc dāmas fiziskās formas, tad ir ēdusi pamatīgi. Audzē krājumus laikam, kad noraus no siles. Atrauta no tautas. | 23.04.2026 14:41 |
| cybercannibal | Tālāk ierīvējam sieru, cik vēlies, ja vajag pievienojam vēl sāli, piparus, izmaisām un gatavs!
Ledusskapī nedēļu burciņā stāvēs bez problēmām. :)
Var papildināt ar mikrozaļumiem un eksperimentēt - pesto to pieļauj.
Ceru, ka izdosies un lai labi garšo! :) https://t.co/WKB57Ec6C2 | 23.04.2026 09:06 |
| KalnuLauva | @martinsketners Kad pēdējo reizi kādu no tām pirki? Nu vismaz ēdi? Sastāvus jau sen nesagandēja?
Es pa pēdējiem 10g esmu ēdusi 1x Vāverīti, to nepirku, bet biju kāds 3.clv, kam tā bija atdota tālāk un kas (tikai reibumā) riskēja to ēst | 23.04.2026 08:00 |
| le_walkabout | @juris_8 kafija ir kaitiga! Tāpat kā cukurs. Es uzskatu sen nekas nav jāierobežo! Atmirs vājie prāti. Visam jābūt legālam! Manis pēc cilvēki, lai staigā pa ledu, brauc auto kravas kastē. Ja grib maukt velna lapu, lai mauc! Dzert tas pats. Brokastu krogus vajag https://t.co/JbEmF3xgIy | 22.04.2026 23:07 |
| ValdisEglitis | @juris_8 Labi zini, ja sporto, tad jāēd. Savādāk var līdz mājām netikt ???? un jā, ēdu kārumus, slepus no sīkajām ???? | 22.04.2026 21:33 |
| AndzejMic | @thearmi Man nekad nav sanācis Dreiliņos iebraukt. Vienmēr jāsteidzas garāmbraucot.
Pēdējoreiz laikam "Siguldā" kaut kad ap 2000 ēdu. | 22.04.2026 18:19 |
| NeilaKrave | @nukamtovajag Saprātīgā vecumā nav mēģināts, bet bērnībā, jā, kad apēdu 2-3 paciņas balto ripu, ir gadījies. | 22.04.2026 14:03 |
| Evita_ELei | @verumgalium Kāda jēga. Viņi pamostas pat tad, kad klusi ēdu desmaizi vai piena šokolādi (iepriekš atvērtu un gabalos salauztu). Kur nu vēl čipsi. | 22.04.2026 14:00 |
| lakidzha | @nukamtovajag biežāk jāēd un āda pieradīs? man tā mēdz būt ar citrusaugļiem, ja neesmu ēdusi mēnešus 3-4 | 22.04.2026 11:36 |
| SaulesNav | @Lupatniece2 @ImantsRapa Es ēdu visu, kas man garšo, 100 kg nav pat tuvumā. Tas ir totāls mīts, ka, lai nomestu svaru, ir jāēd šņaga, kas riebjas, jo tipa veselīgi. Tofu ir pretīga žižza, man var pat nerādīt. | 22.04.2026 09:31 |
| elina_shh | Londonā ēdu fantastiskus astoņkāja salātus, brīvdienās mēģināšu atkārtot. https://t.co/05JzTwqD8i | 22.04.2026 09:28 |
| karlyxbay | Vajadzētu taisīties uz gulēšanu, bet es dzeru lakricas tēju un ēdu vakar cepto banānmaizi. ????♀️ | 21.04.2026 22:48 |
| _skabarga | @elina_shh Es ieliku saldētas mellenes, nākošreiz nelikšu, tomēr nedaudz atūdeņojas, bet kopumā, garšo ???????? patīk, ka atrisina “kaut ko garšīgu” vai brokastis un abos variantos veselīgi. Es gāju nedaudz tālāk un cukura vietā pieliku medu :)) https://t.co/X7hm8vud3Q | 21.04.2026 21:53 |
| ApsiteKarlsson | Tiesā mazo vampīriņu.
-Vai tu tēti un mammu apēdi?
Vampīriņš raud: Jā, apēdu!
-Un vecētiņu ar vecmāmiņu arī tu apēdi?
Vampīriņš raud vēl gaužāk: Jā, apēdu.
-Vai tu zini, kas tu tagad esi?
Vampīriņš raud aizgūtnēm: Bārenītis!!! | 21.04.2026 21:47 |
| VallixYeah | @KasparsH Suši ir tīņu ēdiens ???? Aziāti man ne patīk, ne nepatīk. Es par viņiem vispār nedomāju. Vienaldzīgi. Vienreiz gadā uz Thai restorānu aizeju. Garšo par Thai nūdeles. Vārītas olas gan fuj ????↔️ Uz ielas neēdu. Pagaidām ???????? | 21.04.2026 21:28 |
| Marcish8i | bļad dzirdi Latvija man zajibala - es bļad paēdu un kautkāda jobana Latvijas marketinga kompānija baro personām ar kurām komunicēju no manas mutes to ko esmu paēdis saucot to par mārketingu - taste test | 21.04.2026 18:34 |
| rolis_g | @2N_ICEBOX @djjapanis Pie siles esošajiem ir izdevīgi, lai jaunie nekur netiktu, tāpēc tos prasti diskreditē. Ļoti daudzi diskusijās argumentus neatrod, tik vien kā kremlins. Es ēdu ar karoti, Putins arī. Es tāpēc kremlins? Krievi negriež stundu, Tu arī negribi. Atkal kremlists? | 20.04.2026 20:44 |
| saulleekts | Trešo dienu jau ēdu kartupeļus ar siļķi. Oriģināls bija šis. Labu apetīti! https://t.co/dUqwsEfINj | 20.04.2026 20:10 |
| IngaIngucis | @Chapis @0cenzuras Es ēdu no 10-16tiem, brīvdienās gan vicoju kā gribas???? | 20.04.2026 18:58 |
| lasilvportals | Pircēji teikuši – lai sieva uzcep vairāk –, kad Valmieras jaunie uzņēmēji Marta un Intars Ozoli nespēja visiem gribētājiem gada nogalē uz svētkiem piegādāt medus kūku. Nu ne jau parastu, bet liofilizētu jeb aukstumā žāvētu, ar roku sagrieztu nelielos, glītos gabaliņos un skaisti iesaiņotu, rotātu ar zīmolu “Ozolu bites”. Šāds našķis Latvijā un, visticamāk, arī visā plašajā pasaulē vēl nebija ne redzēts, ne garšots. https://t.co/6wBC9fLf5F | 20.04.2026 17:31 |
| Rozaa543 | @ApsiteKarlsson Kaut ko tādu es neesmu ne ēdusi, ne cepusi. Garšīgi? | 19.04.2026 19:02 |
| Olehnovics | @jenuufa @KaijaSkujina Man ir ļoti interesanta reakcija uz "jūras slimību". Es ēdu un daudz, bet man ir nepieciešams uzturēt slaido līniju. ???? | 19.04.2026 18:45 |
| krizdabz | @Guganr2 Es parasti ēdu pannās un kastroļos gatavotu ēdienu. Tu savējo gatavo somās? Kāpēc? | 19.04.2026 15:11 |
| MinnaBremze | Biju ciema gadatirgū un tagad ēdu brokastis. Jūtat saistību? | 19.04.2026 12:13 |
| kerpstate | @S_v_e_t_i_k81 Es esmu ģimenes loceklis kas pelnījis viu to labāko,ēdu guļu un tieku samīlēts. | 18.04.2026 17:11 |
| melnbaltalapsa | Īsumā. Uzliku brilles un ēdu biezpienu. ????
Jo.. Es to izdarīju. Uzliku modinātāju kalkulatorā.. ???? | 18.04.2026 12:21 |
| Umatnieks | @3sunces Man tāds stāv ledusskapī. Pirku Depo uz atlaidi pa 6eur laikam, bet nebija garšīgs, tāpēc arī ir pelējums | 18.04.2026 09:21 |
| SusurisMazais | @cybercannibal Es vienreiz dzīvē mēģināju. Vāru vāru... un tāpat visu miskastē izbēru, pretīga kā dzēšgumijas . Labāk ēdu steiku. | 17.04.2026 19:05 |
| BriedisMairis | Ēdu Ungārijā un iekšā atradu kaut kādu dīvainu kulīti… ????
Domāju: tā vispār ir ēdiena sastāvdaļa vai speciāla operācija?
Uz sekundi pat likās 100% Viktors Orbāns pirksts mēģina mani noņemt no trases ???? https://t.co/xnDk2CDyBF | 17.04.2026 17:51 |
| ulianna975001 | Es tiko paēdu garšīgu saldējumu ar zemenēm. ???? Ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 17.04.2026 https://t.co/OlKbkpCure | 17.04.2026 16:13 |
| B_Inga | @3sunces Es laikam šo vairs nedrīkstu ēst. ???? Uz atlaidēm tikai tik lēti, bet pagāšnedēļ nopirku, neapēdu. Gan jau kait kir piemaisišu. Vakar vēl ēdu. ???? https://t.co/Oz0VadsLNa | 17.04.2026 15:38 |
| Kornelija_zk | @3sunces Interesanti. Nekad neesmu ēdusi, un pat neiedomātos pirkt. Paldies par informāciju, pie iespējas pagaršošu. Te savukārt ir fantastiski ievārījumi no Azerbaidžānas, arī klāt pie siera (pat nesaslēdzu šos faktus), un dārzeņu lečo. | 17.04.2026 12:52 |
| A_Reizenbergs | Vasaras garša vienuviet! ☀️
Bezalkoholisko vasaras dzērienu katalogs ar dažādiem konceptiem.
Ledus tējas, aukstās kafijas, limonādes, spritz tipa dzērieni un vēl daudz kas cits.
Viegli pagatavojami dzērieni, kas ļaus pārsteigt ikvienu viesi!
Ar rūpēm un iedvesmu,
Gemoss komanda. https://t.co/ZNdRvBNWXx | 17.04.2026 09:13 |
| liana_langa | @realGints Kebabus neēdu -:) tajā vietā netālu no tiesu nama ir ok kafija -:), | 16.04.2026 17:54 |
| cybercannibal | Sajaucam mērci:
- Sojas mērci
- Maltu ingveru
- 1 t.k. medus
- 1 t.k. sezama eļļas
- 1 t.k. etiķa
Pagaršojam, vai ko nevarētu uzlabot un klājam visu iekšā.
Ieklājam rīsus, pa virsu liekam mūsu sagatavotos labumus un kārtojam kā acs un sirds vēlas un rokām izdodās. https://t.co/MWUvccT4FD | 16.04.2026 08:54 |
| cybercannibal | Mums vajadzēs:
- Pareizi novārītus rīsus
- 200 g laša vai foreles
- Edamame pupiņas
- Mīkstu avokado
- 1x mango
- Lakšus vai redīsu mikrozaļumus
- Svaigu gurķi
- Sojas mērci
- Maltu ingveru
- 1 t.k. medus
- 1 t.k. sezama eļļas
- 1 t.k. etiķa https://t.co/Fii4thQ3Wz | 16.04.2026 08:54 |
| cybercannibal | Tagad māgas nokāšam un kārtīgi nosusinām.
Cepenē, pannā vai karstpūtnī apraujam ar zelta kraukšķīti un gatavojam pannā lipīgo mērci.
Panā ielejam soju, pievienojam medu, ingveru un tomātu pastu, sakarsējam un iemetam māgas uz dažām min.
Kad apvilkušies ar mērci, gatavs! https://t.co/swbL441gSW | 16.04.2026 08:54 |
| cybercannibal | Sāksim ar vistu mādziņām. Nevajag baidīties no subproduktiem, tos vienkārši vajag pareizi pagatavot.
Mums vajadzēs:
- 1 kg māgu
- 1x sīpolu
- 1x ķiploku
- Zaļumus
- Drusku ingvera
- 1t.k. tomātu pastas
- Sojas mērci
- 1 t.k. medus
- Koriandra sēklas
- Laurlapas https://t.co/hRsUCLoaqW | 16.04.2026 08:54 |
| Astalbergs | “Stulbā tauta, šādi es ēdu veselas 3 stundas par 4000 EUR, bet jūs varbūt kādreiz sakrājiet naudu un uz kādu teātra izrādi aizejiet” https://t.co/VAgjot4qQE | 16.04.2026 08:26 |
| realGints | @zaale_e @Madzins @Lato_Lapsa Investori domāja, ka cūkas apēdīs to(nekvalitāti).
Nekā nebija.
Iesaku vispār labāk kādh karoti medus apēst, ja dikti saldu kārojas. | 15.04.2026 21:39 |
| zvejnieka_dels | @armandsbrants Nav gan, bet to es nevaru komentēt, pirms 20 gadiem tikai picas ēdu un pelmeņus :)) | 15.04.2026 21:00 |
| armandsbrants | @zvejnieka_dels Tak lai meklē alternatīvas. Es pat labprātāk par sardīnēm brētliņas ēdu. Bet nevajag melot. Bija pirms 20 gadiem veikalos produkts “nēģi”, bet ta ne sievasmātes vai kas tāds. Un iekšā reņģes. Nu normāli tas ir? | 15.04.2026 20:58 |
| renatelz | Man vecāmāte bērnībā pirka @SaldejumsPols universālveikalā “Imanta”, tad gājām līdz Šķērsielai, kur viņas māja, tikai tad drīkstēju ēst - izkusušu, ieliktu krūzē. Man bija svarīgi ielikt tā, lai šokolāde nesalūst, ēdu ar kociņu. Tagad to ēdu kur un kad sagribas. Bērnības garša:) https://t.co/xsH1SoosLa | 15.04.2026 18:21 |
| fanijaMc | @EglitisGatis @AnsisPupols Viegli nav, zina, ko ēdusi, un ēdusi daudz... Riņķi ap acīm arvien dziļāki | 15.04.2026 10:14 |
| MartasTante | @EvikaSilina Kuce zina, ko ēdusi... | 15.04.2026 09:02 |
| nekas2020 | @evka_25 @elina_shh @strelka_b Es neēdu maizi un kartupeļus vispār. | 15.04.2026 07:31 |
| rodeezija | @latvia_style sorry es ēdu tikai lidl hotdog | 14.04.2026 21:16 |
| GerdaPetersala | @sidsloth261949 Ceptas pupiņas ar puraviem, papriku, kukurūzu, knakeru desiņām, tomātu mērci un hmeli-suneli. Recepte radās pēc dzimšanas dienas svinībām no visa, kas bija palicis pāri ledusskapī. ???? | 14.04.2026 20:03 |
| Sigija | @sidsloth261949 Miežu putraimu putra ar žāvētu gaļu un sīpoliem, ķiļķeni ar žāvētu gaļu,biezpienu un sīpoliem(to pašu pildījumu arī cepelīniem), mājas desas (kupāti) ar sieru un čili.Medus kūka, piparkūkas un kūka Napoleons | 14.04.2026 19:49 |
| regejss | taa nu ko pusdienas paedu tagad varetu iet gulet | 14.04.2026 16:18 |
| Bildes2021 | @KarikaturaLv @lasilvportals ēdu vakar kaut kādā garšīgā kafenē, vai aizvakar, visu laiku vietējie gabali..zb reāli, nu ir labi gabali, bet lielumlielais vairākums ir taču sūdi, piekritīsiet taču.. | 14.04.2026 16:03 |
| Madarmara | @taanevarbuut Es vēl tikai ēdu brokastu, lēnām pošos uz darbu. | 14.04.2026 12:37 |
| balticuser | @realvalkovskis Deguns Jums nerāda degvielas, apskatu, pārbaužu un remonta izmaksas? Ar velosipēdu vajag tikai brokastis
Par mīlestību.. zināt, esmu par mīlestību. Mīlestība ir ļoti labi. Pat labāk – mīlestība uzvarēs. | 14.04.2026 11:35 |
| signegulbe | @taanevarbuut Biju jaunu pasi gatavot, bilde nesmuka, atbraucu mājās ar Teslu, paveicās, ka durvis nebija jāver, ēdu kartupeļu pankūkas un gatavojos strādāt. Kaķis apvainojās, ka atļāvos iziet no mājas, buču nedod. ???? | 14.04.2026 09:22 |
| hellikopters | @JanisVoins prasti narkomani... sēnes saēdušies.... | 13.04.2026 20:41 |
| DienvidZiemelis | @DavidsZalans Zalāna kungs. Gandrīz jau to ēsmu apēdu. | 13.04.2026 20:09 |
| juris_8 | @kripast @MrBalins Moš, bet neapmeklēju. Tikai ēdu. ???? | 13.04.2026 14:16 |
| Agy_1988 | @2N_ICEBOX Tā jau pistācijas ēdu reizi gadā, kad Rimi uzbliež atlaidi! | 13.04.2026 11:00 |
| mrserge | Džetlags var būt mocības, bet var būt arī burvīgs piedzīvojums. Es parasti brokastis vispār neēdu, bet, ja brokastis ir Latvijas vakariņu laikā, tad var ņukāt uz nebēdu. https://t.co/J9Ge0lLiYU | 12.04.2026 18:49 |
| zanulens | PAAAALDIES Jums katram ikvienam, kurš palīdzēja man nesasniedzamu sapni pārvērst īstenībā! ❤️
Atrādos un smaidu ???? Viss, ko es šodien daru, ir smaidu! Un mācos runāt un ēst no jauna ????, bet tas piederas pie lietas.
Esmu tiiik neizsakāmi pateicīga, priecīga un laimīga!
Šis notikums ir viens no tiem, kurš atstāj nezūdošu nospiedumu dzīves ceļā. Kurš palīdz atkal saredzēt to tik ļoti labo savos līdzcilvēkos, ko reizēm nomāc pasaules nebūšanas.
K | 11.04.2026 20:40 |
| Jenotsons | @zvejniekameita @Eduards77853018 @a_skenderska @saatciane Man arī "paveicās". Iemitinājās kaimiņos indusi. Smaka ārprātīga. Viņi jau neēd kā cilvēki: no rīta maizi, vakarā otro ēdienu. Viņi visu laiku rij tikai kariju. Tur gandrīz nekad nebija tikai tas pāris vien, mūždien viesu&radu bari. Nenormāls troksnis. Viņi arī kāvās regulāri. | 11.04.2026 12:35 |
| fruldis | @zemledus Mitens? Pirmajā spēlē no 14 metieniem apēda 4 ripas? Pret Austrijas lejasgala komandu spēlētājiem.
Šis sastāvs kopumā bija ļoti švaks. Priecājamies, ka šīs ir rezerves nevis PČ sastāvs. Labi ka spēlējām pret Austriešiem - vismaz nesarāva mūs gabalos. | 10.04.2026 20:05 |
| Guganr2 | Pašam so so, bet bērniem garšo. Pirmo reizi sparģeļus ēdu 2004.gada Vācijā, kopā ar garšīgu zosti. Achtung, achtung spargel kommt???????? Tā mēs iesaucam???? 3 džeki no LV, mūs nevarējā piebarot tā ģimene, kas mūs uzņēma☺️ https://t.co/H6noPyOsD1 | 10.04.2026 19:24 |
| saatciane | @katrinailjinska @Astridamains @ErtMerty Jā, tā varētu būt! Un pārējiem indiešiem-sīkkebabniekiem pavisam noteikti iedvesmojošs paraugs. Eiropiešu ēdienu indieši neēd, nekad nav ēduši un arī netaisās ēst. | 10.04.2026 18:42 |
| AlienInLV | New kid in the block - https://t.co/AyZoS4k5We .
Nebiju šādu MRE firmu manījis, nolēmu iztestēt gan “slapjo” gan dehidreto (“sauso”) un, ar ko ir labāka vai sliktāka par @Latvijas_armija piedåvāto, kuru vairumā ēdu @zemessardze_LV . ???? https://t.co/LXxDzHPS7M | 10.04.2026 00:04 |
| arlekiins | @ahb1756 Man balkrievi no tēva puses, un es šonedēļ pusdienās ēdu tikai kartupeļus. | 09.04.2026 17:19 |
| JaunsLV | Ledusskapī aizķērušās vārītas olas? Pagatavo salātus – 3 idejas.
https://t.co/kL1y4QCrVK | 09.04.2026 11:32 |
| LindaVarava | @S_v_e_t_i_k81 Fairy nav labākas. Es savas atdevu prom. Bija sajūta, ka ēdu ķīmiju. | 09.04.2026 10:14 |
| EdijsKlaisis | Brokastis ir dienas svarīgākā ēdienreize, tāpēc Ritai un Valdim atvedu eklērus brokastīm.
????
Bija prieks pie jums paciemoties!
✌???? https://t.co/9IgD8Yr8A6 | 09.04.2026 09:22 |
| nekas2020 | @Ljipa Pazīstu cilvēkus, kad nevar aizmigt, ja nav svaigi pierijušies. Ja es ko apēdu 3 stundas pirms gulētiešanas, tad ir pakaļā viss. Katram savs. | 09.04.2026 08:49 |
| nekas2020 | @TaisuKremusDM Es par 99% paēdu darbā. Ietaupās kaudze nauds! | 09.04.2026 08:17 |
| Flegmanis | @Rita_Medne Droši vien aizies uz kādu kebabu remdēt izsalkumu, bet lai parādītu ka lieta nopietna un ar latviešiem joki mazi-ēdot uzdziedās kādu klasisku protesta dziesmu, piemēram "Bēdu manu lielu bēdu". | 09.04.2026 08:11 |
| Kolja912 | @BensLatkovskis @Helmars456 Problēma nav tūlītēja. Ja tikai indija ar Pakistānu apmainītos ar kodoltriecieniem, tad mums nebūtu ko ēst jau pēc gada. Kodolziema, mazais ledus laikmets. | 09.04.2026 00:13 |
| kaukacmurgs | @IvarsLipskis @FoodUnion Nez, abi divi man arvien vēl liekas super. Pirms 3 dienām ēdu šokolādes Polu un bija tāds pats kā pagājušajā vasarā. | 08.04.2026 23:16 |
| Ant_LV | @stsuJ @KrisjaLV Nesen ēdu Somijā. Automāts pat runāja ar mani latviski. | 08.04.2026 22:34 |
| KasparsH | Ja es pieceltos no rīta kā Tramps:
Saģērbju kaķi. Ielieku veļasmašīnā kafijas automātu. Aizvedu sievu uz dārziņu, Noparkoju mašīnu baznīcā. Nopērku bruņurupuci un ievācos dzīvot viņa mājā. Apēdu paciņu ar lakricu. Nopērku Bitkoinu. | 08.04.2026 20:55 |
| sviesta_ciba | es ēdu ķiploku 30 dienas | 08.04.2026 19:15 |
| idontlikesand9 | @2N_ICEBOX @IngaSPR 'bendžu ēdu/bendžu dzēru/bendžā muti nomazgāj | 08.04.2026 16:36 |
| JekabsBiezais | @realDonaldTrump @netanyahu Kaimiņš glabā urānu un slēpj Irānas zinātniekus. Urāns ir paslēpts tumbiņā, kuru ieslēdz gatavojot vakariņas un Ināņu bēglis ir skaļajā ledusskapī (kaimiņa virtuve ir otrpus sienai no manas guļamistabas). Lūdzu rīkojieties atbilstoši.
DM priekš adreses | 08.04.2026 01:00 |
| MartasTante | @Madarmara Man pazīstamā miljonaru ģimenē to atrisināja šādi - pēc augstskolas nopirka bērnam vecu auto, deva 200 eur mēnesī kavbatasnaudu, ļāva ēst no ledusskapja.
#
Viņš izturēja tikai gadu, tad aizgāja strādāt. | 07.04.2026 21:32 |
| valdis12347 | @Wasserman111222 @JanisButans @esenif varam arī piemēram vakariņas tā rēķināt, vai vkariņas rēķinot rēķināsi produktu cenas un salīdzināsi ar restorāna cenām, jeb skaitīsi klāt arī cepeškrāsns un ledusskapja cenu un dzīvokļa īri? | 07.04.2026 19:03 |
| MairaDumpe | @GeneralisAi Uz lielveikalu eju reti, iepērkos piemājas veikalā, saldumus ēdu reti, bet pie valsts apmaksāta ārsta jāgaida 4 mēneši, kaut nodokļus godīgi maksāju gadiem. Kāpēc tā? Nemaksāt nodokļus, ja netieku pie ārsta? | 07.04.2026 14:22 |
| EdijsKlaisis | Šonakt sapņoju ka ēdu Cielaviņu. Pat piecēlos, lai padzertos. | 07.04.2026 06:46 |
| JeanneDielman_ | @mrserge Šo kafejnīcu es jau vairākus gadus stipri iesaku. Tagad ir arī paplašinājusies. Kad tur ēdu, bija maza vietiņa. ;) | 07.04.2026 01:07 |
| JeanneDielman_ | @daiga_j Piecēlos, 3x ar suni biju ārā. Pa visu lietu. Katru reizi ilgāk par stundu. Ēdām saldējumu un gājām, bēdu nezinādami. https://t.co/Hml85LLkYQ | 07.04.2026 00:10 |
| le_walkabout | @cilveks444 e šad tad iegriezos Jūrmalā. Pat nesezonā un tur ēdu. Kopš ieviesa 5 euro neesmu bijis. Pat vasarā. Es tač neiešu pa moci 5 euro maksāt! Pa neko, jo pašvaldība tāpāt kā visur citur Latvijā, to nozog, izmet miskastē! | 06.04.2026 21:00 |
| dzimmijs13 | Bērna pirmā kliedziena dievs - Vaticanus
Pirmā izrunātā vārda dievs - Fabulionus
Dieviete, kas māca ēst pēc zīdīšanas - Educa
Dieviete, kas iemāca dzert - Potina
Bet gulēt gultā bērnu māca - Cuba.
???? | 06.04.2026 15:23 |
| cactus_is_love | stresa ietekmē ēdu un ēdu, un ēdu | 06.04.2026 13:20 |
| ApsiteKarlsson | Ēdam brokastis. Mamma velk ārā viskautko no ledusskapja: Rekur tādas siļķītes, te ir tāda desa, te akniņas...Es: Es tak to visu tagad neēdīšu! Mamma: Es jau tikai lielos, cik man visa kā daudz ir!???????? Pēc brītiņa: Tur ir vēl jogurts arī!???????????? | 06.04.2026 08:37 |
| BalandaLV | @LatvietisParas1 Cik labi, ka brokastīs neēdu vīnā krāsotas olas! | 05.04.2026 10:54 |
| paliepa | @EdijsKlaisis Mans cilvēks :))) es apēdu ap 100 mēnesī un man ir līdzīgs jautājums :D | 05.04.2026 10:44 |
| juris_8 | @thearmi Man liekas, ka šodien apēdīšu mazāk olu kā ēdu ikdienā (4-8).
Tb visa kā vēl piegatavots.
Retajā no fizkultūras brīvajā dienā ir jāēd! ☝️???? | 05.04.2026 10:22 |
| NaivaaLaukje | @MagnaLunaCarta Kāpēc nevar? Var. Tikai biežāk jātīra. :) Kur problēma pēc ēst taisīšanas, sakopjot plīti, arī ledusskapja sānam pārlaist ar lupatiņu? | 05.04.2026 08:29 |
| nukamtovajag | @enibasenibas Tikai tāpēc, ka par daudz apēdu :D citādi tik tālu neietu, citādi būtu tikai pastaiga. | 04.04.2026 09:53 |
| EdijsKlaisis | Šorīt dzerot kafiju aizdomājos - es gadā apēdu kā minimums 730 olas. Varbūt man vajag turēt vienu vistu?
???? | 04.04.2026 07:26 |
| ralfs_d | Ja kāds vēl nevar uzburt nožēlēkājom ainu savā dzīvē, tad es varu piedāvāt - vīrietis ap 40 gadiem piemīt pie ledusskapja pus trijos naktī un ēd skābētus kāpostus no maisiņa | 04.04.2026 02:59 |
| Snowtales | Vakariņās bija. Polaka fileja garšaugu sviestā ar krāsnī ceptiem sparģeļiem parmezānā un koriandra-bešamel mērce. Saldajā - svaigais ricotta siers ar trifeļu medu. https://t.co/8HYXZc3hfF | 03.04.2026 16:23 |
| KhhhKhhh | @zalskukainis Sēžu un ēdu karbonādi Grobiņā. Turbīnas strādā. Tavs "gandrīz vienmēr nestrādā" ir muļķības | 03.04.2026 14:18 |
| Azlems | @EduardsVilde @realNepareizais Aprēķini platības :) Pirms tam tās jāuzklāj un vēlāk tā draza jānovāc un jāutilizē. Tā tomēr nav piemājas zemeņu dobe ar 10 m2. | 03.04.2026 10:21 |
| energodata | @EduardsVilde Atdzisušās tējas mīts ir zināms. https://t.co/Lo35QROBzd ir simtiem objektu, kuros centīgi regulē apkuri un tūkstošiem, kuros vēl neregulē. Atšķirība ir 20-30%, dažiem 50%. | 03.04.2026 08:57 |
| armandsbrants | @dzeina Atkarīgs, kas bērnudārzniekam garšo. Mēs pirms 100 gadiem ar pusotrgadīgo meitu Briselē paņēmām mīdijas sev un bērnam vistu, jo, nu, bērns... Es toreiz pats to vistu apēdu un vairs nekad šādu kļūdu nepieļāvu. :)) | 02.04.2026 21:35 |
| GunitaG2 | @Dadzh Lācis ziemeļos man asociējas ar Umku, bet Umka - ar kaut kādu Pellijas torti. Bet ne es zinu to kafejnīcu, ne lāci, un Umku nekad neesmu ēdusi, jo Pellijas tortes man vispār nešķiet ēdamas. | 02.04.2026 18:57 |
| armandsbrants | @Kaspars09 Jā, es esmu dīvains, un man ir īpašas attiecības ar ēdienu. Es jaunībā darba laikā pusdienas vispār neēdu, jo izlēmu, ka, ja es nevaru atļauties ēst tā, lai man patīk, varu paciesties līdz vakaram mājās. | 02.04.2026 18:05 |
| BalandaLV | @sidsloth261949 Es ēdu mammas iedotos marinētos gurķus, bet darbā dzēru melno tēju ar cukuru. Cits nekas pirms algas dienas kādu nedēļu man nebija pieejams. Tajā laikā iemācījos nepļeckāties pa ēdienu un par ēdinu būt pateicīga Dievam KATRU dienu. | 02.04.2026 16:17 |
| _karro | @sidsloth261949 Studiju gados ēdnīcā neēdu, jo tas bija par dārgu. Cik izdevās, ieliku "vizīti uz kojām", lai griķus vai kartupeļus uzēstu tur, bet bieži vien pusdienas vienkārši izlaidu. Nebija naudas tādiem niekiem. Tas ielika labu pamatu sajūtai: "Šādi - NĒ!" | 02.04.2026 13:36 |
| sidsloth261949 | es laikam pēc CCCP standartiem tomēr nāku no jau tā mid-class, bet dabūju 90 gadu juku laikus ģimenē, studiju laiks bij grūts
Dienā ēdu LU ēdnīcā griķus, vakariņas bij rīsi ar kečupu.
Bet mērķtiecīgi gāju uz IT un tas arī deva to boostu, kas ļāva izaugt. | 02.04.2026 10:46 |
| KojiroMoriwaka | Labrīt no Latvijas????????????????
Ēdu brokastis, gaidu Bolt un braucu uz UNBLOCK @unblockeu https://t.co/VHaCjk8pPh | 02.04.2026 08:57 |
| zigajeva_s | @jzigajev @RimiLatvija Pusi no Tavam olām apēdu es ???????? | 02.04.2026 08:52 |
| ZinatnieceZaara | @Rozaa543 Tik vienkārši.
200gr biezpiens(ņemu smiltenes,jo garšo)
3tējk.cukurs+vaniļas cukurs
2olas
Visu samaisa,pievieno miltus-4-6ēd.k.
Skatās pēc mitruma,masai jābūt pasausai. Atstāju uz 5min.
Samitrinu rokas,veidoju kokletītes un ,mazliet,apviļāju miltos.
Cep lēnām,ēdu ar grieķu jog. | 02.04.2026 07:28 |
| Tom_Niem | @Kaspars09 @Guganr2 Es labāk ēdu kebabu, nekā pelēkos zirņus. 😂 | 05.03.2026 19:52 |
| 3sunces | - Mīļā, no tevis nāk tāds brīnišķīgs aromāts! Laikam kas dārgs?
- Jā dārgs - nēģus ēdu.... 🤭😂 | 05.03.2026 18:17 |
| Kuklands | @TaisuKremusDM es pietiekami nodarbojos ar mazohismu tāpat, lai vēl mocītu sevi nēdot.... tāpat ēdu max 2x dienā tikai... | 05.03.2026 17:02 |
| KaijaSkujina | @tasaspasaule2 Izskatās ļoti garšīgi.
Labi, ka brokastis jau paēdu :) | 05.03.2026 09:10 |
| Lietussargs1 | @tasaspasaule2 Ā, jūs kaut kur De. Nu tad nezinu, man IG nemet mazo uzņēmēju reklāmas un kontus, bet tiktoks gan met pilnīgi visu. Plus es neēdu ne gaļu, ne fastfudu, ne cukuru. Kapēc vācieši neēd, nezinu. Sory, cerams, ka viss nokārtosies. | 05.03.2026 08:44 |
| evka_25 | @S_v_e_t_i_k81 Nedrīkst! Crème Brûlée ir vienígais saldais, ko es ēdu, un to man nevajag mājās. | 04.03.2026 19:44 |
| AndraKaupe | @gincm @nekas2020 Ja gurķiem pieliek mārrutka sakni, nebūs pusmīksti. Par cukuru un skābumu jāpajautā, te cilvēkiem gaumes ir ļoti dažādas. Parasti jau atrod savu un turpmāk pie tā arī pērk. Glabāšanas laiki vairumā gadījumu ir pārspīlēti īsi. Šobrīd ēdu, ko samarinēju 2024. vasarā, nav ne vainas. | 04.03.2026 19:16 |
| A_Reizenbergs | Šī gada trends! 🍹
"Imortelle Flower spritz"!
Monin imortelle sīrups 20ml
Lyre's Classico 200ml
Gāzēts ūdens 50ml
Ledus, citrons, piparmētra.
Lai labi garšo. https://t.co/hun6hTUKpB | 04.03.2026 17:21 |
| KasparsMelkis | @Jenotsons @Kacacena @nezobis Es visu bērnību ēdu pašražoto sieru, biezpienu, krējumu un pienu, un nebija nekādu īpašu problēmu.
Rūpnieciskā ražošanā, protams, jābūt citiem standartiem.
Mājražotājiem būtu jābūt kaut kur pa vidu. Nevar piemērot vienādus standartus visiem, nevērtējot risku apjomus. | 04.03.2026 13:47 |
| Kornelija_zk | @MekijsNazis @Jenotsons Biju Itālijas Dienvidtirolē, tur vispār ir ļoti izteikta austriešu kārtība. Nedēļu dzīvoju lauku saimniecības viesu namā, ēdu vietējo un savām acīm redzēju, kāda rūpība un tīrība ir apkārt. Varbūt noteikumi tur ne tik stingri, bet atbildība par saviem viesiem ir. | 04.03.2026 13:24 |
| GhostAvatarX | @jureits Es atvainojos, tā vidējā alga realitātē ir apmēram tā pat, kā ja es ēdu kāpostu lapas, bet Tu rīsus ar gaļu, bet vidēji mēs abi ēdam kāpostu tīteņus! Tā neatspoguļo patieso situāciju… | 04.03.2026 10:11 |
| manisaucJuta | @lindahaka Nelietoju, jo Ķengaragā tikai kebabi pieejami un pēdējo reizi ārpus mājas ēdu vasarā, bet tas nav tāpēc, ka taupu naudu 😂 parasti jau lielāka summa, bet februāri ļoti piedomāju.
Kooooo? Divas dienas??? Kaaaa? Saprastu divas stundas 😂 | 04.03.2026 08:28 |
| _skabarga | @lordramex @Guganr2 :D tik traki ar seleriju? Neesmu ēdusi svaigā veidā, bet noteikti pamēģināšu kad būs iespēja.
Cik dzirdu, smaka esot problēma, pats garšojot labi? | 03.03.2026 22:22 |
| _skabarga | Tas, kā es ēdu brīvdienās un tas, kā es ēdu darba dienās, ir divi dažādi cilvēki 😄 https://t.co/ERFXFsyJrm | 03.03.2026 11:43 |
| VallixYeah | Vienvārdsakot 🙈 Man makaroni asociējas ar nabadzību un Latviju, un nemaz ar Itāliju vai Buenosairesu. Es, protams, tagad, pastas varu katru dienu ēst, bet neēdu, jo negribas 🙄 Retu reizi. Loku iekšā cūkgaļu un liellopa proteīnu. | 01.03.2026 19:58 |
| ValdisEglitis | @juris_8 Es savu auzu putriņu jau apēdu! | 01.03.2026 10:18 |
| Janis8578943573 | @juris_8 Izskatās labi, bet brokastis neēdu gadus 10😁 | 01.03.2026 10:04 |
| vlogs_flip | @juris_8 Šīs jau veģetārās. Un, jā, brokastis neēdu. Brīvdienās gan kaut kādas vēlās brokastis sanāk. | 01.03.2026 09:27 |
| Winnettaa | @zaale_e @Lasmons @ErlateJolanta Tur ir ļoti daudz kas, piem., žāvējumi - gaļas, zivis. Medus, piena produkti. Google maps ir daudz foto - pie viņiem tas viss tiešām ir.
Domāju, smags bizness, protams. Taču, kamēr bijām, vēl divi latviešu pāri iepirkās. Arī ukraiņiem garšojot viņu tirgotais medus, gaļa. | 28.02.2026 23:15 |
| ZandaTiamo | @durvjupele @tvitermaniaks2 14/15. Nekad mūžā neesmu ēdusi gvakamoli un salsu . iegāzos (. Laikam man bez tējām garšo arī ēst:))) | 28.02.2026 23:09 |
| katrinailjinska | @maastea Nezinu, neesmu ēdusi ar citu gaļu, izņemot jēru. Garšo vnk lieliski!
Aizejiet uz Babo restorānu Dzirnavu ielā, es no turienes iedvesmojos! Tas ir kaut kas mega gards! | 28.02.2026 21:06 |
| AinaRudzite | @rozeines @nezobis Hm, daudz esmu braukājusi pa Latviju, un ļoti daudzās vietās ceļmalās vasarā tirgo augļus, ogas, sēnes, medu utt. Nez kā neklapē gan ciet. | 28.02.2026 19:21 |
| EdijsKlaisis | Savos veselīga dzīvesveida kursikos vienmēr stāstu par to, cik liela nozīme uzturā ir ūdenim. Es desmit eklērus bez ūdens uzdzeršanas nemaz nevarētu apēst. A eklērus es ēdu daudz. Tāpēc ūdens ir ļoti svarīgs. Tā viš i.
😉 https://t.co/OcL7fIHIKW | 28.02.2026 16:29 |
| thearmi | @EsEsmuTuEsmuEs Nedirs, tik vecs vēl neesmu. Vakar ēdu. | 27.02.2026 18:13 |
| krista_perse | ❤️ Šodien dzeram citronu tēju ar medu un gleznojam košākās idejas! Ienāc Vecrīgā!
Māksliniece un pasniedzēja Krista Perse.
❤️ Piesakies un tiekamies!
Uzzini vairāk, mob.: 27740575, Krista.
#passion #lifestyle #kristaperse #painting #masterclass https://t.co/MWQrVwD44e | 27.02.2026 12:03 |
| SDondors | @LinesHappylines @jautaa_veel @RigasDome @EdvardsRatnieks @LapinsGirts Nepasūtu. Neesmu radis ēst maltīti, kuru jau ir ēduši citi cilvēki | 27.02.2026 10:52 |
| Jjurgis1 | @IngaIngucis @the_real_sandis Ēdu gaļas salātus,kur sagriezts sīpols un ābols. Blin,garšīgi. | 27.02.2026 05:52 |
| Madara_Ozola | Šis bija grūts mēnesis - ļoti daudz darba, kaķa grūtā atkopšanās pēc narkozes, lielāki rēķini, bet viss sāk sakārtoties, tāpēc februāri noslēgšu ar sevis lutināšanu - Ādažu kraukšķiem, kurus ēdu reti, bet ļoti garšo. Tieši tagad Rimi tiem ir atlaide. Ar krējuma mērcīti ir mmm... https://t.co/rprm3PR0nr | 26.02.2026 15:50 |
| ZaliteVesma | @Murr_berg @MKradzina @Skriveru_Gotina Nešaubīgi! Labi, ka esmu paēdusi pusdienas, citādi šo visu būtu grūti redzēt/lasīt🤭 | 26.02.2026 13:32 |
| br_susanna876 | @IlonaKoskina @Umatnieks Tad darām pēc principa - vispirms apēdu savus 20 eur un tad apēdu Annas 20 eur, kas izlēma neizņemt savus 20 eur? Ir skaidrs, ka pēc tam šie izņēmēji lamās LV kā neizdevušos valsti, Brēmanis un viņa bērni lēkās apkārt pieprasot Brēmaņa trūkstošos 20 eur utt. | 25.02.2026 22:37 |
| Gosu_Pepe | @instant_mk Par saldumiem man tas pats. Pāris reizes gadā sagribas un tad apēdu divas Milkas.
Bet gaumes tiešām ir dažādas. Kad mamma bija slimnīcā paprasija lai atvēdu vienkārši vārītus burkānus un puķukāpostus bez sāls tikai ar olīveļļu. Nesaprotu kā to var ēst, bet viņa sajūsmā 😀 | 25.02.2026 22:02 |
| BalandaLV | Izmēģinām banānu marakuju, izklausās, tā it kā ēstu stiklu. Es labāk ēdu vīnogas! https://t.co/XLZdhHkzDA | 25.02.2026 19:55 |
| cappytude | Tik sen nebiju ēdusi pelmeņus, ka no cenām gandrīz ar sirdi aizgāju pie rimčika saldētavas plaukta. 5-6 eiro par 400g paciņu, kas pie velna? | 25.02.2026 19:19 |
| 3sunces | Čitiņa ar Lanču plucina un ēd kaut ko sarkanu. Paskatījos tuvāk - izvilkušas no miskastspaņņa hurmu. Izmetu, jo to s....💩 neēdu, bet suņām, kā izrādās, garšo. Būsim zināt! | 25.02.2026 18:24 |
| AlkatrazHigh | @r_freidenfelds a ko darīsi pensijas vecumā? lūgsi valstij naudiņu un nodokļu maksātājiem būs tev jāizmaksā ēdiens un rēķini? vai kāda ir procedūra tavuprāt? | 25.02.2026 13:28 |
| arsaviemputniem | Atņemiet man šitos.
Nesportoju. Vienkārši ēdu. https://t.co/iLCiq4hZXH | 24.02.2026 22:46 |
| karlisknauss | @KulisMarcis Šī ir izplatīta situācija dažādās ēstuvēs, un tāpēc es jau vairākus gadus uz vietas neko neēdu, jo es nespēju izturēt to priekš manis diskomfortablo atmosfēru, ka apkārt pārsvarā skan krievu valoda un ja gadās latvieši, tad tie sēž klusu.
Tāpēc, gatavoju/ēdu tikai savās mājās! | 24.02.2026 19:41 |
| Mia_Smaida | Dēliņam otrā nedēļa dārziņā, šodien aizmiga pusdienas ēdot. 😂😂😂
Esot apēdis zupu un kamēr tika samainīts uz otro ēdienu jau sēdus aizmiga. 😂
#BērnudārzaPiezīmes | 24.02.2026 18:15 |
| ZinatnieceZaara | Kā man sokas ar gavēšanu?
Gatavoju salātiem pesto mērci,medus karoti visu nolaizīju 😁
Kā Tev sokas?
#gavēņaPiezīmes | 24.02.2026 09:43 |
| toms_salmins | @Vitenav Ir gudrie svari un ledusskapis ar AI un interneta pieslēgumu.
Viņš Jūsu soc tīklos ierakstīs:
Šis cilvēks ar svaru xx,x kg (no tiem liekais svars x,x kg) 1:15 naktī no ledusskapja izņēma un neatlika atpakaļ 2 kotletes, 3 vārītus kartupeļus un marinētu gurķi. 🍗🍟🥒 | 23.02.2026 23:27 |
| MagnaLunaCarta | @Vitenav Par virtuvi nē, pietiktu ar ledusskapi. Jo nu tēju tak var pēc 18:00? A visādas desu maizes, siera rituļus un vakardienas kotlešu kalnus no ledusskapja, to gan vajag noslēgt, piekrītu! | 23.02.2026 21:57 |
| A_Reizenbergs | Kivi ledus mača! Ļoti ātri un gardi.
Monin kivi biezenis 30ml
Monin Mačas zaļās tējas koncentrāts 45ml
Piens 200ml. Ledus. https://t.co/iZRycxFn6m | 23.02.2026 20:30 |
| _skabarga | @Gosu_Pepe Tagad sāk parādīties process :) man katru reizi izdodas. Tu liki saldinātāju(medus, sīrups, cukurs ko nu katrs izmanto) un bumbieri/ābolu? | 23.02.2026 17:00 |
| 3sunces | @Denrs4 Normāli pabarot neesi mēģinājis? Manējie (un mūžā tādu man bijis daudz) nav ēduši... . | 23.02.2026 16:54 |
| _skabarga | Laikam sanāk pusdienas, jo brokastis ēdu ap 11 🫥 biju treniņā, apetīte zvērīga, tāpēc prieks, ka par šodienas pusdienām padomāju jau vakar. Krāsnī cepti dārzeņi ar gaļas bumbām tomātos (tītars+liellops+cūka).
Klāt grieķu jogurta ķiploku mērcīte https://t.co/ks7qm9uTX9 | 23.02.2026 16:14 |
| Denrs4 | @SusurisMazais Es biežāk ēdu tur kapsulonu. Ēšana ir viena no galvenajām dzīves sadaļām, kādēļ lai es to nedažādotu, ja reiz ir tāda iespēja? | 23.02.2026 13:27 |
| lakidzha | @TomsRodz oki, tad pieņemšu, ka tas, ko ēdu bija paredzēts kā futomaki🤭🥰 nu tiešām tuvāk kimbapam garšoja, nevis suši😐 | 23.02.2026 11:55 |
| Denrs4 | @SusurisMazais Es tos ēdu tikai un vienīgi kārtīga latvieša Roberta Ozo ēstuvītē KornerKebab. | 23.02.2026 11:48 |
| Lazdans | Mēs solām bagātību uz galda bez "smalkuma spriedzes"! No medū glazēta Lieldienu šķiņķa līdz vietējo mājražotāju sieriem un muižas burkānkūkai. Nāciet baudīt Lieldienu vēlās brokastis, kur miera sajūta un "wow" efekts iet roku rokā.
https://t.co/eUB6Kfw0WN https://t.co/7oDOd4oEg0 | 22.02.2026 19:11 |
| MagnaLunaCarta | @KaijaSkujina Lai nekļūtu par cūku🫢ēdu šo siela kūku pa taisno no kastītes.🤣 | 22.02.2026 18:52 |
| Borovkovs | Alternatīvā Olimpiāde.
Cīņa par kartupeļu medaļu?
Ar bažām jāvēro, vai uz ledus neparādīsies kādas kaimiņvalsts premjere.... | 22.02.2026 15:11 |
| 4diena | @3sunces Lido ir pēdējā vieta kur ie ēst. Es labāk tad vispār neēdu | 22.02.2026 14:58 |
| Driafre | @SusurisMazais Es tos neriju😂. Pēdējo reizi ēdu pirms pieciem gadiem Stambulā. | 22.02.2026 14:04 |
| f_arnis | @0808Iveta @jenuufa Bārdain anekdot-Čigāns sūdzās kaimiņam:es izvāru olas, apēdu, bet bērni dikti izlepuši, negrib ēst olzup(ūden, kur olas vārījās)😉 | 22.02.2026 13:54 |
| artis_dobrajs | @0808Iveta Ja ir "īstais sklandrausis", tad ēdu labprāt. Un "īstie" ir pie Daces Dundagā. Pārējie lielākoties ir "buļkas ar burkāniem"! Diemžēl... | 22.02.2026 10:52 |
| majrazotaju | 👨🏻🌾Mājražotāju tirdziņš šodien @Ciekurkalna krustcelēs (Rusova 9) līdz pl. 14.00! Gaļa, zivis, olas, dārzeņi, medus… Nāc iepirkt lauku labumus! #mājražotāji #tirdziņš #Čiekurkalns https://t.co/OaIqvoK0WJ | 22.02.2026 09:46 |
| 0808Iveta | Sklandrausis (žograusis). Senais Kurzemes un lībiešu rausis - pamatnē neraudzēta rudzu mīkla ar kartupeļu un burkānu pildījumu. Kad esmu Talsos, vienmēr to nopērku. Atvedu uz Rīgu, bet rīdzenieki tikai brīnās. Nāksies ēst pašai :) Jūs sapratāt pareizi. https://t.co/uIsbtWqixR | 22.02.2026 09:25 |
| PortalsSanta | Svētdiena daudziem ir iepirkšanās diena, kad sagādāt pārtikas krājumus nākošajai nedēļai. Lūk, ēdienu saraksts, lai allaž ledusskapī būtu viss nepieciešamais, lai uz ātru roku pagatavotu gardu maltīti. https://t.co/YbfKAZB3Uz | 22.02.2026 08:25 |
| zanulens | @jenuufa @goldiijs Man ir problēmas ar vizuālo, nevis fizisko izpildījumu🙈 Gaļa garšo, gaļu ēdu, bet mēle- tas, kā tā izskatās, tīrīšanas un vārīšanas process, es vnk nevaru 🙈
Bet garšo gan ļoti. Varu iemainīt nopulcinātu vistu pret gatavu mēli 😂 | 21.02.2026 23:59 |
| Kaspars09 | @juris_8 @NeredzamaGaisma @Rita_Medne sūds par kalorijām, es tās neskaitu, ēdu, kas garšo :)
p.s. šobrīd kebabburgeram ir kuponakcija :) | 21.02.2026 19:48 |
| B_Inga | @Rita_Medne @ZinatnieceZaara Var trūkt cukurs. Es savulaik pārslēdzu to ar vienu smagu diētu. Tad bija, var teikt, lomkas. Taču, kopš tā laika, es neēdu saldumus. Bet zero kolu dzeru gan. Lai arī bez cukura, tomēr atkarība. | 21.02.2026 16:43 |
| B_Inga | @PUSLABS @ZinatnieceZaara @AnnanizlE Nu ja, bet katram savs. Es, piemēram, saldējumu neēdu vispār. Pat vasarā neēdu. Vjek. A citiem ļoti garšo. | 21.02.2026 16:25 |
| AndyRoot_ | Sēžu sestdienas dienā mājās, esmu aizvedis dēlu uz treniņu, izskrējis pats savu treniņu, ēdu, skatos tv.. nav ko darīt. Labā ziņā tas ir. Sen nav tā bijis. Jūtos kā brīvdienā. | 21.02.2026 15:57 |
| ZinatnieceZaara | Kā man sokas ar gavēšanu? Grūti!
Šodien sagribējās desu mīklā (bāc,nekad neesmu ēdusi tādu 😆),sagribējās arī karsto šokolādi.
Nopirku ūdeni!
#gavēņaPiezīmes | 21.02.2026 15:21 |
| KristaIrbeASK | @AivarsVilks @OttoOzols Dzeru tējas un kafiju bez cukura, jo tā var labāk izjust garšu. Rooibos, kumelīšu un liepziedu tējas pašas par sevi ir saldas, piemēram. Taču tās karotītes cukura diez vai traucē veselībai, jo limonādes, marinējumi, kečupi, nerunājot par jogurtiem, pārslām utt. satur daudz vairāk | 21.02.2026 13:14 |
| agfifdbbjd | Gribēju šikot: nopirku Maximā lielo pistāciju paku. Tik negaršīgas (dažas pat pretīgas) pistācijas vēl neesmu savā garajā mūžā ēdusi. Tagad jāmet ārā. Derīguma termiņš uz pakas arī nav redzams. | 21.02.2026 11:08 |
| Guganr2 | @ZinatnieceZaara @Kaspars09 Es šodien ēdu šokolādi 😇 | 20.02.2026 23:22 |
| Kaspars09 | @evka_25 Nost ar gavēni.. esmu ateists.. poh.. gribu dzeru, gribu ēdu.. 😅 | 20.02.2026 20:27 |
| Lazdans | Gatavojam Lieldienu galdu ar "wow" efektu! 🐣🥐 No medū glazēta šķiņķa un vietējo mājražotāju sieriem līdz muižas burkānkūkai – mūsu vēlās brokastis būs īsts pavasara garšu piedzīvojums. Nāciet baudīt mākslu, mieru un bagātīgu muižas branču!
https://t.co/L1NdusyfXZ #LATVIJA https://t.co/2qTzjMGuCZ | 20.02.2026 19:03 |
| AnnanizlE | @elina_shh Fermentēšana,paldies dievam,ir tikai izmazgāt,sagriezt,sajaukt sāli un apliet,noslogot. Reizi mēnesī saņemos un tad ēdu 2 nedēļas😅,citreiz mēnesi | 20.02.2026 16:55 |
| majrazotaju | 👨🏻🌾 Svētdien, 22. februārī no pl. 10-14 @Ciekurkalna, @Mezaparka un citu tuvāko apkaimju iedzīvotāji aicināti uz Mājražotāju tirdziņu Čiekurkalna krustcelēs (Rosova 9). Gaļa, zivis, maize, olas, dārzeņi, medus, konditorejas izstrādājumi– viss svaigs un gards! #mājražotāji #tirgus https://t.co/w4UWm0t65A | 20.02.2026 12:11 |
| zaale_e | @Guganr2 To visu varēja pasniegt arī savādāk,bez izņirgšanas.Ak,jā cilvēks ir pārāks par https://t.co/4HDBRPv3TN ēdu gaļu,bet neizturos tik stulbi. | 19.02.2026 17:06 |
| baidekalna | No Sadhguru noskatīju jaunu ēdienu- pa nakti izmērcēti zemesrieksti sablendēti ar banānu un medu. Viņš ēd saujiņu šādi sagatavotu riekstu dienā. Šodien mēğinu, redzēs, kā man ies. Man patık tas, ka varu to taisīt gan sāļu (ar garšaugiem), gan saldu. | 19.02.2026 09:59 |
| Kaspars712 | @BalandaLV Zini, ds arī līdz 45 gadu https://t.co/KBqJgOzzBG style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">ēdu skābu kāpostunzupu, bet tad, pieklājības pēc (negribēju sarūgtināt namamāti) pagaršoju. Un viss. Ar to brīdi man tā garšo... | 18.02.2026 22:32 |
| MairaDumpe | @esirkulaiszakic @the_real_sandis Nopērc kāpostgalvu, sašņikā, uz 1kg strīķēta ēdamkarote sāls, 3 dienas siltumā zem sloga, tik katru dienu jāpabaksta, burbulīši jāizlaiž, un 3 dienā jau var ēst un pārlikt ledusskapī, noteikti būs labāki par pirktajiem | 18.02.2026 20:04 |
| piekusums | Vakardien noslēdzu karnevāla sezonu ar 2 Kārumiem (berlīneru vietā!). Pirmā gavēņa diena. Kolēģis uz dzimšanas dienu piepildījis nodaļas ledusskapi ar saldējumu. Dzeru melnu kafiju un vēl turos. | 18.02.2026 14:46 |
| ZinatnieceZaara | Tiek dots starts gavēnim :
Bez saldumiem un bez gaļas līdz 02.04. 😂
Jā,vakar apēdu Snickers,trīs ..
Veiksmi 🙏🏼🥹😆 | 18.02.2026 07:32 |
| goldkgs | @homesick_breath tas šokolādes krēms ir galvenais iemesls, kapec vinu apedu 🤤🤤🤤 | 17.02.2026 18:02 |
| PuuchuksJ | @nenormamma Visiem vajag reklāmu. Maizes ir tik daudzas un pūristi “es ēdu tikai to maizi un šo sviestu” paliek aizvien mazāk.
Cita lieta, ka logo uc nevajag regulāri mainīt. “Jaunais logo signalizēs pircējiem…”- varbūt, bet varbūt nē un tieši nemoderns bet labi zināms logo ies labāk | 17.02.2026 15:45 |
| andris_brauns | @nenormamma Es pie tiem, kam negaršo, lai gan ikdienā ēdu rupuci. Ķelmēniem kkas ar to konsistenci nav ok. Tā ir kā gleizda, izlīmējas kuņģī un ārā dabūt var tikai ar augstspiediena mazgātāju. | 17.02.2026 13:50 |
| aismans | @InetaTu @MartasTante Biju,ēdu visu pēc kārtas. O problēmas.
Nenormāli ass viss,tas gan. | 17.02.2026 09:50 |
| cepum_s | Tad, kad dzirdu, ka kāda tievēšanas projekta čiepa stāsta, ka šis beztauku, bezkcal produkts garšo kā tas īstais, kcal, taukiem un īsta cukura bagātais, es nodomāju, cik sen viņa to īsto nav ēdusi, ja var sev iestāstīt, ka šis beztauku jogurts nu gan garšo kā īsts 20% krējums? | 17.02.2026 08:41 |
| jarinovska | @Astridamains @Elina_Treija Skumji tad, tad man nepatīk. Man patiktu, ja samaksātu tieši par mani. Man šajā gadījumā gribas būt sarkastiskai, jo tad, kad man nebija, ko ēst, tad pašvaldība neko nepalīdzēja. Tad es ņēmu studējošā kredītu, lai segtu vecāku parādu par siltumu. Un neēdu. Sabojāju savu veselību. | 17.02.2026 08:36 |
| VallixYeah | Zivis nelāgi ož ledusskapī. Laikam tad ir jāprot pareizi iepakot, bet es uz to neesmu spējīgs 🙈 Tad vienkāršāk ir tās ēst ārpus mājas. | 17.02.2026 01:04 |
| VallixYeah | Man pienāca pēdējai recepšu žurnālītis, abonoments jāatjauno. Ar tām zivīm ir tā. Visas tās receptes ir apm. 4 personām. Un es varu apēst par diviem, bet otrā dienā zivi vairs negribu. Un ledusskapī arī sarežģīti uzglabāt un trešajā dienā tādu izkaltušu galīgi negribas mutē bāzt. | 17.02.2026 01:02 |
| VecakuOrg | "Negaršo" nav galīgais spriedums. 🙅♂️ Nekad nepieņem faktu "negaršo – nepiedāvāju". Ēst mēs mācāmies tāpat kā lasīt. Reizēm vajag desmitiem piegājienu, dažādas tekstūras un krāsas, līdz bērns jauno produktu pieņem. | 16.02.2026 14:42 |
| zvejnieka_dels | @LatvietiitisNO @EdijsKlaisis Tajās pankūkās ir labi. Esot NO, vienmēr ēdu 😁 | 16.02.2026 14:32 |
| AivaAvotina | @goldiijs Džojs zina, ka cīsiņus var ēst arī skrienot? Šitā es vienreiz ēdu picu, minoties ar ričuku. Call it multitāskings. 😏 | 16.02.2026 13:19 |
| Rozaa543 | Biju Spa, daudz peldēju, ēdu un dzēru ar. Kg nav no vietas izkustējušies. | 16.02.2026 09:30 |
| Rozaa543 | @MKradzina Atnes uz tviteri. Te visu apēdīs un pārsvarā paslavēs. Es piemēram. Neesmu šitādu ēdusi, ja kas... | 16.02.2026 08:12 |
| VallixYeah | @piersmorgan Nav jau tā ka man liela vēlme viņa pēdu cietās ādas šķipnas ēst...🤢 | 16.02.2026 06:44 |
| Agy_1988 | Geteborgā bieži pērku salātu trauku, kur ir ola, makaroni, dārzeņi un garneles. Divas dienas ēdu tādu trauku. Latvijā nekā tāda nav. Man jau apnikuši visi vinegreti, siera salāti utt. | 15.02.2026 20:55 |
| ILZEGREN22 | @3sunces Diez vai tā ir visiem. Es mēdzu pirkt vai izlasīt tieši mazos, vāru ar mizu un ēdam ar krējuma - diļļu- ķiploku mērci. Šo noskatījos mūsu Kanāriju salu ceļojumos. Atvedu kā iemīļotu ēdienu uz mūsmājām. | 15.02.2026 20:38 |
| Gaidis_Kukulis | Uz autobusiem jau tā trūkst šoferu, bet valdība izdomā - ai pohuj drāzīsim viņus par to, ka iedzēra kefīru, apēdu magoņbulciņu un vētrasputnu. | 15.02.2026 19:36 |
| Vinotava | Omble chevalier (truite) aux amandes. Palija (varavīksnes forele) mandeļu skaidiņās ar brūnināta sviesta un citronu mērci. Franču bistro klasika, es foreles vietā izmantoju vietējo "Zivs uz ledus" paliju. https://t.co/HzwFZHrKZZ | 15.02.2026 15:50 |
| ILZEGREN22 | @MKradzina Dolmas. Ļoti gardas, bet pati neesmu gatavojusi. Pirmo reuzi tās ēdu kādā 8.klasē, kad ar kori bijām Moldāvijā. 🙂 | 15.02.2026 14:34 |
| TVNET_zinas | Vai jūti, ka nevienas vakariņas nav pilnīgas bez deserta? Vai arī pieķer sevi dažas minūtes pirms gulētiešanas sirojam pa ledusskapi vai našķu plauktiņu? Ja jā, tad tas diemžēl var nebūt pats veselīgākais ieradums.
https://t.co/udgSwTzGTR | 15.02.2026 12:59 |
| Indeszellis | @Gaidis_Kukulis @LesiaLVD Ej. Tu. Nost! Kas tas ir?? Es tikko paēdu. 🤣 | 15.02.2026 11:35 |
| LArtour | Vakar izsūcu dīvānu, šodien ēdu čipšus 😬#lsmsupernova | 14.02.2026 21:41 |
| Dadzh | @d_value Apēdu 14 kūku. | 14.02.2026 20:39 |
| lindahaka | @MrMadis Viedokli par pelmeņiem,lūdzu! Man vismaz liekas,ka neko pretīgāku neesmu ēdusi par šiem | 14.02.2026 17:31 |
| MrMadis | Skatos hokeju un ēdu pelmeņus! https://t.co/a96uDka0Ic | 14.02.2026 13:12 |
| mellenjlaaciz | @ILZEGREN22 Ja var atsakies no papildus cukuriem, es ēdu augļus, retu reizi šokolādi un pie kafijas šad tad cukuru. Skaties, lai ir pietiekami olbaltumvielu un šķiedrvielu, tad arī mazāk saldumus gribēsies. Un ja sanāk 10k soļi dienā, un vismaz 20min ātrā tempā paiet. Tad būs rezultāti | 14.02.2026 11:43 |
| Gromuls | Pasūtīju brokastis Woltā ar scheduled, pienāca, bet no savām angļu brokastīm tiku tikai pie pupiņām! 😭 Kurjers aizmirsa pārējo ēdienu! 😭😭😭 | 14.02.2026 11:07 |
| lsmlv | «Valentīndienā «uzvārīties» nevar.» Florists un kūku cepējs Kristaps Rūjienā izkopj savu ziedu biznesu.
https://t.co/ZiYGqDz9Mm | 14.02.2026 10:07 |
| MagnaLunaCarta | @zhulape @mellenjlaaciz Zini kā ir, visi to saka, bet maz ievēro: tiešām vajag mazāk rīt. Nu tiešām, tiešām. Es neēdu visādas bulkas, kūkas, šokolādes, speķmaizes, čipsus, cukuru un taml.sū. Man par laimi tiešām tas viss negaršo.Ēdu daudz dārzeņu, neēdu vakarā.Dzeru mega daudz ūdens.Diētas neievēroju🤷🏼♀️ | 14.02.2026 09:01 |
| VallixYeah | Es neesmu saldēdājs. Es vienmēr dodu priekšroku sālītam sendvičam ar šķiņķi un retu reizi ēdu saldējumus. Neinteresē. Bet es teorētiski to atkarību no cukura un saldumiem saprotu. Jūtu līdzi. Šokolādi reizēm var gabucīti. | 13.02.2026 20:47 |
| PZilite | Visi tviterī -šodien ārkārtas ziņas modinātājs. Es: nu cikos jūs ceļieties? Kad atnāca ziņa, es jau sen biju kā augšā, brokastis paēdusi un ceļā uz darbu. | 13.02.2026 10:31 |
| VallixYeah | Sinepes un citus produktus burciņās iesaka apēst apm. 7 dienu laikā no atvēršanas brīža. Es nevaru iedomāties nevienu, kurš nedēļas laikā varētu apēst 400g burku ar sinepēm. Bez tam, tām nekas slikts vairs nevar notikt ledusskapī dažos mēnešos. Tur tā skābe visu dzīvo ir apēdusi. | 13.02.2026 05:51 |
| LittleLatvian1 | @renatelz Man jau no bērnības ir tā mazasinība, tā kā īsti nezinu. Ēdu visu, nav nekādu ierobežojumu. Tagad gan tiek kontrolēta pastiprinātā asiņošana, tad tas arī notur robežās. Vienkārši tas nogurums traucē. Būs atkal jāievieš ēdienkartē vairāk dzelzs produktu. | 12.02.2026 23:44 |
| saabish_ | @Sbelg1 @Dadzh man nav nekāda stresa un nav arī vēlmes diskutēt ar cilvēkiem, kas paši neko savu nespēj izdomāt, bet tikai atbild uz citu cilvēku ierakstiem 😂
vispār jau es reti lieku, ko es ēdu, tas, ka tas bija vienīgais, ko pamanīji manā profilā, parāda tavu līmeni 😂😂 | 12.02.2026 18:02 |
| AndzejMic | Ilgi klusēju, jo negribēju, lai visu apēd pirms manis, taču Brīvības/Stabu stūrī ir ļoti forša vieta "Peetri Pizza".
Dienas piedāvājums (līdz 17.00) tikai 5€, katru dienu vismaz 3 picas un arī pastas par šo cenu.
Pirmoreiz ar "Peetri pizza" iepazinos Tallinā, bet nu jau viņi ir atnākuši šeit.
Retā picērija, kur apēdu arī picas maliņu.
Apkalpošana arī jauka.
Visu cieņu!
#AndžejsĒd | 12.02.2026 17:38 |
| BSmildzina | @realGints Ir arī kristieši kuri alkoholu nelieto, līdzīgi kā neēd gaļu. Tas nenozīmē, ka viņi jāpielīdzina kādai sektai.
Jānis Kristītājs pārtika no siseņiem un medus. Kurai sektai tad viņu pielīdzināsiet. | 12.02.2026 17:33 |
| VinntaNetaa | @Vinotava Nekad neko tāda neesmu ēdusi, būs jāpamēģina.#intriga | 12.02.2026 07:38 |
| labaisdama | Es duša apēdu annoying orange, vins tagad ir rip | 11.02.2026 23:26 |
| PirmaKrieviete | @DanaKruu es jau tagad redzu tencenci, ka februārī neiekļausimies 600 euro.. lai gan pēdējās dienās reāli taupos ļoooti. cepu pankūkas, gaļa nav pirkta.. zupa no tā, kas bija ledusskapī. | 11.02.2026 16:42 |
| goldiijs | @naktstaurenis @EliEliina Nezinu, domāju, ka atkarīgs no audzināšanas. Es gan nekad neesmu dzīvojusi izteikti trūkumā, nu tā, ka nebūtu ēdusi vai apģērbta, bet es zinu, ka trūkums nav nekas labs un man tur negribas, tādēļ ļoti augstu vērtēju to, kas man ir | 11.02.2026 11:58 |
| Dadzh | Nu, un kā lai cilvēks neēd? Man ledusskapī stāv medus kūka. Sasmērēju ap vieniem. Tagad tikai seši. | 10.02.2026 17:56 |
| fjodoorz | @JurgisLiepnieks @DagnisIsaks Nu es piemēram šobrīd ēdu nost 2024.gada peļņu, jo nav citu variantu. Ne man kam pažēloties, ne piekukuļot ir iespēja. Un jā, nedomāju, ka tas ir tāds klasisks piegājiens, skatīties tikai tekošo situāciju, tauki ir tauki, tā taču ir biznesa ābece, ka ir jābūt variantam B | 10.02.2026 13:46 |
| Lietussargs1 | @lasitajs_nr1 Autistiem ir ārkārtīga izvēle ēšanā, viņi vienkārši neēd. TikTokā redzu, ka piem, ēd medu un zemesriekstu sviestu un viss. Viņiem nekādi nesanāks neko koriģēt. Bet pati kā cilvēks ļoti atbalstu uztura nozīmi, es pati ārtēju trīszaru nervu, un nē - medikamenti nelīdz, izmēģināts. | 10.02.2026 10:51 |
| Dadzh | Tā kā aizbraukt es šodien nekur nevaru, tad visa darbošanās pa māju. Medus kūkas mīkla ir gatava. Atdzisīs un sacepšu kārtas. Tad vēl maltās gaļas mērcīti un kartupeļu putru taisīšu. Kādreiz vajag labu ēdienu. | 10.02.2026 09:32 |
| Zalais_Pukis | @grok @GalvGatis @drosmedarit @KNL_LTV1 @JanisDomburs @raimondscudars @Kaspars_Melnis_ @Tiesibsargs_LV @Satv_tiesa @IZM_gov_lv Ja vēja turbīnas tiešām būtu tik skaļas, kā dažiem šķiet, tad vismaz vairs nebūtu jāuztraucas par to, ka kaimiņš klusām nozog tavu ābolu ražu. Un, starp citu, 40 dB – tas ir apmēram tikpat, cik ledusskapis fonā, tikai vējš vēl ražo elektrību, nevis tikai saldē kotletes! | 10.02.2026 00:34 |
| JeanneDielman_ | Apēdu cigoriņu saldējumu un priecājos par šo. https://t.co/CzSVhkUQEl | 09.02.2026 21:44 |
| cesvainis | Pavāra dienasgrāmata.
Kamēr vārās foreles zupa, paralēli griežu vistas girosa, ananāsu utt salātus, kad jau “gatavi”, paēdu.
Pēc tam istabā ienesu sievai pagaršot, jautājums 1: majonēzi klāt neliksi? pliekani būs…😂
Pieliku, toč cita garša, baigi labie😂😂😂😂🤟🤟 https://t.co/9oEcIjdbpt | 09.02.2026 14:35 |
| EditeJurjane | @pineconehiller @M_Jakobsons @katrinailjinska Ne tikai senāk. Tautas līdzekļi klepus mazināšanai. Tāpat alveja ar medu. Ir kāda recepte ar sīpolu arī. Klepus tējas. Sinepju pulveris vilnas zeķēs uz nakti. | 09.02.2026 11:45 |
| n0_fail | @LArtour Vielmaiņu ir iespējams "atkačāt" un paātrināt, uzkačā mitohondrijus, tiec vaļā no "garajiem taukiem" - linolskābes, aizstāj tos ar MCT, un ēd pēc iespējas visu laiku enerģētiski blīvāku pārtiku - piem aknas kopā ar medu, ķermeņa tpaaugstināsies par ~+1c | 09.02.2026 11:30 |
| Vilks_Vienacis | @katrinailjinska Šodien vienu apēdu.
Mīļākais uzgraužamdārzenis! | 08.02.2026 17:23 |
| ir_visi | @GatisCamans @nralv Tu cirvi! Ko tu dirs tagad!? Kādu lokomatīvi!? Kāda starpība sieviete vai vīrietis!?!? Šeit ir runa par pedofīliju un daudzu bērnu nolaupīšanu, tiegošanu!!! Katrs informācijas avots ir jāizpēta un pilnīgi pajāt kā šo avotu sauc, kur dzīvo, ko ēdu un arī kāds tam avotam dzimums | 08.02.2026 17:13 |
| KursiitisK | tējas pauzīte uuuun protams ka ar medu un ne savādāk https://t.co/5pGwjwS4GM | 08.02.2026 15:05 |
| kripf | @katrinailjinska regulāri pērku un ēdu kā ābolus | 08.02.2026 14:27 |
| juris_8 | @agrismurans @say_liliom Es zinu, es ēdu, es tik atbildu uz sākotnējo komentāru. | 08.02.2026 13:59 |
| AndzejMic | @krizdabz Vislaik priecājos, ka badā nenomiršu, jo ir elementāri krājumi.
Priecājos, ka esmu sapircis kaķim ēst ar rezervi.
Šobrīd kabatā svilpo vējš, bet vismaz visi paēduši.
Rēķinus samaksās, kad varēs. | 08.02.2026 13:15 |
| Lietussargs1 | @katrinailjinska Ēdu vegāniski, skaidrs, ka es zinu dārzeņus. Mani vienīgi kaitina kolrābju tirgošana pa vienībām, aizej uz pasapkalpošanas kasi, bet tur aparāts uzkaras, jo viens kolrābis resnāks par citu. | 08.02.2026 12:35 |
| djarvils | @katrinailjinska Pēdējo reizi pirms 25 gadiem ēdu. | 08.02.2026 11:38 |
| ZinatnieceZaara | @LatvietiitisNO @BalandaLV Nav! Apēdu brokastīs 😁 https://t.co/bKlJyMfFJZ | 07.02.2026 21:05 |
| rihh999 | @EmilsJakrins Ej pa kanālu, ezeriem -to pat no kanceles RD pateica. Daugavu nē, jo straumes un krastos sāls sāk ēst ledu. Vyss. Kur ir problēma? | 07.02.2026 18:06 |
| MS636TQM | @EmilsBenders @nekas2020 Radiniece uz Ļgradu tika izvesta, tur blokādi nosēdēja. Badu organizēja komunisti, bada terors palīdzēja pārdalīt atlikušās vērtības
Rūpnīcu iekārtas/mēbeles izveda, pārtiku ieveda, paši kom. ēduši uzNebēdu. | 07.02.2026 17:49 |
| zvejnieka_dels | @LatvietiitisNO @EdijsKlaisis Es vedu, bet pa ceļam netīšām pats apēdu. Edijs iztiks, tā pat ir resns. | 07.02.2026 11:59 |
| LapinsGirts | Viss notiek - šodien (sestdien, 7. februārī) no pl. 15:00 - 19:00 aicināti uz Mājražotāju tirdziņu Malienas ielā 60 (pie Velnezera)!
Savu dalību tirdziņā apstiprinājuši jau 15 tirgotāji. Būs nopērkami dažādi lauku labumi un našķi:
* kūpināta gaļa un gaļas izstrādājumi
* dārzeņi, marinējumi un sālījumi
* dažādas konservācijas
* konditorejas izstrādājumi
* kūpinātas, kaltētas un konservētas zivis
* medus un cita bišu produkcija
* vistu olas
* pie | 07.02.2026 09:17 |
| NeilaKrave | @murzemax Vai tad tā nedara vairumā skolu?
Man ziemas sezonai liepziedu tējas komplekts turpat plauktā pa rokai. Un medus burciņa.
Var dabūt tēju, ja uzprasa paši, bet dažreiz tādam tesējam vnk uzvāru un nolieku priekšā: "Izdzer!" Tad nelīdz nekāds "negribu" un "man nevajag". VAJAG! | 07.02.2026 07:03 |
| GuntaLeona | Kādreiz Dacēs ēdu kritušu kūku Družba. Nosaukums iztulkots, bet krišana palikusi... | 06.02.2026 18:53 |
| A_Reizenbergs | Pa ceļam uz Latviju ieraudzīju skatlogā cepelīnu reklāmu, apstājos, paēdu. Ļoti gardi. Joniškos. https://t.co/Dry8OrSffv | 06.02.2026 13:44 |
| murzemax | Ziniet,kas ir forši mūsu skolā - cilvēcība un skolnieks kā vērtība un savējais.
Meitai šodien punķis līdz zemei (temperatūras nav, klepus nav, tik deguns kā Rūdolfam), kamēr rakstījusi pārspriedumu latviešu valodā, skolotāja izsniegusi siltu tējas krūzi ,lai vieglāk paliek | 06.02.2026 13:07 |
| BrencisA | @io7246 Nekad neesmu ēdusi nevienā kebabnīcā un izmantojusi bolt un wolt pakalpojumus. Un netaisos. | 06.02.2026 11:39 |
| apunculs | @EdijsKlaisis Par ēšanu. Vispār tas ko ēdīsi ir atkarīgs no diagnozes. Pielikumā bilde ko ēdu es atbilstoši manai diagnozei. Šis Gaiļezerā https://t.co/MLrc5sfJ1c | 06.02.2026 08:50 |
| dittuminati | Dzīvesbiedris prom trīs dienas. Protams, ka pirmajā dienā apēdu 2 siermaizes, otrajā čipsu paku pašā vakarā un tikko ēdu pastu ar sāli no katla. Normāli. | 06.02.2026 00:44 |
| dj_beatmaster | @ezerkalnuricis @_skabarga Es kā reiz tagad ēdu :) | 05.02.2026 23:37 |
| zvejnieka_dels | @Ant_LV @EdijsKlaisis Ausmeni. Vakar ēdu, bija labs. | 05.02.2026 21:24 |
| nukamtovajag | Pēc svētku izlaidībām un šādā aukstumā grūti ievērot kaloriju deficītu. It kā jau nekas, bet no decembra beigām noteikti vismaz pusē laika ēdu, gribētos domāt, ka maintenance, bet reāli gan jau pāri, jo nereģistrēju visu džanku. Jāsaņemas. | 05.02.2026 19:46 |
| GhostAvatarX | @mortiicija @r_freidenfelds Skatoties ko nozīmē kabatas nauda, ja tajā tiek ieskaitītas pusdienas skolā, ( kas mums izmaksā 3.10-3.80, ja izvēlas ēdienu no ārpus ikdienas ēdienkartes), tad nav jau variantu… gribu, lai bērni paēduši, jo pēc dodas uz pulciņiem. Man 2 - kam jāmaksā, 1 vēl ir brīvpusdienas… | 05.02.2026 17:07 |
| say_liliom | @2N_ICEBOX @MasterYodaMB It nemaz. Es vakar gulēju pusdienas laiku un nepiedodami vēlu ēdu picu. Tu mani ar kaut kādām tuvējām ārzemēm nepāršpļausi. | 05.02.2026 10:09 |
| koshi_peleeks | Cilvēki dalās divās daļās - tie, kuri izmēģina lietas, kas šķiet interesantas un vienreizējas (piem., taisa saldējumu sniegā vai šķērso Daugavu pa ledu), un tie, kuri “iet pret straumi” un no dīvāna sūdzas, ka visi dara vienu un to pašu.
Uzmini nu, kuri ir priecīgāki pa dzīvi?😄 | 05.02.2026 01:00 |
| ainarsbr11 | @FOXXXIC Konkrēto ieliku vairāk tajā sakarā, ka bez ierastās "polonija tējas" un "defenestrācijas" krievu fizioterapeitisko procedūru klāstā ir arī "pakāršanās kamerā", kura tsk pašam Epstīnam šajā stāstā nav pirmajam praktizēta. | 04.02.2026 22:42 |
| Kaspars09 | @Rozaa543 @tofikblogs @GunitaG2 Ēdu. Es par kartupeļiem. Laikam savu esmu atēdies 🙅♂️ | 04.02.2026 22:37 |
| GunitaG2 | @Rozaa543 Tā kā es nekad mūžā neko tādu neesmu ēdusi un man tas izklausās neēdami, tad es to sauktu par "Kāpēc bija jāsačakarē kartupeļi?" 😜 | 04.02.2026 20:31 |
| vlogs_flip | @floksis1 @elina_shh Tur ir 3 olas un pāris karotes biepiena. Cik saprotu Elīna maizi neēd. Dārzeņi ir kā ūdens.. Tur praktiski nav, ko ēst. Pēc stundas gribēsies atkal. Es brokastis neēdu. Bet pusdienām šis ir par maz, vai arī drīz kaut ko gribēsies vēl uzēst. | 04.02.2026 18:22 |
| KristaIrbeASK | @elina_shh @ZinatnieceZaara Ai, man makaroni īpaši negaršo. Bet, ja ēdu, tad parastos! Visi tie pilngraudu- šmilngraudu ir diezgan vjek. Tad labāk ēst turku zirņus, pupiņas utt., kādi tie produkti ir dabiskā veidā. Starp citu, kurš pēdējoreiz gatavoja šķelto zirnīšu zupu vai biezeni? Taisos gatavot! | 04.02.2026 11:43 |
| Vinotava | @KasparsH Krīzes laikā vietējie kartupeļi ir, tāpat ir sēklas materiāls un tie ir piemēroti augšanai vietējos apstākļos. Lido neesmu bijusi pēdējos 10 gadus. Restorānā, ja zinu, ka garšīgi kartupeļi, ēdu ar prieku. | 04.02.2026 08:55 |
| elina_shh | Ļoti cenšos ēst normāli, bet paslīd kāja uz visādām nešķīstībām - kāds atnes šokolādīti, vakariņās ēdu maizi. Šorīt brokastīs olas, biezpiens, dārzeņi, bet pusdienu kastītē glīzdaino vakaronu salāti ar tunci. https://t.co/i1e5qPfQnb | 04.02.2026 07:25 |
| DzelzsCilveks | @AtlasDynam1cs @DavisVilums Varbūt sāk atcerēties, ko pati ēdusi? | 03.02.2026 21:35 |
| DzelzsCilveks | Ārkārtīgi bargs spriedums!!!🤣🤣🤣
Izskatās, ka kāds cits kaķis sāk pārskatīt, ko pats ēdis, par sadarbību ar personām, par kurām nav šaubu un tamlīdzīgi. | 03.02.2026 21:34 |
| liana_langa | Alkatība novedusi pie pašindēšanās.... ēdu ābolus no sava dārza.
Eiropā pārdoto ābolu analīze atklāj biedējošu ainu; vides aizsardzības organizācijas brīdina patērētājus https://t.co/q5h4rBOiDr | 03.02.2026 20:02 |
| Kristel91110591 | @S_v_e_t_i_k81 Lidla par 17centi bija.
Nospriedu pie sevis-kada jēga pašam audzēt?! Un man ir iespēja pašai izaudzēt kartupeļus. Atvedām arī no vīra tēva laukiem (pretēja LV pusē) un bija trakāk kā Jūsu bildē. 2025.gads bija slikts itin visā-labi neauga gandrīz nekas. | 03.02.2026 13:44 |
| nezobis | Šodien ēdu: https://t.co/QfH2ME04uN | 03.02.2026 13:31 |
| _skabarga | @heinaste Augļi ar zemeņu pienu un ledu :)) https://t.co/Wbvoeg3I6d | 03.02.2026 12:08 |
| KristaIrbeASK | @nukamtovajag @jabuslemts Un vēl vari kumelīšu tēju sasaldēt vai vnk ledus gabaliņus likt uz acīm caur dvieli. Visādi citādi piekrītu, ka vajag labi izgulēties! | 03.02.2026 09:34 |
| Olehnovics | @Azlems Man nav nekas pret! Es arī gaļu ēdu ļoti maz. Bet šodien man būs speķis ar rupjmaizi un ķiplokiem. Atbalstīšu un pēc tam lidz rītdienai pieteku badastreiku. Atbalstīšu Anželu Devisu un enuītus! | 02.02.2026 17:43 |
| SirupsP | Kāda tur Daugavpils ... !?
bēdu un absurda stāsts pamatā te ir divi faktori !
Mūsu pārdebīlās , pārregulētās , formālās, bezsmadzeņu mankurtu un gļēvo burta kalpu valsts struktūru bari un varzas.
Un šajā Zemē var ordeņus dalīt kā mandarīnus bērnudārzā ...
Bet likumā par fikso pašlabuma meklētājiem pilsonību piešķiršanu -
tiek apzināti ignorēts šajā likumā ...
nepārprotami rakstītais par Valsts valodas prasmi.
Te nu tie paši kretīni valsts s | 02.02.2026 11:02 |
| cepum_s | @anciitej Ilgāk saglabājas svaiga.
Ok, sīkie reizēm ātri tiek galā ar garšīgajām (gaišajām) maizēm, bet rupjmaizi ēdam ilgi, ārā stāvot sapelē vai sakalst, ledusskapī nē. | 02.02.2026 09:12 |
| cepum_s | @anciitej @dzeina Kartupeļus zem izlietnes, nav izcilākā vieta (par siltu), bet kā ir, ir. Tomāti pie augļiem uz palodzes groziņā, pārējie ledusskapī (augļu atvilktnē). | 01.02.2026 21:56 |
| vanadziene | @AlksneR @IngaIngucis @MasterYodaMB Es ēdu. Garšīgi https://t.co/Wd316D9aHv | 01.02.2026 21:39 |
| karlwithanl | Kopumā, baigais 'vjek'. Bet, kā jau teicu - ja ledusskapī ir krējums, tad var apēst arī ko šādu. https://t.co/RCWqWkH8yR | 01.02.2026 10:06 |
| DJvalters | #Afiša01.02.26. Āgenskalna tirgus 9:00 - 17:00 Maizes un medus dienu 🍞🐝 Plkst. 12.00-15.00 Valmiermuižas vēstniecības un alus someljē Uldis Līcis būs sarūpējuši Valmiermuižas Medalus un Kūkotavas medus kūkas degustāciju. https://t.co/6xS1wlgrLr | 01.02.2026 09:29 |
| jolantadreimane | @Dadzh Kā es Tevi saprotu!!! Man arī nepatīk domāt par ēst gatavošanu, un ir tā, ka nevaru neko izdomāt. Tāpēc bieži gatavo dārgais, bet pāris vakariņas nedēļā pasūtu voltboltos - bērni laimīgi paēduši un es maksimāli brīva no virtuves jautājumiem😁 | 01.02.2026 06:16 |
| toms_salmins | Lai arī daudz kam nepiekrītu, ko Masks dara, katru reizi "taščos" no video, kur Starships ceļas gaisā.
Lai saprastu izmērus - tā ir diezgan precīzi Pēterbaznīca, kas paceļas kosmosā un (ja sanāk) nolaiž pirmo pakāpi atpakaļ uz zemes laikā kamēr es apēdu saldējumu.
Vienkārši wau | 31.01.2026 23:44 |
| aivars_ve | @jenuufa @JanisIkstens Sēdēt tukšā virtuvē, skatīties uz tukšu galdu un kliegt, ka vakariņas ir sazvērestība? Gribam slimnīcas, skolas, pastu, ceļus un pilnus ledusskapjus, bet darbu uztveram kā apdraudējumu dabai un identitātei. Gribam, lai valsts būtu restorāns ar pilnu ēdienkarti, bet paši neko. | 31.01.2026 19:51 |
| BalandaLV | @Rozaa543 @NeilaKrave Esmu regulāra kastītēs licēja. Baigi atstrādāts, ko un kā es apēdu. | 31.01.2026 16:24 |
| cepum_s | @Dadzh @Inese_Jolo Pērku pildītās pankūkas, saldētās picas, uz maizes liekamo gaļu jau sagrieztu, kkādi mazie burkāni vnm ledusskapī, āboli. Brokastu pārslas nav gluži Kellogs Frosties un nelauzu galvu par to, ko viņi ēdīs. Reāli vakariņas tikai taisu. Vai putru no rītiem visiem uzvāru. ⬇️ | 31.01.2026 12:23 |
| ManTaisniba | @agenskalnietis Esmu parasts cilvēks un parasti ēdu ēdināšanas iestādēs ārpus Latvijas. Kāpēc man pārmaksāt par to ko varu pats uztaisīt + maksāt daudz man nepatīk. | 31.01.2026 11:02 |
| nezobis | Es jau Osakā ēdu zirga gaļu un skatos uz vaļhaizivīm akvārijā! https://t.co/a2XzpfVwTR | 31.01.2026 10:20 |
| Inga_Gorbunova | Es tā vakar nospriedu, ka pēdējā laikā La Kanna ir laba vieta tikai, lai sarunātu tikšanos un varbūt kādu tēju iedzertu. Neesmu skopa, bet cenas ir par augstu tam, kas tiek piedāvāts ēdienkartē. Vīlos.Žēl. Tāda laba vieta, agrāk patika | 30.01.2026 22:52 |
| MagnaLunaCarta | @Twitediens @AndrisZalitisAZ @evihusz99810 Nemuldies! Es neko neapēdu🙈🫢es tak teicu, ka Rimi man sačakarēja kartupeļu salātus🙄 | 30.01.2026 20:24 |
| trubeckoys | Nopirku tev riekstiņus ar iebiezināto pienu! Es vēlos lai tu esi labi ēdusi un ar apaļiem vaigiem! ❤️ https://t.co/MJZPhDEFDn | 30.01.2026 18:42 |
| zapliize | Nevar teikt, ka man garšoja, bet es apēdu tāpat. | 30.01.2026 17:54 |
| Ciekurkalna | ⛸️⛸️Čiekurkalna slidotavas atklāšana šodien, 30. janvārī pl. 18.00! Tiekamies Čiekurkalna krustcelēs, ņemam līdzi slidas un, ja iespējams, ūdens muciņu, lai pielabotu ledu. Būs tēja un uzkodas. 🩵Priecāsimies arī par naudas ziedojumu slidotavas uzturēšanai! https://t.co/vWSakQz3Tn | 30.01.2026 11:59 |
| DinaGeka2 | @BSmildzina Vate mirst badā? Es nesūdzos, ēdu ko gribu, dzīvoju kur gribu, ceļoju kā vēlos. Ja smadzenēs viena rieva, tad nav ko gaidīt, ka dzīve būs avene. Es izveidoju savu dzīvi un karjeru, atgriezos LV, divi no maniem 4 bērniem atgriezās kopā ar mani un dzīvojam šeit ļoti labi. | 30.01.2026 07:58 |
| zapliize | Īstenībā viena briesmīga sajūta - ļoti gribēt ēst, bet nav ko. Kaut kā līdz rītdienas 8:00 ir jāizvelk (ja vispār tikšu mājās :D). Pati vainīga, ka aizgulējos un paliku piespiedu diennakts gavēnī. 🫠😭 | 29.01.2026 19:12 |
| DKalnietis | @Guganr2 Saliec visu pie izspiestajiem sarīvētajiem kartupeļiem. Kad viss ir salikts vienā bļodā, izlej ārā sulu. Nosēdušos kartupeļu cieti pievieno masai. Sāls, pipari. Samaisi. Un aidā urrā. Var mazliet piebērt kurkuma priekš izteiktākas dzeltenas krāsas. | 28.01.2026 15:50 |
| andrievs | @Guganr2 "viņas" ir kamēr dzīvas.
Pankūkas ir "tās" (ja tajās nav daudz tārpu un tās pašas nekustas)
"Jaunībā daudz ēdu TĀS" | 28.01.2026 09:39 |
| Ramona04794985 | @kasparsf Es vispār tikai ārzemēs ēdu restorančikos. To tavu sarakstu ap 70€ iekļautos arī REiropā. Latvijā eju tikai ieskrietuvēs un lidiņveidīgās ēdnīcās. Viss pārējais ir tik nenormāli uzcenots, ka nevelk, jo attieksme jau arī bieži ir tāda klasiski sovjetiska - ko atvilkies? | 21.01.2026 13:45 |
| EditeJurjane | @KaijaSkujina @LatvijasTV Es atceros, ka man bērnībā deva, ciemiņi saveda. Tie bija 60-tie. Bet es neēdu toreiz, teicu, ka garšo pēc ziepēm. | 21.01.2026 11:37 |
| Madarmara | @KaijaSkujina @LatvijasTV Es banānus ēdu jau 60o sākumā. Īsti pat neatceros pirmo reizi. Tie bija reti, bet zināju kā garšo. Tāpat arī ananasus. | 21.01.2026 02:16 |
| UldisUldis3 | @laacz Tomātus nevar turēt aukstumā, paliek bezgaršīgi,tie paši Getliņi ir labi ja nav glabāti aukstā vietā, bet nu cena par tiem tomātiem tas ir dirsā.....neēdu un jums neiesaku ēst tomātus ziemā | 20.01.2026 15:41 |
| toadbeauty | @Thunder_Owl Ak vai! Bet man likās, ka par kotletēm. Jau sacepu un apēdu. Būs vien jāiet siermaizes ēst. | 19.01.2026 20:59 |
| Dadzh | @Tuksumsz Pirms stundas palūdzu vīram nopirkt šovakar. Neesmu nekad ēdusi. | 19.01.2026 15:12 |
| Inese_Jolo | @MKradzina Tā vienkārši ir jocīga dāvana. Arī saņēmām ziemassvētkos. Nu 1/5 ir apēsta. Tagad neesmu ostijusi vai pārējais vēl ēdams. Un es ēdu visvairāk, lai nav jāizmet, vīrs vaikstās. | 19.01.2026 08:08 |
| CalvinHilfiger1 | @krizdabz @OzoVita Es šodien mājas atradu vecu tomātu. Bija normāls, apēdu. Bet tad es padomāju, ka bomzis pie manas Maksimas dabūja svarīgākus tomātus, kuriem tajā dienā bija beidzies termiņš. Saproti, ko es gribu teikt? Tā var gadīties, bet meitenes izvēlas veiksminiekus ar mašīnu un (!) naudu! | 18.01.2026 20:59 |
| cesvainis | 🩺Veselībai būt!
📍Ingvers
📍Citroni 2gb
📍Apelsīni 2gb
📍Medus 4 ēd karotes
📍Kurkums 2 tējkarotes
📍Kanēlis 1 tējkarote
Un saldētavā iekšā.
KATRU vakaru 1-2 krūzes tādu karsto dzērienu izšaujam. https://t.co/yGFhJZvqdn | 18.01.2026 18:14 |
| MartasTante | @inese_putniece Man arī vakariņās spīd šampanietis - viesi aizbraukuši, bet vēl pusducis austeru guļ uz ledus … | 18.01.2026 17:35 |
| nukamtovajag | @Dadzh Man pēc mandeļu izgriešanas riktīgi sagribējās hesīti. Dabūt iekšā bija tādas mocības un nebija garšīgi, ka nu jau gadus 5 vispār nevienu burgeru neesmu ēdusi. Labi, ka tas nebija kebabs, tad būtu bēdīgāk. | 18.01.2026 15:04 |
| Inese_Jolo | @evita_leikarte Tieši gribējàm mēģināt, bet aizmirsu saldo krējumu nopirkt.
Man reiz ar mājās gatavoto saldējumu (mums ir spec ledus bļoda) bija tā, ka tiko uztaisīts nebija pārāk garšīgs, bet pēc dažām dienām saldētavā palika tāds elastīgs (kā karamele?) un garša bij daudz labāka. | 18.01.2026 12:58 |
| Bildes2021 | @katrinailjinska tā tam arī jābūt, apēdu ap 10 olas nedēļā | 18.01.2026 12:37 |
| B_Inga | @nukamtovajag Kopš ēdu daudz obv un omega 3, un dzeru 2l dienā, man āda kā samts. Izņemot seju un plaukstas. Jaunībā bija traki. Ko tik mesmērēju. Eļļa tieši sausināja.Kopumā, Nivea zilā bundžiņa bija vislabākā. Nekāda neutrogena. Ar niveju ziemā smērēju seju tagad un rokas. Vislabākā. | 17.01.2026 23:31 |
| AndzejMic | @Ant_LV @tvitermaniaks2 @_skabarga Es pirms gadiem 10 pirmo reizi dzīvē brīvprātīgi ēdu griķus.
Principā to vistas kariju nevarēja just tāpat kā griķus, jo visu sagāzu ar Srirrachu maksimāli.
Griķi smird. | 17.01.2026 20:12 |