TwitĒdiens(reālā laikā)
Pusdienās ēdīs Mangaļu šašonu! ???????? https://t.co/dGV1fZz1lc
Šodien es ēdu vali. Garšīgs. Bet tiem, kas tūliņ te rakstīs, ka ēst drīkst tikai to, ko pats var nomedīt… Nē, nu skaidrs, ka jūs vali nenomedītu. Par sevi esmu diezgan pārliecināts. Nu, tādu vidēja lieluma. Nu labi, labi - mazu ???? https://t.co/pcb5d34aPt
Šovakar, 19:00, Skonto stadionā Rīgas derbijs! Riga FC uzvaru pār RFS vajag kā ēst, lai Līgo alus nebūtu ar ļoti rūgtu piegaršu. Ļoti svarīga spēle! Es pats netieku, bet Tu gan aizej. Būs Topčiks :) https://t.co/vi5yTCCrR6 https://t.co/uieYOMxVF1
mmmm! ārzemēs garšo vēl labāk, #labrīt https://t.co/HQhI0dFLEv
Ja gribas ceļot, bet atvaļinājums vēl "nespīd" - nāc uz GRĀPI! Pie mums var ceļot garšu pasaulē! ;) Lai labi garšo! #LunchInRiga #PusdienasRīgā #grapisLV https://t.co/xH8iBHburd
Kā Latvijas ierēdņiem izdevies radīt naudu, kas pati sevi apēd un atražo https://t.co/87ItlV1au1 https://t.co/4y7S195qtK
Pusdienā ēdīs samu! ???? https://t.co/nFrdvPAGDO
Šodien ir precīzi divas nedēļas, kopš mūsu dzīve apgriezās ar kājām gaisā. Šo divu nedēļu laikā ir vienlaikus noticis ļoti daudz, bet tajā pat laikā dzīve stāv uz vietas un nekas daudz nav mainījies. Par laimi Lūkass vēl ir ar mums, taču kā viņam klājas, noskaidrosim ceturtdien, kad sarunājām vēl vienu privāto sonogrammu. Tikmēr priecājamies par katru dienu, ko viņš ir ar mums, bet apzinamies, ka katra var būt pēdējā. Darīt tur nevar pilnīgi nek
Apdedzinājos simtiem reižu un tūkstots veidos, bet kartupeļu pankūkas sanāca bombīgas???? https://t.co/CQV4EBspx0
Atpūta sākas tad, kad prāts tiešām atlaiž darbu! Atvaļinājums ne vienmēr nozīmē atpūtu. Tu vari būt pie jūras, kalnos vai mājās ar kafijas krūzi rokās, bet, ja prāts visu laiku pārskata e-pastus, sarunas un nepabeigtos uzdevumus, smadzenes joprojām ir darbā. https://t.co/4m9TUg4Eyz
@Dadzh Būs ēst atkal jātaisa. https://t.co/gGgGt3Zuwl
Tortilla Española jeb spāņu kartupeļu omlete. olas ????vakar vārīti kartupeļi , chipotle mērce ⚽️⚽️⚽️ https://t.co/i5ceQmJ1DK
Iebraucot Polijā virspusēja robežkontrole. Pusei pasažieru paskatījās ID un paprasīja uz kurieni braucam. Laikam meklē migrantus. Brauciena 1. uzlāde Polijā. Parasti lādēju Suvalkos vai Lomžā, bet šoreiz izlaidīšu abus. Tagad Elk. Patēriņš šim nelielajam posmam kosmosā. 120km/h, teju visu laiku lietus, stiprs vējš. Nav ideāla uzlādes stratēģija, jo atbraucu ar lielu uzlādes līmeni. Sanāca Lietuvā par daudz ielādēt, kamēr ēdām.
Iebraucot Polijā virspusēja robežkontrole. Pusei pasažieru paskatījās ID un paprasīja uz kurieni braucam. Laikam meklē migrantus. Brauciena 1. uzlāde Polijā. Parasti lādēju Suvalkos vai Lomžā, bet šoreiz izlaidīšu abus. Tagad Elk. Patēriņš šim nelielajam posmam kosmosā. 120km/h, teju visu laiku lietus, stiprs vējš. Nav ideāla uzlādes stratēģija, jo atbraucu ar lielu uzlādes līmeni. Sanāca Lietuvā par daudz ielādēt, kamēr ēdām.
Veselīgas un sabalansētas pusdienas par saprātīgu cenu. https://t.co/8msLo6ezVi
Veselīgas un sabalansētas pusdienas par saprātīgu cenu. https://t.co/8msLo6ezVi
@WanderasLuke last one i'll suggest because latvian food is like potato everything lol, kartupeļu pankūkas is so good it's kinda like a hash brown ig, or rasols (potato salad basically), or even cepelinai, basically its just a potato dumpling stuffed with meat and pan fried, theyre all good ^^ https://t.co/M9uS14i1dj
@WanderasLuke last one i'll suggest because latvian food is like potato everything lol, kartupeļu pankūkas is so good it's kinda like a hash brown ig, or rasols (potato salad basically), or even cepelinai, basically its just a potato dumpling stuffed with meat and pan fried, theyre all good ^^ https://t.co/M9uS14i1dj
@WanderasLuke last one i'll suggest because latvian food is like potato everything lol, kartupeļu pankūkas is so good it's kinda like a hash brown ig, or rasols (potato salad basically), or even cepelinai, basically its just a potato dumpling stuffed with meat and pan fried, theyre all good ^^ https://t.co/M9uS14i1dj
Kā Krievija nodrošina savu ietekmi Latvijā? Ar dažāda profila ietekmes aģentiem, kuri joprojām darbojas mūsu valstī. Piedāvājam atskatīties pagātnē. 2014. gadā, kad Krievija jau bija iebrukusi Ukrainā un okupējusi Krimu, vietējie pakalpiņi pulcējās Jūrmalā, lai atzīmētu Krievijas dienu. Šogad to pat Maskavā plaši nesvinēja, jo Zelenskis neļāva, bet esiet droši - ja būtu iespēja, arī tagad vietējie "latvieši" skrietu ēst ikrus un slavināt Krievi
yebal. pipars tiktokā ieliek video, kur pieklājīgi paskaidro, kāpēc viņam negaršo brīvdienu pica. tikmēr brīvdienu picas konts zem sava atbildes video laiko komentārus, kas piparu sauc par “lohu” un “resnu vepri”. riebīga attieksme, noteikti nerosina vēlmi pie viņiem jebkad ēst. https://t.co/MDHcecKftD
Darbs pie mājaslapas turpinās pilnā sparā! Viss rit raiti, un, ja kafija nepievils, jau nākamnedēļ liksim lapu gaisā. ???? https://t.co/qMJzlgHsbK
Jūsu uzmanībai - rabarberu un zemeņu raulsis. Esmu superpavārs https://t.co/SWvpBbmlUO
Tā reizēm gadās.. It īpaši zvaigžņotiem, mazgadīguem salātiem.. https://t.co/7QCV3Un9gd
Aiziet vakariņas https://t.co/MK0G27XjEk