| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| kenga1988 | @henrijavergs Un fonā bistro ‘Vecā pirts’, tur ļoti garšīgi var paēst????????. | 04.06.2026 05:04 |
| SarmiteZeltina | @JudgyAggy Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā baro garšīgi. Porcijas ir lielas, un ēdiens netiek pasniegts plastmasas kastēs. Atgādināja padomju laikus ????personāls brauca ar ratiņiem, uz kuriem ēdiens bija salikts lielos traukos, un katram to pasniedza savā šķīvī.????♀️???? | 03.06.2026 20:56 |
| krizdabz | Ieklīdu random ēstuvē un vienkārši, bet garšīgi pavakariņoju. Rīsi, dārzeņi, mazliet vista un kur nu bez tējas. Tas viss ap 6 eiro. Monētiņas sabēru vietējo kaķīšu atbalstam. Vispār aizvakar gids teica, ka taivāniešu ēdiens ir vairāk salds nekā ass, jo viņiem aug daudz svaigu dārzeņu un nekas īpaši nav ilgi jāuzglabā. Ā, vienīgi labība ir problēma, miltus importē. | 03.06.2026 12:44 |
| kerpstate | @signegorbane Lai paši cep pankūkas. Putras jāvāra. Var arī sacept malto gaļu ar sīpoliem,burkāniem,papriku,daudz ķiplokiem,tomātu mērci un tad pievienit konservētām pupiņām. Sātīgi un garšīgi. | 03.06.2026 09:23 |
| Hiena_N | @Dadzh @nukamtovajag Tas deviņdesmito gadu sautējums no kartupeļiem, burkāniem un drusku gaļas! Bērnībā riebās, bet pērn uz brīdi bija jāsavelk jostas, tāpēc gatavoju lētos ēdienus. Ei tu nost, cik garšīgi! Ar pipariem, lozberiem, ķiplociņu... | 01.06.2026 19:52 |
| tasaspasaule2 | @IlzeKusina @Elina_EK @Justme93907933 Pēc 3 gadiem, Kūsiņ. 1. Penndzija jāsagaida; 2. Jāatrod mazpilsēta, kurā nav neviena vieta, kur garšīgi paēst /lai izveidotu mājas kafejnīcu/. 3. Jāatrod pendžam piemērota dzīvesvieta ar dārziņu, kur audzēt zirņus, zemenes un kašāties. | 01.06.2026 19:46 |
| tasaspasaule2 | Šodien, kā jau brīvdienā, ēdīs garšīgi un ļoti neveselīgi. https://t.co/4GMs2BWxAs | 01.06.2026 13:15 |
| JudgyAggy | @Annita_tut @Aslimniica Pusdienās sēņu zupa, plovs un mix gurķu salāti. Un garšīgi. ???? | 31.05.2026 13:02 |
| Murr_berg | @kulervo Patiesībā īstais tatāru belašs pēc normālas tehnoloģijas gatavots, ir ļoti garšīgs. Tas ir tāpat kā teikt ka omes speķa pīrādzīņi būs negaršīgi, ja garšoti tikai padomju ēdnīcā taisītie. | 30.05.2026 09:53 |
| MKradzina | @B03091315B Jā, reiz ciemos ēdu, bet, recepti nezinu. "Pīlē" sagriezts ķieģelītis kubiņos, āboli, cukurs, kanēlis, utt. Cepts cepeškrāsnī. Tas bija tik garšīgi un ar pienu. Noteikti recepti var kaut kur atrast. | 28.05.2026 07:52 |
| _skabarga | Pastāstīsiet, kas foršs notiek Ziepniekkalnā?
Kur garšīgi paēst? Vai ir kāds tirdziņš? Labākais kurpnieks un šuvēja? Vetklīnika?
Kāda slēptā pērle? :) https://t.co/mHZTQy4vyf | 27.05.2026 11:17 |
| SkaidriteIesal7 | @JanisVoins Tik garšīgi ēd!???????????? | 27.05.2026 08:36 |
| BSmildzina | @Zigxx Daudz tūristu redzu mūsu Centrāltirgū. To vajadzētu vairāk attīstīt. Arī ārzemnieks mīl garšīgi paēst, un Latvijas lauku labumi ir augstvērtīgi. Jādod iespēja mūsu cilvēkiem vairāk tirgoties, nevis uzlikuši augstu cenu par tirdzn. vietu, ka cilvēkam neatmaksājas uz Rīgu braukt. | 26.05.2026 20:47 |
| nezobis | Bet viņi ir tik garšīgi!
Man tās precebes bija must-do, jo pirms padsmit gadiem braukājām pa Galīsiju viņas meklējot un te viņām virsū uzskrēju - tikai 6 eur par kastīti. Paēst nevar, bet tas vnk ir process un pieredze viņas izlobīt. Es paprasīju pārdevējai un viņa man parādīja, kā. | 25.05.2026 20:43 |
| MagnaLunaCarta | Bērns pārnāca mājās un laimīgs paziņoja: Es pie drauga ēdu šprotes! Tik garšīgi! ????
Nesaistīti: līdz cik gadiem bērnus var atdot baby box? ???? Jo šitais tāpat nav mans, samainīts???????????????? | 25.05.2026 18:35 |
| gintsmurans | Pirms pusgada, ēdot 2am karameļu bulciņu, es nevienā variantā nebūtu iedomājies, ka ar prieku jaukšu biezpienu ar turku jogurtu, domādāms, cik garšīgi būs. | 24.05.2026 22:29 |
| IlzeKusina | Restorāns ‘Trīs pavāri’ Vecrīgā ????
Lēti nav, toties garšīgi ļoti ????❤️???? https://t.co/WiIEXYreCm | 24.05.2026 00:26 |
| ELe_LV | #TornuCinas Naktsputnu komandai sešu kārtu pusdienas Norvēģijas gaumē. Zivs. Arī zivs. Siers. Lielāks siers. Desa (ar gaļu). Kvikk Lunsj (garšīgi). @pavarumaja @gatavodaba https://t.co/BOxdlMgfw5 | 23.05.2026 16:54 |
| impro_celo | ĶĪNAS DABAS DIMANTU IZLASE - NO ĀZIJAS GLEZNAINĀKAJĀM KALNU AINAVĀM LĪDZ PASAULES NEPARASTĀKAJIEM KLINŠU MEŽIEM
Ēdina mūs garšīgi un brokastis, lai arī ne vienmēr tik plašas, arī ir piemērotas dažādām gaumēm.
Pēc ķīniešu tradīcijām ēdienam jābūt siltam, turklāt termiskā apstrāde (un fermentēšana) iznīcina arī to, no kā vienkārši zem krāna mazgājot vaļā netikt. Tā nu svaigs salātiņš un burkāniņš jāmeklē importa tradīciju stūrītī, kamēr pilnīgi vis | 23.05.2026 09:56 |
| dabrelis | @VentsAKrauklis Varētu Valkā kaut kā vairāk piesaistīt tūristus. Uz Valku cenšos aizbraukt vismaz 1 reizi gadā, tomēr uz Kuldīgu sanāk 2x gadā. Mērķis viens- cilvēkam vajag garšīgi paēst un kur piemest pakaļiņu. Un lai ubadziņš nenāk pēc santīmiņa. Varbūt @E_Stendzenieks ir kāds padoms? | 20.05.2026 21:58 |
| san_poki | @Madarmara @tvitermaniaks2 @lastguru_net Nedaudz jau var, sausajos kraukšķos arī esot zirņi.
Tomēr pēc Sunīša domām zirņus nevajag ēst, jo tie ir diezgan negaršīgi. | 18.05.2026 15:34 |
| ulianna975001 | Jauku dienu un labu apetīti tiem kas tagad ed pusdienu, brokastis vai vakariņas. ???? Es šodien uz pusdienu sagatavoju sautetu burkanu ar zaļo zirņi, kukurūzu, papriku, olu un sieru. ???? Sanāca ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 16.05.2026 https://t.co/449gWXxNJs | 16.05.2026 11:46 |
| ulianna975001 | Jauku dienu un labu apetīti tiem kas tagad ed pusdienu, brokastis vai vakariņas. ???? Es šodien uz pusdienu sagatavoju garšīgi grenki. ???? 15.05.2026 https://t.co/EWvoFo3rz5 | 15.05.2026 12:11 |
| Olehnovics | Nav reklāma. Bet ja būsiet leišos un ja jums garšo airans. Tad noteikti šo. Ļoti garšīgi! Jā, nav īpaši lēti, bet bauda ir bauda https://t.co/rAPobHX8n8 | 14.05.2026 21:36 |
| mairisskuja | 10 gadus nebiju ēdis marinētus šampinjonus. Gočpendel.
Ļoti garšīgi. | 14.05.2026 20:52 |
| RimiLatvija | 12 punkti uzkodām! ????
Tudiš-pīp piedāvājumā atradīsi visu, kas vajadzīgs Eirovīzijas skatīšanās vakaram – čipsus, riekstus, siera uzkodas, saldumus un dzērienus.
Saliec savu fanu komplektu, lai vakars skan garšīgi! https://t.co/a7Nr2kSuaK | 14.05.2026 13:17 |
| tomsneilands | Ja Juris Pūce nākamo vēlēšanu aģitācijā atkal izmantos sātīgu mielestu gatavošanu - apsolu par viņu balsot!
Mums kam patīk garšīgi paēst jāturas kopā! | 13.05.2026 10:19 |
| c_pits | @nekas2020 Skaidrības labad - franču "pomme" ir ābols, bet "pomme de terre" jau ir kartupelis. Bet kad šamie runā par ceptiem tupeņiem šiem sanāk "pommes frites". Nu kaut kā tā. Abolus šamie cep visādos veidos, jo garšīgi ēst jau nu šamiem patīk. | 12.05.2026 17:55 |
| 2N_ICEBOX | Man šaubu nav — aukstā zupa ir latviešu vasaras kulta ēdiens. Katram sava. Vienam ar kefīru, citam uz ūdens bāzes, vēl kādam “īstā” ir tikai ar marinētām bietēm.
Un tad vēl mūžīgais jautājums — kāpēc vienā vietā tā garšo pilngaršīgi un bagātīgi, bet citā pēc plānas, susliņas? https://t.co/In1w3FYgsk | 12.05.2026 15:11 |
| lindahaka | @lakidzha Elyndi ūdens,bez jokiem ????
Bet ja tā normāli ikdienai,tad Herbitum tējas ir vesela pasaule,ir vēl Maximās garšīgi bezcukura sīrupi metāla iepakojumos | 10.05.2026 22:01 |
| lakidzha | ieteikumi garšīgiem bezkofeīna dzērieniem mājas apstākļos? smūtiji un sulas besī ar savu kaloriju daudzumu, kola un citas bezkaloriju sodas neiet, piparmētru tēja okei, bezkofeīna kafija nez kāpēc garšo dīvaini???? | 10.05.2026 21:18 |
| ulianna975001 | Jauku dienu un labu apetīti tiem kas tagad ed pusdienu, brokastis vai vakariņas. ???? Es šodien uz pusdienu sagatavoju sautetus kabačus. ???? Sanāca ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 10.05.2026 https://t.co/D1DFWHzJor | 10.05.2026 11:48 |
| naurisk_ | @kasparsf Tervise Paradiis būs ļoti nice ja patīk tāds akvaparka stila ūdens, tur trubas un tā. Ēst deva garšīgi arī gan brokastis gan vakariņas.
Otrs Wasa Resort, tas būs instagrammīgāks un ar foršākām istabām, bet garlaicīgāku ūdens klāstu. | 08.05.2026 10:20 |
| ulianna975001 | Jauku dienu un labu apetīti tiem kas tagad ed pusdienu, brokastis vai vakariņas. ???? Es šodien uz pusdienu sagatavoju sautetus kabačus. ???? Sanāca ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 7.05.2026 https://t.co/qIQDziIPnb | 07.05.2026 11:10 |
| cybercannibal | Kad gandrīz gatavs, turpat uz grila, cepoties, apsmērējam no visām pusēm ar mūsu mērci.
Pasniedzot apberam ar marinētiem sīpoliem vai zaļumiem pēc izvēles.
Super vienkārši, ātri un ļoti garšīgi.
Ir vērts šo pagatavot. :)
Ķeramies pie melones! https://t.co/2Jv8ViThc3 | 07.05.2026 08:53 |
| PeterisStucka | Padalīšos ar versiju, kas ietekmē vietējo tomātu būšanu un to cenu veikalos: Jēkabpils novadā bija (diemžēl) liels siltumnīcu objekts, SIA "Rītausma". Mainoties tās vadībai un pagalam neprasmīgai uzņēmējdarbībai, uzņēmums nobankrotēja. Atgādināšu, ka tieši no viņiem (kā liela daļa no visa) nāca slavenie "Mārupes tomāti" un citu zīmolu "tomāti" pēc nepieciešamības. Labi, garšīgi tomāti. Tonnām. Fūrēm. Bet..., čau. | 06.05.2026 10:50 |
| MKradzina | Man netālu bija (ir) dailīgs veikaliņš-kulinārija, kur bija nemainīgi garšīgi salāti (vietējie) un visādas šmores. Nomainīja gandrīz visus darbiniekus, tagad mēlīšu salātos liek nevis vārīto, bet neizpārdoto, presēto mēli.
Ne vienmēr jaunā slota slauka tīri, reizēm otrādies.???? | 05.05.2026 20:07 |
| melnbaltalapsa | Īsumā. Garšīgi paēdu, jo mani fascinē aizraujoši azartiskas, pārpasaulīgi saliedētas, daudzslāņainas, virzīt spējīgas, sulīgi tendētas uz īso rakstu jeb viedokli balstītas sarunu divkaujas. ???? https://t.co/PX8WCiL0sD | 04.05.2026 19:11 |
| astrallv | @krizdabz Jūs jefiņi :D Hesburgeris pirmkārt nav "latviešu virtuve" otrkārt kādēļ, lai to tur netirgotu? kebabi ir ļoti garšīgi, un es labāk ēdu kebabu, nevis kaut kādu eļļā izvārītu vistu :) | 03.05.2026 16:08 |
| UldisUldis3 | @Zmeycharauski Cepelīni vispār nevar būt garšīgi,cenas? Ko man tava kafejnīca ja nezinu cenas? Varbūt tu ēd cepelinus pa 50€ gabalā | 03.05.2026 12:11 |
| demokrpiezimes | Skola beidzas vidēji plkst.12:30, jābrauc pakaļ, jātaisa pusdienas, jo skolā ir negaršīgi/par maz. Bērnam labi ja ir viens mājas darbs un pēc tam tiik daudz brīva laika. Izglītības sistēma ir izcila!! Rezultātā Jāmeklē privātstundas, jāmaksā papildus. Izcila bezmaksas izglītība! | 02.05.2026 23:25 |
| janis_neimanis | @ErlendsBB Vispār Tev arī piestāv garšīgi ēst, manuprāt ???? | 02.05.2026 13:16 |
| ErlendsBB | ???????? PILDĪTAS ZARNAS
Sieviņa, kā lauku meitene no Zemgales, ir ieaudzināta, ka no nokautas cūkas, nekas netiek mests ārā. Tiek apēsts viss, pat kaulu un parastās smadzenes. Kā delikatese tiek uzskatīta cūku zarnas, kas pildītas ar kartupeļu biezeni.
Man kā liepājniekam tas sākumā galīgi nelikās ne garšīgi, ne arī ka tā ir kaut kāda delikatese. Bet tas bija tikai sākumā. Ar laiku arī man šis ēdiens nokļuva uz šķīvja. Šad tad pat ilgojos.
S | 02.05.2026 10:58 |
| mrserge | @Snowtales @vardotaja Esmu novērojis, ka bieži vien grūtgalvji sākas ar to, ka ģimenē nebija apguvuši spēju prast garšīgi ēst (nerunājot jau par garšīgi gatavot).
Lūk satiec tādu «vārīti kartupeļi ar majonēzi un cīsiņiem» un tev jau viss skaidrs. | 02.05.2026 07:21 |
| FSMETTA | Nākamā spēle tuvojas un tā solās būs karsta. Rīt “Rūpnīcā” tiekamies ar Valmiera FC. ????⚪️
???????? Uz vietas stadionā garšīgie Todis Friends
???? Saldējuma sezonu atklāsim ar Skrīveru mājas saldējumu
????️ Biļetes pieejamas https://t.co/Jg82sVvZm3. Uz šo spēli pieejamas tikai C sektora biļetes (mazāk kā 50) un stāvbiļetes: https://t.co/CetqFeSMcv
Tiekamies “Rūpnīcā”.
#fkmetta | 01.05.2026 20:13 |
| ulianna975001 | Šodien ar vīru izcepam auzu pārslas cepumus. ???? Ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 30.04.2026 https://t.co/C2yfWflSK6 | 30.04.2026 17:34 |
| Olehnovics | Jaunieši, ir vēlme uzzināt kartupeļu recepti. Izcili garšīgi. | 30.04.2026 10:55 |
| vlogs_flip | @Rita_Medne Garšīgi. Bet, ja tas domāts notievēšanai, riekstus tik daudz neēd, pietiks ar kādiem pieciem. | 28.04.2026 17:28 |
| cesvainis | @NeilaKrave Pagāšnedēļ Priekuļos nopirku sēklas kartupeļus, Vineta.
Meita, kad maza bija, audzetavā nopirku stumbr_ābeli, Inese… galīgi nav garšīgi, bet no Ineses…???????????? | 26.04.2026 19:38 |
| 3sunces | @M_Jakobsons Gaļas paviljonā vienmēr mielojos ar tiem. Kāpēc toreiz cīsiņi un pelmeņi bija tik garšīgi? Vnk "buljonu", kurā tie vārījās, mainīja ļoti reti.... ???? | 26.04.2026 12:56 |
| ulianna975001 | Šodien ar vīru uz pusdienu sagatavojam garšīgas kotletes. ???? Ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 24.04.2026 https://t.co/nQBGhuCwFF | 24.04.2026 12:37 |
| avize_Liesma | #Novadi_Zaļo Nav grūti reizē gatavot veselīgi, ēst garšīgi un neizmest pārtiku https://t.co/OCrNsfkuGw https://t.co/jFAQVji1ov | 24.04.2026 12:19 |
| spokilv | Ātrais tests tiem, kuriem patīk garšīgi paēst! https://t.co/lJIW2r2T6O | 22.04.2026 12:30 |
| cepum_s | @nu_labi @_skabarga @elina_shh Par garšīgi - gaumes jautājums. Bērni apēda, bet es vairs nekad netaisīšu. | 21.04.2026 22:59 |
| Rozaa543 | @ApsiteKarlsson Kaut ko tādu es neesmu ne ēdusi, ne cepusi. Garšīgi? | 19.04.2026 19:02 |
| 44kHz16bit | @Roman_of_Spades Bērnībā dzīvoju pie Jūrmalas, latviešu ēdiens man patinka, bet šito neesmu mēģinājis. Izskatās garšīgi. | 18.04.2026 14:28 |
| Dzjauris | @MjvVeide @Lazdans Jā, es 2002 netālu sāku strādāt, gāju uz turieni pusdienās. Vēl pirms mēneša iegriezos, joprojām garšīgi, bet sēžammēbeles gan viņiem būtu jānomaina, ļoti nolietotas un tādēļ neērtas. | 17.04.2026 21:58 |
| ulianna975001 | Es tiko paēdu garšīgu saldējumu ar zemenēm. ???? Ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 17.04.2026 https://t.co/OlKbkpCure | 17.04.2026 16:13 |
| Radovics | Ja darba dienas vidū esat Zemgalē, brauciet pusdienās uz Vecauces pils pagraba ēdnīcu. Lēti, garšīgi, autentiski. https://t.co/A0NnN1hvuY | 16.04.2026 13:43 |
| Peteris55469371 | Tikko izbaudīju vakariņas Bauskas restorānā ,,Mežs & Kungs,, . Izcili garšīgi! https://t.co/bPCk7pTQd2 | 15.04.2026 21:01 |
| andris_brauns | @saliktengriba Tā ir RPP laimes apogeja šie radari. 40% soda naudu iekrīt RPP budžetā, ko pēc tam var garšīgi sadalīt. Un nopirkt vēl radarus un saņemt vēl vairāk. Un atkal paēst un vēl nopirkt. Lieliskākais bizness ever. | 15.04.2026 18:53 |
| Dadzh | Šausmīgi garšīgi skruļļainie, lētie makaroni sacepti ar oliņu un sojas mērci! Dievīgi!!!! | 13.04.2026 16:39 |
| MasterYodaMB | @ZinatnieceZaara Nu vakar ēda izcili gardu zandarta ceviche, bizoņa tartar, un brieža steiku. Desertā kartupeļu putas, riktīgi garšīgi. Krādziņa gan tās putas nosmeļot, bet nu citi lūk ar gardu muti ēd! https://t.co/QW4YFgj4Lr | 12.04.2026 14:33 |
| KristaIrbeASK | Ikgada tradīcija aizbraukt uz Engures ezeru pie savvaļas zirgiem un govīm - tagad ir divi teliņi un viens kumeliņš, bija arī gārņi, gulbji un daudz kaiju. Burkānus un ābolus cienājām. Pēc tam paēst “Vieta 62”, ļoti garšīgi un laipna apkalpošana īpašnieka un viņa sievas personā. https://t.co/VM5lMBErUz | 11.04.2026 22:50 |
| ulianna975001 | Jauku dienu un labu apetīti tiem kas tagad ed pusdienu, brokastis vai vakariņas. ???? Šodien es ar vīru sagatavoju griķu kotletes. ???? Ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 11.04.2026 https://t.co/Cf8wTC16Ek | 11.04.2026 11:53 |
| vlogs_flip | @evka_25 @Ant_LV @elina_shh Puravs ar sarīvētu ābolu ir ļoti garšīgi. Ābolam jābūt skābenam. | 10.04.2026 20:04 |
| prieksunlaime | @snepste777 Tie salāti ar kraukšķīgajām jūras veltēm ir neeeeereali labie! ❤️
Tur viss ir garšīgi! | 10.04.2026 09:58 |
| AlienInLV | ‼️Gribētu pilngraudu rupjmaizi. ????♂️
‼️Tēju kādu augļu vai piparmētras. Melnā nav mana.
Sumup: ļoti garšīgi, kompakti, videi draudzīgi, mazāk lieko, nevajadzīgo, viss sabalansēts. ???? | 10.04.2026 00:06 |
| putnzs | @instant_mk Garšīgi izskatās tikai augšēja trešdaļa. Apakša nebija tāda sīksta pārauguša? Bet nu es tik divas reizes šos cepis. Likas baigi ekskluszīvi kādreiz, tagad var arī kādreiz atļauties. Latvjii sabiezē. No kartupeļiem uz sparģeļiem, no tomātiem uz pomelo. | 09.04.2026 12:04 |
| ulianna975001 | Labdien. ???? Labu apetīti tiem kas tagad ed pusdienu, brokastis vai vakariņas. ???? Es šodien taisiju kabačus. ???? Sanāca ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 9.04.2026 https://t.co/AJKjCapdI6 | 09.04.2026 11:59 |
| karlwithanl | Vecis Kaķītim garšīgi atnesa, Kaķītis garšīgi apēda. https://t.co/dehG9lzWj6 | 09.04.2026 10:24 |
| PortalsSanta | Ļoti garšīgi un maigi salāti, kas gan krāsās, gan visādi citādi ļoti piestāv vēlajām brīvdienu brokastīm. Lieti noder, ja Lieldienās pārcenties ar olu krāsošanu! https://t.co/f6HkpP3pzq | 07.04.2026 16:16 |
| mansmazaislv | Ļoti garšīgi un maigi salāti, kas gan krāsās, gan visādi citādi ļoti piestāv vēlajām brīvdienu brokastīm. Lieti noder, ja Lieldienās pārcenties ar olu krāsošanu! https://t.co/TFEt0ZxuY5 | 07.04.2026 16:16 |
| signegulbe | Vienmēr, kad viņš uztaisa pats sev ēst - jebko, kad jautāju, kā garšoja, atbilde ir "normāli" vai "varēja būt labāk". Un vienmēr, kad es pagatavoju ēst, piemēram, šajā gadījumā vienkārši ceptus makaronus sajauktus ar olu, tad ir "ļoti garšīgi". ???? | 06.04.2026 18:09 |
| IlzeKusina | Pie spāņu laukuma garšīgi salāti ar burratu 12,50€ ????
Sab. ēdināšanai tiek piemērota samazinātā PVN likme 10% ????
#barcelona ???? https://t.co/8vS8g7RJEt | 04.04.2026 18:21 |
| gintsmurans | @armandsbrants Es gan saprotu. Ne vienmēr gribas kaut kur iet, kaut ko darīt, bet garšīgi paēst ļoti bieži gribas. ???? | 02.04.2026 22:19 |
| BalandaLV | @armandsbrants @eneiLereseV @tasaspasaule2 Piem.,šovakar, pēc 32 st darba dienas,es vēlos ēst garšīgi,bet negatavot pati.Cilvēkus negribu redzēt!Gribu savas mājiņas. Es pasūtu ēdienu-konkrētā vietā,kur piegādā 30 min laikā. Man neinteresē cenā iekļautās restorāna telpas un tā viņu atmosfēra. Es gribu viņu ēdienu pie sevis | 02.04.2026 19:18 |
| KaijaSkujina | @tasaspasaule2 Izskatās ļoti garšīgi.
Labi, ka brokastis jau paēdu :) | 05.03.2026 09:10 |
| InetaTu | @DarRamesnis Tikai ne visur ir garšīgi... Mažeiķos bija briesmīgs sīksts kartupeļu klucis ar cietu gaļas kluci iekšā. 🤔 | 04.03.2026 19:50 |
| IevaSniedze | @tincii Maksimā ir ļoti garšīgi lapu salāti. Zinu, tas pavisam kas cits, bet tiešām gardi. | 02.03.2026 21:56 |
| Olehnovics | Šovakar man bija klasiskas fjužen vakariņas, proti - potato crems, ar mitboliem. Vēl sauerkabadže un turt. Eh. Ļoti garšīgi. | 02.03.2026 21:52 |
| cesvainis | @TomassFinks @kr_atina Sibīrijā, kad mācījos par tām superoglēm, profesors minēja: lai gaļa būtu sulīga utt., jāliek uz max gatavām oglēm(katru pusi 30-50 sek + turpina cept), kad vairs karstāk nevar būt, tad uzrauj to ārējo apdegumu un sula paliek iekšā un forši, garšīgi cepas.
Bet tas ogļu sakarā! | 01.03.2026 18:04 |
| Jjurgis1 | @IngaIngucis @the_real_sandis Ēdu gaļas salātus,kur sagriezts sīpols un ābols. Blin,garšīgi. | 27.02.2026 05:52 |
| ImantsRapa | @AndzejMic Tie salāti kondzervbundžā vienmēr ir negaršīgi | 26.02.2026 20:23 |
| Inita49 | @mazdarzinu Man dārzā aug. Augļi garšīgi, kad pilnīgi gatavi, bet gatavi birst zemē. Turklāt nogatavojas pakāpeniski. Ēdam svaigus un arī pāris mazītiņas ievārījuma burciņas savārījām. | 26.02.2026 15:37 |
| IngaIngucis | Kā man garšo sīpoli, es varētu tos vicot cauru dienu, bet nu..😁
Nupat nolobīju sarkano, ass, raudāju ēdot, bet tiiik garšīgi😁
Nē, cilvēkos šodien vairs neiešu😁 https://t.co/xBwSutxHZu | 25.02.2026 19:39 |
| enlilsX | BLR ir lētāks cukurs, pie tam - ļoti labas (augstākās!) kvalitātes (#DanSukker ķīmija, ko tirgo LV, ir huiņa!). Vēl tur var nopirkt (lēti) oriģinālos kāpostus, kas der skābēšanai. Bietes, kas garšo kā bietes. Ābolus, kas garšo kā āboli. Baltmaize (starp citu) ir baltmaize, nevis švamme. Tur daudz kas ir normāli un garšīgi. Būdami Eiropā, mēs pazaudējām visu, kas ir dabisks un labi garšo. | 24.02.2026 19:03 |
| Ant_LV | @the_real_sandis Garšīgi paēst ir viena no lietām, kurās es netaupu un citiem neiesaku, ja ir tāda iespēja. | 23.02.2026 21:15 |
| PortalsSanta | Trīs zupas. Trīs receptes. Katra par 5 eiro! 🥘 Vai iespējams paēdināt ģimeni garšīgi un lēti? Jā! Ilze Klapere dalās ar saviem noslēpumiem, kā radīt izcilu garšu, izmantojot vienkāršus produktus.
✅ Gatavošanas laiks: 30–40 mi... https://t.co/aCNAY3WXGn | 23.02.2026 11:14 |
| mansmazaislv | Trīs zupas. Trīs receptes. Katra par 5 eiro! 🥘 Vai iespējams paēdināt ģimeni garšīgi un lēti? Jā! Ilze Klapere dalās ar saviem noslēpumiem, kā radīt izcilu garšu, izmantojot vienkāršus produktus.
✅ Gatavošanas laiks: 30–40 mi... https://t.co/Jmjo27fgrd | 23.02.2026 11:14 |
| nekas2020 | @IlzeKusina @0808Iveta Tur bija tā. Kungs bija dabūjis kartupeļus. Iestādīja. Kad izauga, pagaršoja bumbuļus, kas virs zemes. Negaršīgi. Lika lauku nodedzināt. Un tad nejauši atrada izcepušos kartupeļus zemē. Tā šis ļaunums mūsu zemē tika ievazāts | 22.02.2026 13:23 |
| nekas2020 | @IlzeKusina @0808Iveta Tu gribi teikt, ka tā pasaka, kur kungs lika nodedzināt kartupeļu lauku, jo bumbuļi bija negaršīgi, ir no 19tā gadsimta? | 22.02.2026 12:12 |
| floksis1 | @juris_8 Mazliet nokaunējos par to gaļas rīšanu katru dienu, tāpēc uztaisīju vinegretu. Lielu trauku. Sen nebija bijis. Rimi ir tādi svaigu kāpostu salāti ar dillēm. Dimbiņi. Mazs trauciņš. Ļoti garšīgi. Nav jāiet uz tirgu meklēt tos no mucas, jo tie vienīgie ir garšīgi. Siļķi tur nelieku | 20.02.2026 16:56 |
| the_real_sandis | @juris_8 @say_liliom Par jēlām olām piekrītu. Bet bija arī viena receptīte, ko ieteica Aivars Visockis. Omlete. Ņem 8-10 olu baltumus, papriku, ķiplokus, tomātus, piparus. Visu noteiktā secībā sacep. Bija garšīgi un arī pārsteidzoši, jo vēderā viegla sajūta. Tādas viņam esot brokastis.😀 | 19.02.2026 23:00 |
| Noofensunkafija | Es. Jo vienkārši citreiz nav ar ko aiziet garšīgi paēst restorānu pusdienu piedāvājumus, bet sevi iepriecināt gribas :) | 17.02.2026 14:51 |
| LifeHackslv | Ar ko aizvietot saldumus bērniem - droši, garšīgi un veselīgi https://t.co/Dl0Yaqd7E6 | 17.02.2026 07:54 |
| Olehnovics | @evka_25 @AlksneR Labāk maisiņos(kas ir domāti saldēšanai) un vēlams nelikt kartupeļus. Ir ļoti garšīgi un ir daudz variāciju. | 14.02.2026 22:35 |
| elina_shh | Saldie kartupeļi līdz galam nesanāca, bet garšīgi tāpat - ar sāli, trifeļu eļļu un parmezānu. Un gaļa. 🥩 https://t.co/fjJvTUB9WA | 13.02.2026 21:13 |
| 0808Iveta | @cesvainis Ar kečupu var apēst jebko. Taču jāteic, izskatās varen garšīgi 😋. Tu vnk uzprasies uz komplimentiem, vai ne🤩? | 13.02.2026 10:04 |
| cesvainis | Tā mana pavātmāksla ir vnk drausmīga…🫢
Kamēr sieva pēc operācijas mokas sāpēs, uzņēmos viņas👨🏼🍳 pienākumus.
Tik negaršīgi, pat neatceros kad biju ēdis.🥴
Tas nav olu brokastīs uzcept.🤒 https://t.co/fUaA4hz1Y4 | 13.02.2026 09:49 |
| nukamtovajag | @atihomirovs Pelmeņi nebija garšīgi | 12.02.2026 21:15 |
| sidsloth261949 | kāds var paskaidrot kā pareizi un garšīgi pagatavot garneles?
pieņemot, ka es varu tēju piededzināt. | 10.02.2026 21:28 |
| InetaTu | @Kaspars09 Nav tik traki. Ir lietas, ko tur var pirkt. Ik pa laikam kaķiem tieši tie konservi, ko mani vienīgos ēd, ir akcija, kad Maxima um Rimi nav. Un manā Mego laba kulinārija. Tiešām garšīgi. | 10.02.2026 12:33 |
| andris_brauns | @IndraArta Mmm,mazie,garšīgie zīmodziņu biznesi. Nelielas naudiņas,bet milzums maksātāju. OVP, prmā palīdzība, sanitārā grāmatiņa,kursiki un sertifikātiņi obligātajiem UGD,darba drošības,datu aizsardzības speciālistiem u.c. Nam, ņam. | 09.02.2026 20:08 |
| JaunsLV | Veselīga uztura trenere Kristiāna Lasmane: "Ir jāēd garšīgi, bet gudri!"
https://t.co/KuVZbpjqWH | 09.02.2026 08:01 |
| DKalnietis | @IvarsAuzins @AndrisVelps @pvd_gov_lv Kā lai izskaidro? Nevajadzīgi. Sarežģīti. Papildus darbs un izmaksas par lietu, kuru agrāk neviens, manuprāt, tik ļoti neiedziļinājās. Man, personīgi, neinteresē, no kurienes. Ir vai nu garšīgi, vai negaršīgi. Pilnvērtīgi vai pliekani. Nu. Tik pat labi visi izmanto vienu ābolu.😄 | 05.02.2026 14:16 |
| AivarsVilks | @Rozaa543 Nu zivju tefteļi ir tādi, ka ķipa visiem atgriezumiem un atbirumiem, ko saslauka no grīdas, pieber bik vārītus rīsus, sapičkā bumbās, uzlej tomātu mērci un bundžās iekšā. Valda viedoklis, ka nav ēdami, bet patiesībā nenormāli garšīgi. | 04.02.2026 22:39 |
| mursis76 | @S_v_e_t_i_k81 Es arī nopirku šos Rimi kartupeļus, ļoti labi kartupeļi, miltaini, garšīgi. Varbūt Jums gadījās audzēti citā laukā? 🤔 | 04.02.2026 15:44 |
| KristaIrbeASK | @elina_shh @floksis1 Taču katram savi ēšanas paradumi - viens daudz apēd brokastīs, enerģija visai dienai, cits ēd pa drusciņai visas dienas garumā. Katrā ziņā pašgatavots ēdiens un izskatās garšīgi!:) | 04.02.2026 12:36 |
| Vinotava | @KasparsH Krīzes laikā vietējie kartupeļi ir, tāpat ir sēklas materiāls un tie ir piemēroti augšanai vietējos apstākļos. Lido neesmu bijusi pēdējos 10 gadus. Restorānā, ja zinu, ka garšīgi kartupeļi, ēdu ar prieku. | 04.02.2026 08:55 |
| KristaIrbeASK | @S_v_e_t_i_k81 Lūk, es pērku kartupeļus tikai no viena agronoma, atradu caur Mežaparka FB grupu, meitai tētis reizi mēnesī ved no laukiem, 70 centi/kg, tik skaisti un garšīgi vienmēr. Uz veikala vispār vairs neskatos. | 03.02.2026 11:07 |
| KristaIrbeASK | @Inese_Jolo @mazdarzinu Jā, es to arī iedomāju - basmati man garšo tikai Stockpotā ar garšaugiem/garšvielām piesātinātu gaļas/zivju mērci, specifiska garša, parasti vāru parboiled, pēdējie no Gemosa diezgan garšīgi, bet jā, palika mitri pēc vārīšanas, kaut katlam apakšā jau piecepušies. | 03.02.2026 09:18 |
| vanadziene | @AlksneR @IngaIngucis @MasterYodaMB Es ēdu. Garšīgi https://t.co/Wd316D9aHv | 01.02.2026 21:39 |
| EditeJurjane | @A_Reizenbergs Zupas ir garšīgi!
Bet man šodien bij miežu putraimu biezputra ar kartupeļu gabaliņiem un gulaša mērcīte klāt. Un kefīrs. | 01.02.2026 18:20 |
| KasparsH | @juris_8 Ādažiem garšīga bija tā "Mājas" sērija. Mārutku vai lociņu kkas. Bet neesmu gan vairāk redzējis. Estrellai ar ir, bet nav tik garšīgi. Man Lays garšo, jo kopš bērnības nav vispār mainījis garšu un smaržu | 30.01.2026 13:50 |
| ManTaisniba | @DmitrijsMironov Tur nekad nav bijis īsti garšīgi. Tāds pats kā Lido. Ēst jau var.... | 30.01.2026 09:40 |
| AlexAleksis | @SlesersAinars Katram dzīvē var gadīties iekosties sūdā. Bet turpināt to ēst un vēl citiem stāstīt, cik tas ir garšīgi? Tad mana vērtību izpratne sāk brukt, īpaši, ja to dara tie, kas šķita stāvam uz zemes. | 30.01.2026 06:14 |
| editeu | Pēdējā laikā manu daudz ierakstu par īpašām receptēm, lai ēdiens garšotu tik pat labi kā padomju laikos. Piemēram, padomju skābēti kāposti un mīļa vecmāmiņa attēlā. Tā atcerējos, ko tēvs stāstīja par kāpostu skābēšanu kolhozā. Čaļi metās iekšā stampāt tos kāpostus netīrām kājām, turpat arī čurāja, jo bija slinkums rāpties ārā. Bet sanācis garšīgi. Tas gan. | 28.01.2026 14:48 |
| UldisUldis3 | @laacz Tomātus nevar turēt aukstumā, paliek bezgaršīgi,tie paši Getliņi ir labi ja nav glabāti aukstā vietā, bet nu cena par tiem tomātiem tas ir dirsā.....neēdu un jums neiesaku ēst tomātus ziemā | 20.01.2026 15:41 |
| MareksGeistarts | @renatelz Mēs ar tēvu mēdzām ēst sasalušus ābolus, kad tie bija jau palikuši brūni, izskatījās kā sapuvuši, bet bija garšīgi. Tiesa es neiztēlojos scenāriju, pie kura es šādus ābolus varētu iebarot saviem bērniem🙄 | 19.01.2026 21:00 |
| nukamtovajag | @Dadzh Man pēc mandeļu izgriešanas riktīgi sagribējās hesīti. Dabūt iekšā bija tādas mocības un nebija garšīgi, ka nu jau gadus 5 vispār nevienu burgeru neesmu ēdusi. Labi, ka tas nebija kebabs, tad būtu bēdīgāk. | 18.01.2026 15:04 |
| IlzeKusina | @KatherineTwo Pelmeņi- sanāk garšīgi un kraukšķīgi. Jāliek uz 200 grādiem un šad tad jāpakrata, lai nesalīp.😋 | 18.01.2026 13:46 |
| Didzis08152858 | @laacz Vakar Tallinas kvartālā Angārā bija foršs džeza koncerts, šodien biju uz Da Vinci interatīvo piedzīvojumu Vidzemes tirgū, arī labs. Pirmoreiz mūžā cepu štrūdeli, liekas būs garšīgi ar saldējumu (ar filo mīklu p*šanās) | 17.01.2026 21:55 |
| Dadzh | Kurš to būtu domājis! Ir arī veselīgi našķi, kas ir patiesi garšīgi! Sablenderēju saldētas zemenes ar svaigu banānu. Riktīgi labs saldējums! Čakars gan ir, kamēr piedabū zemenes padoties, bet gaaaards. | 17.01.2026 16:38 |
| Lasmons | @jabuslemts Ja mājas ir tikai negaršīgi saldumi, tas palīdz arī. 90% šokolāde, Haribo un Mars šokolādes man mājās ir vienmēr. Man tad rodās motivācija labāk tos kartupeļus tomēr uzcept | 17.01.2026 13:47 |
| jabuslemts | @naktstaurenis Taisnība! Bet arī tād vajag mācēt ēst garšīgi, citādi ļoti ātri apnīk sausa vistas fileja. Mūsu ģimenes rezumē - ir jāiet pavārkursos. | 17.01.2026 11:30 |