| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| nukamtovajag | Bišku pasaules gala sajūta. Nopirku cepumu paku un visu arī apēdu. | 03.06.2026 21:48 |
| saabish_ | @Hiena_N @Tom_Niem tbf es tikko apēdu mini čipsu paku ar mārrutku garšu, vot tie bija asi, bet ne līdz asarām ???? deguns gan tek kā no krāna ???? | 02.06.2026 17:41 |
| saabish_ | @Hiena_N @Tom_Niem wow un man likās. ka es asu neturu ????
vienreiz darbā paņēmu pusdienām spicy chicken tenders, kuriem beidzās display time, apēdu pusi no viena gabaliņa un man tecēja asaras, cik ass bija ???? | 02.06.2026 17:40 |
| AivarsVilks | @S_v_e_t_i_k81 Man mājas praktiski nekad nav maizes, un nevis principa pēc, bet kaut kā neaiziet- parasti neapēdu un izmetu. Ja uznāk vēlme, pats pannā ātri uzcepu- sanāk tāda blīva, garoza no abām pusēm, un nenormāli garšīga. Esmu cepis arī priekš kotletēm, ja slinkums iet uz veikalu. | 01.06.2026 01:04 |
| galda_lampa | Aukstās zupas festivāls šogad nepatika. Jaunā norises vieta pie tilta nebija tik cute kā iepriekšèjos divus gadus vecpilsētā. Bet vismaz apēdu Druvā ražotu saldējumu esot Viļņā. https://t.co/r3ZOfzvUAZ | 31.05.2026 00:51 |
| Wanna_BeChef | @maastea @Murr_berg @NeredzamaGaisma Kāds sakars "Vēsmai" ar dzērājbērniem? Labāk apēdu 2 "Vēsmas" nekā 1 "Zīlīti" vafelē. | 29.05.2026 22:31 |
| B_Inga | @the_real_sandis Es jau apēdu savu komplektu. ???? | 28.05.2026 21:41 |
| Naiad_Ni | Nopērku šo un izlasu ārā to vienu gabaliņu ķiploku un apēdu. https://t.co/RmL3bQ3STs | 26.05.2026 19:44 |
| BaigaisKekss | @atihomirovs Es vienreiz apēdu vairāk! | 21.05.2026 14:05 |
| Muhtars55 | @jnsorange @juris_8 Un šis pat nerunājot par lieko svaru kuru man solīja jau uz 30 gadu vecumu, bet kuru tā arī neesmu sagaidījis jo vienkārši kustoties patērēju tikpat enerģijas cik apēdu. Un ne es sportists ne man treneris, ja neskaita fizioterapeitu kas risina darba atstātās sekas. | 20.05.2026 11:48 |
| sekspresis | @B_Inga @zvejnieka_dels Dāma pacentās,
Rīsi, mērce, zivs un arī salātus apēdu | 17.05.2026 21:29 |
| sekspresis | @zvejnieka_dels @B_Inga Nez, finišēju pirms 11, un ap 13 ēdu normālu porciju. Nebija baigā apetīte, bet apēdu visu ko deva. Tas kā kuru reizi man, pēc maratona ir bijis, ka tikai vakarā ēdu | 17.05.2026 20:34 |
| zvejnieka_dels | @karlyxbay @OlgaZa_ Paldies. Max ap 1:40:00, uz to jāiet. Man teica, ņem 1 želeju un tad ap 14km trasē dos un paņemsi vēl vienu. Bet es pat neredzēju, kur dod. Savējo apēdu ap 8km un jutu, ka beigās tomēr pietrūkst viena. | 17.05.2026 19:58 |
| NormalsUsername | @LuizeMsn Es smuki pie galdiņa kafiju padzēru, maizītes apēdu un vēl kolēģi sagaidīju ???? | 17.05.2026 16:39 |
| BalandaLV | @ZinatnieceZaara Es ēdu praktiski visu. To, ko neapēdu, atdodu vīram. Tāpēc tas nozīmē, ka es ēdu visu. | 14.05.2026 15:31 |
| juris_8 | @ZinatnieceZaara Nu, es arī... Jau vēls lielai ēšanai + tikko biezpienu apēdu. | 13.05.2026 21:13 |
| VVilcane88549 | @viuksmp Labāk ģimenes loceklis nevis audzēju un apēdu. Pelnu naudu ar līķiem. | 13.05.2026 12:51 |
| nekas2020 | @Lilavas2002 @san_poki Es katru dienu apēdu 3-4 kruasānus. Dažreiz gribās brutālu rupmaizi ar dassu un pipariem. | 13.05.2026 09:45 |
| Kornelija_zk | @GalaxyJudge Es jau pusdienās apēdu sparģeļus. Tirgū nopirku tiiiik labus. Labu ēstrgribu???? | 10.05.2026 19:56 |
| juris_8 | @B_Inga Alerģiju nav, bet ja apēdu vairāk nekā pāris, paliek nelaba dūša.
Zemeņu "mākslīgā" garša, kas ir visādos saldējumos utml. gan tādu efektu nerada. | 09.05.2026 10:21 |
| elina_shh | @ApsiteKarlsson Es tieši apēdu pēdējās fermas olas, man tagad skumji, ka uz to galu drīz nebraukšu ???? | 08.05.2026 07:41 |
| elina_shh | Palasu ziņas par karu, palasu ziņas par vīrusu, apēdu trešo šokolādīti, jo nu yolo. | 07.05.2026 17:03 |
| jaberzins_lv | @mcdworld_info Ja es apēdu veselu šašlika iesmu, bet 50 cilvēki vienādi sadalot kopā apēdis 40 iesmus, es apēdišu vairāk šašlika neka katrs no tiem 50 cilvēkiem | 04.05.2026 17:07 |
| RW_MacBoat | @SirupsP Traks var palikt. Es apēdu 400g liellopa dienā un vēl kādas 6 olas, buljonu utt. ???????????? | 04.05.2026 07:50 |
| juris_8 | Šodien ir Starptautiskā preses brīvības diena.
Es ko?
Ai, labi, pateicu presei "Brīvi! Šodien bez vingrošanas" un apēdu bubļegumu saldējumu. https://t.co/wwYX8slDm2 | 03.05.2026 20:19 |
| KasparsFunts | Sētas lakšu plantācija rīta saulē. Kā eju gredztīklu apgaitā, tā dažas lapiņas apēdu. https://t.co/eGJDwAepjJ | 02.05.2026 07:07 |
| JurisRubergs | @BSmildzina .. ir izvēle ne tikai kur doties bet arī ko pirkt. Piemēram: es ieeju picērijā, pasūtu picu un apēdu to. Ja es esmu ar auto, es izrēķinu ka pica līdz mājām neatdzisīs, un paņemu vēl 4 gab - sievai un saviem sīčiem. Ja esi ar trolejbusu vai velo - šādi lēmumi nenāk. Bizness nīkst. | 01.05.2026 15:39 |
| sku_dra | dažreiz es esmu slikta meitene un apēdu makaronus. es ļoti apskaužu tos, kas šo dievu ēdienu drīkst ēst! | 30.04.2026 01:07 |
| Madarmara | @Kaspars09 @S_v_e_t_i_k81 Man reiz uzdāvināja sacukurojušās konfektes, kurām viss pildījums bija uzsūcies. Nekas- apēdu. | 29.04.2026 13:53 |
| baidekalna | @yorchix_ @saatciane @Uzturlidzekli Es par savām tiesām nemaz nesākšu. Gandrīz pārvērtos par slepkavu. Acīmredzot- problēma ir ne tikai cilvēkos, bet ari tiesās. Lai arī es tur apēdu Jaunupu bez sāls par viņa privāti teiktajām lietām- tas pēdējais Daces raksts par ģimenes tiesām bija tīri labs. | 28.04.2026 20:00 |
| ZaliteVesma | @MasterYodaMB Es visu apēdu, bildes nava???? | 25.04.2026 18:14 |
| Madarmara | @anita_mmd @jenuufa @KasparsZ2 @ltvzinas Man arī palaimējās, bet daudzi paziņas joprojām dzīvokļus īrē.
Vispār tēta sertifikātus es arī "apēdu". Vecāku dzīvoklim pietika ar mammas sertifikātiem. | 24.04.2026 00:25 |
| NeilaKrave | @nukamtovajag Saprātīgā vecumā nav mēģināts, bet bērnībā, jā, kad apēdu 2-3 paciņas balto ripu, ir gadījies. | 22.04.2026 14:03 |
| ApsiteKarlsson | Tiesā mazo vampīriņu.
-Vai tu tēti un mammu apēdi?
Vampīriņš raud: Jā, apēdu!
-Un vecētiņu ar vecmāmiņu arī tu apēdi?
Vampīriņš raud vēl gaužāk: Jā, apēdu.
-Vai tu zini, kas tu tagad esi?
Vampīriņš raud aizgūtnēm: Bārenītis!!! | 21.04.2026 21:47 |
| B_Inga | @3sunces Es laikam šo vairs nedrīkstu ēst. ???? Uz atlaidēm tikai tik lēti, bet pagāšnedēļ nopirku, neapēdu. Gan jau kait kir piemaisišu. Vakar vēl ēdu. ???? https://t.co/Oz0VadsLNa | 17.04.2026 15:38 |
| DienvidZiemelis | @DavidsZalans Zalāna kungs. Gandrīz jau to ēsmu apēdu. | 13.04.2026 20:09 |
| nekas2020 | @Ljipa Pazīstu cilvēkus, kad nevar aizmigt, ja nav svaigi pierijušies. Ja es ko apēdu 3 stundas pirms gulētiešanas, tad ir pakaļā viss. Katram savs. | 09.04.2026 08:49 |
| KasparsH | Ja es pieceltos no rīta kā Tramps:
Saģērbju kaķi. Ielieku veļasmašīnā kafijas automātu. Aizvedu sievu uz dārziņu, Noparkoju mašīnu baznīcā. Nopērku bruņurupuci un ievācos dzīvot viņa mājā. Apēdu paciņu ar lakricu. Nopērku Bitkoinu. | 08.04.2026 20:55 |
| paliepa | @EdijsKlaisis Mans cilvēks :))) es apēdu ap 100 mēnesī un man ir līdzīgs jautājums :D | 05.04.2026 10:44 |
| nukamtovajag | @enibasenibas Tikai tāpēc, ka par daudz apēdu :D citādi tik tālu neietu, citādi būtu tikai pastaiga. | 04.04.2026 09:53 |
| EdijsKlaisis | Šorīt dzerot kafiju aizdomājos - es gadā apēdu kā minimums 730 olas. Varbūt man vajag turēt vienu vistu?
???? | 04.04.2026 07:26 |
| armandsbrants | @dzeina Atkarīgs, kas bērnudārzniekam garšo. Mēs pirms 100 gadiem ar pusotrgadīgo meitu Briselē paņēmām mīdijas sev un bērnam vistu, jo, nu, bērns... Es toreiz pats to vistu apēdu un vairs nekad šādu kļūdu nepieļāvu. :)) | 02.04.2026 21:35 |
| zigajeva_s | @jzigajev @RimiLatvija Pusi no Tavam olām apēdu es ???????? | 02.04.2026 08:52 |
| ValdisEglitis | @juris_8 Es savu auzu putriņu jau apēdu! | 01.03.2026 10:18 |
| br_susanna876 | @IlonaKoskina @Umatnieks Tad darām pēc principa - vispirms apēdu savus 20 eur un tad apēdu Annas 20 eur, kas izlēma neizņemt savus 20 eur? Ir skaidrs, ka pēc tam šie izņēmēji lamās LV kā neizdevušos valsti, Brēmanis un viņa bērni lēkās apkārt pieprasot Brēmaņa trūkstošos 20 eur utt. | 25.02.2026 22:37 |
| Gosu_Pepe | @instant_mk Par saldumiem man tas pats. Pāris reizes gadā sagribas un tad apēdu divas Milkas.
Bet gaumes tiešām ir dažādas. Kad mamma bija slimnīcā paprasija lai atvēdu vienkārši vārītus burkānus un puķukāpostus bez sāls tikai ar olīveļļu. Nesaprotu kā to var ēst, bet viņa sajūsmā 😀 | 25.02.2026 22:02 |
| f_arnis | @0808Iveta @jenuufa Bārdain anekdot-Čigāns sūdzās kaimiņam:es izvāru olas, apēdu, bet bērni dikti izlepuši, negrib ēst olzup(ūden, kur olas vārījās)😉 | 22.02.2026 13:54 |
| ZinatnieceZaara | Tiek dots starts gavēnim :
Bez saldumiem un bez gaļas līdz 02.04. 😂
Jā,vakar apēdu Snickers,trīs ..
Veiksmi 🙏🏼🥹😆 | 18.02.2026 07:32 |
| goldkgs | @homesick_breath tas šokolādes krēms ir galvenais iemesls, kapec vinu apedu 🤤🤤🤤 | 17.02.2026 18:02 |
| Gaidis_Kukulis | Uz autobusiem jau tā trūkst šoferu, bet valdība izdomā - ai pohuj drāzīsim viņus par to, ka iedzēra kefīru, apēdu magoņbulciņu un vētrasputnu. | 15.02.2026 19:36 |
| Dadzh | @d_value Apēdu 14 kūku. | 14.02.2026 20:39 |
| VallixYeah | Sinepes un citus produktus burciņās iesaka apēst apm. 7 dienu laikā no atvēršanas brīža. Es nevaru iedomāties nevienu, kurš nedēļas laikā varētu apēst 400g burku ar sinepēm. Bez tam, tām nekas slikts vairs nevar notikt ledusskapī dažos mēnešos. Tur tā skābe visu dzīvo ir apēdusi. | 13.02.2026 05:51 |
| AndzejMic | Ilgi klusēju, jo negribēju, lai visu apēd pirms manis, taču Brīvības/Stabu stūrī ir ļoti forša vieta "Peetri Pizza".
Dienas piedāvājums (līdz 17.00) tikai 5€, katru dienu vismaz 3 picas un arī pastas par šo cenu.
Pirmoreiz ar "Peetri pizza" iepazinos Tallinā, bet nu jau viņi ir atnākuši šeit.
Retā picērija, kur apēdu arī picas maliņu.
Apkalpošana arī jauka.
Visu cieņu!
#AndžejsĒd | 12.02.2026 17:38 |
| labaisdama | Es duša apēdu annoying orange, vins tagad ir rip | 11.02.2026 23:26 |
| JeanneDielman_ | Apēdu cigoriņu saldējumu un priecājos par šo. https://t.co/CzSVhkUQEl | 09.02.2026 21:44 |
| Vilks_Vienacis | @katrinailjinska Šodien vienu apēdu.
Mīļākais uzgraužamdārzenis! | 08.02.2026 17:23 |
| ZinatnieceZaara | @LatvietiitisNO @BalandaLV Nav! Apēdu brokastīs 😁 https://t.co/bKlJyMfFJZ | 07.02.2026 21:05 |
| zvejnieka_dels | @LatvietiitisNO @EdijsKlaisis Es vedu, bet pa ceļam netīšām pats apēdu. Edijs iztiks, tā pat ir resns. | 07.02.2026 11:59 |
| dittuminati | Dzīvesbiedris prom trīs dienas. Protams, ka pirmajā dienā apēdu 2 siermaizes, otrajā čipsu paku pašā vakarā un tikko ēdu pastu ar sāli no katla. Normāli. | 06.02.2026 00:44 |
| toms_salmins | Lai arī daudz kam nepiekrītu, ko Masks dara, katru reizi "taščos" no video, kur Starships ceļas gaisā.
Lai saprastu izmērus - tā ir diezgan precīzi Pēterbaznīca, kas paceļas kosmosā un (ja sanāk) nolaiž pirmo pakāpi atpakaļ uz zemes laikā kamēr es apēdu saldējumu.
Vienkārši wau | 31.01.2026 23:44 |
| BalandaLV | @Rozaa543 @NeilaKrave Esmu regulāra kastītēs licēja. Baigi atstrādāts, ko un kā es apēdu. | 31.01.2026 16:24 |
| MagnaLunaCarta | @Twitediens @AndrisZalitisAZ @evihusz99810 Nemuldies! Es neko neapēdu🙈🫢es tak teicu, ka Rimi man sačakarēja kartupeļu salātus🙄 | 30.01.2026 20:24 |
| zapliize | Nevar teikt, ka man garšoja, bet es apēdu tāpat. | 30.01.2026 17:54 |
| toadbeauty | @Thunder_Owl Ak vai! Bet man likās, ka par kotletēm. Jau sacepu un apēdu. Būs vien jāiet siermaizes ēst. | 19.01.2026 20:59 |
| CalvinHilfiger1 | @krizdabz @OzoVita Es šodien mājas atradu vecu tomātu. Bija normāls, apēdu. Bet tad es padomāju, ka bomzis pie manas Maksimas dabūja svarīgākus tomātus, kuriem tajā dienā bija beidzies termiņš. Saproti, ko es gribu teikt? Tā var gadīties, bet meitenes izvēlas veiksminiekus ar mašīnu un (!) naudu! | 18.01.2026 20:59 |
| Bildes2021 | @katrinailjinska tā tam arī jābūt, apēdu ap 10 olas nedēļā | 18.01.2026 12:37 |