| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| Madarmara | @jenuufa @vitaamiins @BalandaLV Ļauj tak putniņam paēst! | 16.06.2026 17:29 |
| bergblumba | @zhulape Pat tad, ja klāt būtu maize un varbūt kāds auglis, tas joprojām nav pilnvērtīgs, uzturs, kas ļautu cilvēkam paēst. | 04.06.2026 07:16 |
| piparmetru | @r_emils @AivarsMatulis @lindberga22 @AtlasDynam1cs Centrā taču var iziet laukā un uz katra stūra var paēst. Un kopš kura laika jauniešiem/studentiem ir lieka nauda, lai maksātu par piegādi? ???? | 04.06.2026 06:37 |
| kenga1988 | @henrijavergs Un fonā bistro ‘Vecā pirts’, tur ļoti garšīgi var paēst????????. | 04.06.2026 05:04 |
| arlekiins | Smakolikos ieeju paēst katrreiz, kad esmu Rīgā. Irina un Margo ir super, bet Mārcis var pagriezt galvu uz kreiso pusi, un turpināt griezt, kamēr dzird krakšķi un viss paliek tumšs | 04.06.2026 01:57 |
| cappytude | @zhulape @bergblumba Kā var uzskatīt, ka kaut viena šāda ēdienreize ir normāla situācijā, kurā cilvēks nevar pats izvēlēties kur un kā paēst? Wtf? Ā, ups, nepaveicās, sēdi badā. ???? | 03.06.2026 22:29 |
| bergblumba | @Liesma53783120 Valstij būtu jānodrošina adekvāts personāla daudzums, algas, veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība utml.
Taču finansējuma kā nav tā nav un nav arī ēdināšanai. Tā lai no tiesas labi varētu paēst. | 03.06.2026 22:20 |
| JanRobJo | @IngaSPR Cerams, ka lāčiem būs ko paēst. Un reizē palīdzēs mums samazināt nelegālo imigrantu skaitu. | 03.06.2026 15:30 |
| ILZEGREN22 | @thearmi Es ieteiktu Augustovā izstaipìt kājas, paēst un turpinàt ceļu uz Varšavu. | 03.06.2026 08:31 |
| gatisgribusts | @krizdabz No tiem dažāda izmēra pūpēžiem var arī paēst? | 02.06.2026 16:19 |
| vitaamiins | @AndzejMic @elnormous Ja nu gadījumā strādā centrā, šeit veikali, kas atvērti naktī.
Ļoti šaubos, ka alkohola ierobežojumu dēļ, kas Tev tāda sāpe, nav iespējams paēst piecos no rīta, kas laikam tiešām ir švaki. https://t.co/iq9PqNtYK2 | 02.06.2026 14:28 |
| AndzejMic | Tu mani, iespējams, nepareizi saprati.
Man skaidrs, ka LV tirgus ir mazs, bet ierobežot to dēļ alko ir pilnīgs debilisms.
Kā minēju: reizēm vajag elementāras lietas, kuras piemirstas, it īpaši strādājot ntās stundas.
Tāpat ar ēstuvēm
Kur galvaspilsētā var paēst 5 no rīta izņemot Lauvas Namu par kosmosa cenām? | 02.06.2026 14:24 |
| chirkainaisLV | @Hiena_N @_evija UDHŠņiks ne vien aizmirsīs, kur atslēgas nolicis un kāpēc vispār telpā ienācis, bet arī paēst pa dienu. Ierocies darbos līdz ausīm un nemanīsi ne, ka saule sen jau lejā, ne - ka zupa palikusi nevārīta. | 02.06.2026 14:15 |
| Ruta_L | @IevaSniedze Biju reiz svētdienā. Uz ielām cilvēku ļoti maz, neatceros, vai vispār izdevās tur atrast vietu, kur paēst. | 02.06.2026 14:15 |
| tasaspasaule2 | @IlzeKusina @Elina_EK @Justme93907933 Pēc 3 gadiem, Kūsiņ. 1. Penndzija jāsagaida; 2. Jāatrod mazpilsēta, kurā nav neviena vieta, kur garšīgi paēst /lai izveidotu mājas kafejnīcu/. 3. Jāatrod pendžam piemērota dzīvesvieta ar dārziņu, kur audzēt zirņus, zemenes un kašāties. | 01.06.2026 19:46 |
| escapist_mom | @JudgyAggy @juris_8 Heh, man ir PCOS un insulīna rezistence jeb ķermenis strādā tauku uzkrāšanas režīmā. Man vislabāk strādā kārtīgi paēst 3x dienā, jo jānotur cukura līmenis gana zems, lai organisms vispār būtu ar mieru izmantot taukus enerģijai, citādi nekas nestrādā. | 01.06.2026 15:16 |
| ubinators | @jautaa_veel Un kas notiek skolās ar brīvpusdienām? halal versija maksā 15 EUR/dienā. Budžets 3 EUR. Olimpia augšā Piparā plovu var paēst par 2 EUR, bet Kazan islamistu plovs - 8,60 | 30.05.2026 11:56 |
| Sala42Sandra | @jemberga Daugavpils! Biju patīkami pārsteigta, jo devos lai skatītu tikai Rotko centru (kas ir 11 no10????). Ļoti sakopta un gaumīga pilsēta. 2 dienās tikai 1x vajadzēja krievu valodu. Vēl iesaku paēst iekš OdesaMama. Un Māla Mākslas centrs(10+!!), 4 baznīcu kalns un šmakovkas muzejs. | 30.05.2026 10:56 |
| Wasserman111222 | @lindahaka @elina_shh Kāds vidējais? Tā nav, parasti ir otrādi, biežāk tieši sievietes meklē uz kura rēķina padzīvot, paskatīties filmas, paēst. Tomēr varu noticēt, ka tu piesaisti tikai alfonsus.. tāda kā neformālā sanitāre-alfonsu karaliene.. jo neviens adekvāts vīrietis naidpilnu feministi negribēs | 28.05.2026 17:28 |
| lindahaka | @cappytude Tur uz vietas var paēst vai take away? Pēc google Maps rāda kkadas baigi mazās telpas | 27.05.2026 20:16 |
| strelka_b | @nekas2020 @toadbeauty Spējas mums visiem ir ap - 8????♀️bet garšo paēst! | 27.05.2026 18:45 |
| _skabarga | Pastāstīsiet, kas foršs notiek Ziepniekkalnā?
Kur garšīgi paēst? Vai ir kāds tirdziņš? Labākais kurpnieks un šuvēja? Vetklīnika?
Kāda slēptā pērle? :) https://t.co/mHZTQy4vyf | 27.05.2026 11:17 |
| SANRI0LUVR | @SusurisMazais es pasūtu ļoti bieži, jo ir vēlme paēst kaut ko no citām kultūrām, vai arī vienkārši kādu piciņu uzēst, bet autisma dēļ nevaru uzturēties restorānos/cafe. man šis ir perfekts variants un ir beidzot šāda iespēja :) ne viss ir saistīts ar slinkumu | 27.05.2026 09:39 |
| BSmildzina | @Zigxx Daudz tūristu redzu mūsu Centrāltirgū. To vajadzētu vairāk attīstīt. Arī ārzemnieks mīl garšīgi paēst, un Latvijas lauku labumi ir augstvērtīgi. Jādod iespēja mūsu cilvēkiem vairāk tirgoties, nevis uzlikuši augstu cenu par tirdzn. vietu, ka cilvēkam neatmaksājas uz Rīgu braukt. | 26.05.2026 20:47 |
| Kornelija_zk | @IvarsLipskis @Lightofthedawn3 Visu viņi izdara. Nesteidzoties. Un viss sanāk, jo bez stresa un atpūtušies. Es arī tur pirmajās dienās - kā, pusdienas paēst tikai no 12.00-15.00 un tad visas labās vietas ciet līdz 19.00! Bet es gribu, man vajag 15.15 ????. Nomierinājos, pieņēmu vietējo un bija forši???? | 26.05.2026 09:11 |
| nezobis | Bet viņi ir tik garšīgi!
Man tās precebes bija must-do, jo pirms padsmit gadiem braukājām pa Galīsiju viņas meklējot un te viņām virsū uzskrēju - tikai 6 eur par kastīti. Paēst nevar, bet tas vnk ir process un pieredze viņas izlobīt. Es paprasīju pārdevējai un viņa man parādīja, kā. | 25.05.2026 20:43 |
| VilhelmsM | Gardie Papa Misha burgeri tagad pieejami arī Mežaparkā – šodien meklēju, kur paēst, un nupat atvērušies!
Ļoti neparasta lokācija – ar skatu uz tenisa laukumiem, patika! Burgeri gardi, cenas labas.
Pagaidām vēl grūti atrodami, iekštelpas maz, bet terase plaša.
#VilhelmsArDakšu https://t.co/WDHVpUH9vX | 24.05.2026 20:43 |
| AnitaDreika | @_svilpaste_ @AnitaRuza Bērnudārzā mani bērni sāka iet gandrīz 3 gadu vecumā - tad, kad paši prata paēst un gandrīz saģērbties. Starp 2.un 3.pat nepaspēju atsākt strādāt. Dzīvojām knapi,bet iztikām. Kad 3.bija b/dārzā, sāku savu biznesu. Bija ap 30darb., tai skaitā vairākas mazu bērnu mammas. Atbildēju? | 24.05.2026 19:29 |
| komako66 | @anita_mmd jā ir atradis vietu kur paēst, tad brīvprātīgi vairs neatkāpsies...
man pagalmā rok dziļas bedres un mēģina tikt pa žoga apakšu | 24.05.2026 19:15 |
| hellikopters | @2N_ICEBOX @ZinatnieceZaara interesanti, kas tad dzērumos ir, kur paēst? | 23.05.2026 22:23 |
| ZinatnieceZaara | Tiku brīvsolī. Kur paēst vakariņas?
Rīga ????☀️ | 23.05.2026 20:23 |
| Kaspars09 | @evka_25 nekas.. paaugsies un kā visi vairs nesvinēs :D vai vk aizies kkur paēst :D | 21.05.2026 12:20 |
| dabrelis | @VentsAKrauklis Varētu Valkā kaut kā vairāk piesaistīt tūristus. Uz Valku cenšos aizbraukt vismaz 1 reizi gadā, tomēr uz Kuldīgu sanāk 2x gadā. Mērķis viens- cilvēkam vajag garšīgi paēst un kur piemest pakaļiņu. Un lai ubadziņš nenāk pēc santīmiņa. Varbūt @E_Stendzenieks ir kāds padoms? | 20.05.2026 21:58 |
| MasterYodaMB | @henrijavergs Aizvedi klientus pusdienas paēst? ???? | 20.05.2026 19:33 |
| UldisUldis3 | @GirtsS Tāpēc ka Rīgas centrs ir miris, nekādas naktsdzīves, nekādas izklaides,pat naktī paēst nav kur | 19.05.2026 16:06 |
| krizdabz | @vilnisliepins Tieši tas tas, kas ar (dārgajiem) elektroauto. Tās uzlādes tagad ir tik ātras/īsas, ka vairs nav laika, ne paēst, ne padirst. | 17.05.2026 10:16 |
| lietuscilveks | @KBlumberga Esmu ar dēlu bijusi mēnesi slimnīcā. No tā ēdiena, ko iedod, var paēst pusotrs cilvēks. Nu, nedod tur mazītiņas porcijas. Normāla izmēra. Es nesaku, ka nevajag palīdzēt. Var un vajag, ja ir reāla nepieciešamība. | 16.05.2026 18:58 |
| DaceZa | @EmilsBenders Esam Spānijā un pat restorānu rezervējām tā, lai paspētu paēst un pēc tam varētu pieslēgties hoķim:) | 16.05.2026 16:35 |
| jautaa_veel | @JolantaKublins1 Kamēr AbuLindu Hosams taisās importētajiem piedāvāt halal maltītes, latviešiem jālūdz palīdzība, lai varētu atļauties paēst slimnīcā.
https://t.co/CkLJCkRQiy | 16.05.2026 13:22 |
| KasparsZ2 | @ubinators @ProBono_Latvia @bernuslimnica Esam iekļaujoši...te nesen lasiju kā viena mamma lūdza ziedojumu,lai varētu pati paēst... | 16.05.2026 12:21 |
| ProBono_Latvia | @verumgalium @goldiijs @Elina_Treija @bernuslimnica @BSFonds @H_AbuMeri Kādi citi uztraukumi Jums tika uzgrūsti uz pleciem, piezvanot @bernuslimnica personālam un Jūsu vietā palūdzot , lai iedod Jums paēst? | 16.05.2026 10:52 |
| Annita_tut | @KristaIrbeASK @Rozaa543 @preteklis Kopumā piekrītu. Bet nu te jau guļ ar bērnu slimnīcā, paēst tak gribās ???? tā kā var būt dažādas situācijas. | 15.05.2026 20:17 |
| verumgalium | @ProBono_Latvia @goldiijs @Elina_Treija @bernuslimnica @BSFonds @H_AbuMeri Paldies, bet nav nepieciešams šādi iejaukties un uzgrūst uz pleciem vēl citus uztraukumus. Cilvēkiem ir iemesli kāpēc pirmais jautājums ar slimu bērnu uz rokām nav “eu, a man paēst bez maksas iedos?” | 15.05.2026 18:14 |
| baidekalna | @Arviiss @IvarsLipskis Kur jāiet paēst un ielikt 10 balles? Protams- ja apkalpošana būs labā līmenī? | 15.05.2026 12:11 |
| lakidzha | es: nu tikai mazu auksto zupu
arī es: atkal 5 L sanāca
sajutos sava vecuma, jo uzaicinājums paēst sākās ar “Man ir jaunas bļodiņas, vai gribi auksto zupu?” https://t.co/zGZ9nsKPMs | 13.05.2026 16:08 |
| lindahaka | Nedaudz pa smagu savibrēju savu jaunā gada,nu mana 35,ja kas,restorānu un ne tikai,enerģiju,ka mana šodienas first world problēma ir izdomāt uz kuru restorānu mani aizvedis rīt paēst,bet mana kompanjone kornivors un glutēna paradīzes neder ???? | 13.05.2026 12:15 |
| tomsneilands | Ja Juris Pūce nākamo vēlēšanu aģitācijā atkal izmantos sātīgu mielestu gatavošanu - apsolu par viņu balsot!
Mums kam patīk garšīgi paēst jāturas kopā! | 13.05.2026 10:19 |
| alise_paberza | Šim būtu jābūt bezmaksas rakstam. Man pat īsti nav, ko pateikt, cik drausmīgi tas viss ir. Meitenītei nekad nebūs matu uz galvas, viņai amputēti pieci pirkstu gali, izņemta daļa zarnas, un iespējams viņa dzīvē nevarēs normāli paēst ...
https://t.co/INmuaLezVT | 12.05.2026 11:11 |
| LV_visiem | @hmm_pff Stokholmā visi tirgi pārvērsti līdzīgi Āgenskalna tirgum. Foršas vietas, kur tikties, paēst un šo to nopirkt. | 12.05.2026 10:54 |
| K72381261K | @hmm_pff Braucam uz Āgenskalna tirgu paēst. Tirgū neko nepērku, jo nav ko pirkt plus super sālīti...
Savukārt Viļņas tirgū varēja gan paēst, gan iepirkties! Daudz interesantu lietu sapirkām ļoti normālās cenās???? Tā ka doma tur ļoti laba, tik izpildījums kā vienmēr????????️ Nez, mantrausība????? | 12.05.2026 09:23 |
| elvels | @TaisuKremusDM Eju paēst vai nopirkt kādu našķi, bet kā tirgū cenas debesīs. Sparģeļi Rimi 2€, tirgū 8.50€ gandrīz izvēmos | 11.05.2026 23:22 |
| TaisuKremusDM | @latvia_style Tur var daaaaaudz estētiskāk paēst nekā centrāltirgū. Bet ja gribi kādreiz sajusties trash, bet lēti normāli paēst, zivju paviljona ieeja no autoostas puses, ir izcila ēdnīca tam. | 11.05.2026 19:09 |
| Jenotsons | @K72381261K Nu, ta tagad nebūs ij ne tas mazums.
Es jau nu, piemēram, Latvijas austrumu daļā neko rezervēt netaisos. Netaisos tur pat dienā izbraukumā doties. Kad beigsies ukraiņu dronu uzbrukumi un draudīgās šūnu apraides to dēļ, tad padomāšu. Ja tur vēl būs, kur palikt un paēst. | 09.05.2026 20:20 |
| pudzinsh | @ansisklintsons @1000dienas Nav ne jausmas, cik maksā cīgas, minu, ka vinstons gan jau kādu piečuku, bet nesen veikalā paskatījos, cik maksā stiprais alkohols. Šķita, ka cenas nav mainījušās padsmit gadu. 0,7 viskiju var dabūt pa 15 eiro. Lētāk kā normāli paēst. | 08.05.2026 16:11 |
| IngaKapina | @Ramona04794985 @Kozlo_ Hm, dīvaini, viņiem ir labs ēdiens. Svaigi pagatavots, nav klasiskā ēdnīca. Cik nu man sānācis tur pusdienot. Pa piečuku tur gan būs grūti paēst. | 08.05.2026 15:50 |
| lasilvportals | "Plānoju iet aptuveni 20 km dienā, varbūt vairāk, ja sanāks. Plānoju 70–80 dienās būt galā. Līdzi būs tikai mugursoma ar kādiem astoņiem kilogramiem mantu, nekā lieka. Nakšņošu guļammaisā. Ja kāds piedāvās naktsmājas vai paēst, neatteikšos."
Šodien pusseptiņos no rīta no savām mājām Dienvidkurzemes novada Dunalkas pagastā izgājis 61 gadus vecais Aigars Stonis. Ne sevišķi ikdienišķā pastaigā. Kungs nolēmis kājām mērot ceļu uz Ukrainu, lai vāktu n | 08.05.2026 13:02 |
| lasilvportals | "Plānoju iet aptuveni 20 kilometrus dienā, varbūt vairāk, ja sanāks. Plānoju 70–80 dienās būt galā. Līdzi būs tikai mugursoma ar kādiem astoņiem kilogramiem mantu, nekā lieka. Nakšņošu guļammaisā. Ja kāds piedāvās naktsmājas vai paēst, neatteikšos."
61 gadus vecais Aigars Stonis gājienu sācis jau šorīt: https://t.co/aDEwhScCLi | 08.05.2026 12:31 |
| KasparsKalninsh | @Lato_Lapsa Latgalē, Rēzeknē kafejnīcā lētāk var paēst pusdienas nekā Rīgā.
Ja nodokļu maksātāji apmaksā ceļu, kāpēc nebraukt tur paēst pusdienas? ???? | 07.05.2026 15:26 |
| sidsloth261949 | Nesaistīti, Draugs jautā.
Kur Rēzeknē var labi paēst? | 07.05.2026 13:18 |
| hrabisk | @Prusis Biju. Vaiņodes stacijā ir ēdinātava un darbdienās 11-14 var paēst pusdienas https://t.co/m6zMP1g31G | 07.05.2026 11:48 |
| JMelbergs | @cilveks444 Cik atceros tad Sēnītē nebija ne kādu problēmu paēst.Katru gadu tur ēdu pirms iebraukt Rīgā un apmesties Jūrmalā.???????????? | 07.05.2026 08:45 |
| RaitisZapackis | @cilveks444 Bet šī nav restorāna ēdienkarte. Atminos, ka varēja ēdienus nopirkt līdzi un bistro tipa ēstuvē paēst uz vietas. Šis izskatās pēc tā. Man visvairāk atmiņā palikusi torte "Ezītis". :) | 06.05.2026 23:03 |
| AndraKaupe | @AnsisPupols @AnitaDaukste @VL_TBLNNK @ltvpanorama @Rigassatiksme_ Par bērnudārzu var piekrist, ar iepirkšanos būs visādi, paēst restorānā noteikti nē. | 06.05.2026 10:48 |
| tweet_na_troih | @thearmi @VL_TBLNNK @EdvardsRatnieks ansis domā, ka restorānā var 20 min. laikā paēst... pat maķītī tas ir uz ātruma robežas, īstā restorānā vajag vismaz stundu-pusotru. | 06.05.2026 08:58 |
| Soloniite | @ltvzinas Ha ha, pustukšā Rīgā? Autostāvvietas ir vajadzīgas domes un ministrijas darbiniekiem- ā, vēl viņiem pusdienas paēst- apkalpojošais personāls | 06.05.2026 07:32 |
| saabish_ | @AnsisPupols @Lato_Lapsa man žēl tava kuņģa, ja Lido vari 20 minūtēs paēst. tas, starp citu, ieskaitot rindu pēc ēdiena un rindu pie kases. nedod Dievs, ja vēl gribi aiziet pačurāt pirms braukt prom. pie restorāniem nevajag laika ierobežojumu parkingam, ar noteikumu, ka ēd tajā restorānā. | 06.05.2026 01:19 |
| Heinrih5 | @Lato_Lapsa Paēst īsti nevar, bet NA ekonomikas ministres Indriksones iecerētā viesstrādnieku zaļā koridora pārstāvji no Indijas gan būs priecīgi, varēs ar saviem superauto piestāt pēc piegādājamā ēdiena. Rūpes par Wolt/Bolt? Ratnieks solīja stundu vismaz, bet nu NA solīts makā nekrīt:) | 05.05.2026 23:25 |
| HLivmane20659 | @artis_dobrajs Sauļuk, tev jau liela pieredze trankvilozatoru rīšanā, es pati tev, kad ārstējies pie mums, devu pa saujiņai dienā, jo citādi gulēt tu nevarēji, padirst un paēst arī. | 05.05.2026 21:04 |
| jaberzins_lv | Omg, vai Ansis ir kaitīgākais deputāts Rīgas domē?
Trīs jautājumi:
1) Kā šķiros rīdziniekus/nerīdziniekus?
2) Kurā restuzī var paēst 20min laikā?
3) Cik jaunus RS kontrolierus būs jāpieņem darbā un cik tas izmaksās lai viņi vēl laiku kontrolē? | 05.05.2026 20:50 |
| MagnaLunaCarta | @zalskukainis Kā kurā skolā. Man 6klasniekam pa 3 mājas darbiem pa vakaru. Kad neiet uz treniņu, tad daudzmaz ok. Taču, kad tikai 19:00 mājās, tad ir izaicinoši tos “iespiest” divās stundās, plus vēl paēst, parunāt. Deviņos, lai tiktu gulēt, tur ir ???????? | 05.05.2026 18:15 |
| Jenotsons | @andrisg15 @AnitaDreika @NMPdienests @LieneCipule Omes nemaz tā tos ātros nesauc. Ātros pārslogo narkomāni. Bomži, kas inscinē pat CSN, lai tik tiktu dušā, tīrā gultā uz pāris dienām un paēst. | 05.05.2026 18:13 |
| juris_8 | Kā salasīt kalorijas es ļoti labi zinu, jautājums ir vai tu katru dienu apēd 2 čipsu pakas un izdzer kādu litru kolas, lai to visu nosegtu?
Vai tu katru dienu ēd tās 2800kcal no pulveriem?
Vai tu to dari pietiekoši ilgā laika periodā (nevis max nedēļu un met mieru)?
Kādu brīdi paēst vairāk un saskaitīt sev kaut kādas kosmiskas kalorijas ir viena lieta, to turēt kā sistēmu - cita.
Par fizisko darbu - visādi var būt, protams, es te nemēģinu pie | 05.05.2026 17:24 |
| EduardsBeinerts | @Peteris55469371 ... vai/ja 'po ruski' pie letes uzrunāšu, mani izdzīs, vai ļaus iegadāties ko paēst? | 04.05.2026 23:06 |
| eberhardin | @vlogs_flip @vardotaja @cactus_is_love Es tur dzīvoju. Vienīgā kafejnīca uz kuru es ietu ir beķereja garajos veikalos (un arī tikai, lai paņemtu nopirkto uz mājām) un Ezītis miglā, kas beidzot atkal atvēries.
Ja ļoti sagribas kādu iespēju paēst pusdienas ārpus mājām, tad dodamies uz Akropoles "restorāniem". | 04.05.2026 18:23 |
| krizdabz | @Kamons Tā ir, besī. Jau ar 200kW uzlādēties spējīgi auto nevar paspēt ne paēst, ne padirst. | 04.05.2026 14:09 |
| Kornelija_zk | @Olehnovics @Peteris55469371 Jā, visi Dvoras ir labi. Laikam dvoras bija muiža lietuviski, bet varbūt kļūdos. Piefiksēju, jo esam meklējuši kur paēst pirms Druskibinkiem, bet kaut kā neveicās | 04.05.2026 13:43 |
| juris_8 | @Krisjanis_K Es esmu dabas drauKs un zivis nedzenāju.
Ko darīt? Var paēst, btw. | 03.05.2026 08:22 |
| RaitisO | @Kniipa2 @Marta_noMarta Es nesaprotu, kāpēc būtu jāsūta ar Bolt/Wolt piegādi. Darbā iziet paēst ir veselīgi, mājās taisi pats, negribi taisīt pats, pa ceļam no darba nopērc gatavu. | 29.04.2026 20:17 |
| grapislv | Liekam jaunu bildi iekšā! Šodien atkal jaunums- Plovs ar turku zirņiem... Lai labi garšo! Visas pasaules garšas vienā Grāpī!
Kvalitatīvas, svaigi gatavotas pusdienas Grīziņkalnā restorānā GRĀPIS, Pērnavas ielā 62
#LunchInRiga #PusdienasRīgā #KurPaēstRīgā https://t.co/pqOQ9Zac6S | 29.04.2026 11:37 |
| TwViesis | @GalvGatis @LArtour @DavidsZalans Protams, ka esam.
Tāpat arī no popkorna "var paēst".
Personīgi pārbaudīts. | 29.04.2026 11:31 |
| KanielO41438 | @Indeszellis @HavryshkoMarta Pie Anželikas zupīti paēst. ???? | 28.04.2026 22:00 |
| evlife_lv | Rīt: Jelgava -> Madona (205km)-> Naukšēni (150km)
Parīt: Naukšēni -> Mazsalaca (30km)-> Jelgava (190km)
Šai sakarā jautājums. Madonā ir kāda laba vieta, kur paēst pusdienas? Uzmetu aci Google Maps, bet tā arī nesapratu. Ieteikumi? | 28.04.2026 19:08 |
| KristaIrbeASK | @zvejniekameita @Noofensunkafija Ļoti laba doma pie draudzenes paēst:) par tomātiem viena supergarda recepte (ja ēd) tomāti, baltmaizes grauzdiņi, smalki sagrieztas ķilavas, baziliks un parmezāns. Gaidu garšīgos tomātus:) | 28.04.2026 12:07 |
| huliohulio00 | @didzisdejus pie mums tas uzreiz atrisinātu klejojošo pērtiķu problēmu. putniņiem arī būtu ko paēst | 27.04.2026 16:21 |
| KristaIrbeASK | @blaazma @Noofensunkafija Team skābeņu zupa:))) Meita var pat 6.40 no rīta palūgt paēst:) par lēcām un gruboto nesapratu, jo gruboto ir no grūbām:) | 26.04.2026 20:44 |
| 3sunces | @saabish_ Runa neiet par "paiku". Man ir 3 sunes, 3 kaķes un 4 runčuki. Un vēl daudz vieskaķu, kuri atnāk paēst. Runa iet par dzīves telpu, par drošību. Tuvākais vetārsts tagad ir 70km attālumā. Es vnk nespēšu to visu nodrošināt. ???? | 26.04.2026 14:04 |
| rputninsh | @KaarlisKK @simple_avg_Joe @saliktengriba @otucis Gribi vēl teikt , ka velo nevar pa savu joslu maukt? Gājējs nevar apiet? Ko gribu teikt tas cilvēks ņēma un atstāja tā to autiņu? Tu esi klajš piemērs cilvēkam nedod paēst iedod savu taisnību citiem uzspiest. Akurāt no tā paša sumpurņu bara , kas sarkano sovoku būvēja. | 26.04.2026 13:11 |
| zvejnieka_dels | Nevajag mums te jūsu oligarhu tusiņus. Paši mēs laukos normāli varam paēst. Pfff. ???? https://t.co/xt2aJzUgax | 26.04.2026 12:13 |
| shwancis | @ZaliteVesma Nu ta vismaz nabagi sagrabinajuši nedaudz rijamajam. Nabaga pastalas, pat ēdiens jāfotofgrafē piemiņai un jalielās citām pastalām, ka nu viņiem arī buš vienreiz ko paēst. ???????????????????? | 26.04.2026 08:37 |
| anita_mmd | @Rozaa543 @NeredzamaGaisma Tagad var forši paēst Smeceres muižas krogā (ceļmalā) - bijām pēc meža ieskrējuši - 24€ uz diviem ar visu bezalkoholisko aliņu ???? | 25.04.2026 22:45 |
| trolifacijs | @llauralolz @GirtsKarnitis @cactus_is_love Nu tad pietiek atliektiem galiem.
1. Jāīrē tur, kur var atļauties. Ja gribas centru, var samesties pa vairākiem un dalīt dzīvokli.
2. Pārtiku - kādu var atļauties. Gatavo paši - kartupeļi, rīsi, kaulu zupas maksā gandrīz neko un var labi paēst.
3. Vēl sanāks uz Ēģipti atpūtā. | 25.04.2026 16:04 |
| KristaIrbeASK | @knipinska @sportamute @GeneralisAi Es no skolas atceros kafejnīcas kremšnites… un picas plēvītēs:) Bet mums ar klasesbiedreni, gaidot skolas kori, bija lifehack iet uz ēdnīcu pēc stundām un prasīt iedot paēst - jo viņiem taču palicis pāri - mums vienmēr iedeva. Abas bijām kā skaliņi tāpat. | 25.04.2026 12:21 |
| FlashbangJuris | @MartaKotello Varētu reiz plaši pielietot pasaulē plaši pielietoto labo ekonomiku, bet nu kas nu kuram prioritāte vienam paēst valsts ierēdnim ar 1% algu klumbas https://t.co/BvTXtPjU5l | 25.04.2026 11:37 |
| briivkraans | @elnormous Tad varbūt var arī izgulēties un paēst tā uz priekšu un paņemt pauzi? | 24.04.2026 22:44 |
| Gaumigais_joks | @AndraKaupe @Zaklina2022 @simple_avg_Joe Nē, neieies! Ja cilvēkam ir 3 bērni un darbs, tad ne ar kādu mugursomu viņš nestaigā. Ja nevar piestāt pie mazā veikaliņa vai kafejnīcas sarunāt, ka atbrauc partneri pārrunāt biznesa lietas un iedzert kafiju vai paēst, tad to tikšanos sarunā pie lielveikala. | 24.04.2026 20:04 |
| sekli_violets | aizbraucu uz bolderāju, atradu vietu kur paēst karbonādes, blakus džeki iedzēruši dienas vidū strīdās par komunistiem Latvijā | 24.04.2026 18:32 |
| nekas2020 | @BalandaLV Tak aizej paēst. | 24.04.2026 11:14 |
| karlwithanl | Dzilnīši ir tādi vareni forši putneļi. Jaukuma iemiesojums. Viens dziļņu vecis pat lido ēst kopā ar savu dziļņu veceni, pārītī lido paēst. Īsi sakot, barotava paliks pie loga vēl kādu laiku. ???? https://t.co/h43Y3rTokR | 22.04.2026 17:14 |
| EdijsKlaisis | Betons vietā izlasīju bekons. Man laikam vajag paēst. | 22.04.2026 13:00 |
| spokilv | Ātrais tests tiem, kuriem patīk garšīgi paēst! https://t.co/lJIW2r2T6O | 22.04.2026 12:30 |
| Keyylio | @ulmens1 Bezpajumtnieki bieži prasa maizi. Nu tie, kuri neprasa alko vai naudu. No maizes var ātri un lēti paēst. Apēd pusi baltmaizes un staigā laimīgs.
Kartupeļi der tiem, kuriem ir iespējas tos pagatavot. Bet nu jaa, tas arī no veciem laikiem. | 20.04.2026 18:20 |
| RSvarpstons | @AlvisHermanis1 @sananda_sananda Ar ģimeni biju Cēsīs pagājušo sestdien uz DaGamba. Pēc koncerta mēģinājām atrast vietu kur paēst. Visur pilns cilvēku un viss rezervēts. Beigās braucām uz 66 Līgatnē. Cēsis atstāja ļoti patīkamu iespaidu. Nolēmām vasarā atgriezties. Varbūt man patraucēja, ka nezinu kurš ir mērs. | 19.04.2026 11:38 |
| shwancis | @Karalienezin Nu gan nolaidusies līdz tūdaliņu līmenītim, ka nav naudiņas aiziet paēst un mistiskas viesnīcas numuriņā jāvār olas un jādzer Gaļina Blanca buļoniņi... jebanutsja var, tipista tūdalaita. | 19.04.2026 09:09 |
| Forshs_Dzeks | @Krista_Shepherd Es par 60€ brīnišķīgi pastrādāju Business Lounge, kur bija gan paēst un padzert, gan atlaisties. Nu kā var šo normalizēt? | 15.04.2026 23:35 |
| ozojanis | @mindthegap20 @toms_salmins @TVNET_zinas Civilizētās valstīs premjeri nav par lepnu, lai ar tramvaju aizbrauktu paēst, šitai 3 miesassargi un limuzīns 200 metriem. | 15.04.2026 22:41 |
| Ramona04794985 | @Krista_Shepherd Tas ir absurds tā domāt. Nekas nav pašsaprotami. Mēs esam nabadzīga valsts un tāpēc, ka biznesa launži ir pietiekami normāli. Tur var paēst, atpūsties, pastrādāt, atstāt pekeles pie sava galda nedomājot, ka kaut kas pazudīs un aiziet uz normālu tualeti. | 15.04.2026 22:27 |
| andris_brauns | @saliktengriba Tā ir RPP laimes apogeja šie radari. 40% soda naudu iekrīt RPP budžetā, ko pēc tam var garšīgi sadalīt. Un nopirkt vēl radarus un saņemt vēl vairāk. Un atkal paēst un vēl nopirkt. Lieliskākais bizness ever. | 15.04.2026 18:53 |
| Andzhikss | @inese_f Tur ap 18 varētu būt problēmas paēst, manuprāt, tur pārsvarā viss ir ciet. | 15.04.2026 18:30 |
| nekas2020 | @inese_f Ja grib labi paēst, tad jāmeklē vietējo ēstūži ārpus centra! Viennozīmīgi. | 15.04.2026 09:25 |
| a_guntis | @vitaamiins @Linda_Be_Linda @AlksneR @edgarsrinkevics Cik un kas būs to bilžu gaidītāji? Man tagad braukt uz Sabili un fočēt? Varu vismaz paēst brokastis? | 15.04.2026 07:09 |
| gatismu | @Heinrih5 @IvoButkevics Kurš gan atteiktos par velti paēst? Vienotie ka vadonis kariņš- ar varu ievilka ļotenē un aizveda pie ezera, barības šahtā salādēja ikrus, par valsti domāja, skatoties uz eseru | 14.04.2026 14:25 |
| tweet_na_troih | @riigasiedzimtaa @Ant_LV @VecaisPilsonis @saliktengriba @Rigassatiksme_ plus, studentiem arī nav lieku 15 min. starp lekcijām... un vēl jāpagūst paēst. | 14.04.2026 06:06 |
| katrinailjinska | @elinakursite @DW_Immurs Aaa, tādā ziņā.. bet gribas jau paēst, nevis uzkost, lai ēstu vēlreiz pēc pusstundas. | 13.04.2026 10:18 |
| kripast | @ar_mazo_r Man bija pozitīvs gadījums Krāslavā, kad ielēju degvielu un tur kāreiz bija kādi 20 zemessargi iebraukuši nopirk paēst. Iegāju iekšā, pārdevēja pateica, kas vēlas samaksāt par degvielu, lai nāk bez rindas. Neviens arī neko nepārmeta, visi bija saprotoši. | 12.04.2026 20:58 |
| KristaIrbeASK | Ikgada tradīcija aizbraukt uz Engures ezeru pie savvaļas zirgiem un govīm - tagad ir divi teliņi un viens kumeliņš, bija arī gārņi, gulbji un daudz kaiju. Burkānus un ābolus cienājām. Pēc tam paēst “Vieta 62”, ļoti garšīgi un laipna apkalpošana īpašnieka un viņa sievas personā. https://t.co/VM5lMBErUz | 11.04.2026 22:50 |
| gii7382203 | Aizbrauc tā forši pasēdēt uz terases, paēst, paklausīties putnu balsīs, paķert saulīti, pabaudīt mieru, BET pie blakus galdiņa uz skaļruņa viens vīrs risina savas biznesa problēmas ar grāmatvedi uz skaļāko režīmu ???????????? #manieres https://t.co/aiWRKRh4EQ | 11.04.2026 16:22 |
| ernestsd | Piektdienas vakars, divas minutes pāri desmitiem - viss ciet un tumšs. Vienīgā vieta kur paēst ir benzīntanks un hotdogs. Agrāk tomer daudzas vietas lidz 23 vai pusnaktij strādāja.
Tiesa tas pats ir Eiropā - pec tumsas darbojas tikai Bolts un piegādes | 10.04.2026 22:15 |
| Kaspars09 | @NeredzamaGaisma Man vispār 1x uz bāņa bija.. bet salīdzinoši ātri pie tiem ātrumiem pierod..
Ulm..Kalvarija sanāca ap 16h...protams, ar pauzēm.. paēst utt.. | 09.04.2026 23:45 |
| mazais_mego | @Indeszellis Sanāk ka jebkuras kafejnīcas/restorāna īpašnieki ir dalbajobi, jo cilvēki var taču paēst mājās? ???? | 09.04.2026 17:54 |
| 4diena | Izrādās @IKEA var pat ļoti ok paēst. Bet darbinieku savstarpējā komunikācija orcu mēlē, gan nav ok! | 09.04.2026 12:55 |
| VitusSluzhkin | @AndrejsDeeCee Tā ir visai egoistiska pieeja. Pirmkārt ne Latvijai vajag šos bērnus, lai tie nodrošina pensiju kādam citam, bet gan pašiem bērniem, lai viņiem ir ko paēst, ko uzvilkt mugurā un kā dabūt profesiju. Par to primāri ir atbildīgi vecāki. 10 bērni tā ir liela atbildība un risks | 09.04.2026 08:05 |
| ILZEGREN22 | @Helmars456 @MartasTante @Madarmara Protams, esmu. Šim "fenomenam" drīzāk ir psihiatriska nosliece. Ir arī datorspēlmaņi, kurien vairāk par jaudīgu kompi un paēst nevajag. Ir vnk.pieticīgi cilvēki. Cilvēki ir ļoti dažādi. | 08.04.2026 23:05 |
| ILZEGREN22 | @Helmars456 @MartasTante @Madarmara Iespējams, ir tik pieticīgi jaunieši. Man zināmie vēlas bez mācībām arī pucēties, kopt sevi, sportot sporta zālēs, apmeklēt frizieri, paēst ārpus mājas, iegādāties kosmētiku un kvalitatīvas higiēnas preces, vēlas apmeklēt koncertus, paballēties, aiziet uz kino. Tas viss ir dārgi. | 08.04.2026 22:33 |
| Ljipa | Vakariņas paēstas un jāiet gulēt. Kurš tur kaut ko teica par 3h pauzi starp ēšanu un gulēšanu? | 08.04.2026 21:07 |
| Jenotsons | @RudensLapaVeeja Vajag iet skati ārpus Rīgas. Tur nav tik stresainas rindas un darbinieki mēdz būt cilvēciski. Pie reizes var kādu apskates objektu apmeklēt, paēst pusdienas. Pārvērst to pasākumu nelielā plezīrā. | 07.04.2026 18:14 |
| VecaisVilnis | @cilveks444 Taisnība. Rīgā aiziet paēst un nomest auto piemēram krastmalā sanāk dārgāk :) | 07.04.2026 13:27 |
| grapislv | Jauna nedēļa, jaunas pusdienas! Kur paēst Grīziņkalnā? Restorānā GRĀPIS Pērnavas ielā 62! Ieskaties jaunākajā pusdienu piedāvājuma ēdienkartē. Nāc ēst pusdienas no plkst.11.00 līdz 15.00
#pusdienasRīgā #LunchInRiga @grapisLV https://t.co/wqfVPZGHv0 | 07.04.2026 10:53 |
| lil_hill8 | Nedaudz kaitina iniciatīvas trūkums izdomāt,ko kopā padarīt,sevišķi ja es ierosinu tikties-sajūta,ka man ir jāpiedāva vairākas izklaides opcijas+kur paēst,lai manu piedāvājumu vispār izskatītu????Neviens nezin,kas patīk,garšo,interesē āā ēē.Nekas,ka es LV neesmu dzīvojusi 9 gadus???? | 05.04.2026 15:11 |
| Kurare123 | @DanaKruu Olas jau nāk no pagāniem. Pavasaros pēc ziemas bada salidoja putni, sadēja olas. Tad nu varēja drusku paēst un atkopties. Vēlāk kristieši pievāca to sev. | 05.04.2026 12:11 |
| 3sunces | Labrīt! Brokastis paēstas un muķis ķešā i? ???????? https://t.co/Evuk8Uve5y | 04.04.2026 09:05 |
| transhumaanists | @malta_ieva @armandsbrants Kādu viesmīli? Ir taču katrā lielveikalā letes ar silto ēdienu. Pa 6-7 eur tur var gana labi paēst. | 03.04.2026 16:22 |
| Marutks | @sidsloth261949 Man lika strādāt par 50 usd, kad es dzīvoju Latvijā. Es strādāju par programmētāju kautkādā amerikāņu kantorī Rīgā. Man pat nesanāca paēst par to naudu ????. Apstākļi mainījās, kad es aizbraucu prom no Latvijas. | 03.04.2026 12:26 |
| NeilaKrave | @armandsbrants @Peteris55469371 Atvelkoties piektdienas vakarā no darba, gribu tikai mieru, TV ( vai grāmatu) un paēst kaut ko, par kā veselīgumu dziļi nospļauties.
Sestdien, tad cita lieta. Varu gatavot labu mājas ēdienu vai ar draugiem aiziet uz restorānu. Pilnīgi cits atskaites punkts. | 03.04.2026 08:20 |
| iammaltipoo | @armandsbrants Ir cilvēki, kurus restorānu stīvā atmosfēra ar wannabe aristokrātiem publikā kā reiz nesaista, taču labi un kvalitatīvi paēst patīk. Kāpēc tad nepasūtīt? Ēdiena sastāvs jau nemainās ieliekot to piegādes traukos. Klātienes apmeklējums vēl nozīmē laiku ceļā, taisīšanos, dzeramnaudu | 02.04.2026 23:23 |
| gintsmurans | @armandsbrants Es gan saprotu. Ne vienmēr gribas kaut kur iet, kaut ko darīt, bet garšīgi paēst ļoti bieži gribas. ???? | 02.04.2026 22:19 |
| thearmi | @dzeina Cēsīs vislabāk paēst Valmierā. Kādas 6 lieliskas opcijas. | 02.04.2026 22:18 |
| Babuki18 | @dzeina Rakšos var gardi paēst. | 02.04.2026 21:06 |
| ragadegmess | @armandsbrants Kamoon, nolikt cilvēkus par to, ka viņi savureiz grib vienkārši paēst nevis gatavot paši vai “izbaudīt to restorāna atmosfēru”- tas manā galvā nespēj saslēgties. | 02.04.2026 20:37 |
| Kaspars09 | @armandsbrants Man, piemēram, ir diennakts darbs...un mājas ir 70km no darba. Man nav opcijas paēst kā es gribu mājās.. | 02.04.2026 18:11 |
| kasparsskincs | Var just pavasara tuvošanos. Centrā ik pa kvartālam var sajust kebaba smaržu 🤤
Protams protams, nost ar kebabiem utt., bet tad sakiet jel kur var paēst pelēkos zirņus ar speķi un kefīru. Nē nezini? Nu tad lai dzīvo kekabi. Punkts | 05.03.2026 15:15 |
| EdijsKlaisis | Manuprāt par ļoti smagiem un skumjiem jautājumiem visvieglāk runāt ir neoficiālā gaisotnē. Tāpēc šodien ar tiesībsardzi Karinu Palkovu aizgājām uz maķīti paēst un parunāt par jautājumiem, kas saistīti ar jauniešiem.
Ļoti patīkama un ļoti vērtīga tikšanās.
💪🏼✌🏼 https://t.co/S8xGmEIxxt | 02.03.2026 18:33 |
| _skabarga | @lil_hill8 Nekā, kamēr pēkšņi neatnāk TĀ sajūta, ka vajag. Tālāk grūtākais-ieiet ritmā, pieņemt, ka tas ir tāpat kā paēst vai iet dušā-vienkārši vajag, priekš kam? Tikai sev vismīļākajai 😄 vismaz es turos pie šī, plus iesākumā pāris mēnešus treneris-tas ļooooti motivē un strukturē. | 02.03.2026 16:40 |
| andris_brauns | @MartasTante Ar to arī atšķiras cilvēks no dzīvnieka. Cilveks ir tendēts uz attīstību, progresu, dzīvnieks - paēst, padirst un brīvā laikā iznīcināt to, kas liekas nesaprotams vai naidīgs. | 01.03.2026 13:47 |
| henrijavergs | @signegorbane Beidzot atradi kur paēst?🧐 | 01.03.2026 10:01 |
| signegorbane | Kur Rīgā vēlu vakarā/ naktī var paēst? Ne fast food, bet normālu vai restorānīgu ēdienu. | 27.02.2026 18:16 |
| KalnuLauva | @bergblumba @inese_putniece Par māsu trūkumu, vismaz man tā šķiet (un es medicīnā nestrādāju), ir dzirdējuši visi un visur. Pat privātās iestādes regulāri izliek vakanču sludinājumus. Bet… piedāvātais atalgojums: Rīgā psrs 2istabnieku ar hipo un vēl paēst un apģērbties nevar atļauties. Kur nu 1 bērnu 🤷♀️ | 27.02.2026 08:45 |
| Paegliszw | @2N_ICEBOX Socionikas valodā ar to atšķiras intraverts no ekstraverta. To nosaka nevis, kurš vairāk muld, bet tas, kur Tu smelies enerģiju. Es, piemēram, to daru vienatnē, kamēr mans bračka viens pats paēst nevar, jo nav ar ko parunāt. Tikmēr man viena darba sapulce izpumpē visu enerģiju. | 27.02.2026 07:43 |
| Lietussargs1 | @ernestsd jā, swedbank internetbankā var redzēt, televizoram pietiks. Starp citu, izņēmu 3. līmeni, jo man palika 55 gadi, nopirku paēst , ziemas zābakus un jaunu portatīvo. Notriecu, jo tā nebija mana nauda, bet sena darba devēja iemaksātās kapeikas. | 26.02.2026 14:29 |
| Lazdans | Nedaudz mākslas. Aston viesnīcā var labi paēst un izbaudīt arī mākslu. https://t.co/yFu4tTzQyP | 26.02.2026 12:02 |
| IlzeKusina | @nralv ‘Zviedrijā paēst divatā restorānā maksā vismaz 200 eiro’ - biški piemelots- dārgi maksā alkohols, mūsu ekspertiem acīmredzot ‘paēst divatā restorānā’ nozīmē piedzerties līdz nemaņai 🤣 | 26.02.2026 09:25 |
| LArtour | @gunchz @voldemars Mazo naudiņu pelna vaigu sviedros, strādā 24/7, tāpat knapi paēst var, kamēr pārējās nozares slinko svilpojot un dzīro :D
https://t.co/K8FlLMwHd4 https://t.co/DZndaHX8V3 | 26.02.2026 09:18 |
| LusisToms | Klau, draugi – nupat atklāju absolūti neiedomājamu lietu. Līdz šim pats neticēju, ka tas vispār ir iespējams, nekad iepriekš arī nebiju mēģinājis, bet – izrādās, ka ir iespējama ēdienreize bez gaļas. Un pat var paēst! Nereāli. https://t.co/MWxRwCMafF | 25.02.2026 15:59 |
| Lightofthedawn3 | @cilveks444 Tas ir standarts. Pārtikas cenas milzīgas? 5 "lifehaki" kā lētāk paēst, jo jūs taču par daudz rijat. Alga maza? strādājiet otru darbu! Dzīvokļa rēķins liels? Mažak mazgājieties!
Ir tikai 2 varianti fundamentāli - ĻOTI skarbs neofeodālisms vai "elites" izgriešana. Nekas cits... | 25.02.2026 14:21 |
| i_am_not_diana | Apnicis domāt, ko ēst nākamajā ēdienreizē. Neko negribās, bet paēst gribās. | 24.02.2026 10:47 |
| Ant_LV | @the_real_sandis Garšīgi paēst ir viena no lietām, kurās es netaupu un citiem neiesaku, ja ir tāda iespēja. | 23.02.2026 21:15 |
| ParaTr00per | @kripf @GuntarsStinka dabūt darbu kā tādu, gan jau nav problēmas. dabūt darbu, kas ļautu apmaksāt komunālos maksājumus un paēst - sarežģīti. | 23.02.2026 19:38 |
| pachangabro | @san_poki tev, tā pat kā tai mātitei, tikai paēst un iemērkt šņukuru spilvenā interesē. | 22.02.2026 13:38 |
| Jenotsons | @paliepa Realitātē arī daudzām māmulēm tagad sasniegums ir atrauties no telefona, iedot bērnam kaut ko paēst, nesist, nemaurēt uz bērnu par katru sīkumu un nebūt visu laiku pālī. Īpaši lauku reģionos. | 21.02.2026 15:45 |
| dzimmijs13 | @ArvisKolmanis Labrīt! Par visu jāmaksā.
Lūk, deviņdesmit pirmajā, kad pirmoreiz biju saulainajā LA, tad ar, ka pa cik tur tūkstošiem varot paēst restorānā - vienā laikā ar kinozvaigzni. Pat neatceros kādu, tur romantisma aktrisi, vai.
Protams, pasmējos un paraustīju plecus. | 21.02.2026 12:05 |
| JanKu89a | @Unabomberz @rolandsozolins Nu kāds darījums, fotosesija, paēst pa dārgo, un viss.
Latvijas Valsts Mežus notirgot, moš | 20.02.2026 20:58 |
| TomsBirz | @KasparsH 5 auduma baķus audumu veikalā pie bērnu pasaules, 5gb 2x3 10mm org.stiklu kvillerā, fūrista čipu atjaunināt autotransporta direkcijā, paēst vērmanīti (obligāti) un vēl pie “Mildas” izmērīt metrus layher rāmim. Bet laikam visiem šodien tur kko vajadzeja, which is ok | 20.02.2026 16:25 |
| Noofensunkafija | Es. Jo vienkārši citreiz nav ar ko aiziet garšīgi paēst restorānu pusdienu piedāvājumus, bet sevi iepriecināt gribas :) | 17.02.2026 14:51 |
| DKalnietis | @IevaChivina @RigasDome Un, ņemot vērā publiku, kas šur tur patīra Rīgu, algas arī nav nekādas dižās. Minimālā stundas likme. Ar nekādu dižo iespēju apsēsties kaut kur. Paēst pusdienas. Padzert kafiju u.t.t. Ne, @RigasDome . Pašiem toties vairāki krēsli, tūkstošos algas un ērtības no ausīm līdz kājām | 16.02.2026 18:08 |
| goldiijs | Draudzīgs atgādinājums, ka vasara nav aiz kalniem, sāciet gatavot bikini ķermeņus laicīgi, jeb “saimniec, mēs pēc treniņa brauksim mājās paēst cīsiņus?” https://t.co/JyJKRwy4tj | 16.02.2026 13:11 |
| donis777 | #Milāna Ļoti savdabīgi nāciju atbalstītāji (hokejā)...
1ajā spēlē es beidzot sapratu, ko nozīmē "amerikāņu izglītība". Es neticēju tām anekdotēm, bet tās piepildījās ar uzviju.
Ņemot vērā šīsdienas saspringto grafiku, nepaguvām paēst, tamdēļ aizgājām pie Duomo pēc spēles, kur bija čehu un slovāku līdzjutēji.
Viens pacēla kreklu un sāka paijāt savu krūti, miedzot ar aci (čehs) - acīmredzami, ka radis pie nosacītas profesijas pārstāvju atsaucība | 16.02.2026 02:36 |
| Christm22117307 | Es novēlu viņai labi paēst #lsmsupernova | 14.02.2026 22:45 |
| gatismu | @DievaSuns Sabruks ekonomika un vieniga “vieta@, kur varēs paēst ir armija, 20 miljoni gaļas ies uz armiju.. 🤪💊 | 14.02.2026 11:50 |
| B_Inga | @ApsiteKarlsson Seju jau nu ļoti nopietnu uztaisījis. 😂
No tām rozēm nav ko paēst. Pilnīgi nejēdzīgas. | 14.02.2026 10:54 |
| martinskritins | aktīvi cenšos pierunāt draudzeni un viņas draugu lai varu lētāk paēst | 12.02.2026 19:46 |
| DanaKruu | Jau trešā slimošanas nedēļa mēneša laikā kopā ar bērniem mājās. Šodien es esmu pārgurusi, tāpēc būšu nevis OK mamma, bet gan lielisks tētis. Uztaisīšu paēst, pateikšu, ka mīlu un sēdēšu telefonā uz dīvāna. | 12.02.2026 16:14 |
| Kornelija_zk | @AivarsSterns Šigišoara pārvērtēta, pusi dienas var atvēlēt. Transfagarāža būs vēl ciet, bet jāredz (citreiz). Obligāti - Turdas sālsraktuves, Salina Turda, turpat Turda Gorge aiza un kanjons. Un paēst! To tur var labi. | 12.02.2026 10:09 |
| BergmanisDainis | @VisockisJuris @Lato_Lapsa Piem ,līdz pensijai 2gadi,iet paātrinātājā- nozīmē uz 4gadiem izvēlēties maksāt pa komunālajiem uncmaksajumus ,un ja paliek ,kaut ko paēst,nekas vairāk.Tacu strādāt atlikušos 2g nozimē sabeigt vel vairāk veselību...Kaut kādi % no otrā līmeņa būtu labs risinājums. | 11.02.2026 11:25 |
| AlienInLV | @poznaks Nu tev tas noteikti ir kas jauns. Paēst kanapē maizīti, parunāt sviestu. Un tad saņemt instrukcijas no suteneriem. | 10.02.2026 15:09 |
| Olehnovics | @3sunces Hiiii. Uz to mani neņem. Bail viņiem par pacientiem. Pārāk daudz "Napoleonu " bus, pēc saskarsmes ar mani. P.S. nopietni. Asinsspiediens 240/60. Nav labi. Tagad borščs paēst bus prieks un zem sedziņas. Rītdien daudz darba | 09.02.2026 18:23 |
| grapislv | Kā nedēļu sāksi, tā sāksi. Paēst noteikti vajag. Lai labi garšo pusdienas restorānā GRĀPIS! Tiekamiea Pērnavas ielā 62! https://t.co/znQqaYfxgX | 09.02.2026 10:28 |
| snepste777 | Atpūsties un paēst 🫡🫡🫡 https://t.co/oW23aNKIuR | 08.02.2026 11:45 |
| t_edijs67544 | @EvikaSilina Var būt jau pietiek atpūsties, makaronus ar ketčupu var paēst arī Brīvības ielā | 08.02.2026 08:34 |
| cirslitis | @telefontubbie Tūlīt būs jā.
Atradām arī kur paēst...ārā, kur ir pīpētava...viens busiņš. 😅 | 07.02.2026 01:24 |
| cirslitis | Šogad LMA karnevālā nav kur paēst. 😳
#wtf | 07.02.2026 00:20 |
| Dadzh | Pamēģini tu, cilvēks, viena starpbrīdī paspēt šito novilkt, lai pačurātu un vēl pusdienas paēst. #štātes. https://t.co/QUoD1unaZn | 06.02.2026 12:34 |
| MGabalins | @r_freidenfelds pietrūkst tikai brīvprātīgie ieslodzītie.... pensionāri droši vien ietu pa ziemu, tomēr silts un paēst iedod. Medicīna. Pensija tikmēr krājas ... | 06.02.2026 10:11 |
| msligab | @the_real_sandis Tik traki nav. Var gan aiziet paēst, gan pačurāt. 😃 Bet vispār Robija galvenais apsargs tikko visus aizdzina mājās drošības apsvērumu dēļ. Ātrāk kā 6os no rīta nedrīkst atgriezties, pretējā gadījumā atcels koncertu un būs lielas nepatikšanas. 🤷🏼♀️😅 | 05.02.2026 23:02 |
| Inese_Jolo | @2N_ICEBOX Bet piekrītu par fenomenu-šodien skatījos video no vienas dārznieces par puķēm un beigās viņa parāda vegāno recepti, iet rožu dārzā smuki paēst un uz galda coke bundža 😳 pat glāzē neielēja, buļ buļ pa virsu savām vegānu pusdienām. | 01.02.2026 22:15 |
| juris_8 | @2N_ICEBOX Uz mežu, uz mežu, kur... saldējumu var paēst netraucēti! | 01.02.2026 20:18 |
| Kaspars09 | @ApsiteKarlsson Oj nē.. es no tiem pesteļiem tālāk.
Atbraucu uz mājām. Aizbraucām paēst brokastis un mazliet veikalos un tālāk jau mājās neko nedarīt.. 😝
Jau vakar nostrādāju savu tiesu. | 01.02.2026 10:08 |
| KristaIrbeASK | @NeilaKrave Mana meita vēl šogad 4. klasē gāja ar kastīti, bet īsti neesot laika paēst, vairs pēdējā laikā neņem. Viņai ļoti forša kastīte - apakšā liels nodalījums, augšā 2 kastītes, tad nesaiet aromāti kopā. Apakšā galetes, salmiņi, augšā augļi, dārzeņi. https://t.co/Jm97vVJfhf | 01.02.2026 09:38 |
| Wasserman111222 | @baidekalna @rputninsh Sesks medī, paēst var izdzerot 1 vistas asinis.. nu ja ļoti gribās, tad vēl kakla skrimšļus pagrauzt..
Viss, sesks ir paēdis.
Tomēr dabā tā nenotiek, sesks ieiet vistukūtī, palaiž smaku, vistas nokrīt no lakatām, vārtās pa zemi, sesks nogalina pilnīgi visas.. | 31.01.2026 22:54 |
| Jenotsons | @mortiicija @rputninsh @ukrvictory1 @nezobis @pukshishinsh @Lato_Lapsa @bernuslimnica valdes sēdēs arī tiekot servētas izsmalcinātas jūras veltes. Tikmēr medmāsām knapi 1000 uz rokas un māmiņai no dziļiem laukiem, kas paliek pie sava 4gadnieka nonīd putras bļodu un plikas maizes kancīti. Jo, redz, ja nezīda, tad nevar dabūt vecāks paēst. | 31.01.2026 20:50 |
| escapist_mom | @lordramex @sursurs Tā paka ir diezgan sātīga, man tur sanāk divas ēdienreizes, daudz olbaltumvielu. Tikmēr no Kroņa zupas vispār paēst nevar, ja vien nepiegāž klāt pupiņu bundžu vai ko tādu. :) | 31.01.2026 15:14 |
| 4diena | @IngaIngucis Pusdienas jau paēstas! | 31.01.2026 13:10 |
| Inga_Gorbunova | @elina_shh Branči tur pat laikam
vairs nav. Ērta vieta, lai ar kādu satiktos, bet nu tiešām- turpmāk tikai tēju/kafiju. Turpat blakus ir vietas, kur var paēst labāk. | 31.01.2026 09:04 |
| EdijsKlaisis | No bērniem var uzzināt viskaut ko interesantu. Nu es zinu, ka burbuļtēja ir ēdiens. Tikai šķidrs. Izdzēri burbuļtēju un pusdienas paēstas.
😉 | 30.01.2026 21:48 |
| naurisk_ | @cilveksarkameru @Didzis08152858 @DmitrijsMironov Nu beidz irst, tur mērķauditorija ir cilvēki vafelē naktī un tie ar auto tur nepieparkosies paēst. Pa dienu tos kaķa vēmekļus ar vistas stilbu par 16 eur nevienam nevajag, turpat apkārt ir daudz labāku opciju. | 30.01.2026 20:12 |
| GKuznecovs25705 | @ltvzinas Paēda viens, ļauj paēst draugam! Lūk, tā ir solidaritāte ko derētu pamācīties Dievzemītes bauriem! Nevis vienam otru pēdā kost! | 30.01.2026 11:30 |
| bottija | @dderyl @DmitrijsMironov Einuei! Lidiņā var paēst par 3,70 :) | 29.01.2026 20:58 |
| Rinaldinho | @dderyl @DmitrijsMironov Lido pa 20€ bez knapināšanās var paēst 2 cilvēki. Ar knapināšanos arī pa 15€ | 29.01.2026 19:35 |
| MS636TQM | @DmitrijsMironov Visticamāk esat ļoti tālu no ēdināšanas biznesa
Nebrīdi neapgalvoju ka tie 15 ēdāji/stundā, ar auto atbraukušie, glābtu biznesu,izkliedētu const.izmaksas …tomēr
Centra daļā ļoti maz iespēju novietot auto, ātri paēst
RD klaji atbalsta tirdzniecības centru peļņu! | 29.01.2026 18:31 |
| cybercannibal | Jau pēc dažām minūtēm būs gatavs, bet atceries, ka vari izpausties.
Var pievienot baltvīnu, saldo krējumu, sinepes, buljonu, jebko.
Nav nekāda mišelīna recepte, bet ļoti noderīgi, kad nav laika vai spēka gatavot, bet gribas paēst pilnvērtīgi un gardi.
Ejam tālāk! https://t.co/I5T8U0zPTi | 29.01.2026 09:07 |
| morozova73086 | @EdvardsRatnieks @RigasDome Kā Jūs domājat vai cilvēki, kas nevar atļauties samaksāt apkures rēķinus, tie, kuriem ir jāizlemj dzīvot siltumā vai paēst šodien, apģērbt bērnus, vai samaksāt apkures rēķinu pirmo? Vai šie iedzīvotāji var atļauties domāt pat ēku renovāciju? | 28.01.2026 12:12 |
| strelka_b | @the_real_sandis Arī! Tad tik jāvienojas- par to, ko paēst pēc! | 28.01.2026 09:26 |
| Afanasijs | Konkrētie restorāni gan nav domāti "paēst ārpus mājas". Taču arī vienkārši paēst ne katrs katru dienu var atļauties. Ģimenei ārpus mājas izmaksā, sākot no 50 eiro, un arī tad būs karbonāde ar frī. Bet par šādu summu pabarot saimi mājās ar karbonādi var 5 reizes un garšīgāk. | 21.01.2026 12:44 |
| Mantrausis | @armandsbrants Vēl, šķiet, ir cita, no sava loka ļaudīm dzirdēta nianse - proti - pie mums nav iedibinājusies plašāka tradīcija paēst ārpus mājas, ja salīdzina ar citām Eiropas valstīm | 21.01.2026 11:43 |
| dzastinkeis | @jaunups Nesaprotu, kā ar šādām cenām, kā Latvijā, restorāns var bankrotēt? Tādās valstīs, kā Francija, Austrija, restorānā var paēst ja ne lētāk, tad kā minimums, par tādām pašām cenām. | 21.01.2026 08:42 |
| Vgriezece | @katrinailjinska Mani šie riepu restorāni nesatrauc- nu nav viņiem LV ēdāju. Pat tie, kuri var atļauties, aiziet pāris reizes un viss. Cilvēki, arī Rīgā, grib normāli paēst par iespēju zemāku cenu. It sevišķi, ja esi ar ģimeni vai strādā Rīgā. Un arī ārzemju tūristi nebrauc uz šejieni ēst. | 20.01.2026 20:07 |
| EdijsKlaisis | Bijām ar @zvejnieka_dels paēst. Nu man beidzot ir skaidrs, kāpēc viņš ir tik resns. https://t.co/1vQ1orgYoJ | 20.01.2026 17:38 |
| K_Brigmane_B | @LRZinas @Tiesibsargs_LV Vidējais slānis maksā par visu, bet nesaņem gandrīz nekādu atbalstu. Un beigās cieš bērns, kuram vienkārši gribas paēst, nevis atbilst kādai ailītei tabulā. | 20.01.2026 08:34 |
| KlucisD | Paldies @visitogre @Ogresnovads un novada nodokļu maksātājiem, atkal gaumīgi izdekorēta pilsēta. Skaista un sakopta pilsēta, uzteicams darbs @Egils_Helmanis. Un iesaku, ja gardi paēst -> Wogacafe. Izdevusies svētdiena 💫 https://t.co/RM3h8ddXuh | 18.01.2026 21:59 |
| Dadzh | @kasparsskincs @ApsiteKarlsson Vai, kā man šitas atgādināja Dienvidkoreju, kur es neko nevarēju kafenēs paēst un dzīvoju nedēļu maķītī. | 18.01.2026 02:32 |
| kasparsskincs | @ApsiteKarlsson Pēc tam pa taisno uz mcdonalds paēst | 18.01.2026 00:28 |
| Valdis3434121 | @metersk1 @Indeszellis @zeltmatis1 @Eraksti 2k nav alga, paēst un īri samaksāt… | 17.01.2026 21:03 |
| VPupkins84 | @vmakarovs Pa velti paēst un iedzert, es arī protams biju! | 17.01.2026 15:44 |