| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| Rozaa543 | @signegorbane Es spiestu uz sautējumiem. Vai nu ar gaļas vai sardeļu piedevām. Biezākas zupas, kādas jau nu garšo. Noliktu uz galda sagrieztus, notīrītus dārzeņus, nograuzīs visu. Makaronu/kartupeļu " salātus" ar jebko, kas nu leduskapī un pieliekamajā aizķēries, dekorēt ar majonēzes režģi. | 02.06.2026 16:08 |
| anita_mmd | @signegorbane Milzu katlā vistas zupu (kaudze lētu spārniņu 1/2h uzvāras + ielaiž klimpas/nūdeles/rīsus+ zaļumi). Var taisīt lielu bļodu zaļumu (kas nu garšo)+kāda uzgriežamā (vistas) rulete+maize. To pašu ar biezpienu. Vēl var dārzeņus (kaut saldētus) lielā grāpī+kausēts siers+vistas fileja. | 02.06.2026 11:03 |
| Tom_Niem | @jenuufa @Dadzh @BalandaLV Pienu no rīta, dārzeņus pusdienās un vakarā zivi. ???? | 01.06.2026 15:10 |
| Oliniete2 | @idontlikesand9 @no_trona @instant_mk Mums viens meitēns ģimenē šitāds bija - ne augļus, ne dārzeņus. Teica, ka viņai organisms neprasa. Izauga uz makaroniem. Tagad jau liela. Redzu, ka pamazām sāk ēst dārzeņus, bet ar ogām vēl nekā neiet. | 27.05.2026 19:35 |
| cybercannibal | Sākam ar gaļas sašņikāšanu mazās strēmelītēs.
Sašņikājam arī šampinjonus, gurķus, sīpolu, ķiploku – pārāk smalki nevajag, mums viss ilgi sautēsies un sajauksies kopā.
Katlā lejam drusku eļļas un sildot pievienojam sviesta piciņu.
Šeit mēs apcepsim sēnes un dārzeņus. https://t.co/2YEYAi16Is | 14.05.2026 08:43 |
| cesvainis | @BalandaLV Ik pa laikam ingvera + medus + kurkums + citrons...tēju iedzeru, ziemā katru vakaru.
Šoziem nesaslimu, bet kkur C19 gan pielipināja darbā.
Gaidu svaigos dārzeņus/augļus. | 12.05.2026 16:38 |
| ChiuljuPussala | @ValtsDalbins @vienpate @Artillerry Ja tu ēd svaigus augļus un dārzeņus, tad tu dari tiem pāri.
Ja negribi darītvpāri augļiem un dārzeņiem, tad tev ir jāēd sapuvuši augļi un dārzeņi. | 30.04.2026 14:55 |
| Hiena_N | @Agnese_D @realaGrutniecba Jap. Man negaršo mammas frikadeļu zupa, bet garšo manējā. Viss noslēpums - es frikadeles taisu mazas un dārzeņus griežu smalki. Tas pats ar rosolu. | 26.04.2026 21:44 |
| DeffoPro | @MagnaLunaCarta Nesmukos dārzeņus nomazgā, samet pie kaulu buljona kā kālija avotu. Nav pat obligāti apēst. Pie buljona kā piedeva super vērtīgi. Es nebiju pamanījis šiem tāda tēma ir | 26.04.2026 10:04 |
| absolut_ilze | @toms_salmins @Tuksumsz Mazā platībā var ļoti efektīvi saimniekot. Un var izaudzēt daudz pārtikas. Bet intereses pēc. Mums ar vīru 4ha. Audzējam dārzeņus. Subsīdiju nav.
Jūsuprāt, cik tonnas dārzeņu mēs gadā izaudzējam? | 24.04.2026 08:24 |
| vlogs_flip | @n_karklinz @LivaLaimiga Manējie tādi bijan, un, kā iepriekš minēts, turēja govi, cūku audzēja kartupeļus, dārzeņus. | 21.04.2026 16:43 |
| Rozaa543 | @Marta_noMarta @EdijsKlaisis Es bez tās Kristīnes nebūtu iedomājusies gurķi ietīt gaļā un cept! Protams, tur varētu likt arī viskautko citu- sēnes, zaļumu sviestu, vārītu olu, kādus smalki sakapātus dārzeņus.... | 09.04.2026 21:42 |
| cybercannibal | Kaltētas sēnes var aizvietot ar svaigu šitaki.
Es vēl pievienoju ingvera pastu, bet, ja nav, vienkārši iemet pie gaļas sašņikātu ingveru.
Sākumā kaulus un dārzeņus cepenē uz 200 grādiem apdedzinām kārtīgi brūnus, ja drusku piedeg – tas pat labi.
Liekam visu katlā. https://t.co/QZQimsazd1 | 09.04.2026 08:52 |
| damadana1998 | Tikko mani un Katju aizveda vairāk nekā stundu, lai klātu galdu ???? Nu, mēs 16 cilvēki, visa komanda atnācām, ēdam ap pulksten 16:00, tāpēc mums ir cepta govs, tagad mēs palīdzēsim mammām to pagatavot, mizosim kartupeļus, dārzeņus un citas lietas, mums ir lieliska diena, mīlu ????????♥️ https://t.co/bjbjbROllR | 05.04.2026 11:51 |
| MairaDumpe | @Jenotsons @nezobis Gadiem Rīgā notiek tiešās pirkšanas kustība, kur reizi nedēļā uz noteiktu vietu zemnieki atved savus ražojumus - gan dārzeņus, gaļu, olas, piena izstrādājumus, arī mājās gatavotus dārzeņu konservus, plātsmaizes - ideāla alternatīva rimi, negribi nepērc | 04.03.2026 14:52 |
| 3sunces | Ko ēd jūsu mīluļi un kā jūtas? Manējie - gaļu ar kauliem, graudaugus, dārzeņus, augļus, zivju eļļu, kefīru, biezpienu. Veseli. Goldblūma baro ar superpuper prof. barībām, viņas mīluļi kaulus negrauž, rij vitamīnus, BAP un slimo. Vetārsta sapnis - nauda, kā pa reni! | 03.03.2026 13:18 |
| Astridamains | @vinnijs13 @nezobis @pvd_gov_lv Jo mums nevajag ne piena saimniecības, kuras Kurzemē jau ir palikušas uz 1 rokas pirkstiem saskaitāmas, ne nopērkamus Latvijas dārzeņus. Piegādi nepiedāvāt, tās te nav. Cik pats izaudzēsi, tik arī ēdīsi. Labi, ka vēl kartupeļus tirgū var nopirkt. Neefektīva saimniecība- likvidēt. | 01.03.2026 14:22 |
| lakidzha | @TomsRodz kimbapam parasti izmanto tikai dārzeņus un vai olu + sezama eļļa vai piedeva, neesmu futomaki eksperte, bet tam tieši nebūtu raksturīgi garšot pēc sezama un ir raksturīga zivs🤭 | 23.02.2026 11:29 |
| nralv | Uzņēmums, kas iedzīvotājiem piegādāja svaigus dārzeņus teju 30 gadus, beidz darbību https://t.co/Q10FimWFWX | 22.02.2026 14:50 |
| Rita_Medne | @B_Inga @ZinatnieceZaara Bet tomēr - vilkme uz kādu ēdienu ir labi? Salātus, kāpostveidīgos un sakņu dārzeņus izlaižam:) Tātad? | 21.02.2026 16:13 |
| aliseo21 | @manisaucJuta Cik var tās muļķības rakstīt: Rimi kasiere dārzeņus sver pati un svari pie dārzeņiem domāti tiem, kas iepērkas ar skeneri vai telefonu! | 19.02.2026 18:02 |
| EvaFreiberga | @AnitaDreika Saprot, saprot, man vienu dienu arī RIMI veca krievu tantiņa krieviski prasīja, lai padodu saldētos dārzeņus no augšējā plaukta, es latviski atbildēju,ka nesaprotu,ko viņa saka, to pašu palūdza latviski, un labi,ka tā, citādi paliktu bez saviem dārzeņiem :D | 19.02.2026 15:04 |
| VecakuOrg | Kopīgas vakariņas bez ekrāniem. 📺 Maltītei jābūt mierīgai – bez TV un planšetēm. 20–30 minūtes pie galda ir pietiekami. Vecāks ir mentors: ja bērns neredzēs tevi ēdam dārzeņus, viņš tos neēdīs nekad. | 16.02.2026 14:42 |
| VecakuOrg | 🧵 Tavs bērns ēd tikai "plikus" makaronus vai nagetus, bet dārzeņus pat neizskata? Tas nav untums, bet gan bioloģija un ieradumi. Uztura speciāliste Lizete Puga skaidro, kā izkļūt no šī "grāvja". Šeit būs galvenās atziņas. 👇 https://t.co/rHTso3JanW | 16.02.2026 14:42 |
| telefontubbie | @beni4a1 Nu vēl "gribu-ēst-bet-negribu-gatavot" ir sacept fišfingerus, sagriezt tos mazākos gabaliņos un iemaisīt griķos un pielikt klāt tomātu mērci vai konservētus dārzeņus ar mērci. Vai sacept sīpolus, kad zeltaini pielikt krējumu un pasutināt, sanāk sīpolu mērce. | 08.02.2026 14:06 |
| Lietussargs1 | @katrinailjinska Ēdu vegāniski, skaidrs, ka es zinu dārzeņus. Mani vienīgi kaitina kolrābju tirgošana pa vienībām, aizej uz pasapkalpošanas kasi, bet tur aparāts uzkaras, jo viens kolrābis resnāks par citu. | 08.02.2026 12:35 |
| cepum_s | @Sarmite_Kolate @Gimenes_Studija Aiz tā, ka mani bērni dārzeņus ēd tikai svaigā veidā un ābolu patēriņa dēļ plānoju augļudārza iegādi, pārmetumi, ka mani bērni ir maz grauzuši, no ortodonta likās dīvaini. Bet nu jā, žoklis šaurs abiem bērniem, man arī. | 06.02.2026 13:11 |
| PortalsSanta | Kāpēc bērni šo zupu ēd bez kurnēšanas? 🍲 Jo tajā ir viss saprotamais – sātīgs buljons, mīksta vistiņa un makaroni. Izmaksas? Ap 4 € par pilnu katlu! Galvenais knifs: vistu un dārzeņus pirms vārīšanas apcep – tas maina visu. Rec... https://t.co/EeGcb4exol | 06.02.2026 10:20 |
| mansmazaislv | Kāpēc bērni šo zupu ēd bez kurnēšanas? 🍲 Jo tajā ir viss saprotamais – sātīgs buljons, mīksta vistiņa un makaroni. Izmaksas? Ap 4 € par pilnu katlu! Galvenais knifs: vistu un dārzeņus pirms vārīšanas apcep – tas maina visu. Rec... https://t.co/HkfX2gLj0B | 06.02.2026 10:20 |
| KristaIrbeASK | @mazdarzinu Es it kā līdzīgi daru, nākamreiz izmēģināšu precīzi pēc ieteiktā laika. Vispār rīsi ne visai garšo, tie laikam man par to atriebjas:) Ceptajiem pielieku dārzeņus, soju, vusteršīras mērci, sriraču, tad varu ēst:) Vienīgie rīsi, kas tiešām garšo, ir gargraudu kopā ar savvaļas. | 03.02.2026 08:25 |
| piekusums | @dzeina Lietoju savu Ninja Foodi regulāri cepeškrāsns vietā - varu cept gan dārzeņus un gaļu, gan pīrāgus un kūkas. Ātrāk un mazāks elektrības patēriņš. Ja vajag cept uz lielās pannas, piem., picu, tad tomēr slēdzu cepeškrāsni. | 02.02.2026 17:43 |
| MagnaLunaCarta | @dzeina Gatavoju un riju dārzeņus neiedomājamos kvantumos👇🏻samet dārzeņus bļodā, samaisi ar olīveļļu, garšvielas pēc gaumes un rocības, cep 12-15 minūtes. Nu un sieru var pa virsu. Viss. Ēd. Kā jau teicu - daudz🫢 https://t.co/MLGfYCnQLZ | 01.02.2026 22:28 |
| Kruglauza_r | @dzeina Stāv uz letes, jo izmantojam bieži.
Cepam karstmaizes, gaļas, dārzeņus. Prakstiski jebko, ko ceptu cepeškrāsnī (izņemot kūkas, cepumus). Izmantojam arī ēdiena uzsildīšanai | 01.02.2026 19:19 |
| EditeJurjane | @Dadzh Nevar nemaz uz makaroniem un cīsiņiem. Nu labi 1xmēnesī var.
Pārējā laikā jābūt normālam ēdienam. Ir daudz variantu, kas nav sarežģīti.
Cāļa zupu grūti izvārīt?
Dārzeņus ar gaļas gabaliņu podiņā iešaut cepeškrāsnī?
Gulašmērci ar griķiem vai kartupeļiem?
Dārzeņu salātus sagriezt? | 31.01.2026 19:00 |
| cybercannibal | Sajaucam miltus ar ūdeni, sāli un eļļu, izmaisām un drusku pamīcām.
Ietinam plēvē un ļaujam vismaz 30 min mīklai atpūsties.
Tālāk vidēji smalki sašņikājam cūķi, kartupeļus, burkānus, ķiploku, dilli un sīpolu.
Vari pievienot dārzeņus vai gaļu pēc izvēles, kas pa rokai. https://t.co/3uGRBxICxb | 29.01.2026 09:07 |
| cybercannibal | Liekam cūķi cepties karstā pannā un tikmēr rupji sašņikājam sīpolus, sasmalcinām ķiploku un čili.
Kad gaļa ieguvusi zeltainu krāsu, beram sīpolus, ķiplokus un čili iekšā, un apcepam kopā.
Beram klāt saldētus dārzeņus, pievienojam drusku sviesta un kopā apcepam. https://t.co/w1YjuPSCRg | 29.01.2026 09:07 |
| JURIS_GOD_GIVEN | @murniecelinda Patiesībā,ar veselīgu attīrīšanos, tieši fizisku, var atrisināt ļoti daudzas veselības problēmas. Tā piemēram, lielākā vecumā locītavu sāpes mazinās un pat pazūd, kad pārstāj lietot pienu. Ja pariet uz keto diētu, kad sāk est tikai zaļos dārzeņus, gaļu, olas un zivis, tad attīrās | 20.01.2026 08:30 |