| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| liepina999 | @Dadzh Nepietiks.
Pusaudži ēd nenormālos apjomos! Mums šodien aukstā zupa, karbonādes ar kartupeļiem un salātiem, un debesmanna. Paredzu, ka rīt nekas pāri nebūs palicis.
Saldētavā vienmēr glabāju pelmeņus un picas. | 16.06.2026 10:42 |
| Azlems | @goldiijs Es te vienīgais nesaprotu, ko maximas vai rīmas lojalitātes kartes dati var dot VIDam? Nu viņi zinās, vakar nopirku barankas ar pienu, aizvakar pelmeņus. Un tālāk? | 02.06.2026 22:10 |
| vitaamiins | @AndzejMic @elnormous P.S. Man prasīja desmit sekundes atrast veikalu Purvciemā, kas slēdzas pusnaktī. Gan jau, ka pelmeņus arī tirgo. Un gan jau, ka atrodami arī tādi, kas neslēdzas vispār. https://t.co/dlaRDqZNTd | 02.06.2026 14:24 |
| vitaamiins | @AndzejMic @elnormous Man nevajag. Gan pelmeņus, gan šmigu cenšos nopirkt laicīgi. Ja nenopērku, tad nenopērku un tur esmu vainīgs es, nevis bļauju atlajstsajmu | 02.06.2026 14:19 |
| ArvisKolmanis | @dzimmijs13 Ha. Neko nepirkšu. Toties nopirku pelmeņus. https://t.co/cEPo8EM3I7 | 02.06.2026 11:38 |
| signegorbane | Ir brīvlaika otrā diena un bišķīt panika - ēdiens pazūd paranormālos tempos ???? Lūdzu, iesakiet receptes:
*) ātri pagatavojamas
*) garšo bērniem
*) var pagatavot daudz un uzreiz
Sviestmaizes, pelmeņus vai non-stop makaronus neizskatu kā variantu. Gribās kaut ko veselīgāku. https://t.co/EgCFyZn8N0 | 02.06.2026 10:39 |
| IneseSiksna1 | @SwedbankLatvia Es veikalā dēļ jums nedabūju pelmeņus! | 01.06.2026 17:08 |
| ArvisKolmanis | @dzimmijs13 @AKrasevskis Kā tad, īpaši rūpējas, ja man pie ārsta jāmaksā par vizīti 60-90€, neskaitot izmeklējumus simtos, iedomājies, cik pelmeņus varētu nopirkt par to naudu! | 01.06.2026 12:05 |
| Jenotsons | Skatos, panesies sašutums par Eiropā izplatītā krievu veikala čeina MixMarkt ienākšanu LV. Mani mazie zaķuki, agrāk tas čeins bija bomžalkas, kur sentimenta mākti postpadomju ļaudis gāja pirkt pārcenotus pelmeņus, skābus kāpostus, citramonu un šprotes. | 28.05.2026 23:51 |
| Jenotsons | @tasaspasaule2 @lindahaka Vsp jau tā ir vācu bode. Vācijā radies krievu un AEiropas produktu veikalu tīkls. Sākumā tur gāja pirkt skābus kāpostus un kaut cik ēdamus marinētus gurķus, pelmeņus + šprotes, torķiku Vāverīte utt. Tagad ir arī svaiga gaļa. Eiropā stipri dārgā gaka veikals, kur pērk nostaļģiju. | 28.05.2026 19:08 |
| IlzeKusina | @S_v_e_t_i_k81 Austrumeiropas preču sortimenta veikals. Arī Laimas šokolādes konfektes un Rīgas šampanietis. Kam ir nostaļģija pēc psrs laikiem, visādus tolaiku deficītus var dabūt- par piemēru iebiezināto pienu, pelmeņus un citus gardumus. | 28.05.2026 18:14 |
| karlyxbay | Maratons noskriets. Lūsis noskriets. Bet galvenais izaicinājums ir šodien - taisu pelmeņus. | 25.05.2026 18:33 |
| Muhtars55 | @jnsorange @juris_8 Nē nu jā, dienas ritmā YouTube video skatīšanās atkal jāaizstāj ar skriešanu. Tā ir tā pati loģika ka arī ēst veselīgi un gatavot ir jāpiespiežas bet pelmeņus iemest katlā daudz prasmes un laika nevajag. Jautājums par izvēlēm | 20.05.2026 14:42 |
| MrMadis | Es ļoti jūtu līdzi visiem onkuļiem no dīvāna, kuriem traucē satiksmes ierobežojumi, un ir apgrūtinoši aizbraukt 7dienā nopirkt skapi vai pelmeņus! Šausmīgi kā 43k smaidīgi skrējēji no 100 valstīm ir sazvērējušies pret viņiem! https://t.co/u07cBSSglu | 17.05.2026 14:57 |
| fubardarbnica | @Jenotsons @CardinalisRavus Pārvairošanās problēmu lai risina delfīni, haizivis un leduslāči. Bet ir stulbi sagādāt nevajadzīgas ciešanas dzīvniekiem, tāpēc ir (labas uzvedības) likumi, pavisam vienkārši un neapgrūtinoši. Viens to tiem- negramstīties un lieki nebaidīt šitos pelmeņus. | 16.05.2026 16:29 |
| JudgyAggy | @karlyxbay Zinu, ceru, ka būšu ārā no rakus un ar kruķiem aizpēršos. Gribu pelmeņus nopirkt jo no manis pie-plīts-stāvētājs kādu laiku nesanāks. | 06.05.2026 21:34 |
| andrisg15 | @letanewslv Modernizēja cehu vai pelmeņus? Leta - analfabēti. | 06.05.2026 10:29 |
| a_gints | Wow! Uvaga
Modernizēja pelmeņus, bet cehs laikam vecais…. | 05.05.2026 19:48 |
| inese_f | @UldisVarnevichs Pagaidi, es gaidu, kad viņš kotletes vai pelmeņus TV taisīs. | 01.05.2026 00:55 |
| KristaIrbeASK | @GeneralisAi @knipinska Mācību laikā nevienu nelaiž ārā no skolas pirms stundu beigām, vismaz centra skolās. Otrkārt, ēdināšana sākas ģimenē - vai un cik bieži cep pelmeņus, cīsiņus, gatavos nagetus vai arī notīrīsi burkānu, sagriezīsi gurķi. Kad meitai prasu, ko garšīgu no veikala atnest - odziņas. | 25.04.2026 12:12 |
| karlwithanl | Gadsimtu nebiju cepis pelmeņus; laime ir pilnīga. | 18.04.2026 13:39 |
| Elvisa17389783 | @Karalienezin Varbūt Didrihsone uzskata, ka viņa tieši izrāda cieņu nākamajam viesim, jo viņa taču tur nevārīja sardeles vai pelmeņus.???? | 18.04.2026 11:56 |
| GunitaGunita4 | @Karalienezin Kādēļ tikai olas vāra,nevis pelmeņus ????????? | 18.04.2026 09:57 |
| zvejnieka_dels | @armandsbrants Nav gan, bet to es nevaru komentēt, pirms 20 gadiem tikai picas ēdu un pelmeņus :)) | 15.04.2026 21:00 |
| LatvijaPirmaja | ???? RAMONA PETRAVIČA: Kad Vienotības ministri un premjere aizlido uz luksusa villu pie Komo ezera uz vācu fonda rēķina – tā ir “mācīšanās atvaļinājumā”. ????♂️ Kad kāds pensionārs apēd pelmeņus Ķīnas vēstniecībā – tas ir valsts apdraudējums un KNAB pratināšana gada garumā. ???? Dubultstandarts smird stiprāk par Komo ezera dūņu smaku. | 15.04.2026 08:55 |
| signegorbane | @tofikblogs Ticamākais, ka mamma servē delikateses zvaigznītēs un sirsniņās, kamēr tētis vnk uztaisa desmaizi vai pelmeņus. | 09.04.2026 20:49 |
| Guganr2 | Šovakar izbaudiju @tofikblogs . Bērndārznieks atnākot mammai, paziņoja ka es neesmu devis ribiņas ēst. ???????????? Aizmirsa pateikt, ka paprasija pats pelmeņus....tos ēda. Ēst nedodot ???????????? | 09.04.2026 20:46 |
| jana_belevica | -pelmeņus gribi?
- nē! ????
-korejiešu pelmeņus?
-jā, lūdzu! ???? | 09.04.2026 16:45 |
| beachbum__16 | @snepste777 Vienmēr brīnos par cilvēkiem, principā pat nebrīnos, jo tā ir viena īpaša kategorija. Cilvēki aiziet uz labu restorānu un pasūta pelmeņus. Un vēl tas combo ar Spritz ???? | 08.04.2026 20:24 |
| PortalsSanta | Nav jēgas pirkt dārgu profesionāļu pannu, ja tajā cepsi tikai pelmeņus. Bet nav jēgas arī taupīt, ja gatavo katru dienu visai ģimenei.
Mūsu eksperti – Sirmais, Dreibants, Tannis un Aleksejevs – palīdz salikt punktus uz "i"! https://t.co/9PbUmuGHgI | 05.03.2026 15:55 |
| mansmazaislv | Nav jēgas pirkt dārgu profesionāļu pannu, ja tajā cepsi tikai pelmeņus. Bet nav jēgas arī taupīt, ja gatavo katru dienu visai ģimenei.
Mūsu eksperti – Sirmais, Dreibants, Tannis un Aleksejevs – palīdz salikt punktus uz "i"! https://t.co/wKqpaDBzIL | 05.03.2026 15:55 |
| B22B89570 | @Zmeycharauski Sabiedrība nav gudra. Lielāka daļa ir muļķi. Ir kādi 10% kuri par kaut ko domā un uztraucas. Pārejie ēd pelmeņus, dzer, vairojas un dzīvo savu maza cilvēka dzivi. Un tā ir mūsu visu atbildība, ka mēs esam tādu paaudzi izaudzinājuši. | 03.03.2026 15:22 |
| TaisuKremusDM | @Gosu_Pepe 1.FUCK
2. Apcepu sīpolus, sarīvētus burkānus, ķiploku, mistiskas itāļu garšvielas, pieleju liellopa buljonu, tad ūdeni, karoti krējuma, sāls pipari un lai pašūmējas. Pieliec pelmeņus un vāri uz augstas sākumā un tad uz lēnas, lai mērce sabiezējas no pelmeņu mīklas. Danzo | 03.03.2026 08:32 |
| katrinailjinska | Nopirku jēru.
Sen gribēju, bet beidzot rīt pirmo reizi taisīšu hinkaļus!
Novēliet man veiksmi, jo, kad taisīju pelmeņus, tad meklējot pareizo mīklas konsistenci, sanāca ļooooti daudz mīklas 😀 Labi, ka bija, kas palīdz. | 28.02.2026 14:44 |
| liana_langa | Krievu votebautisma paraugs - krievs jauc pelmeņus ar valodu. Protams, pelmeņi krievam svarīgāki!
Izņemot, kad ir runa par krieva tiesībām rusificēt apkārtējos un Latvijā uzbāzties ar savu ģimenes valodu, lai Latvija kļūtu par krievLatviju, bet pēc tam - krieviju.
Tas ir bijis visu "krievu jautājuma politikas" partiju mērķis Latvijā. Paldies Dievam, jūs beidzot tiekat un tiksit izbeigti! Vērosim jūsu agoniju... #AtkrieviskoLatviju | 27.02.2026 22:56 |
| cappytude | Tik sen nebiju ēdusi pelmeņus, ka no cenām gandrīz ar sirdi aizgāju pie rimčika saldētavas plaukta. 5-6 eiro par 400g paciņu, kas pie velna? | 25.02.2026 19:19 |
| Patriots266736 | @ViedaisManels Savu laik tu biedēji ka apēdīsi visus pelmeņus kas eksistē uz planētas | 24.02.2026 18:15 |
| AmiSkywalker | Marijas ielā var sākt dzīvot.❤ Trīs vietas kārdinošai uzdzīvei. Pat dabūju ķīniešu tradicionālos Jaunā gada krāsainos "pelmeņus".🥹 https://t.co/bAZcuHaizP | 22.02.2026 15:03 |
| tvitermaniaks2 | @ThatBloke77 Ja nebūtu pastas mašīna, teiktu, ka taisīji pelmeņus. Principā, tas pats jau vien ir. :) | 20.02.2026 19:46 |
| LifeHackslv | Kā pareizi izvārīt pelmeņus? https://t.co/DskTDDkRHR | 18.02.2026 07:54 |
| AndzejMic | @MrMadis Krastenberga pelmeņus vajag! | 14.02.2026 15:48 |
| SusurisMazais | @Aivars_Jurkalns @liana_langa @dmitrytwitry @agringoob @Fio777 @KaijaSkujina @LiepasLaiva @OriginalCubik @PolitBirojs @_vvc Pilsonību kā pelmeņus dalīja saskaņiete Aldermane. Tā lieta ir tiesas un cietuma vērta. Tā nebija tautas, bet atsevišķu noziedznieku griba | 14.02.2026 14:49 |
| Aivars_Jurkalns | @liana_langa @SusurisMazais @dmitrytwitry @agringoob @Fio777 @KaijaSkujina @LiepasLaiva @OriginalCubik @PolitBirojs @_vvc Tautas vēlme bija dalīt pilsonību kā pelmeņus, kam rīt beidzās termiņš. Tas arī ir izdarīts. Ar visām sekām | 14.02.2026 13:44 |
| MrMadis | Skatos hokeju un ēdu pelmeņus! https://t.co/a96uDka0Ic | 14.02.2026 13:12 |
| EditeJurjane | @elinakursite @ManTaisniba Lai nekļūdītos, es pelmeņus cepu uz pannas. Kas zin, varbūt arī tur ir varianti? | 07.02.2026 19:03 |
| elinakursite | @ManTaisniba es tikai gribu pateikt, ka vakar tieši vārīju pelmeņus, ko sen nebiju darījusi, tāpēc lasīju padomus uz paciņas, kur bija rakstīts, ka jāliek iekšā verdošā ūdenī. TAD KURŠ IR LOHS? | 07.02.2026 13:49 |
| LA_lv | Kāpēc nekad nedrīkst mest pelmeņus verdošā ūdenī – atceries to beidzot uz visiem laikiem! https://t.co/cbOAzpeEBt | 05.02.2026 19:23 |
| cybercannibal | Tālāk diezgan plāni rullējam mīklu, ar glāzi spiežam vajadzīga izmēra aplīšus un vai nu liekam iekšā 1 t.k. gaļās un smuki spiežam ciet ar pirkstiem vai arī manā gadījumā - spiežu ciet ar savu s*diņu.
Svarīgs ieteikums – nelikt pelmeņus lielā čupā, apakšā saspiedīsies. https://t.co/Xh6P6H9KpG | 05.02.2026 08:59 |
| cybercannibal | Pelmeņi ir vienkārši, bet savu darbiņu prasa.
Mans ieteikums ir to darīt draugu lokā – tad var pagatavot pelmeņus gadam uz priekšu.
Mīklai:
- 500 g miltu
- 220 ml karsta ūdens
- 1 ola
- 1 t.k. sāls
- 1 ēd.k. eļļas.
Ūdeni nevajag verdošu, pietiks ar ~80 grādiem. https://t.co/oZ8rumswM7 | 05.02.2026 08:59 |
| kunilsingus | @mblLLl0 Redzu pelmeņus, spiežu👍🏻 | 01.02.2026 19:23 |
| steamsister | @rupucinskis @Jakobson_L Pats prasīji : ņemam vienu rupucinski,sadalam gabalos(pirms tam iekšas izņemt un acu ābolus izdurt,lai tik sulīgi nebūtu),maļam,pievienojam garšvielas un kopā ar mīklu veidojam pelmeņus.
Mīklas recepte interesē?? | 30.01.2026 22:07 |
| tweet_na_troih | @ThatBloke77 mož pelmeņus ar? | 19.01.2026 21:55 |