| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| partijaMMN | Ēriks Pucens par Latvijas lauksaimniekiem.
Lauksaimnieki - kā uzņēmēji, ir varoņi, jo riskē ar saviem ģimenes budžetiem, lai apgādātu cilvēkus ar sava darba augļiem. Tā vietā, lai valsts pienācīgi viņiem pateiktos, tiek radīti nelabvēlīgi darbības apstākļi. https://t.co/ScDfwHYCao | 24.05.2026 20:24 |
| jarinovska | @akirstei Ceļapīteru izslēdza no frakcijas, jo viņš skaļi aizstāvēja saglabāt samazināto PVN Latvijai raksturīgiem dārzeņiem un augļiem un iesniedza tādu priekšlikumu? Vispār Ceļapītera kungs ir diezgan skaļš. Piemērs. https://t.co/vs3FG6fX0M | 22.05.2026 12:16 |
| dagnis16 | Vakar apritēja gads, kā neēdu saldumus (šokolādes un končas). Cukuru uzņemu no augļiem un dārzeņiem. | 21.05.2026 21:09 |
| verumgalium | @RautaLinda Teica, lai izvairāmies no sarkanajiem augļiem un dārzeņiem, un visa kas var pastiprināt reakciju vaskulīta gadījumā.
Rīt iesim pie ģimenes ārstes jautāšu arī tur. ???? | 20.05.2026 14:40 |
| HLeitholds | @JanisIesalnieks @AndisKudors Ne tu viens tā domā un es savu viedokli izteicu. Un nav atšķirība starp diviem iepuvušiem augļiem - ābolu un bumbieri, kas sapūdē tajā pašā groziņā esošos labos augļus. Kā vieni, tā otri ir trad. vērt. (ko Nac. apv. it kā aizstāv) grāvēji. | 17.05.2026 08:51 |
| Richijs13 | @AnsisPupols Tirgū kūltūras telpa. Nu ok. Tad pēc svaigiem augļiem/dārzeņiem un gaļas man doties uz Dailes tejāteri vai pa taisno uz operu????? | 11.05.2026 09:17 |
| GintsJaudzems | @KasparsKalninsh Par augļiem un dārzeņiem piekrītu. Jebkam ar iepakojumu jēdzīgāk būtu prasīt izcelsmi norādīt uz iepakojuma redzamā veidā, nevis prasīt to norādīt uz cenu zīmēm. | 05.05.2026 23:32 |
| KasparsKalninsh | @GintsJaudzems Uz augļiem un dārzeņiem reti kad ir norādīta izcelsmes valsts. Tāpēc ir labi, ka norādīts uz cenu zīmes.
Ne visi ražotāji nodrošina normāli salasāmu tekstu uz produkta.
Ja ir kaste, tad uz tās var atrast ar ko auglis apstrādāts pēc novākšanas un no kuras valsts atvests. | 05.05.2026 22:58 |
| ChiuljuPussala | @ValtsDalbins @vienpate @Artillerry Ja tu ēd svaigus augļus un dārzeņus, tad tu dari tiem pāri.
Ja negribi darītvpāri augļiem un dārzeņiem, tad tev ir jāēd sapuvuši augļi un dārzeņi. | 30.04.2026 14:55 |
| io7246 | Nu sakiet, lūdzu, kas tas ir. Tirguu 4 galdi atsevišķi ar dārzeņiem un augļiem. Visur vienāds sortiments. Kaa saku pirkties pie viena, taa tūlīt aiz manis rinda! Vienmēr! Nu kad tas beigsies? Juutos vainīga,ka shamiem jāgaida! | 30.04.2026 13:30 |
| lakidzha | skaists svētdienas rīts, uztaisu putru ar augļiem, kas var būt labāks, tik kafijas pietrūkst
tad samalta kafija tika nejauši iegāzta putras bļodā ???????????? citu augļu man vairs nav, eju atpakaļ gulēt, besī | 26.04.2026 07:04 |
| Gaumigais_joks | @krizdabz @gatisgribusts Daudz ātrāk tad jāaizliedz cukurs un kafija! Nemaz nerunājot par augļiem un dārzeņiem! https://t.co/i2t5xpwRDT | 23.04.2026 08:14 |
| lakidzha | @nukamtovajag biežāk jāēd un āda pieradīs? man tā mēdz būt ar citrusaugļiem, ja neesmu ēdusi mēnešus 3-4 | 22.04.2026 11:36 |
| KristaIrbeASK | @TuttyFruity2268 @katrinailjinska Maximā mazāk novērots, Raimī ir bieži pie ogām, dārzeņiem, augļiem, un ne nocenotajiem, cenas ļoti augstas. | 17.04.2026 18:47 |
| Prusis | @lsmlv Tāpat kā no 5% uz 12% samazināto PVN likmi augļiem, ogām un dārzeņiem plāno saglabāt līdz 2028. gada beigām. | 09.04.2026 20:37 |
| cybercannibal | Nākamajā dienā griežam paku vaļā, paspaidām, palocām un mūsu deserts ir pakas formā, griežam nost, cik nu gribas apēst un baudām.
Viegls, interesants un super lēts deserts.
Var pasniegt ar augļiem un/vai pabērt šokolādi klāt.
Labu apetīti! https://t.co/rBoKxb7nFq | 09.04.2026 08:53 |
| AndraKaupe | @Kaspars09 @IvarsLipskis @FoodUnion Tio plombīrs parasti bijis etalons tiem, kuri kombinē saldējumu ar kakao, putukrējumu, balzāmu, augļiem vai ogām, ievārījumu utt. Un, jā - tiem, kuriem kafija ar saldējumu ir normālas brokastis, nevis miniatūrs ūdeņains našķis. | 08.04.2026 22:02 |
| Vgriezece | @ViktorsValainis @Rajevskis Virspeļņas nod. samaksāsim mēs, jo tirgotāji to ieliks cenā vēl pirms jūs pieņemsiet likumu. Tas ir tikpat stulbi, kā samazināt akcīzi. LV tirg-jiem ir alkatības nezūdamības likums- lai cik nesamazinātu kādu nodokli (augļiem, dārzeņiem, degvielai), viss paliek tirg. kabatās. | 08.04.2026 18:57 |
| Ekselents | @ilmarmors Līdzīgi ar nodokļu atlaidēm Latvijā pārtikas precēm - augļiem un dārzeņiem. Cenu kritums bija 2x mazāks nekā samazinātais nodoklis. Pēc tam atkāpa atpakaļ un pārsnidza ar pilnu sparu. | 05.03.2026 23:08 |
| Dzholanta | @AnnanizlE Nekas baigi unikāls nav, bet riktīgi apnika regulāri sapūties vēders - rītā pirms kafijas utt. silta/karsta ūdens glāze (pirms tam dzēru vēsu) ar šad tad citrona šķēlīti, gandrīz izslēgts gāzēts ūdens/dzērieni, mazāk našķu, cukura, ko aizvietoju ar augļiem, dārzeņiem, vakaros.. | 05.03.2026 19:11 |
| cybercannibal | Paldies @RimiLatvija par sadarbību.
LAIMES RATS TURPINĀS!
Līdz 2. martam reizi dienā var uzgriezt kādu super atlaidi augļiem un dārzeņiem.
Ieskaties: https://t.co/voyQ1EECw0
Kad atlaide laimēta – jātipina uz Rimčiku vai e-veikalu un jāaktivizē kupons (var arī APP). https://t.co/Ogqcbrwsa6 | 26.02.2026 08:54 |
| cybercannibal | Paldies @RimiLatvija par sadarbību.
LAIMES RATS IR ATGRIEZIES!
Līdz 2. martam reizi dienā var uzgriezt kādu lielisku atlaidi augļiem un dārzeņiem.
Ieskaties: https://t.co/A6OQMVfYnx
Kad atlaide laimēta – jātipina uz Rimčiku vai e-veikalu un jāaktivizē kupons (var arī APP). https://t.co/WFDQFw2khA | 19.02.2026 08:37 |
| andrisandris17 | @H_AbuMeri Aizmirsi kurš tos 0.75 eiro ieviesa ?? Kretīnisma virsotne,tas pats kas "samazināt " pvn augļiem un dārzeņiem no 5 uz 12 %,nav ilgi vairs kad paši rīsiet šos sasniegumus ! | 17.02.2026 17:32 |
| Jenotsons | @realNepareizais Es parasti sametu grozos/ratos tās papīra tūtas, kas mums te paredzētas augļiem/dārzeņiem (lv tās vairāk pie maizēm). Nekad neizmantoju standziņas, visus sveramos un gabalproduktus ņemu ar rokām (tās man tīrākas par tām stangām). Pēc veikala rokas mazgāt! | 14.02.2026 15:53 |
| lindahaka | Laimēju Lidl loterijā uztrāpīt uz to “pārāk labs,lai izmestu” maisiņu,kopumā 2€ par 3kg augļiem/dārzeņiem grēks sūdzēties,vienīgais baklažāns un cukini patrāpījās tik bēdīga stāvokļa,ka nezinu,vai ir vispār vērts kaut ko gatavot,mēģinot sabalansēt taupību un cieņu pret sevi | 09.02.2026 18:01 |
| ainissprogis | @vmakarovs Ārā pie augļiem un dārzeņiem tikai retais ir bez treniņbiksēm | 07.02.2026 21:43 |
| Draakula | Ja @RimiLatvija taisa akciju uz augļiem vai dārzeņiem, tad tas vairums gadījumos nozīmē, ka viņi ir slikti. Pēdējā laika novērojums. Esmu ieberzies, ar tomātiem, mandarīniem, brokuļiem un tikko arī ar āboliem, kuri vizuāli ir smuki bet iekšā realitātē veci. Tā lūk... | 04.02.2026 15:31 |
| cepum_s | @anciitej @dzeina Kartupeļus zem izlietnes, nav izcilākā vieta (par siltu), bet kā ir, ir. Tomāti pie augļiem uz palodzes groziņā, pārējie ledusskapī (augļu atvilktnē). | 01.02.2026 21:56 |
| Annita_tut | @NeilaKrave Es dodu līdzi līdzīgu kasti ar sviestmaizi + dārzeņiem. Un mazo kastīti ar cepumiņu + kādu saldumu vai augļiem.
Dažreiz aizdomājos, kāpēc pati bērnībā to neņēmu (nebija pieņemts varbūt), tāpēc skolas gadi bija vienmēr ar izsalkuma sajūtu. | 01.02.2026 13:08 |
| kate_ir_te | @almasmamma Man gatavošana nav problēma, es tāpat visu taisu, bet man sanāk nepraktiski, jo bērnam jātaisa viss papildus un tāpat man nav nekas pret labiem augļiem un ogām, dārzeņiem (lasi: man pārāk patīk cept kūkas 😆) | 28.01.2026 14:21 |