| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| VinilaValdis | Dronu buss Čugujuvas dronistiem! Ļoti nepieciešams, lai piegādātu krievu okupantiem brokastīs ugunīgos “eklērus” ! Te video no Dronu Dimas - kaķēniem ir laba apetīte, redzams, strādājis nopietni.)) Foto no Vairas FB konta. Palīdzi palīdzēt! Konts komentāros!???????????????????? https://t.co/eSV7fBjCXD | 02.06.2026 22:57 |
| Tom_Niem | Dzirdot vien ēdienu “Piena dārzeņu zupa ar mazsālītu siļķi” un apetīte pati par sevi pazūd… | 01.06.2026 11:50 |
| ltvzinas | "Apetīte aug ēdot, ekspektācijas bija daudz lielākas, bet tagad šis būs jāsagremo," par sāpīgo zaudējumu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā sacīja Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis.
#LatvijaSkatāsHokeju https://t.co/9Cenk4ecZ7 | 29.05.2026 00:01 |
| snurosnare | @martinskritins Man ekstraģēja gudrības zobu un pēc tam sāpju dēļ baigi nebija apetītes, bet ēst drīkstēja arī cietāku ēdienu. Iesaku buljonu | 27.05.2026 13:14 |
| IevaLine | Pēdējā laikā takšos trāpās mūsu vietējie šoferīši. Apjautājos, kā sokas ar “Boltu”. Apetīte rodas ēdot. Manuprāt, nav īsti normāli, ka monopolistam ļauj saņemt 30%, bet šoferiem no atlikušās daļas jāmaksā nodokļi, amortizācija utt. @KPgovLV uz adresētajām vēstulēm nereaģējot… | 25.05.2026 07:43 |
| transhumaanists | @Janis8578943573 Algas palielina, atbildību samazina.
Iznākumā palielinās bezpriģels un Latvija arvien ātrāk iet bankrota virzienā.
Apetīte rodas ēdot. | 23.05.2026 19:07 |
| zvejnieka_dels | @ZinatnieceZaara Es uzstādīju savu PB un noskrēju zem 1:45:00, bet pietrūka 30 sekundes līdz 999.vietai, tāpēc bija škrobe ???? nebija apetīte. Pazaudēju ap 3kg svētdien. Vakar gan 1kg atguvu, jo tikai atstāku ēst. Svētdien vispār negribējās, vēmiens nāca. | 19.05.2026 21:17 |
| sekspresis | @zvejnieka_dels @B_Inga Nez, finišēju pirms 11, un ap 13 ēdu normālu porciju. Nebija baigā apetīte, bet apēdu visu ko deva. Tas kā kuru reizi man, pēc maratona ir bijis, ka tikai vakarā ēdu | 17.05.2026 20:34 |
| LatvietisParas1 | @tasaspasaule2 Apetīte rodas ēdot (raušot)! | 16.05.2026 20:49 |
| kerpstate | @kripaz Zan,nu tu neko nejēdz,man Rū spalva spīd,ārā nekrīt,apetīte laba,ēdu garneles tur ar esot kāda eļļa klāt,kam man vēl papildus zivju eļļu,to tev jālieto. | 15.05.2026 17:43 |
| GatisBrediks | @purina_dace @kasmaresku Ir vēl viena "tautas gudrība" - apetīte aug ēdot. Ir jābūt pagalam aklam vai stulbam, lai ticētu, ka Putinam pietiktu ar Ukrainas austrumiem... Vai pat ar visu Ukrainu... | 04.05.2026 13:41 |
| AndraKaupe | @0cenzuras @purina_dace Mierīga dzīve, ļaujot, lai nelietim "apetīte rodas ēdot", nav iespējama. Ar ļaunumu ir jācīnās, un mūsu reģionā nav lielāka ļaunuma par krieviju! | 04.05.2026 12:30 |
| AlienInLV | @_emma_karkls_ @Lato_Lapsa Ejot uz mežu var ekipēties ar mednieku veikalos noperkamo lieljaudas pipara gāzi. Nu…lācis ir viens no retajiem, kurš savu upuri apēd dzīvu. Nekas labs. Bet, ja lācis atnāks uz haļavno bufeti pie Lato, tad būs bufete un īpašniekam grūti “deficīta” laiki, jo tur apetīte ir liela | 03.05.2026 22:20 |
| hmm_pff | Apetīte rodas ēdot. | 29.04.2026 07:46 |
| puarolv | KATRĪNA IĻJINSKA. Apetīte rodas ēdot: Siliņa VIP zāles lidostās izmantojusi arī tad, kad noteikumi to vēl skaidri neļāva, bet pārkāpumus saskaņoja ar VK direktoru https://t.co/klUy5nrnwe via @puarolv https://t.co/BRNbk1F2kP | 24.04.2026 08:45 |
| dzimmijs13 | @mazputns @cosmix Nē. Ja krievi okupēs Ukrainu, ja krievi iznīcinās ukraiņus - tad gan karš neizbēgami atnāks mūsu mājās.
Agresoriem apetīte pieaug ēdot.
Tieši tik vienkārši! | 18.04.2026 16:04 |
| MartasTante | Apetīte aug ēdot. | 16.04.2026 13:56 |
| IvarsAuzins | @Broks "apetīte aug ēdot"
Amatpersonas pieņēmušās svarā, uzblīdušas pakāpeniski.
Šobrīd šis viss izskatās pēc ciniskas izrēķināšanās, izmantojot valsts resursus, tādā krievijas stilā.
Jācer, ka JV pati iešaus sev galvā ar šo procesu-cilvēki tomēr redz un saprot, kas ir kas. | 15.04.2026 08:03 |
| Kurmisart | @RigasDome Apetīte rodas ēdot, puse Rīgas jau sačakarēta. No kura departamenta nāk šīs idejas? Gribas zināt par kuriem smadzeņu invalīdiem "balsot" vēlēšanās! | 11.04.2026 10:42 |
| aisiss | @girtsgg @KBlumentals @saliktengriba @kr_klavins @MKossovics Stāvvietas nav par peļņu pilsētai, un tām nav jābūt par naudas ieguves avotu daļai auto braucēju. Mērķis ir īslaicīga stāvēšana, un vienmēr brīva vieta. Bet apetīte aug ēdot. Nodokļu atlaide, valsts atbalsts pērkot, lētāka lietošana. Ko vēl? | 06.04.2026 14:49 |
| Brafijs1 | @piersmorgan Neesi tik naivs un neblamējies! Ieguglē "Lielās Izraēlas" (Greater Israel) koncepcija. Un neaizmirsti neapgāžamo patiesību ko ilustrē teiciens ka "apetīte rodas ēdot" ☝️ | 06.03.2026 00:31 |
| Elina_Treija | @katrinailjinska @SatoriLV @Lato_Lapsa Bet taisnība, ka daudziem NVO apetīte augusi ēdot un pie arvien bagātāk uzklāta galda, rezultāti (gan jau tādi ir) izmaksā arvien dārgāk un nesamērīgi pret to, ko ar šiem līdzekļiem varētu panākt patiešām
visvairāk atbalstāmajiem | 04.03.2026 19:39 |
| brafijs3 | @detlavsarturs @AnceAV Pašus Irānas vadītājus neapraudāsim. Bet likumības visai operācijai nulle! Tas uztrauc.☝️Apetīte rodas ēdot. Īpaši teroristiskajai Izraēlai. ASV nestāv šobrīd tālu savās izpausmēs no Izraēlas. | 01.03.2026 13:48 |
| _skabarga | Laikam sanāk pusdienas, jo brokastis ēdu ap 11 🫥 biju treniņā, apetīte zvērīga, tāpēc prieks, ka par šodienas pusdienām padomāju jau vakar. Krāsnī cepti dārzeņi ar gaļas bumbām tomātos (tītars+liellops+cūka).
Klāt grieķu jogurta ķiploku mērcīte https://t.co/ks7qm9uTX9 | 23.02.2026 16:14 |
| astrelita123 | @vilnisliepins @thearmi Cik es zinu, tad nenoņem gan. Emocionālās ēšanas apstākļos cilvēki ēd arī tad, kad nav apetītes un no ēšanas jau ir slikta dūša. Ar visu ozempic var turpināt ēst. | 09.02.2026 17:33 |
| vilnisliepins | @thearmi @astrelita123 Kā darbojas Ozempic? Tas samazina apetīti hormonālā līmenī. Un pēkšņi tie bezrakstura slinkie resnuļi kļūst tievi, jo viņiem samazinājās apetīte. Ne raksturs, ne dzīvesveids, ne garšo ēst nemainījās. Vnk cilvēki ir dažādi, šis ir izejas punkts jebkurai normālai diskusijai. | 09.02.2026 17:02 |
| IPrusis | @Gaumigais_joks @RedWhiteRedLV @ValtsJeeLV Kamēr Tramps nav iebrucis Grenlandē. Nav nekādas garantijas ka T. gribēs vēl ko sagrābt - draugs Putins netraucēs. Apetīte rodas ēdot. | 19.01.2026 16:01 |
| KasparsZ2 | @ErtMerty @instant_mk Un apetīte augot ēdot! Nu,gan jau sakārtos to lietu...pētijumu es domāju,un gan jau arī Maijai tiks:) | 18.01.2026 16:36 |