| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| ElitaKazaine | @jenuufa ai, nu... ja liekas, ka zemākais punkts jau ir sasniegts, tad atskan balss no pazemes.
Jā, neapšaubami, lācis speciāli pilsētā meklē bērnu ar saldējumu roķelē https://t.co/DSDm5lCqxe | 02.06.2026 22:23 |
| Sintija_Pleca | @simple_avg_Joe Kur rakstīts, ka rimi vainīgs? Pārtika palika veikalā taču. Bet tu taču negribetu nopirkt saldējumu, kurš ir pakusis un ielikts atpakaļ saldētavā, vai pienu, kurš pabijis siltumā. Tie ir zaudējumi veikalam uzreiz, jo prece jānoraksta. | 01.06.2026 22:41 |
| the_real_sandis | Mēs Valmieras pusē, cilvēki viesmīlīgi, neprasām 5€ par iebraukšanu pilsētā. Bet, ja nu ļoti gribās mums ko atstāt ciemakukulim, Rubenē vari piestāt krodziņā Mazais Ansis un par 5€ nobaudīt brauniju ar saldējumu.???? Jauka vietiņa❤️ https://t.co/42TxqxcMT8 | 01.06.2026 16:29 |
| Jenotsons | @eezzipeezi @JekabpilsLV Ja Jēkabpils lācim būtu patrāpījies aiz stūra bērns ar saldējumu roķelē, šodien Latvijā karogi būtu pusmastā.
Kāpēc nebija šūnapraidē paziņojums jau dienā? Kāpēc tika pieļauts, ka lācis ir pilsētā daudzas stundas? | 01.06.2026 11:37 |
| Jenotsons | @RudensLapaVeeja Ja uz ielas būtu patrāpījies bērns ar saldējumu vai vecītis ar aizkostu banānu rokā, šodien karogi plīvotu pusmastā. | 01.06.2026 11:16 |
| Jenotsons | @JekabpilsLV Kāpēc nebija šūnapraides paziņojuma jau pa dienu, kad lācis staigāja pa pilsētu? Ļoti paveicās, ka uz ielas nebija kāds bērns ar saldējumu roķelē.... | 01.06.2026 11:15 |
| galda_lampa | Aukstās zupas festivāls šogad nepatika. Jaunā norises vieta pie tilta nebija tik cute kā iepriekšèjos divus gadus vecpilsētā. Bet vismaz apēdu Druvā ražotu saldējumu esot Viļņā. https://t.co/r3ZOfzvUAZ | 31.05.2026 00:51 |
| cesvainis | @signegorbane @MinnaBremze No tā rozā saldējuma busa nopirku krāsaino saldējumu.
Tās garšas atgādināja donaldenes. | 30.05.2026 12:46 |
| MKradzina | @MasterYodaMB @0808Iveta Dāma ar saldējumu? | 30.05.2026 09:33 |
| gincm | @Murr_berg Ja rēķina proporcijā pret normālu saldējumu vai maizi - necik! | 29.05.2026 19:45 |
| NeredzamaGaisma | @Murr_berg Normāls saldējums maksāja 20 kap. Belašs maksāja 22. Izšķirošais, kāpēc visbiežāk izvēlējos saldējumu :) | 29.05.2026 18:43 |
| AtlasDynam1cs | @DaceZa Zupa man garšo, bet nespēju iedomāties saldējumu... | 29.05.2026 15:44 |
| meInsuzbaIta | @meinlily12 @harisonslv @realNepareizais Tātad Jums nebūtu iebildumu pret saldējumu Hitlerburg? | 29.05.2026 14:52 |
| Laurisrenpreis1 | @ribentrops 50m no šī asfalta ''Karstuma salas'' bērniem ir divas lieliskas vietas kur bērniem neēst saldējumu, nedzert limonādi un pārmēru neuzņem citu cukuru, bet pilnīgi droši bez tiešas auto klātbūtnes, izmešiem, citu putekļu ķīmisko kokteili un bez bēdu spēlēties koku ēnā zaļā zālītē‼️ https://t.co/MayRT0qSFR | 29.05.2026 09:26 |
| ribentrops | @Laurisrenpreis1 Es nesaku, ka tur bērniem obligāti jāspēlē futeni. Bet no bildes izskatās, ka būs mierināta, bērniem droša satiksme.
Bet tā būs jauka, sakārtota vieta, kur patīkami uzturēties un karstā vasaras dienā baudīt limonādi vai saldējumu. https://t.co/ZeXm3FsiAj | 29.05.2026 06:59 |
| cybercannibal | Pēc apmēram 25 minūtēm vai kad ir skaisti zeltaini brūna, ņemam ārā un ļaujam kādas 20 minūtes atdzist.
Tad liekam lielu šķīvi virsū un ar to gāžam kūku apkārt.
Gatavs!
Var pasniegt ar saldējumu vai putukrējumu. Var ēst kā siltu, tā aukstu.
Ejam tālāk! https://t.co/PDt8scbYU4 | 28.05.2026 09:02 |
| baidekalna | Tur vispar ir labas kūkas. Un saldzuks man viskanak patik Street pizza- tiesi preti baznicai. Tur parasti nemu espresso machiato un piena saldejumu. Cepiena- kukas- tas treknās :) vel prasitos tads asian stila- ar nudelen un zupinam, bet vegetars. Var ari indiesu | 27.05.2026 20:13 |
| Laura_Raupe | @bebitsvaig Iziet ar bērniem bumbu uzspēlēt parkā. Apēst saldējumu turpat pie veikala, sēžot uz apmales. Izbraukt ar riteņiem zelta stundā. | 27.05.2026 14:18 |
| Nobanots | @anjo_lv @RimiLatvija 10 eiro par mazo saldējumu? | 26.05.2026 22:00 |
| AndrejsDeeCee | @RimiLatvija Pakaļā to vatņiku saldējumu | 26.05.2026 15:39 |
| Wasserman111222 | @jabuslemts Nav tik traki. Akumulatora urbjmašīna tak ir ikdienas nepieciešamība-uzasināt zīmuli, notīrīt flīzes uz sienas, iztīrīt logu rāmju gropes, ieskrūvēt skrūvi, izberzt piedegušu katliņu.. arī saldējumu uzkult.
Būtībā var iztikt bez virtuves kombaina, ja ir akumulatora urbjmašīna.. | 26.05.2026 11:50 |
| jabuslemts | @Wasserman111222 Izklausās, ka vieglāk ir neēst saldējumu. :) | 26.05.2026 11:44 |
| cybercannibal | Draugi, ja palaidāt garām rabarberos šmorētu cūķi, pieneņu medu, karbonādes un saldējumu ar karamelizētiem rabarberiem, tad receptes ir te:
???? | 25.05.2026 12:00 |
| sku_dra | @jabuslemts 1) no jogurta netaisa saldējumu. pārējais ir sekas. | 24.05.2026 23:32 |
| Xtreems | @krizdabz Par saldējumu - būs jāpamēģina, bet dizaina autoram ????????????♂️.
???????? | 24.05.2026 16:05 |
| heinaste | @Samuraja_celjs Vakar 'Kafijas Draugs' pat neprasot atsūtīja ziņu par CHiATO slushiePLAY, kas taisot mīkstu saldējumu un šobrīd nopērkama par akcijas cenu... https://t.co/Wxb4hnq7fP | 24.05.2026 09:21 |
| Annita_tut | @Samuraja_celjs Gaidām receptes un saldējumu bildes ???????? | 23.05.2026 15:30 |
| VisockisJuris | @Samuraja_celjs Izklausās labi. Bet kur, lūdzu, šim ņem sastāvdaļu receptes? Nav jau kā kokteilis - salej sulu ar saldējumu un gatavs. Tur noteikti kkādas viltības - drusku to, vēl mazliet šito, visu saputo, utt., vai ne? Un bez saldā krējums neiztikt? | 23.05.2026 09:05 |
| NaivaaLaukje | @Samuraja_celjs Nu kur to Tavu saldējumu var dabūt? | 22.05.2026 20:24 |
| heinaste | @Samuraja_celjs Sieva neļāva to pirkt, sen jau vēlējos. Ar to var taisīt ne tikai saldējumu vien... | 22.05.2026 20:10 |
| Jenotsons | @dkreilis @JanisButans Arī restorāniem no kruīzniekiem nav nekādu ienākumu. Viņiem ir all inclusive ar ēšanu uz kuģa. Max kādu saldējumu pilsētā apēd.
Kruīzu pasažieri tikai mīcās pa pilsētu, kuģi piesārņo ūdeni&gaisu. Un ir milzīgi vīrusu un bakteriālo slimību inkubatori. | 22.05.2026 16:12 |
| bellendmusk | Jaunais Pols pārsteidzis ar savu garšu - kaut kas starp Bounty un Marsu!
Vai esi nogaršojis Pols kokosriekstu saldējumu? ???? €1.19/gab.
#Rīga ???????? https://t.co/m0gIcFL9ka | 21.05.2026 18:48 |
| cybercannibal | Metam iekšā rabarberus, apberam ar drusku sāli un apcepinām.
Kad daži sāk jukt ārā, ņemam nost, ir gatavs.
Ņemam mūsu saldējumu, pievienojam karstos rabarberus un pārlejam ar pieneņu medu.
Saldi, skābi, aromātiski un ideāli vasarai.
Lai izdodas! :) https://t.co/jayz1ClOwQ | 21.05.2026 08:38 |
| latlzlv | Lācis ielaužas saldējumu veikalā; pēc mielošanās viņš iekrīt komā https://t.co/Ol2dSZaXHs | 19.05.2026 20:02 |
| Rita_Medne | @KasparsZ2 Un uz nervu pamata ēd saldējumu. | 19.05.2026 19:50 |
| Madara_Ozola | Un vēl - tikai šodien e-veikalā daudzām vajadzīgām precēm un produktiem atlaides no 25% līdz 50%.
https://t.co/Tnq2JYqsjG
Var sapirkties saldējumu, sieru, riekstus, garšvielas, mērces un citas lietas ilgākam laikam. https://t.co/mATVbwkQoP | 19.05.2026 16:50 |
| Borovkovs | Progresīvo vokistu ārprāts savā krāšņumā.
Vai mums tas iespējams?
Lai atceramies ne no kā radīto skandālu ar Rūjienas saldējumu.
Izrādījās - itin veiksmīgs mēģinājums ar valsts mediju palīdzību. Galvenais ir iekustināt procesus vēlamajā virzienā. | 19.05.2026 12:12 |
| Samuraja_celjs | Kas var būt labāks par paštaisītu saldējumu.????
Vidukli, saturies!???? https://t.co/KrgTtvZqEy | 18.05.2026 20:52 |
| nralv | FOTO. Lācis ielaužas saldējumu veikalā; pēc mielošanās viņš iekrīt komā https://t.co/8i6WePcph2 | 17.05.2026 09:35 |
| TautaRuna | FOTO. Lācis ielaužas saldējumu veikalā; pēc mielošanās viņš iekrīt komā https://t.co/U8p9R3XGKX | 17.05.2026 09:34 |
| InetaTu | @Rita_Medne @ApsiteKarlsson Nuuuuuu....... Es vnk nespēju (un arī bērnībā ne) apēst daudz saldējumu. Pat viens Pola plombīrs ar šokolādi bērnībā bija par daudz. Tagad labāk pērku mini saldējumu. | 15.05.2026 21:18 |
| InetaTu | @Rita_Medne @ApsiteKarlsson Kā var apēst 900 ml saldējumu? Pārējo vēl saprotu. | 15.05.2026 20:47 |
| thearmi | Šodien ar MTB uz biroju un pēc tam ar kravinieku uz Rimi un Druvas saldējumu. Protams, ka velo nav nabadzīgajiem, jo vajag vairākus risinājumus. Bet arī Rīga nav nabadzīgajiem. | 14.05.2026 20:15 |
| IneseRuka | @cepum_s @PunciPunci @bebicnak @nenormamma Saldējumu saldējuma mašīnā vai tāpat sakuļot un liekot saldētavā? | 14.05.2026 18:32 |
| ZaigaUzSalas | 3/3 Saimnieki izmanto vietējo gotiņu pienu un slaveni ar savu banānu saldējumu (un kā gan citādi – Tazacorte ir banānu pilsēta, te pat banānu muzejs ir). Bet garšu dažādība ir liela un 1-2 veidi pamainās. Vakar bija 2 garšas, kuras 7dien nebija. | 14.05.2026 16:43 |
| ZaigaUzSalas | Vakar jau bija mierīgāk un pat dabūjām, kur pasēdēt. Saldējums tiešām ļoti gards, ja esat šajā pusē, noteikti izmēģiniet. Strādā gan tikai no 16 un 1diena, 2diena brīva. Saldējumu šeit ražo no pag. gs. 50tajiem, vietējie saka, ka joprojām garšo kā bērnībā. 2/3 https://t.co/UIqYAPbaHU | 14.05.2026 16:43 |
| ZaigaUzSalas | Silvio teica, ka klepu vislabāk ārstēt ar saldējumu. Un tā, kā mūsu pilsētā ražo slavenāko La Palma saldējumu un pavisam nesen rūpnīcas ēkā atvērusies saldējuma kafejnīca, grēks bija padomam neklausīt :D
Vienreiz jau bijām – svētdienā, tad bija pilns un paliela rinda. 1/3 https://t.co/FSeHDuwHyY | 14.05.2026 16:39 |
| akmens | Vai atminaties, kā sakarā ar saldējumu "Melnītis" iztaisījās "Kustība Par"?
https://t.co/1vAstDqysX
Ja paristi nebūtu izkrituši no Saeimas, viņiem droši vien būtu ko teikt par Melni.???? https://t.co/iONeNd0sas | 13.05.2026 13:03 |
| akmens | Vai atminaties, kā sakarā ar saldējumu "Melnītis" iztaisījās "Kustība Par"?
https://t.co/1vAstDqysX
Ja dzeltenie iznireļi nebūtu izkrituši no Saeimas, viņiem droši vien būtu ko teikt par Melni. https://t.co/TTl1ynYsi2 | 13.05.2026 12:58 |
| kravale94 | Tommy Cash uzcienās ar Espresso Machiato.
Šogad Vanilla Ninja jums cienās ar vaniļas saldējumu. #eirovīzija | 12.05.2026 22:56 |
| apollo_lv | "Rīgas saldējuma fabrika" investē 400 000 eiro jaunu saldējumu izveidē
https://t.co/47vORMm8D6 | 12.05.2026 22:21 |
| thearmi | @_skabarga Es ņēmu saldētas izejvielas un ieguvu smoothie bowl saldējumu. Principā saldēti banāni, ogas, mazliet kaut kāds šķidrums, kad tas jau bija samalts, sanāca instant saldējums/smoothie bowl. | 12.05.2026 14:29 |
| dblv | Rīgas saldējuma fabrika investējusi 400 000 eiro deviņu jaunu saldējumu izveidē
https://t.co/pkSedYgWli #db #dienasbizness via @dblv | 12.05.2026 14:11 |
| nukamtovajag | @_skabarga Tu baigi daudz ēd saldējumu? | 12.05.2026 07:31 |
| Nobody_haha12 | @mellowyume14 "buļbas ar ruksīšu mērcīti un ar štovētiem kāpostiem skumbrijas marinējumā ar rrrūjienas saldējumu un tas viss du duu trauciņā un to visu taisa mazuļu konditorejā" please irls dont find this | 10.05.2026 09:17 |
| signegorbane | Bet realitātē pamodos 6:52 no jautājuma pie auss. "Mām, drīkst saldējumu?" | 10.05.2026 07:15 |
| kasparskru | @Mikipele6 Tikai dīvaini, ka visi tie 1905.gada pieminekļi pilsētās uzradās krievu okupācijas laikā, laikam šie nezināja par nacionālās atbrivošanas kustību, jo visu šo pieminekļu mērķis bija viens komunistu revolucionāru glorificēšana. Ja sūdu nosauc par saldējumu, vai to var ēst? | 07.05.2026 13:04 |
| Osakathepeakest | Redīsi ir mans iemīļotākais saldejums ko jus domājat par kebabu saldējumu? https://t.co/PHJdF5pKEf | 07.05.2026 01:09 |
| Sportacentrs | Video: Apaukstējusies uzvarētāja Ostapenko klepo un vēlas saldējumu https://t.co/RoEYio08g7 | 06.05.2026 16:24 |
| sanitaribena | Pirmdiena, 4. maijs. Uz koši zilo debesu un balto mākonīšu fona mājas iezīmējās tik spilgti un līksmi, it kā pozētu bērnu grāmatas ilustrācijai. Es gāju pa ielu un ēdu Molberta saldējumu vafelē. | 04.05.2026 22:47 |
| juris_8 | Šodien ir Starptautiskā preses brīvības diena.
Es ko?
Ai, labi, pateicu presei "Brīvi! Šodien bez vingrošanas" un apēdu bubļegumu saldējumu. https://t.co/wwYX8slDm2 | 03.05.2026 20:19 |
| FSMETTA | Nākamā spēle tuvojas un tā solās būs karsta. Rīt “Rūpnīcā” tiekamies ar Valmiera FC. ????⚪️
???????? Uz vietas stadionā garšīgie Todis Friends
???? Saldējuma sezonu atklāsim ar Skrīveru mājas saldējumu
????️ Biļetes pieejamas https://t.co/Jg82sVvZm3. Uz šo spēli pieejamas tikai C sektora biļetes (mazāk kā 50) un stāvbiļetes: https://t.co/CetqFeSMcv
Tiekamies “Rūpnīcā”.
#fkmetta | 01.05.2026 20:13 |
| aseradens | Senais un lieliskais Mežaparks ir gatavs svētkiem! ????????
Estrāde gaida dziedātājus, savukārt, parks ir brīnišķīga vieta, lai nostaigātu savus 10’000 soļus, izmēģinātu riteni pēc ziemas dīkstāves, apēstu pirmo āra saldējumu un, ja paveicas, ieraudzītu jaundzimušo kamieļu mazulīti. https://t.co/z7HuMifOdQ | 01.05.2026 17:45 |
| the_real_sandis | Kolēģis ieteica - būsi Benēcijā, apēd Suso saldējumu. Un tiešām interesanti, ka Venēcijā ir ntie saldējumu veikaliņi, visbiežāk bez cilvēkiem, bet ir vietas, kur ir garas rindas. Pie Suso bija 40-50 cilvēku rinda.???? https://t.co/XIx9rzJHLY | 30.04.2026 23:27 |
| Gvido77 | @toms_salmins @GeneralisAi lai salauztu sistēmu, Tu nevari būt inerts konformists, netirgosi saldējumu, kurš visiem garšo, tā ir arī visa būtība | 27.04.2026 11:23 |
| BalandaLV | Vīrs man iebaksta: Balanda, re ku tur var dabūt saldējumu bez maksas! https://t.co/AZi3a6G4AM | 25.04.2026 17:23 |
| SancessRiks | Es to redzu citādāk - ja jau vecāki dodas skatīties bērnu koncertus, sporta sacensības, tad arī iestājeksāmens ir tajā pat, ja ne vēl svarīgākā kategorijā. Atbalstīt savu bērnu nav vienāds ar darīt kaut ko bērna vietā. Pēc eksāmena uzsaukt pusdienas vai saldējumu; pārrunāt, kā gāja, kamēr emocijas "svaigas" u.tml. | 24.04.2026 14:34 |
| AivarsA | @Vinkele Vispār jau ir taisnība. Naudas daudzums jau nav neierobežots, cilvēks tagad var ieliet tikai pilnu bāku, bet senāk pilnu bāku, kafiju un vel saldējumu paņemt. Tā kā no veikala ir lielāks peļņas %, tad senāk sanāca lielāka peļņa kā tagad. | 23.04.2026 21:05 |
| Kaspars09 | @Guganr2 Nē...nu,.ja pilda pilnu bāku var saldējumu un kafiju nopirkt.. ???? | 23.04.2026 19:37 |
| murzemax | @3sunces @sapitonmix Nepiedēvē man to ko es neteicu. Nekur neesmu minējusi,ka ražo Latvija, bet to , ka tie ir nopērkami. Tas,ka ražo Igaunijā, nenozīmē,ka tur vienmēr tirgo.
Man blakus esošā saldējuma ražotnē pērn pavasarī tirgoja neredzētu saldējumu, esot bijis nepaņemts igauņu specpasūtījums | 22.04.2026 20:15 |
| valdis12347 | @LV_visiem @darbadeveji @lsmlv ja vēlme ir sēdēt un ēst saldējumu tad varētu tā būt,, ja ir vēlme strādāt, tad tur ierobežojumu parasti nav, | 21.04.2026 07:47 |
| ulianna975001 | Es tiko paēdu garšīgu saldējumu ar zemenēm. ???? Ļoti garšīgi. ???? Ņam. ???? 17.04.2026 https://t.co/OlKbkpCure | 17.04.2026 16:13 |
| Maris_Zanders | Politiķu runas ir tik prognozējamas... Tomēr gadās arī interesantāka vārdu izvēle. J.Vitenbergs: "sākotnēji šis likumprojekts bija pliks kā celis, tur nebija iekšā nekā". Č.Batņa: "mēs klausāmies tādus argumentus, kas ir nu tik salkani, piepildīti ar šokolādi, ar saldējumu…" | 16.04.2026 21:04 |
| tinkijsvinkijs | Es gribu tādu saldējumu! | 16.04.2026 10:59 |
| 0808Iveta | @Rita_Medne Maizīte ar saldējumu ???? | 14.04.2026 17:38 |
| AndraKaupe | @Kaspars09 @IvarsLipskis @FoodUnion Tio plombīrs parasti bijis etalons tiem, kuri kombinē saldējumu ar kakao, putukrējumu, balzāmu, augļiem vai ogām, ievārījumu utt. Un, jā - tiem, kuriem kafija ar saldējumu ir normālas brokastis, nevis miniatūrs ūdeņains našķis. | 08.04.2026 22:02 |
| spike_boys | @IvarsLipskis Saldējumam "Pols" ir vēl arī otra versija pēc oriģinālās padomju laiku receptes. Lai viedoklis būtu objektīvs, vajadzēja arī novērtēt saldējumu "Pols" pēc oriģinālās receptes. | 08.04.2026 21:57 |
| Kaspars09 | @SuharukaInese @IvarsLipskis @FoodUnion To par saldējumu grūti nosaukt.. https://t.co/2rvPredck8 | 08.04.2026 17:33 |
| vairisk1 | @IvarsLipskis @FoodUnion Druvas saldējumu vēl var ēst - tas ir labs! | 08.04.2026 17:05 |
| Kaspars09 | @IvarsLipskis @FoodUnion tio plombīrs jau nekad nav bijis etalons, ir daudz garšīgāku saldējumu | 08.04.2026 16:47 |
| JeanneDielman_ | @daiga_j Piecēlos, 3x ar suni biju ārā. Pa visu lietu. Katru reizi ilgāk par stundu. Ēdām saldējumu un gājām, bēdu nezinādami. https://t.co/Hml85LLkYQ | 07.04.2026 00:10 |
| telefontubbie | @KrisjaLV Tagad jau ar Hesītis dārgs palicis. Ēra ir beigusies. Man kaut kad ļoti patika mazās pankūciņas(?) ar saldējumu tur, brokastu maize ar ceptu olu. Gan jau vēl kaut kas, kas bija un izbija. Lielākoties mājās gatavoju burgermaizes, jo bieži cepu kotletes. | 06.04.2026 20:41 |
| AndraKaupe | @KrisjaLV McDonald's atzīstu par daudz maz tīkamu tikai tad, ja, blandoties pa pasauli ar mugursomu, vajag savest sevi kaut cik kārtībā un nekā cita nav. Hesburgerī var arī pasēdēt, iedzert kādu sulu un apēst saldējumu. | 06.04.2026 20:40 |
| VallixYeah | Ko mums labu šodien dod pusdienās? Tunča pīrādziņu, spinātu spageti ar garnelēm krējuma mērcē, saldējumu, kafiju, ūdeni un vīna glāzi. Priecīgas Lieldienas! https://t.co/2cCopK7pQ4 | 04.04.2026 22:57 |
| Zigurds | Kādēļ ziemā uz ielas vai pludmalē netirgo saldējumu? Tādēļ, ka ziemā tas nevienam nav vajadzīgs. Lietuvas piegādātā saules un vēja elektroenerģija ārpus patēriņa maksimumiem vai laikā, kad spīd saule un pūš vējš un tās arī mums pašiem pārpārēm pietiek, ir tas pats, kas saldējums ziemā. | 02.03.2026 16:16 |
| JankaPipars1 | @vinnijs13 @bumbieris @BensLatkovskis Pat saldējumu skolas brīvlaikā pārdot nevar | 02.03.2026 12:39 |
| karlisknauss | Es pat vairs nevēlos apmeklēt jūru vasaras sezonā, jo tur visapkārt skan krievu valoda!
Katru dienu krievija brutāli uzbrūk Ukrainai, liek ciest ukraiņu tautai, taču Latvijā krievi izklaidējas pie jūras, gozējas saulītē, rij saldējumu... Viņiem viss priecīgi!
Reāli gribas vemt!!! | 28.02.2026 01:37 |
| Har_Aps | @n_karklinz @austsaule Roberts Zīle nākamgad būs prezidenta amata kandidāts, ko arī iegūs, saņemot atbalstu no šī brīža koalīcijas saskaņā ar NA-koalīcijas vienošanos 2025. gada novembrī par NA pozīcijas maiņu SK balsojumā.
Šo var apturēt, Zīlem nopērkot viņa mīļāko saldējumu apmaiņā pret izstāšanos. | 24.02.2026 11:29 |
| ukrainai_sos | Pieminot pilna mēroga Moskovijas iebrukumu, Jaunjelgavā vakar aizvadīts pasākums 🇺🇦 atbalstam.
Par mūziku paldies jauniešiem no centra Džerelo un @MarcisAuzins !
Par informatīvo daļu — Jaunjelgavas kult. centra vadītāju un @Atissvinka !
Par saldējumu — @majassaldejums!
...⬇️ https://t.co/kXwISNOhwE | 23.02.2026 21:13 |
| SirupsP | @KasparsH @JazepsBasko Un paķer līdzi kādu saldējumu .
Cik atceros , tad tas Arnītim- kā jau riktīgam, krietnam un skarbam Stradiņu vecajam puikam - tolaik garšoja...
jebkurā gadalaikā un pie jebkādas temperatūras... no Celsija skalas augšas līdz pašai apakšai.
✊🥸 | 22.02.2026 17:41 |
| B_Inga | @PUSLABS @ZinatnieceZaara @AnnanizlE Nu ja, bet katram savs. Es, piemēram, saldējumu neēdu vispār. Pat vasarā neēdu. Vjek. A citiem ļoti garšo. | 21.02.2026 16:25 |
| Dadzh | Baigi sataisījos šodien puķkāpostu krēmzupu taisīt. Visu sapirku un tikai tad attapos, ka es taču abus blenderus nosvilināju ar savu saldējumu māniju. | 21.02.2026 11:02 |
| piekusums | Vakardien noslēdzu karnevāla sezonu ar 2 Kārumiem (berlīneru vietā!). Pirmā gavēņa diena. Kolēģis uz dzimšanas dienu piepildījis nodaļas ledusskapi ar saldējumu. Dzeru melnu kafiju un vēl turos. | 18.02.2026 14:46 |
| goldiijs | @cesvainis @IngaIngucis Savulaik, skolas gados, strādāju saldējuma cehā, kur šos saldejumus taisīja.
Nu galīgi ne tā, visu ar rokām, katru vafelīti mērcējām šokolādē un pēc tam riekstos. https://t.co/RYQ0OoHYbX | 17.02.2026 20:11 |
| EmilsBenders | @Guganr2 @tasaspasaule2 Krievi Maskavā ēd saldējumu, braukā vaļējiem logu stikliem un caurvējā uzdzer aukstu aliņu.. https://t.co/0JhXMqIwtH | 15.02.2026 11:18 |
| cepum_s | https://t.co/9sr6c8K1rz kāpēc suņu saldējumam ir labāks sastāvs kā vairumam cilvēku saldējumu? | 14.02.2026 11:56 |
| VallixYeah | Es neesmu saldēdājs. Es vienmēr dodu priekšroku sālītam sendvičam ar šķiņķi un retu reizi ēdu saldējumus. Neinteresē. Bet es teorētiski to atkarību no cukura un saldumiem saprotu. Jūtu līdzi. Šokolādi reizēm var gabucīti. | 13.02.2026 20:47 |
| ukrainai_sos | 🟦Un būs praktiskās palīdzības daļa — tiks vākti ziedojumi sauszemes drona TORGUN 200 pirkumam.
❗️ Pats garšīgākais — katrs ziedotājs no 🇱🇻 Skrīveru mājas saldējums pasākuma dienā varēs baudīt saldējumu Ukrainas karoga krāsās.
Tiekamies 22.02. JAUNJELGAVĀ!
#StandWithUkraine https://t.co/gvgtIbQIjm | 13.02.2026 19:37 |
| Agy_1988 | @cactus_is_love Un ko vientuļnieki? Sēž mājās ar saldējumu? | 12.02.2026 19:43 |
| KasparsH | @partevzemi Taisīs saldējumu sniegā. Tagad tas trendīgi. | 10.02.2026 11:13 |
| JeanneDielman_ | Apēdu cigoriņu saldējumu un priecājos par šo. https://t.co/CzSVhkUQEl | 09.02.2026 21:44 |
| Guganr2 | 4 gadniekam saku, ka nevari teikt, ka ēdi kolas saldējumu. 🫣
Sīkais: Kādu kolas saldējumu? Tāds smaidiņš bija. https://t.co/BZ4pXDLwUw | 06.02.2026 19:06 |
| ezerkalnuricis | @_skabarga Saldējumu ziemā arī var ēst. | 05.02.2026 19:24 |
| koshi_peleeks | Cilvēki dalās divās daļās - tie, kuri izmēģina lietas, kas šķiet interesantas un vienreizējas (piem., taisa saldējumu sniegā vai šķērso Daugavu pa ledu), un tie, kuri “iet pret straumi” un no dīvāna sūdzas, ka visi dara vienu un to pašu.
Uzmini nu, kuri ir priecīgāki pa dzīvi?😄 | 05.02.2026 01:00 |
| KasparsZ2 | @Guganr2 @2N_ICEBOX Man cits jautājums...neviena aita nav ierosinājusi nobanot to nosaukumu? Nu,kā ar to saldējumu... | 04.02.2026 19:17 |
| Agy_1988 | @anjo_lv Jo tu taisījo saldējumu? | 02.02.2026 15:53 |
| letanewslv | Kamēr citi sildās telpās, @letanewslv Pārdošanas un klientu apkalpošanas nodaļas biznesa klientu vadītāja Ārija Kļava, turpinot izmēģināt jaunākās tendences, izmanto salu savā labā un rada gardu saldējumu sniegā https://t.co/ijcXE5NXI3 | 02.02.2026 14:43 |
| sskapis | @KaijaSkujina Šī ir teorija tikai bet, epsteins bija saldējuma vīrs ar saldējumu un visi kas apmeklē vina veikalu loti patīk saldējums bet protams ir maksa tas ka ir pieradijums pret tevi ka tev garso saldējums | 02.02.2026 03:39 |
| juris_8 | @2N_ICEBOX Uz mežu, uz mežu, kur... saldējumu var paēst netraucēti! | 01.02.2026 20:18 |
| 2N_ICEBOX | @juris_8 Nākamajās brīvdienās jau sola +23°...+25°, sapērc saldējumu laikus, lai ir ko laizīt. | 01.02.2026 20:17 |
| EmilsBenders | @juris_8 Jàbraukā vaļējiem logiem, jādzer auksts aliņš un jāuzkož ar saldējumu.. | 01.02.2026 13:40 |
| Kaspars09 | @juris_8 Labākais laiks ēst saldējumu ir ziema. | 01.02.2026 13:10 |
| toms_salmins | Lai arī daudz kam nepiekrītu, ko Masks dara, katru reizi "taščos" no video, kur Starships ceļas gaisā.
Lai saprastu izmērus - tā ir diezgan precīzi Pēterbaznīca, kas paceļas kosmosā un (ja sanāk) nolaiž pirmo pakāpi atpakaļ uz zemes laikā kamēr es apēdu saldējumu.
Vienkārši wau | 31.01.2026 23:44 |
| MurnieksA | Tiem, kuri šobrīd makten sašutuši par hindi valodas prasībām LV velomehāniķim, laikam nebūtu taktiski atgādināt, ka vēl pirms nepilna gada nepieciešamība runāt itāliski lai nopirktu saldējumu Rīgas centrā bija... smalkais stils? 🤔 https://t.co/G4r3zC0J5F | 31.01.2026 13:50 |
| strelka_b | @GalaxyJudge @ZaliteVesma Ja ar estragona saldējumu, tad jau jā! | 31.01.2026 13:46 |
| ZaliteVesma | @strelka_b Sāļās, ar sieru un estragona saldējumu, dievīgas, @majassaldejums | 31.01.2026 13:26 |
| AtisPutnins | @Lato_Lapsa Arogance, "uzspļaut" uz jūsu viedokli. Mēs nosakām kārtību un skrieniet pret sētu. Cik augstu ir jāuzkāpj, cik bieza āda jāuzaudzē, lai tā iesmietu par pašas vēlētājiem, kuri, pieļauju, vēl šobrīd, norij pasniegto saldējumu, kam termiņš beidzies 18. gadā. | 30.01.2026 00:22 |
| zhulape | @GundegaFelicity @AnoniimaaZebra Es mēdzu ēst saldējumu. Viss skaidrs ar maniem puņķiem. | 29.01.2026 08:34 |
| RimiLatvija | Kamēr citi silda rokas pie tējas krūzes, tu maisi saldējumu ziemas sniegā, it kā tā ir sena ģimenes recepte.❄️
Kā tas notiek? Skaties galerijā https://t.co/rcyZMV69RE | 28.01.2026 14:22 |
| RimiLatvija | Kamēr citi silda rokas pie tējas krūzes, tu maisi saldējumu ziemas sniegā, it kā tā ir sena ģimenes recepte.❄️
Kā tas notiek? Skaties galerijā https://t.co/8uzTPdT6YI | 28.01.2026 12:50 |
| manisaucJuta | Jums skolā nelika taisīt savu saldējumu sniegā un ar sāli, ka visi starā par šo jaunatklājumu?🤭 | 19.01.2026 12:36 |
| PZilite | @evita_leikarte Labi, domāju, ka tomēr pamēģināšu. Manējie ēd visu, kas tik sasaldēts. Mājās taisām arī saldētu augļu saldējumus - man liekas skābi un nekādi, bet bērniem patīk. | 19.01.2026 11:21 |
| Ga4a | @normundsbergs Liela saldējumu ražotāja noliktavas telpās, darbinieks braucot ar tehniku nokrīt ar visu tehniku no rampas, to sabojājot, jo rampai nebija drošības atdures- heisā hopsā un kredīts uz 5k EUR > bet par to neviens neraksta. | 18.01.2026 21:04 |
| JaanisCC | @evita_leikarte Arī mani beibiji, pēc visas sajűsmas par “paši taisam saldējumu”, paziņoja, ka no veikala garšo labāk un atstāja. | 18.01.2026 19:46 |
| Dadzh | @daiga_jz @d_value Es arī šodien saldējumu ēdīšu :) | 18.01.2026 14:01 |
| Inese_Jolo | @evita_leikarte Tieši gribējàm mēģināt, bet aizmirsu saldo krējumu nopirkt.
Man reiz ar mājās gatavoto saldējumu (mums ir spec ledus bļoda) bija tā, ka tiko uztaisīts nebija pārāk garšīgs, bet pēc dažām dienām saldētavā palika tāds elastīgs (kā karamele?) un garša bij daudz labāka. | 18.01.2026 12:58 |
| evita_leikarte | Izmēģināju jauno "saldējums sniegā" trendu. Instagram storijam bilde sanāktu, bet patiesībā vakar gatavoto saldējumu ēdam tikai tagad brokastīs, jo diezgan ilgi sala. Un kronis visam, bērnam negaršo. | 18.01.2026 09:17 |
| Didzis08152858 | @laacz Vakar Tallinas kvartālā Angārā bija foršs džeza koncerts, šodien biju uz Da Vinci interatīvo piedzīvojumu Vidzemes tirgū, arī labs. Pirmoreiz mūžā cepu štrūdeli, liekas būs garšīgi ar saldējumu (ar filo mīklu p*šanās) | 17.01.2026 21:55 |
| durvjupele | @MrBalins Man pirms nedēļas gadījās tāpat. Dabūju veselu maisu ar čipsiem, šokolādi, kabanos desiņām un saldējumu, bet noteikti ļoti vīlies bija Ernests, kurš ballīšu pārtikas vietā saņēma manus papīra dvieļus un kukurūzu.:) | 17.01.2026 14:09 |