| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| Einaars | @siliv_s @armandsbrants par tabaku neesmu kompetents spriest
taču kafijai ir nepieciešama saule. Jo vairāk tās tiek saņemts augot krūmam, jo gardāka kafija!
LV klimatiskajiem apstākļiem vispiemērotākie augi, kas ražošanai izmanto saules enerģiju minimāli- tā ir celuloze- koki. Vēl kas aug augsnē | 16.06.2026 21:17 |
| ruslzlv | Сколько кофе в день рекомендуется пить?
#kafijasbanka #kafija #новости #латвия #latvia #latvija #fyp #latvianews #trendingtopics #breakingnews #latvijaszinas #новостилатвии #shorts #reklamanosirds https://t.co/xDP8bpdioR | 16.06.2026 17:00 |
| RigaBrain | Atpūta sākas tad, kad prāts tiešām atlaiž darbu!
Atvaļinājums ne vienmēr nozīmē atpūtu.
Tu vari būt pie jūras, kalnos vai mājās ar kafijas krūzi rokās, bet, ja prāts visu laiku pārskata e-pastus, sarunas un nepabeigtos uzdevumus, smadzenes joprojām ir darbā. https://t.co/4m9TUg4Eyz | 16.06.2026 15:01 |
| 100gkulturas | Latviešu valodā nesen klajā nācis japāņu rakstnieka Tošikadzu Kavaguči darbs "Pirms atdziest kafija". Japāņu pasaules dižpārdoklis iznāca pirms 10 gadiem, izpelnījās ļoti lielu interesi un šobrīd tulkots jau 30 valodās. ⬇️
https://t.co/Mz6EfTyw0K | 16.06.2026 13:06 |
| latlzlv | Cik daudz kafijas dienā ir ieteicams dzert?
#kafijasbanka #kafija #shorts #reklamanosirds #latvia #latvija #fyp #latvianews #trendingtopics #breakingnews #latvijaszinas https://t.co/xSdyEVMVE8 | 16.06.2026 12:00 |
| FlashbangJuris | @IvarsLipskis Kafija nav diez ko kaitīga pat dažos gadijumos veselīga, turklāt kafija pastāv 100iem gadu izpētīts no a līdz z, bet veips pat nepastāv pietiekamu laiku lai zinātu visas ilgtermiņa sekas un jau zināms ka izraisa kaudzi problēmu https://t.co/Kd5cJZCEuk | 03.06.2026 20:35 |
| KBlumberga | Rīta pirmā tēja vai kafija jābauda saulītē,nevis pie datora vai telefonā. ???? | 03.06.2026 18:47 |
| Ekselents | @IvoButkevics Kafijas maksas aparāts. Šādi lielāki aparāti ir arī Universitātēs, iestādēs. Vai tas ir kas slikts? Tagad kafija deputātiem būs bez maksas? Par nodokļu naudu? | 03.06.2026 11:58 |
| jenuufa | @ErlateJolanta Labrīt, vesela vēsture, tur bij jādabū kafija, lai var pētīt visas ļipas! ???? | 03.06.2026 09:16 |
| IvarsLipskis | Pretīgie divkoši ???? pārtikas veikalos oficiāli tirgo cigaretes, bet viņi cīnās ar veipiem, kuri ir apmēram tikpat kaitīgi, cik kafija. Klauni. | 03.06.2026 07:58 |
| Gromuls | Šodien satiku mūsu Eiropas parlamenta deputātus! ???? gan @ijabs, gan @RihardsKols, gan @MStakis un vēl @IneseVaidere! Tagad zinu, kurš tusē, kurš nē! Kāda slikta kafija te ir! Tiku arī pie grāmatas! ♥️ https://t.co/Z9kUSWB3PM | 02.06.2026 19:49 |
| ARandomusrname | @IvarsAuzins @IvoButkevics gobox maksas kafija https://t.co/CRqeTEczXw | 02.06.2026 18:55 |
| Eduards | @IvoButkevics Kulbergam kafija negaršoja? | 02.06.2026 14:41 |
| Tas_es_Pats | @IvoButkevics ka tik tā nav efkas kafija https://t.co/dlSLT0vGCk | 02.06.2026 13:18 |
| latlzlv | Tikai nedēļu – 30% atlaide zīmolam PUPA
#kafijasbanka #kafija #PUPA #atlaides #shorts #reklamanosirds #latvia #latvija #fyp #latvianews #trendingtopics #breakingnews #latvijaszinas https://t.co/DY4qlFWEia | 01.06.2026 21:30 |
| ruslzlv | Только неделю — скидка 30% на бренд PUPA
#kafijasbanka #kafija #PUPA #новости #латвия #latvia #latvija #fyp #latvianews #trendingtopics #breakingnews #latvijaszinas #новостилатвии #shorts #reklamanosirds https://t.co/I5j9mLga6E | 01.06.2026 20:30 |
| pavels82949 | Virtuves ekspozīcijā skatāmas gan piena un krējuma pudeles, gan atmiņā paliekošie iepirkuma tīkliņi, protams, arī kafijas dzirnaviņas, iepakojumi, tējas un kafijas servīzes. Turpat arī vannasistabas un tualetes priekšmeti: mazgājamie toveri, veļas mašīna "Rīga" un cita sadzīves tehnika. Skatāmi arī dzērienu, cigarešu, ziepju un mazgājamo līdzekļu taloni.
Partijas funkcionāra kabinetā ir ne tikai iespēja pāršķirstīt Latvijas PSR spēkā | 01.06.2026 15:03 |
| evlife_lv | Atkal kafija pie Moller auto. Atvedu ID.3 uz garantijas remontu. Pirms gada mainīja atsaites. Tagad atkal klab līdzīgi, kā pirms iepriekšējā remonta. Gan jau atkal atsaites pie vainas. Nedaudz tā kā par biežu. https://t.co/vMNIJC86sD | 01.06.2026 09:16 |
| ruslzlv | Открой для себя кофе PUPA: скидка 30% весь июнь
#kafijasbanka #kafija #PUPA #новости #латвия #latvia #latvija #fyp #latvianews #trendingtopics #breakingnews #latvijaszinas #новостилатвии #shorts #reklamanosirds https://t.co/FaUNCE1jxF | 31.05.2026 20:00 |
| retv_lv | ☕️Par kafijas rituāliem, īpašajām krūzēm, “Spaini jeb bļodu” un to sajūtu, kad diena pa īstam sākas tikai pēc pirmā malka.
Jo dažreiz kafija nav tikai dzēriens. Tā ir raksturs. Rituāls. Un mazliet arī izdzīvošanas stratēģija.
https://t.co/j9sDihtPmZ | 31.05.2026 17:12 |
| latlzlv | Atklāj PUPA kafiju – īpaša 30% atlaide visu jūniju
#kafijasbanka #kafija #PUPA #shorts #reklamanosirds #latvia #latvija #fyp #latvianews #trendingtopics #breakingnews #latvijaszinas https://t.co/2cUKFB2Idv | 31.05.2026 15:00 |
| InetaTu | @EdijsKlaisis Nja. Nepīpēju, bet kafija.... | 31.05.2026 08:44 |
| c_pits | @nekas2020 Kruasānus ēd vai visā pasaulē, bet tie nākot no Austrijas. Tomēr visi uzskata, ka tikai tie sasodītie francūži brokastīs mērcējot kruasānu baltā kafijā. Kruasānu Francijā esot ievazājusi Marija Antuanete, bet viņa slikti beidza. Bet kruasāni palika. | 30.05.2026 21:39 |
| c_pits | @_emma_karkls_ @KalveCoffee @veselibasmin @LieneCipule Nav gan dzirdēts, ka NMPD speciāli ar dienesta busiņu taurēm un uguņiem pēc kafijas būtu braukuši. Ja ir izsaukums uz kafejnīcu vai blakus, tad jāizmanto izdevība ieiet pačurāt, jo busā borta pisuāra nav. Un ja zināms, ka tur laba kafija, iepirkt to arī. Nu nav ko piekasīties! | 30.05.2026 20:20 |
| KrissGrunte | ir tādas tumsas, kurās pamostas acis, vārdi skatās uz acīm vai arī otrādāk, kaut kur atdziest kafija, bet tu aplaucē plecus no saules,
ir tādas tumsas, aiz kurām kāds taisa makaronus ar sieru | 30.05.2026 15:07 |
| fineside420 | @168Trollis @NellijaL Nebūs. Kafija ir pārāk ekstravagants dzēriens, lai to nomelnotu visādi negauši un stila neprašas. | 29.05.2026 10:55 |
| juris_8 | @UOsis Nav jādzer ūdens vietā. Pat ne tējas/kafijas. | 29.05.2026 06:52 |
| UOsis | @goodgoodbye Kafija iedarbojas pēc, apmēram, 15-20 minūtēm. Es parasti iedzeru stirpu kafiju un taisu powernap uz 20min. ja šķiet, ka nāk miegs, tas nozīmē ka nāk miegs - nelīdz ne mūzika, ne atvērti logi utmldz | 29.05.2026 06:11 |
| Raibiis | @lindahaka @cappytude Kā reize biju tur iegriezies šodien. Falafel komplekts un lēcu zupīts+ kafija un deserts kā cienasts. 16.50€. | 28.05.2026 21:59 |
| Tas_es_Pats | @kr_klavins un šī parazītisko kafijas un štopkūciņu iznīcinātāju armāda noteikti ir tās, kas ne vien daudzina, ka latvieši planētu apēd, bet vēl piedevās brēc, ka Latvijā trūkst darbaroku, kas šīm dizentērisko kebabu pievoltotu pie pašām kabineta durvīm | 28.05.2026 19:46 |
| LV_visiem | @Borovkovs Staķis un kafija.
Briškens un Rail Baltic.
Švinka un Air Baltic. | 28.05.2026 18:21 |
| latlzlv | Kafija — viens no populārākajiem dzērieniem pasaulē
#kafijasbanka #kafija #shorts #reklamanosirds #latvia #latvija #fyp #latvianews #trendingtopics #breakingnews #latvijaszinas https://t.co/43dSStGfCf | 28.05.2026 17:00 |
| ruslzlv | Кофе — один из самых популярных напитков в мире
#kafijasbanka #kafija #новости #латвия #latvia #latvija #fyp #latvianews #trendingtopics #breakingnews #latvijaszinas #новостилатвии #shorts #reklamanosirds https://t.co/ckU6nFv7am | 28.05.2026 16:00 |
| liepina999 | @MFridrihsone Vasarā ir ok, ziemā Somija ir katastrofa - auksts, tumšs, drausmīga kafija | 28.05.2026 08:07 |
| Kaspars09 | @thearmi @tofikblogs @bezugslosigkeit @CircleKLatvija Piekritu, ka viršos kafija ir daudz labāka.. bet nu maksā ar psc.. | 27.05.2026 10:51 |
| KristapsKulis | @armandsbrants @Oskaronkulis @JurgisLiepnieks Es ievietoju kanniņu uz plīts, ieleju tur ūdeni un ieberu samaltas kafijas pupiņas . Beigās sanāk kafija. Procesu, kur kanniņā uz plīts gatavo šķidrumu latviski sauc par vārīšanu . Varbūt tas nav pats izplatītākais kafijas pagatavošanas veids , bet man patīk ) | 26.05.2026 15:48 |
| armandsbrants | @KristapsKulis @Oskaronkulis @JurgisLiepnieks Ūdeni mokas kannā vāra, jā, taču tad, kad tas sūcas cauri kafijas filtram, tas vairs nav vārošs, tā ka kafiju nevāra. ???? | 26.05.2026 10:47 |
| KristapsKulis | @JurgisLiepnieks @Oskaronkulis rakstīts ir tieši tas, ko es teicu . Man to atrast prasīja pāris minūtes kamēr kafija vārās ) https://t.co/l0ddzc2gjf | 26.05.2026 10:12 |
| stats_feed | ☕️ The word “coffee” in different languages:
???????? kafe
???????? кава
???????? kafa
???????? кафе
???????? kava
???????? káva
???????? kaffe
???????? koffie
???????? kohvi
???????? kahvia
???????? café
???????? Kaffee
???????? καφές
???????? kopi
???????? kávé
???????? Kaffi
???????? caife
???????? caffè
???????? kafija
???????? kavos
???????? kaffe
???????? Kawa
???????? café
???????? cafea
???????? кофе
???????? кафа
???????? kava | 26.05.2026 01:39 |
| ManTaisniba | @saabrs Končas no Depo, kafija no Itālijas, glāze lidl, soliņš no dzimtas īpašuma ozoliem, krūmi ir tūjas un ceriņi. Asfalts ir netālu. Vinīgi Tu esi prom. Konferences neapmeklē. Manu darbu ar nē. Skumji. | 25.05.2026 22:55 |
| heinaste | @Samuraja_celjs Vakar 'Kafijas Draugs' pat neprasot atsūtīja ziņu par CHiATO slushiePLAY, kas taisot mīkstu saldējumu un šobrīd nopērkama par akcijas cenu... https://t.co/Wxb4hnq7fP | 24.05.2026 09:21 |
| baidekalna | @MStakis Es nevēlos par pulksteni, paldies. Bet mani interesē par kafiju- kuru Jūs ieteiktu- es esmu totāls kafijmāns- man garšo rūgtāka kafija.
Labprāt iestāšos kafijas mafijā kā testētājs :) varu testēt mājas katru dienu un būt mafijā- no visām- kafijas mafija man šķiet visnevainīgākā | 23.05.2026 16:13 |
| lakidzha | oficiāla atskaite:
šo bezkofeīna kafiju šobrīd dzeru kā ūdeni pa vakariem, bija taisnība, ka laba????❤️
paciņu filtra kafija super ārpus mājām, šobrīd uz maiņām ar mil coffee paciņām????
@armandsbrants https://t.co/qdeBeXecNd | 23.05.2026 13:48 |
| _emma_karkls_ | @AlksneR @JanisVoins Nu ko pararīsi, ka Illy kafija ir viena no labākajām ???? | 22.05.2026 13:42 |
| AlksneR | @_emma_karkls_ @JanisVoins Kā radās šī veiksme? Illy kafija bija pārņēmusi visu Jūrmalu, kamēr ZZS bija pie varas un māmiņa aktīvā politikā. | 22.05.2026 13:35 |
| FlashbangJuris | @Unabomberz @JanisVoins Nē tas ir pulkstenis ko nodos bērniem un tie nodos mazbērniem, ja tev rīta kafija stāv gadsimtiem nu tad jā tas pats vien ir | 22.05.2026 13:30 |
| Unabomberz | @FlashbangJuris @JanisVoins Tas pulkstenis jau tikai tādā rīta kafijas vērtē vien ir. Pun intended. ???? | 22.05.2026 12:11 |
| JeanneDielman_ | @Vinotava @realaGrutniecba @armandsbrants Melna kafija,ja tā padomā, neeksistē. Drīzāk brūna | 22.05.2026 02:08 |
| DavisVilums | @MStakis @Progresivie Divas partijas, kas visuzmācīgāk reklamējās Rīgā. Jauki.
Ceru ka vismaz kafija stipra kā mafija! | 21.05.2026 21:05 |
| sanchopans82 | @zalskukainis Kāpēc gan nē. Lai būtu kafija.:) | 21.05.2026 20:02 |
| zalskukainis | @sanchopans82 Hmm... kafija? ???? | 21.05.2026 20:00 |
| fineside420 | @suvajevs Vieniem kafijas tirgotājiem, galīgi feini kafijas aparāti. Importa vešiņas, redzies. Kāda kafija Jums mesjē vairāk iet pie dūšas?
Melna vai par velti? | 21.05.2026 19:51 |
| zarina_liene | @thefoxies18 @Agy_1988 Zupa , augļi, kafija , tēja , gurķi, tomāti...? | 21.05.2026 19:04 |
| melnbaltalapsa | @GalaxyJudge Īsumā. Esmu VISU vai Neko. ????????♀️
MAN galīgi OK nav - gulēt vienai, jautājumi - vai mana mīļākā krāsa ir melna, lidmašīnas, odi, lifti, zirnekļi, zivju zupa, tēja/kafija ar cukuru, kedu tipa augstpapēžu kurpes, grāmatas lasīšana ierīcē, majonēze, šokolādes saldējums, maizes zupa. | 21.05.2026 08:04 |
| Vinotava | @armandsbrants @didzisdadzis @realaGrutniecba Es tikai par. Tā metode, ka virtuvē savārīta stāv un karsējas, kamēr piedeg, galīgi nevilina. Tā jau slikta, pārgrauzdēta kafija un tad vēl stāvot piedeg. | 20.05.2026 23:50 |
| armandsbrants | @Vinotava @didzisdadzis @realaGrutniecba Termosā, ja kas, var lielisku kafiju pagatavot. Ja ir prasmes un laba kafija. | 20.05.2026 23:37 |
| Vinotava | @armandsbrants @didzisdadzis @realaGrutniecba Ja prasa, vienmēr atnes dubulto espreso vai kapučīno brokastīs, bet manieres staigāt pa ēdamzāli ar kafijas termosu jau vien ir bezgaumībss kalngals. | 20.05.2026 23:36 |
| armandsbrants | @Vinotava @didzisdadzis @realaGrutniecba Gan numuriņos, gan restorānos, tā bezcerība ir neaprakstāma. Cik nav nācies būt vietās, kur par ēdienkarti, vīnu karti ir kārtīgi padomāts, brokastis lieliskas, bet kafija ir piemeklēta tāda, kas visu sabojā. Bet atbilde ir, ka 90% klientiem ir vienalga, tāpēc ko tur censties. | 20.05.2026 23:10 |
| Vinotava | @armandsbrants @didzisdadzis @realaGrutniecba Numuriņos? Pēdējā laikā esmu palikusi viesnīcās ar kapsulu automātiem, lai gan tā kafija parasti nav manā gaumē. Laikam pie tējas tomēr ir arī 3in1, ultra apstrādātais piens u.c. lietiņas. | 20.05.2026 23:07 |
| _sindija_ | @nenormamma Pasaku, ka kafijas cepumi un bērniem jautājumu vairs nav ???? Arīdzan mākam ēst, lai bērni neredz. | 20.05.2026 21:40 |
| pitonsLXX | @realaGrutniecba Melna kafija. Uzreiz toilet break. Varbūt novērtēja vai ir brīvas WC | 20.05.2026 20:36 |
| Kornelija_zk | @rigamanariga @inese_putniece Ā, skaidrs. Iekšpusē arī kvartālā pie Lāčplēša ielas Katkevich vietām izskatās tāpat, nav brīnums, ka man sajuka. Vien viņi āra galdus bija izlikuši uz Lāčplēša, bet es padomāju, ka mainījuši vietu????. Tad Veldzes kvartāla laba kafija? Plānoju aizstaigāt | 20.05.2026 20:35 |
| RaitisO | @renatelz Staķa jaunā karteļa kafija ar piegādi. | 20.05.2026 19:54 |
| siirual | @realaGrutniecba Es mēnesi pastrādāju Austrijā un katru rītu iebraucot benzīntankā pēc kafijas, man bija jāpaskaidro kas ir melna kafija, jo uzreiz gribēja taisīt visas tās lates! | 20.05.2026 18:47 |
| armandsbrants | @Vinotava @realaGrutniecba Latvijā "melna kafija", visdrīzāk, būs nepareizi pagatavots espresso. Mēs gan tirdziņos turpinām mulsināt klientus, kad par melnu kafiju pārjautājam, kuru no 3 variantiem. | 20.05.2026 15:38 |
| rigamanariga | @Kornelija_zk @inese_putniece Runa ir par Matīsa ielu 8, nevis Dagdas ielu. Katkevich nekad nav bijusi beķereja un kafija ir ļoti laba. :) | 20.05.2026 13:46 |
| sanchopans82 | Tie moldāvi ir tik slinki. Telefons, ap stūri, vai kafija un pamīzt.
Skatos, ka ātri apguvuši darba principus… | 20.05.2026 13:42 |
| realaGrutniecba | @ancetarvida Man patīk vārdu savienojums “reāla kafejnīca”.
Wow.
Un restorānā patiesi neviens nekliegs pāri zālei “Jūsu melnā kafija nāk!” Jo tad atskatītos uz viesmīli, nevis mani. | 20.05.2026 12:53 |
| ancetarvida | @realaGrutniecba Hmmmm, man šķiet, ka atskatieni ir ļoooti atkarīgi no vietas, kur to kafiju pasūti. Ja "melna kafija" tiek pasūtīta Caffein vai Cofzy, kur menu ir spec.sastādīts ar kafijas dzērieniem, jo ir pieprasījums, tad varbūt. Restorānā, reālā kafejnīcā, bistro nez vai atskatīsies. | 20.05.2026 11:45 |
| mintelekts | @the_real_sandis Kur tik izdevīga kafija? | 20.05.2026 11:12 |
| Vinotava | @realaGrutniecba Kas ir melna kafija? Automāta, filtra, drip @armandsbrants? Latvijas kafijas kultūrā tā ir pa vidu starp itāļu espresso un americano? Vai franču café alongé? | 20.05.2026 10:58 |
| lietotaaja | @realaGrutniecba Team melna kafija. | 20.05.2026 10:28 |
| ilzearklina | @realaGrutniecba Ja kafija ir laba, tad tikai melna. Fancy pieni der, lai noslēptu draņķīgu garšu ???? | 20.05.2026 10:18 |
| ErlateJolanta | @jenuufa Eh, šis i jauns, māk ne tā vien!...
Man gan kā Tavā pusē... pirmā kafija vēl nelīdz, laiks lai pagaida ar saviem tikšķiem.
Turies, draudziņ, kauliņi jāsaudzē!... Kas lēnāk brauks, tas tālāk tiks (kaut līdz siltumnīcai ????) https://t.co/c5pkVoPeAd | 20.05.2026 09:27 |
| Kaspars09 | @realaGrutniecba tagad arī esmu klubā "melna kafija" :) | 20.05.2026 08:57 |
| SaulesNav | @realaGrutniecba Barista vispār saprata, ko tu prasīji? ???? Jo man ir sajūta, ka daļā Rīgas kafijas iestāžu darbinieki nesaprot burtu kombināciju "melna kafija", jo ir tikai mačas, smačas, kačas un kas tik ne vēl ???? | 20.05.2026 08:41 |
| realaGrutniecba | Kad kafejnīcā paziņo,ka gatavs mans pasūtījums ar “Melna kafija!”, jūtos kā rebel. Citi klienti pat atskatījās.
Ne bezlaktozes piena, ne arbūzu sīrupa, ne fancy nosaukuma. Vienkārši melna kafija. Turklāt vēl uz vietas.
Varbūt citi skatījās,lai redzētu manu vecumu? | 20.05.2026 08:29 |
| jautaa_veel | @CheckThisAuth @SIFlv @r_freidenfelds Politiķe Elīna Grīnhofa - politiķa Pavļuta sieva - strebj kafiju par 12 tūkstošiem eiro gadā. SIF tā nodrošina viņas darbību katru gadu, no mūsu kabatām.
Kafija nav domāta jums, tas ir viens no eifēmismiem siles apzīmēšanai. https://t.co/vqh16zIH4B | 19.05.2026 22:44 |
| Madara_Ozola | Kas aktuāls @RimiLatvija atlaižu piedāvājumos šonedēļ? Kategorijā 50%+ ir gan pārtika, gan nepārtika. Dārzeņi, kafija, mutes higiēnas līdzekļi, virsmatrači, veļas un trauku mazgāšanas līdzekļi un milzu rotaļlietas. Īpaši atzīmēju 60% atlaidi tomātiem un 50% paprikai.
#Sadarbība https://t.co/wAwhyRYzXy | 19.05.2026 15:42 |
| RigaBrain | Kāpēc pēc RigaBrain® seansiem cilvēkiem bieži parādās vairāk enerģijas?
Daudzi domā, ka enerģija ir tikai kafija, miegs vai brīva diena.
Bet ir vēl viens ļoti svarīgs enerģijas patērētājs — smadzenes. https://t.co/gTdOrGvnyS | 19.05.2026 15:00 |
| naturesalchemy_ | Kad kafija garšo nesteidzīgi un pašsajūta ir viegla ☕✨
Ar GastroCare+ vari baudīt savus mīļākos mirkļus bez smaguma sajūtas pēc ēdienreizēm ????
Komforts vēderam, līdzsvars gremošanai un vairāk viegluma ikdienā.
#gastrocare #labsajūta #gremošana #komforts #ikdienasrituals https://t.co/3VxCQzb3Hu | 19.05.2026 10:47 |
| Senior_RY999 | @shinigami_d0ll Vai tu nezini, kas ir kafija? Kafiju nepasniedz ar ledu, to pasniedz karstu, pat vārot. Dod man manu vārošo kafiju, vai es tevi aizsūtīšu uz Bangladešu. | 18.05.2026 18:42 |
| 3sunces | @c_pits Kazas pienu lietoju tikai 2 gadījumos - ja bija jābaro kucēns un cepu pankūkas, ja kucēnam piena par daudz. Kucēns sen izaudzis. ???? Pēdējā laikā pienu (nekādu!) nelietoju vispār! Un rīta kafija daudz garšīgāka, ja tai piena vietā pielej konjaku.... ???? | 18.05.2026 17:05 |
| AivarsVilks | @mazaisandris @AndrejsUrbans Gājēju intensitāte bija nesalīdzināmi lielāka. Tuneļi bija dzīvi- tur bija tirdzniecības vietas, pīrādziņi, kafija, visu laiku konstanta cilvēku plūsma, ja runājam par centru.
Bet par VEF īpašs stāsts- tur vispār nebija citu variantu, kā divlīmeņu risinājums. | 18.05.2026 16:09 |
| Zalais_Pukis | Jā, “mums ir HES” ir forši, bet aprīlī/maijā HES bez saules ir kā kafija bez kofeīna — izskatās pareizi, bet jaudas pietrūkst. Saules ģenerācija tieši pavasarī nosedz dienas pīķus un samazina importu/gāzes iedarbināšanu, tā ka “bez saules būtu tāpat” ir vienkārši pasaka pieaugušajiem. | 17.05.2026 20:46 |
| karlwithanl | K-kafija Norgē. Nedārgā segmenta Kiwi veikalā. https://t.co/mXh1s4nFr2 | 17.05.2026 16:28 |
| Kornelija_zk | @inese_putniece Tur ir pāris sakoptas vietas, arī uz Dagdas ielas, sporta laukumiņi, cilvēki atjauno ēkas, bet ietves un daļa kaut kādu tukšu laukumu ir ļoti sliktā stāvoklī. Katkevich ir laba beķereja, bet slikta kafija, nu tā arī tur ir - 50 % labi, 50% slikti. Pamata lietas jāsakārto 1kārt. | 17.05.2026 12:41 |
| GalaxyJudge | Pietiek gulēt!
Armands atkal pie raganām, ui, nē, šoreiz Skultē.
Laba kafija dabonama. ☝️ | 16.05.2026 08:38 |
| DJvalters | #Afiša16.05.26. Radošā rūpnīca Veldze 10:00 - 17:00 。˚○ Brokastis, kafija un mūzika pie Tiny Giant Specialty Coffee kopā ar beķereju KUURE.
10-17
Ieeja no Bruņinieku ielas 25. https://t.co/vbhiYQYNYl | 16.05.2026 08:02 |
| AndzejMic | @elina_shh MilTec Brīvības Tallinas krustojumā , veikalu nevar palaist garām, kafija arī laba. | 15.05.2026 16:15 |
| VallixYeah | Ak tad mans pareģojums par Valaini ir piepildījies. Jums tagad man jāuzsauc kafija ???????? | 15.05.2026 12:54 |
| VallixYeah | @AtlasDynam1cs Īsts CEO pamostas 5:30 un sāk strādāt ???????? Vispirms kafija un apvemšanās no Sprūda video. Ja šāds mums bija Aizsardzības ministrs, tad labi, ka Evika prom un valdība nogāzās ???? | 15.05.2026 11:37 |
| strelka_b | Otrā kafija šodien. https://t.co/ZAb595qeR6 | 15.05.2026 11:03 |
| rusofobs | @jautaa_veel Kafija un bulciņas nepalīdzēja? Vai manu vai!!!???? | 14.05.2026 13:34 |
| tilmeitene | @MS636TQM @goldiijs Tās tāmes apkaimes uzlabošanas projektiem vien jau interesantas. Un tie mazie projektiņi, piem. talka, par kuru dome samaksā 3000 eiro apkaimes biedrībai. Izdevumi - kafija, bulciņas. | 14.05.2026 10:38 |
| AivarsLokmanis | @Lato_Lapsa Kafijas pučs skan labi, gluži kā Bostonas tējas nemieri, kas mainīja pasaules vēsturi! | 13.05.2026 23:28 |
| Aivars_Jurkalns | @Lato_Lapsa @HarijsKrauze Cietumā narkotiku lietotāji esot sevišķi skarbi pret to tirgotājiem. Te kafijas lietotāji varētu līdzīgi rīkoties ar karteli un tā politisko jumtu tik svētā lietā kā kafija | 13.05.2026 23:10 |
| CheckThisAuth | @SIFlv @r_freidenfelds Kā es varu piedalīties "kafija ar politiķiem"? | 13.05.2026 14:22 |
| Rozaa543 | @InetaTu Es gan labprāt. Nu bet cīsiņi man arī garšo. Bet ja ir tikai sauss baltvīns, labāk tad austeres. Ja kafija pa centrāltirgus modei, ar pienu un cukuru, tad cīsiņi ar sinepēm un maizi. | 11.05.2026 23:06 |
| didzislauva | @IvarsAuzins KLM ir bezmaksas ūdens/sula/kafija un sviestmaize | 11.05.2026 20:09 |
| armandsbrants | @lakidzha Gan jau ka nepareizā bezkofeīna kafija mēģināta. Redz, kur es šo te grauzdēju, nekāda dīvainība, salīdzinājumā ar citām, nav sajusta. :)
https://t.co/ZBafzZ8Ygt | 11.05.2026 16:10 |
| UOsis | @lakidzha Cigoriņu kafija? Man kopš skolas garšo | 11.05.2026 11:07 |
| ela__ray | @lakidzha 0% alus. Cigoriņu kafija. No tējām šī, manuprāt, ir ekselenta gemosā https://t.co/XmQ4ucbJog | 11.05.2026 08:12 |
| Einaars | personiski arī ir ne garšu izjūta- arī kkāda sajūta, kas saistās ar krāsām- cik saules kafija ir tikusi saņēmusi [cik nu protu sajūtu izteikt vārdos]
ja Armanda Prāts kko ir izdomājis, tas būs pakļāvīgs vergs, kurš vienmēr izpilda domāto- šis taču ir Tavs produkts- Tu ar to vari rīkoties, kā uzskati par pareizu!
arī kāds Pasaules līmeņa domas virzītājs, ja pareizi atceros, tepat- Xā- Naval savulaik rakstījis- ja gribi pieņemt nepareizu lēmumu, | 11.05.2026 07:32 |
| armandsbrants | Jau no pirmās grauzdēšanas dienas esmu stāstījis, ka es kafijas sensorālās īpašības jūtu nevis klasiski, nosaucot “rieksti”, “šokolāde”, “citrusi” utml, bet gan krāsu sajūtās. Visu laiku domāju, kā lai to labāk nokomunicē internetā. Un šodien radās šāds variants. Ko teiksiet? https://t.co/YsKoKMtfQV | 10.05.2026 22:43 |
| DepresGrutniece | @lakidzha Bezalkoholiskais alus. "Kafija", kas nav no kafijas pupiņām (cigoriņu, miežu, ozolzīļu utt.utjpr.) - ar uzputotu pienu sanāk interesanti siltie dzērieni, bet nu katram pašam jāizmēģina, kurš labāk iet pie sirds. Labas kvalitātes bezcukura kakao. | 10.05.2026 22:10 |
| Kornelija_zk | @lakidzha Matcha tēja. Ne tik stipra iedarbība, kā kafijai. Ja nav pierasts, sāc ar macha latte. Vasarā auksta ar ledu. Tikai uzputot ar īpašu slotiņu obligāti! Citādi daži vienkārši aplej un tad saka - fui. | 10.05.2026 22:01 |
| lakidzha | ieteikumi garšīgiem bezkofeīna dzērieniem mājas apstākļos? smūtiji un sulas besī ar savu kaloriju daudzumu, kola un citas bezkaloriju sodas neiet, piparmētru tēja okei, bezkofeīna kafija nez kāpēc garšo dīvaini???? | 10.05.2026 21:18 |
| AlksneR | Labi, ka ziedi, svētku pusdienas un laba kafija bija pirms Sprūda. https://t.co/YwSD9JTQ3j https://t.co/H3yGRiBDyR | 10.05.2026 20:56 |
| VirtuvesSarunas | Zinātnieki atklājuši kādu slēptu kafijas priekšrocību,kam nav nekāda sakara ar kofeīnu. Jauns pētījums liecina,ka gan kafija ar kofeīnu,gan bezkofeīna ietekmē zarnu mikrofloru,mazinot stresu,uzlabojot garastāvokli un dažos gadījumos pat kognitīvās spējas. https://t.co/vjJR7K3Kwx | 10.05.2026 09:37 |
| gatismu | @Aivars_Jurkalns @sr7hpcfhmc @RimiLatvija Varbūt pilsonim vajag iztulkot ekrānā kapuchino?! Kafija auzu latte? ???? | 09.05.2026 15:16 |
| elina_shh | Pamodos ap pieciem, kafija, sejas maska, duša, acu patči, mana meditācija etc. Mazliet nepatīkama pēcgarša, ka man sevi jāpaskaidro cilvēkiem, kuri it kā skaitās mani draugi.
Nesaistīti (vai tomēr saistīti) ✨????
Pirmajam, kas pieteiksies komentāros, izlikšu taro, pārējiem diviem - dienas kārti. | 09.05.2026 08:52 |
| saabish_ | @knipinska @_evija higiēniskās paketes, lapu salāti, augļi, zāles / vitamīni, bulciņas (kas nav pirmās nepieciešamības prece, bet tomēr), kafija (nepirku, bet cena šokēja), šokolāde..
visu nepirku, man bija interesanti vnk apskatīties cenas veikalos, pirmos piecus gan pirku. | 08.05.2026 19:47 |
| ainarsbr11 | ...
kafijai jāatceļ akcīzes nodoklis!
Kafija vai tēja nav nedz luksus, nedz alkohols, turklāt uz vietas nav izaudzējama | 08.05.2026 12:01 |
| liana_langa | "Tukuma kafijas" krievLatvijas cigoriņu kafija...
#AtkrieviskoLatviju https://t.co/hZoT9pJCXM | 08.05.2026 11:10 |
| puarolv | Staķis un PRO klusē par savas "lokomotīves" saistību ar kafijas automātu karteli https://t.co/Tn44T7Csiq via @puarolv https://t.co/S3vxBQ9JTO | 08.05.2026 10:55 |
| elina_shh | Intereses pēc atkal paskatījos, cik izmaksātu nedēļas nogale Edinburgā.
Lidojums 140£
Viesnīca 200-250£ (viena nakts)
Takši, ēdiens, kafijas, nieki ~300£
Labāk pagaidīšu Āziju. | 07.05.2026 07:58 |
| IngaIngucis | AbZolūts skaistums????????????
Tik ļoti????????????
Pievienojos jautājumam, labo cilvēk, kas Tu esi?
No sirds - PALDIES????
Tik skaista būs rīta kafija, tas ir tas, ko šodien vajadzēja, smaids līdz ausēm???? https://t.co/3CXGnbaO5K | 06.05.2026 17:27 |
| tiklaTekla | @murniecelinda Tāa, tam tomēr laikus jāsagatavojas. Bet kafija būs. Droši! ???? | 06.05.2026 13:59 |
| ansisklintsons | @Tas_es_Pats Tas nesaistīti, veinkārši - krašdiēta, jādzer kafija bez piena. ;) | 06.05.2026 13:32 |
| ValtsDalbins | @RitaEvaNa @CircleKLatvija Paldies, @CircleKLatvija par kopīgiem gadiem, bet vairāk ne grama degvielas, ne kafija (kas,starp citu ir slikta) pie jums netiks iegādāts, nekas! Latvija ir latviešu valsts un, ja jums tas nav svēts, tad ejiet uz poda! PS Es degvielu pirku ļoti daudz! | 06.05.2026 12:16 |
| AstrologiLv | Auksta kafija, kas uzskatīja, ka jaunatni un vispār drukātas grāmatas neinteresēs digitālajā laikmetā!
16 gadīgā meita pamanās pat par kabatas naudu pati sapirkt un aizgūtnēm lasa ????
Bet vakar tetovēts čalis uz SPA zonu (ierobežota laika) devās ar grāmatu rokās ????
Jebkuri moderni pārspīlējumi nostiprina tikai klasisko ieradumu pozīcijas.
Skaidrs, ka tirāžas neaugs un pat var nebūt kā agrāk, tomēr lasītprieks, pabužinot reālas lapas, ir īpaša | 06.05.2026 09:42 |
| InetaTu | @murniecelinda Kafija tak arī ir kkas ēdams! Vismaz mirt nost nemirsi. | 06.05.2026 09:04 |
| Olehnovics | Viss. 9 km. Pastaiga. Tagad kafija, biezpiens un Donalds (šķiet viņš ļoti daudz ko pateica). Lai visiem laba diena! | 06.05.2026 05:23 |
| sanchopans82 | Brīvdienu rīta kafija sievai…☕️????https://t.co/5Zd4bUxPMj | 05.05.2026 20:52 |
| KanielO41438 | @lindberga22 Viršos kafija ir pretīga. Īpaši pretīgu to padara putuplasta glāze. | 05.05.2026 19:07 |
| IvoButkevics | Klusā daba. Ledus kafija un modālais filtrs. https://t.co/bLFNK0QJn7 | 05.05.2026 15:36 |
| NaivaaLaukje | @cactus_is_love Principā, mana rīta kafija droši vien funkcionē tieši tāpat kā Didriksones dzēriens. :) #jāietpačurāt | 05.05.2026 14:24 |
| lindberga22 | Šodien apzināti pabraucu garām vismaz trim Cirkle K-rieviem benzīntankiem. Nosodu šī benzīntīkla latviešu diskrimināciju darba tirgū. Turpmāk arī piedomāšu, kur uzpildīties, plānojot braucienus.
Virši man līdz šim ir mīļākais benzīntīkls divu iemeslu dēļ — garšīgākā kafija Latvijā un latviskākā vide. Paldies, @Virsi_A | 05.05.2026 13:12 |
| Masa_Nakts | @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Man 6 gadi un tas pats.Šodien ilgi gaidītā diena sev,bet izdarīts nekas, tik uztaisītas vakariņas. | 04.05.2026 20:18 |
| AndrejsDeeCee | @Kamons nezinu ko cilvēki tur dara 20 min, uz circle tikai pēc ēdiena braucu, pildos nestē, 3 min un gatavs.
bet nav līdzvērtīgi salīdzināt 20~80 uzlādes laiku pēc tam kad jau ir pieslēgts vads ar 0~100 + maizītes un kafija degvielas laiku ieskaitot rindu un iebraukšanu. | 04.05.2026 14:17 |
| 9Vilnis | Bosnijā dažās vecās kafejnīcās cigareti noliek blakus kā cukuru vai karoti. Tas nav joks, bet gan daļa no vietējās kultūras un viesmīlības.
Tur kafija nav "dzēru un skrēju", bet gan ar sarunām un kopā pavadītu laiku, tāpēc šādas detaļas ir kā rituāla elements
????????Īsts karš Telegram https://t.co/gv1rk6q9ZK | 03.05.2026 23:32 |
| Madarmara | @GalvGatis @mafijasboss @Lupatniece2 Ūdens ilgāk turas organismā. Alus, tāpat arī kafija un īstā tēja ātri izfiltrējas. | 03.05.2026 14:42 |
| instant_mk | @thearmi Apstiprinu, ka caur moku laižot, jebkas ir dzerams. Pat Rimi vislētākā kafija. | 03.05.2026 14:29 |
| thearmi | Mokas krūzes maģija: kafijas pupiņas, kas mājas automātā bija pliekanas, caur mokas krūzi kļūst patīkami aromātiskas, ar šokolādes un riekstu notīm. Man ir aizdomas, ka ar mokas krūzi par Merrild varētu garšot labi. | 03.05.2026 14:08 |
| _skabarga | Viršiem arī aukstā kafija garšīga ???? https://t.co/HQqT2ghC6k | 02.05.2026 11:08 |
| Kuklands | @krizdabz Tas panelis jau pēc baigā kosmomobīļa izskatās, lai raits ceļš un garšīga kafija lādējoties... | 02.05.2026 08:16 |
| cactus_is_love | ledus kafija. koprakstīšana. jaunas grāmatas smarža. Lido pankūkas. lasīšana parkā. +20 grādi. mākslas izstādes atklāšana. alus terasē. filmas ar draugiem. ķiršu smarža naktī. | 02.05.2026 01:17 |
| GalaxyJudge | @inese_putniece @IngaIngucis Vispār jau vasaras aukstā kafija - espresso shots, toniks un liepziedu sīrups uz ledus- ir ļoti laba. | 01.05.2026 12:07 |
| GalaxyJudge | @inese_putniece @IngaIngucis Kāpēc sūdu?
Vispār jau kafija ar toniku ir ļoti labs savienojums. Citrons arī tur der.
Tikai nekāds tur bubble bomb gan nesanāca. Tas tā nestrādā. | 01.05.2026 11:30 |
| IsraelinLatvia | Stipra kafija, spēcīgāki viedokļi ????????☕️
Sveiciens no Izraēlas šajā piektdienā????????
???? Elisabeth Dubrovsky https://t.co/tRWi3VzuTQ | 01.05.2026 11:03 |
| renatelz | Dievinu vēlos rītus, kad man tiek pasniegta brokastu kafija gultā! Atvērts guļamistabas logs, saule spīd un fiziski sajūtu vārdu- atpūta. Neskatoties, ka vīrs teica - baudi, tev šodien jānopļauj zāle, jāgatavo svētku pusdienas un jāizkurina pirts.
Joks, to visu dara tikai viņš:)) | 01.05.2026 09:42 |
| mrserge | Basmati rīsi apcepti Taizemes pikantajā sojas mērcē ar sīpoliem un olām. Reņģes tomātu mērcē no Kaijas. Svaigā salsa (tomāts, sīpols, serano čili, koriandrs, laims, olīveļļa). Kafija no Javas salas. Kārtīgas tūrista brokastis. https://t.co/7gpBo9jTp1 | 01.05.2026 07:41 |
| anonimizets | Ir ironiski, ka "Illy" kafija ir viens no Venēcijas biennāles sponsoriem https://t.co/qKEmW1u2cK | 30.04.2026 13:54 |
| WATERMELON_RIGA | Kafija garšo labāk, ja krūze ir Tava! ☕
Personalizētas krūzes ir ideāls veids, kā stiprināt komandas garu un zīmola atpazīstamību.
Watermelon SIA – izcilība suvenīru jomā kopš 2004. gada.????
#WatermelonSIA #CoffeeMugs #Branding #Latvia #CustomGifts #Bizness #Kafija https://t.co/UYhwgwaMaV | 29.04.2026 21:21 |
| MareksGeistarts | @JanisTiesnieks @aarrvviiss @CSP_Latvija toreiz sieva prasīja lai nobildē preci ko taisījos pirkt, apsargs tūlīt bija klàt un sāka lasīt lekciju par konkurenci utt. Prasīju, kapēc kafija saslēgta, teica, ka tur narkomāni burtiski iet kā uz darbu un pat parādija, ka viens jau spieto gar plauktiem. Laikam ir pamats. | 28.04.2026 18:15 |
| PadureManor | Pietiek ar standarta viesu namiem. Tava dzimšanas diena ir pelnījusi raksturu! ????️ Padures muižā Tu neesi vienkārši klients – Tu esi saimnieks.
Vakariņas pie galda no seriāla "Pansija pilī", rīta kafija terasē ar skatu uz parku. Nakšņošana muižas apartamentos no 70 EUR. https://t.co/0OMr7Of03Q | 28.04.2026 16:37 |
| Aigars1972 | @JanisTiesnieks @CSP_Latvija Ko nu kafija, redzēju bildes, kur pat sviests bija sabāzts pret zagšanas maisos????
Slava JV/PROkomunistu kliķei! | 28.04.2026 16:10 |
| Rudmatis | @janisliksts @JanisTiesnieks @CSP_Latvija Jā, bērniem šī kafijas marka īpaši garšo. | 28.04.2026 15:30 |
| KristaIrbeASK | @zvejniekameita @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Ļoti laba doma pie draudzenes paēst:) par tomātiem viena supergarda recepte (ja ēd) tomāti, baltmaizes grauzdiņi, smalki sagrieztas ķilavas, baziliks un parmezāns. Gaidu garšīgos tomātus:) | 28.04.2026 12:07 |
| zvejniekameita | @KristaIrbeASK @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Lai pagaršotu, uzprasīšos ciemos pie draudzenes, pasūtot viņai skābeņu zupu. Viņa ir laba saimniece, kam dārzā viss aug. Vispār dīvaini, kā mainās garšas sajūtas- agrāk negaršoja tomāti, tagad ļoti, neēdu skābu kāpostu zupu, tagad viena no mīļākajām???????? | 28.04.2026 09:43 |
| KristaIrbeASK | @zvejniekameita @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Skābeņu zupai galvenais pirkt vai nu Spilvas vai tirgū īstās skābenes plus var mazās nātres ielikt, tagad tieši aug:) Es vāru ar grūbām, kartupeļiem un burkāniem, klāt sīpols, laurenes un smaržīgie pipari. Plus labas ribiņas:) | 28.04.2026 09:25 |
| djjapanis | @vmakarovs @Progresivie @MartaKotello Ko vajag saostīties, lai paziņotu, ka tur ir intensīva gājēju plūsma? Es sestdien pusstundu nosēdēju pie Vārnu un Laboratorijas ielas stūra kafejnīcas galdiņa (starp citu, tai kafenē ļoti garšīga kafija). Pa to laiku garām pagāja labi ja 10 cilvēki un kādas piecas mašīnas. https://t.co/0J1ngddJ92 | 27.04.2026 19:23 |
| PadureManor | Beidz īrēt telpas, sāc kolekcionēt mirkļus. Padures muiža nav muzejs, kur nekam nedrīkst pieskarties – tā ir vieta, kurā Tu uzkļūsti par saimnieku.
Autentiska gaisotne: Vakariņas mēbelēs no seriāla "Pansija pilī".
Privātums: Rīta kafija uz terases ar skatu uz tikko muižas parku. https://t.co/3bK4cMb2cU | 27.04.2026 16:27 |
| ZvaigznuAitas | Un kišmiš kafija ir jāpiecep mazliet vairāk, lai rūgtums nomāktu visus tos zaļos un pārgatavos augļus. Ja patīk LABA kafija, tad speciality kafijas ir tas pareizais virziens. | 27.04.2026 07:37 |
| 3sunces | @Rozaa543 @ZandaTiamo Tēju gandrīz nelietoju, bet kafiju dzeru bez cukura. Taču reizēm patīk ari balta ar cukuru. Un rīta kafijai ar "jumtiņu" nedaudz cukura vajag. | 26.04.2026 22:58 |
| Rozaa543 | @3sunces @ZandaTiamo Es cukuru pie tējas un kafijas nelieku. Garšo tāpat. | 26.04.2026 22:54 |
| KristaIrbeASK | @blaazma @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Team skābeņu zupa:))) Meita var pat 6.40 no rīta palūgt paēst:) par lēcām un gruboto nesapratu, jo gruboto ir no grūbām:) | 26.04.2026 20:44 |
| blaazma | @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Man atkal nesen viens teica, ka garšo skābeņu zupa. Un kāpēc nav lēcas uzvārītas, kad tika pagatavots gruboto. Nedaudz šokā ???? | 26.04.2026 15:41 |
| lakidzha | skaists svētdienas rīts, uztaisu putru ar augļiem, kas var būt labāks, tik kafijas pietrūkst
tad samalta kafija tika nejauši iegāzta putras bļodā ???????????? citu augļu man vairs nav, eju atpakaļ gulēt, besī | 26.04.2026 07:04 |
| realaGrutniecba | @Atecina_ Same. Esmu izmēģinājusi vairakkārt. Sausas. Galīgi nesaprotu sajūsmu. Bet varbūt tas ir kā ar to skābo kafiju: vnk izaugusi paaudze ar citiem garšas kritērijiem, un lielas, sausas bulkas/skāba kafija viņiem tiešām šķiet labas garšas un kvalitātes norma? | 25.04.2026 16:03 |
| IvarsLipskis | Nīderlandē kafija baigi dārga palikusi - 500g Jakobs jau 7,49€ ???? https://t.co/Jr4h5hS6Rm | 25.04.2026 10:31 |
| DJvalters | #Afiša25.04.26. #LielaucesBaznīca 9:00 Cienastā tēja/kafija un pīrādziņi. https://t.co/pSFuKii35s | 25.04.2026 06:25 |
| Merigolda | @Atecina_ Man negaršoja ne kruasāni, ne kkāda bulciņa ar mellenēm un drumstalām, kafija gan ok. | 25.04.2026 00:56 |
| Rozaa543 | @M_Freimis Es noteikti baigi nerekomendēšu. Bet nebija arī tik slikti, kā 2018.g.novembrī, Minskas centrā, dizainiski ļoti pieņemamā ēstuvē. Principā , ēst var, bet ne reklamēt, kā kko īpašu. Kafija bija laba un normāla izmēra un konfekte garšīga. | 24.04.2026 18:51 |
| nekas2020 | @A_Reizenbergs Viņiem ir kubiešu kafija? | 24.04.2026 15:02 |
| Ingvilda | @Vinkele Vispār man rajonā vārdā neminēts DUS ar gana labu kafiju ir viena no labākajām vietām, kur ātri tikt pie kafijas un uzkodām. Noder gan brokastīs, gan citās reizēs. | 23.04.2026 21:55 |
| Umatnieks | @ltvzinas Krisītis ir atrauts no realitātes un nezina, ka patiesībā ir otrādāk. Jo augstāka cena, jo biežāk cilvēks nevis lies pilnu bāklu, bet pilinās pa 10eur un tad ies uz tanku pakakāt, pie reizes dzert kafijas, ēst desas vai nopirkt pārcenoto alkoholu. | 23.04.2026 21:11 |
| ZinatnieceZaara | Līdzi vienmēr ir kola,banāni,šokolāde. Tiesnešiem ir sava telpa,kur ir uzkodas,kafija,tēja,ūdens,bet citreiz nav laika tur aiziet. Ūdens ir brīvi pieejams visur. Parasti no vietas notiesā piecus mačus,tad ir pauze,ja nav ievilkušies mači,ja ir,tad neko,tiesā bez pauzes. 1/n | 23.04.2026 20:53 |
| SunuJekabs | @juris_8 Kafija ir mūsu kultūras sastāvdaļa, kafiju nedrīkst izslēgt, kafiju dzer liels un mazs, sākot no 7 un beidzot ar 97 gadiem. | 23.04.2026 17:29 |
| gatismu | @Videjais_LV Laba ziņa, ka viedajiem cibiņiem nav vietrja fondu tirgus, balzāms un kafija ???????? | 23.04.2026 15:26 |
| kornelijs | @ioditis @DievaSuns Nu nav jau tā, ka tā kafija ar "jumtiņu" ir norma. Nepazīstu NEVIENU personu, kas tā darītu. | 23.04.2026 12:50 |
| BigGSavickis | @JBmu3w @juris_8 Kafijā ir tikai kofeīns, enerģijas dzēriens ir maiss cukura, trīskārša pieļaujamā kofeīna dienas deva un taurīns, kas ir kā ķirsīts uz pārspīlētās "enerģijas" kūkas. Bērni enerģijas dzērienus nedzer enerģijai, bet kā stila elementu un garšas dēļ. | 23.04.2026 08:39 |
| Gaumigais_joks | @krizdabz @gatisgribusts Daudz ātrāk tad jāaizliedz cukurs un kafija! Nemaz nerunājot par augļiem un dārzeņiem! https://t.co/i2t5xpwRDT | 23.04.2026 08:14 |
| Tarapro_lv | Doypack uzvar
Parasts maiss zaudē pēc atvēršanas. Doypack ar zip uzglabā, aizsargā un atgādina par jums katru dienu. Svaigums — nedēļām.
https://t.co/U5LaJ9oIbC
#iepakojums #doypack #zip #tarapro #pārtika #rieksti #kafija #horeca #tirgus #kvalitāte #svaigs #pārdošana #risinājums https://t.co/sxN5kf2DZ5 | 23.04.2026 06:54 |
| martinsketners | @ruuzis Nu es varētu sākt tievēt. Attiekties no kafijas, jo tai cena visur kosmosā, un parasti jau gribās arī kaut ko uzkost klāt. Kartupeļus un olas vēl varu atļauties. | 23.04.2026 01:17 |
| le_walkabout | @juris_8 https://t.co/lJDUVHNmpS cilvēki, kas te murgo neizprot kā kafija ietekmējusi cilvēku masas un prātus. Man kafiju liekas stipra, jo lietoju reti. Pierod pie kafijas, gan taurīna. Tas viens un tas pats! Tie modernie kafijas kokteiļi ar sīrupiem ir tas pats! | 22.04.2026 23:17 |
| le_walkabout | @juris_8 kafija ir kaitiga! Tāpat kā cukurs. Es uzskatu sen nekas nav jāierobežo! Atmirs vājie prāti. Visam jābūt legālam! Manis pēc cilvēki, lai staigā pa ledu, brauc auto kravas kastē. Ja grib maukt velna lapu, lai mauc! Dzert tas pats. Brokastu krogus vajag https://t.co/JbEmF3xgIy | 22.04.2026 23:07 |
| saabish_ | @juris_8 @NeilaKrave man stundās bija vesels “restorāns” (kā dažas skolotājas teica :) ) uz galda - kafija, ūdens un kola. citreiz kafijas vietā bija enerģijas dzēriens, bet tā bija vidusskola un es biju pilngadīga.
to, ka kolā ir kofeīns, es uzzināju tad, kad man stundu laikā sāka rokas trīcēt :D | 22.04.2026 21:17 |
| Kornelija_zk | @the_real_sandis Nu visi iesaka to apmeklēt, īpaša vieta, arī dārga, kafija 8 eur. Izcils interjers, kur visas grib bildes instagramam ????Visas! | 22.04.2026 20:50 |
| ErlendsBB | ☕️ VIRŠI-A KAFIJA
Vai @Virsi_A šefs atpazīs savu kafiju? https://t.co/8T8kiA0poc | 22.04.2026 20:11 |
| juris_muris | @juris_8 Tikai hipotēze, bet, šķiet, ka tieši kafija ir tā kas izkonkurē/kompensē aliņus un citu vieglo šmigu. | 22.04.2026 20:06 |
| JBmu3w | @juris_8 Nu jā, redz, es skatos uz to kā es daru, subjektīvi, Tu - daudz objektīvāk - protams, ja tā skatās, tad daudz kas atkarīgs no dzēriena veida un daudzuma. Protams, ja vispārināti, tad jā - ir savdabīgi, ka kafija brīvi pieejama skolās no 1. klases. | 22.04.2026 15:53 |
| juris_8 | @NeilaKrave Iespējams, mēs runājam par dažādiem vecumiem.
Manā burbulī tā ir kafija. Ir cilvēki, kurus stundās bez kafijas neesmu redzējis vispār. | 22.04.2026 15:42 |
| r_emils | @juris_8 nē, es vairāk par tām sastāvdaļām, kas tur iekšā. manuprāt pilnīgi viss, kas ir pīpējams ir, protams, bez nekādiem "bet" jāaizliedz nepilngadīgajiem un arī pieaugušajiem stipri jākontrolē. kafija arī sadirš veselību, bet ne tik ļoti, cik enerģijas dzērieni | 22.04.2026 15:40 |
| JBmu3w | @juris_8 Es no 1. klases dzeru kafiju un ir ok, domā, citiem nav ok? Protams, ne 10 tases dienā, bet toreiz Liepājniece nebija tik laba, cik tagad automātos. Protams, kafija šobrīd jauniešu vidū ir kults, bet ne jau tās aparātkafijas. Visi baigie gurmāni, Rocketbean un Kalves fani ???? | 22.04.2026 15:06 |
| lospepes21 | @nukamtovajag @juris_8 tu nevari vienā piegajienā izdzert 0.5l kafijas minutes laikā? Pieņemot ka kafija ir atdzisusi. | 22.04.2026 14:34 |
| r_emils | @juris_8 Kafija arī es uzskatu par vieglo narkotiku, bet kafiju salīdzināt ar enerģijas dzērienu ir tas pats, kas salīdzināt cigāru ar veipu. Vienā neveselīgi augu, bet otrā visa Mendeļejeva tabula | 22.04.2026 14:06 |
| saabish_ | @Kaspars09 @juris_8 man reti kurā automātā garšo kafija (lavazza ir pretīga, merrild - ļoti garšīga), toties īru šokolāde.. mmm ????
starp citu, tajā pašā kolā arī ir kofeīns. kāpēc to tirgo sīkajiem? :D | 22.04.2026 13:23 |
| juris_8 | @Kaspars09 Pirmkārt, ja ir lielā kafija, tad tur kofeīna ir tikpat cik puslitra monstrā.
Es skolā redzu kā bērni kafiju nedzer (ok, mums nav pašu mazāko). Tā nedzer, ka atkritumu kastēs pilns ar glāzēm. Gadās pat, ka lielie, bet vēl nepilngadīgie, 2x40 minūšu laikā izdzer 2-3 kafijas. | 22.04.2026 13:13 |
| juris_8 | @d_value Skolotājiem ir sava tējkanna un kafija. Man gan nav, taču es aparāta kafiju neņemu. | 22.04.2026 13:06 |
| juris_8 | @Kaspars09 Pa lieliem pīrāgiem - ūdens, cukurs, kofeīns.
Ir arī žeņšeņs, l-karnitīns utml. sastāvdaļas, bet es neesmu dzirdējis, ka pret tiem tā baigi cīnītos.
So, kofeīns un cukurs ir tā lielā sāpe. Tieši to pašu piedāvā kafija. | 22.04.2026 13:04 |
| ioditis | @DievaSuns Uzvara jau būtu alko tirdzniecības pilnīga nošķiršana, ierobežojot ieejas iespēju bērniem/ jauniešiem līdz 18. Vienlaicīgi tomēr būtu arī jārunā par alko kaitīgumu: cilvēki vēl aizvien uzskata, ka kafija ar jumtiņu darba dienas rītā ir OK | 22.04.2026 09:41 |
| nekas2020 | @pineconehiller @armandsbrants Ņemam vecu kafiju, pirms 10 gadiem maltu, izlaižam caur portafiltru un voila - putas ir, laba kafija, ček. | 22.04.2026 07:35 |
| ApsiteKarlsson | Atvainojos, aizmirsu @armandsbrants ! Lai kafija smaržo šorīt vēl stiprāk!???? | 22.04.2026 06:42 |
| pineconehiller | @armandsbrants @nekas2020 Mieriņā… pazīstu cilvēkus, kam filtrkafija un Liepājas kafija vēl joprojām ir kafija ???? kad esi gana daudz pieredzējis, vari izvēlēties, ko baudīt, pat ja tas nav hi-end. Un nav iemesla pārdzīvot. | 21.04.2026 22:32 |
| atihomirovs | @armandsbrants Kad bija Liepājas kafija, šādu problēmu nebija. | 21.04.2026 21:40 |
| thearmi | Atnāca uz Depo kafejnīcu divi ~50 gadīgi kungi, katram kafija un 4 kūciņas.
Lūk, kungi māk dzīvi! | 21.04.2026 19:03 |
| IzaugsmesKlubs | ???? Pasākums strauji tuvojas — miljonāri un veiksmīgi cilvēki dalīsies ar saviem panākumu principiem.
???? Šovs, enerģija, tīklošanās, kafija, VIP pusdienas — viss vienuviet.
???? Ierašanās no 9.00, atklāšana 10.00.
????️ Rezervē vietu: https://t.co/NZHLpEW3CO
Tiekamies! https://t.co/e0H33dtJ0G | 21.04.2026 18:02 |
| Laurisrenpreis1 | @Lazdans @sakrustots Toties telefoni uc. lietas pilnas somas.
Reiz kad mums apzaga māju pat nebiju iedomājies, ka zagļus interesē tās lietas, kuras paņēma. Vecs putekļusūcējs, bērna radio kafija, el kabelis, konfektes uc nieki. Tas nav aiz trūkuma. Tā ir slimība. Kleptomānija. | 21.04.2026 08:34 |
| alina_lazovska | @murzemax @Kaspars09 @leldepelde Precīzi tas pats, kafija-miegs, melnā tēja- negulēta nakts ???? | 20.04.2026 22:46 |
| murzemax | @Kaspars09 @leldepelde Es varu uz stipru melno tēju darboties, no kafijas lūztu nost | 20.04.2026 22:18 |
| leldepelde | Es to vienkārši atstāšu te: ātrie ogļhidrāti vakariņās un vēlās kafijas (pēc 14:00) miegu ietekmē vairāk kā naktī darbojošais wifi rūteris ???????? | 20.04.2026 12:49 |
| IzaugsmesKlubs | ???? Pasākums strauji tuvojas — miljonāri un veiksmīgi cilvēki dalīsies ar saviem panākumu principiem.
???? Šovs, enerģija, tīklošanās, kafija, VIP pusdienas — viss vienuviet.
???? Ierašanās no 9.00, atklāšana 10.00.
????️ Rezervē vietu: https://t.co/NZHLpEW3CO
Tiekamies! https://t.co/fsbFuTTW1H | 20.04.2026 12:13 |
| MS636TQM | @krizdabz @gatisgribusts Vou! DUS monstru daudzdesmitmiljonu biznesu “izvelk” kafija un desiņas? Nopieni! | 19.04.2026 23:16 |
| Kaspars09 | @armandsbrants @krizdabz publiskie 2024.gada dati rāda, ka peļņa no visa lielā apgrozījuma Neste ir apmēram 1% (5mio pret ~468mio).. Cirkulim peļņas % pret apgrozījumu ir lielāks.. tā kā cīsiņi un kafija arī nodrošina pamatpeļņu.. degviela mazāk. | 19.04.2026 22:13 |
| karlyxbay | @Kuklands Man darbā kafija ir drausmīga. Toties karstā šokolāde otrajā stāvā garšīga. Darbā lielākoties tēja. | 19.04.2026 18:34 |
| nekas2020 | @karlyxbay Man kafija ir tik svarīga, ka es nekad neizvēlētos kaprīzas ierīces pēc noklusējuma. | 19.04.2026 14:28 |
| realaGrutniecba | @Kaspars09 Viss pārējais, kas nav melna kafija, ir kafijas dzēriens. Kafijas izstrādājums. Tāpēc man izmežģījās smadzenes, sākumā mēģinot saprast kafijas atmešanas aizvietošanu ar kafiju…:) | 19.04.2026 07:44 |
| SaulesNav | @Kaspars09 Kafija arī ir tikai melna un bez nekā. Viss pārējais ir suslu kafija ???? | 19.04.2026 00:24 |
| Jnis_mechanic | @Kaspars09 Atklāju ka kafija izraisa muskuļu raustīšanos. Labāk nedzert. | 18.04.2026 21:40 |
| Lazdans | Brauciet ciemos! Rīt arī sola labu laiku un man ir garda kafija un tēja un forši stāsti. | 18.04.2026 19:34 |
| signegorbane | @Kaspars09 Gribēju atmest, bet vajadzēja kaut ko vietā. Sāku dzert kakao. Bez cukura. Vnk dabīgais kakao + ar stīmeri saputots piens. Šis dzēriens man patīk pat labāk kā kafija. | 18.04.2026 14:37 |
| Tom_Niem | @Kaspars09 Welcome to the club! Melna kafija the best. Es pamatā tādu arī dzeru. Dažreiz pievienoju pienu. | 18.04.2026 13:53 |
| IzaugsmesKlubs | ???? Pasākums strauji tuvojas — miljonāri un veiksmīgi cilvēki dalīsies ar saviem panākumu principiem.
???? Šovs, enerģija, tīklošanās, kafija, VIP pusdienas — viss vienuviet.
???? Ierašanās no 9.00, atklāšana 10.00.
????️ Rezervē vietu: https://t.co/NZHLpEW3CO
Tiekamies! https://t.co/sOFSz0GTdv | 18.04.2026 13:12 |
| Kaspars09 | Runājot par kafiju... jau sāku domāt par kafijas dzeršanas atmešanu, izdomāju uztaisīt eksperimentu sev.. dzert vk tīru melnu kafiju un man kafija atkal iegaršojās... nekādi pieni, nekādi cukuri, nekā lieka. https://t.co/AaPb9A1zm4 | 18.04.2026 11:04 |
| princiite | Smaidīga kafija šorīt https://t.co/tFIQdRpG0p | 18.04.2026 08:00 |
| snurosnare | @GuntarsStinka Kāpēc jāpērk sūdīgā kafija, ja specializētās kafijas tagad jau ir tādā pašā cenā, ka standarta? | 17.04.2026 11:53 |
| PadureManor | Kāpēc svinēt tur, kur jājūtas kā ciemiņam, ja vari būt muižnieks? Iedomājies dzimšanas dienu: sarunas autentiskajās zālēs, naktsmiers apartamentos (no 70€) un rīta kafija muižas parkā.
Šajās brīvdienās (18.-19.04.) mums ir Atvērto durvju dienas — atbrauc, izvēlies savu istabu https://t.co/oYfJF9b1pa | 17.04.2026 11:23 |
| A_Reizenbergs | Vasaras garša vienuviet! ☀️
Bezalkoholisko vasaras dzērienu katalogs ar dažādiem konceptiem.
Ledus tējas, aukstās kafijas, limonādes, spritz tipa dzērieni un vēl daudz kas cits.
Viegli pagatavojami dzērieni, kas ļaus pārsteigt ikvienu viesi!
Ar rūpēm un iedvesmu,
Gemoss komanda. https://t.co/ZNdRvBNWXx | 17.04.2026 09:13 |
| MS636TQM | @GuntarsStinka @girtsgg Studiju laikā uzsildītā gaišajā alutiņā tika šķīdināta Liepājas kafija, tad cukurs, spirts, cukurs…nedēļas 4 nostāvas un…
kafijas liķieris. Nu tā apm 60-65 niknumā
Tā arī pēdējā reize, kad tā kafija lietota | 16.04.2026 23:24 |
| toms_salmins | @pineconehiller @energodata Juglā ir redzēti tīri smuki risinājumi. Maksā gan noteikti dārgāk. Bet rīta kafija vai veļas žāvētājs uz balkona ir extra par kuru daudzi ir gatavi maksāt. | 16.04.2026 22:26 |
| girtsgg | @GuntarsStinka Es arī bērnībā dzēru Liepājas kafiju. Kad pieaugu, nav bijusi ne mazākās vēlēšanās to dzert, jo ir pieejama normāla kafija. | 16.04.2026 21:24 |
| PadureManor | Kāpēc pēc Atvērto durvju dienas steigties mājās? Paliec pie mums! Sajūti, kā nakts klusums iegrimst muižas sienās un kā smaržo rīta kafija uz terases
Šajās brīvdienās vēl ir brīvas vietas muižnieka naktsmieram. Cena no 70€. Rezervē tūlīt ???? info@paduremanor.com #Brīvdienas https://t.co/NfGGJkCb0W | 16.04.2026 19:36 |
| liana_langa | @realGints Kebabus neēdu -:) tajā vietā netālu no tiesu nama ir ok kafija -:), | 16.04.2026 17:54 |
| berzins_33 | @kr_klavins @Nodusgordius Vēl jau izdomās kādu manevru: kāds bez atļaujas paņēma karti, vajadzēja palīdzēt citai delegācijai, nejauši sasita kafija aparātu (2x), un visbeidzot katvai, “šis nav man kažoks…” | 16.04.2026 11:03 |
| Baicis | @Inga_Gorbunova @JurgisLiepnieks Uz mēnesi abonēt Delfi bija mazāk nekā 1 dienas kafija automātā. | 15.04.2026 23:20 |
| MartasTante | Starpība starp tējas un kafijas dzērājiem (video). | 15.04.2026 14:17 |
| JansonsElvisss | @djjapanis @VFinnishProbs Vispār F6 jau ir brāķis. Espresso jābūt tumši brūnam. Ja kafija melna, pupiņas vecas, pārgrauzdētas un kas tur vēl! | 14.04.2026 21:09 |
| jenuufa | @djjapanis @VFinnishProbs Nu bet! Citādi jau nevar zināt, ka tā ir zupppa/kafija! | 14.04.2026 14:44 |
| ArnisRG | @KaarlisKK @merelysimple @AleksejsIvanovs Pie mums tad arī kafija grauj dabu. | 14.04.2026 13:02 |
| DienaLv | Degvielas mazumtirgotājs "Circle K" investē desmit miljonus eiro jaunās paaudzes kafijas aparātos Baltijā, informēja uzņēmums.
https://t.co/N72FaiXZsB | 14.04.2026 12:45 |
| IlmarsGeiba | @lindahaka Narvesen kafija der vienīgi ja nekā cita tuvumā nav, bet ne vienmēr tā izzināšana notiek vai it iespējama. Kā arī, nešķita ka tur ir runa par to, ka nevajag vest uz Kalvi, bet ka nevajag pirmajā randiņā mēģināt zīmētiem ar restorānu vai līdzīgas kategorijas aktivitātēm. | 13.04.2026 21:24 |
| dacebluke | @MartasTante Kafija un rieksti. Citreiz nomierinoša tēja. | 13.04.2026 20:27 |
| KasparsH | @CardinalisRavus Viņš neizstāstīja cik daudz kafija jānopērk, lai tiktu pie pišas. | 13.04.2026 16:40 |
| IzaugsmesKlubs | ???? Miljonāri un izcili profesionāļi dalīsies ar saviem panākumu principiem.
???? Enerģija, šovs, tīklošanās, kafija un VIP pusdienas — viss vienuviet.
????️ Rezervē vietu: https://t.co/XQpFO7z7od
Šī ir īpaša iespēja — cenas ceļas 15. aprīlī! https://t.co/55tnwdSkaF | 13.04.2026 14:09 |
| Hematogenas | @krizdabz @ar_mazo_r Tāpēc Neste ir tik veiksmīga, jo viņiem labākā kafija un maizītes. | 13.04.2026 02:13 |
| tiotyu69 | @armandsbrants Bet, lai viss izdodas!
Man garšo jūsu kafija. | 12.04.2026 17:48 |
| armandsbrants | @tiotyu69 Es esmu jūtūbē redzējis, ka šitik ģeniāli tumši jau kafija tiek grauzdēta, bet, ja es kādreiz līdz kam tādam nonākšu, es lētākas zaļās pupiņas pameklēšu :))) | 12.04.2026 17:43 |
| _kingdavies | Coffee in different languages:
???????? qəhvə
???????? кава
???????? кафе
???????? kava
???????? káva
???????? kaffe
???????? koffie
???????? kohv
???????? kahvi
???????? café
???????? Kaffee
???????? καφές
???????? kafe
???????? kávé
???????? kaffi
???????? kopi
???????? caife
???????? caffè
???????? kafija
???????? kava
???????? kaffe
???????? kawa
???????? cafea
???????? кофе
???????? кафа
??? | 12.04.2026 00:04 |
| Dzholanta | @IneseRuka Dod pieci! Man ar gan atraitnītes, gan rozes, gan kafija ???? ???? https://t.co/fjDjtmd1s0 | 11.04.2026 19:20 |
| IneseRuka | @Dzholanta Iestādīju atraitnītes, apgriezu nosalušos rožu kātus un 4 krūmiņus. Tagad pelnīts launags un kafija :) | 11.04.2026 16:18 |
| DW_Immurs | Ja jābrauc ar auto uz Latgales pusi, visiem iesaku iegriezties KafeVego Pļaviņās. Labs ēdienu, kūku un kafijas piedāvājums. Var noķert [pozitīvā ziņā] Rīgas sajūtu šajā mazpilsētā, turklāt ekskluzīvā vietā - Daugavmalā. https://t.co/OR11DhaDZJ | 11.04.2026 13:15 |
| kristapsk | @ViktorsValainis “Virspeļņa” kā jēdziena esamība nozīmē komunismu.
Ja ir aizdomas par karteli, tas jārisina Konkurences padomei, nevis ar nodokļiem.
Bet skat. finanšu pārskatus, piem. Viršiem peļņas marža no degvielas ir zema, es tādā biznesā neietu, kafija un uzkodas pelna vairāk. | 10.04.2026 10:12 |
| AlienInLV | ✅Karamelizetie riekstiņi ir diezgan labi, kombinācijā ar tēju ir ????.
Ko es gribētu savādāk:
‼️Lielo 3in1 kafijas iepakojumu vietā 2as mazākas. Lai attaisot nav viss jāizlieto uzreiz.
???? | 10.04.2026 00:06 |
| Alus_Labietis | @_skabarga @Centraltirgus No tāluma nepateiksi - kafija vai Kapracis. Smalki! ???? | 09.04.2026 19:57 |
| Vilkagalva | @IvarsLipskis @FoodUnion Nezinu par plombīru, bet "karameļu" Pols garšo kā aromatizēts ar Liepājas šķīstošo kafiju. Sastāvā gan kafijas klātbūtne nav pieminēta. | 09.04.2026 12:12 |
| renatelz | @2N_ICEBOX Piekrītu, kafija - maza, melna, stipra ar putiņu - nekad neapnīk. | 09.04.2026 10:13 |
| AndraKaupe | @Kaspars09 @IvarsLipskis @FoodUnion Tio plombīrs parasti bijis etalons tiem, kuri kombinē saldējumu ar kakao, putukrējumu, balzāmu, augļiem vai ogām, ievārījumu utt. Un, jā - tiem, kuriem kafija ar saldējumu ir normālas brokastis, nevis miniatūrs ūdeņains našķis. | 08.04.2026 22:02 |
| IvarsLipskis | @kasparslicitis @FoodUnion Galvenokārt šokolāde. Pēdējo reizi pirku pagājušajā rudenī un viss bija OK.
Tagad šokolāde garšo, es pat nezinu pēc kā. Tāda kā dedzinātas kafijas piegarša. Klasiskais Pols un Šokolādes TIO man vienmēr ir garšojuši. Tagad tie principā nav vairs ēdami. | 08.04.2026 21:25 |
| KasparsH | Ja es pieceltos no rīta kā Tramps:
Saģērbju kaķi. Ielieku veļasmašīnā kafijas automātu. Aizvedu sievu uz dārziņu, Noparkoju mašīnu baznīcā. Nopērku bruņurupuci un ievācos dzīvot viņa mājā. Apēdu paciņu ar lakricu. Nopērku Bitkoinu. | 08.04.2026 20:55 |
| knipinska | Pastaigu ministrijas laika ziņas.
Tā kā Tramps (tukšo solījumu paaudzes košākais pārstāvis) pa nakti neko neizdarīja, uz darbu būs jāiet. Dkaties uz priecīgo pusi, kafija būs! Mugurā vai sejā pūtīs krietns Nīderlandes cienīgs vējš, bet nu ir saule. Tā teikt, savi plusi visam, ja. | 08.04.2026 08:30 |
| the_real_sandis | @ZinatnieceZaara 3 stundas pirms miega nevajag ne ēst, ne dzert. Kola un kafija satur kofeīnu, kam ir vismaz 6 stundu iedarbība. Tāpēc arī neguļas.???? | 08.04.2026 08:04 |
| JansonsElvisss | @djjapanis Meklēju identiskās preces ITA un LV lidlos!ITA Izteikti lētāka kafija, olīveļļa, ūdeņi, saldinātie tai skaitā, kaut gan cukurs dārgāks. Olas no 30 centiem! Un jā,beigās tas kas čekā LV ap 100, ITA būs noteikti zem! | 07.04.2026 15:56 |
| nordparts | Klīst baumas, ka @gestins lūkoja mūsu LED bākuguņu paneļus. Acīmredzot, lai Panorāmas rīta kafija nekad nekavētos pat sastrēgumos. Svarīgām ziņām svarīgi risinājumi!
#LEDBeaconPanels #MorningRush #BreakingNews #Latvia https://t.co/k1N9inkH6d | 07.04.2026 12:53 |
| rolis_g | @IevaTeUnTagad @CircleKLatvija Kafija. Patiesi laba kafija arī pasauli labāku dara. Skaistums tāpat. Dzīve ir traki jauka. | 07.04.2026 01:01 |
| IevaTeUnTagad | @rolis_g @CircleKLatvija Jūs tiešām kaut ko nesaprotat! Vai kaut kur ierakstā minēts, ka DUS ir labākā vieta, vai to, ka tur pieejama labākā kafija?????♀️
Jūsu vēlme iekomentēt ir tik liela, ka tā par Jums atstāj ne to labāko iespaidu. | 07.04.2026 00:05 |
| IevaTeUnTagad | @saabish_ @evka_25 Tad tagad jāņem balta kafija iekš XL krūzes, tur atliku likām vietas putukrējumam. Galvenais, lai tas neaptrūkstas, man ar to ir pieredze???? | 06.04.2026 23:21 |
| intars91 | @IevaTeUnTagad @CircleKLatvija Viņiem ir tik ūdeņaina kafija | 06.04.2026 23:08 |
| GundegaFelicity | @KrisjaLV Mc saldie un kafija, hesīša burgeri & tortiljas. | 06.04.2026 22:18 |
| IevaTeUnTagad | Šāds tilpums šķiet par mazu, jo krūze lielāka, bet info sniedza no kkādiem papīriem.
Hm…varbūt tā tikai kafija bez piena?????
Lai vai kā, ir apčakara sajūta, jo XL krūzē tiešām paliek ļoti daudz vietas. Pāreju atpakaļ uz M izmēru.
Un jā, pārsvarā izmantoju savu termokrūzi.???? https://t.co/GyXiBWmPoP | 06.04.2026 22:11 |
| thearmi | Es, iedzerot kafiju, pirktu par 12 EUR/kg: nu jā, nav tāda īpaši izcila, bet nu saies.
Arī es: paskatos, ka Lavazza ORO akcijā 26 EUR/kg
...
Izcila tā kafija pa 12 EUR/kg! | 05.04.2026 18:16 |
| vietejais_guru | Izskatās, ka ceturtā kafija man šodien nebūs ???? https://t.co/HUuaR1WSIk | 05.04.2026 11:36 |
| armandsbrants | @IlzeKusina Ha. Beidzot nevar piesieties, ka visur kafija lēta, tikai pie mums dārga. :) Mūsējais cafe solo, pārrēķinot uz spāņu PVN, sanāktu 1.82, bet es varu likt roku uz sirds un apgalvot, ka mums ir labāks. :) | 04.04.2026 19:01 |
| DJvalters | #Afiša04.04.26. #ApesPagasts 12.00 – 16.00 Pavasara svētki Apē. Garda kafejnīca – smaržīga kafija un kūkas.
Labdarības tirdziņš – izsole “Atbalsti labu mērķi un atrodi ko īpašu!”. https://t.co/6mA4c9J4QS | 04.04.2026 06:53 |
| maljorka | @AlbertsZiemelis Tā ir nenormāli pārcenota kafene. Parasta kafija arī 5 eiro | 03.04.2026 23:02 |
| elina_shh | Rīta kafija ir pieradums, bet pēcpusdienas kafija ir tikai baudai. | 03.04.2026 17:37 |
| mrserge | @armandsbrants papildināt kafijas krājumus un apskatīt dzīvē grauzdētavu. Kartupeļu meristrēmaugu pavairošanas laboratorijas ēkas jaunā elpa ir krietni aromātiskāka un kafija jau izsenis Armandam sanāk lieliski.
Un noslēgumā beidzot tikām uz El Gringo veikalu Baltezerā. Superīgs saimnieks, ļoti laba un kvalitatīva meksikāņu ēdienu bāzīšu izvēle (tortijas, mērces, gvakamoles, garšvielas, konservi un pat cepamie banāni). | 03.04.2026 15:21 |
| vietejais_guru | @nenormamma @vardotaja @lasitajs_nr1 Pats fakts ka sava kafija ir jāsargā... ???????? | 03.04.2026 08:44 |
| vietejais_guru | 2 lietas
1) Ja ar mani šitā runātu es DETONĒTU.
2) Uztaisa/ nopērk un atnes kolēģei kafiju.
Ar platu smaidu pasaka: "Es pamanīju ka tev garšoja mana kafija. Laba vai ne?! Re es tev atnesu!"
Kad kolēģe kafiju paņem. Ar smaidu saka: "No tevis 5€, ieskaiti man kontiņā kad sanāk.." | 03.04.2026 08:43 |
| Afanasijs | @Zeltace119613 @VentsAKrauklis @JannKuuhuu Pārtika veikalos, maltītes ēdināšanas iestādījumos. Kafija kafūžos ne dārgāka pa 2 eiro. Un izcili garda, bet pārsvarā ap eiro. Pa 15 eiro krogā pārēdies delikateses÷vīns vai alus. | 03.04.2026 07:37 |
| ahuuns | negaršīga kafija - kafuja | 02.04.2026 22:23 |
| IlzeKusina | @gatismu @realNepareizais Normāla kafija. | 02.04.2026 17:20 |
| Umatnieks | @realNepareizais Nu tur kafija maksās 2.5eur, tad te tas būs 6eur un varēs vērt bodīti ciet | 02.04.2026 16:50 |
| 10Salaca | @GPommers vismaz baltā kafija tur ir | 02.04.2026 16:20 |
| gatismu | @realNepareizais nav nekas zaudēts, kafija tur pārvērtēta- negaršīga | 02.04.2026 15:50 |
| a_gints | @E_Stendzenieks @Zaklina2022 Huļi kafija izdzerta!? | 02.04.2026 14:33 |
| Tas_es_Pats | @SievietesPV @Elina_Treija @ms_logina @RitaEvaNa šoreiz es pac, kamēr kafija ievelkas | 02.04.2026 10:07 |
| sanchopans82 | “Tava rīta kafija- Tava problēma…”
Jeb dīvaiņu dusmu komēdija vienā cēlienā… https://t.co/KjwMBQmfOv | 02.04.2026 09:51 |
| Ekselents | @realNepareizais Ar esmu ievērojis, taču daļu var norakstīt uz piegādātājiem. Piemēram brīžiem ir pēkšņi viena tomātu zorte, kuras cena vienāda Rimi, Maxima un vēl dažos citos tīklos.
Taču nešaubos, ka R un M neadekvāti uzskrūvē cenas - kafijai, šokolādei, čipsiem un vēl daudz kam. | 06.03.2026 03:03 |
| Dzholanta | @AnnanizlE Nekas baigi unikāls nav, bet riktīgi apnika regulāri sapūties vēders - rītā pirms kafijas utt. silta/karsta ūdens glāze (pirms tam dzēru vēsu) ar šad tad citrona šķēlīti, gandrīz izslēgts gāzēts ūdens/dzērieni, mazāk našķu, cukura, ko aizvietoju ar augļiem, dārzeņiem, vakaros.. | 05.03.2026 19:11 |
| lindahaka | @makulatuura Rūpes par manu figūru 🙏🏼
Bet nu tāpēc es arī darbā maucu uz kafijas un cīgām,jo ēdiens tieši to arī izdara,tā jau neesmu ātrākā pasaulē | 04.03.2026 23:22 |
| gatismu | @rolis_g Kā jus nesaprotat, degvielas stacija vairs sen nav par degvielu, tas ir pakalpojums, serviss.. ēstgriba- kabanos hotdogs, kafija, ateja.. klienti dažādi, jāietēķina WC tirišana. https://t.co/oSxrk3cGHJ | 04.03.2026 20:10 |
| anita_mmd | @Rita_Medne @instant_mk Nu, ja neskaita mizas, kaulus, kafijas un tējas biezumus, tad neizmetam burtiski nekad neko. Ir izdomātas saldētavas, var saldēt teju visu, nebaidāmies ēst arī otrās un trešās dienas zupu, nesapērkamies vairāk kā nepieciešams. | 02.03.2026 20:25 |
| the_real_sandis | @ZinatnieceZaara Nemāku noraksturot. Specifiska garša, bet kā jau tējai, nedrīkst par daudz, jo var nepatikt. Vakar dzēru Circles, bet nebija tik laba kā mājas variantā, jo bija par stipru tā garša. Mājās sanāca viegls dzēriens, kā kafija, bet bez rūgtuma. | 02.03.2026 19:38 |
| textronix | @RitaEvaNa Noskaidrojiet gan, paldies! Šodien tur bijām... un... laikam netrāpījām uz šo meiteni - kafija visai OK... bet cappuccino - ar "parasto" lapiņu, un pašas putas... tā, 3/10 (*stingri* vērtējot! vispār tas, protams, atbilstu "parastas Rīgas kafejnīcas līmenim" 🙃) | 02.03.2026 14:47 |
| Factnews2003 | @stats_feed ☕️ The word “coffee” in different languages:
🇦🇱 kafe
🇧🇾 кава
🇧🇦 kafa
🇧🇬 кафе
🇭🇷 kava
🇨🇿 káva
🇩🇰 kaffe
🇳🇱 koffie
🇪🇪 kohvi
🇫🇮 kahvia
🇫🇷 café
🇩🇪 Kaffee
🇬🇷 καφές
🇮🇩 kopi
🇭🇺 kávé
🇮🇸 Kaffi
🇮🇪 caife
🇮🇹 caffè
🇱🇻 kafija
🇱🇹 kavos
🇳🇴 kaffe
🇵🇱 Kawa
🇵🇹 café
🇷🇴 cafea
🇷🇺 кофе | 02.03.2026 12:21 |
| Muhtars55 | @juris_8 Ir cilvēki kas neēd brokastis, līdz pusdienām pārtiek no kafijas un saka ka viņiem viss kārtībā. Lūk ar tiem citplanētiešiem tiešām nav pa ceļam 😄 | 01.03.2026 22:18 |
| elina_shh | @daiga_jz Olu kafija bildē? | 01.03.2026 14:55 |
| BalandaLV | @InetaTu Kāds arī lasa cītīgi! Madeira, Madeira, vēl nav iestrēbta rīta kafija, un smadzenes dzīvo savu neatkarigo dzivi 😃 | 01.03.2026 11:34 |
| PortalsSanta | Pašmāju kafijas grauzdētavas un kafejnīcu tīkla Kalve Coffee uzņemtie apgriezieni ir iespaidīgi. 2024. gadā uzņēmums veiksmīgi debitēja biržā, tālāk sekoja strauja starptautiskā izaugsme. Trīs kafejnīcas atvērtas Tallinā, viena – ... https://t.co/nRjFeoxpiM | 01.03.2026 09:11 |
| thefoxies18 | @armandsbrants @nukamtovajag Flat white nav vienkārši kafija ar pienu. | 28.02.2026 18:39 |
| Allefm1 | @tvitermaniaks2 Jāsavāra stipra kafija un jānoliek čeku paciņa. Tautiskās tradīcijas ir jākopj! | 28.02.2026 13:06 |
| realGints | @nekas2020 @VjennaP Bet tad pircējs balso ar maciņu.
Es šitā jau pirms gada atteicos no šokolādes, un nesen arī no kafijas. Tēja ir pilnīgi ok aizvietotājs. Un dažādība. Kafiju dzeru tagad 1-2x nedēļā, brīvdienu rītos. | 28.02.2026 07:39 |
| armandsbrants | @PeterisJur Merild kafija, starp citu, arī ir grauzdēta. 😜 | 27.02.2026 07:02 |
| lvs_lv | Šodien reģistrēti 8 Eiropas standarti, tostarp jomas: ūdens kvalitāte (https://t.co/q6THnQRpi9), cauruļvadu sistēmas (https://t.co/uix2s3Oaxl), zemsprieguma elektroietaises (https://t.co/lEraeve5t7), kafija (https://t.co/os8Q3kAUFM) u.c. #standarti https://t.co/otdmRaw2sV | 26.02.2026 13:29 |
| tvitermaniaks2 | Ha! A kur ir latviešu "kafija ar jumtiņu"? 🤭🫣 | 26.02.2026 12:00 |
| armandsbrants | @PirmaKrieviete Tā bija tā sazvērestības teorija, ka "big coffee" vai kas "iztīra" to vidu, un tad kafija kļūst kaitīga. Vai arī otrādi - neiztīra un tad ir slikti. Neatceros vairs. :)) | 26.02.2026 08:44 |
| umaruta | @ZaliteVesma @InetaTu Drīkst iespraukties pa vidiņu?☺️ Saldus Kafijas gotiņa ir ļoooti garšīga! Vismaz man, nesaldummīlim. | 26.02.2026 08:20 |
| Zemeskalns | @UldisUldis3 @3sunces Jā,es arī to Brīvības ielas veikalu atceros,kurā smaržoja pēc kafijas. Es tad vēl biju bērns,bet laikā,kad jau biju apzinīgā vecumā, kafijas nebija vispār nekādas - ne šķīstoša, ne dabīga. Bija laikam kondensētā kafija, bet arī jau laikam ne vienmēr. Liepājnieci deva uz taloniem. | 25.02.2026 18:24 |
| UldisUldis3 | @Zemeskalns @3sunces Deficīts bija šķīstošā kafija, indiešu,par Liepājas šķīstošo īsti neatceros, manās mājās tādu nedzēra | 25.02.2026 18:03 |
| Kaspars09 | @armandsbrants kaut kā tā..
mazgāšana, grauzdēšana, šķirne.. visu nekopēšu, pats tak labi zini atbildi, es nekad nebiju par šo baigi domājis, ka tik kafija garšīga :D https://t.co/YhmrvbkqoQ | 25.02.2026 17:08 |
| UldisUldis3 | @3sunces Ko nu tu stāsti, varbūt bija brīdis kad kafija maksāja 10 rubļi kilogramā un ne vienmēr bija veikalā, bet ap 80 gadu pacēla cenu uz 20 un ņem cik gribi,un kafija reti kur bija laba kafejnīcās | 25.02.2026 16:07 |
| 3sunces | @UldisUldis3 Laikam pārāk jauns esi, tāpēc nezini. Nopirkt nevarēja, bet "kafijtantas" jau no rīta dežūrēja pie kafejnīcām, lai iedzertu dienišķo tasīti ☕ labas kafijas. Kafejnīcās labā kafija bija. 😃 Varēja bodē nopirkt vjetnamas negrauzdētās zaļās kafijas pupiņas. https://t.co/gAmjnnTTXV | 25.02.2026 15:57 |
| No_citas_puses | @Hauonekani @RostovskisA Tas, ka kafija ir karsta, nenozīmē, ka tā nevar būt salda. | 25.02.2026 11:15 |
| sku_dra | @3sunces nopērc par normālām kafijas pupiņām atbilstošu ciparu un arī smaržos visa māja. tas, ka tagad pieejami arī lēti sūdi, neatceļ dārgu un labu lietu pieejamību. arī agrāk tā kafija nebija lēta pret algām. | 24.02.2026 21:10 |
| 3sunces | Varbūt arī nebija manā jaunībā zāle zaļāka, debesis zilākas un saule spožāka, bet kas tiešām bija - kafija smaržoja un garšoja pēc kafijas, nevis kūdras! Ja kāds mala dzirnaviņās toreiz deficītās pupiņas, tad visi kaimiņi zināja pēc smaržas, ka esi ticis pie deficīta... . 😟 | 24.02.2026 19:21 |
| MareksGeistarts | @JanisTeresko Pilnīgi mierīgi, ielēja gar apkakli un apģērbs piemirka ar karstu tēju. Man radiniecei mediķei, puka skrēja uz virtuvi, aizķērās aiz sliekšņa un ar plecu ielidoja galda kājā. Uz galda bija krūze ar kafiju. Visa mugura bija sarkana, labi, ka kafija vairs nebija verdoša. | 24.02.2026 03:17 |
| DzelzsCilveks | @ligatnes_laivo Ir pietiekoši daudz citu variantu.
Tu neesi kādas sēnes sācis ēst? Iepriekš biji tīri sakarīgs cilvēks. Nē, nopietni. Kāds tev neber kaut ko pie kādas tējas vai kafijas? Tu pats nejūti? | 23.02.2026 09:58 |
| DDaicese | @Purvmals @3sunces kartupeļi + vistas kotlete + kafija+ kūciņa bija ap 20 eur kaut kur tā | 23.02.2026 00:14 |
| Purvmals | @3sunces USD 20 = EUR 17
Par 15~17 eirām labi, ja otrais (kartupeļi + kotlete + salāti + kafija) Lidiņā sanāktu. https://t.co/t1GKZPPBz4 | 22.02.2026 19:06 |
| AmiSkywalker | Sarīkoju Jaunā gada🎎🪭🏮🧧⛩️🎍🐉🥠 atkāzas. Izmēģinu jaunos kimči mandu un pēc japāņu un korejiešu tradicionālās receptes 'kas var būt labāks par šo' viskiju ar alu.
Tradicionālās svētdienas kafijas ietvaros - kafija ar BTS karameļu kafiju un taizemiešu kafijas konfektēm. https://t.co/RK1ehflMJS | 22.02.2026 15:00 |
| thearmi | @juris_8 Zini, es šodien pēc 3 dienām uz kājām esmu ļoti priecīgs, ka man prieksā ir ekrāns, rokā kafija un stūrēs kāds cits. https://t.co/lth5a7luAi | 22.02.2026 14:49 |
| teiksmakalnina | @tasaspasaule2 Mokostāts (kosmonauts)
fakija (kafija) | 22.02.2026 12:42 |
| intars91 | @KaijaSkujina Staķikos vàja kafija | 21.02.2026 21:51 |
| cesvainis | @KaijaSkujina "Flat White" spied. Dubultā kafijas deva + kapučīno efekts.. Superīga kafija.
Kapučino ir tāds bērnu putu dzēriens, pret šo! | 21.02.2026 09:53 |
| AivarsVilks | @OttoOzols Tad ir jautājums - kur rodas cilvēki, kas dzer kafiju bez cukura? Sanāk, ka laika gaitā tomēr kafijas garša sāk šķist patīkamāka, nekā cukura garša? Varbūt kafija ir vēl lielāks ļaunums un vairāk atkarību izraisoša? Bet kā tad ar gurķi, kuru izvēlas ēst ar sāli nevis ar cukuru? | 20.02.2026 23:29 |
| DacigaDac | Brokastīs šampanietis, kafija un brīnumgarda kūka. Jo ir iemesls svinēt. 10 000 ir mērķis, uz kuru tiekties katram Rakstniekam. Jā, Lelde ir Rakstniece ar lielo burtu. #Stalkere @zvaigzneabc | 20.02.2026 12:46 |
| mortiicija | @Olafs_Pulks Izspārdīsiet visu kārtējo reizi un cietīs tiešā veidā demogrāfija! Mūsdienu vecākiem kafija un servisi būtu uz paplātes jāpienes, nevis jārada papildus slogs. | 20.02.2026 09:57 |
| thearmi | @nekas2020 @MartinsLusis Bet kur te vispār pārmācīšana? Brauc, apbrauc šķērsli, aizmugurē braucošais ir cirvis, man kaut kā par viņu jāatbild? CSN ierakstīts, kādi principi jāievēro distances izvēlē, ieskaitot to, ka priekšējais var strauji apstāties, jo kafija klēpī izlija. | 20.02.2026 08:20 |
| karlyxbay | @nukamtovajag Mums arī darbā līdzīgi, fancy Jura automāts, bet kafija nedzerama. Daudz gan no iestatījumiem ir atkarīgs. | 19.02.2026 22:08 |
| nekas2020 | @liana_langa Uzdod sev jautājumu - vai viņi norāda, no kurienes nāk šī arabikas kafija? Nav pat mājas lapā. Fair trade? Ko, kas tas tāds? | 19.02.2026 19:40 |
| wannax_j | @liana_langa Ar ko Vačagana Pagosjana kafija ir tik īpaša? | 19.02.2026 19:40 |
| liana_langa | Draugi! Šodien nobaudīju šo lielisko Arabikas šķirnes kafiju "Rīgas kafija". Atbalstiet latviešu bizesu, kafijas izplatīťājs - SIA "RVA Company." https://t.co/rTjQrnWM31 | 19.02.2026 18:24 |
| RukMaris | Algai vēl divas nedēļas līdz – bet Rimi jau gaida ar cenām kā uz Mēness. Vismaz kafija mājās pašcepta, citādi pilnīgi bankrots! 😏 | 18.02.2026 14:36 |
| elina_shh | @Rozaa543 Melna kafija un cigarete | 18.02.2026 10:29 |
| RukMaris | Dažreiz domāju, kā mazie rituāli – kafija un klusums – dara ikdienu mierīgāku. Dzīve māca būt vienkāršiem. | 17.02.2026 22:48 |
| garais1985 | @salavecis_2 Spēle bija zaudēta, bija jāriskē, gūtu vārtus, izlīdzinātu rezultātu, būtu papildlaiks un tad droši vien cita rēķināšana būtu. Bet tā, kāda starpība Čehija vai Zviedrija, tāpat būtu grūti. Labi ka rīt ir vakara spēle, nebūs stipra kafija jadzer,lai hokejisti pamostos. | 16.02.2026 14:09 |
| DoctusLV | Pētījums: Kafija, tēja un demences risks: kāda ir saistība – pozitīva vai negatīva? https://t.co/O1opf2It44 | 16.02.2026 08:18 |
| Tarapro_lv | -10°C → kafija auksta 7 minūtēs.
Divslāņu glāze = +20 minūtes siltuma ☕️
Kā samazināt sūdzības piegādē: https://t.co/71fRv73Ubm
#HoReCa #Iepakojums #TaraPro #Piegāde #Loģistika #Kvalitāte https://t.co/35wfWkOisu | 16.02.2026 07:36 |
| AmiSkywalker | Izpakojos. Porcelāna ramen karotes, cepts kimči, džekfruta un Tsintao alus čipsi, čapče kimbaps, iecienītās un jaunas korejiešu nūdeles, BTS karameļu kafija un Stay Kids poki nūjiņas.🫠💝❤️🔥🔥 https://t.co/N7HSVa1ohD | 15.02.2026 15:22 |
| Rozaa543 | Man šitā kafija liecina par to, kā rīts sācies! https://t.co/yLCZICu7jh | 15.02.2026 09:21 |
| inese_putniece | Rīta kafija mīlīgā kompānijā. Cavallis izmanto situāciju, kad abi francīši vēl guļ. Viņi nepieļautu šādas vaļības. https://t.co/na36uVZinJ | 15.02.2026 08:03 |
| Zalais_Pukis | @iAutolv Vēja parki – vienīgā lieta, kas dažiem vairāk traucē nekā skaļi kaimiņi un slikta kafija. Bet nu, laikam labāk diskusijas nekā tīrāks gaiss, vai ne, iAuto? | 14.02.2026 22:30 |
| UldisUldis3 | @Indeszellis Latvijas lielveikalos arī normāla parādība, sviestu gan neesmu redzējis, bet kafija Maxima noteikti | 14.02.2026 13:59 |
| mellenjlaaciz | @ILZEGREN22 Ja var atsakies no papildus cukuriem, es ēdu augļus, retu reizi šokolādi un pie kafijas šad tad cukuru. Skaties, lai ir pietiekami olbaltumvielu un šķiedrvielu, tad arī mazāk saldumus gribēsies. Un ja sanāk 10k soļi dienā, un vismaz 20min ātrā tempā paiet. Tad būs rezultāti | 14.02.2026 11:43 |
| _paradoxboy | Man tikko ienāca briesmīga ideja prāta... Gāzēta kafija........ Man ir gāzētais ūdens un kafijas pulveris....... Es uztaisīšu | 13.02.2026 19:09 |
| DienaLv | Kādi plāni Valentīndienai? Iedomājieties – romantisks brauciens, baudot dabas skaistumu, līdz Valmierai, kur smaidīt un līdzi dziedāt koncertā "Ar mīlestības pinekļiem", pēc tam kūka un kafija...
https://t.co/XZG2NSzT5P | 13.02.2026 18:15 |
| Indeszellis | Krievijā produktus jau slēdz pie signalizācijas! Rietumu sankcijas tomēr spēcīgi iedarbojas uz ekonomiku😀
Sviests, kafija un pat zobupasta jau pie signalziācijas. 😀
#UzminiValsti https://t.co/ffYgU1nlZo | 13.02.2026 14:11 |
| realGints | @BSmildzina To nelieto tikai dažās sektās. Mormoņi nelieto, viņiem aizliegts, arī kafija aizliegta. Bet pamatā kristieši lieto. Nav aizliegts. | 12.02.2026 15:47 |
| melnbaltalapsa | Īsumā. Nepatīk galvaspilsētā. Negaršo kafija. Saplīsa zābaks.
Ziema kā agrāk. Gribu zīda kleitas, zefīrus un nesaprast zemtekstus. | 12.02.2026 15:38 |
| lapasparne | @armandsbrants Rimantiska kafija | 12.02.2026 13:53 |
| arhibiskaps | Programma ir atvērta visiem. Katrā reizē ir paredzētas divas lekcijas un laiks sarunām. Draudzīgā gaisotnē (kafija/tēja, nelielas uzkodas) ir iespēja rast atbildes uz saviem jautājumiem. Lekciju cikls ir iecerēts kā skaists garīgs ceļojums, kas iedvesmo un bagātina mūsu dzīvi. https://t.co/OPlV3x9dzK | 12.02.2026 12:40 |
| VallixYeah | Pizza randiņā ar nevajag ēst. Tā grābstīšanās ar netīrām rokām ap sieru, nav nekas labs un diezgan neizskatīgi. Vislabāk, ūdens, kafija, cepumiņš. | 12.02.2026 12:21 |
| Kornelija_zk | @AivarsSterns Ja lidojums, tad noteikti jāņem auto. Jāredz: Sibiu - senā pilsēta, kur mājām acis. Sinaja - kalnu pilsēta, Pelešas pils, pirmā pils Eiropā, kur ievilka elektrību, Alba Julia - citadele, Brašova kafija vecpilsētā un melnā baznīca, Brana pils, it kā Drakulas pils, Šigišoara 👇 | 12.02.2026 10:05 |
| Virsi_A | @nibures Labrīt! Bezkofeīna kafija maltā veidā ir pieejama iegādei visās Viršu stacijās, savukārt kafijas automātos bezkofeīna opciju šobrīd ieviešam pakāpeniski visā tīklā. | 12.02.2026 09:50 |
| karlyxbay | Rīta kafija uztaisīta. Cīnos ar vēlmi pasūtīt Woltā vārda dienas kūku. 😀 https://t.co/ZW4AS4l1mm | 12.02.2026 08:56 |
| RukMaris | Atnācu uz darbu ar kafiju rokā, bet jau saprotu – algas diena ir tā īstā kafija, kas pamodina. Vēl tikai dažas dienas! 😴☕ | 12.02.2026 08:45 |
| RukMaris | Latvijā: kafija rokās, un prāts klīst pa tiem pašiem ceļiem – satraucošiem, tukšiem. Kā tu izturēji? | 11.02.2026 08:23 |
| nibures | @Virsi_A >"Virši" ir vienīgais uzpildes staciju tīkls Latvijā, kura kafijas aparātos ir ieviesta bezkofeīna kafija
Tiešām? DUS pie Uzvaras parka nebija iespēja izvēlēties dekafu | 10.02.2026 16:55 |
| mansmazaislv | Tieši tāpat kā kafija sader ar kakao, pistācijas sader ar limončello. Pamēģini, sevišķi, ja mājās no kāda ceļojuma pārvestā limončello pudele kā netukšojas, tā netukšojas. https://t.co/pjaPn7Htyo | 10.02.2026 12:27 |
| PortalsSanta | Tieši tāpat kā kafija sader ar kakao, pistācijas sader ar limončello. Pamēģini, sevišķi, ja mājās no kāda ceļojuma pārvestā limončello pudele kā netukšojas, tā netukšojas. https://t.co/zmrXslq4RM | 10.02.2026 12:27 |
| silvestrss | Mana gauma vispirms, kafija pēc tam. https://t.co/8F5wak0TJx | 09.02.2026 14:37 |
| helmutsmeskonis | Klusa pirmdiena un kafija. Sev atgādinu: viss mainās. Pateicība par bijušo, miers šodienai, solis uz priekšu. | 09.02.2026 12:49 |
| JeanneDielman_ | @nukamtovajag Automātos nav kafija. Pretīga susla. Virši ir ok! | 07.02.2026 22:08 |
| karlwithanl | No rīta Kaķis ēd 1 kaķu zupiņu, kas sasildīta uz tējkannas, kurā vārās kafija vecim; Kaķim ir viena silta maltīte no rīta; diennaktī paredzēta viena bļodiņa (pamatā AATU, ar pīles gaļu) kraukšķošās barības, uz kuras tiek uzpilināta zivju (lasis) eļļa; Kaķis sauso barību knakšķina pamazītēm, bet pārsvarā iet uzēst naktī. Tāpat dienas laikā Kaķis dabū vai nu vienu kaķu zostīti, vai nu vienu kaķu gardo stienīti. Reizi mēnesī kaķis našķojas un ieleks | 07.02.2026 21:31 |
| mrserge | @armandsbrants @nukamtovajag Starp citu, Viršiem kafija kādreiz bija daudz baudāmāka. Bet kaut kad pagājušajā gadā viņu grauzdētājs sāka dedzināt pupiņas. | 07.02.2026 10:53 |
| ApsiteKarlsson | @san_poki Kafija taču nav brokastis! | 07.02.2026 10:02 |
| idontlikesand9 | @lara_smh @Vinotava @ArtAcademy_LV ai nē, viss tāds pēc definīcijas uzpucēts/unificēts/nekāds, kafija pat ne tāda :)). 90/2000šo 'brutālisms protams, pat sapņos nerēgojas | 06.02.2026 22:27 |
| djjapanis | @nukamtovajag Kā reiz Narvessen kafija garšīga un par adekvātu cenu. It sevišķi, ja ņem līdzi savā krūzītē. | 06.02.2026 21:10 |
| Dadzh | @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Nafig jāēd putuplasts? | 06.02.2026 20:57 |
| saabish_ | @nukamtovajag skaitās gan, nav mana vaina, ka latte ir garšīgākā kafija :D
nu lab, man vēl macchiato garšo, bet LV tāda ir tikai kofikā, man šķiet :DD | 06.02.2026 20:39 |
| saabish_ | @nukamtovajag hmm, interesanti, kādreiz narvesen bija viena no manām mīļākajām takeaway kafijām, jo bija riktīgi garšīga. staķikā un viršos arī :D vienīgās patiešām drausmīgās kafijas bija viadā un lavazza automātos :D | 06.02.2026 09:32 |
| tofikblogs | @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija līdz "ideāli" pietrūkst piena šokolāde.. 😜🫣😅 | 05.02.2026 22:53 |
| Doma8Te | @elina_shh Lakats nav,bet gan siltā jaka🤭Krēms un kafija pats par sevi saprotams | 05.02.2026 22:30 |
| piekusums | @elina_shh Lakats nē, bet kafija un roku krēms. 🥹 | 05.02.2026 12:31 |
| MKradzina | @elina_shh Izņemot lakatu, roku krēms ziemā obligāti, kafija cauru gadu. | 05.02.2026 11:50 |
| RukMaris | Latvijā: kafija rokā, bet darbi gaida. Praktiski – izpildi uzdevumus soli pa solim, un diena sakārtosies. | 04.02.2026 15:41 |
| cactus_is_love | Rimi ir garšīga un relatīvi lēta kafija | 03.02.2026 11:27 |
| AndzejMic | @DW_Immurs @P1979_ @KaarlisKK Pirms kādiem gadiem tur bija kafijas spots.
Vasarā saldējums. | 02.02.2026 11:28 |
| gerda_c | @KaarlisKK @Rigassatiksme_ Es jutos piekāsta, jo galapunkts no pirmās pieturas ir 20m attālumā un es redzu, ka tur 7.51 iebrauc trolejbuss. Nopriecājos, ka tas ir mans 7.50, bet nē, stāv 18 minūtes vienkārši beztolkā. Saprotu, ka šoferim jādara obligātās lietas, kafija, cīga, kas tur vēl ne, bet bezsakars | 02.02.2026 11:00 |
| aiga_balode | @DW_Immurs @Ainars_Leijejs @armandsbrants vasarā tur ir kafija, gan jau neviens neplānoja, ka ziemā tāds pieplūdums. 🙂 | 02.02.2026 10:22 |
| viesturs15 | @armandsbrants Divu dienu norma Itālijā, jo ļoti garšo viņu kafija, LV 10 dienās tik. | 01.02.2026 20:53 |
| nukamtovajag | @DW_Immurs Tā plūsma tur ir pārāk reti, lai kaut ko ilgtermiņā taisītu. Bija viens čalis, kas ar mini atbrauc kafiju tirgot, bet nu ļoti labā laikā (kafija gan man likās soso). Bet lielākoties tur tautas nav tik biezs (un labi, ka tā) | 01.02.2026 18:14 |
| RukMaris | Latvijā: kafija rokā, pa logu un domas par to, kāpēc viss šķiet tik pazīstami ikdienišķs, bet vienlaikus tik dārgs. Vēl viens solis uz priekšu. | 31.01.2026 16:17 |
| RukMaris | Cīnoties ar satiksmes haosu un algām, kas knapi sedz rēķinus, saprotu – "ātri bagāti" solījumi ir tikpat reāli kā bezmaksas kafija uz ielas. 😏 | 30.01.2026 13:02 |
| transhumaanists | @KristaMedne Nīderlandē, kad tur dzīvoju pirms 10 gadiem, visur bija brīvi pieejama kafija, bet tikai pašapkalpošanās automātos. Tas pievilina klientus un paceļ produktivitāti visā valstī. | 29.01.2026 18:26 |
| KatherineTwo | @nukamtovajag @RudensLapaVeeja @ilzhainis Nu nez kāds mētelis, ja pat nevar 30 (40) grādos un/vai vilnas režīmā.. Es riskētu - BET - maigā mazgāšana diez vai ar kafijas traipu tiks galā.
(Savu pufeni liwku vešmašīnā vai katru otro nedēļu. Nav variantu 😏) | 29.01.2026 15:31 |
| juris_8 | @thearmi @ulmens1 Man tik tēja un šķīstošā kafija. | 29.01.2026 08:08 |
| PortalsSanta | Sirsnīgs, nedaudz dūmots un nepieklājīgi godīgs stāsts par to, kāpēc modinātāja zvanam virtuvē šogad būs plašāks pielietojums nekā jebkad agrāk. Jo kafija ar vaniļas garšu un Ritas Paulas intervija ir lietas, ko atlikt vienkārši nav... https://t.co/T9IQylKwsH | 28.01.2026 14:37 |
| mansmazaislv | Sirsnīgs, nedaudz dūmots un nepieklājīgi godīgs stāsts par to, kāpēc modinātāja zvanam virtuvē šogad būs plašāks pielietojums nekā jebkad agrāk. Jo kafija ar vaniļas garšu un Ritas Paulas intervija ir lietas, ko atlikt vienkārši nav... https://t.co/NaBfmN5KQ0 | 28.01.2026 14:37 |
| Rita_Medne | @sad_disco @ApsiteKarlsson Nav nemaz:) Tikai eksperiments, kā jūtos bez kafijas. Un re - back to the kafija again:) | 28.01.2026 13:58 |
| Kniipa2 | @EL62278131 Mēs uzņemamies tik, cik mums to vajag. Ne tikai citu, bet arī sevis dēļ, un tieši tāpēc, ka dzīve ir īsa, un laime nav naudā.
Kafija garšo Itālijā, bet karsta tēja silda nosalušas rokas tepat laukos. Ne tikai rokas. Un ne tikai tēja. Mīlestība arī. Bet tā nekad nav risinājums.😉 | 28.01.2026 13:10 |
| DaugavpilsTIC | ✨ Jaunums Daugavpilī!🍪
22. janvārī Daugavpilī, Alejas ielas 77 un Rīgas ielas krustojumā durvis vērusi pirmā “Caffeine” kafejnīca pilsētā, kļūstot par 29. zīmola kafejnīcu Latvijā. Informācija:
https://t.co/569kZ4qixp
#daugavpils #visitdaugavpils #kafija #kafejnīcas #jaunums https://t.co/0EQMwy8aY4 | 28.01.2026 10:28 |
| EL62278131 | Mīļā, Tu esi pārāk daudz uzņēmusies. Mīļā, viņi izsūc visu no tevis.
Svaigs gaiss neizārstē sāpes.
Nauda nenopērk laimi.
Dzīve ir īsa.
Pie velna visu.
Kafija vislabāk garšo Itālijā.
Mīlestība ir ilūzija.
Šorīt atkal viss sākas, jauna diena. https://t.co/9mpxGO0vqc | 28.01.2026 09:30 |
| Ramona04794985 | @kasparsf Bišķi pārspīlēju par 70€, bet klasiski normāls steika gabals ap 30€x2=60€, salāti varbūt 10€, alus 4,50€x2=9€, vīniņš atkarīgs, cik smalks ir cilvēks, mans iet par 6€, tātad 12€. Kafija 4€. Tātad apmēram 100€. Par trešdaļu lētāk. | 21.01.2026 13:57 |
| kasparsf | Vakariņas divatā:
2 steiki
1 salāti
1 alus
2 vīnaglāzes
1 udens
1 kafija
1,5h pie galda
Kopā ar tējasnaudu: 150eur
Figviņzin kāpēc tie restorāni bankrotē? | 21.01.2026 11:59 |
| SandrisB2 | @karlyxbay kafija nav veselīga:) | 21.01.2026 09:25 |
| toadbeauty | @ae33189333 Jā. Mūsmājās arī.
Un turēt pārējās drēbes skapī uzreiz lietojamā kārtībā, lai rīta kafija uz baltās blūzes ir neievērojams sīkums, nevis globāla katastrofa. | 21.01.2026 09:19 |
| AndrejsDeeCee | @fjodoorz Prēmijas imo ir normāla lieta jebkurā darba vietā, it sevišķi ja valsts darbiniekiem ir pašiem jāapmaksā balles, jo valsts nedrīkst, pašiem bieži jāpērk kafija, ūdens utt. lietas kas sakarīgā privātajā ir standarts.
Jautājums protams ir tās lielās algas visādiem sekretāriem | 20.01.2026 20:05 |
| Kornelija_zk | @MKradzina Tad var. Man 2-vi, es 3 dienā, viņš 4. Viņam darbā ir par velti, man nav. Kapsulas bija ceļojumā (paka 16 gab), un dzērām tikai no paša rīta, reizēm ap 16.00, Polijā, kur vāja kafija viesnīcās, paka aizgāja 5 dienās. | 20.01.2026 17:28 |
| Zigxx | https://t.co/4QOl90Hxe9
🇱🇻💬💬💬🎤🎤🎤 Ko tieši Klimata Enerģētikas ministrija ir IZDARĪJUSI šogad un Iepriekš.
Ko tieši - Apgaismojiet tautu ar kādu Ekseli vai video Soc tīklos vai TV Radio.
kafija tēja darba laikā ar tūkstošiem lielu aldziņu un Debates - Darīsim šo to NEKO. | 20.01.2026 16:07 |
| daiga_jz | Pirmais cēliens nu ir veikts.👌💪
Otrā kafija itāļu stilā.🙃 https://t.co/atKEJV6H9D | 20.01.2026 08:42 |
| lakidzha | @rolis_g jā, kafija nav dārga, es drīzāk te runāju par to, ka menu ir norādīts 3.60, bet kasiere man skatoties acīs sniedz termināli ar 5.20 🤣 | 19.01.2026 14:33 |
| Elhanchik | @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Man ļoti patika Atostogų parkas. Daudz siltu baseinu ārā un izcili gardas brokastis. https://t.co/GYc8LXlFGH | 19.01.2026 11:38 |
| Zalais_Pukis | @ilmarmors Tramps laikam domā, ka vējš ir bīstamāks par Putina tankiem – laikam viņam arī kafija no rīta apdraud nacionālo drošību! Bet, ja vējš tiešām būtu tik bīstams, tad Dānija jau sen būtu pārvērtusies par tukšu lauku, nevis eksportētu elektrību. | 18.01.2026 16:31 |
| snepste777 | @Ant_LV Jap, kafija 😊 | 18.01.2026 14:35 |
| Ant_LV | @snepste777 Dzēriens ir kafija? Bet bilde idilliska. | 18.01.2026 14:12 |
| Krumina_ | @KatherineTwo Ķilavmaizes noteikti ir forši ⭐️ Man otrā kafija vienmēr ir ar saldumiņu ☕️👑 | 18.01.2026 11:33 |
| KristaIrbeASK | @Noofensun style="font-weight: bold; text-decoration:none;color: #229cec;">kafija Rudens skolas brīvlaikā bijām “SPA Nida” - neliels, kompakts, bet gardas brokastis (pamatēdienu izvēlies un pasūti, pārējais zviedru galds), jauks personāls un pastaigu iespējas gar jūru… Jā, nav milzīgs kā Tartu SPA netālu no AHAA, bet ļoti patika un pietika piršu un baseina! | 18.01.2026 09:53 |
| AmiSkywalker | Svētdienas kafija Studio Ghibli garā.🍳🥟🫠 https://t.co/rYJmFzW0jL | 18.01.2026 09:25 |
| kate_ir_te | Ar saldumiem ir drusku sarežgītāk, bet dateles ar riekstu sviestu un banāns / ābols. Ir gan tā krēmīgā sajūta, gan apjoms 😄 Par proteīna pulveriem utt - es lieku pie kafijas, bet mana vēderdaktere saka, ka proteīns jāēd ar katru maltīti un tiešām, bez diētām man ir -20kg (kopš tiku pāri pārsteidzoši īsām cukura “lomkām”). Bet tā ir, ka šīs lietas it kā ir elementāras, bet man bija jāmācas pa gabaliņam, kamēr atkodu kā sabalansēt mūsu ģimenei. | 17.01.2026 12:48 |