| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| realaGrutniecba | @signegorbane Man daži nometnieki pirmo reizi kolrābi redzēja :) bet vàrdu sakot - visu laiku stāv pieejama plate ar dārzeņiem, augļiem un siera nūjiņām.
Launagā populārs smūtijs: piens un saldētas (iepirktas vairumā) vai svaigas ogas.
Vēl man tumbočkā stāv popkorns & kukurūzas nūjiņas. https://t.co/yVGFaMLWCB | 03.06.2026 14:59 |
| Sarmite_Kolate | @signegorbane Aukstā zupa, viltotie tīteņi, rīsi ar vistas gabaliņiem un dārzeņiem vienā pannā (tāda risoto-plova interpretācija) | 02.06.2026 22:49 |
| JazepsPoskus | @AgneseBee @UldisGelins Par piedalīšanos dzīvē pieaugušajiem medaļas neizsniedz. Ir kaut kāda standarta latiņa, kuru tomēr vajag noturēt, lai visi nekļūstam par dārzeņiem, kuriem iziešana no istabas ir sasniegums dzīvē. | 02.06.2026 22:13 |
| Ineta__ | @Dadzh @nukamtovajag Visu nosaka garšīga mērce pie dārzeņiem. Tad i brokoļus ēd. | 02.06.2026 16:25 |
| Dadzh | @nukamtovajag Kas no dārzeņiem varētu būt tik garšīgs? Iesaki. | 01.06.2026 18:51 |
| SlidenaisV | @juris_8 Tas nemaina pamatprincipu, ka vajag kaloriju deficītu, bet izrādās, ka macro nav pats svarīgākais, ir ļoti svarīgi ēst patiešām labi. Jāspiež uz dārzeņiem, fermentētiem produktiem un kefīru / probiotikām un tad tas kļūs vieglāk. | 01.06.2026 15:04 |
| RKrumin | @IljaKozins @austsaule Tāpēc, ka tev rodas šāds jautājums!
Un tas nozīmē, ka tā saucamais "multikulturālisms" čakarē smadzeni cilvēkiem ar jau tā nestabilu psihi, padarot tos par disfunkcionāliem un situāciju saprast nespējīgiem dārzeņiem. | 30.05.2026 22:33 |
| AlienInLV | @poznaks @gatismu @ViktorsValainis @MStakis iemācījušies lietas. Bet ok, ko tur daudz. Neviens jau neliek cerības uz Briseles dārzeņiem. Saņem algu, pakrati dūrīti uz Krieviju, paspied podziņas, kuras baroni liek paspaidīt un baudi dzīvi. | 28.05.2026 23:13 |
| splinters21 | @karlisknauss Viņus vienā vārdā sauc par - dārzeņiem. | 26.05.2026 02:31 |
| jarinovska | @akirstei Ceļapīteru izslēdza no frakcijas, jo viņš skaļi aizstāvēja saglabāt samazināto PVN Latvijai raksturīgiem dārzeņiem un augļiem un iesniedza tādu priekšlikumu? Vispār Ceļapītera kungs ir diezgan skaļš. Piemērs. https://t.co/vs3FG6fX0M | 22.05.2026 12:16 |
| dagnis16 | Vakar apritēja gads, kā neēdu saldumus (šokolādes un končas). Cukuru uzņemu no augļiem un dārzeņiem. | 21.05.2026 21:09 |
| verumgalium | @RautaLinda Teica, lai izvairāmies no sarkanajiem augļiem un dārzeņiem, un visa kas var pastiprināt reakciju vaskulīta gadījumā.
Rīt iesim pie ģimenes ārstes jautāšu arī tur. ???? | 20.05.2026 14:40 |
| tvitermaniaks2 | @SarmteDze Jā, šis ne tik daudz par dārzeņiem, cik par valodas zināšanām. Es parasti sajaucu jicama ar rutabaga :) | 19.05.2026 13:09 |
| ZinatnieceZaara | @MKradzina Maigaaaaa,es tikko paēdu lapu salātus ar pesto un dārzeņiem! Man šo nevajag redzēt ???? | 16.05.2026 20:42 |
| armagedons2 | @JanisVitenbergs Ir viss skaidrs par tiem dārzeņiem, kuri ir "pret".
Bet kas tās par amēbām, kuras atturas paši savā zemē nobalsot? | 15.05.2026 09:15 |
| Jnis_mechanic | @LadLatvija Par vistām un dārzeņiem EU dod naudu vai nedod, līdz šim nav dots necik. Sūda Europas Savienība. Pat govis nav kur nopirkt. | 14.05.2026 19:00 |
| cybercannibal | Karsējam pannu ļoti karstu un apcepam gaļu zeltaini brūnu.
Kad gaļa apcepusies, pievienojam to mūsu dārzeņiem, liekam klāt arī sinepes, tomātu pastu, sāli, piparus un lejam iekšā miestiņu.
Sautējam uz lēnas uguns kādas 1-2 stundas, kamēr gaļa ļoti mīksta.
Gatavs! https://t.co/wiGIrIXxKL | 14.05.2026 08:43 |
| Richijs13 | @AnsisPupols Tirgū kūltūras telpa. Nu ok. Tad pēc svaigiem augļiem/dārzeņiem un gaļas man doties uz Dailes tejāteri vai pa taisno uz operu????? | 11.05.2026 09:17 |
| KasparsH | @krusts @sencis_ Ja runa ir par dārzeņiem, kas grib ņemt ārā, tad viņi vidēji ir tie kas nodokļus nav maksājuši vispār. Viņiem tur ir max 3-5k€, no kuriem samaksās -25%, un pēc 10gadi kad būs jāiet pensijā nevarēs rēķinus samaksāt, jo 2. līmenis sastāda 40% no kopējās pensijas. | 10.05.2026 09:55 |
| Zmeycharauski | Centrāltirgū ir cik, kādi 50 galdiņi, kur tirgo ogas un augļus? Un visos produkcija ir identiska. Un liekas, ka tā pati produkcija arī lielveikalos pie durvīm kur “lauku labumu galdiņš”. Pie tam ar dārzeņiem liekas, ka tas pats. Interesanti kurš tas ir, kam tas viss pieder? | 07.05.2026 15:00 |
| GintsJaudzems | @KasparsKalninsh Par augļiem un dārzeņiem piekrītu. Jebkam ar iepakojumu jēdzīgāk būtu prasīt izcelsmi norādīt uz iepakojuma redzamā veidā, nevis prasīt to norādīt uz cenu zīmēm. | 05.05.2026 23:32 |
| KasparsKalninsh | @GintsJaudzems Uz augļiem un dārzeņiem reti kad ir norādīta izcelsmes valsts. Tāpēc ir labi, ka norādīts uz cenu zīmes.
Ne visi ražotāji nodrošina normāli salasāmu tekstu uz produkta.
Ja ir kaste, tad uz tās var atrast ar ko auglis apstrādāts pēc novākšanas un no kuras valsts atvests. | 05.05.2026 22:58 |
| djarvils | @AnitaDreika @Lato_Lapsa @PietiekPortals @Pasts_lv Kad ļaudis pārstās brīnīties, ka ierindas melnstrādniekam ir pajāt?!
Tādi kadri lielveikalā novelk ar pirkstu dirsas caurumā un tad savu mīlestību nodod dārzeņiem.
Dzīvo te daži biroja ļaudis savā paralēlajā realitātē un neapjauš... | 05.05.2026 22:55 |
| romtijs | @evita_purina @MStakis Kaut šo neieviestu. Iepirkšanās klātienē kļūs daudz ilgāka, jo būs jāpēta sīkdruka uz produktiem. Ar dārzeņiem, gaļu vēl sliktāk. Kas tur sarežģīts? Nosaukums, cena un valsts ir veikala datubāzē, reģistrējot produktu to ievada vienreiz, un pēc tam jālabo/jāmaina vien cena.. | 02.05.2026 00:56 |
| ChiuljuPussala | @ValtsDalbins @vienpate @Artillerry Ja tu ēd svaigus augļus un dārzeņus, tad tu dari tiem pāri.
Ja negribi darītvpāri augļiem un dārzeņiem, tad tev ir jāēd sapuvuši augļi un dārzeņi. | 30.04.2026 14:55 |
| io7246 | Nu sakiet, lūdzu, kas tas ir. Tirguu 4 galdi atsevišķi ar dārzeņiem un augļiem. Visur vienāds sortiments. Kaa saku pirkties pie viena, taa tūlīt aiz manis rinda! Vienmēr! Nu kad tas beigsies? Juutos vainīga,ka shamiem jāgaida! | 30.04.2026 13:30 |
| DienaLv | Citrusaugļu, zaļas zāles un ziedu nianses ļoti labi sader ar pavasari, tāpēc siltajām maija sākuma pēcpusdienām iesaku izvēlēties "Sauvignon Blanc". Šis aromātiskais baltvīns piestāv svaigiem salātiem, dārzeņiem un vieglām maltītēm
https://t.co/MxilFdXddf | 30.04.2026 13:15 |
| splinters21 | @woroblyudok @sidsloth261949 Tieši tā! To vērts atkārtot visiem krievu dārzeņiem, kas nemāk Valsts valodā, kurā tie dzīvo! | 29.04.2026 17:16 |
| mazdarzinu | @murzemax Jā, domāju, ka tās pašas. Man tā ar dillēm, gadu no gada, siltumnīcā notiek.
Tā patīk sīkziedu, kad zied dārzā, starp dārzeņiem. Un sīkie ziedi lietū neizmirkst, nesāk pūt rudenī. Ak, un tā rūgtā smarža....???? | 28.04.2026 19:20 |
| DienvidZiemelis | @karlisknauss Nē, viņš sēdēs pie ekrāna, lupīs brainrot un visādu deģenerātu sūdu, ko šim baros tie paši algoritmi, kas amerikāņu sīkos ir padarījuši par resniem dārzeņiem, un varēs spēlēties ar latviešu progresīvo ieviestajiem nēģeriem un kebabiem. Izcils plāns, Kārli. Malacis. | 28.04.2026 02:11 |
| knipinska | @olimpietis2 @nukamtovajag A nu es neeju uz rimi pēc bulkām, man ir bijis aplauziens ar parastu maizi, dārzeņiem utt. | 24.04.2026 10:49 |
| Gaumigais_joks | @krizdabz @gatisgribusts Daudz ātrāk tad jāaizliedz cukurs un kafija! Nemaz nerunājot par augļiem un dārzeņiem! https://t.co/i2t5xpwRDT | 23.04.2026 08:14 |
| AgnijaAgnijita | @Madarmara @martinsketners Nu, tam, ka nepērk beramo melno tēju es tici ????
Dārzeņiem vienkārši plānprātīgas cenas, no tiem daudzi atsakās pirmajiem, nemaz nebrīnos, ka neved | 22.04.2026 20:52 |
| Chapis | Tas ir daudz vienkāršāk, nekā liekas. Kad ieej ritmā, tad faktiski gatavojies ēst tieši to, ko sirds kāro. Piemēram, tu tās ~20 stundas izturi, bet sevi palutini ar kaut ko īpašu – buratu ar dārzeņiem vai kaut ko citu, ko tiešām gribas. Nav ēšana ēšanas pēc. Bet tas, kas mani parasti vienmēr sit laukā, ir komandējumi un ceļojumi (jo viesnīcās ir brokastis) un dažādas vakariņas, kurās dažkārt jāpiedalās..brokastis, tad tur man ir 2000kcal+ | 20.04.2026 17:29 |
| jnsorange | @iammaltipoo @dzeina Interesanti kā ir ar dārzeņiem uc.. pēc tā ko atved vai paņem uz vietas - izskats utt.. | 20.04.2026 15:46 |
| CalvinHilfiger1 | @knipinska Bet kas ar mums pašiem? Nav risks, ka ar šādiem "mīkstinātājiem" mēs paši paliksim par dārzeņiem? Ziemeļu skarbums un viss, kas mūs dara spēcīgus vairs nav cieņā. | 19.04.2026 22:43 |
| KristaIrbeASK | @TuttyFruity2268 @katrinailjinska Maximā mazāk novērots, Raimī ir bieži pie ogām, dārzeņiem, augļiem, un ne nocenotajiem, cenas ļoti augstas. | 17.04.2026 18:47 |
| RimiLatvija | Ko likt uz grila šajā nedēļas nogalē? ????
Izmēģini trīs marinādes vistas gaļai – plūmju barbekjū ar vieglu saldumu, pētersīļu svaigumam un jogurta ar kariju maigai garšai.
Blakus neaizmirsti arī par grilētiem dārzeņiem – paprika, cukīni, baklažāni vai kukurūza būs ideāls papildinājums. | 17.04.2026 09:51 |
| Ant_LV | @Samuraja_celjs @Driafre Par sarkano kāpostu paklanos atsevišķi — viens no maniem mīļākajiem dārzeņiem. | 12.04.2026 22:13 |
| jautaprovince | @Mikipele6 @kr_klavins Kam NA vajag tos 1-2%? Lai opozīcijā būtu par 2-3 dārzeņiem vairāk? To ko šajā Saeimā NA neizdara nākamajā var neizdarīt arī ar mazāku skaitu bikšu deldētāju. | 11.04.2026 00:37 |
| Prusis | @lsmlv Tāpat kā no 5% uz 12% samazināto PVN likmi augļiem, ogām un dārzeņiem plāno saglabāt līdz 2028. gada beigām. | 09.04.2026 20:37 |
| Vgriezece | @ViktorsValainis @Rajevskis Virspeļņas nod. samaksāsim mēs, jo tirgotāji to ieliks cenā vēl pirms jūs pieņemsiet likumu. Tas ir tikpat stulbi, kā samazināt akcīzi. LV tirg-jiem ir alkatības nezūdamības likums- lai cik nesamazinātu kādu nodokli (augļiem, dārzeņiem, degvielai), viss paliek tirg. kabatās. | 08.04.2026 18:57 |
| Ast8tnieks | @karlisknauss @VSmiltena Tie, ar kuriem sanāk ik pa laikam komunicēt, dzird manu nostāju skaļi un skaidri. Tikai jēga diskutēt ar tādiem nav - neiešu pārrakt visu internetu lai pāris dārzeņiem pierādītu, ka zeme ir apaļa. | 07.04.2026 04:06 |
| Ekselents | @ilmarmors Līdzīgi ar nodokļu atlaidēm Latvijā pārtikas precēm - augļiem un dārzeņiem. Cenu kritums bija 2x mazāks nekā samazinātais nodoklis. Pēc tam atkāpa atpakaļ un pārsnidza ar pilnu sparu. | 05.03.2026 23:08 |
| EditeJurjane | @nekas2020 Bij kādreiz foršs aņuks, kur latviete ar krievieti tiesā tikās ar tulka palīdzību. Sākumu aizmirsu, bet beigas - tiesnesis jautā, kā jūs atlīdzināsiet cietušanai? Atbild - hren ja jei dam. Tulks saka - viņa jums atlīdzinās ar dārzeņiem. | 05.03.2026 19:54 |
| Dzholanta | @AnnanizlE Nekas baigi unikāls nav, bet riktīgi apnika regulāri sapūties vēders - rītā pirms kafijas utt. silta/karsta ūdens glāze (pirms tam dzēru vēsu) ar šad tad citrona šķēlīti, gandrīz izslēgts gāzēts ūdens/dzērieni, mazāk našķu, cukura, ko aizvietoju ar augļiem, dārzeņiem, vakaros.. | 05.03.2026 19:11 |
| MasterYodaMB | @ZinatnieceZaara Cik ilgi ir tas gavēnis? Cik man vēl jāmocās bez dārzeņiem ? 🤭 | 05.03.2026 16:56 |
| Prusis | @Flegmanis Pirms diakutēt par planetāra mēroga problēmam, vajag atcerēties, ka esat pilsonis valstij, ko vada amatpersonas, kuras miljardu netšķir no miljona, ir ministri, kas noprot pat telefonā no summas izrēķināt 21%, bet dārzeņiem cenas pazemināja no 5% uz 12%. | 05.03.2026 12:40 |
| Snowtales | Vakariņās bija ķirbju-ingvera biezzupa ar ķiploku sviestā apceptiem "jūras mošķiem" un wokā aprautiem dārzeņiem. https://t.co/STdmFsxg9z | 05.03.2026 10:00 |
| cybercannibal | Starp citu, šonedēļ Rimčikā izcilas cenas dārzeņiem un arī mango, ņemot 2 gab, par abiem maksā tikai 1.49 €.
Mocarella Formagia, ņemot 2 gab, tikai 0.99 €/gab, bet apelsīni sulai Lane 3.49 € par 1.5 kg.
Kā jau minēju – Rimčiks ir Gudra Izvēle.
Ejam tālāk – karbonāde! https://t.co/R7JkrcQ9Uh | 05.03.2026 08:37 |
| lasilvportals | Ko darīt ar līkajiem un greizajiem dārzeņiem, ja pircējiem parasti vajag tos skaistākos? Zīmola “Prosvego” radītāji Ozoliņu ģimene, sadarbojoties ar bioloģiskajām zemnieku saimniecībām, atrada kādu risinājumu. Septiņos uzņēmējdarbības gados viņu radīto produktu klāsts ir plašs, un tos iecienījuši ļaudis, kas novērtē veselīgu un bioloģisku pārtiku. https://t.co/5N1TomAZKO | 05.03.2026 08:01 |
| dravnieks | @Madarmara "First in, first out" ir noliktavu labā prakse, bet laikam dārzeņiem automātiski to nevajadzētu piemērot :) | 04.03.2026 21:01 |
| RimiLatvija | Salāti ar grilētu sieru un dārzeņiem: https://t.co/73DO54tpYY | 04.03.2026 15:02 |
| inese_putniece | Pa nedēļu savākušās fiksās strādnieku vakariņas.
Kartupeļu biezenis & asie vistu spārniņi ar sarkano burkānu salātiem.
Kuskuss ar dārzeņiem & tītara kotletes ar zāli (zaļajiem salātiem).
Zaļo zirnīšu biezenis & pīles krūtiņa ar sparğeļiem & karamelizētiem burkāniem. https://t.co/NON1KkiAIb | 26.02.2026 22:41 |
| cybercannibal | Paldies @RimiLatvija par sadarbību.
LAIMES RATS TURPINĀS!
Līdz 2. martam reizi dienā var uzgriezt kādu super atlaidi augļiem un dārzeņiem.
Ieskaties: https://t.co/voyQ1EECw0
Kad atlaide laimēta – jātipina uz Rimčiku vai e-veikalu un jāaktivizē kupons (var arī APP). https://t.co/Ogqcbrwsa6 | 26.02.2026 08:54 |
| ZaneZilberte | Februāra svētdienas vakarā - sātīga, mazliet asa Āzijas zupa ar vistu, daudz dārzeņiem, ingveru, sarkano kariju un kokosriekstu pienu - gardi! 🥳
Ja interesē precīzāka recepte - lūdzu, droši jautājiet, brīvā brīdī uzrakstīšu! 😊 https://t.co/Ami8ljfcPw | 22.02.2026 20:58 |
| LisaAngelow | @2N_ICEBOX Pienu nedeva, bet absolūti dievināju skolu sestdienās, jo tad vienmēr pusdienās bija kāda piena zupa. Joprojām piena zupa ar dārzeņiem mīļāko zupu saraksta augšgalā 🤗 | 20.02.2026 20:21 |
| aliseo21 | @manisaucJuta Cik var tās muļķības rakstīt: Rimi kasiere dārzeņus sver pati un svari pie dārzeņiem domāti tiem, kas iepērkas ar skeneri vai telefonu! | 19.02.2026 18:02 |
| EvaFreiberga | @AnitaDreika Saprot, saprot, man vienu dienu arī RIMI veca krievu tantiņa krieviski prasīja, lai padodu saldētos dārzeņus no augšējā plaukta, es latviski atbildēju,ka nesaprotu,ko viņa saka, to pašu palūdza latviski, un labi,ka tā, citādi paliktu bez saviem dārzeņiem :D | 19.02.2026 15:04 |
| manisaucJuta | Rimi svari pie dārzeņiem “Saudzē dabu, skenē no ekrāna”
Rimi kasieri, kuri veic pārbaudi “ Kā vispār varu jums kaut ko pārbaudīt? Kāpēc jūs neprintējiet uzlīmes?”
A tad kā tagad? Nesaudzēt turpāk dabu? 😂 @RimiLatvija | 19.02.2026 11:45 |
| cybercannibal | Paldies @RimiLatvija par sadarbību.
LAIMES RATS IR ATGRIEZIES!
Līdz 2. martam reizi dienā var uzgriezt kādu lielisku atlaidi augļiem un dārzeņiem.
Ieskaties: https://t.co/A6OQMVfYnx
Kad atlaide laimēta – jātipina uz Rimčiku vai e-veikalu un jāaktivizē kupons (var arī APP). https://t.co/WFDQFw2khA | 19.02.2026 08:37 |
| ZinatnieceZaara | @Dzindzis2 Var,esmu to jau darījusi.
Aizstāt ar griķiem,rīsiem,turku zirņiem,pupiņām,dārzeņiem. Daudz salātus. | 18.02.2026 09:08 |
| MasterYodaMB | @inese_putniece @evka_25 @ZinatnieceZaara Jāatsakās no saldumiem un dārzeņiem. Jāēd tikai gaļa. 🤭 | 18.02.2026 08:39 |
| andrisandris17 | @H_AbuMeri Aizmirsi kurš tos 0.75 eiro ieviesa ?? Kretīnisma virsotne,tas pats kas "samazināt " pvn augļiem un dārzeņiem no 5 uz 12 %,nav ilgi vairs kad paši rīsiet šos sasniegumus ! | 17.02.2026 17:32 |
| saabish_ | @lindahaka da bļe, tāda sajūta, ka latvieši paši eirovīziju ne reizi nav redzējuši un katru jobanu gadu aizsūta kaut kādu sūdu. pēdējais eirovīzijas cienīgais priekšnesums bija citi zēni ar dārzeņiem un pīzdu. šitās sēru dziesmas nevienam neinteresē, pauze čurāšanai un tējas vārīšanai, ibio | 16.02.2026 14:22 |
| KristaIrbeASK | @Agy_1988 Nu salāti ar garnelēm būtu dārgi un tās garneles būtu negaršīgas salīdzinājumā ar svaigi gatavotām. Mums ir veikalos pokiji, tunča salāti ar dārzeņiem un citādi svaigie, tā ka pārspīlēts apgalvojums. | 15.02.2026 22:43 |
| Jenotsons | @realNepareizais Es parasti sametu grozos/ratos tās papīra tūtas, kas mums te paredzētas augļiem/dārzeņiem (lv tās vairāk pie maizēm). Nekad neizmantoju standziņas, visus sveramos un gabalproduktus ņemu ar rokām (tās man tīrākas par tām stangām). Pēc veikala rokas mazgāt! | 14.02.2026 15:53 |
| Zemkopibas_min | Vienkāršota tiešo maksājumu piešķiršanas kārtība lauksaimniekiem, samazinot administratīvo slogu.
Grozītas laba lauksaimniecības un vides stāvokļa standartu prasības, arī ekoshēmu atbalsta un saistītā atbalsta par dārzeņiem saņemšanas nosacījumi.
Lasi: https://t.co/3Zs8SRTZSW https://t.co/X7jp9UrIld | 10.02.2026 15:09 |
| Zemkopibas_min | Vienkāršota tiešo maksājumu piešķiršanas kārtība lauksaimniekiem, samazinot administratīvo slogu. Grozītas laba lauksaimniecības un vides stāvokļa standartu prasības, arī ekoshēmu atbalsta un saistītā atbalsta par dārzeņiem saņemšanas nosacījumi.
Vairāk: https://t.co/hURERHmAKT https://t.co/QoSeFEx012 | 10.02.2026 15:00 |
| partevzemi | Tikmēr Sahalīnas rehabilitācijas centra darbiniece nav mierā ar to, ka jābaro centra pacienti ar sapuvušiem dārzeņiem... a, kas notika?
Eu, trollēni un vates galvas šie ir tie lētie produkti no Maskavijas perifērijā esošajiem nabagiem domātajiem veikaliem, kur cenas ir mazākas :)? Moscow city, podūūmaješs! :)))) | 10.02.2026 11:04 |
| lindahaka | Laimēju Lidl loterijā uztrāpīt uz to “pārāk labs,lai izmestu” maisiņu,kopumā 2€ par 3kg augļiem/dārzeņiem grēks sūdzēties,vienīgais baklažāns un cukini patrāpījās tik bēdīga stāvokļa,ka nezinu,vai ir vispār vērts kaut ko gatavot,mēģinot sabalansēt taupību un cieņu pret sevi | 09.02.2026 18:01 |
| Kriptons1753911 | Melnajām karalienēm tas būtu attaisnojoši grupveidā piekaut šo balto dāmu, tikai un vienīgi “sliktā vārda” pielietojuma dēļ.
Mēs dzīvojam starp MK-Ultra nozombētiem dārzeņiem, kurus aktivizē vārds, kas ir sastopams katrā otrajā dziesmā. | 09.02.2026 12:32 |
| ainissprogis | @vmakarovs Ārā pie augļiem un dārzeņiem tikai retais ir bez treniņbiksēm | 07.02.2026 21:43 |
| pineconehiller | @IlzeSalna @harisonslv Jā, viens ir noklapēts lupatu lēveros. Publika ir nežēlīga, tur neko nevar darīt. Citviet nomētā ar dažāda svaiguma dārzeņiem 🤷♂️ | 06.02.2026 23:50 |
| Draakula | Ja @RimiLatvija taisa akciju uz augļiem vai dārzeņiem, tad tas vairums gadījumos nozīmē, ka viņi ir slikti. Pēdējā laika novērojums. Esmu ieberzies, ar tomātiem, mandarīniem, brokuļiem un tikko arī ar āboliem, kuri vizuāli ir smuki bet iekšā realitātē veci. Tā lūk... | 04.02.2026 15:31 |
| Annita_tut | @NeilaKrave Es dodu līdzi līdzīgu kasti ar sviestmaizi + dārzeņiem. Un mazo kastīti ar cepumiņu + kādu saldumu vai augļiem.
Dažreiz aizdomājos, kāpēc pati bērnībā to neņēmu (nebija pieņemts varbūt), tāpēc skolas gadi bija vienmēr ar izsalkuma sajūtu. | 01.02.2026 13:08 |
| cepum_s | @ZaneGaisa @realaGrutniecba @Hiena_N @Dadzh Mums viena recepte rādīta :) bet nu griķiem un saldētajiem dārzeņiem 50min ir par daudz. | 31.01.2026 21:33 |
| kate_ir_te | @almasmamma Man gatavošana nav problēma, es tāpat visu taisu, bet man sanāk nepraktiski, jo bērnam jātaisa viss papildus un tāpat man nav nekas pret labiem augļiem un ogām, dārzeņiem (lasi: man pārāk patīk cept kūkas 😆) | 28.01.2026 14:21 |
| evita_leikarte | Beidzot arī es tiku pie sava "pārāk labs, lai izmestu" Lidl 2 EUR maisiņa. Būs slinkie tīteņi un vistas kājas cepsies kopā ar dārzeņiem. Citronus lai apēd vīrs, kurš tieši saslimis. 👌🏻 https://t.co/2DeBggQDTj | 21.01.2026 12:55 |
| MGabalins | @ViktorsValainis @nralv Kāds idiots. Var, protams, solīt, ka vasarā cenas dārzeņiem samazināsies un "pavilks" uz leju kopējo grozu. TIkai kāds nopelns šitam biedram pie tā? Jeb bez viņa saule neuzlec? | 20.01.2026 15:50 |
| PuuchuksJ | @IlzeKusina @cesvainis Saprati Jāni, beidz salt Latvijā, mauc uz vietu, kur citroniem un apelsīniem ir sezona, lai vari plūkt pa taisno koka!!
Ps. Mākslīgais man saka to pašu, ko esmu dzirdējis no dažādiem pavāriem, piem, par saldētajiem dārzeņiem https://t.co/PZmqUGEa5o | 19.01.2026 19:27 |