| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| lindahaka | @4iekurs1 Neēdu saldumus ???????? | 26.05.2026 16:51 |
| evihusz99810 | @K72381261K @bebitsvaig Jā, saprotu gēni. Mana bērna tēvs bija ļoti apaļš līdz 14 un tad izstiepās. To paturu prātšā un turpinu sportināt un neēst saldumus | 23.05.2026 09:14 |
| KristaIrbeASK | @KristaMedne @bebitsvaig Es arī pievienojos vecāku piemēram. Piemēram, es neēdu saldumus, kūkas. Mums stāv bļoda ar končām uz galda no Ziemassvētkiem, neēd, nu knapi kaut ko. Tāpat kkādas limonādes. Šeiko pati no ūdens, medus, citrona, Monin sīrupiem. Redz, ka vecāki neēd, un pati neēd. Big bro tāpat. | 22.05.2026 18:46 |
| dagnis16 | Vakar apritēja gads, kā neēdu saldumus (šokolādes un končas). Cukuru uzņemu no augļiem un dārzeņiem. | 21.05.2026 21:09 |
| RimiLatvija | 12 punkti uzkodām! ????
Tudiš-pīp piedāvājumā atradīsi visu, kas vajadzīgs Eirovīzijas skatīšanās vakaram – čipsus, riekstus, siera uzkodas, saldumus un dzērienus.
Saliec savu fanu komplektu, lai vakars skan garšīgi! https://t.co/a7Nr2kSuaK | 14.05.2026 13:17 |
| IngaEngele | @murzemax @MartasTante tas pats arī tik tok sapņubodīte,tur watsap grupiņā zibenīgi tika izdzēsts mans ieraksts un mani izmeta no grupiņas,kad norādīju,nav īsti ok tirgot krievu saldumus | 11.05.2026 20:37 |
| ZinatnieceZaara | Vakar gulēt aizgāju ap vieniem naktī,jo nu ????????
Domāju,ja nāks miegs apli nepederēšu. (Darbiņš jāmil šodien.)
Mhm,teica Laura un vēl ātrāk nogāju,salīdzinot ar vakardienu ????????
-1kg piecās dienās. Labi,es izslēdzu saldumus(našķus),pārgāju uz salātiem +vista,zivs. https://t.co/wA9ZXYj41Q | 10.05.2026 10:23 |
| ltvzinas | Šādu krīzi nevarēja paredzēt - stāsta Laura Sebre, kura vairāk nekā desmit gadus vada uzņēmumu, kas ražo ar rokām gatavotus saldumus. Pērn viņas uzņēmumam sākts tiesiskās aizsardzības process. Uzņēmējas ieskatā, uzņēmums varētu segt visai lielo nodokļu parādu un turpināt strādāt. Taču būtu nepieciešama Valsts ieņēmumu dienesta pretimnākšana.
????️ https://t.co/K36bKYLHz9 | 09.05.2026 20:31 |
| BalandaLV | Darbā izslēgta apkure. Pirksti salst. Riju saldumus. | 06.05.2026 10:46 |
| guntarsv | Viss ir vienkārši arī Latvijas kontekstā.
Beigt vaidēt un ieslēgt brīvības izlēmību.
Pārmaiņas nebūs rīt, neviens saldumus nenobērs, bet ar fokusēti darbu ... mēs varam iespējot nākotni. 5-10 gadi un būsim Eiropas līderi vidū. | 04.05.2026 16:21 |
| ZinatnieceZaara | @juris_8 Nē,es ēdu daudz saldumus. Apzinos to. | 01.05.2026 17:36 |
| kukseriks | @sku_dra @RustCohleCircle Protams, ka "precīzi!". Latvijā visa veselības nozare ir irsā, bet galvenais - nedodiet nevienam saldumus un māciet pareizi tīrīt zobus!???? | 25.04.2026 17:13 |
| purina_dace | @Levs_R @AlvisHermanis1 @AigarsSparitis YouTube ir kā lielveikals, kur jaunieši meklē "kaut ko uzkost" un izvēlas enerģijas dzērienus un saldumus. Pašu vienkāršāko.
TV nav jāizvēlas šis ceļš, tikai lai piesaistītu auditoriju. YouTube tik un tā nepārspēt. | 24.04.2026 13:20 |
| zaale_e | @Madzins @Lato_Lapsa Cienu labus saldumus,bet šitos sūdus,atvainojiet,lai ēd paši islandieši( šķiet ka..?). | 15.04.2026 21:26 |
| Marinka189 | @tweet_na_troih gavēnis?! neēst gaļu, сало un saldumus?? nekādā gadījumā! | 12.04.2026 10:18 |
| MairaDumpe | @GeneralisAi Uz lielveikalu eju reti, iepērkos piemājas veikalā, saldumus ēdu reti, bet pie valsts apmaksāta ārsta jāgaida 4 mēneši, kaut nodokļus godīgi maksāju gadiem. Kāpēc tā? Nemaksāt nodokļus, ja netieku pie ārsta? | 07.04.2026 14:22 |
| BSmildzina | @RW_MacBoat @fremenkova40116 @GeneralisAi @Unabomberz Pats ieslēdz savējās. Tad jau visiem, kuri rij saldumus, kūkas, treknu pārtiku, vajadzētu būt 2.tipa diabētam, bet tā nav. | 06.04.2026 20:37 |
| GeneralisAi | Staigā pa lielveikaliem un ēd saldumus.. | 06.04.2026 15:39 |
| MinnaBremze | @ar_mazo_r Saprotot, ka par iedoto naudiņu mani bērni sapērkas saldumus, arī es tiem nogriezu kabatas naudu līdz minimālajiem nepieciešamajiem tēriņiem. Ja bērns nav finanšpratīgs, tad nevar tam naudu dot.
Tieši tāpat ir ar 2PL. | 05.03.2026 12:29 |
| Ant_LV | @the_real_sandis Es pat 32. maijā neēdīšu saldumus. | 28.02.2026 20:50 |
| svksvks | @sadOwOnoisez @bebitsvaig Sīkais tak nezin labāk. Viņš jau arī gribētu ēst tikai saldumus un visu dienu spēlītes dzenāt, vienkārši nav tas jāļauj, nevis jāsit | 26.02.2026 16:02 |
| the_real_sandis | @ZinatnieceZaara Arī labi. Man tas pats. Es gan speciāli neko nedaru. Citreiz vnk ir riebīga sajūta, kad jūti, ka esi paņēmis par daudz kalorijas (saldumus). Tad ir tāda kā vēlme izkustēties, izsvīst. | 26.02.2026 13:55 |
| ZaliteVesma | @MKradzina Kā var taupīt tik ilgi saldumus 😂 | 25.02.2026 18:05 |
| SAA24171419 | @Sarmite_Kolate Ak, ceriet, ka šitā striktā uztvere, ka pat svētkos saldumus nevar ēst, nerezultēsies bērna ēšanas problēmās, kad beidzot pats varēs noteikt savu uzturu. | 25.02.2026 00:29 |
| nelkups | @Sarmite_Kolate Tās dzimšanas un vārda dienas, beigās - katru nedēļu pārēdās saldumus. | 24.02.2026 22:08 |
| floksis1 | @GeneralisAi Tikpat svarīga kā ēšana, ir kustības. Mums sporta stundas bija kādas 3 x nedēļā, tagad esot viena. Mēs starpbrīžos skraidījām, spēlējām spēles, tagad sēž un blenž ekrānā. Mājās tas pats, pat brīvdienās neiziet svaigā gaisā. Kustības ir pa maz, un ēd pa daudz saldumus. | 24.02.2026 14:19 |
| Anete_Ka | @ZinatnieceZaara Nu man top daži bezcukura našķi mājās, esmu saldumīle liela, bet saldumus izdodas nepirkt,ja kāds cienā neatsakos 🙈 | 24.02.2026 10:53 |
| Agy_1988 | @manisaucJuta Pašai nedeva, bet draugs uz tādiem pasākumiem gāja. Dabūja visādas rotaļlietas, kancelejas preces, saldumus neatceros. | 23.02.2026 16:14 |
| aegarzs | @hmm_pff Piekrītu, it īpaši, ja gribas saldumus. | 21.02.2026 18:54 |
| briivkraans | @OttoOzols Beidz, daziem saldumus uzēst ir vienīgas prieciņš dzīvē | 21.02.2026 18:33 |
| B_Inga | @Rita_Medne @ZinatnieceZaara Var trūkt cukurs. Es savulaik pārslēdzu to ar vienu smagu diētu. Tad bija, var teikt, lomkas. Taču, kopš tā laika, es neēdu saldumus. Bet zero kolu dzeru gan. Lai arī bez cukura, tomēr atkarība. | 21.02.2026 16:43 |
| say_liliom | @1000dienas @ZinatnieceZaara Par cik patērēju pietiekami olbaltumvielu uzturā, saldumus nekārojas. Var sākt kaut ar olbaltumvielu kokteili kā bagātinājumu uzturam. ;-) Lai izdodas! | 18.02.2026 15:44 |
| Kniipa2 | @Linda_Be_Linda @ZinatnieceZaara Paldies par ideju. Tas laikam ir vienīgais no kā esmu gatava atteikties gavēņa dēļ. Alko un saldumus nelietoju, bet gaļa ir nepieciešama pie manas slodzes. | 18.02.2026 14:09 |
| evka_25 | @elina_shh @ApsiteKarlsson Es mierīgi varu nomest saldumus 😂 | 17.02.2026 08:24 |
| LifeHackslv | Ar ko aizvietot saldumus bērniem - droši, garšīgi un veselīgi https://t.co/Dl0Yaqd7E6 | 17.02.2026 07:54 |
| LinesHappylines | @pppascenko Šitādus tekstus bīda tie, kuriem pašiem ir problēma ar šo atkarību. Es arī labprāt cukuru un saldumus aizliegtu, saprotu😂 | 14.02.2026 21:23 |
| mellenjlaaciz | @ILZEGREN22 Ja var atsakies no papildus cukuriem, es ēdu augļus, retu reizi šokolādi un pie kafijas šad tad cukuru. Skaties, lai ir pietiekami olbaltumvielu un šķiedrvielu, tad arī mazāk saldumus gribēsies. Un ja sanāk 10k soļi dienā, un vismaz 20min ātrā tempā paiet. Tad būs rezultāti | 14.02.2026 11:43 |
| Gaidis_Kukulis | Šausmas, ārprāts. Mums ir veikalos pilns ar haholu teroristu valsts mēsliem. Ne tiem kvalitāte, ne garša pārtikai. Joprojām bērniem pirktās končas mētājas plauktā. Neēd tos ukru sūdus neviens. Toties krievu saldumus gan ātri noēd. | 12.02.2026 07:44 |
| IngaEngele | @Zemeskalns @ugis_uga99 @karlisknauss un tirgo krievu baltkrievu saldumus,kad uzrakstīju,ka tādejādi atbalsta viņu ekonomiku-nobloķēja | 11.02.2026 21:44 |
| Guganr2 | Šeit tiek veikti ēdienreižu pieraksti. Ko ēd? Cik daudzi, saldumus nepieraksta 🤣🤣😁😁 #4gadnieks https://t.co/1GnHr79fHq | 05.02.2026 21:13 |
| retv_lv | Latvijā un citās Eiropas Savienības valstīs jauniešu vidū arvien plašāk izplatās tendence internetā ar piegādi uz pakomātiem pasūtīt tējas un saldumus, piemēram, cepumus un želejkonfektes, ar tajos iestrādātām narkotikām un psihotropajām vielām.
https://t.co/R86OZJ5Hfz | 05.02.2026 14:03 |
| DelfiLV | Foto: Maskē kā saldumus – ceļ trauksmi par internetā pasūtītām narkotikām https://t.co/lKtubpuBaQ | 05.02.2026 13:21 |
| apollo_lv | Latvijā jaunieši arvien biežāk no ārzemēm pasūta saldumus ar narkotikām
https://t.co/OuAYQLPdP8 | 05.02.2026 13:10 |
| Zvlkx | @jabuslemts @realaGrutniecba Es domāju, ka cilvēki ir ļoti dažādi. Ir bērni, kas var ēst saldumus milzīgos daudzumos (un tāpēc vecāki mēdz ierobežot) un tad ir tādi, kas arī paši tik daudz negrib, tiem ierobežojumus sevišķi nevajag. Tas drīzāk no iedzimtības, ne audzināšanas atkarīgs. | 01.02.2026 11:18 |