| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| KristaIrbeASK | @kunilsingus Nu re:) Galu galā, galvenais pagatavot tā, lai gardi. Man šitā reiz viena laba restorāna pavārs netīšām izmuldējās, ka izmanto rapšu eļļu. Bet eļļa, anšovi un labs siers ir pamats, kāpēc tie salāti ir tik labi. Tikpat labi var tomātus un gurķus ar krējumu uztaisīt:) | 31.05.2026 23:52 |
| cybercannibal | Pēc apmēram 25 minūtēm vai kad ir skaisti zeltaini brūna, ņemam ārā un ļaujam kādas 20 minūtes atdzist.
Tad liekam lielu šķīvi virsū un ar to gāžam kūku apkārt.
Gatavs!
Var pasniegt ar saldējumu vai putukrējumu. Var ēst kā siltu, tā aukstu.
Ejam tālāk! https://t.co/PDt8scbYU4 | 28.05.2026 09:02 |
| KrisjaLV | Chilli picā pasūtu auksto zupu. Man jautā vai to vēlos ar krējumu. Apjuku. Nezinu kā eksistēt tālāk. | 26.05.2026 13:08 |
| EdgarsSkyline | @RaivisZeltits Šitie nosmeļ krējumu,bet zemi ēdīs mūsu bērni.... | 21.05.2026 16:52 |
| cybercannibal | Sakultajām olām pievienojam sāli, piparus un zaļumus.
Pienenes iemērcam sālsūdenī uz dažām minūtēm, lai kukaiņi nebūtu piedevā.
Liekam pieneni miltos, tad olā un uz vidējas uguns cepam brūnu.
Pasniedzam ar krējumu vai mērci pēc savas gaumes.
Tieši tik vienkārši. https://t.co/tLONRaVwre | 21.05.2026 08:38 |
| cybercannibal | Vēl šonedēļ Tudiš-pīp Rimčikos akcijas cena arī dažādām mazgāšanas kapsulām.
Pilnpiena biezpiens tikai par 3.99/kg, skaisti sparģeļi 250 g par 1.99 un zaļo lapu salāti (kas burvīgi draudzējas ar skābo krējumu) tikai 0.99 par podiņu.
Ātri pagatavosim pieneņu karbonādes. https://t.co/ddDphTtct8 | 21.05.2026 08:38 |
| gatisgribusts | @juris_8 A kur pelmeņi ar krējumu? | 16.05.2026 19:55 |
| Ramona04794985 | @Kozlo_ Nē, nu nosaukt jau var visādi un cilvēki varbūt jūtas smalkāk, ja ēd vārītus kartupeļus ar krējumu brasērijā par piečuku. Btw, dzirdēju ļoti neglaimojošas atsauksmes par konkrēto vietu. | 08.05.2026 11:19 |
| juris_muris | @2N_ICEBOX Lai ir pēc fenšui - līdzsvariņš skābam (ābolu etiķis), saldam (tas no bietēm), rūgtam (sinepes). Visas garšas lai mazliet par daudz sajaucot biezumus. Tad šķaidu ar kefīru+krējumu (sātam). Finālā korekcijas ar etiķi un sinepēm. Retā pašbrūvētā lieta, kas pašam garšo, gatava????. | 06.05.2026 18:18 |
| kerpstate | @2N_ICEBOX Es kefīra vietā leju 10% saldo krejumu,protams ūdeni arī,nu un visubietes,olas,gurķus,zļumus,sinepes,reizēm mārutkus. Desu reti kad lieku klāt. Esmu ēdusi auksto zupu kur desas vietā žāvēta vista. Ēst var,bet nav mans. | 06.05.2026 17:19 |
| LindaRutka | @KristaIrbeASK @2N_ICEBOX O, Latgales versija ar ūdeni un krējumu! Kad pirmo reizi šo ieraudzīju un ēdu, manas kurzemnieka garšas izjūtas uzsprāga, ne norīt, ne izspļaut???? | 06.05.2026 14:33 |
| FutsBols | Medus kūka svētkiem. Ātri un vienkārši
https://t.co/dMe6negL2u
Šefpavāre rāda, kā, svinot 4. maiju, ikviens mājās var ātri pagatavot medus kūku.
Milti, olas, cukurs un skābais krējums man ir, bet vajag arī medu, saldo krējumu, laima sulu un sarkanas ogas.
Cepšu pankūkas. | 04.05.2026 11:06 |
| kunilsingus | @elina_shh Buržuji ēd ar krējumu.☝???? | 02.05.2026 20:08 |
| Mia_Smaida | @JudgyAggy Kā cilvēks, kas ēd visu ar krējumu, es tam ticu. Tagad man ar gribas.. ???? | 01.05.2026 16:23 |
| sidsloth261949 | Pillīgs sliņķu ēdiens.
Batāte ar medniekdesiņām.
Pa virsu eļļa un pipari.
Krāsnī iekšā
Ēd ar ko gribi.
Es ar krējumu. https://t.co/2Fm7R6m1RZ | 29.04.2026 18:07 |
| Kurare123 | @E_Stendzenieks Tiešām? Varēs atkal reklāmu uzcept, kur to zemeni ar putukrējumu dod, dod un neiedod ēst. | 21.04.2026 08:02 |
| 3sunces | @KristaIrbeASK Tēja cietumnieku gaumē (čīferis)? ???????? Man tēja ne pārāk. Paprovēju kalmiku tēju (ar saldkrējumu un sāli) - tā gan iepatikās. | 15.04.2026 20:24 |
| Vindulis | @E_Stendzenieks Ka viņam ar krējumu nesanāk kaktusu ēst. | 09.04.2026 17:52 |
| AndraKaupe | @Kaspars09 @IvarsLipskis @FoodUnion Tio plombīrs parasti bijis etalons tiem, kuri kombinē saldējumu ar kakao, putukrējumu, balzāmu, augļiem vai ogām, ievārījumu utt. Un, jā - tiem, kuriem kafija ar saldējumu ir normālas brokastis, nevis miniatūrs ūdeņains našķis. | 08.04.2026 22:02 |
| B_Inga | @PUSLABS @Marta_noMarta Stāsts no dzīves.Satikos es reiz ar vienu nabadzīgu,skopu puisi.Vienā randiņā izcepu es viņam kartupeļu pankūkas un viņš tad noteica- šeit derētu vēl lasis.Citu reizi, satikos ar devīgu, turīgu puisi,kuram pasniedzu pankūkas ar krējumu. Viņš teica-labākās pankūkas, kas ēstas. ???? | 05.04.2026 14:33 |
| KasparsMelkis | @Jenotsons @Kacacena @nezobis Es visu bērnību ēdu pašražoto sieru, biezpienu, krējumu un pienu, un nebija nekādu īpašu problēmu.
Rūpnieciskā ražošanā, protams, jābūt citiem standartiem.
Mājražotājiem būtu jābūt kaut kur pa vidu. Nevar piemērot vienādus standartus visiem, nevērtējot risku apjomus. | 04.03.2026 13:47 |
| NaivaaLaukje | @the_real_sandis Ar putukrējumu jau viss kļūst garšīgs. 😁 | 03.03.2026 15:45 |
| the_real_sandis | Pirmo reizi mājās pagatavoju matcha latte ar putukrējumu. Negaidīti garšīgs dzēriens, kā izrādījās.😎 https://t.co/pRAZNF6jrO | 02.03.2026 19:04 |
| Snowtales | @snurosnare Sviests ir pārāk trekns. Piens ir 90% ūdens, kas palīdz "atlaidināt" cieti, bez kā putra nebūs mīksta, plastiska un gaisīga, bet gan blīva un viskoza. Piens arī novērš tauku atdalīšanās risku emulsijā. Ja garšo treknās lietas, tad labs vidusceļš būtu lietot siltu saldo krējumu. | 24.02.2026 23:28 |
| AlksneR | @Norrmis Ēd ar skābu krējumu. Ja grib skābumu vairāk, tad pieliek citronskābi vai etiķi pēc garšas. | 24.02.2026 20:53 |
| teatris | Pēc kā garšo mīlestība? Pēc zemenēm ar putukrējumu. Vai pēc tiramisu?
Paviesojies "Zīda čūskas" scenogrāfijas maketa skatē! Un noklausies mākslinieka Artūra Virtmaņa atbildes uz dažiem svarīgiem jautājumiem! https://t.co/gHPPIRC9a4
Biļetes! https://t.co/Gj4h8JrLul #ZīdaČūska https://t.co/KoH1EvJnDE | 23.02.2026 11:29 |
| ZinatnieceZaara | @the_real_sandis @say_liliom Kad negavēju,tad ar zapti,jā! Bet tā-ļoti garšīgs! Pamēģini,tieši šo! Es pat aizstāju krējumu. | 20.02.2026 09:59 |
| Dadzh | Zirņus ar žāvētu gaļīti un sīpoliem sacept un beigās pielikt krējumu. Dievu ēdiens!!!!!!!! | 19.02.2026 13:35 |
| ApsiteKarlsson | @the_real_sandis Cik Tu pareizs!😃Tāpēc jau tā ir treknuma diena pirms gavēņa, un tāpēc jāēd baltmaize ar putukrējumu un vēl pienu! Kag būs gavēnis, varēsi pārtikt no savām ogām😂 | 17.02.2026 08:50 |
| the_real_sandis | @ApsiteKarlsson Varbūt zviedri nav informēti, ka putukrējumu var ēst ne tikai ar baltmaizi, bet, piemēram, ar ogām?😀 | 17.02.2026 08:48 |
| VallixYeah | @inese_f Good point 👆🏻Bet redzi, ka strādā tāds pozitīvais PR. Evika ēd treknu krējumu, lai gan bronzu nopelna Roberts. Jebkurā gad., laba ziņa un lai visiem labs prāts. Man ir laba sajūta, ka Evika ir klātesoša. | 16.02.2026 03:27 |
| EditeJurjane | @M_Jakobsons @katrinailjinska Ļoti garšo melnie rutki. Sarīvēju un ar sāli un krējumu. Mazliet lai sakožas. Nevar apstāties ēst. | 08.02.2026 19:32 |
| telefontubbie | @beni4a1 Nu vēl "gribu-ēst-bet-negribu-gatavot" ir sacept fišfingerus, sagriezt tos mazākos gabaliņos un iemaisīt griķos un pielikt klāt tomātu mērci vai konservētus dārzeņus ar mērci. Vai sacept sīpolus, kad zeltaini pielikt krējumu un pasutināt, sanāk sīpolu mērce. | 08.02.2026 14:06 |
| KatherineTwo | @katrinailjinska Rīvēju, ar krējumu. Garšīgs un veselīgs! | 08.02.2026 11:27 |
| Kaabrii | @A_Reizenbergs Zupu ar krējumu ēd tikai pilsētnieki! | 01.02.2026 22:34 |
| karlwithanl | Viens no manā ieskatā drausmīgākajiem ēdieniem visā pasaulē ir zaļi cepti kartupeļi (vēl pretīgākas ir tikai kartupeļu pankūkas). Bet tieši šo drausmīgo ēdienu es pašlaik taisu. Jo ar krējumu var pat sūdu apēst. 😃 | 01.02.2026 09:44 |
| cybercannibal | Jau pēc dažām minūtēm būs gatavs, bet atceries, ka vari izpausties.
Var pievienot baltvīnu, saldo krējumu, sinepes, buljonu, jebko.
Nav nekāda mišelīna recepte, bet ļoti noderīgi, kad nav laika vai spēka gatavot, bet gribas paēst pilnvērtīgi un gardi.
Ejam tālāk! https://t.co/I5T8U0zPTi | 29.01.2026 09:07 |
| Inese_Jolo | @evita_leikarte Tieši gribējàm mēģināt, bet aizmirsu saldo krējumu nopirkt.
Man reiz ar mājās gatavoto saldējumu (mums ir spec ledus bļoda) bija tā, ka tiko uztaisīts nebija pārāk garšīgs, bet pēc dažām dienām saldētavā palika tāds elastīgs (kā karamele?) un garša bij daudz labāka. | 18.01.2026 12:58 |