| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| ErtMerty | @akmens @2N_ICEBOX @Gaumigais_joks Jā, nelegālos "mekšus" Aisīši ķēra pa stroikām un baznīcām. Tik neesmu redzējis nevienu video, kur šņorē un deportē somāliešus vai muslimus.
Minesota, skat, jau karogu nomainījusi, un Teksasā (!) aug mošejas kā sēnes.. | 16.06.2026 17:28 |
| Inita49 | @Madarmara @murzemax Vispār jau tautā visus čemurziežus ar baltiem ziediem sauc par suņuburkšķiem. Tāpat kā visas nepazīstamas sēnes par suņusēnēm. Bet gārsu jau ir kā katrs pazīst... | 16.06.2026 16:00 |
| shirmiitis | @Jenotsons @JurgisLiepnieks Protams, mums ir ES. Mums ir atvērtas robežas. Mēs varam ES ietvaros braukt un strādāt kur vēlamies. Man arī ir kontakti. Man 36. Un mani kursa biedri 80% ir ārzemēs. Bildēs skatos bērni aug kā sēnes, 2-3 bērni. Kāpēc braukt atpakaļ, kur struggls un neskaidra nākotne? | 16.06.2026 14:32 |
| striiina | @murzemax Par suņuburkšķiem mēdz saukt visus tos līdzīgi ziedošos čemurziežus, neatkarīgi no sugas. Ja nu varbūt latvāņus ne. Apmēram tāpat, kā visas nepazīstamās sēnes sauc par suņusēnēm. | 16.06.2026 11:31 |
| imantso | @AndrejsDeeCee @Afanasijs Pieļauju, ka ar “šaurajām” te jāsaprot ceļi ar vienu joslu katrā virzienā, kuru mums ir gana daudz. Ja apdzenot ir jāiebrauc pretējā joslā, vairs nav tik izšķiroši, ceļš ir 6 vai 7 metrus plats. Ātruma atšķirības (arī sēnes) satiksmē rada spriedzi un palielina apdzīšanu skaitu. | 16.06.2026 02:27 |
| IknowAll21057 | @AgneseBee Katrs izvēlas kā dzīvot. Var lēni gruzdēt vai ātri degt. Up to sēnes vēlmēm. Šis raksts ir no pasenas vēstures un nav saistāms ar pēdējiem traģiskiem notikumiem. | 04.06.2026 08:26 |
| EdgarsLogins | @patriots181118 @JazepsPoskus @LusisToms Poškum tā sāp tā Amarok lieta! Pie manis ar pirms nedēļu raudāja kā puišels. Strādā,Poškus, un viss Tev būs. Atradis par ko sapņot, duraks. Sūds tas Amoroks, sapņo par Tundru, par F150, RAM. Ej lasi sēnes, ogas, ja esi tizls, neapskaud citus. Mudaks! | 04.06.2026 01:00 |
| Astridamains | @Rinaldinho @IevaSniedze Jēzu, Jēzu, gaidīs, kad dārzā pašiem ogas būs, mežā ar suni un ar spaini no lāča mēģinās atkarot mellenes un sēnes, laikam nav citu variantu. | 04.06.2026 00:00 |
| AlksneR | @LiepasLaiva @IngaSPR Nevis izplēsa, bet nocirta gatavību sasniegušu mežu. Mežs nav atmiņas mazā bilžu rāmītī un nav pansionāts mirstošiem kokiem. Arī nākamām paaudzēm vajadzēs sēnes un mellenes. | 03.06.2026 18:23 |
| eberhardin | @AgneseBee Es domāju, ka galvenais ir nebaidīties. Un tas nenozīmē, ka obligāti jādara riskantas lietas. Vnk jādzīvo savu dzīvi un jādara to, kas patīk bez liekām bailēm.
Bailes visu sačakarē, pat mierīgu sēnes padarīšanu. | 03.06.2026 16:28 |
| MinnaBremze | @IngaSPR Jo ir vasara, un mežos tūlīt bus sēnes un ogas. | 03.06.2026 14:43 |
| ErlateJolanta | @AgneseBee Sieviete izvēlas mazāk riskēt - sēnes ir sievišķīgas ???? ???? | 03.06.2026 12:39 |
| iammaltipoo | @AgneseBee Pēdējās dienās novērots, ka "sēnes" kaut kā nekautrējas publiski paust savu nesaprašanu un pat nosodījumu par to pašu alpīnistu izvēli kāpt kalnos. Tad kāpēc viedokli nevar paust tā otra puse? Katram sava dzīves filozofija. Riskētājam tādas pašas tiesības izteikties kā "sēnēm". | 02.06.2026 21:31 |
| AgneseBee | Es pareizi saprotu, ka mana dzīve bez riska ir bezjēdzīga? Ja nekarājos klintī negatīvajā, negāžos pa ekstrēmi krāčainu upi, vai nenirstu 100m dziļumā. Un es nudien daudz baidos, piem, par bērnu veselību, laimi. ok, esmu sēne, bet vai tad sēnes ir bezjēdzīgas? Mikologi iebilstu https://t.co/SswztAOSeU | 02.06.2026 19:31 |
| latviangirl | @AtlasDynam1cs https://t.co/V8XQ8ftHQx
Kā sēnes pēc lietus, ļoti labi izgaismojas Kangari. | 30.05.2026 00:22 |
| tasaspasaule2 | @Azlems Man vaig opi ar māju. Opim jābūt ar vienu kāju zini kur, vientuļam un jāēd sēnes. | 29.05.2026 16:07 |
| tasaspasaule2 | @3sunces @cilveks444 Beidz. Pirmie aizlikās krīzes skartie alkonauti un vientuļās māmiņas lasīt gliemežus un sēnes. Redzēju pa televizoru. Tie, kuri prata strādāt, izbrauca jau 2009., vēlu. | 28.05.2026 11:09 |
| tasaspasaule2 | @LatvietisParas1 Man vajag dementu, vientuļu, ar savu mājiņu, un lai garšo sēnes! Mani interesē atraitnes penndzija. | 27.05.2026 13:02 |
| MartasTante | @EndoLapsa @OlegsZemturis Kā sēnes pēc lietus… | 26.05.2026 16:33 |
| Umatnieks | @katrinailjinska Privātmājas Pierīgā arī aug kā sēnes. | 26.05.2026 14:09 |
| dziedava | @dacebluke Kā man patīk, ka cilvēkiem patīk! ????????
Un saprotu arī, ka vairāk jāstāsta - gļotsēnes nav sēnes, jo dzīves sākumā tās pārvietojas kā dzīvnieks - ložņā pa substrātu, meklējot ēdamo. ????
Tikai pieēdušās tās apstājas un tad veido skaistos augļķermeņus, nedaudz līdzīgi sēnēm. | 26.05.2026 09:52 |
| Sark_Strelnieks | @JolantaKublins1 tas tāds kapitāls kāsis no AM un NBS puses, absolūts komunikācijas trūkums un nespēja vai nevēlēšanās paskaidrot šīs lietas.
visas preses konferences ar novērošanām, rīcības algoritmiem, monitorēšanu un klibu apziņošanu ir kā lietus, pēc kura aug dezinformatoru sēnes. | 25.05.2026 15:34 |
| ThatBloke77 | @MGrundmanis Ko lai dara. Kādam tomēr ir jālasa sēnes un zemenes Anglijā! Un tualetes mazgāt ☝️ | 24.05.2026 20:53 |
| IGargurns | @kunilsingus Es nedaru ne vienu ne otru, bet jums neomarksitiem, iesaku paskatīties spogulī, tur būs gan sēnes, gan heroīns, gan LSD : https://t.co/iqOCH66CL6 | 24.05.2026 20:16 |
| kunilsingus | @IGargurns Ivar, tas bija par Tevi. Ne visas sēnes ir jāēd. | 24.05.2026 20:13 |
| AijaLynx | @murzemax Pilsētu parkos varbūt varētu atstāt mierā - nav jau laikam pie bada
Gan skatam, gan tādēļ, ka sēnes uzkrāj piesārņojumu.
Kurš pilsētā laikam nav mazs | 24.05.2026 19:03 |
| DienaLv | Populārzinātniskais mūzikls "Sēnes" atgādina gan par indīgo un ēdamo sēņu jaukšanu, gan ļauj atmest maldus, ka cilvēks ir radības kronis
https://t.co/D4s6Li8Ys1 | 24.05.2026 18:37 |
| zvejniekameita | @Inita49 Nemaz nezināju, ka šīs sēnes ir ēdamas???? | 24.05.2026 15:53 |
| Ox0000dEaD | @martinsketners Uzjautā savam AI aģentam, cik infrastruktūra izmaksā tādam projektam ???????????? Wannabe IT guru tagad plaukst kā sēnes pēc lietus. | 24.05.2026 10:38 |
| Ant_LV | @cactus_is_love Sēnes un tomātus arī apcepāt? | 23.05.2026 19:11 |
| Zalais_Pukis | @calenko @realGints @aust_meness “Attīstījās no 0” ir forši — arī sēnes pēc lietus attīstās no 0, tikai tas vēl nenozīmē, ka jāēd bez pārbaudes. Un “nevelk sarkanās līnijas” tulkojumā bieži ir: principu nav, ir tikai elastība. | 23.05.2026 11:46 |
| lsmlv | Arī sēnes, pilngraudu maize un ķirši – paplašina zemo cenu produktu grozu.
https://t.co/t73DOxTPmX | 22.05.2026 16:09 |
| brukleniteagu | Jutu, ka manī mājo vācējs- ogas, sēnes, skaisti skati....:) | 22.05.2026 10:12 |
| tilmeitene | @realNepareizais Vākt mežā ogas, sēnes - nu, kas var būt labāks! | 22.05.2026 08:44 |
| brafijs3 | @realNepareizais @RKrumin Pirmais vāciešu hronists, kurš apmeklēja šīs teritorijas, rakstīja: "Maza zaglīga tauta, kas ēd sēnes, lasa ogas, sēd kokos un skatās uz jūru..." | 21.05.2026 15:59 |
| dj_beatmaster | Leiši mums ne tikai auksto zupu grib nozagt, bet arī sēnes!!!11 | 21.05.2026 12:06 |
| Allefm1 | @Rita_Medne Tur var arī kazu vai malku nopirkt, sēnes un ogas nodot, un atcerēties pagasta pērno zaļumballi. | 21.05.2026 11:18 |
| dzimmijs13 | Tad tāpēc mums tā tīk lasīt sēnes!????
Normālas sēnes, ne psihodēliskās - to vēl rietumnieki spēj saprast - savukārt prieku no baravikām - neizprot.???? | 21.05.2026 06:22 |
| c_pits | @IlzeZvidrina @karlwithanl Jā, ja jauns perspektīvs zinātnieks aizbrauc uz Īriju sēnes vai ogas lasīt, valstī kaut kas nav kārtībā. Tagad ir situācija, ka ir cilvēki, kuri atpakaļ vairs nebrauks, jo labi iedzīvojušies Vakareiropā. Bet ir arī tādi, kuri klusi atgriežas LV, jo vēlas bērnus latviešus. | 20.05.2026 21:41 |
| Fio777 | @3sunces Ļoti garšīgas????????
Dzīvosi un vēl gribēsi (i sēnes, i dzīvot????) | 20.05.2026 12:39 |
| 3sunces | Izlēmu brokastīs paprovēt trompetsēnes (eringi). Ceru, ka dzīvs palikšu.... ???????? https://t.co/Ly4JnjQ6Cp | 20.05.2026 07:04 |
| martinsketners | Diezgan apgrūtinoši - vajag visādas saskaņošanas, prasa lielu resursu, utt. Protams, no satelīta pašas sēnes uztvert varētu būt diezgan nereāli, taču var pēc atvasinātajiem lielumiem. Vispār, tas ir pētījumu vērts temats, tas, ko esmu redzējis, ir veģetācijas kartes, bet nu tas jau tāds brutālāks lielums. | 19.05.2026 19:22 |
| martinsketners | @kunilsingus Tur CV un LiDAR algoritmi, un trajektorijas, bet nu tas tā, tas jau advancētāks līmenis. Nekas dikti edge, tikai implementēšanas vaina. Respektīvi, uzburt dronu, kas tiešām lasa sēnes, nav nereāls pasākums. Dotiet tik LIAA miljonus :D | 19.05.2026 18:56 |
| martinsketners | @kunilsingus Nope, sēnes pieder tikai īstiem riekstiem un vāverēm, kas dodas ar nazi mežā. Dronu masturbātoriem ir bolt/wolt kebabi! | 19.05.2026 18:32 |
| RKrumin | @lasitajs_nr1 @cilveks444 Un kā tu domā, kur rodas progresīvie un viņu elektorāts?!
Vegānisms, "diētas", alkohols, narkotikas, spaisi, ripas un sēnes - regulāra lietošana, tostarp, pie un pēc bērnu ieņemšanas, varētu radīt vēl lielāku %, kas, iespējams, parādīsies pēc dažiem gadiem nākamajos pētījumos. | 19.05.2026 01:19 |
| jenuufa | @Inita49 nee, zili lillā sēnes tepat Vizdemē. ne jau šitādas, tādas glumīgas | 18.05.2026 10:59 |
| tasaspasaule2 | @SergejIosifovic @Rita_Medne Nu redz, es arī sēnes neēdu... | 17.05.2026 20:08 |
| 3sunces | @VallixYeah A nu ja - japāņu sēnes aizmirsu pieminēt.... ???? | 17.05.2026 20:00 |
| tasaspasaule2 | @SergejIosifovic @Rita_Medne Tev varbūt mājiņa ir, esi gatavs precēties un tev garšo sēnes? ???? | 17.05.2026 19:42 |
| tinkijsvinkijs | man priekšnesums patika.
Eiropa mūs nesapratīs, Eiropa mūs nepazīs
Viņai tikai vajadzīgas sēnes un vēl mušpapīrs... https://t.co/Z4nT5JRMVT | 15.05.2026 15:35 |
| AnitaRuza | @ZinatnieceZaara Nu lab, es neēdu sēnes, aknas, suši, lašus, vīnogas, olīvas sāku ēst tikai 37. dzīves gadā. | 14.05.2026 13:02 |
| fjodoorz | @Azlems Ļoti garšīgas sēnes! :) | 14.05.2026 12:02 |
| cybercannibal | Sākam ar gaļas sašņikāšanu mazās strēmelītēs.
Sašņikājam arī šampinjonus, gurķus, sīpolu, ķiploku – pārāk smalki nevajag, mums viss ilgi sautēsies un sajauksies kopā.
Katlā lejam drusku eļļas un sildot pievienojam sviesta piciņu.
Šeit mēs apcepsim sēnes un dārzeņus. https://t.co/2YEYAi16Is | 14.05.2026 08:43 |
| MartasTante | Mūsu visu acu priekšā šādi midzeņi aug kā sēnes pēc lietus. | 13.05.2026 15:36 |
| nekas2020 | @WithoutPaging Jo tas tirgus ir 20x par lielu. Mums nav vietējo zemnieku vai zvejnieku, tantiņa īrēs pa 500 eiro vietu, kur tirgot sēnes un ogas? Tur valda uzpircēji, pārpircēji, tas ir vates perēklis. Tu zini kāda tur ir pazemes pasaule apakšā un kas tur notiek? | 12.05.2026 13:21 |
| Merigolda | Paldies @Lelluteatris par izrādi "Sēnes"! Ļoti asprātīgi un izglītojoši. Un sajutos kā sēņu Eirovīzijā. ???? | 12.05.2026 13:11 |
| 4studija | Kā atšķirt pirmās pavasara sēnes un nesaindēties - skaties raidījumā #4studija šovakar, 12.05. 18.56 LTV1 un @REPLAYlv https://t.co/CXulDNSmM7 | 12.05.2026 11:34 |
| RigasBezceli | @GuntarsStinka Klopa sēnes | 12.05.2026 10:11 |
| 100gkulturas | Populārzinātniskais mūzikls "Sēnes" ar vērienu apskata sēņu daudzveidību un nozīmi dabā, ko palīdz izvērst ne vien Jāņa Šipkēvica un Marta Pujāta radītās dziesmas, bet arī visnotaļ krāšņie režisores un mākslinieces Pamelas Butānes tērpi. ⬇️
https://t.co/1cuDa3fAxj | 11.05.2026 17:28 |
| wh_wheels | Vēl pirms pāris gadiem visi runāja tikai par elektroauto. Tagad realitāte ir cita – EV pārdošana apstājusies, bet hibrīdi aug kā sēnes pēc lietus. Cilvēki grib ekonomiju (5–6 l/100km), bet bez kompromisiem ikdienā. Hibrīds tagad ir tā “zelta vidusceļš”, par kuru visi runāja! https://t.co/CVpgARTsDF | 11.05.2026 12:47 |
| sportamute | Skatos ka NA atdzīvojušie pēc 9.maija izbrauciena kā sēnes pēc lietus.
Lai veicas tikt valdībā ???? | 11.05.2026 11:51 |
| KalnuLauva | @Ruksane @NeilaKrave Viņi tak sēnes arī ēd… | 09.05.2026 23:15 |
| jabuslemts | Man besī iepirkties. Totāli nebiju padomājusi, ka līdz ar mazajiem cilvēkiem ģimenē manā dzīvē iepirkšanās kļūs par svarīgu un nu ļoti (pārāk) regulāru pasākumu. A ko padarīsi, ja bērni aug kā sēnes pēc lietus! Toč liekas, ka es non stop meklēju te zābakus, te bikses, te vēl ko… | 07.05.2026 17:12 |
| Oliniete2 | Diemžēl, mūsu mazie ģimenes uzņēmumi ar vid stingro roku tika iznīcināti vēl 2000-šo gadu sākumā. Uzrēķini, neatmaksājami parādi un nodokļu slogs aizdzina cilvēkus uz Īriju lasīt sēnes. Palicēji zaudēja jebkādu vēlēšanos atvērt savus veikaliņus un kafejnīcas, attīstīt jebkādu uzņēmējdarbību. Tāpēc esam tur, kur esam. | 07.05.2026 16:33 |
| Azlems | @jaberzins_lv No mājām uz darbu. Ved bērnus uz skolām. Iepirkties. Ciemos. Pie draugiem. Uz teātriem. Strādā. Uz Lidostu, Staciju, Autoostu. Daļa tranzītā, jo ērtāk. Rīgā ceļu tīkls faktiski palicis padumjajā laika līmenī, arī sabiedriskais transports. Bet jaunie projekti kā sēnes pēc lietus. | 07.05.2026 13:26 |
| Oliniete2 | Es eju uz vēlēšanām, lai balsotu par cilvēkiem, kuri pārstāv manas interses un saimnieko manā vārdā, saskaņā ar pieņemtajiem likumiem un noteikumiem. Tā darbojas demokrātija. Bet mums, kā sēnes pēc lietus, sadīgušas visādas nvo un biedrības, patiesībā, interešu pulciņi, kas stumj cauri sev vajadzīgus risinājumus un lobē noteiktas uzņēmēju grupas. Tas nav pieņemami! | 06.05.2026 15:54 |
| SkrivanekBaltic | Magdalēna karstās vasaras dienās labprāt veldzējās ar gardo kombuču. Vai tomēr kambuču? Kā pareizi saukt šo dzērienu? Limonāde, kas gatavota uz tējas sēnes bāzes, bija labi pazīstama jau pirms gadiem divdesmit. Tagad šis dzēriens atsācis savu uzvaras gājienu. https://t.co/YTiL9ZaIDK | 06.05.2026 10:53 |
| RitaEvaNa | Man vēl ienāca prātā (bet teikšu kā ir, neesmu redzējusi), ka mikologi ir atraduši un pat fotografējuši bioluminiscējošas sēnes. Tām gan patīk agt uz mitriem akmeņiem, Bet atkal - sēnītēm vajag pagtiešām mitru vidi. Varbūt, ja sakrīt apstākļi un kapsēta paliek mitrāka, tādu ainu ir iespējams pamanīt. Bet to pateiks mikologi. | 04.05.2026 13:37 |
| tasaspasaule2 | @KaijaSkujina @JPklns @vlogs_flip @0808Iveta Tāds risku mīlošs opis, kuram garšo sēnes? | 03.05.2026 09:56 |
| keshs | @murniecelinda Daudzi darbinieki no dažnedažādiem uzņēmumiem, kuros, it kā būtu sava lieta jāzin daudz maz perfekti, paši nesaprot, par ko viņi stāsta jau vsm pēdējo piecgadi. ????????
Dažreiz rodas nepārvarams jautājums - 'kādas sēnes viņi lieto uzturā?' ???? | 03.05.2026 09:26 |
| JaunsLV | Pavasara sēnes: kas jāzina, lai nenonāktu slimnīcā.
https://t.co/nsCGY6sNcg | 03.05.2026 08:38 |
| RigasBezceli | @MrMadis Diezgan labas sēnes | 02.05.2026 14:37 |
| Revers69 | @pppascenko Tu gan tāds centīgs pro aizstāvis. ????????
Var jau fanot, bet visu pagriezt, ka pro ir mega naži - jābūt pilnīgs kukū.
Puika, attopies, beidz ēst sēnes un paskaties uz realitāti, nevis staigā ar progresīvām brillēm. ???? | 01.05.2026 22:32 |
| Ramona04794985 | Vispār es gribu zināt, vai marinētās sēnes burciņā nāk no Ķīnas (tikko Depo netīšām ieraudzīju), Ēģiptes, Turcijas, krievijas utml, lai nepirktu. Katram var būt kaut kādi dīvaini principi vai iebildumi. Es vnk gribu zināt. https://t.co/ABslrmCVYq | 01.05.2026 09:28 |
| Dabasdati | 2026. gada pirmajā ceturksnī jūs esat ieziņojuši 27 612 novērojumus, no kuriem 81% ir par putniem, otrajā vietā atstājot sēnes! Kas vēl interesants noticis šajā ceturksnī? Lasi te - https://t.co/N2Ef5BCgVm https://t.co/5JdysVm9Dm | 30.04.2026 20:51 |
| pucej | @ReviksVardanja3 Latvijā saules parki aug kā sēnes un vēl augs. Spriežot pēc jaunā buma BESS, tad vēl saulei būs kur augt. | 30.04.2026 18:01 |
| Zalais_Pukis | Limbažos vēja parks “nē” vienbalsīgi — jo elektrībai laikam jārodas turpat, kur sēnes: klusumā un bez infrastruktūras. Tikmēr rēķiniem un importam atļauja nav vajadzīga. https://t.co/2Bwa1iPZCB | 30.04.2026 15:06 |
| citramons | @f_arnis @kasparsskincs Drīzāk kādas halucigēnās sēnes. No zālītes tā neštirī :) | 30.04.2026 13:36 |
| 3sunces | Sarunas ar ChatGPT.
- Mušmires ir ēdamas?
- Jā, ļoti labas un garšīgas sēnes!
Pēc mēneša reanimācijā.
- Es, tev ticot, nonācu slimnīcā un gandrīz nomiru!
- Jā, tev taisnība - mušmires nav ēdamas! Varbūt tev pastāstīt ko vairāk par indīgām sēnēm? | 30.04.2026 08:21 |
| Rozaa543 | @Tuksumsz @AlksneR Tas gan. Jūtu, ka man vairs kaut kā sāk negaršot sēnes. | 29.04.2026 08:41 |
| mafmafii | Kāpēc jāēd suņu sēnes, ja var no saldētavas izvilkt gailenes?! | 28.04.2026 20:33 |
| nralv | Mežos parādās pirmās sēnes un pirmie pacienti slimnīcās https://t.co/iBKwva1lJy | 28.04.2026 19:50 |
| Reinis_Me | Sēnes nevajag ēst vispār. Apēd kaut no normālu – kādu sierburgeru vai kebabu. Varianti ir! | 28.04.2026 18:27 |
| ltvzinas | Rīgas Austrumu slimnīcas Toksikoloģijas un sepses centrā nonācis šogad pirmais smagi saindējies sēņotājs. Viņš ēdis bisītes. Daudzi tās dēvē par murķeļiem, un uzskata par nekaitīgām, ja pareizi pagatavo. Taču mediķi un mikologi brīdina – šīs pavasara sēnes ir bīstamas, un lietot uzturā tās nevajadzētu.
????️ https://t.co/qtIdq6yMpV | 28.04.2026 18:25 |
| Mantrausis | @vaaveriite @Progresivie Hm... Vai runātājs ir ņēmis vērā to, ka pēc pieciem gadiem teju katram sēņotājam ar b. AŠ svētību būs lieliska iespēja sastapt brūno lāci? Protams, šādi sēnes tiks paglābtas... | 28.04.2026 09:57 |
| Evita665752021 | @spunde Nespēju iedomāties ēst maxima poļu gaļu,marokas burkānus.Sezonā tikai pamatproduktus-zemenes,sēnes,tomātus pērku https://t.co/N1unTkmXJjī puķes pērku CT.Tur vēl ir tirgus,ne gadatirdziņu cenas. | 28.04.2026 00:23 |
| Shprotmens | @thearmi Rudenī lētāk - ogas, sēnes | 27.04.2026 22:20 |
| 3sunces | @juris_8 Reizēm nopērku. Labākais ir liellopa "doširaks", bet LV tā laikam nav. Tad atliek "Maggi", jo "Knorr" ir galīgi garām un laikam ir tikai "vistas". Tiesa, šie buljoni īstai miesai un kauliem pat blakus nav bijuši, bet garša (liellops, vista, sēnes) mainās atkarībā no ķīmijas. | 27.04.2026 20:26 |
| tofikblogs | @Borovkovs jautāt grokam par sēnes indīgumu ir sava veida dabiskā atlase.. ???????????? | 26.04.2026 10:23 |
| Afanasijs | Šis no sērijas:
Lai stulbie rīdzinieki tup savos mikrorajonos un i nedomā pabāzt galvu ārā no šīs betonu mūru un autošoseju paradīzes, lai baudītu Pierīgas sniegtās priekšrocības, vienlaikus sapišot pārējo Latviju, nolasot visas sēnes un piečurājot jūru, upes un ezerus! | 26.04.2026 09:41 |
| impro_celo | DIENVIDKOREJA UN TAIVĀNA AR IELŪKOŠANOS JAPĀNĀ.
Iedomājieties krasta līniju, kurā zeme sarunājas ar jūru caur dīvainiem akmens tēliem. Šeit dzeltenbrūni, vēja izglāstīti klinšu krāvumi slejas pretī debeszilam ūdenim, atgādinot milzu sēnes, sveces vai pat dusošus zvērus. Tas ir dabas radīts brīvdabas muzejs Yehliu ģeoparkā. | 25.04.2026 09:15 |
| rolcha78 | @kasparsskincs Ko pīpē ? Vai arī interesantas sēnes ēd ? | 25.04.2026 08:24 |
| fubardarbnica | @gintst @0808Iveta Pārāk maz, kamēr kreisie idiņi šobrīd vairojas kā sēnes pēc lietus. Bet arī labējie, protams, noder, viss ir jāizmanto. | 24.04.2026 10:35 |
| Afanasijs | Nez, vai Alina pati ir iesaistījusies kādā politiskā partijā un aktīvi darbojas sabiedrības labā?
Nevar uztaisīt sēņu mērci, ja nav sēnes. Nevar TV diskusijā "atrast" sievieti, ja sievietes neiesaistās politikā, nav aktīvas partijas pārstāves.
Ja nav, tad nav... | 22.04.2026 14:25 |
| apstiprinu54294 | @taisniba_com Tur lielākā daļa tādu- stipri izglītoti, bet bez pieredzes valsts darbā, bez stratēģiskās domāšanas un spējas pieņemt lēmumus. Tējas sēnes. | 20.04.2026 15:11 |
| nezobis | @TaisuKremusDM Tas tāds aquired taste un pat Latvijā viņu ēd tikai nelielā rajonā.
Sēnes, rosols, pīrāgi - tos gan visur. | 19.04.2026 20:46 |
| Olehnovics | @dzimmijs13 @VentsAKrauklis Protams, nē! Vienkārši ierēdņiem nav ko darīt, līdz ar to... kopš 2015.g. ir pieņemta regula, ka ir "romi". Bet man ir jautājums, ko tad darīt ar sēnes nosaukumu "čigāniete" vai grupu "Gipsy Kings"? | 19.04.2026 12:40 |
| DzelzsCilveks | @nezobis @IlzeKusina Jā, garšo, sauss negaršo, bet var taču netaisīt sausu, un ķimenes arī garšo, arī pie skābiem kāpostiem. Vajag gan Jāņu sieru gan sēnes! | 18.04.2026 17:13 |
| KalninsIngus | @nezobis Aukstā zupa ir mūsu. Lietuviešiem ir šaltibarščiai ar kartupeļiem - cita zupa, radiniece:) Jā, sēnes ir laba doma, vēl arī rupjmaize, kūpinājumi un pīrāgi. | 18.04.2026 12:56 |
| valstsmezi | ????????️ Par silto pavasari vēsta mežā sastaptās bisītes. Tās ierasti var pamanīt, kad zeme vēl ir auksta, bet saule sāk sildīt ar vien biežāk. Šīs neparastās sēnes ir viegli atpazīstamas pēc krokainās cepurītes. Visbiežāk sastopamas skuju koku mežos, smilšainā augsnē, izcirtumos un meža ceļa malās.
❗️ Divu sugu bisītes, kas sastopamas Latvijas mežos - parasto bisīti un dižo bisīti - doties vien aplūkot, jo tās nav ēdamas! | 18.04.2026 08:04 |
| Marta_noMarta | @B_Inga @3sunces Nav tik vienkārši. Pelējums ir dažādas sēnes, un ne katra ir ēdama ???? | 17.04.2026 19:56 |
| feminism_rox | @n_karklinz @ManTaisniba @AtlasDynamcs Tas taču nav nopietni. Ja tas pēc nosaukuma netapa skaidrs, tad pēc 30 sekundēm, apskatoties viņu mājaslapu, ir skaidrs, ka tā nav nopietna politiskā organizācija, kura nāk ar savu nākotnes vīziju. Katrās vēlēšanās identiskas lauķu partijas kā sēnes sarodas | 17.04.2026 15:28 |
| SilentTrout | @realNepareizais Viņš ar Trampu ēd vienādas sēnes. Halucinācijas ļoti līdzīgas. Gaidīsim MI bildes, kur Kazāks ar pieskārienu samazina inflāciju. | 14.04.2026 11:07 |
| beachbum__16 | @Borovkovs Daļēji reiz jau tā bija. Bet tad attapās un izsvēpēja. Ko nogrieza, ko izsvieda, ko pārmācīja. Drīzāk tas notiks vēlreiz, iespējams pusei Eiropas būs jānodeg, īpaši, ja islāmisti paņem UK un tiek pie sēnes, tomēr pēdējais vārds šeit vienmēr būs kristiešiem. | 14.04.2026 09:41 |
| Allefm1 | Kjū dārzā atradu sēnēm veltītu siltumvīcu. Pie celma ar pasakaini skaistām, lielām, maigi rozā “ausīm” piesējos darbiniecei: “Vai tad Anglijā sēnes ēd? Vai tās neuzskata par nabagu ēdienu?” #nakts_šīza | 13.04.2026 21:49 |
| hellikopters | @JanisVoins prasti narkomani... sēnes saēdušies.... | 13.04.2026 20:41 |
| Hauonekani | @VallixYeah Tātad cilvēki viens otru "aprij". Nu tas taču NAV labi. Tāpēc vien vajag pārvarēt sevī šo tieksmi apēst citus. Galu galā enerģiju var iegūt arī citos veidos. Mēs jau tā ēdam citus dzīvniekus, augus, sēnes. A cilvēku pievilcība citiem tieši saistīta ar enerģijas daudzumu viņos. | 13.04.2026 19:36 |
| evihusz99810 | @Hauonekani Ne ne. Es esmu Kanādā. Britu Kolumbija, Sunshine Coast. Pilnīga klints, nesuglīga augsne, jo mērenie lietus meži. Organikā materiāla nav. Liec lāpstu zemē un 5 cm un akmeņi. Viss skujās, grantī. Sēnes ar tādas bez aroma. Ūdens ciets un bez minerāļiem no augsnes, bet garšīgs. | 13.04.2026 16:52 |
| Jjurgis1 | @karlisknauss Skolā vajadzēja iet,tad zinātu pareizrakstību. Pēdējā laikā analfabēti,kā sēnes aug???? | 13.04.2026 16:08 |
| IvarsAuzins | @Azlems Veselībai nepieciešamā nauda iegāzta čomu betonā un privāto kabatās.
Klīnikas pilnas ielas, kā sēnes pēc lietus. | 11.04.2026 20:54 |
| SkaldersKV | @akberzins @Oslejs @airBaltic Ik pa laikam šeit uzrodas kāds, kam sēnes rada halucinācijas. | 11.04.2026 19:02 |
| Madarmara | @mafijasboss @rusantro @Lazdans Tas nebija joks. 90ajos viedi ezotēriķi bija saradušies kā sēnes pēc lietus. | 11.04.2026 17:25 |
| Rozaa543 | @Marta_noMarta @EdijsKlaisis Es bez tās Kristīnes nebūtu iedomājusies gurķi ietīt gaļā un cept! Protams, tur varētu likt arī viskautko citu- sēnes, zaļumu sviestu, vārītu olu, kādus smalki sakapātus dārzeņus.... | 09.04.2026 21:42 |
| B_Inga | @elina_shh A sēnes kādas? | 09.04.2026 20:51 |
| KrodersLV | @Lelluteatris 8. maijā pirmizrādi piedzīvos populārzinātnisks mūzikls “Sēnes”, kura muzikālo kodolu veidos Jāņa Šipkēvica (Shipsea) un Marta Pujāta radītās dziesmas.
Mūzikls pievērsīsies tēmai par sēņu daudzveidību un nozīmi dabā.
Vairāk lasi: https://t.co/84ej0xzZYy https://t.co/t20v6UqILt | 09.04.2026 15:30 |
| cybercannibal | Pievienojam sēnes, ingveru, drusku sojas mērci, piparus, bet NE SĀLI!
Mēs vārīsim ilgi, to pievienosim beigās.
Cik ilgi vārīt buljonu? Nu, jo ilgāk – jo labāk.
Es vārīju aptuveni 6 h spiediena katlā, tas ir daudz un pārvārīt nav iespējams.
Tici man – ir tā vērts. https://t.co/eveG5fKWS6 | 09.04.2026 08:52 |
| cybercannibal | Kaltētas sēnes var aizvietot ar svaigu šitaki.
Es vēl pievienoju ingvera pastu, bet, ja nav, vienkārši iemet pie gaļas sašņikātu ingveru.
Sākumā kaulus un dārzeņus cepenē uz 200 grādiem apdedzinām kārtīgi brūnus, ja drusku piedeg – tas pat labi.
Liekam visu katlā. https://t.co/QZQimsazd1 | 09.04.2026 08:52 |
| cybercannibal | Sāksim ar buljonu – tam ir jābūt ĪPAŠAM! Es eju PHO virzienā.
Mums vajadzēs:
- 2kg liellopa kaulu
- 500g jēra kaulu (nav obligāti)
- 2x sīpoli
- 2x ķiploki
- 2x burkāni
- Pētersīļa sakne
- 3x anīsa zvaigznes
- Sauja koriandra sēklu
- 2x kanēļa standziņas
- Kaltētas sēnes https://t.co/DWmW0ZDBH3 | 09.04.2026 08:52 |
| IngaSPR | Šogad pirmais pusgads būs grūts, bet pēc tam sāksies ogas, sēnes un samazinātais 12% PVN maizei, pienam, olām un mājputnu gaļai | 08.04.2026 19:22 |
| Gosu_Pepe | @EdijsKlaisis Jūs viņus mēžā turat? Laikam jau tur mazāk kārdinājumu ????
Izņemot sēnes. | 08.04.2026 16:10 |
| kulervo | @kripaz "Smaržo sēnes" Valmierā; "Leopoldštate" Dailē; "Latviešu raķetes" Liepājā; | 07.04.2026 19:35 |
| K72381261K | @MairaDumpe @_svilpaste_ @ltvzinas Tai mātei sejasgrāmatā rakstīts ZZS????
Redz, ar bērnu transgenderi vairs nevienu nepārsteigi, tapēc kā sēnes pēc lietus sāk rasties pedofīlu izvarotie????♀️ | 07.04.2026 09:26 |
| BSmildzina | @katrinailjinska @cilveks444 Stāvvietas zaļajā zonā var izviedot arī neizcērtot kokus, bet rodot kādu citu, dabu mazāk skarošu risinājumu auto novietošanai. Tāda bija pamatdoma.
Jums ieteiktu nomainīt titulbildi, jo sēnes aug mežā ne asfaltētā autostāvvietā, kas Jums šķiet gana laba esam. Jauku dienu. | 06.04.2026 19:36 |
| aarrvviiss | @GeneralisAi @SusurisMazais Rādās,ka tās sēnes,ko apēdi,būs bijušas no halucinogēnajām.) | 06.04.2026 11:00 |
| tvitermaniaks2 | @Inita49 Neko nezinu - sēnes takrudenī! ???????? | 04.04.2026 17:09 |
| Inita49 | @Karlis_M @3sunces Foto ir sēnes izraisītās vējslotas. Āmuļi ir video. | 04.04.2026 08:49 |
| AgnijaAgnijita | @sku_dra @3sunces Kaut kādas sēnes ietekmē zari šausmīgi sazarojas un veido "slotu". Par indi gan es šaubos. | 03.04.2026 23:27 |
| Marutks | @JazepsPoskus @AnsisPupols Es lasu sēnes 🍄🟫🤷♂️ | 06.03.2026 01:12 |
| preteklis | @christiansvsl Mjā.., sēnes- biņas ir tādas 🤦♂️ | 04.03.2026 03:53 |
| RKrumin | @piersmorgan Sirmgalvi, vai tu zāli, sēnes un ripas pērc no šiem kurjeriem?
Tas vismaz daļēji izskaidro tavu labvēlību pret tiem.
Kas tev piegādā bērnu pornogrāfiju? | 02.03.2026 12:46 |
| LebussRolands | Zinot, ka daļai cilvēku ir alerģija pret lāčpurniem un ķēvpupiem, es vienalga šīs sēnes vienmēr esmu novārījis. Bisītes nekad neesmu riskējis ēst. Un, izskatās, ka turpmāk būs jāvāra arī atmatenes.
https://t.co/KUkOcNho5L | 01.03.2026 18:09 |
| AinaRudzite | @rozeines @nezobis Hm, daudz esmu braukājusi pa Latviju, un ļoti daudzās vietās ceļmalās vasarā tirgo augļus, ogas, sēnes, medu utt. Nez kā neklapē gan ciet. | 28.02.2026 19:21 |
| DienaLv | Varbūt kādam mājās vēl saglabājušās pašu lasītās meža sēnes – laimīgie! Bet citiem sēņu mīļiem iesaku pirkt veikalos pieejamās sēnes. Šoreiz abās receptēs šampinjoni, taču droši var izmantot arī austersēnes, šitakes vai vēl kādas citas
https://t.co/1MvdZP7WMU | 28.02.2026 15:30 |
| AmiSkywalker | Biju Āzijas dienās. Jaunuma BTS Džina nūdeles, nemēģināts kimči ramen, enoki sēnes no Korejas, Taizemes rīsu papīra un jūraszāļu uzkodas lakornos "draza no mūsu sponsora", bet es pavilkos🫶😸, Taivānas lotosa🪷 saknes salāti "Sakura"🌸, Ķīnas šimejī sēnes un tumšā sojas mērce.😍 https://t.co/09n6iDtJZP | 28.02.2026 13:27 |
| mix_ | @MKradzina @2N_ICEBOX NSRD, tikai par Egonu:
Vienbrīd likās, ka ir atnācis Egons, taču, kad visi sāka viņu meklēt, tā arī neatrada.
Un, vispār, ja reiz HLediņš, tad šai gadalaikā aktuāli:
“Kad ziemas sēnes peld uz jūru, laiks tiek atcelts un robežas starp mākslu un dzīvi kļūst aptuvenas.” | 27.02.2026 21:01 |
| faustsdr | @LTRK_uznemeji Izņemt un tūlīt pat noplītēt !
Pazīstu brašus tautudēlus, kas pārdevuši vectēva mežu, nopirkuši Porshe Cajen, sasituši, tagad lasa sēnes Britu salās un lamā Latvijas valdību.
Šādā veidā vairot gobzemiešus, šleserniekus, mamiķēmus un pārējos antivaxerus- svēta lieta ! | 26.02.2026 15:30 |
| cybercannibal | Liekam vārīties uz lēna burbuļa 4-5 h vismaz.
Sēnes vēl nepievienojam. Aplejam ar verdošu ūdeni un lai savelkās, pievienojam stundu pirms finiša.
Ja kaltētas sēnes nav, shiitake vai brūnos šampinjonus var apcept brūnus vai labāk pievienot miso pastu.
Tālāk par garnīriem. https://t.co/p41bSkirqg | 26.02.2026 08:54 |
| cybercannibal | Es neesmu Mārtiņš Sirmais, bet es esmu Mārtiņš un drusku sirms, tāpēc uzskatu, ka man ir tiesības pagatavot RĀMEN. :)
80% no šīs zupas ir buljons, es gatavošu no cūķa kauliem un ar kaltētām sēnēm.
Mums vajadzēs:
- 2 kg cūķa kaulus
- Ķiplokus
- Ingveru
- 20 g sēnes
- Čili https://t.co/Tjl4VhsUZw | 26.02.2026 08:54 |
| ThereforeFella | @sergeil_uk @SusurisMazais Sergej vāc savas sēnes anglijā wīkends drīz, varesi atkal piepist seju 🤌🏽😆 | 25.02.2026 22:59 |
| DzelzsCilveks | @ligatnes_laivo Ir pietiekoši daudz citu variantu.
Tu neesi kādas sēnes sācis ēst? Iepriekš biji tīri sakarīgs cilvēks. Nē, nopietni. Kāds tev neber kaut ko pie kādas tējas vai kafijas? Tu pats nejūti? | 23.02.2026 09:58 |
| MurnieksA | Vai tomēr nav dīvaini, ka no visiem Epšteina upuru tūkstošiem runāt ir piedabūta tikai viena un arī tā - tikai par vienu konkrētu klientu?
Savulaik taču "mī tū" brēkaļas auga kā sēnes pēc lietus un skanēja teju no katra gludekļa! 🤔
/politnekorekts kaimiņš jautā/ | 22.02.2026 13:02 |
| JTwiteree | @Jjurgis1 @karlisknauss Viss skaidrs, bet labāk pasakiet kur jus tik daudz sēnes atrodat? :D | 22.02.2026 11:02 |
| Jjurgis1 | @karlisknauss Kebabi arī nejēdz valodu,bet vairojas,kā sēnes pēc lietus. Nevajag te nevienam nekādu valodu! | 22.02.2026 09:53 |
| VirtuvesSarunas | Izrādās,ja sēnes patur pusdienlaika saulē,tās kļūst par D2 vitamīna avotu.
Turpmāk veikala šampinjonus likšu sauļoties. 🍄🌞
https://t.co/c2sKndtaiQ | 22.02.2026 02:40 |
| AmiSkywalker | Man patīk Korejas nūdeles Shin Ramyun, kas ir populārākās🇰🇷. Žāvēti dārzeņi, sēnes un valstī iecienītā liellopa gaļa. Tomēr limitētais laidiens ar KPop Demon Hunters (2025) neuzrunā. Apgāju ar līkumu, Austrumu Jaunā gada noskaņās ramen var sapirkties par izdevīgu piedāvājumu.🍜 https://t.co/s2lXSRVW7b | 21.02.2026 18:13 |
| kaukacmurgs | @E_Stendzenieks @IVilcans Diezgan stulbi ir būt pret dzelzceļu ar EU. Jo mums jau nevajag nedz labus ceļus, nedz labu dzelzceļu, tikai pastalās dejot, dzīvot mežā, ēst sēnes un sūnas. Pagaidām Abrams ved ar kuģi un transportē pa dzelzceļu. Atbrauc uz Garkalni un paskaties kā tehniku lādē vagonos. | 21.02.2026 14:43 |
| Eglajs | Izņemot tos, kuŗi neizdzīvo tālāk.
Izņemot tos, kuŗi šai krievu ruletē laimē gaŗo kovidu — ilgus vai paliekošus veselības traucējumus.
Izņemot tos, kuŗi gūtā T limfocītu immūnšūnu kaitējuma dēļ pēc tam dabū tādus vīrusus, baktērijas, sēnes, vēžus, ar ko citādi tiktu galā.
Utt. | 20.02.2026 21:01 |
| BSmildzina | @KStcuk Tā viņi dara. Ekonomiku attīstīt negrib, bet naudu kaut kur dabūt vajag. Nu tad laupa iedzīvotājus, liekot visam nodokļus kur vien var. Drīz uzliks nodokli, ka tu pa zemi staigā. Vai ezerā peldies, sēnes ogas mežā lasi. | 20.02.2026 14:39 |
| ahuuns | @henrijavergs apēd drusku "pareizās sēnes", no gaisa kritīs ne tas vien.. | 18.02.2026 21:42 |
| ImantsRapa | @IvarsAuzins @matriceLV Ir izveidota sistēma kurā šitādas rodas kā sēnes pēc lietus... | 18.02.2026 16:03 |
| henrijavergs | Ziņoju,ka sēnes vēl nav un kaut kas krīt no gaisa.😐 https://t.co/S3oJBzU3c4 | 18.02.2026 14:47 |
| DanaKruu | Trīsgadnieks 15 min periodā: 1) iemet brūnu lego podā, smejas un tad raud, jo nevar dabūt ārā un pēc tam 2)tiek pieķerts, ēdam no misenes pusdienu pārpalikumus. | 15.02.2026 12:37 |
| DelfiLV | ♥️ Kaitina sirsniņas? Aina Poiša sniedz padomu tiem, kuri Valentīndienā jūtas kā vientuļas sēnes.
Skaties jaunāko “Zinātne vai muļķības” epizodi par un ap attiecībām.
#sif_maf2025 https://t.co/VAFPPmARJL | 14.02.2026 12:46 |
| 100gkulturas | Viņš, viņa un sēnes jeb māksla kā zāles pret bailēm. Saruna par izstādi «It kā mums nebūtu no kā bīties». https://t.co/XGRQ6xTXpi | 14.02.2026 12:31 |
| MrMadis | @AndzejMic @elina_shh Ha ha, tieši iedomājos sēnes un uztaisīt ''dziļumbumbu''. Karuseļi, taureņi un vēl visādi brīnumi garantēti 😀 Taču pilnai laimei vajag tik maz 😆 | 13.02.2026 09:57 |
| riigasiedzimtaa | @Murr_berg Un kad aukc. Un kad karsc. Un kas saule spīd. Un kad sēnes aug 🤗 | 13.02.2026 09:22 |
| AndzejMic | @elina_shh Apēd sēnes | 12.02.2026 19:10 |
| MezaStrazdsXXL | @DzelzsCilveks Vienīgais veids kà latviskot Latviju ir lai tajā ir vairāk latviešu. Tas nozīmē, ka latviešiem ir jādzimst daudz vairāk, jàmirst mazāk un mazāk jābrauc uz visādām īrijām lasīt sēnes.
Bet jūsu sarūsējušam bleķa paurim visur rādās sazvērestības teorijas par kaut kādiem lokiem. | 12.02.2026 10:55 |
| MagnaLunaCarta | Stulbeņi jūs tur esat!!! NRA!!! Miruši😬🙄 jā, kā tad, saēdās indīgas sēnes un netīšām nomira.
Nogalināti! krievu nogalināti! Okupantu nogalināti! Vēlreiz - lasiet no lūpām -
n o g a l i n ā t i! | 11.02.2026 20:21 |
| 1sttamendment | @piersmorgan Savā mūžā neesmu lietojis ne LSD, ne sēnes. "cannabis" izklaidei ir nekaitīgs. | 11.02.2026 18:49 |
| VallixYeah | @piersmorgan Juri, tavi sencīši 70s nelika iekšā tik daudz LSD un sēnes, kā tu. Viņiem bija jāstrādā. Tu atmetīsies ātrāk 🙈 | 11.02.2026 17:37 |
| realGints | @kSukevics Vācija palēnām paliks par ļoti nedraudzīgu valsti Baltijai. Jo AfD polularitāte tur aug kā sēnes.
Nebrīnīßos, ka tuvākajos gados sasniegs 35-40% atzīmi. | 10.02.2026 15:16 |
| kasparsomuls | @kripaz Man bija līdzīga diskusija ar sievu par sēņošanu (viņai tā patīk, man nē, jo es zinu, ka sēņošanas karmiskās sekas ir tīrīšana). Viņa saka: "Tev garšo sēnes?". Es: "Jā". Viņa: "Ja Tev garšo sēnes, tad Tev ir jāiet uz mežu un tās jasalasa". Es: "Manā dzīvē tas darbojas savādāk". | 08.02.2026 00:58 |
| Human1982 | @zuravlevs Kādas sēnes lieto? | 07.02.2026 16:54 |
| IMancevica | @Videjais_LV Un vēl ir "šitādas sēnes salasīju, kāds zina, vai ēdamas?" | 07.02.2026 15:08 |
| edaliba | @Lazdans @voldemars Toties kā sēnes aug privātie bērnudārzi. | 06.02.2026 14:25 |
| ManTaisniba | Nelieciet man mīlēt dzejdarus! Es laukos lasīju: sēnes, ogas, kartupeļus, akmeņus un citas - noderīgas lietas! | 05.02.2026 23:30 |
| BSmildzina | @astrallv Latvijā viss atkarīgs būs no tā, kādu valdību sabiedrība ievēlēs.
Ja atkal balsos par vecajiem Atmodas čekistiem, tad varēs kaltēt sausiņus, lasīt ogas, sēnes. | 05.02.2026 16:19 |
| nralv | Ģeniāls veids, kā Džeimijs Olivers pievieno sēnes makaroniem https://t.co/3Q2AEFsHJ9 | 04.02.2026 18:10 |
| tv3lv | Katrs var izaudzēt sēnes savās mājās. Latviešu pāris nāk klajā ar ideju sēņotāju tautai https://t.co/IkxYQxrAEp | 04.02.2026 10:24 |
| Zalais_Pukis | Nu jā, Eiropa “atsakās” no vēja parkiem tikpat ātri kā latvieši no sēnēm rudenī – rekordlielas investīcijas un jauni parki aug kā sēnes pēc lietus. Un, starp citu, “iesmērēt” vēja turbīnas muļķiem būtu grūti, jo tās parasti pērk tie, kas grib lētāku un tīrāku elektrību, nevis tic sazvērestībām. | 03.02.2026 18:02 |
| Zaklina2022 | @MaratQasem Tāpēc, ka melot arī jāprot, jābūt talantam izgudrot jaunus melus. A ja pat tāda talanta nav?
Jāēd sēnes. 😆🤡 | 03.02.2026 09:17 |
| AlksneR | @shwancis @KaijaSkujina Cik Tev gadu? Izklausies pēc riktīgas sēnes. Estrādei nevajag tikai to, lai pareizi nodzied notis, vajag harizmu. Stafeckai trūkst tā harizma, viņa ir nebrīva. Man ir po, ar ko kurš guļ. | 02.02.2026 15:32 |
| sidsloth261949 | Nu sēnes... šitādu Jūru nebiju redzējis... https://t.co/2omcAZ8S15 | 01.02.2026 16:02 |
| IvarsAuzins | @realNepareizais ...nu šis ir tas aukstuma vilnis. Kopumā jau vēl Decembrī varēja sēnes lasīt. | 01.02.2026 09:32 |
| Hiena_N | @bebicnak Kad man bija 5 gadi, man esot apnikusi čolka, un es esot to nogriezusi līdz saknei :D
Tas taču nekas traks nav, sīkajiem mati aug kā sēnes pēc lietus. Es droši vien pati nogrieztu tos atlikušos peisakus, un laiks līdz frizierim lai ir kā mācība. | 31.01.2026 11:37 |
| RoomGarage | @LV_visiem @ArtursButans @RaivisZeltits @MarisCeplis @IIndriksone @AlvisHermanis1 Toties kāds uz tā uzvārīsies. Par valsti tgd neviens nedomā, jo JV un Co vairs īsti necer būt koalīcija, iespējams plāno sazīmēt vēlēšanu rezultātus. Tgd būs NVO un biedrību laikmets caur migrācijas bizīti, augs kā sēnes, ne par velti Beatkas Somiņas vazājas pa Uzbekistānu... | 31.01.2026 00:00 |
| LA_lv | Apkures izmaksas atšķirībā no algām aug kā sēnes pēc lietus: iedzīvotāji, visticamāk, varēs saņemt pabalstu
https://t.co/thdPu9VLou | 28.01.2026 13:19 |
| LA_lv | Apkures izmaksas atšķirībā no algām aug kā sēnes pēc lietus: iedzīvotāji, visticamāk, varēs saņemt pabalstu.
https://t.co/thdPu9VdyW | 28.01.2026 13:15 |
| dravnieks | Noskatījos vācu TV Marktcheck par kultūrmellenēm, kuras tagad var nopirkt lielveikalos. No Dienvidamerikas, DĀR u.t.t. Pelējumu sēnes (ilgais trasports, glabāšana, kamēr nonāk līdz plaukta,/vēderam), bet pats galvenais arī pesticīdi (atliekvielas) - daudzskaitlī. Vitamīni :) | 20.01.2026 21:39 |
| BSmildzina | @Indeszellis Miljonāri arī saradušies kā sēnes pēc lietus. Ziedo!😀 | 20.01.2026 21:21 |
| TomassFinks | @2N_ICEBOX @MarkvartsJanis @UldisSoNice Es pieliku papriku, te tas sēnes HZ kā viņas sauc 😎 https://t.co/X7YtFNTecU | 19.01.2026 13:42 |
| UldisSoNice | @2N_ICEBOX @MarkvartsJanis @TomassFinks Sēnes der, visas sēnes dod klāt papildus umami | 19.01.2026 12:10 |
| Mikipele6 | @DagnisIsaks @Sildniks Jums tie izdomātie miljardi aug kā sēnes pēc lietus. Rīt jau,droši vien,teiksiet,ka tie ir 12 miljardi,bet parīt 14 | 17.01.2026 10:35 |