| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| Sriga7 | Ja ir jautājumi par kaušļa ģimeni, tad viņa māte bd izlaidumā izrāva no rokām manam dēlam kliņģera gabalu un pati apēda. ????
Pats kauslis ir gudrs, bez tur kādiem kodiem, vienkārši riebeklis. | 03.06.2026 14:47 |
| zvejnieka_dels | @B_Inga Viņš apēda. https://t.co/RrIrHfsfwF | 02.06.2026 20:15 |
| Inese_Jolo | @signegorbane Ome vakar atbrauca un sacepa pilnu cepešpannu ar “franču” karbonādēm-vistas fileja+tomāts+ mozarella pusaudzis puspannu apēda pa vakaru ???? | 02.06.2026 12:03 |
| cepum_s | Noskatījos video kā stārķiene apēda savu bērnu.
Būtu plānojuši resursus, būtu varbūt tikai vienu olu izdējuši, tad nebūtu tik lielas grūtības izbarot cāļus.
To cāli tik ilgi košļāja par mācību palikušajiem, ja daudz pīkstēs, viņus arī apēdīs? Vai vnk kumoss sprūda kaklā? | 01.06.2026 21:14 |
| PePmamma | @SwedbankLatvia Bāc, man nupat karti pat apēda automāts. Pēc kļūdas paziņojuma neatdeva karti. | 01.06.2026 16:53 |
| fubardarbnica | @BSmildzina @AndrejsDeeCee No fašisma atbrīvoja? ????orku maukas kopā ar fašistiem (pareizi- nacistiem, vēl pareizāk- nacionālsociālistiem) apēda Poliju pašā 2PK sākumā. Vēsture, Brigita, to der nedaudz pamācīties. | 01.06.2026 07:53 |
| KristaIrbeASK | @0808Iveta Ir to vērts uzgatavot pašai - un nekas tāds nav, tikai jāpieskata, lai kāds neizlok mērci vai neapēd grauzdiņus pirms pasniegšanas:) Šitā vienreiz taisīju un draudzenes pļāpājot gandrīz visu mērci ar grauzdiņiem apēda:))) | 31.05.2026 23:38 |
| brafijs3 | @citramons @liana_langa @Zaklina2022 Vesels ēdis! ???? Pati fon Langa tev apskaidroja kā ir Igaunijā, lai nelidinātos mākoņos un neizplatītu dezinformāciju. Paprasi vēl Langai kādā valodā runā Lietuvā. Piemēram publiskajā telpā, pakalpojumu sfērā - Šauļu tirgū☝️. Tad nebūs jāpedalē paralēlā realitāte. | 31.05.2026 21:17 |
| fineside420 | @Heinrih5 Valdis ir ļoti daudz darījis un dara jauniešu labā. Reāli viss jauniešu basis.
Tas, ka latvieši apēda to laiku basketbola izlasi, "Tagad vai nekad",par parastu diseni, tas vispār ir noziegums gan pret basketbolu, gan tā līdzjutējiem. Nevajag aiztikt Valdi. Kas sīkos audzinās? | 31.05.2026 14:57 |
| InetaTu | @_skabarga Varbūt Heli kādas nejauši apēda. Bet ļoti labs rezultāts, Tu esi kārtīga meitene. Tās 11 atlikušās lai draudzene atrod, tak zina, kur slēpa. ???? | 31.05.2026 09:56 |
| citramons | Runājot par "brīvajām" vistām. Šodien izlaidu ārā trīs nedēļas vecus pudeļpīļu pīlēnus. Pēc stundas atlidoja stārķis un visus sešus apēda. | 30.05.2026 16:05 |
| laacz | Ne pārāk liels projekts - laravel + alpinejs. Palūdzu lai atrod kļūdas un ievainojamības. Ar 62 aģentiem (6 find, 56 verify) apēda 35% no $100 Max 5h limita apmēram 10min. ~20M tokenu, $26.84 būtu tīri API izmaksās (CC gan slēpj subaģentu tokenizācijas metrikas transkriptos). | 30.05.2026 00:19 |
| EmilsBenders | @atihomirovs Ivars Bezkaulis apēda Lāčplēsi.. https://t.co/YO5r0dkUO8 | 28.05.2026 23:57 |
| citramons | @pilsonisalvis @Turksivars @EgleKrista @Gulags_lv Un kur viņu algebra ir tagad? Kas notika ar DĀR, kad baltie viņu atstāja nēģeriem, kuri, daudz nedomādami, biroju ēkās sāka turēt vistas un liftu šahtas izmantot par sausajām atejām? Zemais intelekts 0.1% augsto nosita ar akmeni un apēda pusdienās. | 28.05.2026 11:23 |
| MareksGeistarts | Vate tiešām noticēja, ka lienot uzbrukumā caur trubu Kurskas rajonà, kadirovieši viņa sievai nogrieza un apēda kāju un dzēruši jauniesaucamo asinis????. Tāds tupums, viņiem reāli var iestāstīt visu. https://t.co/2SfhrhiYDL | 27.05.2026 09:37 |
| tasaspasaule2 | @Vitenav @3sunces Viņam suņi pasi apēda. Nebūs. | 26.05.2026 16:31 |
| Driafre | Spīdzināja, izvaroja, sadalīja un apēda. Ķirurgs vai pavārs????? | 26.05.2026 10:25 |
| IlonaKoskina | @san_poki Varbūt pasniedza, bet KĀDS slepus apēda tavu porciju?????? | 26.05.2026 07:46 |
| bkreicis | @IvarsAuzins Savējo apēda ...???? | 25.05.2026 20:47 |
| ivchix | Šovakar noskatoties visus raidījumus, galvenais jautājums, kas neliek miera: cik ābolus aizkoda (vai tomēr apēda) @ViktorsValainis līdz pulksten 17:50 dienā, kad filmēja Ekonomikas ministrijā reklāmas rullīti? | 24.05.2026 22:36 |
| tasaspasaule2 | @Elina_EK Mums bija arī otra, ko laikam apēda bambusi. Un sakura, kas nomira efejas nāvējošā skāvienā ???? | 24.05.2026 14:41 |
| Madarmara | @riigasiedzimtaa @kripf Ja mazos apēda, tad lielajai vairs nav iemesla tur uzturēties. | 24.05.2026 13:38 |
| elinairer | @signegulbe Viņi mēdz būt arī viltīgi.???? Māsa savam kaķim sataisa 6 frikadelītes, vienā ieslēpj zāles. 5 apēda, to 1 atstāja. | 24.05.2026 11:02 |
| always_parody | @kripf vārnas parasti apēd. mums strazdi parasti ligzdoja 2 reizes gadā, un 5 no 6 cāļiem apēda vārnas. | 23.05.2026 22:43 |
| kripaz | @Dadzh Nebija tik traki - beigās jau apēda :D | 23.05.2026 20:28 |
| tvitermaniaks2 | @Ivars_Motivans @kasparsskincs ????
Sesks apēda Pīlēnu! ???? | 18.05.2026 16:27 |
| B_Inga | @zvejnieka_dels Viņš no rīta apēda lielu vistas fileju ar ananāsiem un sieru, piedevās rīsus. Uz pēcpusdienas skrējienu gāja jau badā, var teikt. | 17.05.2026 20:43 |
| B_Inga | Sīkais atnāca pēc 6 km skrējiena. Nebija doma vispār šogad skriet, jo bija doma jau būt jūrā. Viena Gita atdeva savu nr, jo neskrēja. Bet, fakts, ka es neuzņēmos taisīt ēst. Viņš apēda divas lielās pasūtītās kebaba plates. Cik tad viņš apēstu, ja skrietu 21. ???? | 17.05.2026 18:54 |
| jabuslemts | @TinderGirl4 Kā ļoti gribētos redzēt, kā Tu no mazas algas ar 2 bērniem kaut ko iekrāj. Teorija ir skaista un vienkārša. Prakse, kad inflācija apēda Tavu spēju iekrāt, ir daudz skarbāka. | 17.05.2026 12:44 |
| Kornelija_zk | @Oliniete2 @thearmi Jā! Man vienmēr izskatās kaut kā tā, pēc tādas mazsālīsanas un garšo lieliski. Apēdam gan ātri ????. | 15.05.2026 14:44 |
| B_Inga | Kāds jau ir mēģinājis? Nereklamēju, bet Barbora bija ielikusi kā dāvanu un kaķis,dīvainā kārtā, apēda. Parasti pastētes neēd. Laikam gaume mainījās. Es pati nepagaršoju. https://t.co/qL3H7h0xRV | 15.05.2026 08:16 |
| Indeszellis | @Eraksti @AndraKaupe Latvieši apēda viens otru! Sen zināms, latvietis latvietim labākais ēdiens. | 14.05.2026 10:50 |
| kasparsskincs | Jaunups apēda indīgu sēni ar smagām halucināciju sekām | 12.05.2026 22:06 |
| bizenajs_V2 | @aktudievstevs Ja vien varu kà līdzēt - dod ziņu! Met malā emocijas, visu mūžu nevar nedz raudāt, nedz baidīties. Dogo sāga apēda daudz nervu, bet bija tā vērts. Nepadodies!!! | 12.05.2026 07:34 |
| InetaTu | @pineconehiller @Rozaa543 Labu apetīti tiem, kam garšo. Pilnīgi neesmu skopa, austeres droši visas kaut apēdat. | 11.05.2026 23:31 |
| Unabomberz | @ArvisKolmanis Nepietika ar vienu idiotu, kurš apēda sikspārni. Vajag vēl iebāzt degunu kādā dabas liegumā un traucēt lidoņus. Ka nav prāta, ta nav. | 10.05.2026 23:53 |
| jenuufa | @KasparsZ2 @lsmlv Nuu toties kādi no viņiem apēda manus sēklas kartupeļus. Dom ka es pagrabā vilku cimdus, tās druskas slaucīdama? | 08.05.2026 20:49 |
| nezobis | @KristianaStrale @JimKaupo Jā, viņiem visiem ir atrunas no sērijas "suns mājasdarbu apēda".
"Mani tur ierakstīja/es biju aizgājis, bet neko neteicu", utt. Bullshit. | 05.05.2026 21:52 |
| JaunsLV | DĀR policists ar trosi nolaižas pie krokodila, kas apēda cilvēku. VIDEO
https://t.co/m6yWx2hhND | 03.05.2026 23:53 |
| DzelzsCilveks | @SatoriLV Kāds vēl viens no lielākajiem? Kauns jums ir? Vai brokastīs apēdāt? Tagad palicis vien kis kis? | 03.05.2026 22:23 |
| ezerkalnuricis | @tasaspasaule2 @henrijavergs Piens varēja patrāpīties ieskābis. Toties pēc tam nolietoja kā rūgušpienu. Desu nopirka un apēda. Gaļu arī nopirka un izvārīja. | 03.05.2026 18:12 |
| tasaspasaule2 | Vecūkšņi! Kāds vēl atceras tos laikus, kad uz pārtikas produktiem nebija lietošanas termiņu? Normāli, paostīja, ja nesmirdēja, bija ēdams! Ja bija zaļš, to nokasīja un izmeta, pārējo apēda! Kā mēs vispār izdzīvojām?!
Tante no Naukšēniem grib zināt. | 03.05.2026 17:01 |
| just1birdcherry | Oho! Līdz Orskai aizlidojā. Tai pašai Orskai, kur, saskaņā ar oficiālo versiju, bebri dambi apēda! Bet naftas pārstrāde ir, tātad ir kam degt. | 29.04.2026 19:01 |
| RigasBezceli | @VienkarsiHaims Tas bija Alnis. Un puisēnu rezultātā tomēr apēda.
Tāpēc mammas, dodiet līdzi tās siermaizes! | 29.04.2026 05:22 |
| counterbrange | @RaivisZeltits Latviešu lieliniekiem par Stučkas laiku, čekas un boļševiku militārā izlūkdienesta veidošanu utt. grēkiem esmu piedevis. Faktiski viņi samaksāja par to ar savām dzīvībām 1937/38-40. lielajā terorā, kad revolūcija apēda savus radītājus. | 27.04.2026 13:58 |
| IzraviensLV | 1/3
Gint, "grit" un kompetence ir nepieciešami, bet nepietiekami. Latvijas vēsture (JL, ZRP, Vienotība) ir pilna ar kompetentiem cilvēkiem, kurus sistēma "apēda". Kāpēc? Jo sistēma atalgoja atrašanos amatā, nevis rezultātu. #IzraviensLV | 25.04.2026 00:32 |
| FRozners | @mo__creator @DarinaMarty Ja vārdu 'apēda' tu domā kā metaforu, tad jā, laikam gan. Otrais pasaules karš vēl nebija sācies, kad komunisti jau slaktēja visus, kas bija pa ceļam.
https://t.co/GFAmL9PEp9 | 24.04.2026 15:59 |
| AKMshooter | @SamaHoole Globalizācija un centralizācija apēda pašnodrošinājumu, ieviesa tālumatkarību/svešatkarību pārtikas apgādē, radot stratēģiskus apdraudējumus mazvarām/mazvalstīm. Vai ta' ne? @normundsbergs @Vents_Zvaigzne @Artillerry @realnepar @J_Hermanis @Madzins @AndrisKulbergs @LindaLauzeL | 24.04.2026 10:58 |
| VallixYeah | Bey lai jums būtu interesanti un ???? Vienvārdsakot, es vienreiz dzērumā nopisos ar kaut kādu Vestendas aktierīti. No rīta man ceļ vakardienas rīsus ar kariju priekšā ???? (esot vārījis un visu nedēļu ????) Supersmalkais Valliks "vemstīdamies" visu šķīvi apēda. Because I can ???? | 24.04.2026 10:32 |
| ivars_auzins | @Richijs13 @JanisSkrabulis @ilzearklina @KNL_LTV1 Tādēļ, ka redzēja rezultātus kaimiņos- liela daļa vnk apēda naudu un viss | 23.04.2026 23:00 |
| TomassFinks | @2N_ICEBOX Kanibāls dēls apēda mammu un tēti.
- Un kas Tu esi, pēc visa tā ko izdarīji ?
- Bārenītis ???? | 22.04.2026 13:25 |
| cepum_s | @nu_labi @_skabarga @elina_shh Par garšīgi - gaumes jautājums. Bērni apēda, bet es vairs nekad netaisīšu. | 21.04.2026 22:59 |
| signegorbane | @MasterYodaMB Esi uzmanīgs. Krādziņa apēda šitādu un pazuda uz 24h. | 21.04.2026 18:28 |
| Rodzha | @ubinators Un jautājums vai tie ir vienādi pēc startēģijas tikai tad var salīdzināt cai ir sūdīgs pārvaldnieks, lielas komisikas utt. (Starp citu Latvijā tieši komisijas ilgstoši bija tas kas apēda daļu no pieauguma - las protams arī mīnuss.) | 18.04.2026 21:07 |
| Driafre | @DDaicese @saatciane Nu uzbeki taču gulbi apēda. Kādēļ ne kaķi???? | 18.04.2026 17:14 |
| nezobis | @Lato_Lapsa Tas skaidrojums otrajā rindkopā ir no sērijas "suns apēda mājasdarbu".
Nabadzītei pat nebija laika pārģērbties, tik intensīvs grafiks! | 18.04.2026 10:17 |
| GalaxyJudge | @S_v_e_t_i_k81 @ApsiteKarlsson Kūku apēdāt? | 15.04.2026 23:04 |
| SirupsP | @Tas_es_Pats @Lato_Lapsa tas Mežaparka smalkā stila pāķisms gāž no kājām.
Viņa tiešām domā - šo sūda gvelšanu - kāds ieklausās un to nopietni uztver.
Man kaķis no sākuma mājasdarba sacerējumu no sākuma apcisāja - bet pēc tam apēda.... https://t.co/NuiXeqdyoS | 15.04.2026 22:14 |
| andris_brauns | @CardinalisRavus Rēķinu vakar apēda grāmatvede. | 15.04.2026 17:54 |
| andris_brauns | @Heinrih5 Tos rēķinus grāmatveži vakar apēda uzdzerot kefīru, gtemošanas veicināšanai. Neatradīsiet. | 15.04.2026 13:42 |
| andris_brauns | @KBlumberga @VKontrole @Brivibas36 @Jauna_Vienotiba @EvikaSilina @prokuratura_LV @KNABinforme Beidziet māžoties. To rēķinu valsts kanceleja jau apēda vakar. | 15.04.2026 13:35 |
| AgnijaAgnijita | @olgadragileva Lūdzu, lūdzu, man arī nav nekāda prieka no pieauguša cilvēka klausīties "suns apēda mājasdarbu" līmeņa stāstus. | 15.04.2026 11:27 |
| karliks | @novaduzinas @realNepareizais Ļoti labs piemērs.
Šitā vienam cilvēkam no radu loka tagad pašvaldība riktē jaunu īres līgumu (gan jau ārā neliks, bet nosacījumi jau citi), jo pareizajā laikā nenoprivatizēja, sertifikātus pārdeva un "apēda". | 14.04.2026 23:17 |
| 3sunces | @ApsiteKarlsson Vistas buljons klāt garšai. Gaļu zvēriņi apēda.... ???? | 11.04.2026 14:27 |
| Lightofthedawn3 | @Lato_Lapsa Nu vienu apēda, zini kā agrāk, kad bēga no gulagiem Sibīrijā vienu ņēma līdzi, lai apēstu. Galu galā kādam tam atšķirība 3 vai 4.
Es vairāk gribētu, lai viņi stāstīstu patiesību par notiekošo pie mums, bet tā ir utopija... | 10.04.2026 20:59 |
| garamgajejs | @renatelz ceturto apēda. | 10.04.2026 20:22 |
| fruldis | @zemledus Mitens? Pirmajā spēlē no 14 metieniem apēda 4 ripas? Pret Austrijas lejasgala komandu spēlētājiem.
Šis sastāvs kopumā bija ļoti švaks. Priecājamies, ka šīs ir rezerves nevis PČ sastāvs. Labi ka spēlējām pret Austriešiem - vismaz nesarāva mūs gabalos. | 10.04.2026 20:05 |
| karlwithanl | Vecis Kaķītim garšīgi atnesa, Kaķītis garšīgi apēda. https://t.co/dehG9lzWj6 | 09.04.2026 10:24 |
| Baicis | @GundegaFelicity Mūsējā -mitelšnaucers- reiz uzkāpa uz bufetes (nezinām kā izdevās) un apēda gandrīz visu Merci kastīti. Drusku iekreņķējos, vetārsts teica, ka, ja līdz rītam viss ok, tad būs labi. Staigāja ūdeni dzerdama un vēma ārā peļķītes, bet no rīta bija moža, gatava dzīvei un ēdienam. | 08.04.2026 23:24 |
| say_liliom | @GundegaFelicity Olu apēda tas, kurš neizskatās vainīgs. Mortijs? | 07.04.2026 20:15 |
| ZinatnieceZaara | @Krista_Shepherd Mums,5min laikā,vārnas apēda 6 vārītas olas un vienu kinderolu. Tika slēptas pagalmā ???? | 05.04.2026 20:11 |
| Guganr2 | @Iniveta @Zaklina2022 @AivarsOzo Ainārs apēda kaut ko no Viktora ???? | 05.04.2026 16:30 |
| Iniveta | @AivarsOzo Viktors apēda Aināru? | 05.04.2026 09:52 |
| Snowtales | @MTarlaps Pārējo apēda rijīgie ļaudis. | 04.04.2026 15:26 |
| Jeezlouees | @dittuminati Kādreiz bija suns apēda mājasdarbu, tagad ir kaķis pārgrieza vēnas. | 02.04.2026 09:42 |
| n_karklinz | @Gustavs08507091 @ProBono_Latvia @Tiesibsargs_LV @KarinaPalkova Premjerei e-pastu suns apēda. Nav droši. | 06.03.2026 07:58 |
| martinskritins | viņš var iet dzīvot savā korporācijā un nekad neatgriezties... visas manas kanēļmaizītes. visas apēda. | 05.03.2026 14:08 |
| dzeina | Kas tas par 💩?
Varētu padomāt, ka romu valoda Latvijā būtu tā lingvistiskā problēma, kas veicina sabiedrības šķelšanos. Varēja tad jau iet līdz galam, kāpēc otrs džeks nerunāja krieviski?
Simptomātiski, ka abās valodās tik nevainīgais vārdiņš "davai". Kaunu brokastīs apēdāt? | 04.03.2026 18:49 |
| cepum_s | Ikreiz, kad sunītis nograuž savu kaulu, skatos uz viņu un domāju, ka skuju pierādīs, ka tā nebija viņa, kas apēda pastnieku.*
*Neviens pastnieks nav cietis. | 04.03.2026 14:19 |
| Guganr2 | @say_liliom Bija vairākas😊Sieva pati gardi apēda. Man ar kartupeļu pankūkām nav labas attiecības 🤣🤣🤣 | 03.03.2026 19:08 |
| normunds_k | "Suns apēda dienasgrāmatu/mājasdarbu" modernā versija no #stabilāģēnija. | 02.03.2026 13:09 |
| Lasmons | @happynorelle_ Es lasīju, ka ja nav nekādas specifiskas problēmas, tad var dot senioru barību un var nedot. Šaibam jau laikam uzsvars uz diētisko barību.
Nopirku kaut kad saviem senioriem senioru barību. To barību apēda 6gadīgie juniori. | 01.03.2026 09:25 |
| EditeJurjane | @san_poki @3sunces Var gan. Grāfs izgājušos Z-svētkos no augļu trauka apēda 4 hurmas, bet apelsīni palika uz grīdas. Tiem viltīgi piešķīruši līdzīgu krāsu kā hurmām. | 26.02.2026 16:34 |
| AstrologiLv | Kopumā baidīties un uztraukties par nākotni ir normāli. Galu galā ģenētiski izdzīvojuši nevis bezbailīgākie un stiprākie, bet piesardzīgākie. Tie, kas pa mežu klejoja un apēda visas sarkanās un melnās odziņas un sēnītes, atstiepa kājas. :) BET.... Drosmīgs jeb bezbailīgs varēja būt arī, ja bija zināšanas. Savukārt bailīgs bez zināšanām ir jau uz neirotiska paranoiķa pusi.
Dabiski, ka sievietēm būt piesardzīgākām ir dabiskāk (daudz iemeslu, bet | 26.02.2026 15:22 |
| saatciane | @papardella @AndrisKulbergs @evita_purina Dehumanizējot bērnu.. ko, viņš viņu apēda, vai? | 24.02.2026 17:52 |
| NeilaKrave | @anita_mmd @NeredzamaGaisma @Kniipa2 Tajā ziemā stirnas pa tīro apēda lielo, rudenī sabērto un lapām apsegto ābolu kaudzi, kas domātu lēnā garā izbarot govīm. Redzot, ka stirnas sākušas kasīt vaļā ( burtiski 3-4m no mājas), atstājām viņām. Vairāki gadi pagāja, kamēr populācija atjaunojās. | 23.02.2026 18:54 |
| 6Atrium | @goldiijs Precīzs novērojums! Jums gan ir izskaidrojums- vārīto mēli apēda. Kivjiem katru reizi jādomā, ko samelos. | 21.02.2026 19:52 |
| ErlateJolanta | @jenuufa @AlisonFisk Kapu figūras.Kolimas kultūrā (R Meksika, ap 200. g. p.m.ē. – 200. g. m.ē.) kailie Meksikas suņi bija svarīga daļa no upurēšanas un bēru rituāliem: tos upurēja (nogalināja), apēda svinīgās ceremonijās (piemēram, bēru mielastos), un pēc tam apglabāja kopā ar mirušo šahtas kapos. | 20.02.2026 22:55 |
| juris_8 | Priekš tik slinkiem ļautiņiem ir tāda lieta kā mākslīgā intelekta darbinātas telefona aplikācijas - nobildē un telefons sarēķina.
Jā, pavisam labi ir, ja zini vismaz kopējo apēdamā svaru (jā, vajag virtuves svarus vai vismaz apskatīties uz iepakojuma, cik daudz ēd), jo ar to (apēsto lielumu noteikšanas) bieži vien ir problēmas.
Overall - vnk jāzina, ka 1 olā ir ap 6 gramiem olbaltumvielu, 100 gramos gaļas (jebkuras) ir ap 22-24 grami proteīna | 19.02.2026 22:14 |
| cepum_s | @the_real_sandis Pusdienās apēdām atlikušo boloņas mērci un vakariņās bija veikala saldētais hačapuri. | 18.02.2026 23:02 |
| koshi_peleeks | @LinesHappylines @FejaMeja Es jau tieši par to.
Apēdam sēklas kartupeļus un pēc tam brīnāmies, kāpēc, darot visu to pašu, ko parasti, rezultāts (dzimstība, emigrācija) ir tikpat sūdīgs kā parasti. | 18.02.2026 22:04 |
| fineside420 | @MelnaasBuras @UlvisBrozhe Lielākā daļa nevelk trasi.
Mēs saņēmām pretī nokaitinātu un "apceltu" Dānijas izlasi.
Palasi, ko rakstīja pirms spēles.
@UlvisBrozhe zaudējumam atvēlēja vienu rindkopu. Kas it kā loģiski.
Apēdām 3 ripas startā. Vītoliņs apēda? Mums derēja tikai uzvara.
Ko nesaprast? | 17.02.2026 15:11 |
| VallixYeah | Tikko aligators apēda pensionētu amerikāņu sievieti - bagātnieci. 🤣😱 | 16.02.2026 18:37 |
| henrijavergs | @realNepareizais Mja...un vēl iespēja,ka viņu apēda. 😐😐😐 | 15.02.2026 23:00 |
| EmilsBenders | @toms_salmins Man labāk patīk senie ģermāņi. 9.g. pēc Kristus viņi Teitoburgas mežā romiešus apēda.
Un sava vadoņa Armīnija vārdā nosauca to Bīlefeldes futbolklubu, kur Uldriķis juniors tagad spēlē.. https://t.co/U3pLK6aGRh | 14.02.2026 23:05 |
| TikaiKas | @Gromuls Varbūt nevis aizmirsa, bet apēda 😁 | 14.02.2026 11:37 |
| n_karklinz | @RihardsKols @KaijaSkujina @StepanenkoJulij @poznaks Jā, jā, suns apēda mājasdarbu ! | 13.02.2026 13:35 |
| Maksimilianrus | @LapinsGirts Es tev pastāstīšu. Kad Krievijas karaspēks izgāja no Bučas, tajos rajonos kāds ukraiņu puisis (blogeris) ieradās tur, ielīda tankā, atrada tur cilvēka kaulu ar gaļu, aizveda mājās, uzcepа uz ugunskura un apēda. Tikai viņš bija muļķis un nezināja, ka tas bija ukraiņu karavīrs 🤡 | 12.02.2026 20:57 |
| energodata | @Litaunieks @Elina_Treija Nu tad 2000 kWh uz māju no kurām 500 kWh ikdienai, Daikins apēda 1500 kWh. | 12.02.2026 11:58 |
| digitalpastor77 | @Iewash Viņus apēda Holivudā! | 11.02.2026 22:52 |
| IngaDreimane | Amerikas twitterī cepiens par marihuānu. Šeit precīzs viedoklis, kuru diezgan ignorē LV diskusijā, jo tas paredz soļus, ko darīt, bet pie mums nedara.
Vēl pirms 10 gadiem šo sakot, mūsu vietējie aizstāvji bez sāls apēda.
Jāsaka, ka pēdējos 7 gados LV diskusijā parādās progress. | 11.02.2026 07:31 |
| JolantaKublins1 | @kukseriks melnos roboti neaizstās,par to esmu droša,es redzēju kā DĀfrikā/Rodēzijā melnie aizstāja baltos fermerus,tas ilga līdz nākošai ražai,jo melnie nesaprata,kā to vajag kopt,novākt,nogādāt tirdzniecībā,galvenais pārdot!Viss palika atmatā,bet privātos safari nokāva dzīvniekus un apēda | 10.02.2026 14:44 |
| silabriede | @katrinailjinska Mans korgiju kucēns savulaik spēlējās ar kolrābi. Mīļa rotaļlieta bija, laikam jau pats atrada un izvēlējās. Ripināja pa istabu, pamazām arī sagrauza un apēda. | 08.02.2026 15:49 |
| Agy_1988 | @kripaz Tur apēda zirgu! | 07.02.2026 22:58 |
| LaurisBergs | @MagnusCarlsen ievietoja šajā manā pasaulē jo citās pasaulēs iepriekšējās dzīvēs viņš apēda savu sievu, bērnu, māti un tēvu un izpildīja NLO līdera testu. Bija vienošanās ka ja viņš izpildīs to testu viņš spēs šeit dzīvot un tāpat ir ar daudziem citiem, kas šeit dzīvo arī Latvijā tiem tāpat netika iedota iespēja šeit šajā pasaulē dzīvot tiem bija jāizpilda ļoti ļauni nozieguma testi kā to izdarīja Elvis Merzļikins, Artūrs Silovs utml. Tas Magnus | 07.02.2026 12:37 |
| hrabisk | @Braze_Baiba @Arlietas Viņi bija sarkanie latvieši.
Vieni sarkanie cilvēkēdāji apēda sarkanos pamuļķa klaunus | 05.02.2026 21:54 |
| Brafijs1 | @transhumaanists @DienvidZiemelis @Kriptons1753911 ... Apaugļot ar saviem gēniem oēc iespējas vairāk sieviešu. Dabiski ka kādai arī šīberis aizbrauca pa to baru. Viena it kā mēģinājusi pamest salu peldot. To varbūt arī haizivis apēda | 05.02.2026 13:05 |
| GuntaLeona | Hosams zāļu naudu apēda Emirātos... | 05.02.2026 08:50 |
| brafijs3 | @ragadegmess @AZvejsalnieks Paldies NA, ar kuru iniciatīvu gan tika ieviesti šādi pēdējā laika pretdemokrātiski noteikumi! Vienmēr viņi visu sačakarē, kam tiek klāt! Šoreiz "apēda" savējo. Vienu no savām lokomotīvēm. Nožēlojami klauni jūs esat! 👺 | 04.02.2026 01:44 |
| GenaGenadijs | @Artha_Joyti @n_karklinz jā, viņu vispirms žāvēja alkšņa malkas dūmos, pēc tam apēda ar majonēzi. | 31.01.2026 22:30 |
| KasparsH | @thearmi @krizdabz Viņš kamēr pildījās apēda vēl vismaz 10€, tāpēc sausais atlikums ir papists laiks un nervi. Cena teorētiski ir tāpati. https://t.co/XHPZufbhWs | 31.01.2026 11:49 |
| mellenjlaaciz | @jenuufa Nē, iekšu izspieda un to arī apēda. 🙈 Bet Eucerin ir labs sastāvs, A un E vitamīni, Cienīgs kungs būs vesels! | 30.01.2026 11:06 |
| FreimaneInga | @IvarsAuzins Katru gadu nākot ziemai grauzēji ievācas ēkās. Izlieku indi. Ierobežojas, jaunus grauzumus neredz. Taču šogad visu laiku ierodas jauni un jauni. Pirtī apēda vecās veļas ziepes, piecus gadus neaiztika. | 30.01.2026 08:38 |
| didzisdejus | Ģeniāla kompetence - nevar nosaukt 4 stacijas.
Valdes priekšsēdētājs kā nesekmīgs skolnieks, kuram kaķis apēda klasesbiedra špikeri.
krievu valodā ir vārds, kas sākas ar H burtu, bet turpinās ar ...ujeju. | 28.01.2026 17:00 |
| rolis_g | @Justme93907933 @DavisVilums Ar pagasta zemes grāmatu teorētiski pietika. BET "labi izdarīts darbs" noteikti prasījās pēc korekcijām, kuras var dot tik vietējie Jūdasi. To, ka vietējiem bij teikšana tak parāda Kauliņtēva precedents-NEVIENS izvestais. Zemesgrāmatu skrīveris apēda?? | 20.01.2026 14:01 |
| TomsTulle | @krizdabz Cik km tas siltums apēda? 100% ka klekšķinātāji jau tagad nobraukuši vairāk kā tas tosteris jebkad nobrauks, bet tie nobraukto vēl dubultos 🤣 | 20.01.2026 10:04 |
| Rendija | @anita_mmd @dziedava Manā ciemā stirnas tā nav darījušas. Citgad apēda etiķkokus. Un rozes. Bet par šādām tūjām ir dzirdēts, ka cilvēki saka, viņiem tās no sniega tādas. Izsutušas... 😄, gandrīz arī ticēju, jo ko nu es zinu par svešām tūjām, kas viņiem tur notiek. | 18.01.2026 15:08 |
| Argo60313195 | @ALarins 01/01/2001 bāze abiem 100 un abiem ir saliktie procenti - top profiņa P2L vidēji pelnījis 7.696% gadā, bet Inflācija apēda 6.95%. Ļoti mazs pārsvars pār inflāciju. Pietiktu, ka par 2025 būtu 0% nopelnījis un profa kopējais 25 gadu rezultāts būtu identisks inflācijai šajos gados. | 18.01.2026 14:39 |
| Rendija | Trīs(+2) stirnas. Man apēda mazītiņu tūju. Kaimiņiem lielās. Zemnieka rapsim jautri iet. Zaķu arī pilns. Sāk darbināt doma, kur pazuduši vilki? Ja mūsu paku kāds nobliezis, kādēļ neienāk sveši(viens neskaitās). Lūši ir, bet zaķus neizmedī kā citgad. Kaut kāda nesaprotama ballīte! https://t.co/8aXg1IK7il | 18.01.2026 14:10 |
| Murr_berg | @MjvVeide @ainarsbr11 Savā laikā kādas franču aktrises vīrs dziedāja, ka aborigēni kļūdījās. Gribēja apēst kuģa koku, bet apēda Kuku. | 18.01.2026 12:55 |
| vigants | Bija sens stāsts par kaķi, kas izvilka putniņu no mēsliem, nomazgāja... un tad apēda. Morāle - ne visi glābēji ir draugi. Skumji, ka demokrātijā tas ir iespējams. | 17.01.2026 19:44 |
| AndzejMic | @Ant_LV @GalaxyJudge @strelka_b @EdijsKlaisis Ļoti atkarīgs ko ēd.
Uz piparu ēšanas čempionātiem ieteica iepriekš ēst banānus, pupiņas utt., tad seku nav, taču reiz ar @KrisjaLV apēdām challenge burgeri un kopš tā laika vairs sacensībās nepiedalos, jo bija bail iet uz tualeti - abi domājām, ka nodedzināsim podus :D | 17.01.2026 09:21 |
| Jurchixx69 | @elittesport Visas apēda?🤣 | 17.01.2026 00:41 |