| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| ivarsbrediks | @KasparsFunts Nu kā. Negrib, lai sabombardē jaunos kartupeļus. | 16.06.2026 15:36 |
| VPupkins84 | Jo augstākas cenas jo "gudrāki" skaidrojumi!
Ēdienu no naftas taisa vai kartupeļus un gaļu iepirka Irānā? | 16.06.2026 13:12 |
| elinakursite | @mrserge vispār es tur gribēju rakstīt burkānus, bet netīšām uzrakstīju kartupeļus (bet viss teiktais tāpat paliek taisnība, burkāni Latvijā ir tikai druuuusku senāki kā kartupeļi) | 16.06.2026 07:29 |
| mrserge | @elinakursite Vai tad sklandraušu negaršīguma bāze nav burkāni? Protams, tie ir negaršīgi jebkādās kombinācijās. Tomēr līdz šim biju pārliecināts, ka pamata negaršīgumu veido tieši burkānu-miltu kombinācija un nezināju, ka piejauc arī kartupeļus. Cūku pupas vēl varētu ierīvēt. | 16.06.2026 07:27 |
| realaGrutniecba | @signegorbane P.S. Shephard’s Pie recepte - apakšā maltā gaļa/bolognese, pa virsu liek kartupeļu biezeni.180 grādos 20min, tad uzkaisa rīvētu sieru un vèl 10min.
Es parasti, kad laiks, nomizoju kartupeļus, izvāru un uzreiz sastampāju (kaut dienu iepriekš), tad citā brīdī/nāk.dienā mērci. | 03.06.2026 14:53 |
| ILZEGREN22 | @signegorbane Brokastīm olas, biezpiens, siermaizes, pusdienām zupas grāpis, savāra kartupeļus, lai var uzcept, makaronu edieni, pankūkas var tāpt, var pildit, saceptas vistas filejas, karbonādes, traukā āboli, kāds cepums skapī ???? | 02.06.2026 17:47 |
| edruva | ????“Kartupeļi nav tie, kas uzbaro,” zina teikt to pētniece Ilze Skrabule. Viņa ar smaidu piekrīt, ka tur drīzāk vainīgas būs treknās mērces, ar ko cilvēki nereti kartupeļus pasniedz ēdienreizēs.
????Lasi vairāk:????https://t.co/YIrHgngvNl
#iedvesmainavvecuma #MAF2026 https://t.co/BYFl5J977J | 02.06.2026 14:45 |
| dzimmijs13 | @DepresGrutniece Nu ja.
Sešdesmitajos gan kāds tā teica! ???? Nezināju tādu vārdu. Nebija modē!
Vien, Rīgas omīte - kāpēc nemīli kartupeļus? ???? | 02.06.2026 11:51 |
| Hiena_N | @cepum_s @Dadzh @nukamtovajag Tur ir ciete, kas uzbaro. Laikam. Nezinu, man vienalga, neviens neatņems man kartupeļus! | 01.06.2026 20:47 |
| cepum_s | @Dadzh @Hiena_N @nukamtovajag Kāpēc nedrīkst kartupeļus?! | 01.06.2026 20:30 |
| fazijs | @lasitajs_nr1 Sorry, bet es atceros tās ķīmijas stundas, kad pa logu jāskatās kā 20 cilvēki spēlē futbolu un vēl 12 spēlē kartupeļus, jo ārā +28 un saulīte, bet tev jāklausās kaut kas par fosforu, ko tagad es, ja man būtu tāda vajadzība, varētu uzprasīt savam kabatas superdatoram 10 sekundēs. | 31.05.2026 20:42 |
| Unabomberz | @JanisVoins @teachergatis Kāda jūsu? Tu lasīt neproti? Pārlasi manu pirmo komentāru. Pārstāj jaukt kartupeļus un burkānus. Jeb tu sēdi LVM un raudi, ka tev tagad atņems iespēju naudu pļekāt? | 31.05.2026 13:05 |
| 3sunces | @goldiijs Novāri kartupeļus un nokās podā - būs podkāsts.... ???????? Nesaprotu tos "podkāstus". Kāpēc latvieši nevar pateikt - ieraksts? Pārāk plebejiski liekas? | 31.05.2026 10:35 |
| beluna_diana | @Vinotava Tas ir milzīgs absurds! Cilvēks nevar atpazīt kartupeļus? Vajag tikai paskatīties, pat bez valodas! ????????♀️???? | 31.05.2026 02:23 |
| lakidzha | @Kaspars09 neatzīstu desu un kartupeļus | 30.05.2026 20:10 |
| maijaroze_ | @WattcoinInfo @Vinotava Vai tūristi no Igaunijas nespēj atpazīt kartupeļus? | 29.05.2026 20:42 |
| S_v_e_t_i_k81 | @Fio777 Locijās, locijās, bet tomēr mugura nav gana lokana vēl. Vajadzēja kiriļicā uzrakstīt, jo krievs taču pavisam stulbs un kartupeļus savu mūžu nav redzējis un nezin kā tie izskatās ???? | 29.05.2026 15:46 |
| Vinotava | Undzēnu saimniecības stends zemnieku tirgū. Izdabāšana urlām reiz beigsies? Ja cilvēks nespēj nopirkt kartupeļus latviski, viņam nav vietas Latvijā. https://t.co/M9keKdgTml | 29.05.2026 13:33 |
| CurlandS26731 | @Pabriks Tas brīdis kad ļoti gribas tikt atpakaļ, lai atkal nofenderētu kartupeļus no armijas virtuves par 200 mio.. | 29.05.2026 01:30 |
| kulervo | @mkKilups Es tikai kartupeļus vagojis... | 27.05.2026 23:10 |
| JaunsLV | Risoto, cepti vai zupā - gatavojam saldos kartupeļus
https://t.co/WnZ06B6CjD | 27.05.2026 19:04 |
| Oliniete2 | @idontlikesand9 @no_trona @instant_mk Skolā arī ēd. Kartupeļus mizo un cep pats, sieru rīvē un maizītes grauzdē arī pats. Es vāru zupas, cepu cepešus un karbonādes. | 27.05.2026 18:45 |
| liepajniekiemlv | “Apceps sviestā, pārkaisīs ar dillītēm,” Liepājas Pētertirgus pircēja stāsta, kā pagatavos agros kartupeļus, kas izauguši Jūrmalciema zemnieku saimniecībā “Kinsleri”.
https://t.co/bzkQLmN3ye | 27.05.2026 08:43 |
| IReinerts | @PrussianOld @VinntaNetaa Lūk te nav nekādas loģikas! Kāda starpība vai zupu vārot vispirms sagriež kartupeļus un tad burkānus, vai otrādi. Pēc minētās skolotājas loģikas sanāk, ka ja burkānus griež pirmos, tad zupa ir nepareizi uztaisīta ???? | 27.05.2026 08:22 |
| izdomaata | @tvitermaniaks2 nēnujā, audzēsim kartupeļus, nav ko bojāt jaunatni ar mākslu. | 26.05.2026 21:15 |
| Guganr2 | @KrisjaLV Pajautā Braliukai kartupeļus ???????? | 26.05.2026 16:12 |
| llll8qmc | @Egitazz @sku_dra Jā, jo matemātikai un ķīmijai, fizikai ir viena ļoti liela specifika - ir grūti apgūt tālāko vielu, ja nezini pamatus. Tu nevari šajā kontekstā salīdzināt matemātiku ar citiem priekšmetiem, kas nav STEM, jo tas ir kā salīdzināt kartupeļus ar āboliem; tur ir pavisam cita specifika | 26.05.2026 09:13 |
| chirkainaisLV | @ParaTr00per @IngaIngucis Uzgriezi saulītes? Iestādīji kartupeļus? Aizlaidi atmatā? | 25.05.2026 12:38 |
| InetaTu | @tasaspasaule2 Visu savu mūžu esmu ēdusi i ceptus kartupeļus, i kārtīgi saceptu gaļu, i kūpinājumus. Vēl dzīva.
Ome, to pašu ēdot, nodzīvoja līdz 89. Mammai tūlīt 85 pēc 3 mēnešiem.
Viss ir galvā, piekrītu. | 24.05.2026 09:50 |
| DanaKruu | Latvieša vēlme kaut ko audzēt ir tik ļoti nenogalināma, ka pat es, kas 16 gados zvērēja, ka NEKAD neko neaudzēs (dusmās teikti vārdi pēc ravēšanas), esmu iestādījusi kartupeļus trīs maisos. | 22.05.2026 16:39 |
| djarvils | @Gaumigais_joks @VPPzinas Es riju kartupeļus daudz vairāk pēdējos trīs gadus, jo Toms Skujiņš @Tomashuuns saka, ka tā vajag!
Un pareizi saka!
Tu tā kā progresīvo Kolmanis uzreiz kartupeļu ēdājus par nabagiem pataisi! https://t.co/VX3yOLItMd | 22.05.2026 00:03 |
| Agy_1988 | @IlonaKoskina @pppascenko Laikam tos kartupeļus pīpē vai šņauc! | 21.05.2026 20:15 |
| MartinsAlk82462 | @CardinalisRavus Šet viss ir brīnišķīgi!Jelgavņaņins andrjuha šokā.Atlikušas raf dīvojamā rajona omes,un daži 35gadnieki urļiki.Vajadzēs vairāk kartupeļus,ko pirms vēlēšanām dalīt. | 21.05.2026 19:58 |
| krists_u | @JelgavaLV Jums te centrālā iela pāri galvenajam tiltam visa zaļajos risinājumos, drīz varēs stādīt kartupeļus.. | 21.05.2026 15:24 |
| KasparsZ2 | @tasaspasaule2 Nekur nebrauks...kartupeļus tak sastādīju☝️ | 19.05.2026 16:01 |
| SirupsP | Jāni . Beidz laist muļķi, atkal jau tādā vecmeitas stilā - piesienies komatiem.
Ne jau par to ir stāsts. Mūsmājās pamēģinājām tos
bāli stiklainos no Ēģiptes ...
nu tas bija pizģ... , ne kartofani.
Tagad pērkam Šauļu pusē .
Leišiem ar kartupeļiem- viss vēl arvien kārtībā.
50 kilo maiss pie zemnieka - 8 eiro .
Atceros , kā pie Omas un Opja , ēdu kartupeļus cauru gadu . Un arī burkāni un bietes piejami bija cauru gadu.
Mani ar bračku - Oma | 19.05.2026 10:19 |
| 4diena | @SirupsP Kur tu LV vari izaudzēt kartupeļus, lai tie jau tagad būtu novācami? | 19.05.2026 08:29 |
| VallixYeah | @NaurisVizulis @juris_8 Nevajag jau kartupeļus ar vīnogām tāpēc uzreiz kopā maisīt... | 18.05.2026 14:49 |
| MasterYodaMB | A Ričards? Tētis uzmetis! ???? Liepiņai vairāk piestāvētu tirgū kartupeļus tirgot. | 17.05.2026 10:02 |
| Saamiite11 | @Indeszellis Fu, ja Slaidiņš būtu manā pakļautībā, es viņam liktu kartupeļus tīrīt un tualetes podus, fu, cik nevīžīgs! | 16.05.2026 21:42 |
| VallixYeah | @juris_8 Wtf is that? Kurš sportists ēd kartupeļus ar stērķeli un dillēm? | 16.05.2026 19:07 |
| janis_neimanis | @SandrisTocs Viņš jau rudenī lasīs kartupeļus Tukuma novadā | 13.05.2026 22:07 |
| Astridamains | Mēneša laikā un gadā. Visiem komunālajiem pieaugums, galvenajiem pārtikas groza produktiem, izņemot kartupeļus un saknes, arī, degvielai pa nopietno. Tas ietekmēs visu. https://t.co/cPiB8u7Hsx | 12.05.2026 19:23 |
| BlackRiver26 | @Zmeycharauski 98% Ēģiptē ir var teikt tuksnesis, bet viņi ar to visu pamanās mums pārdot kartupeļus caur rimi! | 12.05.2026 08:39 |
| Jnis_mechanic | @Lato_Lapsa Pēdējais gāzes balons mūžā nu vairs cept kartupeļus pat nevarēs, neviens nemaksās 50 euro par balonu | 11.05.2026 18:52 |
| ManTaisniba | @DanaKruu Aizmirsi gailenes, mazsālītus gurķus, karbonādi un jauno kartupeļus. | 11.05.2026 13:26 |
| Paegliszw | @AnsisPupols Jā, bet tas nekur nav pieminēts. Ne aptaujās, ne plānos. Ka var nebūt? Bez ratiem nav iespējams tirgus mūsdienās. Neviens neiet uz veikalu pirkt 5 kartupeļus un 2 bietes. Tur pilni rati. A, ja man vēl kāds berns līdzi, tad vispār nereāli. | 11.05.2026 13:08 |
| BrencisA | @Silmux1 Es paspēju ne tikai kartupeļus, bet arī burkānus, bietes un sīpolus. Braucu uz Rīgu, bet nezinu kā izkāpšu no mašīnas. ???? | 10.05.2026 17:26 |
| Jenotsons | @tasaspasaule2 @LuizeMsn Vot, nu tas nu ir pēdējais, ko es gribu vecumdienās: kaut kādā Latgalē brist pa govju un cūku sūdiem, ziema vai vasara. Un ravēt burkānus, kartupeļus un bietes, lai pēc tam to, ko nav norijuši gliemeži un stirnas, pagrabā norītu žurkas. | 10.05.2026 16:42 |
| InetaTu | @M_Jakobsons @pineconehiller @Rozaa543 Skolā jā, briesmīga tā zupa. Mājās bija ok, nez cik veidu piena zupas ēstas, visas iespējamās variācijas. Jo lauki, pašu govis un vecmāmiņa ļoti labi gatavoja. Savukārt mamma vēlāk, kad uz savu māju tikām, tikai zupas, kotletes un kartupeļus mācēja. Nekam sarežģītam laika nebija. | 10.05.2026 11:41 |
| juris_muris | @atihomirovs Būs krēsls ar puļķi un rozete robim pakaļā. Lai sēž, lādējas un dara kādus lietderīgus sēdošos darbus. Mizo kartupeļus, lāpa zeļes, tamborē un tādā garā. | 10.05.2026 11:25 |
| MareksGeistarts | Viens no faktoriem, kapēc uzbrukt vai neuzbrukt Latvijai, būs Latvijas sabiedrības vienotība un gatavība stāties pretī ienaidniekam, jo pat okupējot tādu valsti kā Latvija, to būs grūti noturēt zem kontroles, ja iebrucējam būs jābaidās no katras omes, kas mizo kartupeļus, | 09.05.2026 13:47 |
| EmperorOfSpace6 | Mēģinās šoķēt pilsētniekus! Laukos siltumnīcā nekas netiks stādīts, nekādus burkānus, sīpolus, kartupeļus un pārējo šņagu zemē neliks! Nav speciālista, kas spetu tam visam nodrošināt pienācīgu tehnisko apkopi toties izaug ļoti augstvērtīgas niedres + veikalā tas viss maz ko maksā | 09.05.2026 13:17 |
| Dadzh | Nošokēju kaimiņu, īstu lauku puisi, ka neko siltumnīcā nestādīšu, nekādus burkānus, kartupeļus nelikšu zemē. Zb visa tā ņemšanās. Un es noteikti tāpat būtu pirms laika skatījusies uz lauku cilvēku, kurš NEIZMANTO iespējas. Dzīvē šis tas mainās. Iespējams, pat kādas dobes jābeidz. | 09.05.2026 10:10 |
| brafijs3 | @AtisArtmanis @ltvzinas VAD ir jābūt tik masveida aptverošam, lai nodrošinātu militāro pamatsagatavošanu un specialitātes apgūšanu, bet otrajā pusgadā nodrošinātu kaujas dežūras tur kur to vajag. Zs mūžīgi stādot vai rokot kartupeļus vai lasot zemenes Īrijā to var nodrošināt tikai politiķu runās☝️ | 09.05.2026 09:46 |
| jenuufa | @KasparsZ2 @lsmlv Nuu toties kādi no viņiem apēda manus sēklas kartupeļus. Dom ka es pagrabā vilku cimdus, tās druskas slaucīdama? | 08.05.2026 20:49 |
| Ramona04794985 | @Kozlo_ Nē, nu nosaukt jau var visādi un cilvēki varbūt jūtas smalkāk, ja ēd vārītus kartupeļus ar krējumu brasērijā par piečuku. Btw, dzirdēju ļoti neglaimojošas atsauksmes par konkrēto vietu. | 08.05.2026 11:19 |
| brafijs3 | @kranciss @gatis_auzins VAD iesaistītais ducis nodarbojas ar sportu un štuko kur liks sapelnīto naudu. Zemessargi kā vienmēr stāda vai rok kartupeļus. Kurš tad būs tas, kurš pie tās ložmetēja tačkas dežūrēs? | 08.05.2026 10:05 |
| n_karklinz | @KasparsZ2 @Tuksumsz Kā Štirlics, kamīna oglēs cep kartupeļus un iedzer vodku ? | 07.05.2026 20:56 |
| Irlabikad | @VPupkins84 @SaulisVarpins Kapēc cilvēki ēd kartupeļus? | 07.05.2026 09:24 |
| DikaSanita | @2N_ICEBOX Kefīram klāt pievienoju 1/3 tomātu sulas, mārutkus, sinepes un nekādas desas, kartupeļus. | 06.05.2026 20:29 |
| cukura_feja | @2N_ICEBOX 2/2 Zupai pēc vēlēšanās pievieno desu un kartupeļus (es tos nelieku, dažreiz desu), sakapātas olas, lociņus un dilles. Aizdara ar krietnu devu skāba krējuma. Sāli un papildus etiķi vai sinepes pievieno pēc garšas. | 06.05.2026 15:20 |
| KasparsZ2 | @Maruzinja Es labāk ēdu kartupeļus,un skatos kā par to dzīves lauka skraida tie,kuriem tas nav kartupeļu lauks. | 05.05.2026 17:36 |
| SusurisMazais | @Roslikovaleksej Diemžēl pat tādi kā tu. Bet ir arī labā ziņa- Latvija nav tava, nebūs. Nespīd ????. Atrodi sev īstu darbu, piemēram, ravē kartupeļus. | 05.05.2026 05:50 |
| KasparsZ2 | Kamēr liekuļi saka kvēlas runas un izrādās cits pār citu pārāks....saliku zemē kartupeļus! | 04.05.2026 15:26 |
| Eraksti | @tasaspasaule2 @Rozaa543 Gaišu skatu uz dzīvi! Es stādu kartupeļus.
#Latvija | 03.05.2026 10:52 |
| anita_mmd | @_skabarga Nu, mums arī ir tāds mantots "kurmēns", bet zeme tāds māls, ka esam pat dažus gadus permakultūrā (lapas/zāle) kartupeļus audzējuši. Nav arī vairs tas spars, lai arklā jūgtos. ???? | 02.05.2026 21:38 |
| Znotina | Solvita Deglava: “Viņi zina-tik, cik viņi izdarīs, tik arī būs. (..)Tas attiecas uz pensionāriem, kas audzē puķes un kartupeļus. Tas attiecas uz uzņēmējiem, kuru biznesu iznīcina. Viņi ceļas, iet un dara. Tā ir fenomenāla, lieliska īpašība šai nācijai (..) https://t.co/mi5o2k3Prm | 02.05.2026 19:04 |
| LA_lv | Mazdārziņu īpašniekiem aktuāls jautājums – cik bieži un vai laistīt kartupeļus?! https://t.co/iczYUzbvHq | 02.05.2026 16:21 |
| kemzans | Tad Rīgas iedzīvotāji vēlas būt vampīra lomā? Nu, nav Rīga nekad bijusi "London City".
Ideju, ka varēs uzbūvēt "ekonomiku" no finansēm, biržas un patēriņa - no šodienas varat iebāzt tur, kur Saule nespīd.
+ Ja sāksies bads - tad būs interesanti kā meklēsiet kartupeļus no tiem "zb lauciniekiem". | 02.05.2026 12:16 |
| rudaislaacis | @vardotaja Izmantoju šīs brīvdienas lai apstādītu kartupeļus. Un pajāt kā Rīgas tirliņi to sauc. | 01.05.2026 22:25 |
| ReinisLusis | @Lazdans @IlzeKusina @atihomirovs Ko pēc augstkolas izlaiduma saka programmēšanas students ekonomikas studentam? Lūdzu frī kartupeļus ar kolu. Ekonomista izglītība... hahaha... hahahah ... muahahahh! Ekonomista izglīīītīībaa aahahhahaha :D | 01.05.2026 15:34 |
| karlwithanl | @Olehnovics Paņem kartupeļus. Izmet miskastē. Cep gaļu. | 30.04.2026 11:06 |
| Ramona04794985 | @Daina_P @EgleKrista @Jauna_Vienotiba Man jau aizvakar. Būs uz kā kartupeļus mizot. Vienmēr priecājos, ja atnāk kāda avīzīte. | 30.04.2026 09:40 |
| LA_lv | Kartupeļi nekad nepievils: 3 izcilas receptes, kā kartupeļus pagatavot neierasti https://t.co/1hIt9xzHSf | 29.04.2026 17:36 |
| tiotyu69 | @E_Stendzenieks ...es no šāda pat kartupeļus nepirktu. | 29.04.2026 17:24 |
| lacis_normunds | @atihomirovs 1988g. braucu ar vecmammu no Cēsīm uz Vidzemes tirgu kartupeļus tirgot.
Es puika 9g.
Pirms Garkalnes "zaļā pieturā".
Viņa man, nestāvi! Salasi priedes zarus. Ko?
Salasiju.
Pēc tam tirgoju pa 1 rubli.
Visus nopirka. Stundas laikā.
Man bija 15 rubļi. | 29.04.2026 16:57 |
| AndzejMic | @MrMadis @KasparsH Plus vajag ļoti daudz vara un cinka stieples, lai tos kartupeļus saslēgtu akumulatorā.
Plus vajag kaudzi ar dalbāniem, kuri vispār to mēģina darīt. | 29.04.2026 16:02 |
| mazdarzinu | @happynorelle_ Es ēdu gaļu un tā, bet man pat ar doktordesu ne visai. Kartupeļus varētu, bet ekstra jāvara, tad -nē, slinkums.
Cepts cīsiņs kā tāds citplanētietis latvieša receptē ???? | 29.04.2026 12:59 |
| juris_8 | Tās visas receptes var pierakstīt ļoti īsi - ņem sev pieņemamo olbaltumvielu avotu (man tā ir gaļa) un pieliec daudz. Tad nedaudz un saprātīgi pieliec kādu sev pieņemamu ogļhidrātu avotu. Ēd pēc mērķa makrosiem.
Viss.
Te nav nekādu recepšu. Tikai princips, ka sekojam olbaltumvielu daudzumam un neskopojamies + vnk klāt pievārām griķus/rīsus/makaronus/kartupeļus. | 27.04.2026 21:03 |
| casparons | @AZvejsalnieks Diemžēl ir pārāk daudz defektīvo mudaku, kuri aiz ausīm savilks šos sarikovus iekšā kā kartupeļus rudens talkā. | 27.04.2026 18:34 |
| KasparsH | @drosmedarit Cik daudz putnus nosita krītot?
Vai turbīnu tuvumā ir jānēsā ķivere?
Vai tur joprojām var stādīt kartupeļus?
Cik kartupeļi ietu bojā, ja turbīna uzkrīt uz kartupeļiem?
Vai vajadzētu iesaistīt mācītāju? https://t.co/PwM9x6E4mh | 26.04.2026 21:58 |
| cesvainis | @NeilaKrave Pagāšnedēļ Priekuļos nopirku sēklas kartupeļus, Vineta.
Meita, kad maza bija, audzetavā nopirku stumbr_ābeli, Inese… galīgi nav garšīgi, bet no Ineses…???????????? | 26.04.2026 19:38 |
| AndraKaupe | @3sunces Ugunskura pelnos ceptus kartupeļus. | 25.04.2026 17:09 |
| mansmazaislv | Selekcionāre arīdzan stāsta, kāpēc pirms stādīšanas vērts kartupeļus diedzēt! ???? https://t.co/iLYL28q8Bf | 25.04.2026 09:33 |
| Rozaa543 | @jenuufa Neiedeva. Kartupeļus ar gaļu iedeva. | 24.04.2026 22:45 |
| 0808Iveta | @d_value Bija tāda balta. Kambarī kartupeļus tur glabājām. Kur tagad, pat nezinu. | 24.04.2026 15:11 |
| cybercannibal | Sakapājam burkānus un kartupeļus sev vēlamos izmēros.
Kad buljons sāk vārīties, metam tajā iekšā.
Ar slapjām rokām veidojam frikadeles un pa vienai metam iekšā zupā.
Lai pavārās vēl kādas 30 min un gatavs!
Atceries - šī zupa vislabāk garšos nākamajā dienā. https://t.co/nRife6d10O | 23.04.2026 09:06 |
| cybercannibal | Ķeramies pie kapātas vistas gaļas frikadeļu zupas.
Mums vajadzēs:
- Veselu vistu vai šķiņķīšus 1.5 kg
- 2x sīpolus
- Sauju lakšu
- Selerijas sakni
- 2x ķiplokus
- 2x burkānus
- 2x kartupeļus
- Lāpsta diļļu
- Laurlapas/smaržīgie pipari
- Sāls un pipari garšai https://t.co/t2kXRnYZ9L | 23.04.2026 09:06 |
| martinsketners | @ruuzis Nu es varētu sākt tievēt. Attiekties no kafijas, jo tai cena visur kosmosā, un parasti jau gribās arī kaut ko uzkost klāt. Kartupeļus un olas vēl varu atļauties. | 23.04.2026 01:17 |
| evka_25 | @TomassFinks @alastovska A kartupeļus mizot un kotletes cept viņš māk?! ???? | 22.04.2026 08:39 |
| vlogs_flip | @n_karklinz @LivaLaimiga Manējie tādi bijan, un, kā iepriekš minēts, turēja govi, cūku audzēja kartupeļus, dārzeņus. | 21.04.2026 16:43 |
| BardainaisSigne | @Daina_P @n_karklinz Visapkārt parasti mietpilsoņi,kuri nesacerēja komunistu referātus vai dzeju.Dārzā audzējām kartupeļus,kūtī cūkas,uz sešu māju ieliņas divi zirgi un četras govis...tas izskatās pēc komunistu kvartāla? | 21.04.2026 15:03 |
| karlwithanl | @Murr_berg Nesanāks. 1) man riebjas mizot kartupeļus un 2) Man mājās nav nekā ar ko var stampāt kartupeļus biezenī | 21.04.2026 13:00 |
| MaratQasem | Starp citu, es nemaz nebūtu pārsteigts, ja viņu tur ieraudzītu. Turklāt viņš centīsies visus pārliecināt, ka tikai baltkrievija ir saglabājusi lauksaimniecības tradīcijas, bet Latvijā visi kartupeļi ir importēti un apstrādāti ar ķimikālijām.
Un kartupeļus viņš stādīs savos dārgajos uzvalkos… | 21.04.2026 08:40 |
| davissuneps | @murcielagor @lastguru_net Jā.
Ja manta ir nekustamais īpašums, tad no rītdienas būs spēkā kriminālprocesa 360. panta jaunā redakcija un tad izskatās labticīgiem pircējiem īpašumu var neatņemt, bet kartupeļus gan. https://t.co/9Sc312Vjzg | 20.04.2026 22:15 |
| murcielagor | @davissuneps @lastguru_net Principā pārdodu kartupeļus pircējam, nenorēķinos ar piegādātāju un piegādātājs tagad var prasīt pircējam atpakaļ kartupeļus nevis man naudu? | 20.04.2026 22:01 |
| saulleekts | Trešo dienu jau ēdu kartupeļus ar siļķi. Oriģināls bija šis. Labu apetīti! https://t.co/dUqwsEfINj | 20.04.2026 20:10 |
| Gaumigais_joks | @2N_ICEBOX @Roslikovaleksej Neglaimo viņam! Lai paliek rakt kartupeļus! | 19.04.2026 21:13 |
| tvitermaniaks2 | @Dadzh @_skabarga @nukamtovajag Biezzupās nepaliek, tāpēc, ka tur šķidrums klāt. Klīsteris sanāk, ja sadomā vārītus kartupeļus sablenderēt biezenī. | 19.04.2026 19:14 |
| Ast8tnieks | @lobetaji @LA_lv @realNepareizais No turienes, kur noķerti arī sūta.
Ja noķer Rīgā vai tālāk, loģiski ka nesūta, bet, ja noķer pierobežā, kā šos, tad jau tai pašā dienā viņi ēd lukašenko kartupeļus pie ugunskura. | 18.04.2026 13:36 |
| bottija | @LusisToms Eleganti. Bet kartupelītim jāļauj tuč tuč pašķīst, lai sautējums garšotu kā no bērnības :) Vislabāk likt kopā divu šķirņu kartupeļus - stingro, piemēram, Lauru (šie izskatās pēc Lauras) un kādu miltaināku zorti. | 15.04.2026 18:18 |
| nekas2020 | @evka_25 @elina_shh @strelka_b Es neēdu maizi un kartupeļus vispār. | 15.04.2026 07:31 |
| evka_25 | @nekas2020 @elina_shh @strelka_b Es vsp neesmu kritērijs! ????
Neesmu miltu ikdienas ēdējs. Ja vien nespiež kkāds bads, stress un laika trūkums, vai kādreiz ziņkārība, neizvēlos maizi, tāpat kartupeļus un putraimus ???? Kkāda Sibīrijas vecmammas un trīsbērnu ģimenes pēda - bez maizītes jau nebūsi paēdis! ???? | 15.04.2026 07:24 |
| MDagnija | @Unabomberz @GuntarsStinka Un kas tas vēl par Agroresursu un ekonomikas institūtu? Cik šādu iestāžu izveidotas, lai beigās pateiktu, ka jābrauc pie radiem stādīt kartupeļus. ???? | 14.04.2026 07:49 |
| VallixYeah | @AtlasDynamcs @EdPumpurs Nu gan tu tagad vārītus kartupeļus ar avenēm tagad kopā jauc ???? Čakras ir Indijā, austrumos, un jūdaisms Tuvajos austrumos. Latviešiem abi pie vienas vietas. | 14.04.2026 03:01 |
| Hauonekani | @GuntarsStinka Durinda... Es pats dzīvoju laukos un neko ēdamu nav izdevies izaudzēt pat podos, kastēs. Es par to, ka stādīšana negarantē ražu. Kartupeļus, kāpostus, sīpolus ir īpaši grūti izaudzēt, jo pārāk daudz kaitēkļu, slimību. Topinambūri aug ar laistīšanu - neslimo vispār. | 13.04.2026 20:53 |
| GuntarsStinka | Eksperte uzskata, ka katram ir radi un draugi laukos, un pavasarī viņa aicina stādīt kartupeļus, kāpostus, audzēt vistas, tad arī ziemā būšot ko ēst. https://t.co/4KSXJ3bfmd | 13.04.2026 16:53 |
| Nata66910945 | @IvarsAuzins Kārtējā pētīšana, kurai būs nulles rezultāts, jo nespēj pat nodrošinat elementāru veselibas aprūpi. Kariņs rosoļu peetīšanai pieškīra miljonus,tagad šī tāda pat garā dzivomaakoņos. Mums to petnieku par daudz,būtu labak kartupeļus stadijuši. Tuvojas krīze, par ekonomiju jadomā. | 12.04.2026 22:49 |
| ManTaisniba | @KasparsH Nopirktu zemi. Iestāditu kartupeļus. Dotu tos cilvēkiem ar kartupeļu izpratni. Ievēlētu amatā. Visiem būtu kartupeļi. Visi būtu kartupeļi. https://t.co/Rl8qxlvbp6 | 10.04.2026 20:55 |
| 4diena | @jenuufa @counterbrange Cerams ka sēklas kartupeļus, tie tagad aktuāli | 10.04.2026 20:29 |
| inese_f | @MagnaLunaCarta @RimiLatvija Cepšanai, fritēšanai, salātiem vislabāk tikai sarkanie. Spānijā piem., ir lielveikali, kur ir liels kartupeļu šķirņu piedāvājums, tāpēc viņi liek klāt skaidrojumu, kur attiecīgos kartupeļus vislabāk izmantot. | 10.04.2026 19:31 |
| MagnaLunaCarta | @inese_f Nu nezinu, man te nesen @RimiLatvija tirgotos, kaut kādus tur baltos kartupeļus, ļaudis uzteica, ka esot labi. Es biju nopirkusi un reāli sačakarēju salātus. Fui. Katram, protams, sava gaume, bet man citi neder. | 10.04.2026 19:18 |
| arlekiins | @ahb1756 Man balkrievi no tēva puses, un es šonedēļ pusdienās ēdu tikai kartupeļus. | 09.04.2026 17:19 |
| AlienInLV | @intars91 @saatciane Klīniskajam čurku atsosņikam, izcilam palígskolas “saimniekam” kreņķis - čaklie kumāri nu nebūs uz viņa zemeņu lauka, kartupeļus nenováks. Saimniecībai bankrots ???????????? | 09.04.2026 07:55 |
| JanisVoins | @staurinsh Būtu interesanti -ko tu negribi darīt labprātīgi un tad piespiest… Pieņemsim, brauksi rudenī laukā vākt kartupeļus -ko saki? | 08.04.2026 21:23 |
| NormundsS | Mārtiņ! Ušakova “publiskā ārtelpa”, “mikrorajoni” un to “iedzīvotāji” ir pagātnē. Tagad gan tie ir pārdēvēti par “lielmēroga apbūvi”, kur īpašniekiem esot aizliegts norobežot ceļus (nekas gan nav minēts par to izmantošanas kārtību vai likvidāciju, e.g. stādot kartupeļus). Iepriekšējais mērs (JV) Saeimai solīja visu šādu zemi Rīgā atpirkt. Samelojās…. | 08.04.2026 16:52 |
| Snowtales | Vakar pusdienās bija Parmentier de canard: trīs stundas taukos sutināta un tad plucināta pīles gaļa ar kārtu kartupeļu, batāšu un burkānu apcepta krāsnī. Recepte nosaukta par godu "kartupeļu advokātam" Antoine-Augustin Parmentier, kurš 18. gs. ienesa kartupeļus franču ēdienkartēs https://t.co/LcGPIXExUu | 08.04.2026 11:03 |
| KojuDeksters | @Kaspars09 @KaijaSkujina Politiku nevar būvēt uz naivām cerībām. Kosmonauti raksta stratēģijas, uzliek parakstus un piecgades plāns kā nepildās, tā nepildās. Čivava uzšauta kosmosā, bet vidējais iedz. ēd kartupeļus. | 08.04.2026 09:25 |
| zaale_e | @nralv Ja,kas pie Imantas tirgus ārā cet./ piektd./ sestd. zemnieks no Staļģenes pārdod ļoti garšīgus kartupeļus Sa(o)raya.Vnk.super! Un pārdod arī stādīšanai mazākus,iepakojumos pa 5kg. Rīgā labākie,ne pirmo gadu pērku. | 07.04.2026 12:06 |
| damadana1998 | Tikko mani un Katju aizveda vairāk nekā stundu, lai klātu galdu ???? Nu, mēs 16 cilvēki, visa komanda atnācām, ēdam ap pulksten 16:00, tāpēc mums ir cepta govs, tagad mēs palīdzēsim mammām to pagatavot, mizosim kartupeļus, dārzeņus un citas lietas, mums ir lieliska diena, mīlu ????????♥️ https://t.co/bjbjbROllR | 05.04.2026 11:51 |
| toxes23543 | @E_Stendzenieks Ko tad? Čurkām pa muti nevarēji iedot? https://t.co/a2Wwoks2rN tādus mīkstos redzēju.Vēmiens nāca.Mēs virtuvē ar čečeniem un ukraiņiem kartupeļus ceptus ēdām kamēr tādi kā tu bērza grīdas???????? | 04.04.2026 13:16 |
| CurlandS26731 | @Pabriks Ej tik turpini zagt kartupeļus no armijas virtuves par 200 mio.Un turi muti. | 03.04.2026 22:59 |
| realaGrutniecba | Izcepu krāsnī kartupeļus, ieziestus ar “smalki sakapāts rozmarīns-eļļa-citrona miziņa-sāls-pipari”. (Klāt pupas un zirņi olbaltumvielàm.)
Meita:”Šo recepti Tu vari likt mūsu ģimenes nemateriālajā kultūras mantojumā.” | 03.04.2026 16:23 |
| AnsisPupols | @poznaks Jā, sabiedrisko attiecību biroji var iet stādīt kartupeļus.
Tagad, lai iekļūtu Saeimā, ir jāizdzer 0,7 un jābļauj tagil… | 03.04.2026 00:21 |
| CalvinHilfiger1 | @Murr_berg @thearmi Tā kā ūdens, kad izvāra kartupeļus. Pēkšņi, iedomājies, šis ūdens klīst populārāks par vārītiem kartupeļiem. | 03.04.2026 00:11 |
| S_v_e_t_i_k81 | @B_Inga Gandrīz Ēģiptes mau ☝️???? uzrauga Ēģiptes kartupeļus. | 02.04.2026 21:38 |
| lacis_normunds | @sidsloth261949 Kartupeļi visas 3 ēdienreizes.
Zinu daudz veidus kā var ēst kartupeļus.
Ko darīju? Izglītība. Vides maiņa. | 02.04.2026 15:04 |
| _karro | @sidsloth261949 Studiju gados ēdnīcā neēdu, jo tas bija par dārgu. Cik izdevās, ieliku "vizīti uz kojām", lai griķus vai kartupeļus uzēstu tur, bet bieži vien pusdienas vienkārši izlaidu. Nebija naudas tādiem niekiem. Tas ielika labu pamatu sajūtai: "Šādi - NĒ!" | 02.04.2026 13:36 |
| ruuzis | @silercau @KasparsH @EdgarsLogins Bet Jūs abi jau arī esat nekonstruktīvi. Mēs tāpat visi esam vienā katlā - var, protams, ironizēt par pilsētniekiem dīvānā pirdējiem (kaut gan tāpat katrs trešais ir ar pārdesmit hektāriem kkur un ir gan kartupeļus stādijis, gan vistas kāvis), bet kurš tad relatīvi vairāk 1/ | 02.04.2026 09:05 |
| kasparsskincs | Beidzot pilnīgi viss sniegs nokusis un zemnieki var jau sākt apstrādāt savus laukus un stādīt kartupeļus 🫶🏻🙏🏻 https://t.co/rpvtFWtLbQ | 05.03.2026 09:22 |
| Graudi3Raimonds | @klopojed 92 gadā Severodvinskā tirgoju kartupeļus un burkānus,rinda gara,jo veikali tukši.Tad viens rindā "dzina
politinformāciju",ka Latvija badā bez
Krievijas nosprāgs,bet tauta viņu apsauca ar vārdiem:"Ты скажи ему
спасибо, картофель из Латвии
привезли! " | 04.03.2026 18:50 |
| PortalsSanta | «Kad manai meitai pirmoreiz bija pamatīgs klepus un prasījās pēc inhalācijām, daktere neizrakstīja elpot vārītus kartupeļus, bet – inhalācijas ar speciāliem pretklepus preparātiem no īpaša aparātiņa, ko sauc par nebulaizeru.» https://t.co/UpLtnhgtZ5 | 04.03.2026 17:00 |
| DaceBerzina3 | @curiha Ravēt dobes,stādīt kartupeļus,slaucīt pagalmu,mazgāt logus,palīdzēt pamestiem bērniem un vecaiņiem...miljons normālu darbu,ko darīt,lai galva būtu kārtībā un prieks par dzīvi ar jēgu | 02.03.2026 13:52 |
| IlzeZvidrina | @IlzeKusina @vinnijs13 @esejudeee @nezobis @ZandaTiamo @tinageta @Lab_min @pvd_gov_lv LV kartupeļus arī šķīvī neliek ar svariem, tāpat kā vīnu DEiropā, tāda specifika. "Negribi neņem čeku" nenozīmē, ka čeka nav. Nsvajag dzīvot mītos vai novērojuma subjektīvā interpretācijā. | 01.03.2026 18:55 |
| Astridamains | @vinnijs13 @nezobis @pvd_gov_lv Jo mums nevajag ne piena saimniecības, kuras Kurzemē jau ir palikušas uz 1 rokas pirkstiem saskaitāmas, ne nopērkamus Latvijas dārzeņus. Piegādi nepiedāvāt, tās te nav. Cik pats izaudzēsi, tik arī ēdīsi. Labi, ka vēl kartupeļus tirgū var nopirkt. Neefektīva saimniecība- likvidēt. | 01.03.2026 14:22 |
| LatvietisParas1 | @elittesport Iespējams! Varēsi kartupeļus stādīt! 😁 | 28.02.2026 22:29 |
| nukamtovajag | @AndzejMic @juris_8 Nu tos ķocīšus mierīgi var nolikt blakus šķīvim. Arī nebūtu priecīga kašāt ārā kartupeļus no apakšas. Vajag taču arī uz kartupeļiem apskatīties, lai vizuālais baudījums. | 27.02.2026 07:30 |
| thearmi | @AndzejMic @juris_8 Frī kartupeļus karbonāde sacūko 15 sekundēs. Un kā Tu karbonādi griez? Pāri kartupeļiem, apakšā saspiežot putrā? | 26.02.2026 21:16 |
| hansa_lv | Valaiņa performances diez vai novērtēs elektorāts - bijušie kolhoznieki, kuri ar nostaļģiju atceras laikus, kad varēja degvielu, kartupeļus un vēl šo to no kolhoza paņemt. | 26.02.2026 21:07 |
| thearmi | @juris_8 @AndzejMic Jā, šis ir absolūts idiotisms, īpaši - vispirms safritē kartupeļus un tad uzreiz samitrina ar gaļu. 🤦♂️🤦♀️🤦 | 26.02.2026 20:22 |
| presesklubs | Ja paņem kartupeļus no laukiem, viņi ir derīgi kamēr nesapūst. Ja kartupeļus nopērc veikalā, viņiem uz pakas ir derīguma termiņš. Bet kartupelis taču ir viens un tas pats. Tādēļ pārtikas preču derīguma termiņiem vairāk jāpieiet ar veselo saprātu. - @silenieks @tv24_lv | 26.02.2026 18:09 |
| annijal | Šodien uztaisīju gan auksto zupu, gan kartupeļus ar gaileņu mērci. Ilgojos pēc vasaras. | 25.02.2026 22:30 |
| ciekurs9 | @Norrmis Parasti top 7L grāpis. Ja no cūkgaļas, tad vāra 2,5…3 h šķiņķi kopā ar kāju ar garšvielām un dažām saknēm, buljons sanāk daudz kreptīgāks. Tad izzvejo gaļu un secīgi vāra pārējo - skābos kāpostus, bietes, burkānus, kartupeļus. Pašās beigās iespiež ķiploku, parasti visu galviņu. | 25.02.2026 12:56 |
| Vilkpleese | @Sarma_Freiberga Kartupeļi tajās vietās ir sasitušies. Nogriež pelēkās vietas nost un viss. Tik vairāk kartupeļa sanāk izmest kompostā. Ir bijis, ka nopērku kartupeļus ar atlaidi, bet trešdaļa jāgriež nost un beigās secinu, ka labāk būtu pirkusi dārgos kartupeļus. | 25.02.2026 11:57 |
| inish555 | @Norrmis Paskatos, kad ir lētā elektrība, lieku lēni vārīties briežu kaulus, atdalu gaļu, kas nu tur ir. Uz pannas apcepu rīvētas bietes ar tomātu pastu un burkānus ar sīpoliem, visu lieku buljonā un pavāru. Kartupeļus pēc iedvesmas. Beigās noder arī neliela šļuka etiķa. | 25.02.2026 11:05 |
| metersk1 | @RudensLapaVeeja @Sarma_Freiberga Kur tad tu pērc? Tirgū? Kā cilvēkam kas strādā šajā industrijā, atklāšu tev noslēpumu. Tirgū pārdod vienus un tos pašus kartupeļus, kurus tu pērc lielveikalā. Lielveikaliem ir augstākas prasības kā tirgiem un iespējas mazāk krāpties kā tirgū jo piegādātājiem ir auditi utt. | 25.02.2026 11:05 |
| sjerdna2 | @djarvils @Sarma_Freiberga Tu kartupeļus mizotus pērc, visu zinošais daiļdirsēj? | 25.02.2026 08:52 |
| buvnieciba67295 | @FejaMeja @Sarma_Freiberga Nu iespējams, man visu mūžu tā likās. Mums bērnībā ģimene pirka kartupeļus uz ziemu un turējām pagrabā. Kad bija sevišķi auksta ziema daļiņa dabūja salu. Tad tas izskatijā, cik atceros, tā. Vēl viņi bija saldi. iespējams es kļūdos. | 25.02.2026 07:21 |
| Ramona04794985 | @Norrmis Nekāda īpašā, bet kā mamma un tētis taisīja, tā es arī. Lieku vārīties liellopa gaļu ar kauliņu, klāt vesels burkāns, sīpols, lauru lapa buljonam, svaigas salmiņos sagrieztas bietes, kaut kādā brīdī pielieku sagrieztus kartupeļus un tad sāls, pipari, apcepts sīpols vai puravs. | 25.02.2026 02:38 |
| AlksneR | @Norrmis Vāra liellopu gaļu kopā ar bietēm, burkāniem, pieliek garšvielas: sīpols, pipari, lauru lapas . Gatavi aptuveni vienā laikā. Bietes, burkānus izņem un sarīvē, gaļu atdala no kauliem, liek atpakaļ katlā, pieliek sagrieztus kartupeļus, sāli. Vāra līdz gatavi | 24.02.2026 20:50 |
| RudensLapaVeeja | @Sarma_Freiberga Es lielveikalos vairs kartupeļus nepērku! | 24.02.2026 18:52 |
| EdgarsVavers | @Baltoandrogen @NaivaaLaukje @normundsbergs Pavasaris/rudens - pa dienu staigā brīvā vaļā, vasara/ziema - nojume zem jumta, bez graudiem ēd arī specializēto barību, ķirbjus/kartupeļus/bietes/burkānus un visu, kas ēdams no virtuves pārpalikumiem, savārītus ar putraimiem. + sabertus gliemežvākus. | 24.02.2026 16:07 |
| Sarma_Freiberga | Tu nopērc ārēji smukus sarkanos kartupeļus (Latvijas), bet, kad nomizo, tad parādās tādi brīnumi. Varbūt zinātāji var pateikt, kas tas ir?
#labapārtika https://t.co/7hABC6oj6G | 24.02.2026 15:57 |
| SMinistrija | @GeneralisAi Atceros brīdi kad skolās sākās reformas, un plānveida ēdināšanu nomainīja privātās kafejnīcas. Pirmais ko pamanīju, sociālā nevienlīdzība. Jo ne visi varēja atļauties fri, kas nomainīja pupiņu zupa vai kartupeļus ar gulašu.
Un kas to visu bīdīja? Tie kas šobrīd pie varas. | 24.02.2026 15:17 |
| toms_salmins | @Vitenav Ir gudrie svari un ledusskapis ar AI un interneta pieslēgumu.
Viņš Jūsu soc tīklos ierakstīs:
Šis cilvēks ar svaru xx,x kg (no tiem liekais svars x,x kg) 1:15 naktī no ledusskapja izņēma un neatlika atpakaļ 2 kotletes, 3 vārītus kartupeļus un marinētu gurķi. 🍗🍟🥒 | 23.02.2026 23:27 |
| nekas2020 | @IlzeKusina @0808Iveta Tur bija tā. Kungs bija dabūjis kartupeļus. Iestādīja. Kad izauga, pagaršoja bumbuļus, kas virs zemes. Negaršīgi. Lika lauku nodedzināt. Un tad nejauši atrada izcepušos kartupeļus zemē. Tā šis ļaunums mūsu zemē tika ievazāts | 22.02.2026 13:23 |
| f_arnis | @tasaspasaule2 @karlisknauss Man nav tād kul, es pa Lidl un Rimi. Šodien pat Rimijā atkal nopirku tos makten dārgos kartupeļus pa 0.19 € kg😉 | 22.02.2026 13:02 |
| IlzeKusina | @nekas2020 @0808Iveta Nav ne jausmas, kas tā par pasaku, bet pretestība bija kā reizi no neizglītoto zemnieku puses, kuri uzskatīja kartupeļus par absolūto ļaunumu. Muižkungi tieši otrādi, izdeva rīkojumus obligāti audzēt kartupeļus, lai izvairītos no bada. | 22.02.2026 12:45 |
| Rendija | @cepum_s Ir bijis, ka dārzā stāda kartupeļus, bet dārza galā vēl milzu sniega kaudze. | 22.02.2026 11:49 |
| IlzeKusina | @0808Iveta Latvijas teritorijā kartupeļus sāka audzēt 19. gs. sākumā un par iecienītu pārtikas produktu kartupelis kļuva tikai 19. gs. beigās. Tāpēc mītiem par sklandrauša ‘seno’ izcelsmi nav īsti apstiprinājuma. Ja nu vienīgi bija kāda cita recepte bez kartupeļiem. | 22.02.2026 10:31 |
| LA_lv | Vai tu iegādātos jau izvārītus kartupeļus veikalā?
https://t.co/ByrDMXbtrG | 21.02.2026 15:10 |
| DMurgs | @Kristin74030117 @maijaroze_ @DievaSuns @CSDD_LV @_vvc Labāk nebrauciet uz to kantori, Kristīne, labāk uztaisiet mājās vārītu kartupeļus ar maltās gaļas mērcīti, jūs jau to zināt, tik un tā. ;) Bet smieklīgi ir patiešām, čikens.. es nevaru, kur jūs izrakāt šitādu komiksu? | 21.02.2026 14:59 |
| RukMaris | Kāpēc politiķi sola zelta kalnus, bet mēs saņemam tikai nodokļu kalnus? Labāk pats audzē kartupeļus – vismaz tie neizdabā solījumus un garšo ar speķīti! 😂 | 21.02.2026 09:04 |
| piparmetru | @Ivars_Abolins Vēl tajā jāiekļauj skolas mācību saturs. Piemēram, vēsturē, ģeogrāfijā, literatūrā, u.tml. Izdevniecības varētu reklamēt grāmatas, teātri bērnu izrādes, zooloģiskā dārza jaunumi, jaunumi no lauku saimniecībām (piem., tagad stāda kartupeļus), ciemošanās ražotnēs, muzejos. u.t.t. | 21.02.2026 08:41 |
| Andris_7cipari | @Rita_Medne Diessargi no cilvēkiem, kuri ēd pliku biezpienu. Gan jau arī kafiju grauž sausu, kartupeļus ar visiem lakstiem un gaļu kož laukā no dzīvas cūkas. | 20.02.2026 09:55 |
| the_real_sandis | @juris_8 @say_liliom Nu jā, pirms pirmās reizes iedomājos, ka no tik daudz olām būs pilns vēders gluži kā pēc kartupeļiem un kotletes. Bet nē, vēders pilns un tai pat laikā viegls. Pieliktu omletei kartupeļus vai maizi, būtu pa smago. | 19.02.2026 23:12 |
| cybercannibal | Izvārītos kartupeļus ar pilīti piena kārtīgi sablendējam gludā masā un atdzesējam.
Ūdens peldē izkausējam sviestu, cukuru, šokolādi un iemaisām visu kartupeļos, pievienojam visu pārējo.
Ierīvējam arī citrona miziņu un kādu pili sulas var pievienot.
Visu pagaršojam. https://t.co/qVk5Vuetof | 19.02.2026 08:38 |
| cybercannibal | Un grēks negatavot kartupeļus, ja Rimčikā tie šonedēļ maksā tikai 0.19 €/kg.
Arī sviestam lieliska cena, Cesvaines 180 g – tikai 1.09 €.
Karbonāde tikai 3.25 €/kg un izcilas cenas arī eko tomātiem, mellenēm un daudz kam citam.
Ķeramies pie Vjetnamas PHO zupas. https://t.co/SXGSOlz2li | 19.02.2026 08:37 |
| cybercannibal | Sāksim ar citādajām kartupeļu pankūkām!
Mums vajadzēs:
- 1 kg līdzīgu kartupeļu
- Rozmarīnu vai timiānu
- Ķiploka daiviņas
- 50 g sviesta
- Sāli, piparus garšai.
Kartupeļus sākumā kārtīgi nomazgājam un ar visu mizu liekam vārīties, kamēr mīksti. https://t.co/PMAZoTiGcb | 19.02.2026 08:37 |
| koshi_peleeks | @LinesHappylines @FejaMeja Es jau tieši par to.
Apēdam sēklas kartupeļus un pēc tam brīnāmies, kāpēc, darot visu to pašu, ko parasti, rezultāts (dzimstība, emigrācija) ir tikpat sūdīgs kā parasti. | 18.02.2026 22:04 |
| djarvils | Šis ir pāķisms pēc pilnas programmas!
Aptaurētajiem "mūsējie tāpat labākie" iemesls kārtējo reizi iečurāt biksiņās un tad uzēst kartupeļus bez gaļas un salātiem... | 18.02.2026 17:54 |
| hansa_lv | @ligatnes_laivo @Mikipele6 Decembrī stāda kartupeļus... Kurš šo pasaku sacerēja? | 17.02.2026 14:09 |
| Andris_7cipari | @saulesgaisma uzcept tajā kartupeļus? | 17.02.2026 09:39 |
| meInsuzbaIta | @liana_langa Līdz parādījās tie "restorāni", kartupeļus ar rokām neēdām. Vienīgi pārgājienā, ugunskurā ceptos. Arī sviestmaizes bija normālā izmērā, lielākas maizītes sagriezām mazākos gabalos, lai kumosu nokostu pieklājīgi. | 15.02.2026 00:10 |
| Olehnovics | @evka_25 @AlksneR Labāk maisiņos(kas ir domāti saldēšanai) un vēlams nelikt kartupeļus. Ir ļoti garšīgi un ir daudz variāciju. | 14.02.2026 22:35 |
| zerobytedecay | @taisniba_com Pār neizglītotu kretīnu ir daudz vienkāršāk valdīt. Agrāk visi bija analfabēti jo nepietika līdzekļu un pārāk aizņemti rokot kartupeļus, viss bija labi. Aizliegt izglītību nav interesanti jo tas tomēr ir liela nauda. | 13.02.2026 12:26 |
| VallixYeah | ....mmmm....es uz randiņu nekad neeju "izsalcis". Ko gan es daru, cenšos izvairīties no sušķīgiem un mērčainiem ēdieniem. Randiņā nevajag ēst Cēzara salātus un tacos ar hot sauce. Kaut ko vienkāršu - vārītus kartupeļus un kotletes. Lai nevar sašmucēties 🫶🏻 | 12.02.2026 12:18 |
| Jnis_mechanic | @miiljux @smiteroke @airBaltic Es pagaišgad nopelnīju ~100€ kartupeļus spaiņus nēsājot. Un vinnēju datordetāļu. Tas VIDAM jārāda? | 10.02.2026 19:16 |
| Dadzh | @Kaspars09 @juris_8 Eju mizot kartupeļus. Daži te ķerti.... | 10.02.2026 12:38 |
| dzeina | Atveseļojiet nāciju, izvāciet no veikaliem miltu produktus un kartupeļus! | 09.02.2026 13:05 |
| briivkraans | @ubinators @Elina_Treija Kas ir "pārtikas izmaksas"? Ja ēd, visu mēnesi kartupeļus, piemēram? | 07.02.2026 17:04 |
| toadbeauty | @EdijsKlaisis Redzu, ka ir liertas, kas nemainās - kā viņi nemācēja kartupeļus vārīt pirms gadiem 20, tā nemāk joprojām. | 06.02.2026 08:19 |
| ManTaisniba | Nelieciet man mīlēt dzejdarus! Es laukos lasīju: sēnes, ogas, kartupeļus, akmeņus un citas - noderīgas lietas! | 05.02.2026 23:30 |
| Kaspars09 | @tofikblogs @GunitaG2 @Rozaa543 Atceros, tēvs nereti taisīja ceptus kartupeļus ar olu un biezpienu.. vk ommmm. Pats arī esmu taisījis. Tagad gan ļoti reti, jo nu viss aiziet tur, kur nevajag un paliek 😅 | 04.02.2026 22:28 |
| MS636TQM | @rolandsozolins Apjautājos LIDO,cik gramiem kartupeļu jābūt porcijā un palūdzu nosvērt nupat saņemto porciju
Izrādijās,25% “aizmirsās uzlikt”. Uii, kādi texti bija jānoklausās, kādas grimases… kamēr tante papildināja līdz pašas nosauktajam svaram!
…lai ēd paši savus kartupeļus un pārējo…Spicē | 04.02.2026 20:17 |
| kepatajs | @elnormous nākamreiz, lūdzu, kā pareizi mizot kartupeļus | 04.02.2026 19:00 |
| B_Inga | @Rozaa543 Es kartupeļus atdzīstu, bet nedaudz, ne katru dienu, jā. Pēc pieredzes varu teikt, ka karpeļi bez eļļas ir normāli. Biezpiens nekaitē. 😁 | 04.02.2026 17:53 |
| Rozaa543 | Vakariņas, kā bērnībā. Sacep šķēlītēs kartupeļus , kad gatavi , uzber 250 gr sausa buezpiena, kam pievienots sarīvēts ķiploks un sāls. Uzliek pannai vāku un vēl uz 3 minūtēm pacep, kamēr biezpiens sakūst, kā siers. Ņamma. https://t.co/xAfy4v2cp9 | 04.02.2026 17:44 |
| mursis76 | @S_v_e_t_i_k81 Es arī nopirku šos Rimi kartupeļus, ļoti labi kartupeļi, miltaini, garšīgi. Varbūt Jums gadījās audzēti citā laukā? 🤔 | 04.02.2026 15:44 |
| Andris_7cipari | @PUSLABS @JeteBurkanciema Pāris enciklopēdijas uzceps vakariņu kartupeļus. | 04.02.2026 13:19 |
| Vinotava | @KasparsH Pieņemu, ka kartupeļus aizstājat ar vietējām grūbām vai arī veicināt pārtikas atkarību | 04.02.2026 11:50 |
| KasparsH | @Vinotava Padumjo laikos nebija ēdienu alternatīvu, tāpēc kartupelim bija liela vērtība un varēja meklēt atšķirības, kurš būs labākais kartupelis. Pašlaik veikalā var nopirkt 20 dažādas ūdens opcijas. Mēs pērkam arī saldētus kartupeļus no hvz kurienes, jo ātri var pagatavot gaisa krāsnī. | 04.02.2026 10:17 |
| KasparsH | @Vinotava Ja Latvijas zemnieks nevar piegādāt līdz Rimī vai Elvī 20km radiusā kartupeļus par 19centiem, bet Vācija var, tad sorry. Tas ir bizness. Man nav tagad jabrauc apkārt pusei Rīgas lai atrastu zemnieku kartupeļus. Dzīve ir pārāk īsa. + makaroni un rīsi ilgāk uzglabājas. | 04.02.2026 10:12 |
| KasparsH | @Vinotava Ja būs krīze, ēdīsi arī mizas, tāpat nebūs laika meklēt pareizo šķirni. Un arī friču kartupeļi labi garšos. Restorāniem varbūt tas ir svarīgi, bet cik bieži Tu restorānā ņemsi kartupeļus. Vai tad vari atšķirt kada šķirne pagatavota Lido 2.5litros eļļas? | 04.02.2026 08:30 |
| Murr_berg | @Rita_Medne @therealneymann @S_v_e_t_i_k81 Smieklīgākais, ka psrs tiešām importēja no Ēģiptes kartupeļus savā laikā. | 03.02.2026 19:56 |
| tv3lv | Vai ir droši ēst apsalušus kartupeļus? https://t.co/ixubKWs6MB | 03.02.2026 17:48 |
| KaarlisKK | @AndrejsUrbans @VIzmands @RigasPP Ja godīgi - labi ka tā. Lai jau arī vietējiem iedzīvotājiem ir iespēja kartupeļus no laukiem atvest, nevis tikai veikalu busiem. | 03.02.2026 16:21 |
| Rita_Medne | @therealneymann @S_v_e_t_i_k81 Jā, mani senči un senču senči arī pirka kartupeļus no Ēģiptes. Pa taisno:) | 03.02.2026 15:36 |
| Kristel91110591 | @S_v_e_t_i_k81 Lidla par 17centi bija.
Nospriedu pie sevis-kada jēga pašam audzēt?! Un man ir iespēja pašai izaudzēt kartupeļus. Atvedām arī no vīra tēva laukiem (pretēja LV pusē) un bija trakāk kā Jūsu bildē. 2025.gads bija slikts itin visā-labi neauga gandrīz nekas. | 03.02.2026 13:44 |
| the_real_sandis | @S_v_e_t_i_k81 Tieši vakar iedomājos par Rimi 0,19 kartupeļiem, kad vietējā veikalā pirku kartupeļus par 0,58 kā bija rakstīts - iepakojuma cenu. Pie kases izrādījās, ka tā ir 1 kg cena. Jutos apkāsts, bet kartupeļi vismaz labi. | 03.02.2026 12:04 |
| KristaIrbeASK | @S_v_e_t_i_k81 Lūk, es pērku kartupeļus tikai no viena agronoma, atradu caur Mežaparka FB grupu, meitai tētis reizi mēnesī ved no laukiem, 70 centi/kg, tik skaisti un garšīgi vienmēr. Uz veikala vispār vairs neskatos. | 03.02.2026 11:07 |
| S_v_e_t_i_k81 | Nākamreiz, kad Rimi vai kāds cits veikals piedāvās kartupeļus par 0,19€, paskatieties uz šo bildi un padomājiet, vai ir vērts. Nē, nav. Cik priecīga biju sestdien, tik vīlusies esmu šodien. Šo spēli var spēlēt līdz pirmajam piečakarējumam. https://t.co/h1w7BYNyIT | 03.02.2026 11:00 |
| toms_salmins | @martinsketners Bez cilvēku atpazīšanas. Tāpat kā kartupeļus. Programma atpazīst, ka objekts=cilvēks => jāpieskaita. Nevajag fiksēt, ka konkrētais cilvēks iekāpj šajā pieturā, bet izkāpj tajā - nevajag atpazīt. Tikai to, ka x pieturā iekāpj 7 cilvēki, izkāpj 9.
e-taloni arī atpazīst tikai to. | 01.02.2026 22:12 |
| cepum_s | @anciitej @dzeina Kartupeļus zem izlietnes, nav izcilākā vieta (par siltu), bet kā ir, ir. Tomāti pie augļiem uz palodzes groziņā, pārējie ledusskapī (augļu atvilktnē). | 01.02.2026 21:56 |
| KrisusM | Ar nazi var griezt sīpolus, maizi, mizot kartupeļus. Var arī kādu nogalināt. Neviens taču nevainos nazi, slepkavības gadījumā!
Ar aplikācijām ir tieši tā pat, ja tev to dod lietošanā bez maksas, tu esi produkts. Nav svarīgi, kurš specdienests uztur app infrastruktūru, tu esi produkts! | 01.02.2026 21:26 |
| Jnis_mechanic | @toms_salmins Izskatās ka tā skaitīšana tikai padara dārgākus kartupeļus. | 01.02.2026 18:53 |
| Lightofthedawn3 | @cilveks444 Saprātīgā sabiedrībā šī deģenerāta intelektuālo spēju maksimums būt tīrīt kartupeļus. Tas ir neaprakstāmi skumji, ka šie mēsli ir pie "varas" pat ja tikai nosacīti. | 01.02.2026 16:24 |
| toms_salmins | Kad es rakstu, ka cilvēku "iztrūkumu" Latvijā nevajag kompensēt ar imigrāciju, bet automatizāciju, 99% risinājums nav cilvēkveidīgie roboti, bet kaut kas šim līdzīgs.
Teiksiet kam gan vajag skaitīt kartupeļus? Atcerieties, ka čakarīgā vivi biļešu sistēma ir pasažieru uzskaitei. | 01.02.2026 10:39 |
| elina_shh | Šito negribas pat saukt par zupu. Varbūt par bezrecepti, jo nopirku tikai kausēto sieru. Nomizo dažus kartupeļus, sagriež vēlamajā formā, uzvāra un pieliek garšvielas. Pieliek kausēto sieru, izņem no saldētavas garneles un dilles. 🍤🥔🧀 https://t.co/U5CeVnUSHW | 31.01.2026 19:20 |
| PirmaKrieviete | @EsEsmuTuEsmuEs sačakarēja kartupeļus. | 31.01.2026 19:14 |
| cesvainis | @KatherineTwo Izņemot to, ka kompostkaudzē mežazvēri mēģina kko atrast sev ēdamu.
👆ar Loru nesām kartupeļus, burkānus, ābolus…. | 31.01.2026 18:10 |
| Driafre | Kā tad. Agrāk tak lauka malā piedzemdēja un turpināja stādīt kartupeļus. | 31.01.2026 16:02 |
| esenif | @MagnaLunaCarta @RimiLatvija Pirku šos kartupeļus iepriekšējā atlaides reizē un bija vieni no garšīgākajiem, kas ēsti. | 31.01.2026 13:10 |
| Inese_Jolo | @Dadzh Bet vīrs neko nevar ? Un cik tev vecākajam? Man dēls no 10 gadi sāka kartupeļus mizot. 8 gadniece arī pati sev pirkstiņus uzceptu, man tik no krēsla jāuzsauc kas jādara. | 31.01.2026 12:12 |
| MinnaBremze | @Norrmis Dažkārt lietoju, taču tās, kas ir plastikāta pakās. Lieku vairāk ūdens, pierīvēju burkānu un sīpolu, vairāk kartupeļus.
Kad pavisam negribas gatavot, bet vajag loti ātri, nemu sauso Pordavkas zupu ar gailīti virsū. Plus dārzeņi, kartupeļi un sausie makaroni. | 31.01.2026 11:18 |
| MagnaLunaCarta | @IevaSt @RimiLatvija Nezinu. 🤷🏼♀️Varbūt. Vienu reizi 100 gados veikalā kartupeļus pirku. Fui! Nē. Nekas nav labāks par “Lauru”! Perfekta šķirne. Bet veikalos neesmu to redzējusi. | 30.01.2026 22:50 |
| cybercannibal | Sajaucam miltus ar ūdeni, sāli un eļļu, izmaisām un drusku pamīcām.
Ietinam plēvē un ļaujam vismaz 30 min mīklai atpūsties.
Tālāk vidēji smalki sašņikājam cūķi, kartupeļus, burkānus, ķiploku, dilli un sīpolu.
Vari pievienot dārzeņus vai gaļu pēc izvēles, kas pa rokai. https://t.co/3uGRBxICxb | 29.01.2026 09:07 |
| LusisToms | Esmu vienkāršs latvietis: redzu kartupeļus par 19 centiem – pērku 10 kilogramus! https://t.co/2zISa4Niut | 28.01.2026 14:04 |
| kulervo | @DavidsZalans @TVNET_zinas @LusisToms un vēl krievu filoloģe... Es gan arī esmu reiz bijis "skolēniem no 10 līdz 14", ar teātŗa pulciņu cepām kartupeļus un... ābolus lugas filmēšanas starplaikā Tērvetē, varētu būt 1985. gada rudenī. Režisors Arvīds Matisons (lai viņam vieglas smiltis). | 28.01.2026 08:47 |
| Kaspars09 | @keshs @Guganr2 Senie grieķi kartupeļus vēl nepazina 😅 | 28.01.2026 07:28 |
| IevaSt | @MKradzina no maisiņa izbirušus kartupeļus. Kartupeļiem nekas nekaitēja, bet es biju staipījusi līdz lieku smagumu. | 20.01.2026 19:55 |
| PirmaKrieviete | @JuAivars @GeneralisAi es tā saprotu, ka Siliņa ar AbuMeri stūķē visiem mutē bulkas un ceptus kartupeļus? un un šie abi cūkas tādas nesporto visas Latvijas vietā? un viņi baro visus latvijas bērnus ar čipīšiem un burgeriem? (jā, aprūpē ir slikti, bet preventīvie pasākumi nav tikai valsts pienākums) | 20.01.2026 13:04 |
| DL_Sirdsapzina | @pucej Davaij nedirs daudz, ej savus eļainos kartupeļus rīt Mr. Holestarīn un nopizģī kādu caurlaidi labāk. Politiskais līķi! | 18.01.2026 11:46 |
| Lasmons | @jabuslemts Ja mājas ir tikai negaršīgi saldumi, tas palīdz arī. 90% šokolāde, Haribo un Mars šokolādes man mājās ir vienmēr. Man tad rodās motivācija labāk tos kartupeļus tomēr uzcept | 17.01.2026 13:47 |