| Lietotājs |
Tvīts |
Laiks |
| KaijaSkujina | @taanevarbuut @signegulbe šitais tas zemeņu jasmīns (mēs ar māsīcām tā to bērnībā saucām, jo smaržo nedaudz pēc zemenēm) | 16.06.2026 15:50 |
| tv3lv | Neticami vienkārša zemeņu kūka bez cepšanas https://t.co/o55yXBA9ID | 16.06.2026 15:40 |
| novaduzinas | Augļu mafija aizdedzina zemeņu novācēju automašīnu. Četri bojāgājušie! https://t.co/Lbysk9zC4N | 03.06.2026 21:59 |
| KurzemesVards | Ceturtdien, 4. jūnijā "Kurzemes Vārdā":
- No četriem tuneļiem līdz hektāram zemeņu: Kleinbergu ceļš dārzkopībā;
- Daļa Pīļu ielas tikusi pie asfalta;
- Beberliņi aug lēnāk, nekā gribētos: liepājnieki gaida drosmīgākus soļus;
- Spēcīgs sadūmojums pamestā mājā Republikas ielā. https://t.co/Zxf523RG0l | 03.06.2026 19:43 |
| agitalagzdina | @SkaidriteIesal7 Labi garšo kopā ar jebkuru ķīseli - dzērveņu, ķiršu, zemeņu ???? | 03.06.2026 15:48 |
| KaijaSkujina | @jenuufa Diez cik garas tās zemeņu dobes.. | 02.06.2026 18:28 |
| SkaidriteIesal7 | Zemeņu ievārījums kā sapnis: 3 receptes, lai ogas paliktu stingras, bet sīrups – maigs https://t.co/2xXqbOprOl | 02.06.2026 17:13 |
| JaunsLV | https://t.co/RyODqXNLDb FOTO: vasara Rīgas Centrāltirgū ir klāt! Cenu kari zemeņu stendos, ķirši un puķu stādu jūra. Ar kādiem tēriņiem jārēķinās? | 02.06.2026 15:48 |
| girtsgg | @sencis_ Tur taču jau ir pirmā latiņa - 5€ iebraukšanai šajā fantastiskajā kūrortā, lai visādi plebeji nebrauc ????.
Ne jau biļetes nēsamībā ir problēma, bet publikā, ko šis miests piesaista.
Mālpils zemeņu svētki , Dundagas sklandraušu festivāls u.c ir bez ieejas maksas un lieliski. | 01.06.2026 09:12 |
| saabish_ | pirms kāda laika prasīju @bikovslv - interesanti, kāpēc nav zemeņu kolas? ????????????♀️
ir! šodien atradām, nopirkām un - ak, jel, labākā kola, ko es esmu dzērusi ???? https://t.co/XJgftpdJXL | 31.05.2026 17:52 |
| MezaStrazdsXXL | @greya2 @punund Liela daļa latviešu nav neko lojāli. Kaut vai visi tie simti tūkstoši zemeņu lasītāji visādās īrijās. | 30.05.2026 18:45 |
| KristineKazaka | @NeredzamaGaisma @Murr_berg Mājās ar pienu un zemeņu ievārījumu. Bet ja gadījās maizes veikalā tikt pie tikko svaigas, tad nebija sausa. | 30.05.2026 07:19 |
| MGrundmanis | @CardinalisRavus @AndrisKulbergs @EdgarsPutra Un kāpēc tas būtu jādara vaksts līmenī? Kāpēc katru zemeņu lasītāju no Anglijas neved? Protams, līdzjūtība. Bet darot stulbas lietas, saņem stulbas balvas. | 29.05.2026 22:17 |
| gatis_auzins | @Mikipele6 Nu piemēram? Kura ir pretīgāka nodevība par URALVAGONAZAVOD vilkšanu Jelgavā??? Nu labi PAREX pirkšana vēl bija nodevība, finanšu stabilitātes graušana un milzīga skaita tautiešu piespiedu - brīvprātīga padzīšana uz UK zemeņu laukiem. | 27.05.2026 08:48 |
| fremenkova40116 | @K72381261K @BSmildzina Uz zemeņu laukiem sen jau nebrauc, atver savu nelielo biznesu, ceļ namus, strādā IT jomā un medicīnā. Un 5/7gadu laikā iegūst to, ko šeit 20 gadus strādājot! | 26.05.2026 18:36 |
| K72381261K | @BSmildzina A uz kurieni ta mūk? Kur ir tā leiputrija, kur gaida neaptēstos vientiešus atplestām rokām? Jūkejā uz zemeņu laukiem?
Jo nu šeit, Latvijā, darītāji dara un nesūdzās. Salīdzinot ar vecās Eiropas valstīm, te ir ļoooti lielas iespējas iekārtot labi savu dzīvi. | 26.05.2026 17:41 |
| pudelis_raksta | Nostādīju vienu dobi zemeņu. Taisās uz lietu. #LV1926 | 24.05.2026 14:28 |
| lasilvportals | Pirms 130 gadiem Cēsu apriņķa Jumurdas pagasta zemnieka ģimenē piedzima izcilais dārzkopis un selekcionārs, ilggadējais Dobeles Augļkopības selekcijas laboratorijas (tagad Dārzkopības institūts) vadītājs, jaunu salcietīgu ābolu, bumbieru, ķiršu, plūmju, aveņu, zemeņu, rožu, liliju šķirņu un hibrīdu radītājs Pēteris Upītis.
https://t.co/cOLyPJHyLz | 19.05.2026 17:15 |
| LA_lv | Esiet uzmanīgi! Eksperti atgādina par viltīgu triku, ko izmanto zemeņu pārdevēji, lai ogas izskatītos pievilcīgākas https://t.co/GoA587ANCN | 17.05.2026 17:34 |
| Rita_Medne | @ApsiteKarlsson Badā var apmirt!
Es vakar vakarā uz nervu pamata notiesāju ar nāves sodu čipsu paku, 900ml kasti saldējuma un kilogramu zemeņu :) Nu tā tik vien bija:) | 15.05.2026 13:51 |
| radiotev | Latvijā vairākās siltumnīcās un tuneļos sākusies zemeņu pirmās ražas ievākšana.
https://t.co/tzR5QmFyaJ https://t.co/fjwmRyNLZO | 15.05.2026 07:33 |
| LA_lv | Var teikt, ka vasara ir jau pie durvīm? Latvijā sākas pirmo zemeņu raža https://t.co/yX6cEHl7GO | 15.05.2026 06:42 |
| zanetheexplorer | Paķēru Ksenukai pēdējos zemeņu stādus, nepaskatoties uz šķirni. Izrādās, ka mums tagad augs šādas zemenes: https://t.co/dhDjPAnMvy | 14.05.2026 20:31 |
| martinskritins | @cactus_is_love latte ar zemeņu sīrupu | 13.05.2026 23:24 |
| IvetaLazdi93265 | @ralfs_d Pamēģini bērzūdeni ar zemeņu/bazilika garšu. Manuprāt vienīgais ko var dzert | 12.05.2026 18:44 |
| IevaSniedze | Atklāju zemeņu sezonu. | 12.05.2026 14:42 |
| tilmeitene | @hmm_pff Gad iz dzīves. Pērn bij daudz zemeņu, par daudz pašpatēriņam. Meklēju, kur realizēt. Apsvēru arī Āg/t. Atmetu domu - augsta cena par vietu, benzīna izmaksas, laika zaudējums, tur stāvot. Baigi vajag, ne. Ogas augstvērtīgas, bez ķīmijas, bet nolaidu cenu un visu paņēma vietējā. | 12.05.2026 10:02 |
| riigasiedzimtaa | @MS636TQM @SaulesNav Es regulāru braucu sākot ar zemeņu sezonu un beidzot ar septembri (uz naktstirgus gan vairāk).
Pārējās sezonās gan retāk, jo darbs/centrs nav pa ceļam.
Un bieži vien arī ar velo! | 12.05.2026 07:34 |
| KasparsH | @anjo_lv Vai tur bija zemeņu "Rasēns", jo tas drusku maina situāciju. | 11.05.2026 16:03 |
| toadbeauty | @lakidzha Sula + daudz ūdens. Var kaut kādu “kompotu” savārīt un atšķaidīt. Pašlaik dzeru zemeņu un piparmetru savārījumu. Svarīgi ir pareizi atšķaidīt, lai vēl jūt garšu, bet kaloriju gandrīz nav. | 11.05.2026 07:52 |
| VecaisT16214 | @Ox0000dEaD @I_Frid209 @pavels82949 Jā, esmu novērojis, ka lielākā daļa vistu ķidātāju ir uzmetuši lūpu uz LV un uzskata, ka vainīgi mājās palikušie, nevis pašu slinkums, alkoholisms un mazspēja. Es nezinu nevienu izglītotu un čaklu zemeņu lasītāju UK. | 10.05.2026 09:57 |
| juris_8 | @B_Inga Alerģiju nav, bet ja apēdu vairāk nekā pāris, paliek nelaba dūša.
Zemeņu "mākslīgā" garša, kas ir visādos saldējumos utml. gan tādu efektu nerada. | 09.05.2026 10:21 |
| avotkrese | @AivarsPastalnie Slavenais stabilais trīskāju ķeblis. Ar zobiem un nagiem turēsies pie varas, lai arī kādi sūdi sastrādāti. Lūk, ko izrādās, kariņš domāja šādu koalīciju nodēvējot par stabilu. Bija laiki, kad ministri atkāpās zemeņu tortes dēļ. | 08.05.2026 13:33 |
| zemene_sprigali | Skaistas latviešu zemenes.
Pirmais zemeņu zieds jau uzziedējis
Agras, vasaras un vēlās. ????????
#latvijaszemenes #audzētslatvijā #svaigasogas https://t.co/PpM1poqfL2 | 07.05.2026 22:48 |
| DienaLv | Ja ir kādi kokteiļi, kas ideāli piestāv vēlajām brokastīm un maltītei ģimenes lokā, tad varu nosaukt divus – "Mimosa" un zemeņu "Spritz"
https://t.co/1zJ7rSPY7M | 07.05.2026 13:30 |
| Astridamains | @jamaaa_07 We call it: zemeņu plātsmaize. | 06.05.2026 19:01 |
| Ox0000dEaD | @transhumaanists @RitaEvaNa @CircleKLatvija Perfekti, latviešu studenti Rīgā nedrīkst strādā. Pēc šī arī saprotu, ka Latvijā nedzīvo un bērnu nav. Kāda jēga turpināt ar zemeņu lasītāju ārzemēs? Domā par savu jauno valsti. | 06.05.2026 15:37 |
| Marta_noMarta | @MasterYodaMB Grieķija - ir tā zemeņu (tirgotāju) mantra ????
Manas vakar pirktās skābās, kokainās nāk no nepareizās Grieķijas. | 05.05.2026 22:39 |
| GalaxyJudge | @jamaaa_07 Nedaudz pielabošu:
Mana pirmā ... (jo gatavošana - https://t.co/oHZz8WXBLf.)
.. zemeņu ātro rausi.
Tas ir ēdams un ... | 05.05.2026 20:20 |
| jamaaa_07 | Mana pirmais Latvijas saldumu gatavošana!
Es pagatavoju zemeņu ātrais rausisu.
Tas ir košļājams un garšīgs! https://t.co/wFCrOaSrM8 | 05.05.2026 14:53 |
| hitnet_lv | Deviņas labākās zemeņu šķirnes 2026. gadā https://t.co/tazWos7fhE | 01.05.2026 12:53 |
| ZinatnieceZaara | Brokastu laiks,nav zemeņu ????????♀️????????♀️???? https://t.co/TF2vQZmc6i | 30.04.2026 10:34 |
| IntaVisbija2 | Latvijas augstākās amatpersonas prezidentūras laikā 158 reizes bijušas vizītēs Briselē un Luksemburgā https://t.co/w7QumtC6pp Internetu, datoru neprot lietot? Digitalizācijas miljoni renstelē nolaisti ? Sāka ar zemeņu kūku... | 30.04.2026 07:57 |
| elittesport | Aizvakar rakstīju, ka nedaru pāri mazajiem brāļiem. Šodien jaunajos #Lido salātos ar paipalu olām un zemeņu mērci atradu varen ēdelīgu vabolīti.
-Re kā, vismaz salāti tiešām svaigi!- noteicu es un priecīga devos tālāk savās gaitās)))) | 28.04.2026 12:46 |
| mansmazaislv | Pārgatavojušies banāni + sauja zemeņu = pārsteidzoši labs saldējums ???????? https://t.co/tq6xA6mzrq | 25.04.2026 11:51 |
| Heretic_LV | @Zaklina2022 Uz šitā fona zemeņu torte ir aizkomata noapaļošanas kļūda.
Siliņai vajadzētu visu šo atmaksāt. Pēc atkāpšanās, protams. | 23.04.2026 14:54 |
| jana_belevica | Šī gada atklājums- Laryxin ar lidokaīnu. Meitai lemon negaršo, bet man vienalga kāda garša, ka tik kakla sāpes samazina. Saķēru atkal kaut kādu briesmoni, jo kakls sāp kā traks ????
Pasūtot zobu pastu, piemetu vēl vienu, bet ar zemeņu garšu. | 23.04.2026 10:35 |
| BardainaisSigne | @ChiuljuPussala @EdvardsRatnieks Politiķiem tādu jautājumu prasīt diez vai ir pareizi,par darbaspēka vajadzību vai nevajadzību labāk zinās uzņēmēji.
Es atkal domāju,ka no vecajām dalībvalstīm zemeņu lasītājus vai brētliņu šķirotājus mēs nedabūsim.
Neaizbraukšanu var veicināt spēcīga ekonomika. | 22.04.2026 15:57 |
| Rodzha | @guntarsv Saeimā ir cits startēģiskais redzējums, transporta jomā - nekādi pašbraucošie te nebūs. Un atbilstoši jāpārveido izglītības sistēma. P.s. Vasarā Dombrava rakstīs ka jāgatavo zemeņu lasītāji. https://t.co/XSxgiQHgbA | 22.04.2026 12:06 |
| GintsJaudzems | @janisdombrava Ir tik sarežģīti 2 ar 2 saskaitīt? Cilvēkus ieved nevis tāpēc, ka nav apmācītu šoferu, bet tāpēc ka nav ko apmācīt. Policistu nav, skolotāju nav, mediķu nav, šoferu nav, virpotāju nav, būvnieku nav, zemeņu lasītāju nav. Cilvēku nav Dombrava, nevis skolu! | 22.04.2026 09:45 |
| AmiSkywalker | @kerpstate Paldies!????Zemeņu salāti ???????????????? bija izmēģināšanas vērti. | 20.04.2026 22:13 |
| incaustum | @aivars_ve @Tas_Latvanis @JanisIesalnieks Jā, mums patiešām nav iedzīvojusies atbildības sajūta. Ne politiskā atbildība, nekāda cita. Gandrīz savādi, ka viens zaudē amatu par zemeņu kūku, bet citam arī privāti reisi un amata priekšrocību izmantošana VIP zālē iet no rokas. | 18.04.2026 22:46 |
| InetaTu | @Radovics Joprojām atceros LLU laikos kaut kādu agronomu studentu semināru Vecaucē, kur mums gatavoja šīs ēdnīcas pavāres. Svaigu zemeņu sambuks ziemā! Gastronomiskā izvirtība! Un badainajiem studentiņiem droši lika papildporcijas, cik iekšā lien. | 16.04.2026 19:03 |
| kulervo | @katrinailjinska @io7246 Taisnība - zemeņu un papūloties, es arī ministri atcerēšos. Bet te gan jāpiebilst, ka Zviedrijas tieslietu ministre - latviete Laila Freivalde atkāpās vēl mazāka pārkāpuma dēļ. Uz tādu polītiku vajadzētu tiekties, nevis apmaksāt savas dzimšanas dienas tortes par ministrijas naudu | 16.04.2026 17:27 |
| marruciic | Es esmu tik sens, ka atminos kādas zemeņu kūkas stāstu.
Konditorejas izstrādājums gāza ministru..
Šobrīd valdības stabilitāti šūpo daudz un dažādu "kūku" - taču, kā raksta mediju ziņās - valdības švunkas esot ne jau lidostas elites zonas pakalpojumi.. ( starp citu pa dienu summu, kas ir Latvijas pilsoņa invaliditātes minimālā pensijas bāze uz gadu).
Nu, jā.. | 16.04.2026 12:27 |
| NormundsS | Zemeņu kūka nobāl!
Neticēsiet,bet reiz kāda ministre zaudēja amatu,jo par nodokļu maksātāju naudu bija nopirkusi zemeņu kūku saviesīgam pasākumam ministrijas darbiniekiem. Ne limuzīnu sev un savam miessasargam kā premjere Amsterdamā!
Tagad tas ir atļauts?
https://t.co/OUYHF0Ftzy | 15.04.2026 21:18 |
| BTiesiskums | @GeneralisAi 2007. gadā ar e-lietu ministres Inas Gudeles dzimšanas dienu apvienotā “seminārā” patērētā zemeņu torte ar vīnu valsts budžetam izmaksāja tikai ap 790 latus, t.i. 4x mazāk, turklāt no tās guvuši labumu daži desmiti cilvēku, tātad daudz vairāk nekā trīs personas Siliņas gadījumā. | 15.04.2026 19:55 |
| katrinailjinska | @io7246 Nav tiesa, tā bija zemeņu torte! ???? | 15.04.2026 19:06 |
| ubinators | @io7246 zemeņu!!! | 15.04.2026 15:56 |
| ieva_w | kā gan tai ministrei toreiz neienāca prātā, ka par zemeņu kūku nevis atkāpties vajag, bet ierosināt krimināllietu pret šoferi, kas to pasūtīto kūku ļaunprātīgi atveda! | 15.04.2026 11:43 |
| SupaGreeg | @intars91 @1sttamendment Par to, noteikti, saimnieki intari pārdzīvo, jo varētu biš lētāk dabūt zemeņu lasīšanai darba spēku, uz visas pārējās valsts rēķina, kam būtu jāsadzīvo ar dakteru, inženieru, astrofiziķu un demogrāfu sastrādātajiem mēsliem | 12.04.2026 20:54 |
| KursiitisK | saldajā sieriņš zemeņu ????nav tas labākais bet citu nav https://t.co/8FaQyCsBZh | 10.04.2026 17:57 |
| BensLatkovskis | @DMurgs @arkadijsb @LV_futbols Ja pats tu nebūtu zemeņu lasītājs, tad saprastu, ka ar "zemeņu lasītājiem" tiek saprasti nevis "visi", bet gan tie, kas mārciņu par paundu sauc. | 09.04.2026 14:21 |
| LermeRitvars | @BensLatkovskis @LV_futbols Viss maz zemeņu laukā nopelnītie paudi ir godīgi nopelnīti . | 09.04.2026 12:27 |
| BensLatkovskis | Varbūt kāds no latviešu plašās un lieliskās futbola komentētāju komandas @LV_futbols varētu pateikt Jānim Pakalnam, ka tie viņa “seivi” skan tikpat “stilīgi” kā Anglijas zemeņu lasītāju nopelnītie “paundi”. | 09.04.2026 09:20 |
| AlienInLV | @intars91 @saatciane Klīniskajam čurku atsosņikam, izcilam palígskolas “saimniekam” kreņķis - čaklie kumāri nu nebūs uz viņa zemeņu lauka, kartupeļus nenováks. Saimniecībai bankrots ???????????? | 09.04.2026 07:55 |
| dzeina | @auzaans @agijakola Sanāca ļoti labs, bet ēdot pa rokai zemeņu trauks jātur. Jo nu šausmīgi jau salds un ķepīgs, bet ja ik pēc kumosa uzkož ogu, aiziet.
Apkārtējie gan likvidēja bez zemenēm ???? | 06.04.2026 13:13 |
| BSmildzina | @Lato_Lapsa @RimiLatvija Spānijas zemeņu cena 12 eiro/kg! Lidlā priekš kūkas nopirku līdzīgu kastīti ar zemenēm par 99 centiem. Garša laba, kaut es uz to necerēju, jo pirku vairāk kā dekoru. ???????????????? | 06.04.2026 10:37 |
| vlogs_flip | @brokieinvestor @KaijaSkujina Par spannīti zemeņu. | 04.04.2026 22:27 |
| IlzeZvidrina | @KaijaSkujina Nav tādu, darbspējīgie GMI visbiežāk saņem vienu reizi un īsu laiku. Bet interesanti, ka DE un NL jau strādā ar zemeņu lasīšanas robotiem. | 04.04.2026 21:01 |
| KaijaSkujina | Panorāmā "Augusta zemeņu" saimnieks saka, ka vietējiem jābeidz dzīvot uz pabalstiem.
Kādi ir tie pabalsti, no kuriem LV var dzīvot gadiem un nestrādāt? | 04.04.2026 20:26 |
| Ox0000dEaD | @andrislov @AndrisVelps @r_freidenfelds Latvijas pase ir TOP 5 pasaulē. Kārtējais zemeņu lasītājs Ukejā. | 04.04.2026 12:39 |
| kriklitis41953 | @intars91 Visu es saprotu, parādos neesmu, ar zaudējumiem nestrādāju, kā visādi airbaltiki, esmu pietiekoši specifiskā sfērā, kur pakalpojuma cenas ir augstas, konkurence zema. Redzi, pie manis nevar strādāt bolt/wolt līmeņa cisku drillētāji vai zemeņu lasītāji. | 03.04.2026 12:29 |
| Azlems | @EduardsVilde @realNepareizais Aprēķini platības :) Pirms tam tās jāuzklāj un vēlāk tā draza jānovāc un jāutilizē. Tā tomēr nav piemājas zemeņu dobe ar 10 m2. | 03.04.2026 10:21 |
| cappytude | @AnnanizlE Man ir 35 un mana labākā pagājušās dzimšanas dienas dāvana bija kebabs. ???? Tā kā es saprotu. Par zemeņu kasti vispār varētu dvēseli atdot! ???? | 02.04.2026 21:15 |
| AnnanizlE | Kad prasu jaunākajam,kādu dāvanu gribētu,tad tur nāk ārā tātad lietas kā pretzel cepumi, jūra,desa,Cēsu kosmosa centrs, tagad arī kaste zemeņu. | 02.04.2026 19:46 |
| LatvietisParas1 | @saulesgaisma Burkās bija zemeņu zapte un rīvētas, marinētas sarkanās bietes zupai. Vari minēt, kura burka tika zupai. 😂😂😂 | 06.03.2026 01:22 |
| saulesgaisma | Nopirku tomātu mērci ar kaltētiem tomātiem un zemeņu zapti vienādās burkās. Varat iedomāties, kā man tagad iet. | 05.03.2026 19:16 |
| Strautini1977 | @DavisVilums Viņiem tagad naids, vismaz publiski. Pie tam jaunlatvieši pat salīdzinot ar šleseriem ir īsti kartupeļi, plakanzemieši un visādi angļu lordu podu tīrītāji , zemeņu lasītāji, nu īstais kontingents. 🤮 | 03.03.2026 11:15 |
| girtsgg | @thearmi @krizdabz Es arī tā dariju, kad īrēju. Tur var izdevumos ielikt zemeņu nodokli un vismaz drusku īres nodokli atsist. Parasti vēl ar dakteru čekiem izdevās nokļūt plusos. | 02.03.2026 13:58 |
| Ox0000dEaD | @Indeszellis @AbeleTrifele Tiešām neesi dzirdējis neko tādu no krieviem? Tad jau Tu arī esi UK zemeņu lasītājs, kurš Latvijā nedzīvo. | 28.02.2026 08:36 |
| JurisRubergs | @maijaroze_ ... no paaudzes paaudzē krājas kopējā turība. Ja katrai paaudzei būtu jāsāk no jauna, nekur tālāk par trauku mazgāšanu un zemeņu lasīšanu mēs netiktu. Tāpēc nevajag kalkulēt - vai pensijās netiek samaksāts pārāk daudz! | 25.02.2026 00:15 |
| PortalsSanta | Vai Tu jau gaidi vasaru un zemeņu ražu? Nāksies bruņoties ar pacietību... https://t.co/iXK7nyRyWs | 24.02.2026 12:46 |
| mansmazaislv | Vai Tu jau gaidi vasaru un zemeņu ražu? Nāksies bruņoties ar pacietību... https://t.co/hxaermiPfU | 24.02.2026 12:46 |
| dblv | Pirmā Latvijas zemeņu raža šogad gaidāma vēlāk
https://t.co/QkZKLiQyUH #db #dienasbizness via @dblv | 24.02.2026 12:08 |
| Jjurgis1 | @KlucisD @Latvijas_armija Latvijā nav armijas. Dielitanti un slaidā zemeņu sargi tikai.... | 23.02.2026 14:09 |
| tofikblogs | @Iewash aveņu/zemeņu bij pašas labākās.. 🤩🤗😎 | 20.02.2026 22:25 |
| BalandaLV | @ThatBloke77 Esot banāna un zemeņu garša 🙂 | 20.02.2026 10:18 |
| RukMaris | Aizgāju uz tirgu – svaigi dārzeņi, vietējie zemeņu ražotāji. Prieks, ka varam atbalstīt savējos, nevis visu vest no ārzemēm. | 18.02.2026 20:13 |
| jekabpiliete | Valentīndienai - pikanto zemeņu deserts https://t.co/N0EMGKJU1S | 14.02.2026 13:45 |
| lente_lv | Valentīna diena: vienkārša, bet elegantu šokolādē iemērktu zemeņu recepte https://t.co/rdYu9rL6gb https://t.co/xydpmZOQGM | 13.02.2026 19:22 |
| cybercannibal | Cepumu mīklai sākumā sakuļam sviestu kopā ar cukuru.
Tad iemaisām olu un tad lēnām kuļot pievienojam miltus ar cepamo pulveri un sāls šķipsnu.
Kad masa viendabīga, sakapājam sauju mūsu gardo zemeņu un iemaisām tajā.
Es cepumus cepšu mafinu formā, kuru vajag labi ieeļļot. https://t.co/5bMEC2IH2p | 12.02.2026 08:56 |
| cybercannibal | Tāpēc ķeramies pie zemeņu cepumiem, kuri pildīti ar siera kūkas masu.
Siera kūkai:
- 300 g krēmsiera
- 40 g cukura
- Citrona miza un drusku sulas
- Vaniļas cukurs
Cepumu masai:
- 120 g silta sviesta
- 120 g cukura
- 220 g miltu
- 1x ola
- 1/2 t.k. cepamā pulvera
- Sāls https://t.co/cV66syaFbo | 12.02.2026 08:56 |
| cybercannibal | Nu ko, mīlīši! Laiks pagatavot episku CŪĶA CEPETI sāls garozā – tik mīksts, ka kūst mutē.
Vēl pagatavosim ZEMEŅU CEPUMUS ar siera kūkas pildījumu un veselīgos KALE KĀPOSTU ČIPUKUS!
Priecāšos, ja padalīsies ar šo ierakstu.
Ķeramies klāt! https://t.co/ouMrxNLMEP | 12.02.2026 08:56 |
| Noofensunkafija | Dāvinātam zirgam zobos neskatās, bet tomēr TOMĒR mani tracina, ka priekšnieks maniem viena līmeņa kolēģiem vīriešiem uz svētkiem dāvina labus viskijus, bet sievietēm konču vai zemeņu kastīti. Nav godīgi! (*domās piecērtu kāju kā maza meitene) | 11.02.2026 23:18 |
| saabish_ | @Ant_LV @bikovslv vispār interesē, kādu kolu testēji Somijā 🤔
es te visas jaunās un vecās esmu nogaršojusi, arī dažas japāņu. šausmīgi gribētos ieraudzīt zemeņu kolu 🙈
starp citu, Pepsi Max Tropical arī ir ļoti garšīgs un man pepsi kā tāds ne visai | 08.02.2026 22:17 |
| Ox0000dEaD | @Sekotajs_1 @KefiirersV2 @BSmildzina šitie lielākā daļa ir UK zemeņu lasītāji, kuri kopš Ukrainas kara sākuma tēlo baigos patriotus. 😂 Brīnums, ka nezin, ka okupekļa vietā ir slēpošanas trase. 😂 | 08.02.2026 12:54 |
| Guganr2 | @ZinatnieceZaara Nav jālauž, vienkārši jābrauc🤣🤣 aveņu, zemeņu, brūkleņu😊 +Valmieras Zaļais ar😁 | 05.02.2026 20:19 |
| MasterYodaMB | @henrijavergs Ar pankūkām viennozīmīgi! Kā 🇱🇻 zemeņu vai upeņu ievārijums. Bet nu pankūkas ar steiku, īsti atrast nevar. Tas būs kāds dīvainis bijis! 😄 Pa 28 gadiem tādu kombināciju neesmu ne redzējis, ne dzirdējis. 😂 | 05.02.2026 16:20 |
| kunilsingus | @IvarsLipskis Stulbi, ka neilgi pirms šī tvīta izlasīšanas nopirku tumši zilu, pilsētai domātu jaku ar atstarotājiem. Vasarā, šad tad, kad tāds draiskāks noskaņojums, labprāt uzvelku zemeņu saltiņu un “laša krāsas” krekliņu ar pērlīšu uzrakstu “Equality”, bet ziemā es esmu praktiskāks.🤭😂 https://t.co/pNNjBxY0v1 | 04.02.2026 19:37 |
| _skabarga | @heinaste Augļi ar zemeņu pienu un ledu :)) https://t.co/Wbvoeg3I6d | 03.02.2026 12:08 |
| Inese_Jolo | @pineconehiller @Rendija Meža zvēri nezin kas ir pagalms. Viņiem ir daba, dažāda. Vai viņš ēd meža zemenes mežā vai zemeņu lapas manā dārzā-diez vai stirnai ir starpība. | 31.01.2026 11:33 |
| MareksGeistarts | @inese_f Es nezinu, bet Basku zemē vēl vietējo zemeņu nav. | 30.01.2026 01:55 |
| inese_f | @MareksGeistarts Un kad Tu domā Spānijā ir zemeņu laiks? | 30.01.2026 01:22 |
| Marel1988 | @shwancis @SusurisMazais Brauc prom 9 klases pabeiguši, bez izglītības uz zemeņu un vistu fermām rukāt. Kā saka trash is taking it self out. 👍 | 29.01.2026 21:47 |
| Kaspars09 | @krizdabz Ar zemeņu gaisu labāka braukšana. | 19.01.2026 20:48 |
| AnnanizlE | @Dadzh Mīlu sorbertus.Saldētavā vnm ir zemenes un meža mellenes.Pankūkas,jogurts ar zemeņu mērci-mmmm😇 | 18.01.2026 20:41 |
| Rendija | @tilmeitene Neplēsīs. Man mellenes un dažas mazās ābeles agroplēvē. Problēma gan ir zemenes. Šogad stirnām ir interese par zemeņu dobēm. | 18.01.2026 19:43 |