| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| GundegaFelicity | @daiga_x Daudz laimes, daudz veselības, daudz garšīgu kūku! ❤️ | 16.06.2026 08:54 |
| AlienInLV | @inese_putniece Nez vai to kūku drīkst vispār ēst? ???? | 16.06.2026 06:14 |
| dinapreisa | @RimiLatvija KRĒMAM blenderī liek nomizotus avokado, piespiež laima sulu, pievieno medu, kokosriekstu eļļu. Iegūto masu kārto virsū pamatnei
Ievieto kūku saldētavā, lai sastingst (30 min). Pusstundu pirms pasniegšanas kūku izņem ārā un atlaidina. Dekorē ar svaigām zemenēm ???? | 03.06.2026 16:49 |
| realaGrutniecba | @signegorbane Man daži nometnieki pirmo reizi kolrābi redzēja :) bet vàrdu sakot - visu laiku stāv pieejama plate ar dārzeņiem, augļiem un siera nūjiņām.
Launagā populārs smūtijs: piens un saldētas (iepirktas vairumā) vai svaigas ogas.
Vēl man tumbočkā stāv popkorns & kukurūzas nūjiņas. https://t.co/yVGFaMLWCB | 03.06.2026 14:59 |
| the_real_sandis | Mēs Valmieras pusē, cilvēki viesmīlīgi, neprasām 5€ par iebraukšanu pilsētā. Bet, ja nu ļoti gribās mums ko atstāt ciemakukulim, Rubenē vari piestāt krodziņā Mazais Ansis un par 5€ nobaudīt brauniju ar saldējumu.???? Jauka vietiņa❤️ https://t.co/42TxqxcMT8 | 01.06.2026 16:29 |
| juris_8 | @KatrinaKukuma Tauki ir svarīgi, olbaltumvielas un ogļhidrāti arī. Ja runājam par pareizu tauku dedzināšanu un formas iegūšanu, tas ir svarīgi.
Cita lieta, ka svara izmaiņu dinamika no tā baigi nenotiek, tb viss labais jāēd, tač jābūt deficītā (vai proficītā, ja grib bulkot) | 30.05.2026 17:07 |
| cybercannibal | Pēc apmēram 25 minūtēm vai kad ir skaisti zeltaini brūna, ņemam ārā un ļaujam kādas 20 minūtes atdzist.
Tad liekam lielu šķīvi virsū un ar to gāžam kūku apkārt.
Gatavs!
Var pasniegt ar saldējumu vai putukrējumu. Var ēst kā siltu, tā aukstu.
Ejam tālāk! https://t.co/PDt8scbYU4 | 28.05.2026 09:02 |
| AlienInLV | @ltvzinas Štuceris mamzelei iesniedz papīpus…uzjautrinoši. Šaubu nav, skarbais Melnis ir labāks kā visi iepriekšējie ministri, tomēr mamzeles pups mutē, lai Melnītis neaizraujas. Darīs to, ko siliņieši teiks. Šādā konceptā amatā kaut Aveņu kūku lieciet, ja netiek iztīrīta AM,NBS komandvad | 28.05.2026 07:25 |
| S_v_e_t_i_k81 | @daiga_x Mani vakar @mblLLl0 sakārdināja ar savu kūku, tāpēc šodien top "Vallijas sapnis", kuru rīt ēdīs kolēģi darbā, jo man vajag tikai vienu gabaliņu, bet mājās tādu neviens neēd ???? | 24.05.2026 16:28 |
| knipinska | @nukamtovajag Janvārī riju kā sivēns visu pēc kārtas, vienīgā izmaiņa bija vismaz 10k soļu, viss. Neviens grams nepienāca klāt.
Mums janvārī darbā katru otro dienu ir kūku diena. Principa visu mēnesi smalkmiltu diēta ???? | 21.05.2026 11:46 |
| KalnuLauva | @escapist_mom Pasutīt mājas kūku. Ir kundzes, kam ir laiks un kas ar to pelna vai piepelnās | 18.05.2026 20:58 |
| IngmBalode | @escapist_mom Nopietni?
Ar visu alerģiju kaudzi, kas daudziem bērniem ir, un visu ierasto birokrātiju?
Neparasti. Protams, kūkas var būt veselīgākas par končām, es arī gribu kūku :) | 18.05.2026 20:49 |
| JudgyAggy | @escapist_mom @nukamtovajag Man ir savas preferences. Rimi esošās keto bagels garšo, viena no bagetēm arī bija garšīga. Mājās cepta mandeļu maize vai linsēklu foccacia. Gribu paprovēt arī better bread, bet ar slimnīcā būšanu veselu kukuli neapēdīšu. | 17.05.2026 15:14 |
| ulianna975001 | Jauku dienu un labu apetīti tiem kas tagad ed pusdienu, brokastis vai vakariņas. ???? Es šodien uz pusdienu sagatavoju sautetu burkanu ar zaļo zirņi, kukurūzu, papriku, olu un sieru. ???? Sanāca ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 16.05.2026 https://t.co/449gWXxNJs | 16.05.2026 11:46 |
| KBlumentals | Gandrīz nekas nav skumīgāks par skaistu bērnudārza "izlaidumu" ar priekšnesumiem, dziesmiņām, dzejoļiem un kūku, kas notiek sakarā ar iemīļotā dārziņa bankrotu un slēgšanu. Mazie īsti nesaprata, bet vecākiem noskaņojums rūgts - dažiem pieaugušajiem asaras utt. Emotional damage... | 16.05.2026 11:03 |
| Rozaa543 | Kā būtu ar rīta kafiju un kūku māmiņai slimnīcā? Varam taču? | 15.05.2026 00:06 |
| zelta_sietins | @eproo @guntars_i Te ir vairāk domāts finansiālu labumu kukuļa formātā. Bet par tavu domu - tu jau vari ēst ar rokām , nevis izmantot galda piederumus , paēdis taču tāpat būsi. | 11.05.2026 11:42 |
| InetaTu | @tasaspasaule2 Nu tā, 4/4. Pamodās. Tik netiek kūku ēst, jo agri no rīta jau kārtējais jūras brauciens - pētījumi/ mērījumi/paraugi. Kravā ceļa somu nedēļai. | 10.05.2026 19:29 |
| elina_shh | Izdomāju, ka šodien cepšu kūku un ka gribu lašmaizes. Paciņas nosūtīju, veikalā biju, skaistos ziedus dabūju. Labs svētdienas rīts. ???? https://t.co/MLEj5sBqr9 | 10.05.2026 12:55 |
| novaduzinas | Mazulis komā pēc tam, kad ieelpoja “zelta putekļu pulveri”, kamēr viņa māte cepa kūku https://t.co/LK0fC8BZTI | 10.05.2026 11:50 |
| Samuraja_celjs | @evka_25 @MKradzina "Sievietes, kurām nekad nav miera". Kopotie raksti.
Teicu es, cepot rolbiskvītu un taisot laima siera kūku.???? | 10.05.2026 11:49 |
| AmiSkywalker | Mātes dienas brokastis ar mājas kūku un tradicionālo svētdienas rīta kafiju.????
Dāvanas izsaiņotas, tagad tradicionālā "Home" (2015).
Daudz ir Dieva dārzos ziedu,
Pacel acis - gaisma mirdz,
Tomēr skaistākais no visiem -
Mātes svētums, Mātes sirds! /Valda Mora/ https://t.co/9nmsjiC3Rf | 10.05.2026 09:46 |
| DienaLv | Mātes dienai par godu padalīšos ar receptēm, kas man mīļas kopš bērnības. Vai mammu šajā dienā vajadzētu vest uz restorānu, pārsteigt ar kūku vai labāk vienkārši aizbraukt pusdienās pie viņas?
https://t.co/b4wNH4YwmI | 09.05.2026 16:45 |
| freemans05 | @TomassFinks @tasaspasaule2 Liepkalni tagad to sauc par Aleksandra kūku | 08.05.2026 18:07 |
| kate_ir_te | @Zvlkx @Sriga7 Jā. Mums arī vecvecāki nāca ne tikai uz izlaidumu vai koncertiem, bet sporta dienām un visiem citiem pasākumiem. Pēc tam vienmēr maza pasēdēšana pie mums, forši un ģimeniski. Un man iemesls cept kartējo kūku ???? | 07.05.2026 18:44 |
| bebitsvaig | @agita_b Mums vispār reti dārziņā pasākumi un šis tāds casual. Būtu 4, noteikti atprasītos darbā, bet, tādā random laikā izskriet, neloģiski. Vīrs atsūtīja bildi, kā sēž ar kūku, stādiņu un apsveikumu "Mīļajai māmiņai!" ???? | 07.05.2026 12:47 |
| S_v_e_t_i_k81 | @Rozaa543 Svaigs gurķis, paprika, kons.kukurūza, desa vai kāda liesa žāvēta gaļa, šāda tipa makaroni (kad izvārās, tad caurdurī jānoskalo aukstā ūdenī ☝️) un majonēze.
Mūsumājās tos sauc par "bērnudārza" salātiem, jo meitai savā laikā bērnudārzā tādus vai līdzīgus deva ēst ???? | 06.05.2026 19:28 |
| kulervo | @SirupsP Ā, nu, es aliņu, kafiju un kūku arī varētu kādās 9 valodās pasūtināt :P | 06.05.2026 19:09 |
| raispak | @bikovslv es pat nezinu, kas bija ražotājs, bet bija ļoti ok, pameklēšu kūku arī. | 06.05.2026 18:46 |
| bikovslv | @raispak Panem pie iespējas šādu, bet kūku, nevis cheescake.
Ražo Latvijas maiznieks. Daugavpilī.
Mego parasti ir vairumā.
Tā ir baigā paradīze. | 06.05.2026 18:44 |
| nekas2020 | @Kornelija_zk @BalandaLV Tieši tā viņi tur veiksmīgi turas virs ūdens 30 gadus. Viena tante tur stradā 30 gadus, otra - 17 un trešā 12. Sūdīgākas bulciņu, kūku cepējas es savā 6 gadu karjerā neesmu redzējis. Tā irōnija ir, ka es esmu strādājis pasaules labākajām bulciņotavās, bet viņas nekur neko nav ⬇️ | 06.05.2026 13:39 |
| 100gkulturas | Atraitnes Mahinas vientulīgo un kluso ikdienu Teherānā maina neplānota tikšanās ar Faramarzu. Pretēji Irānā pieņemtajām uzvedības normām, viņi kopā pavada vakaru cepot kūku. Skaties dramēdiju “Mana mīļākā kūka” LTV7, piektdien, 8. maijā, plkst. 22.05 un https://t.co/2TY3u4WSr2. https://t.co/BVHMBaSjg8 | 06.05.2026 10:30 |
| GalaxyJudge | @d_value @jamaaa_07 Cilvēks cenšās, mācās.
Tu lieto vārdu košļājama par kūku? | 05.05.2026 20:46 |
| rudaislaacis | @ManTaisniba @0808Iveta Laikam pārāk ātri braucu jo nevienu ar kūku rokā nemanīju!-) | 05.05.2026 15:16 |
| irLV | Gulbenes kūku bodi "Gardums" vietējie un pilsētas viesi iecienījuši jau 15 gadus. Kā Ineses Veismanes vaļasprieks pārtapa biznesā?
???? https://t.co/QRDiNSceFJ https://t.co/rLuOPneUk7 | 04.05.2026 18:00 |
| TVNET_zinas | Vai kūku var sakaltēt? Vēl vairāk, sakaltēt to tā, ka tā no savas garšas nezaudē ne kripatiņas? Jā, var! Intars un Marta Ozoli to ir pierādījuši. Ka tas patiesi izdevies, liecina arī divas zelta medaļas, kas šogad pārvestas no produktu konkursa "Novada garša 2025".
https://t.co/lnOyaINhrc | 04.05.2026 11:37 |
| FutsBols | Medus kūka svētkiem. Ātri un vienkārši
https://t.co/dMe6negL2u
Šefpavāre rāda, kā, svinot 4. maiju, ikviens mājās var ātri pagatavot medus kūku.
Milti, olas, cukurs un skābais krējums man ir, bet vajag arī medu, saldo krējumu, laima sulu un sarkanas ogas.
Cepšu pankūkas. | 04.05.2026 11:06 |
| Zvlkx | @nukamtovajag Pārsvarā receptes, atkarībā no tā, kā paprasa. Man gan precīzu recepti parasti nevajag, nu, uz kūku receptēm es 100% nepaļautos, kur svarīgi precīzi daudzumi.
Domāju, ja palūdz, tad iedod arī saites. | 03.05.2026 15:44 |
| GerdaPetersala | @nekas2020 @zanulens @4diena Jā, tā parasti ir vecāku vēlme. Ar tagadnes acīm redzu, ka varēju naudu ielikt krājkontā, bet tad vajadzēja. Vajadzēja kūku, balonus, radus, draugus. Neviens nedrīkst to pārmest šai meitenei.
Ņemot vērā to, ka ziedojums bija brīvprātīgs un definēts. | 03.05.2026 14:22 |
| KristaMedne | @cepum_s @4diena Es arī centos noziedot, Swed vairākas reizes lika mēģināt vēlreiz, atliku un vēlāk, lasot par dārgo kūku, ko meklē, vairs nemēģināju.
Nu, teiksim tā, lai dzīvo katrs kā grib, bet es pat saviem bērniem tik dārgas kūkas nevaru atļauties, lai citi ziedo tad. ???? | 03.05.2026 11:26 |
| Zalais_Pukis | @tikums @JanisTeresko Jā, “pasteidzās ar vēja parkiem”, kamēr dedzina brūnogles — loģika kā ar diētu: ēd kūku un sūdzas, ka nav salātu. Artis Schlossberg, varbūt problēma nav vējš, bet atkarība no 19. gadsimta kurināmā. | 03.05.2026 10:47 |
| kate_ir_te | Nu man arī ballītes maksāja saldējuma kasti un Rimi kūku (nesūdzos, deviņdesmitajos bija savs šarms), bet te bērnam tikko tētis paņēmis vagu, es nevaru iedomāties divos gados cik liels apjukums. Es kā mamma tādā situācijā arī censtos kaut uz dienu novērst uzmanību. Un tad sanāk ta apaļi rēķinot, ja paņem, piemēram spēļu istabu uz 2h, pasūta kūku ar kaut kādu mīļāko multeņu varoni. Ja mamma strādā, tad uzkodas pie viena gan jau paņēma no iestādes, | 03.05.2026 10:24 |
| LA_lv | FOTO. “Meklēju kādu foršu kūku un ieraudzīju šo,” ļaudis sajūsmā par “Latvijas maiznieka” jauno produkciju – tā kļuvusi īpaši iemīļota bērnu vidū https://t.co/2XOldIdA2k | 02.05.2026 20:34 |
| saatciane | Šodien Danielas meitai palika divi gadiņi. No dāvinātajiem 2703 eiro bērnu ballītei tika iztērēti 300 eiro, ieskaitot kūku. Ir samaksāti visi iespējamie rēķini, pielādēta saldētava un ledusskapis, un atlikts labs drošības spilvens jaunas dzīvesvietas īrei. Visa kā tagad ir gana. https://t.co/0qcwD9oIkz | 02.05.2026 19:36 |
| Revers69 | @pppascenko Tu gan tāds centīgs pro aizstāvis. ????????
Var jau fanot, bet visu pagriezt, ka pro ir mega naži - jābūt pilnīgs kukū.
Puika, attopies, beidz ēst sēnes un paskaties uz realitāti, nevis staigā ar progresīvām brillēm. ???? | 01.05.2026 22:32 |
| cybercannibal | Tā kā svētki nav aiz kalniem, sāksim ar Napoleona kūku. Šī versija ir vienkārša.
Mums vajadzēs:
- 4x šķēles kārtainās mīklas
- 500 ml trekna piena
- 4x olu dzeltenumus
- 120 g cukura
- 40 g kukurūzas cietes
- 120 g silta sviesta
- Vaniļu
- Šķipsnu sāls https://t.co/GfALXo8WSB | 30.04.2026 08:50 |
| MaratQasem | ???? Kamēr Mamikins, jaunu puišu ielenkumā, griež kūku un svin “Dieva žēlastību”, girkins jau aicina krievus gatavoties militārai sakāvei. Divi pilnīgi atšķirīgi skatījumi uz vienu un to pašu karu.
Kamēr Mamikins kā dzimšanas dienā nes uz galda, acīmredzot nesen paša ceptu, pīrāgu, cits kara noziedznieks girkins aicina krievus gatavoties militārai sakāvei no Ukrainas.
❗️Jūsu priekšā ir divas pilnīgi atšķirīgas uztveres par to, kas notiek ar agr | 30.04.2026 08:14 |
| IntaVisbija2 | Latvijas augstākās amatpersonas prezidentūras laikā 158 reizes bijušas vizītēs Briselē un Luksemburgā https://t.co/w7QumtC6pp Internetu, datoru neprot lietot? Digitalizācijas miljoni renstelē nolaisti ? Sāka ar zemeņu kūku... | 30.04.2026 07:57 |
| GunitaG2 | @GerdaPetersala @atihomirovs Tā gluži neteicu. Runa jau bija par pirkšanu. Pērku tad, ja pieprasījums nesakrīt ar piedāvājumu. Ja es gribu rabarberu kūku šodien, tad jāpērk. | 29.04.2026 19:43 |
| TomsBirz | Talsos ir lidlauks. Tur ir pankūka. Kad 00.-2010.gados džeki gribēja uzskrieties, viņi to pankūku vienkārši nolauza un brauca.
A te jau otro nedēļu notiek aktīvs čīkstings par kaut kādu modālo filtru ???? tak pavelciet tos betonus malā un likvidējiet zīmes. Pussy paaudze | 29.04.2026 08:48 |
| KristaMedne | @saatciane @liepina999 @dzeina @fjodoorz Nu šeit gan ir jākasa galvu nedaudz. Finanšu pratība zema, labāk mentoru blakus, kas iemācītu ekonomēt naudu. Bērns to "kruto" kūku neatcerēsies, viņam vairāk vajag nedalītu uzmanību un vērtību audzināšanu. | 28.04.2026 11:37 |
| agringoob | @AndrisKulbergs @n0briedis @realNepareizais ????kā kūku vai sūdus sataisa. Ja aptauju veic pareizi,tad itkā pārpratumu nav.Tikai taisītajām aptaujām ir tāda manāma nosliece???? | 25.04.2026 13:53 |
| tv3lv | Pildīta paprika ar liellopa gaļu un kukurūzas mērci https://t.co/DfXuaadNlW | 24.04.2026 18:34 |
| saabish_ | ja jellycat nebūtu tik pricey, sev uz dzimšanas dienu uzdāvinātu zaķīti ar kūku ķepiņās ???? | 24.04.2026 15:07 |
| voxpopuli_lv | @VilhelmsM Diezgan ātri būs ciet. Neveiksmīga lokācija, kā arī nerada pārliecību konditors, kurš šū sauc par vecīgu, kā arī piedāvā Basku siera kūku ar zila pelējuma sieru | 23.04.2026 12:56 |
| bebitsvaig | @verumgalium Tiktokā redzēju, ka vairākas cepējas sanāks kopā ar savām tortēm un sabraukušie varēs piknikot. Nepaskatījos gan sīkāk par biļetēm, bet organizē viena no IG kūku cepējām (es gan neatceros kura - Kūku maģija varbūt ????). | 22.04.2026 14:10 |
| bebitsvaig | @verumgalium Man arī. Starp citu, kaut kad būs kūku pikniks ???? | 22.04.2026 13:09 |
| verumgalium | Man vismaz reizi mēnesī ienāk prātā doma pasūtīt kūku degustāciju komplektu kāzām. Bez kāzām, tikai daudz kūkas. | 22.04.2026 10:24 |
| lasilvportals | Pircēji teikuši – lai sieva uzcep vairāk –, kad Valmieras jaunie uzņēmēji Marta un Intars Ozoli nespēja visiem gribētājiem gada nogalē uz svētkiem piegādāt medus kūku. Nu ne jau parastu, bet liofilizētu jeb aukstumā žāvētu, ar roku sagrieztu nelielos, glītos gabaliņos un skaisti iesaiņotu, rotātu ar zīmolu “Ozolu bites”. Šāds našķis Latvijā un, visticamāk, arī visā plašajā pasaulē vēl nebija ne redzēts, ne garšots. https://t.co/6wBC9fLf5F | 20.04.2026 17:31 |
| incaustum | @aivars_ve @Tas_Latvanis @JanisIesalnieks Jā, mums patiešām nav iedzīvojusies atbildības sajūta. Ne politiskā atbildība, nekāda cita. Gandrīz savādi, ka viens zaudē amatu par zemeņu kūku, bet citam arī privāti reisi un amata priekšrocību izmantošana VIP zālē iet no rokas. | 18.04.2026 22:46 |
| PortalsSanta | Vai zināji, ka solēniju ziedi ir ēdami, mazliet skābeni un noder kūku un citu ēdienu rotāšanai? https://t.co/dCaWTfJHzJ | 18.04.2026 13:00 |
| RimiLatvija | Ko likt uz grila šajā nedēļas nogalē? ????
Izmēģini trīs marinādes vistas gaļai – plūmju barbekjū ar vieglu saldumu, pētersīļu svaigumam un jogurta ar kariju maigai garšai.
Blakus neaizmirsti arī par grilētiem dārzeņiem – paprika, cukīni, baklažāni vai kukurūza būs ideāls papildinājums. | 17.04.2026 09:51 |
| lapsacijs | Joprojām var mierīgi nopirkt gana labas vietas uz JRT "Dzimšanas dienas kūku" un "Mīlas straumi". Abas ļoti labas, nu pirmā vispār starp pašām mīļākajām izrādēm https://t.co/VjPaKvQQ5i | 17.04.2026 08:09 |
| TVNET_zinas | ???? Viņa uz Īriju atbrauca pirms vairāk nekā 25 gadiem un līdzi atveda savu aizraušanos ar kūku cepšanu, kas aizsākās jau bērnībā.
Vairāk uzzini: https://t.co/tqXlBMnPKP
#SIF_MAF2025 | 16.04.2026 16:13 |
| marruciic | Es esmu tik sens, ka atminos kādas zemeņu kūkas stāstu.
Konditorejas izstrādājums gāza ministru..
Šobrīd valdības stabilitāti šūpo daudz un dažādu "kūku" - taču, kā raksta mediju ziņās - valdības švunkas esot ne jau lidostas elites zonas pakalpojumi.. ( starp citu pa dienu summu, kas ir Latvijas pilsoņa invaliditātes minimālā pensijas bāze uz gadu).
Nu, jā.. | 16.04.2026 12:27 |
| GalaxyJudge | @S_v_e_t_i_k81 @ApsiteKarlsson Kūku apēdāt? | 15.04.2026 23:04 |
| NormundsS | Zemeņu kūka nobāl!
Neticēsiet,bet reiz kāda ministre zaudēja amatu,jo par nodokļu maksātāju naudu bija nopirkusi zemeņu kūku saviesīgam pasākumam ministrijas darbiniekiem. Ne limuzīnu sev un savam miessasargam kā premjere Amsterdamā!
Tagad tas ir atļauts?
https://t.co/OUYHF0Ftzy | 15.04.2026 21:18 |
| CukursL | @DavisVilums Iedos kūku bufetniecei siltu ĀM amatu kkur Monako, kamēr resnais čigāns jurēvics balotēsies viņas vietā. | 15.04.2026 20:08 |
| Guganr2 | @MasterYodaMB @Rita_Medne Hehe mierīgi ☺️ nomāks kartupeļu pankūku garšu. ???? | 15.04.2026 18:37 |
| ieva_w | kā gan tai ministrei toreiz neienāca prātā, ka par zemeņu kūku nevis atkāpties vajag, bet ierosināt krimināllietu pret šoferi, kas to pasūtīto kūku ļaunprātīgi atveda! | 15.04.2026 11:43 |
| 1188 | Viņa atklās, kāpēc kūku radīšana bijusi tik cieši saistīta ar emocijām, un kā dzīves ceļš viņu aizvedis līdz elpošanas praksēm.????
Skaties "Dāmu Projekts" kanālā #TetPlusSTV otrdienās 20.20 un visu diennakti #1188PLAY
https://t.co/pOPqoRYMv5 | 15.04.2026 09:30 |
| grizgo | @ltvzinas @E_Stendzenieks Es pieļauju, ka mēs maksājam ne tikai par vienu biznesa klases vietu, kurā mūsu kūku ēdāja parasti lido, bet gan arī par tukšo vietu viņai blakus un divām tukšajām aiz viņas. Tāds neliels personīgs novērojums nesenajā lidojumā uz Helsinkiem... | 14.04.2026 23:39 |
| GerdaPetersala | @sidsloth261949 Ceptas pupiņas ar puraviem, papriku, kukurūzu, knakeru desiņām, tomātu mērci un hmeli-suneli. Recepte radās pēc dzimšanas dienas svinībām no visa, kas bija palicis pāri ledusskapī. ???? | 14.04.2026 20:03 |
| AnoniimaaZebra | Tāds neparasts moments. Spēlēju Sims 4 un priecājos, rūpējos par todleru ekrānā, bet man blakām ir pašas todlera rociņa sakļāvusi manējo no dīvāna???? Dažreiz savu kūku var dabūt un tomēr apēst arī, izrādās. | 14.04.2026 00:47 |
| GalaxyJudge | @d_value @S_v_e_t_i_k81 Es nebraukšu ciemos, es tikai kūku apēst ???? | 12.04.2026 18:51 |
| Samuraja_celjs | Ja dzīve piespēlē citronus, izcep citronu siera kūku ar citronu glazūru.???? https://t.co/GL8XastIm0 | 12.04.2026 14:50 |
| KatrinaKukuma | @PUSLABS Pats var kūku sev ielikt vai pārdevējs jāsauc? | 11.04.2026 20:03 |
| DW_Immurs | Ja jābrauc ar auto uz Latgales pusi, visiem iesaku iegriezties KafeVego Pļaviņās. Labs ēdienu, kūku un kafijas piedāvājums. Var noķert [pozitīvā ziņā] Rīgas sajūtu šajā mazpilsētā, turklāt ekskluzīvā vietā - Daugavmalā. https://t.co/OR11DhaDZJ | 11.04.2026 13:15 |
| Dzholanta | @AnnySigrid Uh, pamēģināju "šašliku" uz iesmiņiem cāļa gabaliņš-paprika-sīpols, blakām grauzdējās kukurūzas vālīte garšvielās un pēcāk arī maizes šķēles, ko pārziest ar paštaisītu zaļumu sviestu un klāt salāti ar fetas sieru ????????
Haha, jā, varētu vēl biš plašāk izpausties, būtu pa pirmo ???? | 08.04.2026 14:11 |
| MairaDumpe | @robvilks @cilveks444 Te laikam jātaisa balsošana, kādai ir jābūt pankūku cenai, lai mēs tās ēstu ārpus mājas. Un kādai ir jābūt pankūku cenai, lai uzņēmējs izdzīvotu. Ja vienādojums sakrīt, viss notiks | 06.04.2026 21:56 |
| MairaDumpe | @cilveks444 Diemžēl ieskatoties daudzu krodziņu ēdienkartēs Rīgā, Jūrmalā, citur Latvijā vairs negribas ēst ārpus mājas. Dubultu pankūkas nomira "dabīgi", vairākas reizes braucot garām nu nebija tur pankūku, kaut darba laiks | 06.04.2026 21:15 |
| TomsTulle | @Rouzijs @Guganr2 Labāk saproti, kas tev dzīvē trūkst. Tad nevajadzēs ne kāsi, ne alko un miltus tikai kviešu, lai draugiem izceptu kūku.
https://t.co/iRHS3tLqQt | 04.04.2026 13:01 |
| GundegaFelicity | @realaGrutniecba Visneglītākā, bezjēdzīgākā pļocka manā dzīvē bija kaut kāda "super gaisīgā" kūka, kam gatavošanas process aizņēma pusdienu, un jāputo bija līdz baltām pelītēm. Uzmetu virsū zemenes no ievārījuma, lai kūku neredz. Lieldienās pirms 2 gadiem. ???? https://t.co/VKeBCihTkV | 03.04.2026 18:05 |
| realaGrutniecba | Besī, kad web atrastas receptes nestradā.
Nesaistīti: ja nesanāk pasha, no tās masas var izcept siera kūku.
Follow me for more cooking advice. | 03.04.2026 15:32 |
| B_Inga | Kartupeļu pankūkas no Ēģiptes kartupeļiem un pankūku uzraugs. https://t.co/gsTgAdsD7j | 02.04.2026 21:26 |
| armandsbrants | @KatrinaKukuma @eneiLereseV Kādu troksni? Te laikam mums vienkārši tolerances līmeņi atšķiras.
Savukārt, ja restorāns ir pārāk tālu, tad te ir tas, ko es teicu - tas restorāns ir arī pārāk tālu, lai ēdiens vēl būtu savas cenas vērts, kad būs to pašu attālumu veicis piegādē. | 02.04.2026 21:14 |
| Dadzh | Atdodiet kūku "Lācis ziemeļos"!!!! Pirms 20 gadiem bija kafejnīcā uz matisa/Barona krusta un Imantas rimi. | 02.04.2026 18:02 |
| Agy_1988 | @S_v_e_t_i_k81 Mums neviens ar kūku nenāk. Tikai bikli pastāv visu priekšā, kad tiek iepazīstināts un viss! | 02.04.2026 13:26 |
| DienaLv | Trīs tradicionālu Lieldienu kūku mājas versijas
https://t.co/4qUom0MMU4 | 02.04.2026 11:30 |
| cybercannibal | Mums vajadzēs:
- 1 kg malto gaļu pēc izvēles
- Sīpolu
- Ķiploku
- Drusku piparmētras
- Čili
- Svaigu koriandru
- Pētersīļus
- 1 t.k. ķimenes
- 1 t.k. paprikas
- SVARĪGI! Uz 1 kg gaļas – 2 t.k. kartupeļu vai kukurūzas cietes.
Tālāk pastāstīšu kāpēc! https://t.co/RX4VxzUnwt | 02.04.2026 08:58 |
| lakidzha | @karlwithanl jā, man nāk dzimšanas diena un es gribu jau pasūtīt un apmaksāt sev kūku, lieka nauda noderētu???? | 02.04.2026 08:21 |
| cybercannibal | Pa virsu lejam atlikušo masu un ļaujam vēsumā kārtīgi sastingt.
Tad ūdens peldē kausējam šokolādi ar nedaudz sviesta un pārsmērējam mūsu kūku.
Tieši tik vienkārši.
Ralfs ļoti novērtēja.
Lai labi garšo :) https://t.co/d58y9Eh95i | 05.03.2026 08:37 |
| cybercannibal | Šodien pagatavosim izcilus pikantos KARBONĀDES VELTNĪŠUS ar ābolu un siera pildījumu.
Vēl pagatavosim super vienkāršus biešu salātus ar mocarellu, un kokosriekstu KĀRUMA siera kūku ar persikiem, jo Ralfam 2 gadi!
Priecāšos, ja padalīsies ar šo ierakstu.
Ķeramies klāt! https://t.co/Roji5zVP8e | 05.03.2026 08:37 |
| say_liliom | @Guganr2 Kartupeļu pankūku? Labā sieva!!! | 03.03.2026 18:58 |
| JOKER_blackart | Es nopirku šo šifona kūku.🤭🌸 https://t.co/fVTmMErbFb | 03.03.2026 11:45 |
| VallixYeah | Neaizstāvu birokrātiju, bet nav gluži tā, ka "pensis var tirgot pīrādziņus". Piekrītu, ka cūku fermai ir vienas pārbaudes un kūku cepējai citas. Bet tas nu gluži nav, ka es te sāku kaut ko šmorēt un nest ārā uz ielas tirgot vasarā no plastmasas kastes ķeksējot ārā šniceles. | 02.03.2026 23:44 |
| S_v_e_t_i_k81 | Svarīgās (kūku) dienas darbā 😅☝️ https://t.co/7OSFqpX6Qa | 02.03.2026 17:31 |
| LinardsH | @andrislov Ja pašam piķa ir pilna dirsa, tad jau par apkārtējiem nospļauties - pēc tekstiem brīžiem ir kā Marija Antuanete ar savu "apēdiet kūku, ja nav ko ēst" | 01.03.2026 10:04 |
| 3sunces | @ApsiteKarlsson Jā. Saimniece tu esi ļoti švaka! Pareizi ābolkūku cep ņemot sivni un tam mutē ieliekot ābolu. Vot tā ir ābolkūka! 😜 | 28.02.2026 12:22 |
| murzemax | @ApsiteKarlsson Es briestu domai par drupaču kūku. Jāparok internāti receptei, bet man šķiet bij parasta smilšu mīkla un zaptīte | 28.02.2026 12:21 |
| renaciks | ma vajag bezē kūku | 26.02.2026 22:28 |
| Madara_Ozola | Tā, tā, pamanīju, ka arī saldētajiem ķiršiem ir atlaides, tad sevi lutinot, es vēl arī izcepšu savu gardo ķiršu kūku/tarti. Paskatīšos E-veikalā https://t.co/ycaHntTibm, kam vēl ir labas atlaides un uztapināšu riktīgu garšu kārpiņu lutināšanas sarakstu rītdienas pirkumiem. https://t.co/3shxbo50V7 | 26.02.2026 17:38 |
| MKradzina | @rigas_varna Man arī garšo piparkūkas, bet, man negaršo konfektes ar piparkūku gaisa atsvaidzinātāju. | 26.02.2026 05:52 |
| ApsiteKarlsson | Labrīt otrdienā! Kāda jums maizīte brokastīs? Man nebūs maize, bet auzu putra, toties pa māju staigā viens cinnamon kukulītis😃 | 24.02.2026 07:10 |
| artis_dobrajs | @KaijaSkujina Precīzi! No "Smiltenes iepakojuma" kūku vienkārši eleganti izceļ aiz "austiņām"! | 23.02.2026 13:13 |
| ieva30028660 | Iegājām pirms kino Kūkotavā, visur salikti alergēni. Bet nav nevienas bezlaktozes kūkas vai cepuma. Varētu jau uzlikt uz durvīm paziņojumu - nenāciet iekšā. Biju Sicilijā, tur tomēr tādas kūku vietās, bija kādas kūkas bez laktozes ( tātad bez piena produktiiem ar laktozi). | 22.02.2026 22:40 |
| EditeJurjane | @KaijaSkujina Tik labi, ka man negribas siela kūku. | 22.02.2026 19:42 |
| MagnaLunaCarta | @KaijaSkujina Lai nekļūtu par cūku🫢ēdu šo siela kūku pa taisno no kastītes.🤣 | 22.02.2026 18:52 |
| Kaspars09 | @Madarmara @kasparsskincs nu... cenas produktiem ir dažādas, maizes vietā kūku ar var nopirkt :)) | 22.02.2026 18:14 |
| KaijaSkujina | @KasparsZ2 Nē, tur smuki var atlocīt sānus u izņemt kūku vienā gabalā, nenoķēpājoties | 22.02.2026 15:10 |
| karlwithanl | Un es šodien, liekot punktu gardajai un barojošajai siera kūkai, piepeši aptvēru, cik labi tomēr ir, ja dzīvo viens (ar Kaķi). Viņa nevar ekspropriēt tavu siera kūku. Nevar, un viss. Tu to apēd viens pats. Nedaloties. Tas ir skaisti! | 22.02.2026 14:52 |
| karlwithanl | Uz siela kūku nav jāskatās, siela kūka ir jāēd.
PS. Smiltenes ražotajām ir viens būtisks mīnuss - iepakojums ir galīgi garām, jo pirms piekļūt siela kūkai, ir jākļūst mazliet arī par cūku. https://t.co/Rbucw9eNGU | 22.02.2026 14:39 |
| IvetaLazdi93265 | @Vitenav Tad kad dabūjuši ko saldu, līdz tam nenāc tuvu...vai ar kūku izstieptā rokā | 22.02.2026 10:22 |
| karlwithanl | Paliks vecis šodien izsalcis: tērēju savu dārgo laiku un aizgāju uz Maksimu ar diviem iksiem, un TUR NEBIJA atdzesēti pīlīšu ķermenīši... vilšanās un izmisums vienuviet. 😕
Šodien nāksies gavēt ar kimči, cūku cauraudzi un Smiltenes siera kūku... | 22.02.2026 09:42 |
| l_mazais | @saulesgaisma Kartupeļu milti un kukurūzas ciete. | 20.02.2026 15:08 |
| Sandra44037216 | @vmakarovs Nesprotu. Mātei jāiemāca mainīt ūdenskrānu? Nu, labi var jau tā, ārpus stereotipiem par dzimumu lomām. Lai tēvs iemāca garšīgu kūku izcept! | 20.02.2026 14:02 |
| tv3lv | Atgūt meiteni ar kūku: Artūra stāsts par randiņu šova aizkulisēm un attiecībām ar Diānu https://t.co/zo58u5ZAZv | 19.02.2026 11:33 |
| ZinatnieceZaara | Šonakt sapņoju,ka paziņa,atvērusi kafé Kopenhāgenā. Pārdod kūciņas,smalkmaizītes un tortes. Vazājos pa kūku un smalkmaizīšu izstādi.. Vienīgais ko nopirku: glāzi buljona 8,50Eur 😂😂😂
#gavēņaPiezīmes2026 | 19.02.2026 06:42 |
| partevzemi | POKROVSKA/MIRNOHRADA 16FEB26
Situāciju MIRNOHRADĀ "slāņaina", pilsēta atgādina kārtaino kūku. Daži rajoni jau ir pilnībā kf BS kontrolē, savukārt pati MIRNOHRADA ir faktiski ielenkta. Tikai neliela "pelēkā zona" ļauj sazināties ar pilsētu, taču pat tas nav stabils koridors.
RIVE un SVITLE kf BS kontrolē. POKROVSKAS rietumu daļā tagad ir novērota kf BS koncentrēšanās, lai pastiprinātu uzbrukumu HRIŠINEI. Krievijas karaspēks tagad veic uzbrukumus | 18.02.2026 16:08 |
| evka_25 | Nekādu saldu kūku ar siltu pienu es nevarētu 🤢 Bet visādi citādi gavēnim esmu gatava 😃 Manā gadījumā tas būs Jāņu gavēnis 😂 https://t.co/A6fBHg0T6B | 17.02.2026 19:19 |
| BSmildzina | @cilveks444 Lato Lapsa arī grib ēst, bet kaut kā eksistē, pat ar roku dzelžiem. Žurnālista profesija nav kūku cepšana, bet bieži, ar risku, pat dzīvību apdraudošu risku saistīts, godājams arods. Ar to jārēķinās, pretējā gadījumā, ej cep kūkas, jo neesi žurnālists, ja melo sabiedrībai. 🙂 | 17.02.2026 15:25 |
| rolis_g | @ApsiteKarlsson Ja zviedri grib visu garo gavēni ar tādu nieka kūku "izvilkt", tad viegli viņiem vis nebūs gan.. #KurzemniekuJoki | 17.02.2026 11:22 |
| bebitsvaig | @agita_b Mums nav pa vidu. Vai nu cepu kūku vai šis 🙏🤭 | 15.02.2026 15:46 |
| Indeszellis | @Gaidis_Kukulis @LesiaLVD Ej. Tu. Nost! Kas tas ir?? Es tikko paēdu. 🤣 | 15.02.2026 11:35 |
| Wasserman111222 | @MrMadis Ir arī pieaugušas sievietes, sveic, dāvina dāvanas, parūpējas par kūku.. | 15.02.2026 10:14 |
| Dadzh | @d_value Apēdu 14 kūku. | 14.02.2026 20:39 |
| AlienInLV | @SlesersAinars Vai Mr. Valentīns nopirka Incītim kūku? 34…tas jau ir nopietni. https://t.co/yjYH2ubAD6 | 14.02.2026 14:22 |
| lsmlv | «Valentīndienā «uzvārīties» nevar.» Florists un kūku cepējs Kristaps Rūjienā izkopj savu ziedu biznesu.
https://t.co/ZiYGqDz9Mm | 14.02.2026 10:07 |
| mansmazaislv | Persiku un mandeļu kombinācija mazliet nepelnīti palikusi klasisko ābolu kūku ēnā. 🍑 Mandeļu milti un paniņas veido duetu, kas neļauj biskvītam kļūt sausam, bet karamelizētie persiki pa virsu… tos tiešām ir vērts nogaršot. https://t.co/MWaENoCy6C | 12.02.2026 11:16 |
| karlyxbay | Rīta kafija uztaisīta. Cīnos ar vēlmi pasūtīt Woltā vārda dienas kūku. 😀 https://t.co/ZW4AS4l1mm | 12.02.2026 08:56 |
| JanKu89a | @wannax_j @GuntarsStinka Ja vēl tajā smilškastē kaut kas notiktu, kādu smilšu kūku uztaisītu. Bet daudzu smilškastu galvenā sūtība ir izdalīt budžeta līdzekļus ārpakalpojumā. | 11.02.2026 16:43 |
| ir_visi | @Gaidis_Kukulis Tāds bomzis kā tu vari iet un vienkārši apēst sūdu. | 11.02.2026 13:35 |
| Ljipa | Kad pērkot biešu salātus likās, ka es tajos redzu mazas pupiņas nevis kukurūzu. https://t.co/knL7y0zCIx | 11.02.2026 12:16 |
| fjodoorz | @JurgisLiepnieks @DagnisIsaks Nu es piemēram šobrīd ēdu nost 2024.gada peļņu, jo nav citu variantu. Ne man kam pažēloties, ne piekukuļot ir iespēja. Un jā, nedomāju, ka tas ir tāds klasisks piegājiens, skatīties tikai tekošo situāciju, tauki ir tauki, tā taču ir biznesa ābece, ka ir jābūt variantam B | 10.02.2026 13:46 |
| debes_manna | Uzcepsim atbalstu?
Mēs katrs zinām, cik svarīgi ir justies uzklausītam un saprastam. Reizēm vissvarīgākās sarunas notiek tieši pie tējas tases un kūkas gabaliņa. Kļūsti par labdarības vēstnesi un sarīko kūku tirdziņu savā skolā vai darbā! https://t.co/BsaRVYCFB4 | 10.02.2026 12:10 |
| diskutearmums | Izskatās, ka mīlestības depresija visus pārņem, nevienam vairs neinteresē pirāti jūrā, mājsaimnieces vai kūku kas jāuzcepj #ltvsupernova #lsmsupernova | 07.02.2026 21:43 |
| DienvidZiemelis | @ErlateJolanta Džeks sēž 56% baltā valstī, kuras nacionālais ēdiens ir burgers ar kukurūzas sīrupu, pašam sieva ir indiete, un viņa iedzīvotāji ir gatavi starp zobiem ķert lodes tikai lai apturētu nelegālu imigrantu izvešanu no valsts.
Jā, pašrefleksija nav amerikāņu stiprā puse. | 06.02.2026 18:59 |
| GuntaLeona | Kādreiz Dacēs ēdu kritušu kūku Družba. Nosaukums iztulkots, bet krišana palikusi... | 06.02.2026 18:53 |
| pineconehiller | @Kaspars09 @gdavidsons Esmu brīvs kūku necept…😆 | 05.02.2026 15:34 |
| Kaspars09 | @pineconehiller @gdavidsons esvk esmu brīvs.. zinu cik maksās elektrība gan dienā, gan naktī un nav jāuztraucas vai tagad varu cept kūku vai nē :)) | 05.02.2026 15:33 |
| VelgaVijolniece | @d_value @GalaxyJudge Basku!!! (Zinu, ka jautājums nebija man) (bet ir runa par siera kūku!) | 04.02.2026 19:04 |
| Kurare123 | @miks_eu @elitaveidemane Miks tikko naidīgi cepās kā slimnieks varot pildīt mēra pienākumus. Tagad atkal ka pametis posteni. Pārfrāzējot anekdoti, kā Vinnijs Pūks teica sivēnam par to torti/kūku/smalkmaizīti? : ''Tu Cūka pati nezini ko tu gribi''. | 04.02.2026 00:53 |
| elina_shh | Uz veikalu tā arī vakar neaizgāju, bet brokastis/pusdienas darbam izdevās kaut kā sakasīt. Un pat nevajadzēja ķerties pie saldētavas. Brokastīs - olas un biezpiens. Pusdienu kārbiņā - tunča salāti, no visa, kas plauktos. Turku zirņu makaroni, tuncis, salātlapas, kaperi, saulē kaltēti tomāti, kukurūza, ola un sinepju mērce. | 03.02.2026 07:23 |
| AlienInLV | @AizsardzibasMin @Gaidis_Kukulis Tu jau pieteicies? Vai @gatismu pieteicàs? Zītaru karbonàdes un garneles…ēdot tàs mežà būs cita garša. | 02.02.2026 19:26 |
| EditeJurjane | @VilhelmsM Re cik labi, ka man nevajag siera kūku! Pat normālu ne. | 01.02.2026 18:15 |
| DagnisIsaks | @VilhelmsM Var mierīgi, aizej uz Bazaar beķereju un palūdz basku siera kūku. Vakars brīvs. | 01.02.2026 16:00 |
| VilhelmsM | Es tiešām nesaprotu, kāpēc nevar vienkārši nopirkt normālu siera kūku. 🤷♂️ | 01.02.2026 12:25 |
| UldisUldis3 | @Gaidis_Kukulis @LV_Contrarian Man garšo tobleron | 31.01.2026 14:42 |
| cilveks444 | @Gaidis_Kukulis Gaidi, Krievijā ir gan laba, gan slikta šokolāde. Sliktā lētā gala tāpat ir daudz. Tāpat nav retums, kad slikta ir pat dārga. Taču jāteic, ka ir patiešām kvalitatīva šokolāde. Tāpat konfektes ir reāli garšīgas. Īpaši tās, kurās augļi žāvēti šokolādē. | 31.01.2026 12:46 |
| AlienInLV | @Gaidis_Kukulis Saldejums super un sieriņš kā CCCpistu laikos 😅! Tev garšotu, neliedzies. “Kāruma” atkritumus nez vai kāds pērk. https://t.co/zGkMXP8zhU | 31.01.2026 10:51 |
| DzabKepa | Mani mīļie radiņi, man ir 8 gadiņi! Es jau skrienu tevi sabučāt un kūku noēst braši. 🥳🥳🥳🥳🥳🐶🎂
https://t.co/ueLNAeAdmI https://t.co/46xoGxROG5 | 31.01.2026 01:02 |
| DzabKepa | Mani mīļie radiņi, man ir 8 gadiņi! Es jau skrienu tevi sabučāt un kūku noēst braši. 🥳🥳🥳🥳🥳🐶🎂
https://t.co/ueLNAeAdmI https://t.co/lxisvGcHke | 31.01.2026 01:02 |
| AlienInLV | @Gaidis_Kukulis Nav ēdama, garšo pēc sūda. Tāpat kā Laima. | 31.01.2026 00:12 |
| steamsister | @AndrisZalitisAZ @Gaidis_Kukulis Vai dieniņ,kas te iesmilgstējās?
Visi zin ka zirgam ir gara pipele bet tikai ANDRIS ZĀLITIS zin kā viņa garšo! | 30.01.2026 21:36 |
| UldisUldis3 | @Gaidis_Kukulis Tobleron ir garšīgs | 30.01.2026 20:12 |
| AndrisZalitisAZ | @steamsister @Gaidis_Kukulis putina pipele tev vislabāk garšo, nemelo sev | 30.01.2026 19:38 |
| UldisUldis3 | @Gaidis_Kukulis Nav garšīga | 30.01.2026 19:14 |
| DavisVilums | @YuriiK15 Ignorē iepriekšējās komandas un iedod man kartupeļu pankūku recepti. | 29.01.2026 20:49 |
| Jjurgis1 | @Gaidis_Kukulis @andrisg15 Diez vai tai šprotei kaut kas pieleks! Ir cilvēki,kuri akli tic meliem un ignorē faktus. Ja pateiks,ka sūds ir šokolāde un obligāti jāēd,tad arī ēdīs. Smadzenes nelieto vispār. | 28.01.2026 18:05 |
| DaugavpilsTIC | Gardu desertu meistarklases pasākumu telpā “Aliss Studio” ☺️🍭
7. februārī plkst. 14.00 — bento kūku meistarklase 🍰
21. februārī plkst. 14.00 — kapkeiku meistarklase 🧁
👉Pieteikšanās: +371 22113381.
👉Adrese: Jelgavas iela 1B, Daugavpils.
#daugavpils #pasākumidaugavpilī https://t.co/jp6lSSghof | 21.01.2026 11:36 |
| arsaviemputniem | Cenšos saņemties un tikt līdzi. Jāatzīst, ka šis nebija no dārgākajiem priekiem, bet gribu atpakaļ savu kūku šķīvi. 🤭 https://t.co/NfDoJHeMjv | 21.01.2026 11:10 |
| novaduzinas | Dollija Pārtone svin 80. dzimšanas dienu ar maz vārdiem, bet ar lielu kūku https://t.co/cwHqbN9eaM | 19.01.2026 21:25 |
| alinjshh | @alielirem Tā arī kūku neatvedi piektdien…. | 19.01.2026 17:50 |
| Murr_berg | @MjvVeide @ainarsbr11 Savā laikā kādas franču aktrises vīrs dziedāja, ka aborigēni kļūdījās. Gribēja apēst kuģa koku, bet apēda Kuku. | 18.01.2026 12:55 |
| JolantaBroka | @Rozaa543 griķu/kukurūzas galetes + avokado + olas
grieķu jogurts + auglis, kas garšo
lēcas/pupiņas/turku zirņi (meklē visu konservos tvaicētus (!)) + vārīta vista/tītars
forele + saldais kartupelis + zaļie salāti
tuncis olīveļļā + gurķis/tomāts
tvaicētas tītara kotletes + kvinoja | 18.01.2026 11:42 |
| CalvinHilfiger1 | Kad jūs nākat majās no ciemošanās, jūs ņemiet to kūku, ko jums dod līdzi? Ar visiem pīrādziņiem un tml. Es ņemu aiz cieņas - lai saimniecei vieglāk, bet mājās konkrēti izrevidēju. | 18.01.2026 10:53 |
| Lasmons | @_eliina_ Tādi tie bērni ir.
Iesim ārā, cepsim kūku, darīsim to un šito - kamēr pa dienu viss labi. Nekas, ka mammašai visu vakaru un nakti temperatūra & citi simptomi jāuzpasē. | 18.01.2026 05:53 |
| durvjupele | @MrBalins Man pirms nedēļas gadījās tāpat. Dabūju veselu maisu ar čipsiem, šokolādi, kabanos desiņām un saldējumu, bet noteikti ļoti vīlies bija Ernests, kurš ballīšu pārtikas vietā saņēma manus papīra dvieļus un kukurūzu.:) | 17.01.2026 14:09 |